Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.12.03. 18:30:14

MessiFan írta:Mivel nem tudok rájönni hogyan kell üzenetet küldeni Yahoo-n, így jobb ha itt írom.
Egyszerűen csak rákattintasz, a "make counter offer" fülre és kiválasztasz 2 emberkét, majd a fehér kockába írogatsz. Nem fogja elfogadni a másik fél, főleg ha ésszerűtlen "cserét" küldesz. 8)
Game90 írta:Ezen mondjuk hatalmasat röhögtem, hogy valakinél nem lenne automatikus keeper CP3... :mrgreen:
Örülök neki, hogy sikerült mosolyt csalnom az arcodra Game! :mrgreen:

Viszont gondolj picit bele: volt egy LBJ-m, egy Wade-m, egy Rondom, egy Wallom. CP3 akkoriban kisebb nagyobb sérülésekkel bajlódott. A cserénk után heteket hagyott ki. Nem mellesleg a korábbi évben végig szívtam vele, miután Bob "átverve" hozzám cserélte. (Fúúúj csúúúnya Bob :mrgreen: )
Ha ebből a szemszögből nézed a dolgot, nem hiszem, hogy olyan egyértelmű keeper. :wink: Legalábbis nekem nem. Azt meg nem is említeném, hogy én egyáltalán nem sz***, le magam Paultól... :mrgreen: :P
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.03. 17:41:28

Én viszont szentségtörés lesz akkor ezek szerint, de nem megyek bele. DAJ csak Ibaka körüli cserében tudom elképzelni, s direkt olyan csomagot próbáltunk összehozni, ami abszolút mindkettőnknek megéri. S megmondom őszintén nincs kedvem tovább agyalni, meg megint elkezdeni elölről, főleg ha egy új ember kitalálja megtartja Ibakát. Nekem létszükséglet, hogy ha már FT%-ban gyenge vagyok, akkor blokkban kompenzáljak, s DAJ erre biztosíték, s elég jó a menetrendje, s nem adom fel csak úgy. De mivel Griffin nálam van ezért DAJ mint második Clipps ember más sok nekem. Igen most a saját érdekeimet nézem, mert még azt se lehet mondani, hogy Eazzyt gyengíteném, mivel eléggé szépen adok (s nem hiszem hogy a liga érdekei romlanának), akár Mayo akár Davis is bőven használható ember (s kulcsemberek a cserében 2 Magic és 2 Bucks ember miatt). Most Big Baby offolt egyet, de simán 15 pont körüli ember kell legyen ebben a Magicben 5-6 pattanóval, de ha vissza is esik, akkor is legyen 12-5 meg 1-2 steal. S adok egy abszolút elit pattanózó és top blokkoló embert. Én óriási lehetőséget látok ebben a cserében számomra, mivel végre sokrétű csapatom lehet, mellé nyilván el kell engednem embereket, akik értékesek számomra, de a több csapatos roster jobban megéri nekem. S tényleg nem szeretném újra elkezdeni a tárgyalásokat, mondom még egyszer, nem hiszem hogy Eazzy jövőbeli helyettese az én cserém miatt lenne "kétségbe esve", vagy nem lehetne találni új embert. Még a keeper állománya is jó, a mostani csapatából is bőven lehetne mit kezdeni, én is olyanokat adok, akiket később simán ugyanúgy áruba lehet bocsátani, ezért nem szeretnék bele menni abba, hogy annulálódjon a csere, mert nagyon sokat tárgyaltunk Eazzyvel, egyeztettünk, ide-oda pakoltunk embereket, mire összejött ez, s egy olyan csere, ami win-win csere mindkettőnknek, s teljesen kiegyenlített. Én vagyok tuti a rossz, elnézést. :D

Slither igen rájöttem, ilyen 1 napos waivert még nem nagyon láttam, ezért fura mindig. :D Egyértelműen előrelépés, miután mint írtam is meccs közben is lehet embereket felvenni, viszont a licites megoldást tartanám akkor megfelelőnek, így ha szavazásra kerülne a dolog, akkor jó lenne mint opciót felvenni. Illetve akkor tényleg szavazzunk, mert most kicsit úgy érzem mi se tudjuk mit akarunk, s csak úgy van most egy ilyen rendszer, de mások nem is nyilatkoztak hogy tetszik nem tetszik mi legyen.

Vétós dolgot meg már én is írtam, azt tartanám én is legegyszerűbbnek ha itt mindenki leírná álláspontját. Ha megvan a 6 akkor eldől a dolog.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.12.03. 17:01:26

Ezen mondjuk hatalmasat röhögtem, hogy valakinél nem lenne automatikus keeper CP3... :mrgreen:
Eazzy írta: NFL fantasy: Nah Game-el lesz élet - halál harc, hogy aztán valamelyikünket szétgyalázza a szentek csapata :D
:D

Csapassuk, de azért kicsivel esélyesebb vagy.

