Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.02.08. 19:01:03

varnagykrisztian írta:Szeretnék jövőre egy privát NFL ligát csinálni a magam szórakoztatására de csak QB-ban vagyok otthon.Írnátok 5 - 6 RB és WR játékost......nem vagyok azért akkora sötét (LYNCH, EDELMAN) ez ügyben de ti biztos tudtok 1 - 2 gyöngyszemet.Belinkelnétek a ligátokat hogy körülnézhessek egy kicsit.Köszönöm. :mrgreen:
http://espn.go.com/nfl/statistics/playe ... shingYards

Itt a tavalyi statisztika ebben keresgélj. Meg majd mikor jön a felkészülés akkor érdemes rangsorokat meg előrejelzéseket böngészni de az még baromi messze van.

Iszonyat egy idegesítő ez a keeper liga. Lassan én is lesérülök vagy agyvérzést kapok. :lol: Az egy dolog hogy 3 irányítóm nem day to day sérült, lassan terjed tovább és megfertőződött Beal és a legújabb Griffin 4-6 hét out, imádom. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.02.06. 22:05:54

Szeretnék jövőre egy privát NFL ligát csinálni a magam szórakoztatására de csak QB-ban vagyok otthon.Írnátok 5 - 6 RB és WR játékost......nem vagyok azért akkora sötét (LYNCH, EDELMAN) ez ügyben de ti biztos tudtok 1 - 2 gyöngyszemet.Belinkelnétek a ligátokat hogy körülnézhessek egy kicsit.Köszönöm. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.02.04. 22:44:20

MessiFan írta:Sorry emiatt, ritka fos egy játékostárs vagyok, de nem tart már sokáig szerencsére.
Nem vagy az! Van benned legalább annyi, hogy állítod a csapatodat! Sajnálom egyébként. Kár érte(d).
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.02.04. 18:48:03

Páran már tudják a csereajánlatok miatt, hogy nem kívánom a következő szezonban folytatni a fantasy nba-t, de ezt a szezont még letolom.
Viszont a keeperes ligában a csapat nem teljesen katasztrófa (mint a másik), így ha valaki átvenné, vagy találna egy lelkes jelentkezőt hozzá akkor szerintem jót tenne a ligának.
Azért hagyom abba, mert azon kívül hogy beállítom a kezdőket az égadta világon semmit se csinálok, a kedvenc csapatom meccseit is csak nagy ritkán nézem meg, teljesen elhanyagolom az NBA-t.
Sorry emiatt, ritka fos egy játékostárs vagyok, de nem tart már sokáig szerencsére.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.01.26. 21:48:51

varnagykrisztian írta:Keeper-ben a My Team-nél Robin Lopez neve mellett a PPD mit jelent?KÖSZI. :mrgreen:
Postponed alias elmarad. Nagy a havazás NY-ban ezért nem tudott elrepülni a Blazers és nem lesz meccs. És a Knicks-Kings is elmarad.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.01.26. 20:29:28

Keeper-ben a My Team-nél Robin Lopez neve mellett a PPD mit jelent?KÖSZI. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.01.23. 08:33:56

neobarca írta:
Bob_Marley írta:neo ebben is benne van. :mrgreen:
Úgy néz ki én vagyok a fekete bárány! A szabályszegő. :mrgreen: Én úgy gondolom fel lehet venni, hisz szerződése van az embernek. Ha jól tudom csak azokat kellett draft után is kirakni, akik nem rendelkeznek szerződéssel és nem is játszanak.
Nos az én értelmezésem szerint, ő játszik is és szerződése is van. Ha lejár akkor ki kell raknom tudom. Néztem más Hard Cap ligát, ott is felvették a 10 napos szerződéssel rendelkezőket... 8) :oops:
Mindegy végül is, de jelenleg nincs hivatalos szerződése. Végül én sem DrewII-t választottam, csak így nem volt teljesen tiszta, mert gyakorlatilag pár ezret keres, s ha szerződtetik akkor is a szezon hátralévő részére kap pénzt, ami 300k körül van. De ahogy látom 507-nek van írva a listában mindkettő.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.01.22. 12:43:15

Bob_Marley írta:neo ebben is benne van. :mrgreen:
Úgy néz ki én vagyok a fekete bárány! A szabályszegő. :mrgreen: Én úgy gondolom fel lehet venni, hisz szerződése van az embernek. Ha jól tudom csak azokat kellett draft után is kirakni, akik nem rendelkeznek szerződéssel és nem is játszanak.
Nos az én értelmezésem szerint, ő játszik is és szerződése is van. Ha lejár akkor ki kell raknom tudom. Néztem más Hard Cap ligát, ott is felvették a 10 napos szerződéssel rendelkezőket... 8) :oops:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.01.22. 06:33:33

Aukciósban sok a sérültem, de előállt egy speciális eset. Ugyan elkelt már, de mi van Galloway-jel? Neki csak 10 napos szerződése van, úgyis fellehet venni? Teszem azt DrewII-t felakarom venni, akkor megtehetem? Mit írunk be? Azt a pár ezer dollárt, amit keresnek? Nem volt konkrét megkötés, de elvileg csak szerződéses játékosokat lehet felvenni és egyik sem fix szerződésű ezért kérdezem. neo ebben is benne van. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.01.21. 09:36:34

Jólvan. Nekem 8. Tényleg. Csak azt nem szívlelem, hogy azt csinálom amit mondanak és még savazást is kapok mellé. :D :D :D Sztem ez az amit nem értesz.

Nem fogok vétózni én kb sosem szoktam. Sztem a ligában mindenki rendelkezik már olyan tapasztalattal, hogy el tudja dönteni mi jó neki és mi nem. Én Lent nem tartom nagynak, ez az én véleményem. Véleményt már csak formálhatok. :mrgreen:
Ha jól látom mindenkinek megoldódtak a pick gondjai. Mostmár legyen ennek vége és koncentráljunk inkább a ligára.
Mellesleg megjegyezném, hogy Matthews továbbra is érdekelne, de ott is állandóan vétó-t kapok, pedig én adnék sokkal-sokkal többet. :oops: Szal csak halkan megjegyezve, hogy az én cseréimmel mindig gond van, lehet, de számos esetben nem én járnék jól... 8)
Viszont az is igaz, hogy engem ez nem érdekel. Tudom kit szeretnék és azt is, ki mennyit ér meg nekem. :wink:
Nah de legyen ennek vége, mert a semmin "veszekszünk". Peace...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.01.20. 23:39:28

Hagyjuk inkább, mert teljesen máshogy látjuk és belefáradtam. Vétózd meg, nyomjál rá nekem még jót is teszel ezzel. Ha szerinted pl Len egy 0 értékű emberke, akkor nincs miről beszélni. :D Konkrétan ebben a cserében részemről Len aki értékesebb mint Mozgov. Duncan meg nem eget rengető, de attól még elég jó kis játékos még mindig és nem hetedik köröst ér, ezt leírtam átment mindenki boldog már lényegtelen is.
Mit hőbörögtem jó ember? Tényleg nem érted miről van szó. :D Leírom újra, cserélték elsőre én is írtam ok (miért? mert nem fogok mindent vétózni, ezt átrágtuk ezerszer attól még nem tartottam egyenlőnek de nem fogok ilyen miatt vétózni) aztán a kavar miatt még egyenlőtlenebb lett, akkor már azért nem nagyon tetszett és leírtam mi volt a gondom vele. Ennyi a történet.

És ha megnyugtat, akkor ebben a cserében számomra Hibbert lett volna a fontos, de 1-1ben meg nem tudtam volna átvenni, mert nincsenek pick jogaim hozzá. És rohadtul nem örülök, hogy így jött ki, de meg is vétózhatod te is más is, legalább maradnak játékosaim.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.01.20. 23:10:45

Bob! Most tényleg. Te min húzod fel magad annyira? Ha ezen múlik visszaszolgáltatom Duncant. Annyira nekem nem kell. :mrgreen:
Egy szava sem lehet senkinek, azt csináltam amit mondtatok és mondtál. Mindent az utolsó szösszenetig. Ha megnézed a többi cserémet, ott se volt szó lehúzásról. De azért Ne istenítsd már annyira Duncant. jó 20 perces játékos lesz a PO előtt, most sem remekel. Majdhogynem árt mint használ. Öreg is stb. Kb olyan vita lett belőle, mintha Davist hoztam volna el szotyiért.
Tudom, neked mi bántja csőrödet, de ehhez meg nekem mi közöm? Amúgy meg a Green-Kowa páros igencsak jó. Én kevesebbért adtam többet korábban.

Mondom! Ha ekkora nagy probléma Duncan akkor visszaadom szívesen. FA tele van hasonló hasznos emberekkel. :mrgreen:

Csak azt nem értem, hogy akkor amikor el lett fogadva és volt 2 nap a vétóra, miért nem lett vétózva és miért lett az mondva, hogy ez így rendben van :?: :!:

Picit viccesnek tartom am a szitut. Azt csinálom amit mondtok és még én vagyok lebaltázva. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Szerk: Egyébként most nem azért, de a mostani cseréd Krisztiánnal semmivel sem jobb mint a Duncan-es cserém. 3-8-ért kapsz 2db első osztályú játékost 2 FA-ról kukázottért. (Mozgov még úgy ahogy használható) Most akkor nyomkodjam én is a vétót meg kezdjek el hőbörögni, hogy mindenki figyeljen ide? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ez nem az én stílusom...
:wink: Peace!
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.01.20. 20:19:36

Bob_Marley írta:De Krisztián is jól érezte, hogy itt nem az van hogy nagy kegyesek vagyunk hanem a lehúzásból lesz egy rossz csere.
Bob remélem nincs igazad és nem lettem "lehúzva". :?

NFL FANTASY:a sors fintora hogy a QB-s ligámban a csapatomból a 3 irányítómból kettő a döntőben csap össze......ja és a 4 csapatból negyedik lettem.
:mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.01.20. 18:05:14

neobarca írta:Az meg, hogy Bobbal hogyan üzleteltél sztem lefutott dolog. Bob csak mérgelődik, hogy rosszul tárgyalt. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Én csak erre reagálnék, mert tényleg ne idegesítsél fel. Inkább örülj annak, hogy egy inkorrekt cseréd átfog menni mintsem másokat minősítesz. Ha meg annyira rosszul tárgyaltam, akkor miért nem szólaltál fel, hogy ez nem jó csere? És varnagykrisztian direkt megkérdezett, hogy én elfogadnám-e a cseréteket és tudod mit írtam neki? Semmit, hogy ne vádoljon senki azzal, hogy segítek döntően ilyenekben, mert akkor már én is játszhatnék helyette. Te meg találtál egy "kezdőt" aki elfogadta ezt az ajánlatot. Nincs ember aki odaadná ilyen csomagért, csak azért nem vétóztam meg mert már nem érdekel annyira a liga, hogy veszekedjek miatta, meg hogy haladjunk és ne arról legyen szó, hogy vétó,vétó. De hogy még ebből is sikerült lealkudni. Kis eszed lenne nem is erőltetnéd a dolgod, hogy legyen flex helyed.... Jelenleg 2 ember miatt játszok ebben a ligában, ez Game mert régóta sokat beszélünk NBA-ről, fantasyről. És mostanában Cumbee, mert őt tartom a legjobb stratégának és nem szégyen tanulni még majd 30 éves fejjel sem.

Bolygatáshoz meg annyit hogy egy napon volt a kettő. Nem szezon eleje meg szezon közepe.

Szerintem tényleg nem megbántva az a legjobb ha csendben maradsz és örülsz, úgyse lesz belőle semmi. Slither leírta nem tudja visszapakolni. Ennyi a történet, mindenki happy, legalább a pick visszakerül. De Krisztián is jól érezte, hogy itt nem az van hogy nagy kegyesek vagyunk hanem a lehúzásból lesz egy rossz csere.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.01.20. 16:55:52

Ne izgulj Krisz!
Sztem ez a megoldás. Visszakapod az eredeti csomagot és az újabb szabály szerint az egyik 6-os el kell majd cserélned. És akkor mindenki happi. Arra a cserére senki nem szólt egy szót sem, hogy rossz lenne. Az meg, hogy Bobbal hogyan üzleteltél sztem lefutott dolog. Bob csak mérgelődik, hogy rosszul tárgyalt. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Persze majd Slitherék eldöntik! Minden esetre ha minden cserét bolygatunk, akkor jelezném, hogy a szezon legelső Game-es cserét vétóznám, mert ott Game nagyon jól járt... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.01.20. 16:37:35

neobarca írta:Sosem szoktam takarózni. Elcső csere vétó volt, szót se szóltam.
Másodikat jóvá hagyta mindenki. Nem csak nem vétózták, hanem többen is írták, hogy rendben van. Aztán jött ez a kavarc és most háborgás van.
Mondom! Visszaadom Krisztiánnak az eredeti dolgokat, ő meg majd elcseréli. Amennyiben Slither 5letét elfogadja mindenki. 8)

Slither? Game? Többiek? Ez így jó?
De most velem szúrtok ki ha Bob-nak vissza kell adnom az első köröst, ez nem korrekt. :cry: Slither mi legyen?Én azon vagyok hogy inkább Meló nyúljon mélyebbre a zsebében :mrgreen: ......bár már cseréltünk is......valamelyik góré döntsön de úgy hogy jó legyen mindenkinek. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára varnagykrisztian 2015.01.20. 16:56:22-kor.
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.01.20. 13:06:06

Sosem szoktam takarózni. Elcső csere vétó volt, szót se szóltam.
Másodikat jóvá hagyta mindenki. Nem csak nem vétózták, hanem többen is írták, hogy rendben van. Aztán jött ez a kavarc és most háborgás van.
Mondom! Visszaadom Krisztiánnak az eredeti dolgokat, ő meg majd elcseréli. Amennyiben Slither 5letét elfogadja mindenki. 8)

Slither? Game? Többiek? Ez így jó?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.01.20. 12:34:44

Először is kezdem azzal, hogy igen benéztem, a liga aktivitását jelzi, hogy senki észre se vette. Én meg abban a hitben voltam, hogy az első hat körben kell teljesíteni a 2 körönként 1 cetlit. Mikor belinkeltem, akkor esett le a tantusz.
Másodszor meg az előzőt én már nem vétóztam, mert ezerszer leírtam már tényleg csak akkor nyomok ha már nagyon viszket pedig elhiheted az első verziónál se azt gondoltam, hogy ebben varnagykrisztiannak mekkora buli van, miközben csak ha az előző cseréidet nézzük simán 1-2-3 körök mentek . De így hogy gyakorlatilag az olcsóból lett szinte már lehúzás akkor már nyomok és szólok is. Ne azzal takarózz, hogy valami átment, bakker Foyek mentek át tavaly pedig a szezon vicce volt nálam. És hiába írogatott az ember nem érkezett semmilyen visszajelzés se ok se az hogy nem ok. És lőn átment. Duncan alapból nem is érdekel mint játékos egyszerűen az elvet nem értem ha ez ok akkor pl Leonard-Green hogy lehetett oké? Persze hogy ideges leszek ha egymás mellé teszem a két cserét és nem vétózzák meg az enyémet mondván az ok, de a másik is átmegy mondván ok.
Olyat meg senki nem írt, hogy közellenség, tényleg nem sikerült átjönnie amit írtam. Én a helyzetre vagyok mérges hogy nem történik semmi és megint ott vagyunk hogy átmegy valami.
Kérem vissza az első körös pickemet. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.01.20. 11:16:49

Pedig nagyon úgy szól, hogy ellenem szól Bob... :mrgreen: És azért nem teljesen igaz az sem, amit leírtál.
Most is sztem teljesen korrekten kezeltem a helyzetet. Tudomásul vettem a vétót. Dolgoztam egy másik cserén. Ami el lett fogadva és nem lett vétózva!!! Sőt, azt írták többen, hogy rendben van. :wink:

Aztán jött Slither, azt csináltam amit mondott. Írtátok többen, hogy akkor adjak még hátsóbbakat. Küldtem azt is. (Krisz még nem fogadta el)

Tényleg kezd vicces lenni az egész, mert egy nyamvadt szót se szólok, azt csinálom amit mondotok erre én vagyok a közellenség. =D> =D> =D>

Mellesleg ha elfogadjuk ez a Slither féle ajánlatot, hogy szezon végéig lehet kozmetikázni akkor visszaküldöm az eredeti pickeket AMIK EGYSZER MÁT VÉTÓ NÉLKÜL ÁTMENT és Krisztiánnak még lesz ideje elcserélni bőségesen, hogy ne legyen 3 db 6-osa neki. Gondolom még fog cserélni mással is, így sima ügy lesz.

Ebben akkor mindenki benne van? Mert kezdem unni ezt a Duncan-es dolgot. Nem rajta múlnak a heteim és Bob téged se befolyásol semmiben. Mellesleg megint rám lett húzva a vizes lepedő, amikor nem csak én néztem ugyebár be... [-X :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.01.20. 10:00:52

Menjen vissza Duncan, vagy akkor Leonardot csináljuk vissza vagy valami legyen, mert ez emberek éves munkáját teszi tönkre. Én nem kis melót teszek bele évről évre, s kezd nagyon elegem lenni, hogy minden évben ugyanarról vitázunk és ráadásul minden évben ugyanazzal az emberrel. Bocs neo, ettől függetlenül se több se kevesebb nem vagy a szememben, de több vétót hoztál össze az elmúlt 2,5 évben mint a többiek együtt. Tök sok csere volt idén, nem Duncanen fog múlni az idei év ez teljesen tiszta, de bakker ezzel még a jövőt tekintve se bukik annyit neo, mint amennyit kap most. És ott van varnagykrisztian, aki meg nem is nyer vele szinte semmit, bocs hogy ezt írom de nem hiszem hogy te fogod a hetedik körből kihalászni az év felfedezettjét.
Duncan értéke top 50 játékos jelenleg, ami kb egy 2-3 körös húzás. Acy a top 100-ban sem volt soha....De még a top 150-ben sem sűrűn. Oké hogy Duncannek már kevés a keeper értéke, de nem értem akkor sem. Ha ez így tényleg így marad, akkor nem tudom mit csinálok. :D Én úgy feltudnék pár embert turbózni, hogy neo nem nyerné meg a ligát, s akkor majd kérek én is kilencedik kört vagy lehet Kembáért már egy hatodikat....Nem ellened irányul ezt remélem átjön, hanem a helyzettel hogy dolgozik az ember keményen, totál utolsó helyről jöttem fel harmadiknak és nem a szél fújta...És én pl Leonard-Greenért 1-6 cseréről indultam és alkudtam le 1-4 valamint 6-7re. Igen, val. Leonardot meg is tartom, de nézzük már meg mennyit áldoztam érte. És becsapva érzem magam, mert én ennyiért kapok embert más meg totál másért. És szinte nincs is a két időpint között különbség. Ezt írtam ez elején is, hogy akkor Leonard-Green páros nekem így nem kell, mert akkor teljesen egyértelmű hogy akkor az én cserém vétó.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.01.20. 00:27:45

neobarca írta:Bedobott mindenki ötleteket, de nem lett leírva rendesen összegezve.
Slither összegezte a szezon elején + pár hete újra be lett másolva.
Slither írta:Talán az lenne a legegyszerűbb ha az mondanánk hogy csak szezon végén kell szabályosnak lennie a pickeknek, és ha addigra nem javítanak az illetők akkor büntetés lép életbe.
Ez jó ötlet.


Duncan csere tényleg vicces, ennek függvényében talán Love is érhet egy ötödik köröst :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.01.19. 23:50:31

Ez oké, hogy év végére kell megoldani. Azt hittem nagyobb dádá lesz. :D

Nekem ezzel a Duncanes az a gondom, hogy ilyen kaliberű emberért adjunk már valami normális játékost ha hetedik körökről van szó. Top 50 emberről beszélünk. Ilyen kaliberű embereknél valami érték legyen már, ha nem pickben akkor játékosban. Acy értéke elég alacsony. Én pl most Frye-Hibebrten gondolkozom, de akkor tényleg ha Duncan ennyit ér akkor Hibbert, aki rosszabb és Frye aki jobb mint Acy ér két nyolcadik köröst? Mert akkor úgy tárgyalok. :D Persze mindenkinek mást ér egy adott játékos és ebbe nem is kell beleszólni, de tényleg talán az lenne a legtisztább ha minden vissza.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2015.01.19. 23:39:40

És még ennél is bonyolultabb szabályokat akartatok. :mrgreen:

Talán az lenne a legegyszerűbb ha az mondanánk hogy csak szezon végén kell szabályosnak lennie a pickeknek, és ha addigra nem javítanak az illetők akkor büntetés lép életbe. Legyen vmi durva büntetés hogy mindenkinek meglegyen a motivációja: pl. minden szabályszegésért -1 kör az összes pickjénél.

Visszacsinálni sajnos nem lehet a pick mozgásokat, azok csak rendes cserékben tudnak visszavándorolni.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.01.19. 23:26:19

Azért van össze visszaság, mert nem lett minden letisztázva az elején. Bedobott mindenki ötleteket, de nem lett leírva rendesen összegezve. Hibáztam mert benéztem. Benérte Bob is. És mások is benézhetik.

Gyerekek. Mostmár ne cserélgessük szerencsétlen Duncant ide oda. Adok még most egy hátsóbb picket és úgy már mennie kell. Slither átengedi és annyi. De ez az összevisszaság már tényleg vicc. Amúgy se rajta múlnak a statjaim.

Krisz! Küldök még egy picket, fogadd el, Slither meg kérlek engedd át. Jó lesz ez így mindenkinek?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.01.19. 22:21:05

Megmondom őszintén, kezd unalmas lenni ez a dolog és egyre kevésbé érdekel már... Össze-vissza van már minden, átláthatatlan az egész, csináljátok vissza a Duncan-es cserét, az a legtisztább. Utána meg megint megegyezhettek, nem azon a pár napon fog múlni neo bajnoki címe.

Amit meg Bob felvetett (Gobert-es cserében kapnék még egy picket), abba nem szólnék bele, mivel érintett vagyok az ügyben.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése