Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.06. 16:46:13

Slither írta:2 csapat nem tudta rendezni a csere hatartidore a pickjeit, igy jovo drafton eleg nagy hatrannyal fog indulni.
- Air Ballers: 8. es 9. korben nincs egy pickje se.
- Mezítlábas Team: 7. korben 3db pickje van (ha lemegy a csereje akkor ez legalabb megoldodik), utolso 3 korben egy se.
Nem tudom hogy állok, mert már nem látom. De elvileg én úgy számoltam jó vagyok. 8-9 az lényegtelen 1-2 utána 3-4 majd 5-6 és így tovább. Ha nem jó, akkor pluszban király ez az év. Nekem meg elvileg van még egy hetedik körös draftjogom így a 7-8 megoldva.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2015.03.06. 14:58:39

2 csapat nem tudta rendezni a csere hatartidore a pickjeit, igy jovo drafton eleg nagy hatrannyal fog indulni.
- Air Ballers: 8. es 9. korben nincs egy pickje se.
- Mezítlábas Team: 7. korben 3db pickje van (ha lemegy a csereje akkor ez legalabb megoldodik), utolso 3 korben egy se.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.03.06. 12:46:50

Bob_Marley írta:Én értem a logikát, de nálam ez a Ryan Anderson csere vétó. Masszív sérült embert még pickkel se hiszem hogy meglehet turbózni. Oké, hogy ide cetli kell oda meg játékos, de 4-6 csere annak függvényében, hogy 1 ember megy 2 jóért nekem nem fér bele, bocs srácok.
Én is nyomtam rá egyet.

Amúgy most elég csendes volt a trade deadline :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.06. 09:31:47

Én értem a logikát, de nálam ez a Ryan Anderson csere vétó. Masszív sérült embert még pickkel se hiszem hogy meglehet turbózni. Oké, hogy ide cetli kell oda meg játékos, de 4-6 csere annak függvényében, hogy 1 ember megy 2 jóért nekem nem fér bele, bocs srácok.

Slithert is megtámadta a pestis. Nyilván nem kívánok sérülést senkinek, viszont a saját bajommal már annyira tele van a hócipőm, hogy ha másnak is lesz sérülése kicsit örülök hogy legalább az a játékos nem nálam van. :D Fain úgy játszani, hogy standard 3-4-5 sérültem van másfél hónapja....A héten viszonylag jól tartom magam, pedig továbbra sincs emberem. :D Ma se fogok tudni tíz embert felküldeni, vicc.

Sajnálom, hogy igazán jó ajánlatot nem kaptam, inkább mindenki ki akart "használni". Akkor meg már marad a szép búcsú és maximum az alsóházban fogom nézni milyen is lehettem volna a felső PO-ban....

Ja és, ami teljesen kiakasztott, hogy az alapszakasz végén az utolsó heti eredmény a döntő ha az összesített mérleg ugyanaz. Ez szerintem tökre nem fair. :D 20 hét van, s ha nem is egymás elleni eredmény (ami mégiscsak igazságosabb mint egy random hetet kiválasztani) de legalább akkor a több győzelem, vagy kivenni a PO-ba nem jutott csapatok eredményét és az alapján egy mérleg, de ez hogy az utolsó hét döntő baromi kicseszés...És ha az utolsó heti eredmény ugyanaz akkor szépen sorjában visszafelé (19-18.hét..)amíg nem jön ki. Ilyen egy baromságot, el se hiszem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.03.05. 09:29:32

Ha minden igaz, ma van a cserehatáridő! Igaz? :oops: Kérek mindenkit, hogy akinek írtam, válaszoljon. Köszönöm! 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.03.03. 22:09:43

PCsabi írta:Egyelőre csak ötlet szintjén:
KATT
?
Nekem nagyon tetszik elsőre a koncepció, benne lennék, ha kipróbálnánk.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.03.03. 21:29:58

Egyelőre csak ötlet szintjén:
KATT
?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.03.02. 22:17:56

PCsabi írta:Ennyi sérülttel? Csak RA és Tyson Chandler sérült, Knight ma már játszani fog. Bob szerintem jókat mosolyog, hogy 2 sérült miatt "sírsz" :mrgreen:
Reggel még 5 sérültet írt na... :oops: :D :D :D
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.03.02. 21:50:57

neobarca írta:Nah szépen lassan kezd szertefoszlani a bajnoki álmaim. Ennyi sérülttel hiába a kemény csapat, egyszerűen PO-ra el fogok fogyni sajnos. Egyszer fent egyszer lent. Kár érte... :(
Ennyi sérülttel? Csak RA és Tyson Chandler sérült, Knight ma már játszani fog. Bob szerintem jókat mosolyog, hogy 2 sérült miatt "sírsz" :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2015.03.02. 17:49:25

neobarca írta:Nah szépen lassan kezd szertefoszlani a bajnoki álmaim. Ennyi sérülttel hiába a kemény csapat, egyszerűen PO-ra el fogok fogyni sajnos. Egyszer fent egyszer lent. Kár érte... :(
Hát nemtom, szerintem te eddig pont a szerencsések közé tartozol. Egy komolyabban sérült játékosod van, ez nem sokan mondhatják el magukról. Egyébként ha már sérülések, akkor nézzétek meg az egész szezon alapján, pontátlag szerint sorba rendezve a játékosok állapotát. Vicces az első oldal, látszik, hogy év vége van.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.02. 17:06:24

neobarca írta:Nah szépen lassan kezd szertefoszlani a bajnoki álmaim. Ennyi sérülttel hiába a kemény csapat, egyszerűen PO-ra el fogok fogyni sajnos. Egyszer fent egyszer lent. Kár érte... :(
Csak Anderson aki gáz azon kívül Chandler biztos, hogy lassan visszajön meg szerintem Knight sem súlyos. Én a helyedben azért nem aggódnék főleg ha körbe nézel máshol mi a helyzet. :D

Hát elérkeztünk odáig, hogy van hátra kettő hét, ha kiesek akkor azt csakis magamnak köszönhetem. Sérülések ide, pocsék forma oda itt én vagyok a ludas és meg is érdemlem...Csak hogy jelezzem mennyin múlnak a dolgok Clarkson fog megölni. Pont neo ellen úgy lett 9-3 hogy utolsó napon úgy voltam vele hogy minek erőlködjek még egy kategória miatt (1 különbség volt triplában) mikor Zellerben nagyobb lehetőséget látok mint Clarksonban. Ebből lett egy FA csere, a többit tudjuk. Clarkson elfogadható, Zeller leépült és az az 1 kategória a végén nagyon sokat érhet (ha jól emlékszem 3 triplát dobott azon a Vasárnapon Clarkson és 8-4 lett volna a vége...). Plusz most meslija ellen is, bíztam Brooksban (aki sikeresen kinyírta egy kategóriámat) és nem cseréltem Szombat-Vasárnapra pedig alig volt különbség assistban vagy éppen pattanóban. Mérges is vagyok, csalódott is meg igazságtalannak érzem ezt a szezont. :D Szerdáig várok, aztán ha nagyon rosszul áll a dolog, akkor mindenek vége......És megint kamaj nyír ki, pedig szerintem erősebb csapatom van, csak hát Leonard végre most kezd valamit mutatni előtte botrány volt, Hayward semmi, Jackson 1 jó meccs és borzalom, Green semmi és társai. Bargnani az egyik legjobb emberem, Covingtonnal együtt, na akkor már baj van. :D Utóbbi természetesen le is sérült, mert hát Beal visszajött Szombaton így valakinek be kellett adni a kulcsot Vasárnap...Átkozott egy liga ez, ebben egészen biztos vagyok. Jövőre jó lenne ha valahogy átkonvertálnánk az ESPN-re. :D Ott legalább a rövidített hetek sem bosszantóak (amit egyébként én szívtam meg a legjobban, miután ember nélkül pár nap alatt csinálj csodát...) és meccs közben sem lehet embert felvenni. 6 vereségem van, abból Messifan-fcbarca0827-varnagykrisztian-kanty kvartett volt. Na ez a bosszantó, hogy kamajt is vertem anno teljes csapattal 10-2re, most meg kifog ejteni. :D Átkozott egy liga, ezt leírom megint mert tuti így van, valaki nagy vajákos ebben a ligában és sámánkodik. :D Viszont mindenki ellen elfogadhatót kell nyújtani, én meg pont itt a végére teljesen leépültem. Nehéz mit mondani, nagyon nagy fájdalmat érzek, mert semmi sikerélményem nincs ebben a ligában (jelezném hogy kétszer estem ki az első körben...) pedig sok munkám van vele, s hiába.

