Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.12.17. 18:24:08

Slither írta:Amúgy le lehet tölteni Excelként, és akkor lesz egy saját példányod is (minden megmarad a képletekkel együtt, egyedül a $ jeleket kell kitörölni belőle.)
Köszi. Meg tudtam egyébként oldani, csak ellenőrzésnek nem rossz az, meg ugye írtad, hogy szóljunk, ha valami nem stimmel. Amúgy most, hogy így mondtad, letöltöttem és ajánlom mindenkinek, nagyon hasznos, szépen összeraktad. A legördülő menüs névválasztás nagyon megkönnyíti a nézelődést. Annyi, hogy a letöltött verzióban nálam a fizetések sima összegekként jelentek meg, nem volt függvény mögöttük, de egy sima FKERES-el megoldottam és így hibátlan a tábla. Thx.
Slither írta: Már egy ideje gondolkozom a DraftKingsen, de nem akarok pénzt belefektetni ebbe, meg amúgy is túl sok időt venne el. Elég sokan nyomják és elég megbízható amúgy. :wink:

Szerk.: bár most megnézve az oldalt, nem is lehet USA-n kívülről játszani. :roll:
Nem is figyeltem eddig.:/ Ránéztem gyorsan FanDuelre is és ott is ugyan ez a helyzet. Csak US, illetve Canada. Kár, mert egyébként jó mókának tűnik.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.12.16. 21:57:47

Cumbee írta: u.i.: Slither a fizetési listából az egyik Tarik Blacket kivehetnéd, bonyolítja az FA mozgásomat, hogy kicsit torzít az exel és külön kell számolgatnom. Köszi!
Amúgy le lehet tölteni Excelként, és akkor lesz egy saját példányod is (minden megmarad a képletekkel együtt, egyedül a $ jeleket kell kitörölni belőle.)
Cumbee írta: Amúgy egész évben meg akartam már kérdezni, most ENNEK apropóján el is jutok a kérdésig. Próbálta innen valaki ezeket a pénzes oldalakat? A DraftKings most nagyon megy, de rengeteg ilyen van.
Már egy ideje gondolkozom a DraftKingsen, de nem akarok pénzt belefektetni ebbe, meg amúgy is túl sok időt venne el. Elég sokan nyomják és elég megbízható amúgy. :wink:

Szerk.: bár most megnézve az oldalt, nem is lehet USA-n kívülről játszani. :roll:
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.12.16. 16:34:01

PCsabi írta:Alig mertem ránézni az NFL Fantasy-re... :D

Denver-es trióm mindent megtett, hogy kiessek, de hála Murray-nek és a Ravens DEF-nek, csak összejött a győzelem.

Ja, ha már Murray, jókor sérült meg :?
Ja, egy héttel elkésett. :twisted: :twisted: Amúgy bőven van rá esély, hogy játszik majd.
Amúgy én bealudtam, éjjel felébredtem, ránéztem az állásra, látom, hogy 4. negyed eleje, és Cutler kb 5 pont környékén áll. Nem is tudtam visszaaludni. :mrgreen:

Amúgy egész évben meg akartam már kérdezni, most ENNEK apropóján el is jutok a kérdésig. Próbálta innen valaki ezeket a pénzes oldalakat? A DraftKings most nagyon megy, de rengeteg ilyen van.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.12.16. 16:11:14

Alig mertem ránézni az NFL Fantasy-re... :D

Denver-es trióm mindent megtett, hogy kiessek, de hála Murray-nek és a Ravens DEF-nek, csak összejött a győzelem.

Ja, ha már Murray, jókor sérült meg :?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.12.15. 14:13:23

ESPN Nekem is bukta. Totál elfelejtkeztem róla. A héten pl 2 nap állítottam. Röstellem, de valahogy a mi kis ligánk jobban foglalkoztat. Pedig 1 éve majdnem megnyertem azt is... :oops: 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2014.12.15. 14:05:48

PCsabi írta:
Cumbee írta:AZ NFL szezon számomra véget ért, Game végül nagy falatnak bizonyult.
Nem lesz Bears - Saints?
Jaja, én azért még szorítok neked Cumbee, mert Game jó eséllyel engem is elpicsázna majd. :D (Meg merem kockáztatni, hogy én már bejutok :P )
Az a 17 pont hátrány egy Cutlerrel, Stillsel hátra Jeffery ellen nem lehetetlen, Cutlertől kell egy jó meccs, ami azért fantasyban benne van néha. A szépséghibája ennek az, hogy Marshall kiesésével Jeffery még több labdát kap majd, de az is benne van, hogy így valószínűleg őt duplázzák végig és nem lesz annyi esélye. Stills meg lutri, de bármikor benne van egy 50 yardos TD. :)
Bob_Marley írta:Bajnokok Ligája fantasy idén kevésbé volt népszerű itt a fórumon, kár érte. Viszont így a csoportmeccsek után, kicsit tudok "dicsekedni". 432 pont, Magyar összesített listán is második vagyok és vezetek Xanthor előtt 58 ponttal, jól megy most na. :D Persze most jönnek csak a kiesése mérkőzések és sokat lehet hozni vagy bukni, de jó ránézni a statokra. :mrgreen:
Miután kb. 2 forduló után mentél 40 ponttal kicsit feladtam lélekben. :D Bátyámmal versengek egy külön ligában és úgy tartjuk , hogy a "fun faktor" nagyobb, ha fordulónként 5-6-ot cserélünk. Itt ez a -2-es csere jobban beleviszi az embert az ilyenbe, mint a PL-ben a -4. :D
Na meg most az utolsó forduló előtt mondom, úgyis menni fog a pihentetés, Fábregast, Götzét kiteszem (mindkettő gól), Yaya-t be (rohadt fantasy nem írta, hogy eltiltott, én meg nem vágtam, hogy 2 meccsre tiltották el... :D) Nagy deal volt. :lol:
De neked grat, mert nagyon csapatod, remélem meglesz az 1. hely Magyarországon. 8) (Azért Matic állatkodása kicsit kikészített :D)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Xanthor 2014.12.15. 15:02:18-kor.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.12.15. 13:51:33

Cumbee írta:AZ NFL szezon számomra véget ért, Game végül nagy falatnak bizonyult.
Nem lesz Bears - Saints?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.12.15. 13:12:14

Szuper hogy Cumbee felébredt, nem örülök. :D Na nem baj, akkor jön az előző heti módszer a betolok 1-1 plusz embert. :D Oké hogy így pl Patterson vagy Zellert is elvesztettem, de valamit csinálni kell. Mondjuk most ilyen emberekkel fenyegetek mindenkit, hogy Covington, Barnes, Wesley, Watson, rettegjetek. :D Mondjuk ezek az emberek elég jó formában vannak, s még így is felvennék szívem szerint vagy 2-3 embert FA-ról minimum. Nagy kincsek vannak még lent. Amíg lehet kiélem, hogy most amihez nyúlok arannyá változik, Calderón is idejött egyből lehozott egy tök jó kis meccset. :D

ESPN nekem is szívfájdalmam, mert többet kellene vele foglalkoznom, de ez az ára a sok ligának, hogy nem mindig marad idő mindenhova. Ott egyszerűen 2-3 poszton annyira megvagyok lőve, hogy nincs egy elfogadható SG/SF emberem. Stephenson csalódás. SF posztom meg egész szezonban nagyon üres. De magamnak is köszönhetem, mert KJ-t kitettem az elején. Úgyhogy meg is érdemlem, hogy szenvedjek. De szerencsére a szezon még hosszú, talán tudok javítani. Ez a 3-4 azért nem reménytelen.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.12.15. 13:02:05

Cumbee írta:Eazzy-t meddig pihentetjük még? Lement két hónap és gyanítom, hogy még hozzá sem nyúlt a csapatához. Lassan nem lesz értelme átvenni.
+1! Slither! Game! Itt az ideje tenni valamit. Nem reménytelen az a csapat és egy lelkes manager csodákra lenne képes ott. Javaslom Krisztiánt a pozícióra. Ez így már tényleg nem mehet tovább na.
Bob_Marley írta:Előző a hetet be kellene kereteznem és végtelenségig visszajátszani.
Azt nekem is. :lol: 1 hétig vezettem mind a 2 ligát. =D>
Sajnos kamaj ellen csak egy 6-6ra voltam jó. Keeperben tragikus volt a csapatom. Kevesebben is voltunk és 1-2 nemvárt hiányzó (pl James) se jött jól. Talán lassan lassan a sérültjeim felépülnek és végre összeállna "Melo haragja". :mrgreen:

Másikban meg érthetetlen számomra, hogy Wall elvesztése után és ennyi sérülttel hogy tanyázhatok még mindig a 2. helyen. Mi lenne itt, ha mindenki egyben lenne? :mrgreen: Esélyetek sem lenne... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Bob_Marley írta:Viszont itt olyan öldöklés lesz 4-10ig hogy minden kategóriának jelentősége van. Cumbee-kanty-neo szerintem PO, de onnantól lefelé Game-Slither-Michaa-kamaj-messifan-meslija-én közül bárki odaérhet
Borzasztó izgalmas lesz, meg kell hagyni. Neked kijár a pacsi, ahogyan kezdted, szép az a 6. hely. Mégiscsak volt értelme a közel 40 waivernek. :P :mrgreen: =D>
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.12.15. 12:28:30

Bob_Marley írta:
Cumbee írta:Eazzy-t meddig pihentetjük még? Lement két hónap és gyanítom, hogy még hozzá sem nyúlt a csapatához. Lassan nem lesz értelme átvenni.
Igen, ezt már én is írtam, hogy valamit kezdjünk szegénnyel mert kezd leszakadni.

Előző a hetet be kellene kereteznem és végtelenségig visszajátszani. :D Nagyon király volt, hogy ilyen jól teljesített a csapatom (és így is azért a büntetők nagyon meleg volt, de arra is ki számít hogy Thompson blokkol hármat). Mióta nincs DeRozan, szárnyalok. Kikerült a fék a csapatból. :lol: Cumbee ellen így hogy neki is sok sérültje van, ráadásul Curry is csak 2 meccset tol úgy érzem lehet keresnivaló. Bár tartok tőle most majd kicsit aktívabb lesz, hogy vége lassan az NFL szezonnak, de jó lenne ha csak később kezdene el mozgolódni. :D Előzetesen úgy érzem a FTM-FT%-3PTM-PTS kategóriákat tudom fogni, sajnos ő is abban erős amiben én is átlag felett vagyok blokk és pati, így ez bukó a többi meg remélem szoros lesz (steal az tuti bukó, ha van Davis akkor a blokk is). Első helyezett ellen egy 6-6 szép eredmény lenne. Pár hete még utolsó voltam a ligában, mára már a PO helyek utolsó helyére sikerült felkúszni. Viszont itt olyan öldöklés lesz 4-10ig hogy minden kategóriának jelentősége van. Cumbee-kanty-neo szerintem PO, de onnantól lefelé Game-Slither-Michaa-kamaj-messifan-meslija-én közül bárki odaérhet és akkor még Eazzyről nem is beszéltünk, akinek amúgy elég jó kis csapata lenne. Nagyon szoros a liga, úgyhogy Cumbee ne verj el nagyon. :D
Rossz hír! AZ NFL szezon számomra véget ért, Game végül nagy falatnak bizonyult. Mondhatnám, hogy a Ravenms védelem ölt meg, de inkább a saját WR-eim miatt bukom. Vicces, hogy a szezon fele óta ülök a waiver 1-es pozíciómon, hátha lesz egy sztár RB sérülés és meg tudom erősíteni a futó szekciómat, közben meg az eredetileg erősnek gondolt WR-eim fogytak el és nyírnak ki. (Meg az, hogy minden héten megfogadom, hogy nem expert rankingok alapján állítok csapatot, de végül mindig hagyom magam befolyásolni.)
Szóval mostantól kicsit többet foglalkozok az NBA-vel. Keeperben elég jónak érzem a csapatot, ott annyira nem keresek cserét, aukciósban viszont ha valakit érdekel Batum, akkor az írhat. Messze karrierátlaga alatt dob idén sajnos, ami eléggé megöl, ott agyalnék valami cserén. ESPN-en meg ránéztem a standings-re, de hiba volt.:D Éreztem én, hogy a sok sérülttel nem vagyok túl jó, de az meglepett, hogy már ki is írtam magam a PO-ból. Kicsit sajnálom, de a nemtörődömségnek ez az ára.:/

u.i.: Slither a fizetési listából az egyik Tarik Blacket kivehetnéd, bonyolítja az FA mozgásomat, hogy kicsit torzít az exel és külön kell számolgatnom. Köszi!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.12.15. 11:38:20

Cumbee írta:Eazzy-t meddig pihentetjük még? Lement két hónap és gyanítom, hogy még hozzá sem nyúlt a csapatához. Lassan nem lesz értelme átvenni.
Igen, ezt már én is írtam, hogy valamit kezdjünk szegénnyel mert kezd leszakadni.

Előző a hetet be kellene kereteznem és végtelenségig visszajátszani. :D Nagyon király volt, hogy ilyen jól teljesített a csapatom (és így is azért a büntetők nagyon meleg volt, de arra is ki számít hogy Thompson blokkol hármat). Mióta nincs DeRozan, szárnyalok. Kikerült a fék a csapatból. :lol: Cumbee ellen így hogy neki is sok sérültje van, ráadásul Curry is csak 2 meccset tol úgy érzem lehet keresnivaló. Bár tartok tőle most majd kicsit aktívabb lesz, hogy vége lassan az NFL szezonnak, de jó lenne ha csak később kezdene el mozgolódni. :D Előzetesen úgy érzem a FTM-FT%-3PTM-PTS kategóriákat tudom fogni, sajnos ő is abban erős amiben én is átlag felett vagyok blokk és pati, így ez bukó a többi meg remélem szoros lesz (steal az tuti bukó, ha van Davis akkor a blokk is). Első helyezett ellen egy 6-6 szép eredmény lenne. Pár hete még utolsó voltam a ligában, mára már a PO helyek utolsó helyére sikerült felkúszni. Viszont itt olyan öldöklés lesz 4-10ig hogy minden kategóriának jelentősége van. Cumbee-kanty-neo szerintem PO, de onnantól lefelé Game-Slither-Michaa-kamaj-messifan-meslija-én közül bárki odaérhet és akkor még Eazzyről nem is beszéltünk, akinek amúgy elég jó kis csapata lenne. Nagyon szoros a liga, úgyhogy Cumbee ne verj el nagyon. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.12.15. 10:27:13

Eazzy-t meddig pihentetjük még? Lement két hónap és gyanítom, hogy még hozzá sem nyúlt a csapatához. Lassan nem lesz értelme átvenni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.12.11. 09:30:59

Bajnokok Ligája fantasy idén kevésbé volt népszerű itt a fórumon, kár érte. Viszont így a csoportmeccsek után, kicsit tudok "dicsekedni". 432 pont, Magyar összesített listán is második vagyok és vezetek Xanthor előtt 58 ponttal, jól megy most na. :D Persze most jönnek csak a kiesése mérkőzések és sokat lehet hozni vagy bukni, de jó ránézni a statokra. :mrgreen:

Keeper liga:
Nem akarom elkiabálni, de szerintem 3 éves pályafutásom legjobb hete eddig. Olyan százalékokkal dolgoznak az embereim, ami valószínű soha a büdös életben nem fog még egyszer előfordulni. :D Így viszont megnőttek az esélyek meslija ellen, egy 6-6 eredménnyel már csalódott lennék. Így hogy masszív két sérültem van plusz beugrónak Anthony is kiült tegnap, egészen fantasztikusak a játékosaim. Megtudnám szokni ha 50-80-40% lenne minden hetem. :lol: Persze még van 4 nap, de most nagyon bizakodok, Waka Waka Ibaka!!!!
Kép
Kép
Kép
djibril
Barça B
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.07.17. 22:50:17

2014.12.09. 20:22:25

Xanthor írta: Ja hát lehet nem lettél első, de azért talán a legjobb matchupot kaptad így is. :) Elég érdekesen alakult ez, Cumbee a legkevesebb ponttal PO, Slither pedig a legtöbbel nem jutott be.
Szezon közben nem gondoltam volna, hogy én PO-ba fogok jutni, ami ment (megy) nálam RB poszton az elég komédia. :D Most ezzel a J.Bell (köszi annak, aki kidobta :)), Crowell, Stewart kombóval még egész elégedett vagyok... :D A draftolt RB-im: Martin, Spiller, Rice, Richardson, Ridley. Szép kis csomag... :mrgreen: Bradyt ugye sikerült a 4. hét után kidobnom, ami Patriots drukkerként külön fájó. Csoda, hogy idáig eljutottam, de erre a hétre egész jónak tartom az esélyeimet, csak ahhoz pl. Jimmy Grahamnek kicsit aktivizálnia kéne magát.
Ha már minden PO-s írt valamit, én is értékelek! :wink:
Ez az alapszakasz 1. hely a csoda kategória! A draft után 3-10-es mérleget és 9. helyet jósoltak nekem, és a 8. fordulóig nem is voltam sehol , onnantól viszont elképesztő szerencsesorozatom volt: 6 meccset nyertem zsinórban, ebből 4-et 1 td-nél kisebb különbséggel. Game ellen például Lynch 4 td-vel tolt meg, az utolsó 2 meccsért pedig a Rams defense-nek jár hatalmas pacsi! =D> Ezek nélkül Slither simán bekerülhetett volna a helyemre!

Ami miatt lehet esélyem a PO-ban:
1. A hatos széria alatt mindhárom továbbjutót le tudtam győzni.
2. Rams

Ami miatt esélytelen a dolog:
1. Foles kidőlése óta úgy kell kukáznom FA-ről a QB-ket, és eddig nem sikerültek túl jól a választásaim! (Habár mióta kidőlt, azóta nyerek, gyenge irányítok ide vagy oda! :D )
2. Robinson leeresztett, Ingram kiszámíthatatlan és Lynch is szenved mostanában.
3. Bár nem rossz a WR állomány, sose sikerült még jól összetennem a kezdő kettest/hármast. Ráadásul a Denver meghülyült és egyre többet fut, "azegyetlenbiztospont" Thomas meg a pályáról nézi az egész meccset!
4. Xanthornak elég jó a csapata.

Ha a 3. helyet elérem, öröm és bódottá lesz! :mrgreen:
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2014.12.09. 19:27:56

Cumbee írta:
PCsabi írta:NFL Fantasy: szezon előtt simán aláírtam volna ezt az alapszakasz második helyet, viszont többször is megvolt az esélyem arra, hogy bebiztosítsam az első helyet, ami végül nem jött össze. Egyébként elégedett vagyok ezzel a teljesítménnyel, második legtöbb pont, true rank első hely. Cumbee ellen meg 50-50.
Azért nem kell ennyire udvariaskodni, akkora underdog vagyok mint a ház.:D Jó lett volna 4 ponttal többet szerezni a héten és az első kiemeltként nekimenni a PO-nak, de hát akinek a 3 elkapója nem hoz összesen 10 pontot, az egy szót nem szólhat.:D Így a nehezebb ágra kerültem, sok esélyem nincs, de hát láttunk már ennél nagyobb csodát is.
Egyébként ránéztem, a draftomról 4 embert viszek a PO-ba, Az első 6 körből csak Gronk maradt.:D
Akkór jónak értékelte az NFL.com a draftomat, első helyre várt, PO végül meglett, de utólag finoman szólva sem mondanám jól sikerült draftnak.:D
Ja hát lehet nem lettél első, de azért talán a legjobb matchupot kaptad így is. :) Elég érdekesen alakult ez, Cumbee a legkevesebb ponttal PO, Slither pedig a legtöbbel nem jutott be.
Szezon közben nem gondoltam volna, hogy én PO-ba fogok jutni, ami ment (megy) nálam RB poszton az elég komédia. :D Most ezzel a J.Bell (köszi annak, aki kidobta :)), Crowell, Stewart kombóval még egész elégedett vagyok... :D A draftolt RB-im: Martin, Spiller, Rice, Richardson, Ridley. Szép kis csomag... :mrgreen: Bradyt ugye sikerült a 4. hét után kidobnom, ami Patriots drukkerként külön fájó. Csoda, hogy idáig eljutottam, de erre a hétre egész jónak tartom az esélyeimet, csak ahhoz pl. Jimmy Grahamnek kicsit aktivizálnia kéne magát.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.12.09. 16:32:18

PCsabi írta:NFL Fantasy: szezon előtt simán aláírtam volna ezt az alapszakasz második helyet, viszont többször is megvolt az esélyem arra, hogy bebiztosítsam az első helyet, ami végül nem jött össze. Egyébként elégedett vagyok ezzel a teljesítménnyel, második legtöbb pont, true rank első hely. Cumbee ellen meg 50-50.
Azért nem kell ennyire udvariaskodni, akkora underdog vagyok mint a ház.:D Jó lett volna 4 ponttal többet szerezni a héten és az első kiemeltként nekimenni a PO-nak, de hát akinek a 3 elkapója nem hoz összesen 10 pontot, az egy szót nem szólhat.:D Így a nehezebb ágra kerültem, sok esélyem nincs, de hát láttunk már ennél nagyobb csodát is.
Egyébként ránéztem, a draftomról 4 embert viszek a PO-ba, Az első 6 körből csak Gronk maradt.:D
Akkór jónak értékelte az NFL.com a draftomat, első helyre várt, PO végül meglett, de utólag finoman szólva sem mondanám jól sikerült draftnak.:D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.12.09. 13:14:18

NFL Fantasy: szezon előtt simán aláírtam volna ezt az alapszakasz második helyet, viszont többször is megvolt az esélyem arra, hogy bebiztosítsam az első helyet, ami végül nem jött össze. Egyébként elégedett vagyok ezzel a teljesítménnyel, második legtöbb pont, true rank első hely. Cumbee ellen meg 50-50.

NBA Keeper: megnéztem a team statokat, az első 5 körben nem volt pickem, de nem is állok rosszul.
FGM: 6.
FG%: 10.
FTM: 1.
FT%: 1.
3PTM: 1.
3PT%: 4.
PTS: 2.
REB: 3.
AST: 2.
ST: 3.
BLK: 10.
TO: 11.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.12.09. 10:39:09

Beszarok ezen a Hard Cup ligán! Módosítom korábbi kijelentésemet. Mégsem unalmas... :mrgreen:
Hogy lettem hirtelen első ez egy rejtély. Viszont tudom, hogy ez nem fog sokáig tartani. Viszont Print Screen megvan... :P :lol: :lol: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.12.08. 15:00:01

Nekem is ez nagyon tetszik, a leírt dolgok miatt. Más a stratégia és a hard cap miatt meg nagyon jó matekolni. :D De szerintem még azért elég korai bármiről is beszélni, 1-2 sérülés átírhat sok mindent. Magamra picit mérges vagyok, mert nem olvastam utána a dolognak a meccsszámok miatt.

Slither egyébként köszönöm a választ.

Keeperben 30 csere meg azért van, mert kb most is felvennék vagy 4-5 embert. :D Meslija ellen sok jóra nem számítok most a héten. Mo Williams-szel nem tudom mi történt így hogy ő a harmadik sérültem erre a hétre így annyira nem buli. Sokkal több embere lesz meslijának, de majd valamit kitalálok és reménykedek. 4 kategóriát szerintem tudok vinni (BLK-REB-FTM-FT%) és talán hármasokból is az egyiket. Egy 5-7 már azt mondom remek eredmény. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.12.08. 13:34:05

neobarca írta:
kanty írta:Nekem az egymás elleni rendszer jobban bejön, így egy kicsit monoton az egész. Persze tapasztalatszerzésnek jó a mostani és a változatosság is kellett.
Sztem nem rossz ez a rendszer, bár tényleg unalmasabb vmivel. Ugyanakkor kellett valamit kezdeni azzal a ligával mert kezdett ellaposodni. Egyébként nekem tetszik, mert sokat kell matekolni. Ugyan akkor Wall elvesztésével a PO-nak is örülhetek. Pedig ha bejön az eredeti tervem, lett volna esélyem a top3 ra. De így... Ennyi sérülttel meg főleg... :? Mind1, tanuló év. 8)
Nekem ez izgalmasabb, sokkal tobb taktikai es strategiai elem van benne, es sokkal kevesbe jatszik a szerencse faktor (a.k.a. sorsolas). A hard cap miatti megszoritasok miatt kicsit nehezebb mozgolodni, de nekem ez a + kihivas csak erdekesebbe teszi a dologot. Keeperben kb. csak csapatot allitok, meg neha ranezek hogy van-e vmi jo ember awaiveren es ennyi.

Neo: itt nincs PO, csak az egesz eves teljesitmeny szamit. Kb. a szezon negyedenel vagyunk, meg barmi lehetseges (bar a trendek azt mutatjak hogy 3 csapat kiemelkedik, a tobbinek nincs igazi eselye), MessiFan is teljesen at tudta alakitani a keretet. :wink:
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.12.08. 12:27:30

kanty írta:Nekem az egymás elleni rendszer jobban bejön, így egy kicsit monoton az egész. Persze tapasztalatszerzésnek jó a mostani és a változatosság is kellett.
Sztem nem rossz ez a rendszer, bár tényleg unalmasabb vmivel. Ugyanakkor kellett valamit kezdeni azzal a ligával mert kezdett ellaposodni. Egyébként nekem tetszik, mert sokat kell matekolni. Ugyan akkor Wall elvesztésével a PO-nak is örülhetek. Pedig ha bejön az eredeti tervem, lett volna esélyem a top3 ra. De így... Ennyi sérülttel meg főleg... :? Mind1, tanuló év. 8)
kanty írta:Engem idén is - mint kb. az elmúlt években mindig - a keeper foglalkoztat a legjobban, ahol a múlthéten Cumbee-től elég rendes verést kaptam. Igaz Howard, Martin nélkül várható volt.
Valszeg ezzel mindenki így van. Idén is nagyon színvonalas a keeper. Ennek a waiver rendszernek is volt értelme. Bár látszik az is, mennyit fejlődtünk. Olyan szinten le van szűrve az "FA", hogy alig találni valamire való játékost. Nem is pörög annyira. Bár Bob tudna mesélni a 30 move-jával. :mrgreen:

Jó lenne már1-2 cserét is nyélbe ütni. Van pár játékosom akikért cserébe jobb játékost várnék és adok pickeket is. Szal hajrá! :wink:

A hetem jól sikerült. Game papát hazaküldtem egy laza 10-2vel. :lol: Jönnek a macik. Jó lenne itt is győzedelmeskedni. :wink:

Amúgy ha Gasol így folytatja, eskü keepelni fogom. Hatalmas stealnek érzem így visszatekintve és nagyon boldog vagyok annak, hogy bejött az elképzelésem vele kapcsolatban. Éreztem, hogy meg fogja találni ott a helyét a sokak által már eltemetett katalán. 8)
Többiek is kezdenek formába lendülni. W.Chandler a másik nagy fogásom. Rem maradnak a jó számai továbbra is. :P
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2014.12.08. 11:48:43

Slither írta:
Eddig nagyon bejön ez a roto liga, végre nem a sorsolás szerencséjén múlnak a dolgok. Egyenlőre 3-as versenyfutás van a bajnoki címért, kíváncsi leszek féltávnál hogy fogunk állni. :)
Nekem az egymás elleni rendszer jobban bejön, így egy kicsit monoton az egész. Persze tapasztalatszerzésnek jó a mostani és a változatosság is kellett.

Engem idén is - mint kb. az elmúlt években mindig - a keeper foglalkoztat a legjobban, ahol a múlthéten Cumbee-től elég rendes verést kaptam. Igaz Howard, Martin nélkül várható volt.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.12.07. 22:04:45

Hard Capos ligában szükségem lenne magasemberre (ezért is utasítottem el az ajánlatodat Bob), szóval akinek van "eladó", az nézzen szét nálam. Nincsenek nagy értékeim, de nem is egy Anthony Davist szeretnék.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.12.07. 19:12:05

Bob_Marley írta:Aukciósban most akkor melyik fizetési oldalt használjuk? Változnak a fizetések a feltüntetett listában. Nem nagy eltérések csak azok a 100-200 ezrek is számíthatnak. Singler tegnap még "olcsóbb" volt, de Covington is. Akarok még egyet cserélni, mert biztos akartam lenni, hogy beférek de ha a kiszemeltem csak egy picit is többet keres nagy gáz van. :D
basketballinsiders a hivatalos oldal, most éppen nem elérhető az oldaluk. Onnan ki vannak másolva a fizetések a doksiba, ami ott található az a hivatalos. Ha vkinek nem up-to-date a fizetése akkor szóljatok és frissitem (vmi hivatalos forrást mellékeljetek mellé).

Eddig nagyon bejön ez a roto liga, végre nem a sorsolás szerencséjén múlnak a dolgok. Egyenlőre 3-as versenyfutás van a bajnoki címért, kíváncsi leszek féltávnál hogy fogunk állni. :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.12.07. 16:57:48

Aukciósban most akkor melyik fizetési oldalt használjuk? Változnak a fizetések a feltüntetett listában. Nem nagy eltérések csak azok a 100-200 ezrek is számíthatnak. Singler tegnap még "olcsóbb" volt, de Covington is. Akarok még egyet cserélni, mert biztos akartam lenni, hogy beférek de ha a kiszemeltem csak egy picit is többet keres nagy gáz van. :D
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése