Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.12.02. 22:46:01

Bob_Marley írta: Amíg nem kezdődik el a meccs, addig akár ötször is cserélhetsz embert, nem kerülnek waiverre viszont idén rájöttem egy "trükkre". Embert lehet a padról cserélni, miközben megy a meccse, de akit cserélsz még nem játszik. Mondok 1 példát, Jordan Crawfordot is pl így szereztem meg. Megvan a 10fős kereted full teli vagy, 5 bench játékosod meg mondjuk a legutolsó 4:30kor kezdődő meccsen játszik. 1 kor elindulnak a meccsek ha megtetszik valaki 4:30ig betudod simán cserélni s automatikusan beugrik a rosteredbe. Ami elég egy vicc a yahoonál, s béna megoldás.
Akkor tényleg folyamatos waiver kéne, mert ez így nagyon béna. Bár ezt kb. csak téged érint, mert más nem szokott fennmaradni meccset nézni és fantasy csapatot állítani. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.02. 22:14:04

Cumbee írta:
@Bob: Azt meg hogy csináltad, hogy Nate-et FA-re tetted vissza és nem lett Waiver. Tavaly is láttam már 3 vagy 4 ilyen esetet, kb mindig meg is viccelt a dolog, de nem nagyon értem, hogy ez hogy működik.
Amíg nem kezdődik el a meccs, addig akár ötször is cserélhetsz embert, nem kerülnek waiverre viszont idén rájöttem egy "trükkre". Embert lehet a padról cserélni, miközben megy a meccse, de akit cserélsz még nem játszik. Mondok 1 példát, Jordan Crawfordot is pl így szereztem meg. Megvan a 10fős kereted full teli vagy, 5 bench játékosod meg mondjuk a legutolsó 4:30kor kezdődő meccsen játszik. 1 kor elindulnak a meccsek ha megtetszik valaki 4:30ig betudod simán cserélni s automatikusan beugrik a rosteredbe. Ami elég egy vicc a yahoonál, s béna megoldás.

Amúgy nekem is nagy gondom, hogy FA-n nem tudok mozogni, mert nem nagyon tudok embereket kitenni....

Legutolsó cserén én még "billegek". Az a bajom vele, hogy Amirnak nagyon alacsony most az értéke. Vétózni nem vétóztam, de közel vagyok hozzá, csak még gondolkodnom kell rajta. :D

GT-t meg én is puszilom, még pár hete rákérdeztem én is Batumra, akkor még keeper volt, hagytam is, Game meggyőzte. :D

szerk: úgy gondolom pont amiatt, hogy "csak" 3 keeper van, így tényleg simán lehet keeper embereket találni. Csak át kell gondolni hova tovább. Én pl val. jövőre már nem az Anthony-Griffin-Howard trióval indulok neki az idénynek.

PP off még jó hogy megkerestem, mielőtt Butler megsérült megkerestem Slithert, szóval rettegjetek ha ajánlatot küldök, mert jön a kaszás. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2013.12.02. 22:46:01-kor.
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.02. 22:13:22

Cumbee írta:Nem mintha eddig ő vitte volna a hátán a csapatod.:D
Hát nem, de azért érzékenyen érint a kiválása, pláne, hogy mindkét ligában megvan. :lol: Őt is jó ötlet volt behúznom. :lol:

És akkor várom az ajánlatodat, tudom, hogy időközben meggondoltad magad. :mrgreen:
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.12.02. 22:10:25

Gareth Tello írta:PP 2-4 hét off. Már inkább nem is kommentálom... :?
Nem mintha eddig ő vitte volna a hátán a csapatod.:D

Egyébként Farmar is off 1 hónapra, ami szintén nem nagy hír, de ez azért tetszett:
The Lakers will be without their backup point guard and will have to lean on Xavier Henry and Nick Young to help Steve Blake.
Megpróbáltam elképzelni Swaggy P-t irányítóként pass first üzemmódban.



Nem sikerült...:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cumbee 2013.12.02. 22:14:58-kor.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.02. 22:06:09

PP 2-4 hét off. Már inkább nem is kommentálom... :?
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.12.02. 22:03:42

Eazzy írta:A célom, hogy erős csapatom legyen már megborult tavaly, köszönhetően valaminek, amit nem verek nagy dobra. Amíg azzal a tudattal kell játszani egy ilyen játékot, addig nem is fogok foglalkozni ilyenekkel, hanem legalább a magam csapatát szeressem.
És akkor most minden évben ezt fogod játszani? Úgy tényleg semmi értelme hogy csak arra mész hogy szerethető csapatod legyen, és semmit nem teszel azért hogy jobb lehessen a csapatod később. Mert azzal amit most csinálsz az egy downward spiral. :roll:

De hiába mondok akkor bármit is ha már eldöntötted hogy nem fogsz magával a fantasy játék részével foglalkozni. Attól hogy átb@sztak egy cserében, még nem kell évekre bedobni a törülközőt, de ha mégis, akkor tényleg jobb ha keressünk egy másik embert a helyedre, mert most kb. varnagykrisztian is lehetne a helyedben és nem lenne különbség. Sőt, ő csak Hardenbe szerelmes, őt meg úgyse tudná megszerezni, szóval lehet hogy nem lenne teljesen önromboló. :D

@Cumbee: Eazzy autodrafton volt, ezért volt Ibaka és Vucevic kiválasztva.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.12.02. 21:56:33

Eazzy írta:A célom, hogy erős csapatom legyen már megborult tavaly, köszönhetően valaminek, amit nem verek nagy dobra. Amíg azzal a tudattal kell játszani egy ilyen játékot, addig nem is fogok foglalkozni ilyenekkel, hanem legalább a magam csapatát szeressem.
Mondjuk szerintem ez olyan, hogy csak akarni kell. Például megnéztem, 1/1 voltál idén a drafton és volt még egy első körösöd. Ezzel a 2 pickel Ibakat és Vuc.-ot választottad, ami teljesen okés, azt nem értem, hogy ha nem szereted őket/nem látsz bennük fantáziát, akkor miért őket húztad? Ennyi erővel akár húzhattad volna a Cousins/Bledsoe duót is (hogy csak a saját csapatomnál maradjak) ha tudod, hogy nem tetszenek a tavalyi keepereid. Így lenne 2 fiatal tehetséged, eszméletlen nagy potenciállal, akik ha nagyon jól alakulnának a dolgaid, jövőre egy egészséges Rose-al kiegészülve akár TOP5 keeper állományt is jelenthetnének. Ne érts félre, jó a Vucevic/Ibaka duó is, csak ők más stílusú játékosok. Alapvetően ha a stabil játékosokat szereted, akkor érthető a draftolásuk, csak akkor viszont azt nem értem, hogy most miért válsz tőlük meg ilyen könnyen. Nem a cserével van bajom, mindenkinek a saját dolga, hogy mit lát egy cserében, biztos vagyok benne, hogy nagyon sok játékos van akit teljesen máshogy értékel 1-1 ember, csak nálad full az jön le, hogy totál nem érdekel már az egész és nem is próbálsz meg javulni. A CP3 trade elhiszem, hogy idegesít, jó nagy hülyeség volt részedről, de ezt megmondtuk már akkor is, emlékeim szerint meg is lett először vétózva a csere.Viszont az már tavaly volt, szerintem nem kéne 1 év után is azon bosszankodnod és hagynod, hogy tönkretegye a játékélményt. Minden évben jönnek az új sztárok, öregednek ki a régi emberek, nem olyan nehéz 1-1 magas potenciállal rendelkező embert beszerezni, onnantól pedig már bármi lehet. Látod pl nálam Davis keepelését sokan nem értették, kockáztattam, megtartottam és akkora mákom lett, hogy idén teljesen simán TOP1 játékos. És mindig vannak ilyenek.

szerk.: @Slither: Jaaaa. Na akkor így már teljesen más a helyzet, gyakorlatilag akkor az egész hsz-m lényegét vesztette.:D Maradt annyi lényegnek, hogy szerintem ne add fel ilyen könnyen Eazzy, nem lehetetlen jó keepereket találni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cumbee 2013.12.02. 22:08:41-kor.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.12.02. 21:31:25

A célom, hogy erős csapatom legyen már megborult tavaly, köszönhetően valaminek, amit nem verek nagy dobra. Amíg azzal a tudattal kell játszani egy ilyen játékot, addig nem is fogok foglalkozni ilyenekkel, hanem legalább a magam csapatát szeressem.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.12.02. 21:26:55

Eazzy írta:
Slither írta:Game nagyon jól üzletelni, már tavaly is ő hozta össze a legjobb cseréket. FA-szintűeket top játékosokra becserélni minimális pickcserével azért elég komoly. Mondjuk szerencséje is van hogy Turner nála van, és Eazzy simán odaadja a 2 legjobb emberét érte.
Mért a két legjobbat? Mathewst azért sose keepelném. CP3-at elszabtam, mert idióta voltam. Rose-al becumiztam. Van ez így, még jó pár évre jó nagy kuka ez a csapat értelmes keeperek nélkül.
Rosszul fogalmaztam, a legjobbak közül 2. Matthews nyilván nem keeper, de már vele is tudnál egy kört ugrani a drafton.

Rose az szivás, arról nem tehetsz, de ha tudod hogy nem jó a csapatod, akkor miért cseréled el a potenciális keepereidet. Mondjuk hogy Rose és AJ a 2 keepered, de 3.-nak azért meg kéne tartani a Vucevic/Ibaka duóból vkit. Attól hogy nem kedveled őket/nem kiugróak a számaik, attól még top 30-as játékosok fantasyban (mert nagyon hatékonyan nyomják). De ha már elcseréled őket, akkor min 1. vagy 2. körös cetliket kéne szedni, hogy legyen esély jövőre hogy vmi kiugrót kiválasszál. Pl. ott van Cumbeenál Cousins, akit nem fog megtartani, ő simán jó lenne, de lesznek még mások is. Én is beszoptam Noahval, kb. csak Granger volt rosszabb keeper és azért annyival nem erősebb a keretem mint a tiéd.

Ha így cserélsz, akkor nyilván fos lesz a csapatod évekig, de normális hozzáállással, és nem azzal hogy a kedvenceimért megyek mert úgyis rossz lesz a csapatom hozzáállással dolgoznál, akkor akár idén is PO csapatod lehetne. De bármiben mernék veled fogadni, hogy jövőre biztos PO csapatot lehet ebből faragni, ha az lenne a cél.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.12.02. 20:46:45

Kiküldtem kb 234122654 ajánlatot Aukciósban! Nézzetek rá pls! 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.12.02. 20:41:00

Slither írta:Game nagyon jól üzletelni, már tavaly is ő hozta össze a legjobb cseréket. FA-szintűeket top játékosokra becserélni minimális pickcserével azért elég komoly. Mondjuk szerencséje is van hogy Turner nála van, és Eazzy simán odaadja a 2 legjobb emberét érte.
Mért a két legjobbat? Mathewst azért sose keepelném. CP3-at elszabtam, mert idióta voltam. Rose-al becumiztam. Van ez így, még jó pár évre jó nagy kuka ez a csapat értelmes keeperek nélkül.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.12.02. 20:08:46

neobarca írta:
Szóltam neki, meg kb minden nap beszélek vele. Ő nagyjából éjszaka f12-12 körül szokott belépni mert addig dolgozik. Állítása szerint mindig megcsinálja, de valami oknál fogva be van rakva neki a kezdő szinte mindig. Akkor valszeg te tehetsz a rejtélyes mumus! :mrgreen:
:mrgreen:
Akkor ezen a héten nem állítom be neki meglátjuk mi lesz belőle. :D
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.12.02. 20:05:00

Slither írta:@neo: T-Mac barátoddal kezdj vmit mert nincs sok kedvem egész idényben beállítani a kezdőjét. Még Ördi is aktívabb volt nála amikor már bejelentette hogy átadná a helyét...
Szóltam neki, meg kb minden nap beszélek vele. Ő nagyjából éjszaka f12-12 körül szokott belépni mert addig dolgozik. Állítása szerint mindig megcsinálja, de valami oknál fogva be van rakva neki a kezdő szinte mindig. Akkor valszeg te tehetsz a rejtélyes mumus! :mrgreen:

MichaaBee! Küldtem neked levelet! :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2013.12.02. 19:36:52

Nem baj ha nem nagyon olvasom a topicot? A fórumot régóta nem figyelem, itt látom megy a téma elég gyakran, de nem nagyon olvasgatom a dolgokat, max ha látom hogy hozzám fűzi valaki a mondandóját.

Slither: Köszönöm ismét az ajánlatot, de nem tartok igényt egyik irányítódra sem és bár nagyon szeretem Hayward játékát, nem van nála jobb játékosom a keretben.

Majd egyébként szerintem akarok cserélni, de még nem ástam bele nagyon magam, csak beállítom azokat akik játszanak, meg keresek megfelelő embert az FA listáról.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.12.02. 19:32:03

Gareth Tello írta:Így már itt sem várok el semmit sem a csapatomtól, pláne ezen a héten, a második helyezett NBAiley ellen... :D
Azért ez így erős... :D Pl. most dőlt ki 2 hónapra Redick, kukáznom is kellett helyette FA-ról, de jelentősen gyengültem sajnos. SZezon elején nagyon futott a szekér, mindenki nagy formában volt Kembán kívül, de mostmár azért kezdenek visszaállni a formák. Persze címvédőként így is contender tervezek maradni, de szerintem ha valamikor, akkor pont most fogható a csapat. :)

Mondjuk mi lenne itt, ha aukciósban is Ellist húzom Kemba helyett... =P~ :-k

Amin egyébként inkább meg vagyok lepődve, az a keeperben elért helyezésem. Kb. a legtrágyább keeper állománnyal most negyedik vagyok, de itt azért számítok visszaesésre. Egyelőre sokkal inkább az aukciós az én terepem, keeperben kellene már valami trade-et tető alá hoznom, hogy legalább jövőre contender legyek, de hát amíg PO közelben vagyok addig nem nagyon akarok tankolni. :-k
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.12.02. 19:28:29

Cumbee írta: Hát az az igazság, hogy ln csak ámulok és bámulok. Ilyen cserékből amiket idén látok az elmúlt 3 évben max 1-2-őt tudtam összehozni, de még lehet ezzel is sokat mondtam. Anno én kezdtem el ezt a 2-1 cserét, de nálam még szó sem volt ilyenről, hogy a statok alapján kb egyenlő, esetleg én nyerek egy kicsit. Masszívan buknom kellett rajta, hogy egyáltalán legyen esélyem 1-1 használhatóbb játékost megszerezni és néha még így is úgy kellett átnyomnom a cserét, mert vétózni akartátok. Ilyenekről amik idén vannak álmodni sem mertem. Egyébként kb most se nagyon van esélyem cserélni, alapból az elmúlt pár héten átment cseréket én pl fel sem mertem volna ajánlani, mert nálam ezek sajnos élből jönnek vissza, sok ötletem sincs már, ha meg néha napján 1-1 ember megkeres ajánlattal az is olyan, hogy vagy nagyon durván nem éri meg nekem, vagy keeper szintű játékosokat vinnének, amivel meg az a baj, hogy idén szerencsére nem véletlen kerültek hozzám ezek a játékosok, konkrétan őket szerettem volna és okkal. Persze ahogy szoktam is mondani, senki sem cserélhetetlen, de még várok a varázsajánlatra.:D
Hát kb. én is így vagyok ezzel, de én nem bizakodom abban hogy talán majd rám mosolyog a szerencse. :D

Game nagyon jól üzletelni, már tavaly is ő hozta össze a legjobb cseréket. FA-szintűeket top játékosokra becserélni minimális pickcserével azért elég komoly. Mondjuk szerencséje is van hogy Turner nála van, és Eazzy simán odaadja a 2 legjobb emberét érte. :)
Kíváncsi leszek, hogy jövőre kit fog megtartani miután elcseréli a 3 legjobb játékosából 2-öt is. AJ már kezd visszaesni, épp-hogy top50 idén (ha egészséges marad, akkor talán becsúszhat top30-ba), Rondo meg a legjobb évében se volt még top60 (Rose meg kitudja lesz-e vha MVP közeli állapotban). És még csak nem is kapott top picket, szóval jövőre is csak alsóházi csapat lesz, pedig azért nem olyan rossz ez az idei keret.

@neo: T-Mac barátoddal kezdj vmit mert nincs sok kedvem egész idényben beállítani a kezdőjét. Még Ördi is aktívabb volt nála amikor már bejelentette hogy átadná a helyét...
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.12.02. 19:26:22

Game! REndben!

Cumbee! Neked meg írtam keeperben... 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.02. 19:25:00

Cumbee írta:http://games.espn.go.com/fba/leagueoffi ... sonId=2014

Láttam, válaszolok majd részletesebben, de hogy spoilerezzek egy kicsit: kb esélytelen.:D
Köszönöm! :)

Rendben, azért gondold meg. :D Mindenesetre nem adom fel, időről időre bombázni foglak ezzel az ötlettel, addig, amíg bele nem mész a dologba. :mrgreen:
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.12.02. 19:01:38

Gareth Tello írta:Ezt az ESPN-es ligát belinkelné nekem valaki? :D Talán már be lett rakva korábban, de nem találom. Köszi előre is. :)

Cumbee, neked meg írtam keeperben, majd nézz rá. :)
http://games.espn.go.com/fba/leagueoffi" target="_blank ... sonId=2014

Láttam, válaszolok majd részletesebben, de hogy spoilerezzek egy kicsit: kb esélytelen.:D

@Bob: Azt meg hogy csináltad, hogy Nate-et FA-re tetted vissza és nem lett Waiver. Tavaly is láttam már 3 vagy 4 ilyen esetet, kb mindig meg is viccelt a dolog, de nem nagyon értem, hogy ez hogy működik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cumbee 2013.12.02. 19:43:52-kor.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.02. 18:53:19

Ezt az ESPN-es ligát belinkelné nekem valaki? :D Talán már be lett rakva korábban, de nem találom. Köszi előre is. :)

Cumbee, neked meg írtam keeperben, majd nézz rá. :)
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.12.02. 18:39:21

Slither írta:@Cumbee: elegge beindult Game a cserekkel, nem art ha belehuzzol te is, mert nem lesz eselyed a vegere. En ezennel kiszalltam a kuzdelembol. :D
Hát az az igazság, hogy ln csak ámulok és bámulok. Ilyen cserékből amiket idén látok az elmúlt 3 évben max 1-2-őt tudtam összehozni, de még lehet ezzel is sokat mondtam. Anno én kezdtem el ezt a 2-1 cserét, de nálam még szó sem volt ilyenről, hogy a statok alapján kb egyenlő, esetleg én nyerek egy kicsit. Masszívan buknom kellett rajta, hogy egyáltalán legyen esélyem 1-1 használhatóbb játékost megszerezni és néha még így is úgy kellett átnyomnom a cserét, mert vétózni akartátok. Ilyenekről amik idén vannak álmodni sem mertem. Egyébként kb most se nagyon van esélyem cserélni, alapból az elmúlt pár héten átment cseréket én pl fel sem mertem volna ajánlani, mert nálam ezek sajnos élből jönnek vissza, sok ötletem sincs már, ha meg néha napján 1-1 ember megkeres ajánlattal az is olyan, hogy vagy nagyon durván nem éri meg nekem, vagy keeper szintű játékosokat vinnének, amivel meg az a baj, hogy idén szerencsére nem véletlen kerültek hozzám ezek a játékosok, konkrétan őket szerettem volna és okkal. Persze ahogy szoktam is mondani, senki sem cserélhetetlen, de még várok a varázsajánlatra.:D Úgyhogy szerintem én idén abból főzök amim van. A legbosszantóbb, hogy már vagy 3-4 jó FA volt akit fel tudtam volna venni, ha nem lenne ennyire telítve a csapatom.

Sima-Keeper: Elég szoros lett végül mindkettő, ez a héten nem úgy jött össze, ahogy szerettem volna, de azért akkora tragédia sem történt kellett már ilyen is.

ESPN: Nem is figyeltem Neo, hogy veled játszok, majd akkor nézegetem hét közben, hogy hogy állunk.:D Szerintem egyébként most simán versz, az alapból lukas posztjaimon van 1-2 sérültem, szóval a csapat összerakás valszeg nem lesz egyszerű. Mondjuk az alapszakasz kb tök mind1, tavaly is végigvertem mindenkit úgy, hogy kb nem is foglalkoztam a ligával, aztán végül még a döntőbe sem sikerült bejutnom. A PO csapat idén is megvan szerencsére, utána meg már lesz ami lesz. Mondjuk egy kis "rivalry game" feldobja a játékélményt, úgyhogy had szóljon.:D

NFL: :D:D
3 hete eldőlt, hogy nem jutok be a PO-ba. Azóta b2b 100 pont fölött vagyok, ami előtte egész évben egyszer sem jött össze. Ráadásul úgy, hogy a védelmem múlt héten sem játszott és még most sem. + előző héten a fél csapatom bye-on volt, most pedig 2 jól teljesítő futó is melegítette a padomat, szal adott esetben lehet volna még jobb is. Rohadtul idegesít, mert egész évben azt mondtam, hogy teljesen jó csapatom lenne, ha nem lenne folyamatosan 3-4 sérültem. Remélem lesz alsó házi PO, ha igen, akkor tuti figyelni fogom, hogy hogy állnék a felső házban, ha nem lettem volna egész évben ilyen rohadt szerencsétlen és becsúsztam volna az utolsó 2 hely valamelyikén.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.12.02. 16:04:51