De amíg él a remény, addig én küzdök, 3 napom maradt 4 kategória előny két hétre, amiből Game ellen tuti vereség mert pont rossz arra a hétre a sorsolásom, úgyhogy varnagykrisztián és meslija bennetek bízok a legjobban, s a legnagyobb szurkolótok én vagyok. :lol: Döntetlen esetén mi a döntő? Több elért győzelem vagy egymás elleni? Mondanom sem kell hogy ahogy áll jelenleg a helyzet, lehet ez fog dönteni, mondjuk szerintem nem mert 2-3 kategóriával lefogok maradni...de hátha.

Ja és félre értés ne essék, kamaj előtt le a kalappal. Nagyon mélyről jött fel, volt pár héttel ezelőtt 25-30 fór előnyöm, s Durant nélkül tolja. Jó példa azoknak, akik talán kevesebbet foglalkoztak a csapatukkal, hogy odalehet érni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.03.02. 16:23:11

Nah szépen lassan kezd szertefoszlani a bajnoki álmaim. Ennyi sérülttel hiába a kemény csapat, egyszerűen PO-ra el fogok fogyni sajnos. Egyszer fent egyszer lent. Kár érte... :(
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.02.24. 13:36:25

Beal-Parsons eddig teljesen jó volt, s nem is voltak sérültek, nyilván hogy egyszerre döglenek be a többiekkel együtt. :D
Komolyan el kell sajnos gondolkoznom, hogy nincs értelme erőltetni az idei évet....Legalább szép keretben lenne a szezon, gyalázat kezdés- jó folytatás-gyalázat befejezés. Március 5-én csere határidő, ha addig nem javul fel pár emberem vagy nem jön vissza pár sérültem, akkor nem tudom sajnos folytatni a PO harcot és aki tetszetős az vihető. Nagyon sajnálnám, de egyszerűen a józan ész ezt diktálja, mert így esélyem sincs senki ellen, hogy a legjobb embereim sérültek...Mellé meg még gyengék is a formák, így totál megvagyok lőve. (mire felépülnek pont hetedik leszek. :D ) )Michaa leírta kik a legjobb emberei, na nekem jelenleg Ibaka tart életben valamennyire. Senkinek nem kívánom hogy ilyen szezonja legyen mint az enyém és sajnos nem is az első ilyen....
MichaaBee írta:
szerk.: ezt a két csonkahetet egyébként én sem értettem. Fantasy baseball-ban ilyenkor úgy oldják meg, hogy 1 matchup 2 hétig tart. Ez itt is teljesen korrekt lett volna, ha jól számoltam, akkor 14 nap alatt pont 7 meccsnap volt.
ESPN-n pl így van, s valóban igazságosabb rendszer. Így 1-1 jó vagy rossz meccs miatt elmegy a hét a rövidített időszakban.

szerk: messifan legyél kedves csapatot állítani...Végsőkig kiélezett a harc a bejutásért rohadtul nem mindegy hogy ki milyen eredményt ér el....
Kép
Kép
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.02.24. 00:37:56

neobarca írta:
MichaaBee írta:Sullinger 4-6 hét
Nem akarlak elkeseríteni de neki is vége a szezonra. Fáradásos törés...

Nem volt jó ez a csonka hét. Sokan megszívták miatta...
Szerinted érdekel még ez a szezon? :D Nem tudsz elkeseríteni, de már azért sem rakom ki szerintem Sully-t. Yahoo-n még mintha azt olvastam volna, hogy legalább 4-6 hét, de ha egész szezon, akkor egész szezon. Max tovább javul a pickem jövőre. :)

szerk.: ezt a két csonkahetet egyébként én sem értettem. Fantasy baseball-ban ilyenkor úgy oldják meg, hogy 1 matchup 2 hétig tart. Ez itt is teljesen korrekt lett volna, ha jól számoltam, akkor 14 nap alatt pont 7 meccsnap volt.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.02.23. 23:25:00

MichaaBee írta:Sullinger 4-6 hét
Nem akarlak elkeseríteni de neki is vége a szezonra. Fáradásos törés...

Nem volt jó ez a csonka hét. Sokan megszívták miatta...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.02.23. 21:53:52

Bob_Marley írta:Jó dolog ez a fantasy, 2 közös ligánkban van összesen 10 játékosom injury felirattal. :mrgreen: Lassan megunom és törlöm az egészet a francba, mert nonszensz hogy állítom a 3év alatt nálam volt a legtöbb sérült, de hogy a legtartósabb sérültjeim nekem voltak az tuti (idén Michaa-t is veri a sors rendesen egyébként). Lassan persze szivárognak vissza keeperben is az emberek (már annak örülnöm kell hogy Wade x hét kihagyás után játszik 20 percet...), meg Parsons se komoly, de mire felépül mindenki elmehet a PO....Úgy számoltam előzetesen hogy varnagykrisztian és fcbarca ellen azért győzelem lesz és a végén a 3 nagy ellen meg ki-ki meccsek, erre a hét az gyalázat és nagyobb vereség is benne van, miután emberem sincs. :D Jövő héttől meg meslija-Cumbee-Game, jó móka lesz. Kamaj szurkolhat a legjobban hogy jól páholjanak el. :D
Már csak legyintéssel veszem tudomásul, hogy dőlnek ki a játékosaim. :D Anthony és Bosh off az egész szezonra, Sullinger 4-6 hét, Bryant (első pickem volt a gép miatt) már régóta befeküdt a kés alá. A vicc az, hogy akiket adtam neked 2 játékos Beal és Parsons (3. keeperem és 2. pickem) szintén össze-vissza sérültek. Így nem is érzem eldobott szezonnak, hogy Anthony-t kaptam helyettük, nem lennék előrébb. :D Ellisen kívül nem marad értelmes játékosom, Tyreke Evans és Rubio jelenleg a második és harmadik legerősebb játékosom, azt hiszem, ez mindent elmond. :D

Egyébként lehet mindenkit vinni hátsó pickekkel is, ha még nem említettem volna. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.02.23. 20:32:49

varnagykrisztian írta:Skacok mi van veletek, KEEPER-ben kéthete lenyomtam Bob-ot most meg x-eltem Mes-el......rontjátok a tankolási taktikámat. :mrgreen:
Engem most csak Michaa meg kanty nem verne el. :lol: Ők még rajtam kívül a rokkant csapat. Mondjuk kiesett Davis, kiesett Durant úgyhogy másnál is akadnak gondok rendesen.

A héten jobban érdekel a neo-kamaj párharc mint a sajátom. :mrgreen: meslija ellen esélytelen vagyok, blokk-to és talán az egyik hármas kategóriát tudom fogni, többi szóra se érdemes 5 sérülttel. Remélem kamaj se viszi túlzásba neo ellen, megmondom őszintén azért ezt nem kalkuláltam bele, hogy két hét alatt fogok összesen 8 kategóriát az "alsóházból", kamaj meg legyűri Slithert. Nagyon nem volt jó az a 9-3. Hat kategória előnyöm van, az gyakorlatilag 1 hét. Legalább az egymás elleniben jobb vagyok, ebbe kapaszkodok. Meg abba, hogy Parsons-Collison-Beal trió legkésőbb a jövő hétre már csak 100%-os lesz, mondjuk addig még valaki úgyis megsérül. :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.02.23. 19:29:51

Skacok mi van veletek, KEEPER-ben kéthete lenyomtam Bob-ot most meg x-eltem Mes-el......rontjátok a tankolási taktikámat. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.02.21. 09:01:38

Ugyan nem tudom meddig van a csere határidő, de keeperben leginkább pickekért cserébe bárki vihető.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.02.21. 06:05:14