Mondjuk én már annak örülök, hogy egy autodraftos csapattal PO-ba jutottam :mrgreen: (A sok készülődés meghozta a gyümölcsét... :mrgreen: )
Slither írta: Ha Bob es Game is beleegyezik, akkor ezeket a csereket vetozzuk meg, es probaljunk minel elobb uj jatekost talalni, aki komolyabban tudja venni a mostani/jovo szezont. :wink:
Én úgy készültem, hogy másodjára át fog menni a cserém Eazzy-vel, szóval ezért egyeztem meg GT-vel is. De ha az miatt vétózzátok meg a Turner-es cserémet, mert Eazzy csapatát más fogja átvenni, akkor a GT-s cserét is vétózzátok.

(Mondjuk Bob-hoz nyomok egy +1-et, most 2 hetem mehetne a kukába.)

Én csak akkor mennék bele a dologba, ha Bob is ill. még a héten találnánk valakit Eazzy helyett, aki követi az NBA-t és aktív (ezt úgy értem, hogy nem csak beállítja a csapatát, aztán hello.)
Slither írta: Game nagyon jól üzletelni, már tavaly is ő hozta össze a legjobb cseréket. FA-szintűeket top játékosokra becserélni minimális pickcserével azért elég komoly.
Megnéztem, tavaly ilyen cseréim voltak:
1. Holiday, Brand, Tyreke, Derrick Williams for B. Lopez, Beal, Danny Green, Sessions.
2. R. Anderson, B. Lopez, Wilson Chandler for Pekovic, Hickson, Matthews.
3. George, H. Barnes, Danny Green, Splitter for Boozer, Amir, Leonard, Webster.
4. Beal, Bayless, 2. körös pick for Monta, Mo Will, 4. körös pick.
5. Kirilenko, Favors, 5. körös pick for Deng, Mayo, 6. körös pick.
Slither írta:Az utóbbi pár csere/vétó és a hozzászólások alapján javaslom a következő új rendszer bevezetését:
- Ha megköttetik egy csere, akkor a benne résztvevő 2 félnek meg kell indokolnia, hogy ő mi miatt ment bele a dologba.
- Ezután a maradék 10 ember beírhatja hogy neki megfelel-e a dolog vagy sem. Ha vki nemre szavaz, annak érvekkel kell alátámasztania a vétóját (ha vki statisztikákra hivatkozik, azt írja be a pontos számokat).
- A többségi szavazat fog dönteni, azaz 10-ből 6-nak kell elfogadnia/vétóznia a cserét hogy az átmehessen.
Ha a többiek is benne vannak, akkor tőlem mehet a dolog!
MichaaBee írta:Matthews és Turner egy az egyben azt mondom rendben van
Akárhogy nézem, Turner >> Matthews.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2013.12.03. 16:59:38

Mivel nem tudok rájönni hogyan kell üzenetet küldeni Yahoo-n, így jobb ha itt írom.
Neobarca: Köszi az ajánlatot, igen látom, hogy Williams kapja a perceket, és küzd is egy új szerződésért, de nincs szükségem Pekovicra, látod van elég magas játékosom, méghozzá elég jók, főleg ha Bynum is beindul.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.12.03. 16:37:06

Jo, ha nem akararod visszacsinalni, akkor nem, csak javaslat volt. Eazzy mar csak just-for-fun jelleggel jatszana, es egyaltalan nem torekszik arra hogy javitsa a keretet, ugy meg nincs erteleme, foleg egy keeperben, ezert kell uj ember. Ha meggondolna magat akkor jo, de jeleneleg nem igy all.

Ideiglenesen allitottam at a waivert hogy amig talalunk megoldast arra, ne legyen problema vele, mivel most mar sokadszorra, es tobben is szoltatok miatta. Majd vki nezzen utana, hogy mit lehet ezzel kezdeni, aztan ha mashogy nem megy akkor megszavazhatjuk hogy mi legyen, de addig is ezzel megakadalyozhato a dolog, senkinek sem lesz hatranya ettol a beallitastol, max az elonyei csokkennek egy kicsit.
Mar elmagayaraztam egyszer hogy mukodik, de leirom megegyszer hogy mit jelent a folyamatos waiver: mindenki minden pillanatban waiveren van (nincs FA), es minden nap elejen feldolgozasra kerulnek a waiver keresek.

Ha ez a bug a rendszerben senkit sem zavar, akkor visszaallitom a regi rendszert.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.03. 16:21:08

Bocsánat félreértelmeztem. Na akkor úgy működik a dolog, hogy mindenki waiveren van. Reggel akikre érkezett ajánlat, s a legjobb pozícióban lévő megszerzi s hátrébb csúszik a waiver listán. Na viszont pont emiatt gondolom úgy, hogy a licitálós korrektebb lenne. Mert most semmire nem kell figyelni, s lehet nyomogatni a waivert. Hiába mondjuk azt hogy de ha majd meg úgy alakul dolog, akkor de jó lesz xy-nak hogy elől van. Ezért javaslom, hogy legyen egy keret megengedve, s lehessen licitálni, . Mert most aki hátul van nyomhatja ezerrel. Viszont ha licitálás van neki is érdeke, hogy meggondolja, de viszont ugyanúgy tud dolgozni FA-val. Következménye nincs a felvételnek, ha elbukod a licitet. Lehet írni waiveren sincs, csak akkor ha felveszel valakit hátrébb ugrasz, s licitálásnál is csak akkor buksz ha hozzád kerül,. Csak annyiban más a helyzet, hogy pl esetlegesen jó játékosra mindenki fog tudni licitálni s nem a waiver dönt (csak ha egyenlő a licit), viszont nincs az hogy a végtelenségig lehet hátul nyomni az FA-t, mert elfogy a limit. Szóval én ezt tartom leglogikusabb és legkorrektebbnek. Lehet nem teljesen jött át a levezetés, akkor bocsánat. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.12.03. 15:58:25

Bob_Marley írta:Jobb felső sarok név (email üzenet mellett balra) :arrow: középső ikon edit profile :arrow: leaglul edit my contact information :arrow: bejelentkezés :arrow: legalul set up yahoo alerts :arrow: Select one of the alert types from the list below. (fantasy sports) :arrow: deliver to email legyen bepipálva :arrow: és save alert (ez fontos, mert felajánlja hogy emailt küldjön és atutomatikusan lehet be is van pipálva, de el kell menteni).
Ha minden igaz így elvileg működnie kell, aztán lehet nem. :D
Végigszenvedtem köszi! :lol: Nekem be volt pipálva, szal más lehet a gond... :(
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.03. 15:26:04

Igen szoktam mondogatni, hogy liga szempontok, pl mikor keeperekről társalogtunk. Nem hiszem hogy bárkit is eltántorítana hogy menedzselje a csapatot, főleg hogy írod ez meg az lehetne keeper, de helyette jövőre ugrik 1 kört, s pl idénre sem romlik. Bőven van az idei meg a jövő évre is lehetőség Eazzy csapatában, ha ezen múlik én pl szívesen átveszem. Enyémet meg viheti más. :D Mint írtam lehet önzőségnek tűnik, de nem nagyon szeretném ha eltűnne ez a cserém, mert tényleg rengeteget melóztam vele, s nem gondolom hogy a liga szempontjait befolyásolná. S amúgy is miért kéne Eazzyt kitenni, ezt sem értem most hirtelen. Túl nagy jelentőséget adtok a keeper dolognak, pont amiatt, hogy csak 3 van, óriási különbségek nincsenek. Amiatt nem vennél át csapatot, mert "csak" Rondo Turner a keepered, én szerintem ezzel nem lenne gond. S igen pont amiatt nem szeretném, mert jönne valaki, s kitalálja hogy Ibakát megtartja, amit se én se Eazzy nem tartana meg, akkor annak nem nagyon örülnék, mert DAJ-t kb csak Ibaka körüli cserében tudom elképzelni. S ezzel eléggé meglennék lőve. Pint amiatt egyeztettünk sokat, hogy nehogy valaki kitalálja, hogy "lehúzós" csere, ezért adok rendesen értéket, s ráadásul mindhárom emberem duplás. Persze ha jön más ugyanúgy bepróbálkozhatok, csak ennél többet meg nem szeretnék adni, főleg úgy hogy ez egy kiegyenlített csere. S miért lenne felforgatva, pl az én cserémnél Eazzy nyer, Game cserénél jövőt tekintve nyer, egyáltalán nem lehetetlen a helyzete se idén se jövőre, nem gondolom hogy nehéz lenne vezetőt találni.

Folyamatos waiver van, bár azért ezt meglehetett volna beszélni. S erről kicsi tájékoztatót én is kérnék mert ezt a simát nem ismerem, csak a licitálósat, mikor szabad a piac? S most megint azt fogod mondani, hogy sok melód van vele, ha nem tetszik akkor vigye más a ligát, de nem erre akarok kilyukadni mielőtt megint nekem támadnál. De csak így egyik percről a másikra megváltoztatni, se szó se beszéd, nálam picit azért elég erős kategória. Már elnézést. De ha már folyamatos waiver, akkor licitálós legyen. Tényleg bocsánat, de én többször jeleztem nem jó az FA, most leírtam megint miért nem jó, s akkor egyből beváltoztatod waiverre, s nem is szólsz?? Én örülök neki, de az elvvel viszont nagyon nem értek egyet.

Jobb felső sarok név (email üzenet mellett balra) :arrow: középső ikon edit profile :arrow: leaglul edit my contact information :arrow: bejelentkezés :arrow: legalul set up yahoo alerts :arrow: Select one of the alert types from the list below. (fantasy sports) :arrow: deliver to email legyen bepipálva :arrow: és save alert (ez fontos, mert felajánlja hogy emailt küldjön és atutomatikusan lehet be is van pipálva, de el kell menteni).
Ha minden igaz így elvileg működnie kell, aztán lehet nem. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.12.03. 14:55:06

Bob_Marley írta: Lehet önző leszek, de ezzel a cserével nem kicsit dolgoztunk. S szerintem miénken vitatkozni sem lehet, teljesen kiegyenlített s jó csere. Egész évben szenvedek, mert sok az 1 csapatból 2 emberem, végre sikerül összehozni egy olyan cserét, ami abszolút mindkét félnek megéri, nem nagyon szeretném ha ezt megvétózná bárki is, főleg mivel véleményem szerint nem indokolja semmi.

Ha keeper dologról van szó, Rose-Jefferson mellett Turner-Rondo is megtartható. Nem gondolom azt hogy Eazzy pl kilátástalan helyzetben lenne. Sőt az idei évet is nézve is bőven lehet esélye, pl én is adok 3 abszolút használható embert. Szóval ha úgy is alakul valaki átveszi a csapatát, ebből még bőven lehet építkezni.

Slither állítottál valamit FA-val kapcsolatban???Csak mert tegnap mindenki waiveren volt, olyan is, aki nem játszott? :D S még jó hogy Blatche-Andersonra gondoltam, persze el is vittétek.
De Alec Burks azért tegnap eléggé ott volt. :D

szerk: állítsátok át a profilotokban az üzenet fogadásokat, s akkor elvileg a sima reject üzeneteket is látni kell!!!!
Nem lesz kilatastalan a helyzet, csak joval rosszabb poziciobol indulna aki atvenne a csapatot. Biztos van aki megtartana Turnert/Rondot, de a tobbseg inkabb egy Ibaka/Vucevic kozul valasztana. En pl. nem vennek at egy olyan csapatot, amelyrol tudom hogy egy Ibaka/Vucevic-bol egy Turner/Rondo valasztas lett. Hadd vegye at az uj ember a csapatot, dontse el o hogy kit akar megtartani, es utana ugyanugy beprobalkozhatsz ezzel a cserevel. Te szoktad mondogatni hogy a liga erdekeit kene szem elott tartani, nem vesztesz azzal semmit, hogy ideiglenesen vetozzuk a dolgot es az uj emberrel kell ledumalnod a cseret. Eazzy jelenlegi kerete a 3 keeperbol + autodraftbol all, ez meg nincs semmi elrontva, ha atadjuk vkinek a csapatot, akkor sztem sokkal korrektebb lenne ilyen allapotban atpasszolni, mint hogy teljesen felforgatott keretet. De ha nem akkor nem, nem fogom raderoltetni.
Csak nehez lesz egy aktiv/jo managert talalni, aki igy atvenne a csapatot.

Szerk.: Es igen, atallitottam az FA-t folyamatos waiverre, amig ez a problema fennall.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.03. 14:54:58

neobarca írta:Nálam konkrétan mindenki holnapi W-n van. Ez nem hiszem, hogy normális lenne. :lol: Vagy most ezentúl így lesz?

Kerestem, de nem találtam. Merre van? Pedig emlékszem, h megvolt. Öregszem. :oops:
Tényleg, elég jól néz ki. :lol:

Ehhez nekem is jöhetne egy kis segítség, mert akárhogy is nézem, nem találom azt a részleget. :oops:
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.12.03. 14:47:31

Eazzy írta:A nyelvtudással kérkedés nem illik egy komoly üzletemberhez! Hogy adod el így majd a műfanszőrzeteket? Felcsípnék én 14-15 éves lányokat, de csak a 10 évesek jönnek be, az baj?
:lol: :wink:
Bob_Marley írta:Slither állítottál valamit FA-val kapcsolatban???
Nálam konkrétan mindenki holnapi W-n van. Ez nem hiszem, hogy normális lenne. :lol: Vagy most ezentúl így lesz?
Bob_Marley írta:szerk: állítsátok át a profilotokban az üzenet fogadásokat, s akkor elvileg a sima reject üzeneteket is látni kell!!!!
Kerestem, de nem találtam. Merre van? Pedig emlékszem, h megvolt. Öregszem. :oops:
Cumbee írta:ha viszont nem, akkor jó lenne nem csak berántani valakit, hanem valaki olyat keresni, aki normálisan képben is van és még aktív is.
Ide is ajánlom socio-t. Azért ez más kávéház mint az Aukciós. Hátha keeperhez lenne kedve... 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.12.03. 14:23:09

neobarca írta: Orosz és német felsőfokom mellé pont most kezdtem el felfrissíteni, komolyabban megtanulni az angol nyelvet.

próbálj meg felnőni és megkomolyodni, mert ebben a stílusban elég intenzív gondjaid lesznek az életben és a való világban. De ha teszel arra, amit mondok (mint ahogyan eddig is) és a jövőben kiközösítenek még a képzeletbeli barátaid is, gondolj majd rám... :P

Köszönöm, de van egy gyönyörű barátnőm, aki megteszi ezt helyettem. Neked se ártana felcsípned egy 14-15 éves kislányt. 16 évesen már nem gáz lányokkal barátkozni nyugi. :P Hidd el, kiegyensúlyozottabb és nyugodtabb lennél te is. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A nyelvtudással kérkedés nem illik egy komoly üzletemberhez! Hogy adod el így majd a műfanszőrzeteket?

Isten ments attól, hogy felnőjek! Tökéletes ez így, gyereknek lenni a legkirályabb. A való világ duma már megint, de alja :D Teljesen valós az én világom is ne izgulj. Egy képzeletbeli barátom van csak amúgy.

Felcsípnék én 14-15 éves lányokat, de csak a 10 évesek jönnek be, az baj?


NFL fantasy: Nah Game-el lesz élet - halál harc, hogy aztán valamelyikünket szétgyalázza a szentek csapata :D Slither is becsúszott a végére. Várom a jövő hetet.

Egyébként így a szezon végeztével valakinek valami észrevétel, hogy min változtatna? Szerintem nagyjából rendben voltak most a dolgok. Mondjuk a cserék nem sokat mentek ezúttal.
Arra nem emlékszem, hogy végül mi volt annak a vége, hogy keeperkedjük-e ezt is?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.03. 14:05:06

Slither írta:
Ha Bob es Game is beleegyezik, akkor ezeket a csereket vetozzuk meg, es probaljunk minel elobb uj jatekost talalni, aki komolyabban tudja venni a mostani/jovo szezont. :wink:
Lehet önző leszek, de ezzel a cserével nem kicsit dolgoztunk. S szerintem miénken vitatkozni sem lehet, teljesen kiegyenlített s jó csere. Egész évben szenvedek, mert sok az 1 csapatból 2 emberem, végre sikerül összehozni egy olyan cserét, ami abszolút mindkét félnek megéri, nem nagyon szeretném ha ezt megvétózná bárki is, főleg mivel véleményem szerint nem indokolja semmi.

Ha keeper dologról van szó, Rose-Jefferson mellett Turner-Rondo is megtartható. Nem gondolom azt hogy Eazzy pl kilátástalan helyzetben lenne. Sőt az idei évet is nézve is bőven lehet esélye, pl én is adok 3 abszolút használható embert. Szóval ha úgy is alakul valaki átveszi a csapatát, ebből még bőven lehet építkezni.

Slither állítottál valamit FA-val kapcsolatban???Csak mert tegnap mindenki waiveren volt, olyan is, aki nem játszott? :D S még jó hogy Blatche-Andersonra gondoltam, persze el is vittétek.
De Alec Burks azért tegnap eléggé ott volt. :D

szerk: állítsátok át a profilotokban az üzenet fogadásokat, s akkor elvileg a sima reject üzeneteket is látni kell!!!!
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.12.03. 13:20:54

Eazzy írta:16 éves vagyok
Így már mindent értek. :mrgreen:
Eazzy írta:Lassan 30 éves üzletemberként majd angolul is megtanulhatnál, a mostani nevem nem azt jelenti, hogy dögöljön meg mindenki.
Igazad van. Valóban nem azt jelenti. Die-ra emlékeztem, látszik, mennyire foglalkoztat. Szerencsére értem a FCK rövidítést is. :wink:
Egyébként köszi a tanácsot. Orosz és német felsőfokom mellé pont most kezdtem el felfrissíteni, komolyabban megtanulni az angol nyelvet. Idáig a munkán során nem volt szükségem rá, de mostanában elég sok az angol nyelvű üzleti partnerem, így kénytelen leszek. Szal megfogadom a tanácsodat. :wink:
Eazzy írta:te viszont már ilyen maradsz életed végéig
Látod, ebben tökéletesen igazad van. Hála a jó égnek!!! Nem panaszkodom, tökéletes mederben csorog az életem és bízom benne, hogy nem fog gyökeresen változni.

Viszont ha már te is "tanácsoltál" pár dolgot, engedd meg, hogy én is ajánljak valamit: próbálj meg felnőni és megkomolyodni, mert ebben a stílusban elég intenzív gondjaid lesznek az életben és a való világban. De ha teszel arra, amit mondok (mint ahogyan eddig is) és a jövőben kiközösítenek még a képzeletbeli barátaid is, gondolj majd rám... :P

Ui:
Eazzy írta:rázza a kis pöcörőjét rá otthon
Köszönöm, de van egy gyönyörű barátnőm, aki megteszi ezt helyettem. Neked se ártana felcsípned egy 14-15 éves kislányt. 16 évesen már nem gáz lányokkal barátkozni nyugi. :P Hidd el, kiegyensúlyozottabb és nyugodtabb lennél te is. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Részemről az ovi bezárva. 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.12.03. 12:55:14

Cumbee írta:
Eazzy írta: Lassan 30 éves üzletemberként majd angolul is megtanulhatnál, a mostani nevem nem azt jelenti, hogy dögöljön meg mindenki.
Nem tényleg nem, de amit jelent azzal sem nyernél irodalmi Nobel díjat. Mellesleg nem is igazán értem az okát, de te tudod. Engem nem különösebben zavar, ezért nem is említettem, de ha már így feljött, akkor gondoltam megemlítem, hogy azért egy kicsit furcsállom...
Mi a baj a Futball Club Kocsord -al? A többi már csak jól hangzik, azért van.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.12.03. 12:37:00

Eazzy írta: Lassan 30 éves üzletemberként majd angolul is megtanulhatnál, a mostani nevem nem azt jelenti, hogy dögöljön meg mindenki.
Nem tényleg nem, de amit jelent azzal sem nyernél irodalmi Nobel díjat. Mellesleg nem is igazán értem az okát, de te tudod. Engem nem különösebben zavar, ezért nem is említettem, de ha már így feljött, akkor gondoltam megemlítem, hogy azért egy kicsit furcsállom...
Slither írta: Iden mintha nem kuldene mar el a rejectes szovegeket a yahoo... :roll:
Nem küldi el sajnos. Amit mondjuk pont nem értek, mert annak a kis boxnak ott az a szerepe, tavaly működött, akkor idén nemtom miért nem. Úgy gondolná az ember, hogy az ilyen nagy oldalakat fejlesztik, nem visszafejlesztik.

Amúgy szerintem az lenne a legjobb, ha Eazzy kicsit összekapná magát és komolyan tudná venni a ligát, ha viszont nem, akkor jó lenne nem csak berántani valakit, hanem valaki olyat keresni, aki normálisan képben is van és még aktív is. Az aukciós pl elég tré, a fele ember totál inaktív, a másik felét meg kb szimplán csak nem érdekli.:D
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.12.03. 11:54:07

neobarca írta:Slither! Nem jött válasz az érdeklődésemre... :( Írnál légyszi pár sort?

Egyébként Veszprém Warriors kié? Mert ő is csak elutasítgat, de semmi válasz. Lehet ír a rejectnél, de azt nem kapom meg... :oops:
Mindnki cserelheto nalam, igy Bro-Lo is, csak jeleneleg nincs olyan ellenereked, ami nekem kene es te is odaadnad erte.

Veszprém Warriorst egy NBA1.hu-s tag menedzsereli. Iden mintha nem kuldene mar el a rejectes szovegeket a yahoo... :roll:
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.12.03. 11:32:47

neobarca írta:CP3-ra visszatérve. Felajánlottam neked, hogy cseréljük el, ha a lelki világodat ez megnyugtatja és végre megint végig tudsz aludni egy éjszakát csúnya neobarca rémálmok nélkül.

Nézd, lassan 30 évesen, üzletemberként kisebb gondom is nagyobb annál, mint egy online játékban ismeretlen ember óvodás hisztije.
Külön viccesnek tartom, hogy ilyen indulatokat tud kihozni belőled egy fantasy game ugyancsak számodra ismeretlenekkel. Nem tudom hány éves lehetsz, gondolom nem több 18nál, így érthető ez a makacsság és kicsapongás. Nincs ezzel semmi gond, nem cikizésből írtam. Ez a kamasz kor már csak ilyen. Tudom, én is voltam anno. ;)

Nyugodtan változtassad meg a neved „dögölj meg neo” vagy most épp „dögöljön meg mindenki”-re, engem nem zavar. Szomorú, hogy így vélekedsz az itteni emberekről és erről a baráti társaságról. Viszont ez se engem minősít;)
Jah, alig tudok aludni, tiszta álmos is vagyok most.

Lassan 30 éves üzletemberként majd angolul is megtanulhatnál, a mostani nevem nem azt jelenti, hogy dögöljön meg mindenki.

16 éves vagyok, szóval még van időm kinőni a hisztit, te viszont már ilyen maradsz életed végéig ;)

Mondjuk nemtom itt hol a hiszti. Slither kért meg, hogy írjam le, mert így mindenki megértheti mi történik. Attól, hogy nem mézesmázosan nyalom a lyukad, még nem hiszti lesz. A hiszti az az, amit te csináltál multkor, hogy veled nem akarok cserélni, Bobnak meg szotyiért adom az embereket, ami egyszerűen csak hazugság volt, mármint a második fele.

Az itteni emberekről nem vélekedek sehogy, csak a játék tükrében ez alól két kivétel van, akiket ismerek.

Már régen nem foglalkozok ezzel az üggyel, csak megint megtaláltak a cserék miatt, és elmagyaráztam Slithernek mi a szitu. Ne érezd magad különlegesnek, hogy pörögne az agyam miattad :)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.12.03. 11:23:59

Slither! Nem jött válasz az érdeklődésemre... :( Írnál légyszi pár sort?

Egyébként Veszprém Warriors kié? Mert ő is csak elutasítgat, de semmi válasz. Lehet ír a rejectnél, de azt nem kapom meg... :oops:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.12.03. 11:09:02

Slither írta:Mindket oldal elmondta a velemenyet, sztem ezt zarjuk is le. Eazzy most nem tud ezen tul lepni, ezert nem is tud rendesen jatszani, fel is ajanlottan hogy keressunk a helyere uj embert. En azt javaslom hogy probaljunk meg az iden uj tulajt talalni, hogy elkezdhesse atalakitani a keretet az o szajizenek megfeleloen, igy jovore olyan csapattal indulhat amilyet o szeretne. Illetve sztem a mostani csereket is vonjuk vissza, hogy normalis keretet kapjon, es ne kelljen vegigszenvednie a jovo szezon, mert Eazzy a kedvenceiert elcserelte a jobb jatekosait. Sztem mindenki latja hogy ha lemennenek igy a cserek, akkor jovore joval gyengebb kerettel kellene az uj tulajnak megbirkoznia, ugy meg nem biztos hogy beszallna barki is, es nem is tartanam igazsagosnak az uj managerrel szemben,

Ha Bob es Game is beleegyezik, akkor ezeket a csereket vetozzuk meg, es probaljunk minel elobb uj jatekost talalni, aki komolyabban tudja venni a mostani/jovo szezont. :wink:
"Slither", én még mindig itt vagyok ha kell "a beugró"-ként. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.12.03. 10:47:25

Mindket oldal elmondta a velemenyet, sztem ezt zarjuk is le. Eazzy most nem tud ezen tul lepni, ezert nem is tud rendesen jatszani, fel is ajanlottan hogy keressunk a helyere uj embert. En azt javaslom hogy probaljunk meg az iden uj tulajt talalni, hogy elkezdhesse atalakitani a keretet az o szajizenek megfeleloen, igy jovore olyan csapattal indulhat amilyet o szeretne. Illetve sztem a mostani csereket is vonjuk vissza, hogy normalis keretet kapjon, es ne kelljen vegigszenvednie a jovo szezon, mert Eazzy a kedvenceiert elcserelte a jobb jatekosait. Sztem mindenki latja hogy ha lemennenek igy a cserek, akkor jovore joval gyengebb kerettel kellene az uj tulajnak megbirkoznia, ugy meg nem biztos hogy beszallna barki is, es nem is tartanam igazsagosnak az uj managerrel szemben,

Ha Bob es Game is beleegyezik, akkor ezeket a csereket vetozzuk meg, es probaljunk minel elobb uj jatekost talalni, aki komolyabban tudja venni a mostani/jovo szezont. :wink:
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.12.03. 10:20:06

Eazzy írta:Na jólvan, elmondom Slither kedvéért, hogy miért építek szerethető csapatot jó csapat helyett, bár nem szeretek ilyeneket elmondani mindenkinek, mert egy csere az nem tartozik másokra, legalábbis ami a hátterében áll.
Nézd. Legalább valótlanságot ne állíts. Játszod itt a sértődöttet meg a szegény átvert srácot, de a valóság igen csak távol áll, a fejedben szült összeesküvés elméletektől. Inkább olvass vissza:
Érdeklődtem, hogy CP3 megszerezhető-e. Erre ezt a választ kaptam:
Szia! Egyedül Rondo az, aki érdekel tőled. Alapvetően én még mindig keepelném CP3-at, így erős ellenértéket kérek érte. Mivel te drafton hátul leszel, így első vagy második körös picket tudok elképzelni Rondo mellé kompenzálásképpen.

Valóban írtam neked, hogy alapvetően nem keepelném se Wade-et (szerintem Rondot írtam de mind1), se CP3-at, és mint akkoriban te is írtad, nem volt komoly esélyem a PO győzelemre. Aztán mégis lett és jöttek a csereajánlatok meg küldtem én is szép számmal. Végül kb. minden épkézláb emberem elcseréltem, így nem volt kit megtartani.
Rondo sérüléséről nem tehetek, akkor már átment a csere, nem vagyok jövőbe látó. Továbbá CP3 is elég sokat volt sérült és messze nem volt ilyen formában, mint most.
Azt hogy te 1/1-ben vissza akartad hozni, mert "az volt a terved", nekem honnan kellett volna tudnom? Jelezted 1x is, hogy ezzel beleköpök a gyerekes játékodba és önérzetedbe? Nem ültünk 1 cellában évekig, nem látok bele a fejedbe. És most azt inkább hagyjuk, hogy itt sem voltál a draft kezdetén, szal alakulhatott volna másképp is. Vagy nem te leszel a tökutolsó. Nem mondtad, hogy igényt tartasz rá, így reklamálásnak helye nincs.
Én kivétel nélkül tudok kommunikálni itt mindenkivel és szerintem senkinél nem volt még komoly rosszérzés felém vagy az érdeklődéseim felé. 1-2 játékossal kifejezetten jó kapcsolatot ápolok és meg is tudunk állapodni dolgokban.
Amiket be is tartok, mivel hiába hiszed azt, nem vagyok „gerinctelen”.

A "nevetséges" ajánlatom pedig a következő volt:
Lee-Kemba-Asik-round3 for West-Vucevic-Rose-round 4
Azt is beleírtam a levélbe, hogy érdeklődés, lehet módosítani pl picken. Továbbá ekkoriban Rose botrány volt, Asiknak meg szép számai voltak. Mellesleg most így visszagondolva (Rose sérülése miatt), messze jobban jártál volna okostojás. De hálás vagyok, hogy játszottad a sértődött hörcsögöt, így nem szívtam meg. Köszi! 8)

CP3-ra visszatérve. Felajánlottam neked, hogy cseréljük el, ha a lelki világodat ez megnyugtatja és végre megint végig tudsz aludni egy éjszakát csúnya neobarca rémálmok nélkül. Ezt is elutasítottad. Kb 221213 levelet írtam, hogy beszéljük meg és találjunk megoldást normálisan. Te mindent visszadobtál. Meguntam. Szerintem én mindent megtettem, a rendezés érdekében. Nézd, lassan 30 évesen, üzletemberként kisebb gondom is nagyobb annál, mint egy online játékban ismeretlen ember óvodás hisztije.
Külön viccesnek tartom, hogy ilyen indulatokat tud kihozni belőled egy fantasy game ugyancsak számodra ismeretlenekkel. Nem tudom hány éves lehetsz, gondolom nem több 18nál, így érthető ez a makacsság és kicsapongás. Nincs ezzel semmi gond, nem cikizésből írtam. Ez a kamasz kor már csak ilyen. Tudom, én is voltam anno. ;)

Egy szó mint 100, még ha hibás is vagyok (hogy nem tudtam, mit tervezel mert nem mondtad) én lehetőségeimhez mérten mindent megtettem az „ügy” elrendezése és tisztázása érdekében. Ettől a perctől kezdve, többet nem vagyok hajlandó ezzel foglalkozni. Nyugodtan változtassad meg a neved „dögölj meg neo” vagy most épp „dögöljön meg mindenki”-re, engem nem zavar. Szomorú, hogy így vélekedsz az itteni emberekről és erről a baráti társaságról. Viszont ez se engem minősít;)