EuroBarca Auction League, week 5

Csúnya 2-10-es vereség a "Mezítlábas City"-től, ha szerencsésebb vagyok akkor pár statban (FG%, 3PT%, AST) jobb lehettem volna, bár az sem segített volna de nem lett volna ilyen keserű a szőlő, a héten "T-MAC London" ellen próbálom nyalogatni a sebeimet, Asik még mindig vihető tőlem :mrgreen:

EXTREME BALLERZ, week 5

5-4-es győzelem, kellett a siker a múltkori zacsi után, a 9 statból 5-öt (FG%, FT%, 3PTM, PTS, TO) szinte simán hoztam, a többi 4-et (REB, AST, ST, BLK) csúnyán buktam......pl. a blokkokat 18-52-re.Kéne egy Anthony Davis, Roy Hibbert, Serge Ibaka trió a csapatba. :lol: :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára varnagykrisztian 2013.12.02. 18:39:28-kor.
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.02. 14:50:28

Slither írta:Bezzeg amikor en jottem Batumert, meg elhajtottal azzal hogy keepelni fogod. :mrgreen:
Ilyen minimalis pickcseret Gortat nelkul is kaptal volna tolem. :P
Változnak a dolgok. :mrgreen:

Akkor buzdítsad az embereket, hogy vétózzák meg, aztán tárgyalhatunk. :lol: Na jó, nem.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.12.02. 14:43:17

Gareth Tello írta: Igen, a pickcserén ment a nagy vita, végül ennél maradtunk. :D A PO-ra már nincs esélyem a nem annyira jó draftok és egy szép sérüléshullám miatt, úgyhogy elkezdek tankolni, ezért bevállaltam Batum és Gortat elcserélését egy cetliért, sokat érhet még az... No meg Hayward sem rossz, bár az utóbbi időben visszaesett kissé, talán őt is el tudom majd cserélni egy jó cetliért.
Persze ha megvétózzátok, akkor ez van, talán megpróbáljuk 3-5-ös vagy 3-6 os pickcserével. :)
Bezzeg amikor en jottem Batumert, meg elhajtottal azzal hogy keepelni fogod. :mrgreen:
Ilyen minimalis pickcseret Gortat nelkul is kaptal volna tolem. :P
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.02. 14:28:54

Keeper League: végig vezettem, 0827 az utolsó napon fordított... :D FT%-ban és 3PT%-ban megint nagyon kevésen múlt a dolog.

Auction League: itt is kikaptam meglepetésre kamajtól, elég komoly meccseket hoztak le a debreceni grizzlymedvék sajnos, nálam meg Davis sérülése betett a végére... Így már itt sem várok el semmit sem a csapatomtól, pláne ezen a héten, a második helyezett NBAiley ellen... :D

PL Fantas: jó forduló volt, Ramsey-nek és Walkernek jár a pacsi, feljöttem egy helyet a ligában.
neobarca írta:Akkor Slither ötlete alapján: GT! Leírnád, hogy ez neked hol a túróba éri meg?
Én is leírom a véleményem: Gamet és Téged is bírlak, szal semmi személyes.
Gortat masszív kezdő állandó dupla duplás szép block mutatóval. Batum all round player, nem is akármilyen. Ellenben Johnson teljesen leépült és szépen a csapatból is kiszorul. Hayward meg iszonyat ingadozó pocsék %-okkal. Részemről a 4-6 pickcsere kevés, kompenzálásnak. Min 3-5 de a 3-6 sem elképzelhetetlen. 8)

Pl. 1 éve Kantyval a következő cserénk volt:
Wade+Chandler+pick1+Pick4 for Lee+Vucevic+pick2+pick5
Igen, a pickcserén ment a nagy vita, végül ennél maradtunk. :D A PO-ra már nincs esélyem a nem annyira jó draftok és egy szép sérüléshullám miatt, úgyhogy elkezdek tankolni, ezért bevállaltam Batum és Gortat elcserélését egy cetliért, sokat érhet még az... No meg Hayward sem rossz, bár az utóbbi időben visszaesett kissé, talán őt is el tudom majd cserélni egy jó cetliért.
Persze ha megvétózzátok, akkor ez van, talán megpróbáljuk 3-5-ös vagy 3-6 os pickcserével. :)
Válasz küldése