Jó dolog ez a fantasy, 2 közös ligánkban van összesen 10 játékosom injury felirattal. :mrgreen: Lassan megunom és törlöm az egészet a francba, mert nonszensz hogy állítom a 3év alatt nálam volt a legtöbb sérült, de hogy a legtartósabb sérültjeim nekem voltak az tuti (idén Michaa-t is veri a sors rendesen egyébként). Lassan persze szivárognak vissza keeperben is az emberek (már annak örülnöm kell hogy Wade x hét kihagyás után játszik 20 percet...), meg Parsons se komoly, de mire felépül mindenki elmehet a PO....Úgy számoltam előzetesen hogy varnagykrisztian és fcbarca ellen azért győzelem lesz és a végén a 3 nagy ellen meg ki-ki meccsek, erre a hét az gyalázat és nagyobb vereség is benne van, miután emberem sincs. :D Jövő héttől meg meslija-Cumbee-Game, jó móka lesz. Kamaj szurkolhat a legjobban hogy jól páholjanak el. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.02.20. 14:57:48

NBA keeper: Kaptam pár ajánlatot, de szeretnék egy picit várni, mivel a cserék miatt nem tisztázott a szerepeik a játékosoknak.
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.02.08. 20:59:22

fcbarca0827 írta:
varnagykrisztian írta:Köszi Xanthor és Bob, előre is elnézést kérek a kérdésért de a Receiving Yards-ot onnantól számolják mikor pl. a futó megkapja a lasztit? :oops: :mrgreen:
A receiving yards az pl. kapásból az elkapott yardok száma, tehát onnan, hogy a futó megkapja a lasztit semmiképpen nem számolják. :P (Bár a futónak is lehet passzolni, de feltételezem nem erre gondoltál. :D )
Amúgy a támadás kezdeti pontjától számítják, odáig, ameddig eljut a játékos. Kapsz ennél szakszerűbb választ is majd, de szerintem ez is értelmezhető. :D
Köszi, igen elírtam, elkapót (WR) akartam írni, huhhh akkor most mi van?Elvileg "fogadott yard"-ot jelent (google fordító), akkor ha pl. Kaepernick passzol egy 50 yardos labdát Anquan Boldin-nak akkor azt beírják mindkettőjük statjába(QB-nak :arrow: Passing Yards, a WR-nek :arrow: Receiving Yards)? :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2015.02.08. 20:36:25

varnagykrisztian írta:Köszi Xanthor és Bob, előre is elnézést kérek a kérdésért de a Receiving Yards-ot onnantól számolják mikor pl. a futó megkapja a lasztit? :oops: :mrgreen:
A receiving yards az pl. kapásból az elkapott yardok száma, tehát onnan, hogy a futó megkapja a lasztit semmiképpen nem számolják. :P (Bár a futónak is lehet passzolni, de feltételezem nem erre gondoltál. :D )
Amúgy a támadás kezdeti pontjától számítják, odáig, ameddig eljut a játékos. Kapsz ennél szakszerűbb választ is majd, de szerintem ez is értelmezhető. :D

Más: NBA keeperben, szerintem vannak használható játékosaim még, szóval pickekért vihetők, amint átmentek a mostani cseréim.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.02.08. 20:11:01

Köszi Xanthor és Bob, előre is elnézést kérek a kérdésért de a Receiving Yards-ot onnantól számolják mikor pl. a futó megkapja a lasztit? :oops: :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2015.02.08. 19:27:49

varnagykrisztian írta:Szeretnék jövőre egy privát NFL ligát csinálni a magam szórakoztatására de csak QB-ban vagyok otthon.Írnátok 5 - 6 RB és WR játékost......nem vagyok azért akkora sötét (LYNCH, EDELMAN) ez ügyben de ti biztos tudtok 1 - 2 gyöngyszemet.Belinkelnétek a ligátokat hogy körülnézhessek egy kicsit.Köszönöm. :mrgreen:
Itt van az idei ligánk, de mint Bob is mondta, sok minden fog változni még a következő szezon kezdetéig, július közepe előtt nem igazán érdemes komolyabban foglalkozni vele, onnantól is lesz még egy hónap a felkészülésre.
Válasz küldése