Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.02.02. 16:03:28

Bob_Marley írta: FA húzásokkal tényleg nagy mákjaim vannak idén, átragadt az erő Gametől :P
:D :P

Én most keeper-ben Nicholson-nal próbálkozok, Pig Baby sérült, Celtics ellen korrekt számokat hozott, megérdemel egy esélyt :D

Amúgy valami chat ablak jó lenne, kicsit könnyebb lenne megdumálni a cseréket, mert így, hogy mindenki Jrue-t akarja, kicsit nagy a káosz.

PL-ben kihasználtam a wildcard-ot:
- GK: Lloris, Gulácsi
- Def: A. Cole, Shawcross, Zabaleta, Demel, Chalobah
- Mid: Walcott, Bale, Michu, Sterling, Puncheon
- For: Suárez, Giroud, Papiss Cissé
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.01. 18:00:57

Bob_Marley írta:Erre olyan félidőt tolt le hogy 19-2-5 végére "csak" 21-5-9 lett de eléggé bejött, aztán még Gayt is elcserélte a Grizzlies, s így még előrébb jut Bayless.
Szóval ehhez gyakorlatilag az égvilágon semmi közöm nincsen, oltári nagy makk :D

FA húzásokkal tényleg nagy mákjaim vannak idén, átragadt az erő Gametől :P
Jövő héten ellened játszom, nagyon el fogsz verni ezekkel a mákokkal, mert rám most meg jó kis pechszéria köszöntött. :mrgreen:
Bradley Beal INJ
Eric Gordon INJ
Prince sem játszott, Seraphin nagyon visszaesett, satöbbi...
Az egyetlen reményem Beasley. :mrgreen:

Amúgy neo, ment egy ajánlat.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.02.01. 13:11:16

Héhé, nem ér licitálni Holidayre nélkülem!

Most jöttem meg spanyolhonba, nem érek rá ajánlatot dobni Game, hármas cserét GT-vel meg főleg nem, úgyhogy arra kérlek titeket, hogy bombázzatok ajánlatokkal, Big Al és Rózsi kivételével bárki mehet a vérbe tőlem!

Köszi!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.02.01. 11:28:04

Nem Slither engedi át a cseréket!!!!
Automatikus megy át, minden cserénél fent írja is, hogy melyik napra fogod tudni majd a játékost a kezdődbe betenni, reggel 9 kor van "zárás" yahoon, akkor nyílik az FA piac, s mennek át a tradek (lehet 9:30, már nem tudom :d )

Bayless meg érdekes sztori, Vasárnap vettem fel előző héten, hogy Ördög ellen legyen legalább még 1 emberem, ráadásul minőségbeli különbségek is voltak, kellett ember simában, úgy gondoltam, hogy miután elment Ellington, Bayless többet fogják kettesben is használni, s neki az inkább fekszik, aztán Hétfőn is socio ellen játszott persze hogy bent hagytam, erre elkezdődött a Grizz meccs Hétfőn, s Conley megsérült pár perc után :mrgreen:
Ebből következett, hogy Bayless még többet játszott, ráadásul jól, rögtön fel is vettem másnap keeperben is, számítva, hogy Conley day-to-day lesz , s talán nem játszik, s így is lett :D
Erre olyan félidőt tolt le hogy 19-2-5 végére "csak" 21-5-9 lett de eléggé bejött, aztán még Gayt is elcserélte a Grizzlies, s így még előrébb jut Bayless.
Szóval ehhez gyakorlatilag az égvilágon semmi közöm nincsen, oltári nagy makk :D
Remélem megragad a kezdőben (bár nem hiszem, Allen lesz a kezdő kettes, Prince meg hármas), s tudja ezt hozni, mert igazából mondom én úgy vettem fel, játszik 15-20 percet 10 pontot összekapar, erre 20+os meccsek folyamat meg assist, meg pati meg minden.
Nem tudom meddig tart a lendület , persze örülök neki, de azért Bayless-t helyén kell kezelni, egy közepes játékos, de ha lehetőséget kap megszokta hálálni.
S most kap lehetőséget :D

Megelőzni megtudtál volna, de gyakorlatilag én akkor vettem fel, mikor 0 tere nem volt az embernek, tényleg hatalmas nagy szerencse, hogy 3 dolog is történt amitől szárnyra kapott :P
Most már persze mindenhol veszik fel yahoon :D
S jól is jött, miután Mo Williams is hasonló lenne nálam, csak ugye sérült, Bayless-szel pótlom, de attól még hogy most tényleg jó, egyáltalán nem biztos hogy így is marad, miután a Grizz majd játszatja az új embereit is, most azért foghíjas volt a keretük pár meccs erejéig.


Amúgy sociot szerintem nyomorba döntöm idegileg, a szutyok FA csapatommal próbálok egész évben evickélni, s ilyenekkel hogy Bayless meg Lance Stephenson PJ Tucker :lol:
S ezek az emberek tolnak igazi one hit wonder showkat, Stephenson is az első karrier dupla-dupláját, persze hogy akkor éri el mikor felvettem :mrgreen:

FA húzásokkal tényleg nagy mákjaim vannak idén, átragadt az erő Gametől :P
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.02.01. 10:47:43

Bob! Bayli megszerzéséért hatalmas pacsi neked! ;) Én annak idején Draftoltam az utolsó körben, nagyon bíztam benne. Ponterős tehetséges gyerek, de idáig nem volt tere. Viszont Gay távozásával... Meg is jöttek a statok. Én is fel akartam szedni, de elaludtam. Megelőztél. :(
Csak bírja is a teste a megterhelést... :D

Game! Jó lenne, ha lezárulna mést már Holliday-sága, mert így nem lehet mással sem üzletelni. Mindenki vár és alkudozik mindenkivel.
Ha megadná a végső lökést az én csapatom bevonásával GT-és közted, akkor beszéljétek le és nyomjuk!

Mert közben mással is alkudozom és ha pont kerülne Hollira, Wall ostrom és folytatódhatna. Van 1-2 ígéretes kérője. Én meg már véglegesíteném a csapatot a PO-ra. :)

Slither! Letelt a 2 nap, kérlek engedd majd át a cserénket, mert este 7 után már nem tudom beállítani a kezdőmet mert buliba megyek... Előre is köszi! :wink: 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.31. 22:12:33

PL fantasy kezd izgalmas lenni, volt olyan, hogy 70-80 ponttal voltam lemaradva kanty-tól, most már csak 26 :) És van még egy wildcard-om is.


Glen Davis sérülése azért jókor jött. Egyébként is hihetetlen, hogy mennyi sérültem van a szezonban... Kész csoda, hogy Love nélkül ilyen jól állok.

Komolyan, lassan már nem marad olyan ember, aki nem jelentkezett be Holiday-ért... :P A vonal alá jöhetnek az ajánlatok, aztán majd szavazással eldöntjük, hogy kié a legjobb. (Amúgy Holiday mellett ugyanitt dió is kapható!)

_____________________________________________________
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.31. 16:45:22

neobarca írta:GT! Mit szólnál egy 3 csapatos cseréhez? Game-nek már írtam ezzel kapcsolatban. Nálad van valami ami nekem kell, Game-nek van aki tőled kell és neked is kell tőle valami. +ban tuti találunk olyat ami tőlem is kell Game-nek! Remélem értitek srácok... :lol:
Válaszoltam, azért ne bonyolítsuk túl a dolgokat. :lol:

(Zárójelben megjegyezném, hogy Beasley 27 ponttal segítette a csapatomat tegnap...) :mrgreen:
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.31. 15:54:10

GT! Mit szólnál egy 3 csapatos cseréhez? Game-nek már írtam ezzel kapcsolatban. Nálad van valami ami nekem kell, Game-nek van aki tőled kell és neked is kell tőle valami. +ban tuti találunk olyat ami tőlem is kell Game-nek! Remélem értitek srácok... :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.30. 16:31:01

Ez hihetetlen, annyira bemákoltam mindent tegnap, hogy olyat még nem láttam.
1. Keeper: Kobe ugyan gyengélkedett, de Dunleavy 17-5-2, Collison 17-4-9, Gordon 25-2-2. :lol:
2. Sima: szintén Gordon, Vasquez 15-5-15, Jamison pedig 16-7. :twisted:
Át is vettem a vezetést mindkét helyen.
Game90 írta:GT, simában esélyem sem lesz így, hogy Rondo megsérült.
És akkor Holiday. Lehet rá licitálni :mrgreen: , de GT az első számú, neki kb. már oda ígértem őt :)
1. Annyi baj legyen, legalább megbosszulom a múltkori vereséget.
2. Ment egy újabb licit.

Ja, és a PL:
Mignolet: clean sheet, 7
Davies: clean sheet, 6
Shawcross: gól, 7
Így kell ezt. :mrgreen:
Közben Lennont jelöltem csékának, remélem, mesterhármast vág a Norwichnak.

Head-to-head league-ben egyelőre vezetek, most 0827 az ellenfél. :)
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2013.01.30. 14:46:31

Game90 írta:Keeper-ben most az első 7 kivételével már mindenki elkezdett tankolni? Ezt most főleg meslija-tól és Cumbee-tól kérdezem.
Nem, a terv a 6 hely megszerzése lenne(nem jön össze), még egy cserét szeretnék nyélbe ütni, ezen gondolkozzom.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.30. 14:34:46

Na, az utóbbi napokban nem voltam, most is csak felületesen pár dologról:

1. Varejao ha nem muszáj, akkor nálam nem lenne keeper. GT szerintem Bob-nál találhatna jobb keeper-t is.
2. GT, simában esélyem sem lesz így, hogy Rondo megsérült.
3. Keeper-ben most az első 7 kivételével már mindenki elkezdett tankolni? Ezt most főleg meslija-tól és Cumbee-tól kérdezem.

És akkor Holiday. Lehet rá licitálni :mrgreen: , de GT az első számú, neki kb. már oda ígértem őt :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.30. 11:34:28

kanty írta:Ez azért van, mert becsmérelted a csapatomat. :twisted:
Klay, azért nem volt rossz 6/8 tripla, 32 pont, Lee majdnem tripla-dupla.

Az ajánlataidat még nem utasítottam vissza, egy van, amin majd gondolkodok, holnap válaszolok rá.
Nem becsméreltem, csak megjegyeztem nagyképű Showtime csapatról beszélni :lol:

Ma nálam is jön a teljes Armada, Hétfő nagyon erős volt nálad, ma nekem kellene kihasználni a minőségbeli és létszámbeli előnyt, úgyhogy ma csapatás, ezerrel meg kell nyomni, ez a 2-10 nagyon rossz, 5-7re utazok, az még vállalható, ez a 2-10 még jobban rám hozza NBAileyt :D Plusz még akik 8ik hely körül vannak.

Egyik ajánlatot vissza is vettem, az amolyan nem is tudom mi volt, Thompson továbbra sem érdekelne, beletettem, hogy egyenlő legyen, de inkább vissza is vettem, mert nincs szükségem rá.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.30. 11:21:58

Ez azért van, mert becsmérelted a csapatomat. :twisted:
Klay, azért nem volt rossz 6/8 tripla, 32 pont, Lee majdnem tripla-dupla.

Az ajánlataidat még nem utasítottam vissza, egy van, amin majd gondolkodok, holnap válaszolok rá.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.30. 00:17:29

Nem kell megijedni, ott lesz a csapatában mindenkinek, csak technikailag ezt valahogy kivitelezni is kell.
Mert 15 helyed van, minden évben 15 draft lehetőséggel, annyi az egész, hogy a 13-15ig körig lévő draft helyek lesznek zárolva.Magyarul a commish megcsinálja, hogy oda beteszi a keeper embereket, s 13-15ig körben már nem lehet húzni, de attól még a drafton azok az emberek nem fognak szerepelni.

szerk: mellesleg kanty csapatát jól kifogtam a hétre, előzőben is kamaj 52%al teljesített, most meg kanty 55% körül mozog (s mellesleg jobban dobja a csapata a 3ast mint a kettest :D ), s gyakorlatilag hétfőn mindenki az átlaga felett dobott, ma meg Klay Thompson gondolja, hogy akkor bedob mindent, meg legfőképpen minden 3ast :D
Úgyis hideg van egy zakó most jól jön. :P
De abbahagyhatná ezt az összes játékosa, ez így nem vicces :evil: :D

Milwaukee-Detroitot nézem, ott Game gondolom örül hogy Monroenak falt gondjai vannak :D Így előlépett Drummond, Ellist meg fejbe kellene verni, hulla gyenge....
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.01.30. 00:08:51

MichaaBee írta:
Slither írta:Keeperek majd csak jövőre lehet beállítani, miután megújítottuk a ligát.
Mivel már gazdát cserélt pár korai pick, így a keeperek a 13., 14. és 15. körös pickek helyére lesz beállítva, szóval senki ne cseréljen olyan pickeket.
Ja hogy ez így működik? :) Én azt hittem, hogy yahoo-nál be lehet állítani, hogy az adott 3 játékos alapból az adott csapatban legyen.
Dettó. Számomra úgy tűnt logikusnak, hogy ott lesz a csapatom és draft előtt kipipálom azt a 3 embert, akit nem akarok, hogy bekerüljön a draftra.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.01.30. 00:01:58

Slither írta:Keeperek majd csak jövőre lehet beállítani, miután megújítottuk a ligát.
Mivel már gazdát cserélt pár korai pick, így a keeperek a 13., 14. és 15. körös pickek helyére lesz beállítva, szóval senki ne cseréljen olyan pickeket.
Ja hogy ez így működik? :) Én azt hittem, hogy yahoo-nál be lehet állítani, hogy az adott 3 játékos alapból az adott csapatban legyen.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.01.29. 22:58:51

Szóval ha jól értem, akkor addig bent fognak maradni azok az emberek, akiket keepelnénk? Ergó Durant vagy James az uccsó körben kelnek el? Mivel garantáljuk, hogy véletlenül se húzza be másik csapat? És ha véletlenül gigszer megy a gépezetbe?
Tudom eléggé érdekes kérdések ezek, de egyből ez jutott eszembe :)
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.01.29. 22:23:29

Cumbee írta: Más: Utána tudnál esetleg nézni a keeper játékosokkal kapcsolatos szabályoknak? Bob már felvetette anno, de nem találta meg konkrétan a megoldást, nekem meg most nem nagyon van energiám ilyeneket keresgélni. Konkrétan az érdekelne, hogy mikor és hogyan kell kiválasztanunk őket. Illetve, ha úgy van ahogy gondolom és majd köv. szezon előtt ősszel, akkor nyáron lehet-e majd cserélgetni, vagy a szezon végén bezár a bazár?
Keeperek majd csak jövőre lehet beállítani, miután megújítottuk a ligát.
Mivel már gazdát cserélt pár korai pick, így a keeperek a 13., 14. és 15. körös pickek helyére lesz beállítva, szóval senki ne cseréljen olyan pickeket.

Offseason cserékre csak offline van lehetőség, de mivel azokra nem nagyon van rálátásunk olyankor (vétózási szempontból), ezért sztem ilyet nem fogunk megengedni. Szóval mindenki rendezze le a tradeket a csere határidőig (március 21).
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.01.29. 21:58:29

Slither írta:Varejaonak ez volt eddig a legjobb idenye, de reven hogy jovore mar 31 eves, nem fog fejlodni. Serulekeny (utobbi 3 idenyben osszesen 81 meccset hozott ossze) es 1 evvel oregebb testtel nem fog tudni annyi lepattanot szedni. Meg eleve 10 RPG alatt van a karrier atlaga (de utobbi 5-6 evet nezve is), inkabb az lesz a valoszinu, hogy 10 korulre esik vissza.
Ezeket tekintve, meg az hogy Brooki eleg fiatal, sztem rovid es hosszutavon is jobb. :wink:

Pickeket meg eleg nehez szedni, mert csak akkor fogja az ember elcserelni azokat ha idenre egyertelmuen megerosodik es azaltal lesz eselye a vegso gyozelemre, vagy ha kap egy olyan keeper jatekost, aki jobb az aktualisaknal.
Még erre reagálnék, nem a csere miatt, hanem mert ezzel a beárazással nagyon nem értek egyet. Ha megnézed pattanózásban egy év kivételével minden évben fejlődött és fejlődik még most is. Ehhez hozzá jön, hogy idén 4,5 perccel többet játszik, a tavalyinál, és 3 pattanóval átlagol többet. Magyarán tartotta azt a tendenciát, hogy évenként 1-2 pattanóval javul az átlaga, + kapott még plusz időt, ezért jött ki a 14,4 idén. Az meg, hogy 31 évesen nem fog ennyi pattanót szedni. Tavaly 29 éves volt, idén ha az autodraft nem húzza be nekem, kizárt dolog, hogy én kiválasztottam volna, mondván, hogy szép az a 11-11, de 30 évesen nem fogja megismételni. Duncan nem kellett, mert 35 évesen már alig csoszog. Karrier éve van kb. Kobe 34 évesen 40 perceket átlagol. Másik meg, hogy amíg egészséges volt, akkor azért időnként be-be esett érte egy ajánlat. Lehet tényleg csak én vagyok elszállva tőle, de ha most nem lenne sérült és valakinek beajánlanám például Lopez-ért cserébe, akkor szerintem az emberek 90%-a röhögve elfogadná. Azt viszont megértem, hogy sérülékeny, most is sérült, tartani kell tőle. De akkor Bynummal mi a helyzet? Most hirtelen nemtom kinél van Bynum, de mind1 is, ki az, aki ha nála van Bynum és odamegyek érte egy 3. körös pickel, akkor odaadná nekem? Na mind1, valszeg én látom rosszul, de bosszant, hogy kb egy éppen hogy közepes játékosnak van beállítva.


Más: Utána tudnál esetleg nézni a keeper játékosokkal kapcsolatos szabályoknak? Bob már felvetette anno, de nem találta meg konkrétan a megoldást, nekem meg most nem nagyon van energiám ilyeneket keresgélni. Konkrétan az érdekelne, hogy mikor és hogyan kell kiválasztanunk őket. Illetve, ha úgy van ahogy gondolom és majd köv. szezon előtt ősszel, akkor nyáron lehet-e majd cserélgetni, vagy a szezon végén bezár a bazár?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.29. 21:47:42

kanty írta:Bob Veled megegyezni is külön tudomány. A legszomorúbb az, hogy minél értékesebb egy játékos, annál nehezebben megy. :lol: Gee-Chalmers dolgot kb. egy bő hétig húztuk. Ha ezt veszem alapul, valamikor augusztusra a mostani is meglesz. :P
Nem hiszem, hogy ebből lesz megegyezés, ezt már most előre tudom, mert amit te "erőltetsz" totál felesleges lenne a részemről, de írtam kisregény az előzőre.

(amúgy csak ne panaszkodj, mert konkrétan az előzőben is azt hiszem kettőnk közül nem én jártam jobban....:D )
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.29. 21:30:37

Bob Veled megegyezni is külön tudomány. A legszomorúbb az, hogy minél értékesebb egy játékos, annál nehezebben megy. :lol: Gee-Chalmers dolgot kb. egy bő hétig húztuk. Ha ezt veszem alapul, valamikor augusztusra a mostani is meglesz. :P
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.29. 21:15:59

Engem Holiday hidegen hagy, de azért jelzem megint erősen mozgolódok a piacon :D Úgyhogy rendezzétek el a Holiday dolgaitokat, mert már a fél liga ezért nem cserél, mert ez nem jó, mert benne van máshol Holidayért, ez nem jó mert ez is kell Holidayért stb.
Menjetek nyaralni majd jövőre :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.01.29. 21:13:32

Slither írta:
kanty írta:
Gareth Tello írta:Eazzy, azt hiszem, bejelenthetem, hogy elkezdődött a Holiday-saga. :D
:arrow:
Game, válaszoltam.
Tudod jó, hogy csak egy szavad kerül és én is belépek, ha csak közvetve is. :D
Lol, én már több mint egy hete bejelentkeztem érte, de inkább másért fogok majd küzdeni. :)
Holiday aztán kapós lett :D

Off: Slither, nem nem kezdek klasszikussal sajnos, de vicces lenne a Bernabeuban a fehértengerben :D Na sebaj, belülről bomlasztok majd :D
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.29. 21:09:18

Én nem Holidayra gondoltam. Csak, ha nem jön össze GT és Csabi között, akkor én GT-vel szeretnék üzletelni. :P
Ja én több, mint egy hete már tárgyaltam GT-vel erről, csak akkor elhajtott, hogy Game-mel már megegyeztek.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.01.29. 21:07:42

kanty írta:
Gareth Tello írta:Eazzy, azt hiszem, bejelenthetem, hogy elkezdődött a Holiday-saga. :D
:arrow:
Game, válaszoltam.
Tudod jó, hogy csak egy szavad kerül és én is belépek, ha csak közvetve is. :D
Lol, én már több mint egy hete bejelentkeztem érte, de inkább másért fogok majd küzdeni. :)
Válasz küldése