Fifa, PES, FM

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.01.19. 22:22:10

A kereskedést én is nyomom, de nem egyszerű áron alul venni. Néha a buy now price-t leviszem alacsonyra, így tudok keresni egy kicsit, de max- 3-4 ezret főleg hogy ugye ottvan az 5% adó is.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Lakazetta
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.10.25. 11:04:52

2016.01.19. 20:53:50

Nero. írta:Aki nyomja az Ultimate Tem-et, elmondaná nekem hogy a legjobb kártyákat (kék/fekete Ronaldo, Messi, Suarez stb.) hogy a fenébe lehet megszerezni? Van olyan ismerősöm aki lassan fél éve nyüstöli, több száz font értékben nyitott ki packokat, de még neki se sikerült megszerezni őket. :D
Kereskedéssel. Packeket hiába nyitogatod,sose fogsz kapni.
Ha ügyes vagy pár hónap alatt össze lehet rá kaparni a lóvét.
Én az olcsóbb fekete játékosokkal kereskedek,amikből kevés van a piacon,úgy,hogy megveszem licitálással áron alul,aztán elpasszolom pár ezerrel drágábban. Játékosonként van általában 6-10 ezer nyereségem ezzel a módszerrel. (PC-n)

Egy kék Messi(99) 5 milla,kék Iniesta(95) meg 500 ezer. Szóval kell a fenének Messi annyiért :D
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.01.19. 20:19:55

Nero. írta:Aki nyomja az Ultimate Tem-et, elmondaná nekem hogy a legjobb kártyákat (kék/fekete Ronaldo, Messi, Suarez stb.) hogy a fenébe lehet megszerezni? Van olyan ismerősöm aki lassan fél éve nyüstöli, több száz font értékben nyitott ki packokat, de még neki se sikerült megszerezni őket. :D
Nyomtasd ki futhead.com-ról, a spanodnak is ajánlom.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.01.19. 19:39:25

Aki nyomja az Ultimate Tem-et, elmondaná nekem hogy a legjobb kártyákat (kék/fekete Ronaldo, Messi, Suarez stb.) hogy a fenébe lehet megszerezni? Van olyan ismerősöm aki lassan fél éve nyüstöli, több száz font értékben nyitott ki packokat, de még neki se sikerült megszerezni őket. :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.12.03. 17:12:47

Gaizka írta:Van fent valahol működőképest 15? Nem találtam eddig :?
Nem nem... megvenni nem akarom... =P~
enkóron van fent normál
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.11.21. 16:21:45

Messias2 írta:Stegen, Alba, Neymar VS Alves, Arda, Bravo :D
https://youtu.be/R_Rl6eVj6es
Neymar faterja még ilyenkor is telefonál neki. :lol:
-Hé fiam, ne felejts el pénzt kérni ezért....

Arda meg remélhetőleg élesben picit jobban céloz, üres kapura szépen kifejelte a stadionból.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.11.21. 16:13:07

Stegen, Alba, Neymar VS Alves, Arda, Bravo :D
https://youtu.be/R_Rl6eVj6es
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Gaizka
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2015.09.28. 10:05:20

2015.11.19. 10:05:47

Van fent valahol működőképest 15? Nem találtam eddig :?
Nem nem... megvenni nem akarom... =P~
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.11.09. 01:11:13

nekem már a 15 is szaggat a PC-n. Le lehet valahogy venni a felbontást ?
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.10.25. 11:55:27

Én PC-n tolom a 16-t.
Eddig mindig PES párti voltam,de az idei az első fifa ami jobban bejött,így meg is vettem eredetibe.

Ahogy Bob is mondja, igazi kihíávs a játék, a betanult sémákat el lehet felejteni,szinte minden meccs más, ezer dologra kell figyelni, nem elég felpakolni a játékosokat aztán had szóljon.

Szóval én ezt tudom ajánlani!
Néha kicsit belenyúl a gép a játékba,de ezen túl kell lépni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.25. 11:46:30

Új generációs konzolokon nyilván más a játékmenet is, de Xbox 360-on a Fifa 16 egy rohadt jó játék. Attól függetlenül, hogy a joystick "csöccsel" továbbra sem tudom rendesen irányítani, de a játék remek. És nem csak két gombot kell használni hanem a kombókat is muszáj, mert különben legyilkol a gép. Passzolás nagyon megváltozott, de pont ezért van a ground pass kombináció, plusz tele van faltokkal. A játékosok elfáradnak és több az izomprobléma. Mindig ki kell használni a 3 cserelehetőséget és nem szabad agyon hajtani a csapatot ahogy az életben sem. Élethű a játék és kihívást nyújt. Nem sokat játszottam vele, de nagyon tetszik.
Kép
Kép
Kép
P.Kluivert9
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2014.07.14. 00:30:52

2015.10.25. 11:14:51

zola8787 írta:Fifásoktól kérdezném, hogy Melyiket lenne érdemes megvenni?
Csao. attól függ mire?? Ha ps4 akkor én eladom neked a fifa 16ot :) pont elakarom adni botrány komolytalan egy játék!!! Élvezhetetlen!! Még amikor nyer az ember az is élvezhetetlen! De ajánlom nagyon jó kis időtöltés ha nem tudja fel.urni az agyad :D
Lakazetta
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.10.25. 11:04:52

2015.10.25. 11:09:50

Tofi írta:Sziasztok!

Lenne 1 olyan kérdésem, hogy felraktam a win 10-et és behozom az indító panelt rámegyek a play-re és nem történik semmi..nem indul el meg semmi...fifa ujratelepités, win10 driver,directx,visualc++ stb újrarakva de semmi... valakinek valami ötlet erre??

előre is köszönöm ha van valakinek valami tipp..

UI: Semmi hibaüzenet... ha lett volna legalább rá tudtam volna googlizni vagy valami de igy semmi ötletem már...syncet kikapcsoltam ugy se semmi. demót rég letöröltem..adminként megvolt.. de win7en ment működött minden.. rá frissitettem win10re és ez csinálja...
Bemész a játék mappájába: FIFA16/_Installer/Directx11/redist/D3D11install
Nálam ez megoldotta a problémát :)
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.10.25. 09:38:09

Fifásoktól kérdezném, hogy Melyiket lenne érdemes megvenni?
Tofi
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.04.11. 20:16:01

2015.10.24. 22:32:07

Sziasztok!

Lenne 1 olyan kérdésem, hogy felraktam a win 10-et és behozom az indító panelt rámegyek a play-re és nem történik semmi..nem indul el meg semmi...fifa ujratelepités, win10 driver,directx,visualc++ stb újrarakva de semmi... valakinek valami ötlet erre??

előre is köszönöm ha van valakinek valami tipp..

UI: Semmi hibaüzenet... ha lett volna legalább rá tudtam volna googlizni vagy valami de igy semmi ötletem már...syncet kikapcsoltam ugy se semmi. demót rég letöröltem..adminként megvolt.. de win7en ment működött minden.. rá frissitettem win10re és ez csinálja...
Avatar
thiagoalcantara
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2012.07.31. 15:23:35
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2015.10.11. 10:56:21

ZBarca írta:Az előbb játszottam egy meccset a FUT Drafttal a 16 demójában PC-n. Azt kell, hogy mondjam, röhejes az egész. A Real ellen játszottam egy viszonylag jó csapattal (Messi, Ini, Busi, Benzema, Alves hogy csak a nagyobb neveket említsem :D ).
A meccs végén így néztek ki a statisztikák:
Kapura lövések: 27(!!!) - 6
Gólok: 1 - 2
#-o

Meccs végén megnéztem, Navasnak 15 hárított lövése volt. Egyszerűen mindenhez odaért. A gólomat is úgy szereztem, hogy a 89. percben Messivel 3 méterre Keylortól bebikáztam a hálóba. A Real meg úgy lőtt gólt, hogy az elsőnél Benzema kegyetlenül bevágta a hosszúba (bár gondolom ha én lőttem volna meg ugyanígy, Navas hárította volna), a másodikat pedig Modric lőtte, aki a rövid(!) felsőbe talált be. A kapusom egyébként Bravo volt, akinek azt hiszem 81-82-es az értéke.
Kezdek elgondolkozni azon, hogy érdemes-e megvenni a teljes játékot, vagy csak next-genen ilyen nevetségesen gyenge a helyzetkihasználás?
Azt kell, hogy mondjam, gyakran előfordul az ilyen meccs! :D Viszont a Fifa 15-ben is volt ilyen nálam online például, hogy mindent megfogott az ellenfél kapusa, ő meg bemákolt egy gólt és nyert. Már most egyre jobban kezdek belejönni (pc-n) a Fifa16-ba, meg kell tekerni általában a lövéseket, meg alaposan ismerni kell a játékot, hogy meg tudd nyerni a meccseidet.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.10.11. 09:57:13

Az előbb játszottam egy meccset a FUT Drafttal a 16 demójában PC-n. Azt kell, hogy mondjam, röhejes az egész. A Real ellen játszottam egy viszonylag jó csapattal (Messi, Ini, Busi, Benzema, Alves hogy csak a nagyobb neveket említsem :D ).
A meccs végén így néztek ki a statisztikák:
Kapura lövések: 27(!!!) - 6
Gólok: 1 - 2
#-o

Meccs végén megnéztem, Navasnak 15 hárított lövése volt. Egyszerűen mindenhez odaért. A gólomat is úgy szereztem, hogy a 89. percben Messivel 3 méterre Keylortól bebikáztam a hálóba. A Real meg úgy lőtt gólt, hogy az elsőnél Benzema kegyetlenül bevágta a hosszúba (bár gondolom ha én lőttem volna meg ugyanígy, Navas hárította volna), a másodikat pedig Modric lőtte, aki a rövid(!) felsőbe talált be. A kapusom egyébként Bravo volt, akinek azt hiszem 81-82-es az értéke.
Kezdek elgondolkozni azon, hogy érdemes-e megvenni a teljes játékot, vagy csak next-genen ilyen nevetségesen gyenge a helyzetkihasználás?
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.01. 21:10:25

hank1ee írta:Sajnos azt kell mondjam, hogy már 3 verzió kijött azóta (elég tré volt az összes), de még mindig a 13 a legjobb. :lol: Én a 14 óta nem veszem, pont emiatt, meg persze inkább csak alkalmi játékos vagyok.
Én is azzal csapatom, mezeket megcsináltam benne, a keretet is nagyjából, szóval a feeling is megvan.. :D 14 egyáltalán nem tetszett, 15 nem fut, szóval "maradt" ez, ezt viszont hál istennek nem tudom megunni, szóval nem gáz. Mondjuk amilyen sűrűn játszok mostanság nem is csoda, havi 2-3 óra max. De arra még mindig nagyon jó szórakozás. :D

Balinteer, én annó kalózöbölről - piratebay - szedtem hozzá, az gondolom még fent van. De te is told inkább 13-al, az sokkal jobb volt! :mrgreen:
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2015.10.01. 20:51:27

Srácok, egy olyan kérdésem lenne, hogy valaki nem tud használható FIFA 14 cracket, amivel működne a játék? Ezt még elviszi a gépem, de a 15-öt már nem és én sehol nem találtam.


Nagyon örülnék bármilyen segítségnek! [-o<
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2015.09.29. 20:51:12

De nincs már sima mélységi passz, régen minden ilyenből gól lett, még akkor is, amikor csak random felvágta az ember, most csak abból tud helyzetbe kerülni a csatár, aminél jobb pozícióban van. Ez így normálisabb.
Oldalra passzból meg lesz a helyzet, amikor elcsúszik a védelem, meg felér 4 másik csapattársad a támadáshoz, mert a védők még nem állnak vissza általában. Simán kilép három ember között a csatár, ha jól van járatva a labda, én egyre többet tudok középen így megindulni, a szélen már elég ritkán.

Szögletnél meg kell nyomni az LB-t beadásnál(pc-n nem tudom ez mi, az emelt indítást is ezzel lövöd), és a jobb oldalit bal lábas kell, hogy lője, hogy kifele tekeredjen, a túloldalt fordítva. Már rengeteg gólt fejeltem, pedig 40 meccsnél nem játszottam többet. Ha meg van magas játékosod, akkor nem is olyan nehezen találja meg őt a labda. Egy Llorente, vagy nagyobb védő általában odaér.
A labdajáratáshoz meg fel lehet tolni a védelmet, és átállítani agresszívra a letámadást, illetve a labdaszerzést pár játékoshoz beállítani, akkor mindjárt mennek oda maguktól is, meg te is irányítod a sajátodat, esélytelen, hogy sokáig megtartsák a labdát.
P.Kluivert9
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2014.07.14. 00:30:52

2015.09.29. 10:21:36

CsacsMate írta:Nem felfele lehet csak passzolni, hanem oldalra is, meg vissza. A 15-ben az volt a baja mindenkinek, hogy le lehetett futni bárkit, egy gyorsabb játékossal, most meg nem lehet, már az is baj?
Legendáson alig adom el a labdát UT-ben egy kezdetleges csapattal, persze meg kell tanulni, hogy mit lehet. Kellett vagy 15 meccs, amíg profin megtanulod járatni a labdát.
Egy Barca oldalon ez a játékstílus szerintem nem kellene, hogy ismeretlen legyen, nagyjából ugyanazt kell megvalósítani, amit a tv-ben látsz. Sokkal többet ér a felpasszolom, aztán fuss tavalyi változatnál.
A tavalyi sztárok, mint a Doumbia, szépen mindenki nagy áron kirakta, aztán azóta már lefeleződött. Gondolom észrevették, hogy ez itt nem fog menni. :D
Ha pedig valaki nem hajlandó a taktikát megtanulni, és a játékstílust alkalmazni, csak szenvedjen, mert ez már nem Pace 15.
És ha csak olfalra meg vissza passzolok abbol hogy lesz karika?nem azt mondom hogy inditok es nem futja le hanem egy simma melysegi passz fel a centernek az tuti hogy megelozo szereles lesz!!gép ellen nem játszok mer el is aludnék közbe!barátnőm nyomja offline :D
Csak online.stílus oké es ha ellenem jaratjak 20percig es csak kergetem??idegolo hatul meg kezepen passzolgatas...ha barca ellen csinálnak ezt igazibol kb felkotnem magam az idegtol!!! Szogletek 75% kapuse!két féle szoglet van ami jo.kis szoglet es vissza lövésre vagy egyből vissza lövésre!!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.09.28. 14:15:17

hank1ee írta:Sajnos azt kell mondjam, hogy már 3 verzió kijött azóta (elég tré volt az összes), de még mindig a 13 a legjobb. :lol: Én a 14 óta nem veszem, pont emiatt, meg persze inkább csak alkalmi játékos vagyok.
Én is a 13at élveztem a legjobban több szempontból is.
Utóbbi 2 rész is döcögősen indult számomra, de az idei.. pfú de szokatlan.
Tetszik több dolog is, de amíg nem érzek rá a dolgokra addig csak szenvedek.
Egyébként rohadjak meg, jobb volt amikor a 14-ben kb minden 2. szöglet gólt volt, mert a 15-ben meg most ebben kb 50 szögletenként született egy gól, és talán keveset is mondtam.
Realisztikusabb a játék, szerintem ha hozzászokok jó muri lesz.

Karrier módot fogok nyomni inkább, megnézem mit tud az AI. Demoban elég irritáló volt amikor 30 percig passzolgatott hátul az ellenfél hogy aztán amikor át ért az én térfelemre, rögtön eladta a labdát.
Bresciával kezdtem egyet, kíváncsi vagyok az újításokra.
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2015.09.28. 12:16:29

Nem felfele lehet csak passzolni, hanem oldalra is, meg vissza. A 15-ben az volt a baja mindenkinek, hogy le lehetett futni bárkit, egy gyorsabb játékossal, most meg nem lehet, már az is baj?
Legendáson alig adom el a labdát UT-ben egy kezdetleges csapattal, persze meg kell tanulni, hogy mit lehet. Kellett vagy 15 meccs, amíg profin megtanulod járatni a labdát.
Egy Barca oldalon ez a játékstílus szerintem nem kellene, hogy ismeretlen legyen, nagyjából ugyanazt kell megvalósítani, amit a tv-ben látsz. Sokkal többet ér a felpasszolom, aztán fuss tavalyi változatnál.
A tavalyi sztárok, mint a Doumbia, szépen mindenki nagy áron kirakta, aztán azóta már lefeleződött. Gondolom észrevették, hogy ez itt nem fog menni. :D
Ha pedig valaki nem hajlandó a taktikát megtanulni, és a játékstílust alkalmazni, csak szenvedjen, mert ez már nem Pace 15.
P.Kluivert9
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2014.07.14. 00:30:52

2015.09.28. 10:48:07

hank1ee írta:Sajnos azt kell mondjam, hogy már 3 verzió kijött azóta (elég tré volt az összes), de még mindig a 13 a legjobb. :lol: Én a 14 óta nem veszem, pont emiatt, meg persze inkább csak alkalmi játékos vagyok.
Egyetértek. Bár nekem 14be az ultimates vb mód nagyon bejott!!!
De ez a mostani...minden felpasznal megeloz a védő...
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.09.27. 15:42:26

Sajnos azt kell mondjam, hogy már 3 verzió kijött azóta (elég tré volt az összes), de még mindig a 13 a legjobb. :lol: Én a 14 óta nem veszem, pont emiatt, meg persze inkább csak alkalmi játékos vagyok.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Válasz küldése