Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.10.29. 23:57:54

fanbarca írta:No hát annyit írtatok, meséltetek a fantasy játékokról, hogy én is belefogtam, mégpedig a premierleague-fantasyba. Igaz kicsit megkésve tettem, mivel 8 forduló már lement, de sebaj.
Nyugi, GT-t még így is megelőzöd majd a végén... :mrgreen:
Gareth Tello írta:Valakinek nincs kedve összedobni egy erősorrendet (keeper), avagy röviden leírni, hogy melyik csapattól mit vár idén? :D
Szerintem felesleges, 2-3 csapat kivételével kb. egy szinten van a mezőny, szóval pár sérülés/formahanyatlás/csere és rögtön megváltozhat minden.
neobarca írta:Viszont nyugodtan fejtsd ki Game a véleményedet, ha van egy kis időd, miben tévedek, mit nem látok jól. :oops: 8)
Csak Ryan Anderson-ban és Vasquez-ben nem értünk egyet, a többi rendben van :)
Slither írta: 15p/10r/2a/1.5s/2b stat sztem abszolut realis lehet, ami azert mar eleg jo, raadasul meg van a sracban potencial hogy keeper szintet elerjen. Te kit vittel volna azzal a pickkel?
Na, akkor ugyanúgy látjuk őt, én is ilyen 15/10-re teszem őt :)

Favors és Klay Thompson között gondolkodtam volna és mivel már volt 3 magasod, ezért én inkább az utóbbit választottam volna.
Cumbee írta: Martinban egyébként miért nem látod? Love miatt? Ha a tavalyi OKC-s vesszőfutását nem nézzük (Azért valjuk be, Durant és Westbrook mellett nem könnyű) akkor az első 2 évétől eltekintve, minden évben 17 fölött hozott, de álltalában közelebb volt a 20-hoz. Persze öregszik, de ha azt nézed, a Minnesotának a sérülések mellett az elmúlt években az volt a legnagyobb problémája, hogy nem volt egy stabil kinti nehéz tüzére. Ez a szerep Martinhoz tökéletesen passzol, szerintem hülye lenne a Wolves, ha nem használná ki. Ráadásul egy egészséges Love-ra megy majd a kettőzés, kiosztásokból, illetve Rubio labdáiból olyan helyzetei lesznek, hogy meg se kell mozdulnia kb, csak felkocog támadáshoz és dobál. Vagy benéztem valamit?:D

Leonardal kapcsolatban igazából teljes meggyőződéssel nem tudok érvelni, mert egészen eddig nem tudtam elképzelni, hogy nekem valaha is lesz a Spursből fantasy játékosom, így leginkább azt tudom mondani, hogy felültem a bandwagonra.:D Pár érvet azért összeraktam, ezekkel győztem meg magam.:D
1. Pop imádja, ez alapból már jó. A többiek öregszenek, simán benne van, hogy 2. számú opció lesz.
2. Amikor az öregek pihennek, ő lesz A vezér. Ráadásul cseréje sem nagyon van, látok rá esélyt, hogy 50 év után először egy Spurs játékos akár átlépheti a 32 perc/meccses álomhatárt is.
3- A PO-ban 9 pattanót átlagolt. Tud ennyit, de ha nem is jön ez ki egy teljes alapszakaszban, csak mondjuk 8 akkor is. A stl is ott van.
Ez mellett dobni is tud. 80%-os FT, 35% 3PT. Az ALL-Star gála után 14 pontot átlagolt, nem titok, hogy idén sokkal nagyobb szerepe lesz, ha lesznek figurák rá, esetleg ne adj isten fontos része is lesz a támadásnak, egy 16 pontos átlag szerintem nem túlzás. (Mondjuk 1 3pt fölött meccsenként.)
16-8-2-1,8-0,5 , mindez 35+-os triplázással és 80% környéki büntetőzéssel. Ennyi szerintem kieshet belőle gond nélkül és nálam nem feltétlen ez a plafon.
Összehasonlítás képen: 17,4-7,6-4,1-1,8-0,6 2,2 tripla és azonos százalékok. Ez PG tavalyi átlaga. 2 ast-vel kevesebb és fele annyi 3PTM. Ha nem nézem nagyon be, akkor legrosszabb esetben kapok egy 4. körös pickel egy PG lightot hasonlo upside-al a jövőre nézve, ha pedig kijön belőle ami fizikailag (és szerintem képességekben és fejben is benne van) akkor PG nem keeperként.
+1: Nem "bánt" semmiben. Hiába átlagol pl Monta 20+ pontot, sok assistal és stl-el, ha a dobószázalékaival egyedül tönkre tud tenni 1-1 hetet. Persze a több stat miatt el lehet nézni, de engem ez pl nagyon idegesítene.

3. Batum esetében még pár másodpercet hezitáltam volna, nála fantasy barátabb játéka (de rosszul hangzik magyarra átfordítva) nem sok embernek van a ligában. Rajta kívül nálam mindenkivel szemben easy pick.
Martin-nak pont, hogy könnyű dolga lett volna az OKC-ben, mivel Westbrook-ra és KD-re figyelt mindenki, neki pedig csak az üres triplákat kellett volna bedobálgatnia. De nem azt mondom, hogy rossz lesz a Wolves-ban, csak a 18 helyett egyezzünk meg egy 15-16 pontban :D Meg ő hányadik opció lesz majd támadásban, 3-4.?

Leonard-dal kapcsolatban már olvastam egy ilyen George-dzsal való összehasonlítást, akkor is csak mosolyogtam egyet :) De mennyivel lesz ő jobb pl. Klay Thompson-nál, Jeff Green-nél, Thad Young-nál, Hayward-nál, Beal-nél, hogy megért egy picket a 4. kör közepén?

GT helyében 1 mp-ig nem gondolkodtam volna, volt már 3 kicsim, azonnal választottam volna Cousins-t.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2164
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2013.10.29. 16:27:53

No hát annyit írtatok, meséltetek a fantasy játékokról, hogy én is belefogtam, mégpedig a premierleague-fantasyba. Igaz kicsit megkésve tettem, mivel 8 forduló már lement, de sebaj.

Első fordulóm során 56 pontot szedtem össze, ami nem is olyan rossz. Ramsey hozott 12-t csk-ként a gólpasszával, ezenkívül Lovren és Turner 7-7-et, Baines és Walker 6-ot, Lukaku 8-at. :D
Tetszik a dolog, meglátjuk mi lesz ezentúl.
més que un club
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.10.29. 15:44:22

kanty írta:
Ki lehet. Az Edit Team fül alatt még gyorsan kitudtam.
Akkor meg nem volt meg a draft, azutan mar biztos nem lehet.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.10.29. 14:18:24

Slither írta:
kanty írta:Hogy tudok kilépni egy ligából? (yahoo) Nem találom sehol.
Nem tudsz.
NFL-ben is ez van. Ott veletlenul mock helyett public league draftra mentem, es 3 ligaban is bent ragadtam.
Ki lehet. Az Edit Team fül alatt még gyorsan kitudtam.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.10.29. 13:50:38

kanty írta:Hogy tudok kilépni egy ligából? (yahoo) Nem találom sehol.
Nem tudsz.
NFL-ben is ez van. Ott veletlenul mock helyett public league draftra mentem, es 3 ligaban is bent ragadtam.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.29. 09:07:46

kanty írta:Hogy tudok kilépni egy ligából? (yahoo) Nem találom sehol.
Jobb felső, ahol a kép és a neved van. Rámész a nevedre és legördül. Sign out vagy log out nem emléxem

Egyébként köszönöm szépen az elemzést. Nam valszínü, hogy idén keeperben bejutok a PO-ba de harcolni és kűzdeni fogok mind a két ligában. Idén még komolyabban akarom venni. Remélem mások is így fognak cselekedni, még az utolsó helyeken is. (sajna azért tavaly a sima ligát páran elhanyagolták) Ez ilyen egyszer fent, egyszer lent. Főleg a keeper. De a valóságban is így van ha belegondolunk. Nem véletlen mentünk bele a keeperbe anno. Tudtuk, hogy nem 1-2 évről lesz szó... :wink:

Jaaaaa és most azért érezhette mindenki a draftcetlik súlyát :!: Egész évben ment a vita az értékéről. Idén már tapasztalhattuk is, hogy 1-1 kör különbség is mennyit számít. Remélem idén komolyabb jelentőségük lesz 1-1 cserék egyensúlyozásánál... :wink: 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.10.29. 08:52:02

Hogy tudok kilépni egy ligából? (yahoo) Nem találom sehol.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2013.10.29. 05:13:47

Slither írta:Lol, mindenki azt hiszi hogy meslija csapata autodraft volt, pedig ott volt élőben. Csak nem teljesen naprakész, de ez fcb0827-re is igaz. :D
Egy autodraft volt szétkapcsolás miatt: Ilyasova, aki helyett inkább pg gondolkoztam, Noelt meg egyszerűen nem tudtam, hogy sérült. Nem tudtam időt szakítni erre, örültem, hogy draftolni tudtam, ezért játszom, csak ebben a ligában, hogy tudjak valahogy normálisabban odafigyelni, ha sikerül.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.10.28. 22:30:10

Jó hát Bradley az egyértelmű volt, miután nincs irányítónk, bár nekem Pressey nagyon tetszik, s azért Jordan Crawford is elég szofisztikált játékot mutatott be az előszezonban. Mi érzésem szerint egy puskaporos hordó vagyunk fantasy szempontból, kb 4 emberre mondom, hogy biztos pont. Bradley-Green-Olynyk-Sully az összes többit már lehet holnap cseréljük. G-Wall meglepne ha nálunk lenne egész évben, nyomatjuk ezerrel hogy menjen fel az ára, s megszabadulhassunk tőle. :D Hump-Wallace-Rondo-Lee-Bass mind-mind olyan ember, aki ma még zöld de lehet holnap már nem.....
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.28. 22:25:34

Bob_Marley írta:Megnyugtatásképpen írom, s ez Gamenek jó hír lehet, hogy úgy néz ki a Bradley-Green-Wallace-Bass-Faverani ötös a kezdőötösünk, legalábbis egyelőre. De Sully-Hump-Olynyk is fog rendesen kapni, igazából folyamat cserélgetett az előszezonban is Stevens, de a mai edzésen ez az ötös kapott nagyobb szerepet, s gyakorolt együtt. Úgyhogy Szerdán kénytelenek vagyunk így nyerni Torontoban. :mrgreen:
Akkor jó, hogy behúztam Bradley-t meg G-Wall-t. :mrgreen:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.10.28. 22:23:42

Megnyugtatásképpen írom, s ez Gamenek jó hír lehet, hogy úgy néz ki a Bradley-Green-Wallace-Bass-Faverani ötös a kezdőötösünk, legalábbis egyelőre. De Sully-Hump-Olynyk is fog rendesen kapni, igazából folyamat cserélgetett az előszezonban is Stevens, de a mai edzésen ez az ötös kapott nagyobb szerepet, s gyakorolt együtt. Úgyhogy Szerdán kénytelenek vagyunk így nyerni Torontoban. :mrgreen:

Chalmerst utolsó előtti körben húztam be, egy top 5 irányítót odáig bent hagyni...... D:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2013.10.28. 22:26:32-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.10.28. 22:20:46

fcbarca0827 írta: Azért az a 0825 kicsit rosszul esik ennyi év után, mégha az elmúlt időszakban el is tűntem a fórumról. :mrgreen:
Bocsi, csak elütés. Amúgy nekem rólad mindig a Kluivertes avás srác ugrik be. S a számok tényleg bekavarnak néha. :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2013.10.28. 22:10:35

kanty írta:Lakers0825
Hú, vannak itt érdekes dolgok. Amare például szerintem egy 15 perces játékosnál nem lesz több, Neelson sem váltja meg idén a világot - Bob nagy bánatára - , Rubio pedig fantasy szempontból az egyik legtúlértékeltebb játékos. Gallo szintén sérült, egyhamar nem tér vissza, Okafort pedig tudjuk. Green viszont jó lesz, köszi, hogy pont az orrom előtt elvitted. :P Összességében bravúrral a PO vége meglehet, de inkább nem, mint igen.
Azért az a 0825 kicsit rosszul esik ennyi év után, mégha az elmúlt időszakban el is tűntem a fórumról. :mrgreen:
Amúgy mint írtam lejjebb én ott voltam a drafton, csak lecsúsztam az első körről. De szerintem meslija is ott volt, mert olvastam a hozzászólásait chat-en.

Ahogy Slither írja az igaz, szimplán nem vagyok naprakész a dologból annyira mint itt a legtöbben. Ezért sikerült olyan húzásokat csinálni, amilyeneket. :D Remélem az aukciós csapatomról nem derül ki, hogy az se ér semmit.

szerk.:
kanty írta:
fcbarca0827 írta: Azért az a 0825 kicsit rosszul esik ennyi év után, mégha az elmúlt időszakban el is tűntem a fórumról. :mrgreen:
Bocsi, csak elütés.
A meslijás részben is? :D Amúgy nyilván nem zavar.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2013.10.28. 22:23:41-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.28. 22:04:56

Köszönjük, kanty. :)
kanty írta:GT Terminátora
A csapat egyik fele jó, a maradék viszont kicsit kuka, s kb. ez választja el a bajnokesélyest a nem bajnokesélyestől. Pl. Evanst, Baylesst és Wallacet sem igazán értem. Emellett ott van Valaciunas, aki biztos, hogy fejlődni fog, de úgy látszik, hogy az edző nem vette még észre, hogy nem ártana, ha meccsenként nem 5-6 labdát kapna. Young abszolút nagy húzás, őt én is minden ligában akartam. Bennett és Evans pedig lutri, de még jól is elsülhet. Rájátszásért fog harcolni GT csapata, de az élmezőnytől azért kicsit messze van.
Hát igen, a végére teljesen összezavarodtam, annyi embert vittetek el az orrom elől. :D Dühös is vagyok magamra emiatt, lehetett volna erősebb embereket összeszedni ott a végén. Youngban reménykedem, ahogy Bennettékben is, szerintem jók lesznek.

Viszont azt túlzásnak érzem, hogy a PO-ért fogok harcolni... :D De legyen igazad. 8)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.10.28. 21:58:10

Bocsi. :)

Szóval:
Melodrama

Keeper szempontból abszolút elit. Kemba és Anderson szerintem elég korrekt húzás, Vasqueztől én azért minimális visszaesést várok. Ezzel kb. az erős emberek ki is merültek. Talány, hogy például Asik mire lesz képes, én őt nem igazán húztam volna, ahogy Sullyt sem, eléggé porcelánnak tűnik, de a kuka bostoni magasak között még alakíthat valami szépet.
Szó mi szó, középmezőnyre tippelnék, de a jó keeper állomány miatt hosszútávon, egy kis ésszel még sok a potenciál ebben a csapatban.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.10.28. 21:55:40

Lol, mindenki azt hiszi hogy meslija csapata autodraft volt, pedig ott volt élőben. Csak nem teljesen naprakész, de ez fcb0827-re is igaz. :D
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.28. 21:45:14

kanty írta:A saját csapatomról nem igazán nyilatkozok, az biztos, hogy a tavalyinál jóval gyengébb, de már agyalok a taktikán, ami ha idén nem is, de jövőre majd hozhat ezt-azt.
Khhmmmm... Nem felejtettél el valakit??? :( :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.10.28. 21:30:32

Írok néhány sort. De előre leszögezem, hogy benne van a pakliban, hogy benézek dolgokat, mert a csapatok között valamilyen fajta sorrendet felállítani elég nehéz.

Cumbee
Egyik legerősebb keret. Egy-két kukától eltekintve ( pl. McRobi) nagyon erős. Curryre kíváncsi leszek, szerintem idén ő kicsit túl lett értékelve, nem igazán hiszem, hogy a bokája egy normális szezont kibír, viszont, ha igen, akkor nagy erősség lesz. Cousins, Davis szintén nagyon erős lesz, előbbi nagy szerződés, bizalom stb, utóbbi pedig jóval többet fog játszani, mint tavaly és ez a számain is látszani fog. Egyértelműen Po esélyes csapat, s az sem lepne meg, ha a végén is az élbolyban lenne.

Bawstun Havhad Cahs
Chalmers mikor húztad be? :mrgreen: Büntetőzés a Howard-Jordan-Griffin hármassal kuka, de másképp nem rossz csapat. Mayo szép fogás lehet, ahogy Harris is. Klay-re kíváncsi vagyok, nála minimális visszaesést várok. Rájátszást mindenképp várok Bob csapatától.

Debrecen Grizzlies
Kíváncsi vagyok, hogy a Gordon-Nash-Bynum hármas mennyit fog játszani. Ha lehoznak egy viszonylag sérülésmentes szezont (nagy mák kéne, hogy mindhármuknak összejöjjön többé kevésbé), akkor ez elég fájin csapat. Középmezőnyt tippelnék - sérüléseket beleszámítva - harc a rájátszásért.

Dream Team
Slither mindig összeokoskodik egy viszonylag kompetitív csapatot. Idén sincs ez másképp. Van egy-két talány, ha azok összejönnek, akkor akár a bajnoki cím is meglehet. Williamsre például kíváncsi vagyok, bár meglepődnék. ha hozna egy jó szezont. Egyértelmű PO csapat.

Eazzy's Swords
Ha jól rémlik, akkor tavaly is autodrafotolt Eazzy. Burke alapból sérült, s ott van még Pekovic és Bogut is, nem lepődnék meg, ha ő is elég sokat inaktívak lenének. Pl. Ginobili szerintem abszolút felesleges, ahogy Allennél is lettek volna jobb alternatívák. Alsóházas csapatnak tippelném, amely szerencsével és egy két jó cserével, esetleg becsúszhat a rájátszásba.

GT Terminátora
A csapat egyik fele jó, a maradék viszont kicsit kuka, s kb. ez választja el a bajnokesélyest a nem bajnokesélyestől. Pl. Evanst, Baylesst és Wallacet sem igazán értem. Emellett ott van Valaciunas, aki biztos, hogy fejlődni fog, de úgy látszik, hogy az edző nem vette még észre, hogy nem ártana, ha meccsenként nem 5-6 labdát kapna. Young abszolút nagy húzás, őt én is minden ligában akartam. Bennett és Evans pedig lutri, de még jól is elsülhet. Rájátszásért fog harcolni GT csapata, de az élmezőnytől azért kicsit messze van.

Lakers0825
Hú, vannak itt érdekes dolgok. Amare például szerintem egy 15 perces játékosnál nem lesz több, Neelson sem váltja meg idén a világot - Bob nagy bánatára - , Rubio pedig fantasy szempontból az egyik legtúlértékeltebb játékos. Gallo szintén sérült, egyhamar nem tér vissza, Okafort pedig tudjuk. Green viszont jó lesz, köszi, hogy pont az orrom előtt elvitted. :P Összességében bravúrral a PO vége meglehet, de inkább nem, mint igen.

Meslija
Autodraft kicsit benézett. Noelt kb. már most kiteheted, mert semmi értelme mínusz egy hellyel játszani. Igu és Johnson számai szerintem mindenképp fognak esni, Lopez és Illyasova viszont nem rossz. Brook szerintem támadóoldalon talán még jobb lesz, mint tavaly, de a pattanózása kicsit esni fog. Kb. Lakers0825-el egy szintnek tippelném ezt a csapatot.

Nbailey
Keeperileg szerintem az egyik legsoványabb csapat, de ez a draft nem volt rossz. Beal hatalmas húzás lehet, ahogy Hawes és Ellis is jó lesz. Bosh és Boozer mindkető pusy, de a megszokott számaikat hozni fogják. Thomasra kíváncsi vagyok, remélem megkapja majd a lehetőséget. Középmezőnynek mondanám.

Game csapata
Turner és Hayward nagy húzás lehet, plusz ugye az egyik legjobb keeper állomány a tied. Sanders számai is fognak emelkedni és Varejao is egy dupla-dupla játékos lesz - már ha játszik. Chandler Gallo kiesése miatt szép húzás, és amúgy is idén ez a Denver gyengébb, ami neki csak kedvez fantasy szempontból. Összességében a rájátszás abszolút elvárható, végén valahol a top négyben fog lenni ez a team.

A saját csapatomról nem igazán nyilatkozok, az biztos, hogy a tavalyinál jóval gyengébb, de már agyalok a taktikán, ami ha idén nem is, de jövőre majd hozhat ezt-azt.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.10.28. 20:53:37

Skacok, nálatok a pontozás hétfő 00:00-tól vasárnap 24:00-ig tart :?: Ha nem akkor írjátok már meg hogy hogyan :D KÖSZI :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.28. 18:49:20

Gareth Tello írta:Valakinek nincs kedve összedobni egy erősorrendet (keeper), avagy röviden leírni, hogy melyik csapattól mit vár idén? :D
Támogatom! Ha lehet, akkor most ezt nem én tenném meg. Viszont én is kíváncsi vagyok, ki hogyan látja. Game írása jó, de ő inkább csak a drafttal foglalkozott. :wink:
Bob_Marley írta:Kings rotációban DMC a biztos, többi gyakorlatilag lottó. :D Glevis barátunknak ott lesz pl Isiah Thomas a nyakán, aki elég korrekt előszezont nyújt.
Igen, tudom, hogy Thomas jó volt. De idény előtti nyilatkozatok alapján azért bíznak Gelvisben. Messze ő a legjobb passzoló a csapatban és én pont az asistok miatt hoztam. Sztem DMC-vel jól össze tudnak majd játszani. Remélem bejön a gondolatmenetem. 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2013.10.28. 16:46:08

Game90 írta:3. fcb0827: asszem ő is autodraft volt. Rubio okés, bár amikor meglátom az FG%-át, akkor feljön egy kis hányás ill. voltak bent még jobb játékosok is, Jeff Green ugyanaz, mint Thad Young, következő 5 pick korrekt, viszont Amare sajnos nulla, Gallo off, Okafor pedig nagy valószínűséggel kihagyja az egész szezont. Viszont a legszimpatikusabb keeper hármasod neked van :)
Én csak az első körről csúsztam le. (1/4-es pick jött, amikor sikerült csatlakoznom a Drafthoz, én voltam az 1/3. :lol: ) Amúgy köszi, hogy elemeztél. Az Okafor dolog meglepett, nem tudtam róla. (Igazából csak azért húztam be, mert tavaly nálam volt és év vége felé tök jó volt, meg mert NBA2k-ban viccesen néz ki, hogy olyan nagy darab és nagyon kopasz. ) De, akkor őt dobom. :lol: Amare marad egyelőre. Gallinarin még gondolkozom. A szimpatikus 3-ast meg köszönhetem neked is (George). De tök jó, hogy abból is az egyik sérült (Westbrook).

Na sebaj, majd lesz, ami lesz, aukciós ligában viszont alázok. :mrgreen:

Bob, akkor most írok a csereajánlatra. Ne küldj nekem semmit, úgyse fogadom el. Majd úgy két hét után már próbálkozhatsz, de a draftolt kerettel indulok neki a szezonnak mindenképp.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.28. 15:28:09

Valakinek nincs kedve összedobni egy erősorrendet (keeper), avagy röviden leírni, hogy melyik csapattól mit vár idén? :D

Illetve a Thad Youngért érdeklődőknek üzenem, hogy vihető, de egy komolyabb centert kérek érte cserébe, ha lehet.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.10.28. 13:12:10

Kings rotációban DMC a biztos, többi gyakorlatilag lottó. :D Glevis barátunknak ott lesz pl Isiah Thomas a nyakán, aki elég korrekt előszezont nyújt.

Cumbee esküszöm éreztem, hogy lefog csúszni, mondjuk véleményem szerint kellett hozzá, hogy pár ember előtted autodraft volt, amúgy valóban top 3 volt az első körben, egyértelműen nagy fogás.

Sajátomról pár gondolat.
1; Klay Thompson
Millsapben nagyon reménykedtem, hogy hátha elfelejtitek, meg tavaly gyengébb volt stb, s lecsúszik, hát sajna nem.
Rögtön Favors lett volna a favorit, persze Slither el is vitte előttem kettővel, Klayt éreztem a legjobb választásnak, s úgy gondolom nem is fogok csalódni.
2; Itt picit megleptem az embereket, Tobias Harris-szel, Greenen gondolkoztam, de őt választottam, ez amolyan megérzés gyanánt, de azért küldtem ajánlatot Greenért már, mert megint nincs C's játékosom. :D Kb egy szinten lesznek jó választásnak éreztem.
3; Sajnos itt elvitték előttem Bealt meg Haywardot, tüzért szerettem volna Mayora esett a választás. Game jól leírta nagy várakozás volt tavaly is, aztán picit csalódás, de ne feledjük Nowo felépülése után esett vissza Mayo, előtte 20 pontos átlaga volt, én egy 15-16 pontos átlagot eltudok képzelni nála, annyi helyen hozzám került, hogy akkor már tuti bukó lesz :D , de adott körülmény között nem tudtam volna jobbat választani.
4; McGee hülye, nem szeretem, de fantasy az nem érzelmekről szól, idén jó szezont várok tőle, s már az elején elterveztem, hogy Blokkokra kicsit ráerősítek, Drummond kiesett, Sanders már az elején kiesett, Jonas Valanciunas is, McGee meg igazi "alvó" lehet, megért egy negyedik kört nekem.
5;Felton
Visszább fog esni, bár fogyott is, meg NY-ban mindig megy neki, de valamiért úgy gondolom visszább fog esni, de így is egy megbízható irányító, jó menetrend, kellett PG is, örülök, hogy sikerült megszereznem.
6; Brandon Knight
Extrát nem várok, de jól is elsülhet, bent maradók közül őt éreztem az egyik olyan embernek, akit nehéz belőni, de mégis egy masszív 12-3-4 benne van, de van benne javulási esély, húzhattam volna Lint, de ott pl ezt nem látom, így inkább egy fejlődőképes emberre tettem a voksom.
7; Suta MCW :D
Egész korrekt előszezont futott, s dicsérik is rendesen, all around emberke, s labdalopásokban bőven jó lesz. Miután rookie így nehéz azért hú de sokat írni róla, mert nem kimagasló, de úgy voltam vele kell egy újonc feltétlenül, s szimpi gyerek nekem MCW. :D Ez a 10-5-4 s 2,4 labdalopás nem olyan rossz, főleg hogy cseréje úgyse lesz, játszhat majd bőven, s nem 27-28 perceket. Tavaly mindenki félt Waiterstől, idén úgy láttam a draftokon mindenki MCW-t kerülte, tavaly is bejött Waiters, remélem idén is helyes lesz a megérzésem. :D
8; Nene
Ha egészséges Gortattal szépen fognak mutatni, 13-8-2 szerintem benne van, magasok közül ezen a területen ez már jó. Ráadásul mehet PF-be, ahol jobban tud érvényesülni.
9; DAJ
Csakis azért, mert szerintem Doc befogja kötni, s jó lesz idén, persze bőven benne van, hogy nem, előszezonban nagyon szépen teljesített. Őt is amolyan "sleepernek" érzem, Perket is anno remekül használta ki Doc, szerintem Jordannel is lehet mit kezdeni. Dupla-Dupla közelit érzek, 2 blokk körül, persze ez nagyon optimális, de bízok benne. (nyilván midnenkire ezt írom, különben nem húztam volna be. :D )
10; Jason Thompson
Őt valamiért szeretem, s vonzom is, úgy voltam vele legyen ő, tavaly is szépen teljesített.
11; Chalmers Csak azért mert Miami, s huszadik PG-nek elmegy. Meg amúgy is egy top5 irányítót illik behúzni. :mrgreen:
12; Big Baby, itt ez belefért, mindegy kit húztam volna, ez amolyan lehet belőle valami. :D

Másokról most nem akarok írni ha nem baj, majd a virtuális pályán kiderül minden. Cumbeeval kezdek, ahogy azt sejteni lehetett, idén neki van az egyik legerősebb csapata, sok jóra nem számítok, övé elit csapat, sajátomat egy jó középmezőnybe sorolom. Az biztos FT%-tól nem kell félni, ott teljes hulladék a csapatom. Magas állományomat nem érzem rossznak Howard-Griffin-McGee-Nene-DAJ-Thompson-BigBaby bőven vállalható kategória. Felton-Knight-MCW-Chalmers irányító fogat egy közepes, vagy inkább alatta, de nem olyan vészes.
Pontokért, illetve all around játékért, Anthony-Mayo-Thompson-Harris a felelős. Egy jó középcsapatnak érzem a csapatot, de látok fejlődési lehetőségeket. Én is úgy érzem közös draftjaink közül ez volt az egyik legkiegyensúlyozottabb, s egyik legjobb draftom, a valóságban kiderül. Cél a PO-ba becsúszni, de nyilván nem lesz egyszerű. De első blikkre úgy érzem nem lehetetlen küldetés, kis szerencse jó lépések, s sérülésmentes idény kell hozzá. S ezt is tudom kívánni mindenkinek viszont.

ESPN-n nagyon fura volt ez a keeperek betöltése az elején, nekem le is fagyott a rendszer, mert csak Aldridge-om volt, jó hogy szóltatok hogy már elkezdődött a dolog, mert néztem volna órákig a képernyőt. D: Így is Jenningset behúzta nekem a gép, hát mit ne mondjak kapásból 5 embert tudtam volna írni, akit ezerszer szívesebbn láttam volna a csapatomban, de ez van ezt megkaptam.
4 LaMarcus Aldridge, Por PF K
20 John Wall, Wsh PG K
36 Jeff Green, Bos SF K
52 Brandon Jennings*, Det PG
77 Evan Turner, Phi SG
84 Jimmy Butler, Chi SG
109 Carlos Boozer, Chi PF
116 Amir Johnson, Tor PF
141 Avery Bradley, Bos SG
148 Robin Lopez, Por C
173 DeMarre Carroll, Atl SF
180 Tayshaun Prince, Mem SF
205 Bismack Biyombo, Cha C
Többi pickem úgy érzem abszolút rendben volt, majd kiderül, a tavalyinál csak jobb szezonom lehet.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.28. 12:22:26

Game90 írta:9. neo: Kemba rendben, Ryan Anderson, mint triplázó magas tökéletes, viszont lehet, hogy kevesebb dobása lesz idén, Vasquez szerintem kicsivel rosszabb lesz, mint tavaly, McLemore-ba hirtelen nagyon szerelmes lettél ( :mrgreen: ), viszont a többi pick-kel én valahogy nem tudok mit kezdeni, olyan semleges az összes, bár Morris és Sullinger okozhat majd meglepetést.
Nekem ne is mond! Az az igazság, hogy volt egy előre kitervelt taktikám, kívánságlistám. De részben a saját figyelmetlenségem, részben meg a váratlanul behúzták előlem szindróma, teljesen felborította és összezavart. Pl Kemba abszolúte nem volt a jelöltjeim között, mégis mivel kihullott 2 első picknek tervezett emberem, freestyleban őt húztam mint legjobb ember. Egyébként nem is bánom. Az Anderson-Vasquez (veled ellentétben, szerintem nem fognak esni az átlagai) duó még tudatos volt, mindenképpen a csapatomba akartam tudni őket, viszont onnantól lefele csak az ár sodort. Sajnos ez lett belőle. Ugyanakkor fel voltam készülve rá, hogy idén nem a bajnoki címért fogok harcolni. Várható volt hiszen pickekkel nem álltam valami fényesen.

MELLESLEG ma reggel így ránézve, (tegnap nagyon el voltam keseredve) nem is annyira vészes ez a keret. Kell 1-2 mákos emberke (Sully és Morris pont ilyen) és még az utcsó helyet is elkerülhetem.

Azért a LBJ-CP3-Lee-Kemba-Anderson ötös nem néz ki rosszul. ;) A Chandler-Hickson-Asik hármasban mindig benne van egy szolid dupla-dupla. Vasquez-Lowry kettős gondoskodik majd a asistokról. Harkless szerintem idén robbantani fog az Orlandoban és igen, az előszezon alapján McLemore-ban is bízok. Titkon szerintem ő lesz az év újonca. ;) :lol:
Delfino talán dob majd 2-3 triplát, Sulli-Morris páros meg a vagy bejön, vagy nem kategória.
Összegezve, nem egy bika csapat, de van benne potenciál. Viszont nyugodtan fejtsd ki Game a véleményedet, ha van egy kis időd, miben tévedek, mit nem látok jól. :oops: 8)

Amúgy remélem mindenki tudja: HOLNAP INDUL AZ NBA :!: :!: :!: Öveket becsatolni, mindenkinek sikeres és élvezetes játékot kívánok! ;) :P
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.10.28. 10:12:23

Game90 írta: 8. Slither: Lawson várható pick volt, Drummond-ot én is kinéztem, ő monster lesz, viszont Favors-tól pl. mit vársz? Ha jó szívű vagyok, akkor 15/10-et jósolok neki.
Favorssal ugy voltam hogy 3. kor vegere mar nem lesz ott, a celpontjaimat meg korabban kihuztak mint gondoltam volna, akik bent voltak azokban nem lattam olyan pontencialt.
Amugy a vedooldali jo statjai miatt akartam Favorst, tavaly 23 perc alatt hozott egy 9.4p/7.1r/1.0a/0.9s/1.7b sort. Iden meg 30-35 percet siman jatszik majd, es sztem fejlodott is kicsit a jateka. 15p/10r/2a/1.5s/2b stat sztem abszolut realis lehet, ami azert mar eleg jo, raadasul meg van a sracban potencial hogy keeper szintet elerjen. Te kit vittel volna azzal a pickkel?
Válasz küldése