Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.12.06. 10:38:46

Slither írta:Cumbee: erdekel meg a NBA1.hu Dynasty Ligaban az egyik roster hely? Te lennel a kov jelolt ha a felkert embernek nem kell. Ez a kerete:

Devin Harris Dal - PG,SG
C.J. Miles Ind - SG,SF
Sergey Karasev Bkn - SG
Carmelo Anthony NY - SF,PF
Jeff Green Bos - SG,SF
Al Jefferson Cha - PF,C
Mason Plumlee Bkn - PF,C
Rudy Gobert Uta - C
Enes Kanter Uta - PF,C
Thomas Robinson Por - PF
Darrell Arthur Den - PF,C
Kevin Seraphin Was - PF,C

Asszem lesz lehetoseg amnesztiara. Ha Cumbeenak nem kell mas erdeklodo is jelenkezhet.
Köszi a lehetőséget, agyaltam rajta, de passzolom. Anno amikor volt róla szó, végigolvastam az ottani fórumot, csak nem tudtam írni, mert a jelszóemlékeztető nem akarta elküldeni amit kell, fejből meg már nem volt meg a jelszavam.:D De nem is baj igazából, mert a fórum végigolvasása után rájöttem, hogy bár nagyon jól, élethűen van összerakva a szabályzat, de ennek köszönhetően nagyon bonyolult is és eszméletlen sokat kell vele foglalkozni. Jelenleg pedig még ezzel a 3 NBA-s ligámmal sem foglalkozok a csapatállításon kívül semmit amiben vagyok, még egy már végképp nem férne bele.

]Arról nem is beszélve, hogy olyan tré ez a csapat, hogy kb 4 év lenne rendbe rakni.:D De nem ez a fő szempont, tényleg csak az idő hiány miatt nem vállalom be. Amúgy érdekes lehet.

u.i.: Game az első ajánlatodnál nem küldtem countert, csak válaszoltam. Azt megkaptad? Csak hogy tudjam, hogy itt működik-e az, vagy counterezni kell. A 2. sem hozott lázba, jelenleg még nem ugrálok, a high upside játékosaimat még megtartom. NFL szezon után majd nekiülök és elemezgetek kicsit itt is, addig ha nem fut be visszautasíthatatlan ajánlat, akkor szerintem csak csapatot állítgatok.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.12.04. 15:23:33

Meccsszámod +17 a posztokra leosztva. Te is megtudod nézni a saját csapatod fülnél a játékosok alatt. Én megmondom őszintén szoktam figyelni ki hogy áll, meg hogy taktikázik, mert az alapján csinálom, stratégiázok én is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.12.04. 15:16:41

Bob_Marley írta:Azért ezt ilyen hamar kijelenteni, hogy kuka, nem lehet. Van még bőven játékosod mondjuk a +17 nem néz ki túl jól.
De úgy érzem kuka. Wall volt a fő célpontom, a legértékesebb láncszem. És ha nem nézem be akkor most egy egész ütős kis csapatom lenne. De így most... Nem tetszik amit látok. Cserélni esélytelen kb. Szal ennyit az évről. Tanuló év, értékes tapasztalatokkal.

Ezt a +17-et mire értetted? Nem esik le sorry.
Bob_Marley írta:Úgyhogy részemről egy tulajdonos cserére egy igen szavazat. Egyszerűen nem lehet továbbvárni mert kezd leszakadni.
Mivel én első számú ellenség vagyok Eazzy szemében így csak nagyon halkan jegyezném meg: +1
Nekem (akármennyire hihetetlen) sem vele van gondom, hanem, hogy a Keeper liga sokkal nagyobb odafigyelést igényel...

Szerk: Meslija! Légyszi majd válaszolj valamit, hogy tudjak tervezni... Köszi! 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.12.04. 14:32:09

neobarca írta:4 waiver kérésem volt. Benéztem vagy nem tudom. Ez van. Innentől kezdve kuka az év...
Azért ezt ilyen hamar kijelenteni, hogy kuka, nem lehet. Van még bőven játékosod mondjuk a +17 nem néz ki túl jól.

Szerintem dobjunk be szavazást, hogy lecseréljük Eazzyt vagy sem? Lement több mint 1 hónap és szinte semmi mozgás nincs nála. Úgy kellett Gamenek vagy Slithernek szólnom néha mikor észrevettem, hogy legalább a játékosait tegye már be. Most is ugyanaz a csapata folyamat és Hibbert MCW üldögél a padon. Még azt se lehet mondani, hogy gyenge csapata lenne, adná az ég hogy nekem lenne ilyen.

Szóval ha olvassa, akkor írnám hogy nem ellened szól Eazzy és részemről pl nem "kirugdalni" szeretnélek, csak ez így nem állapot hogy nem foglalkozol a csapatoddal.

Úgyhogy részemről egy tulajdonos cserére egy igen szavazat. Egyszerűen nem lehet továbbvárni mert kezd leszakadni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2014.12.04. 14:47:06-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.12.04. 11:37:08

4 waiver kérésem volt. Benéztem vagy nem tudom. Ez van. Innentől kezdve kuka az év...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.12.04. 11:22:35

A szabály nem tehet arról, hogy te nem nézed a dátumot. Meg amúgy is mindig kell legyen B-C terv. Én általában ha átalakítom a csapatom legalább 3-4-5 waiver kérést szoktam küldeni. Azért, hogy soha ne lépjem át a keretet és ne legyek mínusz emberben.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.12.04. 11:15:03

Elvesztettem Wallt. Egy baromság miatt. Remek. Na mind1, van élet ezek után is. Minden esetre nem örülök ennek a szabálynak. =D> =D> =D>
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.12.01. 14:33:36

Cumbee: erdekel meg a NBA1.hu Dynasty Ligaban az egyik roster hely? Te lennel a kov jelolt ha a felkert embernek nem kell. Ez a kerete:

Devin Harris Dal - PG,SG
C.J. Miles Ind - SG,SF
Sergey Karasev Bkn - SG
Carmelo Anthony NY - SF,PF
Jeff Green Bos - SG,SF
Al Jefferson Cha - PF,C
Mason Plumlee Bkn - PF,C
Rudy Gobert Uta - C
Enes Kanter Uta - PF,C
Thomas Robinson Por - PF
Darrell Arthur Den - PF,C
Kevin Seraphin Was - PF,C

Asszem lesz lehetoseg amnesztiara. Ha Cumbeenak nem kell mas erdeklodo is jelenkezhet.
neobarca írta: Mind1 srácok, valszeg akkor azt nem vettem észre. Mivel teljesen új ez a rendszer, még szokni kell. Rem Wallt vissza tudom szedni, mert akkor sem érzem fairnek, hogy egy ilyen hiba miatt, ekkora hátrányba kerüljek. Mert rossz szándékom nem volt. :(
Masok sem rossz szandekukban hibaztak eddig, ok is ugyanugy megkaptak a buntetesuket. :wink:
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.12.01. 12:45:44

Slither írta:Burkenel ott volt hogy mikor jar le a waiver (ma), szoval addig nyilvan nem lesz feldolgozasra. Azt hogy nem tudtad elintezni a dolgot, az igen is a te hibad, nem a rendszere. Nekem belefer meg 1 nap haladek de akkor megint az lenne hogy mindenki ker majd vmi masra...
Mind1 srácok, valszeg akkor azt nem vettem észre. Mivel teljesen új ez a rendszer, még szokni kell. Rem Wallt vissza tudom szedni, mert akkor sem érzem fairnek, hogy egy ilyen hiba miatt, ekkora hátrányba kerüljek. Mert rossz szándékom nem volt. :(
Bob_Marley írta:Anthony háta miatt borzasztó nehéz.
Még mindig számíthatsz rám Meloval kapcsolatban rossz hát ide vagy oda... :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.12.01. 12:36:38

Ez nem önhibádon kívül volt, mert Burke 28-án került waiver listára és csak ma lehetett felvenni. Ezt valószínűleg nem vetted figyelembe.

Aukciós: Nagyon behúztam a féket várva Durantre, de most szerencsére megint optimalizálódott a meccsszámom így megint lehet tolni ezerrel.

Keeper: Nagy csatában de csak sikerült nyerni. Eléggé sújtanak a sérülések még a rossz formán kívül, de nyomatom aztán meglássuk. fcbarca0827-nél visszatért Westbrook, nem örülök. :D Nagyon kéne ez a meccs, mert utána megint gyilkos kis sorsolás jön. De így DD+Jones ki tudja meddig sérülése és Anthony háta miatt borzasztó nehéz. De úgy érzem még így sem reménytelen a dolog, küzdünk tovább. :D

Ez a stat correction zseniális. :D Egyik ligámban ahol pl DeRozant szintén beszívtam kikaptam volna 1 ponttal, erre a mai korrekció után nyertem kettővel. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.12.01. 12:32:38

neobarca írta: Nagyszerű. Én már szombaton beállítottam Burke-t. Erre őt nem vette fel. Turner-Burke, ez volt az első... Már vasárnap az enyémnek kellett vna lennie. Tegnap is beállítottam, Game meg rálicitált. (Game most jól megszopattál :cry: :mrgreen: )
Értem én, hogy büntetés meg minden, de önhibámon kívül történt. Az meg, hogy mára nem tudtam rendbe szedni megint csak azon múlt, hogy más is licitált rá. Még ha sok sok millióval lépném túl, ezzel előnyt szerezve azt mondom jogos. De így a napnál is világosabb, hogy nem ez a helyzet. Mind1 sztem holnapig még ilyen esetben lehetne várni, de ha nem, elfogadom. Egyet viszont nem tudok érteni vele...
Burkenel ott volt hogy mikor jar le a waiver (ma), szoval addig nyilvan nem lesz feldolgozasra. Azt hogy nem tudtad elintezni a dolgot, az igen is a te hibad, nem a rendszere. Nekem belefer meg 1 nap haladek de akkor megint az lenne hogy mindenki ker majd vmi masra...
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.12.01. 12:23:06

Slither írta:Tegnap irtam is egy emlekezteto emailt hogy rakd rendbe a keretedet. 1 napos turelmi ido utan most mar eletbe lep az elso szamu buntetes,
Nagyszerű. Én már szombaton beállítottam Burke-t. Erre őt nem vette fel. Turner-Burke, ez volt az első... Már vasárnap az enyémnek kellett vna lennie. Tegnap is beállítottam, Game meg rálicitált. (Game most jól megszívattál :cry: :mrgreen: )
Értem én, hogy büntetés meg minden, de önhibámon kívül történt. Az meg, hogy mára nem tudtam rendbe szedni megint csak azon múlt, hogy más is licitált rá. Még ha sok sok millióval lépném túl, ezzel előnyt szerezve azt mondom jogos. De így a napnál is világosabb, hogy nem ez a helyzet. Mind1 sztem holnapig még ilyen esetben lehetne várni, de ha nem, elfogadom. Egyet viszont nem tudok érteni vele...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.12.01. 12:07:19

neobarca írta:Slither!

Nem vágom, hogy most hogy van ez a rendszer Hard-ban. Szombaton beállítottam 4 cserét de csak 3 ment végbe pedig a 4. is rendbe lett volna hisz a kiszemeltem azóta is FA-n van. Így viszont negatívba kerültem. Ezért tegnap megint beállítottam. De az meg ma reggel sem ment át (függőben van). Pedig úgy még helyem is lenne. :cry:
Nincs olyan hogy FA, minden jatekos waiveren van. Valszeg mas is licitalt az adott jatekosra, es jobb a waiver prioritasa, ezt bele kellett volna szamolnod.

Tegnap irtam is egy emlekezteto emailt hogy rakd rendbe a keretedet. 1 napos turelmi ido utan most mar eletbe lep az elso szamu buntetes, O-rank alapjan kikerul a keretedbol a legjobb ember (John Wall), es holnapig fel kell toltened a keretedet, kulonben jon a 2. szamu buntetes. Wallt majd vissza tudod szerezni a waiveren ha eleget licitalsz ra.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.12.01. 10:46:57

Slither!

Nem vágom, hogy most hogy van ez a rendszer Hard-ban. Szombaton beállítottam 4 cserét de csak 3 ment végbe pedig a 4. is rendbe lett volna hisz a kiszemeltem azóta is FA-n van. Így viszont negatívba kerültem. Ezért tegnap megint beállítottam. De az meg ma reggel sem ment át (függőben van). Pedig úgy még helyem is lenne. :cry:

Keeper:

Game, a héten összemérjük erőinket. Meglepően jól teljesítesz a várakozásokhoz mértem. :mrgreen: Kíváncsi leszek mi lesz. Megmondom őszintén, tartok tőled. Igazi sötét ló vagy... :mrgreen:

Picit eltűntem tudom, de most visszatérek. Iszonyat sok volt a melóm. Persze a csapataimat nem hanyagolom. :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2014.11.28. 15:34:28

MessiFan írta:No megtörtént a rebuild. Kanty nem szarozott Wrotennél, én kemény 4 dollárt ajánlottam érte.
Cél innentől a hátrány faragás.
Kicsit benéztem. Azt hittem, hogy nagyobb lesz érte a verseny. Most (még) nem bántam meg, mert nagyon akartam, jó szerződése van, plusz a számai is eléggé rendben vannak.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.11.28. 14:27:51

No megtörtént a rebuild. Kanty nem szarozott Wrotennél, én kemény 4 dollárt ajánlottam érte.
Cél innentől a hátrány faragás.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.11.25. 20:34:45

Akkor legyen az hogy a kulonbozo roster move-k utan legkesobb 1 nappal kell feltolteni a kereteket. Sztem igy mar mindenkinek megfelel majd.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.11.25. 20:12:34

Hat en orulnek, ha meg ma visszakapnam oket es bevezetnenk az egy nap turelmi idot, mert ennek igy semmi ertelme nincs. Es ne mond, hogy igy licitaltam, mert en Durantert licitaltam, nem latom ertelmet, hogy mindig 3* annyi penzt kelljen ratenni, mert nem csak egy emberert megyunk, hanem minden emberert akit ki kellene tenni, hogy penzugyileg osszejojjon. Es itt nem arrol van szo, hogy egy jatekmenethez hozzatartozo szabalyt akarok megvaltoztatni, hanem mi alkottunk atgondolatlan, [auto_cenzúra] szabalyokat, amiknek a gyakorlatban ertelme nincs, csak hatranya van.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.11.25. 19:02:25

Hűha, nem akartam még megejteni azt a cserét Hard Cap ligában, csak tapogatózás volt, így kicsit necces lesz a pénzügyi oldal.

Nem kell vkinek McLemore vagy Ross? 3PT kategóriákban sokat tudnak segíteni. :wink:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.11.25. 17:28:50

NFL: Nagyon kellett már ez a győzelem. Cumbee, mikor cseréltél a Jó Sorsolás-ért? Remélem a szezon végére eléred azért az 1000 pontot :mrgreen:

NBA Keeper: Múlt heti vereség után ez a hét sem lesz valami fényes Slither ellen, pár kategóriát már most elbuktam :? :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.11.25. 13:17:07

Nem bukod el csak Cumbee arra értette, hogy helyet akart csinálni Durant szerződésének így két játékost le kellett cseréljen olcsóbbra. És lett volna egy harmadik cseréje is, ami meg nem jött össze.
Igazából szerintem pont ezért van licit. Én értem Cumbeet meg ha nem ő jár így, akkor én mondhatom el, hogy kidobtam Leet meg Chandlert és nem lett Durant pluszban még Favors helyett. De én is vállaltam ezt, meg nyilván ő is. Ki kell matekozni a dolgokat, szerintem így is nagy segítség, hogy van 1 nap türelmi idő ha nincs meg a létszám.

Gyakorlatban leírva én Favorst nem buktam volna el ha Cumbee nyeri a licitet. Így viszont nyilván én örülök mert az én számolgatásom vált be, négy embert is cseréltem és befértem a sapkába. Kb ennyi a sikerélményem erre az idényre. :lol:

Keeper: Egy szóval tudnám jellemezni, katasztrófa. Borzasztóan csalódott vagyok, hogy nagyon nem megy, pedig az összstatok alapján nem az utolsó helyen kellene szerénykednem. Ráadásul a sérültek is gyűlnek, de feladni soha nem fogom, amíg PO esély van. Szerintem nálam többet nem nézegetik az emberek az FA listát meg számolgatnak. Egyelőre ki kell ülnöm a borzasztó hatékonyságot, de bizakodok, mást nem tudok tenni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.11.25. 13:06:24

Cumbee írta:Tök jó ez a slary capes rendszer. Lemaradtam Durantről és buktam 2 játékosomat lehet végleg, de 3 napra biztos. Várni meg ugye nem lehet, hogy kiderüljön, hogy licitált-e rá más is aznap, mert ha nem és nem dobálom ki a fél csapatomat előre, akkor jön a banhammer.. Játékosbarát.
Cumbee kicsit összezavartál, miért buktál 2 játékost?

Ha "licitálsz" valakire a Waiver Bdgt.-ből de valaki más nyeri a licitet akkor bukod a cserélendő játékosod és mást kell helyette felvenned :?: :?: :?:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.11.25. 09:40:09

Tök jó ez a slary capes rendszer. Lemaradtam Durantről és buktam 2 játékosomat lehet végleg, de 3 napra biztos. Várni meg ugye nem lehet, hogy kiderüljön, hogy licitált-e rá más is aznap, mert ha nem és nem dobálom ki a fél csapatomat előre, akkor jön a banhammer.. Játékosbarát.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.11.21. 13:29:35

MessiFan írta:Rendben van Bob, elfogadom az ajánlatod ahogy lement ez a hét, ha úgy jó neked of course.
Ha elfogadod örülnék neki ha ma tennéd, mert 2 nap az átfutási idő, s akkor Hétfőre menne át, s új hetet te is meg én is így kezdhetnénk. Ha meg nem fogadod el, akkor meg megyek máshova, két lehetőségem van még. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2014.11.21. 13:31:45-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.11.21. 13:10:22

Rendben van Bob, elfogadom az ajánlatod ahogy lement ez a hét, ha úgy jó neked of course.
Válasz küldése