Ha rajtad kívül valakinek lenne kérdése vagy gondolata ezzel kapcsolatban, esetleg hogy mit kellett volna máshogyan csinálnom, szívesen fogadom. Ha nincs akkor végre tovább is léphetnénk…

Szerk: még csak annyi, hogy ha nem duzzogtál volna, hanem lettél volna inkább férfi, ebből a draft pozícióból ezzel a keeperálománnyal bajnokesélyes csapatod lenne... És ezt bárki aláírja.
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.02. 23:26:47

Ja én még hozzátenném, hogy a trükk még 2 dolognál is működik. Ha valaki nem játszik, illetve ha nem kezdődött el a meccse azt lecserélheted olyanra ki játszik. Ergo csak akkor nem lehet FA-t felvenni ha mindketten pályán vannak. Szóval ugyanúgy teli nap, de valaki 4:30kor kezd simán lecserélheted olyanra, aki már játszik, annyi történik, hogy statisztikailag annulálódik az aznapi eredmény, s nem 10 hanem 9 ember ponjtiat számolja el a yahoo. Ha meg nem teli nap, akkor brákit cserélhetsz, aki játszik olyanra aki aznap egyáltalán nem vagy még nem kezdte el. Szóval adaléknak mondom ha felvetődne a waiver lista. Én már szóltam, hogy valami nem stimmel az FA-val, azóta kitapasztaltam, hogy miként lehet nap közben úgy embert felvenni, hogy pályán van....Béna a yahoo, nincs mese.

szerk: s főleg most, mikor Kelet tele van sérülésekkel, s ugye hamarabb vannak a meccsek érdekes, mert pl én is úgy tervezem, hogy holnap a Borkklynt fogom figyelni Alan Anderson miatt, mert reggel Blatche úgyis el kell. S ha jól megy neki, akkor tudok cserélni meccs közben.....Ráadásul Mozgovra is kíváncsi vagyok.

szerk2: Ügyes vagyok Wallt kihagytam ESPN-n. :D Bízom benne ezen fog múlni majd a végén......
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.12.02. 23:17:59

Na jólvan, elmondom Slither kedvéért, hogy miért építek szerethető csapatot jó csapat helyett, bár nem szeretek ilyeneket elmondani mindenkinek, mert egy csere az nem tartozik másokra, legalábbis ami a hátterében áll.

Tavaly felajánlottak nekem egy trade-et, az ajánlat a következőt tartalmazta:
"És hogy tudnám elhozni Pault egy Wade körüli Trade-ben? Nincs szülségem 2 Heat-esre. Amúgy én nem keepelném se Pault se Wadet. Szal a jövő ilyen téren nem érdekel.

Osztottam szoroztam, egy ilyenre gondoltam. Én rá akarok menni erre az évre. Te viszont a jövő évre ha jól sejtem. "


Egy baráti ligában én úgy gondolom alapvetően elhiszem amit mondanak nekem. Azzal a tervvel álltam elő magamban, hogy oké, adom CP3-at, rámegyek az 1/1-re és majd azzal visszahozom. Ez volt a csapatépítési tervem.

Persze nem így történt a dolog. Belegondolva én kiröhögném saját magam naivitását, ha nem gondolnám, hogy egy ilyen ligában gerinctelenségnek nincs helye. Aztán ez lehet tényleg egy jó nagy melléfogás a részemről.

Alapvetően nem is cseszem fel az agyam egy ilyenen, rázza a kis pöcörőjét rá otthon aki ilyen tuskó, de idén is megkörnyékezett Rose-ért valami vicc ajánlattal, majd lehordott a sárga földig, hogy a Bob-os cserémmel elrontom mindenki játékát. Innentől kezdve a nullához konvergál a kedvem ebben a ligában részt venni. Ezt próbáltam ellensúlyozni, hogy ha már elvállaltam a csapatot, akkor legalább valamiért legyen értelme nézni a statokat, az pedig olyan játékosok, akiket kedvelek. A cserékkel igyekszem nem elrontani a liga egyensúlyát sem.

Érzésem szerint a legjobb, ha év végén kerestek helyettem valakit, és kész.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.02. 23:14:03

Slither írta: Akkor tényleg folyamatos waiver kéne, mert ez így nagyon béna. Bár ezt kb. csak téged érint, mert más nem szokott fennmaradni meccset nézni és fantasy csapatot állítani. :D
Csak akkor maradok ha játszik a Celtics. :P Meg a nyugati utolsót mindig elkapom, mert 6 körül kelek. De a folyamatos waiver valóban jobb megoldás lenne, s én továbbra is a licitálós waivert tartom a legkorrektebb megoldásnak. S csapatot nem szoktam állítani, de pl Jordan Crwafordnál jöttem erre rá, nem tudom már kivel toltuk, otthon talán a Cats ellen, s nagyon jól mozgott, meg már előtte is gondolkoztam rajta, így mondom poénból benyomom Dalembert helyett, erre kaboom egyből megjelent a csapatomban pedig kb a félidő volt Bostonban. :D
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése