Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.26. 16:14:02

Cumbee igazat adok neked több dologban, viszont a pickes részben nem, a pick ér a legtöbbet, állítom többet ér mint maga 1-1 játékos, mert a cetlikkel tudsz erősödni vagy gyengülni hosszú távon.S azzal lehet stratégiázni, azzal tudsz keepert is szerezni stb, az hogy van adott évre egy csapatod lényegtelen csak a cetlivel tudsz fejlődni, ezért tartom azt a legfontosabbnak, én ezért vétózta mert egy 4-5 csere amellett a 2 ember mellett nekem nem tetszett.
De mondom 125ikre is, cseréljetek cetlit, csak későbbit :D meslija is ahogy leírta, neki "szüksége" lenne a cserére, gyakorlatilag akkor semmi akadály nincsen egy 7-8 pick csere oszt csókolom.

Én meg nem kettős mércét érzek hanem egyfajta sértődöttséget.
Nem akarok a többiek nevében írni de én pl ha egy cserével nem értek egyet rögtön szoktam jelezni, most meg lehet ujjal mutogatni, hogy de volt régen ami nem tetszett, AKINEK BAJA VAN JELEZZE.
Most is felmerült ez a neobarca-Eazzy dolog mert valakinek nem tetszett, de hogy azt mondani hogy de hát volt a múltban ami átment ez meg nem, igen volt én is berzengedtem már csere ellen és átment. :D
De úgy gondolom a megoldás ha valami nem megy át, hogy akkor javítok rajta és nem ugyanazt elküldöm még egyszer és esetlegesen megpróbálom "meggyőzni" az embereket.
Mondom még egyszer szerintem senki nem olyan hogy agyba-főbe vétózzon, itt is most magamból indulok ki ránézek s eltudom dönteni hogy vétózzak vagy ne, s csak akkor vétózok ha 100%ig meg vagyok győződve hogy ez ne menjen át.
S szerintem más se csak úgy nyomogatja mint a birka a vétó gombot, s elhamarkodottan dönt, persze előfordulhat hogy meggyőzöd az embereket, meg demokrácia van, ki is fejtheted, sőt jó dolog is hogy megvéded a dolgot vagy más, csak kicsi esélyt látok arra hogy ha valami megbukott akkor legközelebb átmenjen, még egyszer leírom azért mert aki dönt átgondoltan dönt.És inkább a javításon munkálkodnék, hogy menjen át mint sem leerőszakolni a torkokon.

S Isten a tanúm rá nem ellened szól, meg nem is más ellen, előző cserédet is azért vétóztam ezerrel, meg nagyon előnyös pickeket szeretnél megszerezni, amik rohadt értékesek s egyszerűen úgy éreztem anno is meg most is hogy nincs meg a kellő különbség ahhoz hogy szerezz 1-4 kör bármelyikéből picket, az ellen oldal meg veszítsen.

Nekem ezzel volt, van a bajom a cetli cserével.
Ibakásban is most is.
Vegyétek ki a cetlit, vagy tegyetek bel 7-8at 6-7 et nem tudom, de egy 4-5 kör az értékes, s igen is az a mezsgye továbbra is tartom ahol lehet rohadt jót húzni (megbízható) mert persze belehet húzni a 10ik körben is egy meglepetést, de a megbízható jó emberek a 7-8 körre kifújnak nagyjából és a 4-5 ezt a kört jelenti.S úgy gondolom 4-5 között is meg van az a különbség ami nem indokolt a 2 ember között.

MichaeBee leírta meg én már írtam párszor, igen Jr Smith gyenge mostanában (nem megy a tripla :P ) jogos a cetli kérés, érthető is hogy kell NY játékos, de 4-5 nálam nem működik én ezért vétóztam toljátok hátrébb a cetli cserét, s hidd el tükörsimán átmegy.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.01.26. 16:13:17

Cumbee írta:Ettől függetlenül, ha nem durva a különbség, akkor szvsz nincs ezzel gond, mert lehet, hogy a vesztes fél pl hosszú távra tervez, vagy más szempontokat vesz figyelembe, hasonlók.
Én hagynám simán ilyen esetben, de szerintem úgy lenne korrekt, ha mindkét fél megindokolná, hogy miért jó neki. Mert az, hogy kanty elmondja, az nyilvánvaló, én is elfogandám a helyében. :D Ha meslija is megírja, hogy neki miért éri meg úgy, hogy látszólag ő jön ki rosszabbul, akkor szerintem senki se vétózna.

szerk.: kussoltam. :D Most látom, hogy írt meslija is. Felőlem aztán menjen, de abban igaza van Bobnak, hogy tolhatnátok picit hátrébb a pickeket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MichaaBee 2013.01.26. 16:17:29-kor.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.26. 16:04:32

Bob_Marley írta:
Mondjuk számomra kicsit olyan komikus, hogy ha valami nem megy át, akkor próbáljuk meg még egyszer.
Nem értem hogy ha megvan a vétó, s speciel én leírtam hogy miért (abban igazad van más most nem,de legutóbb pl igen) szerintem, akkor miért kell elküldeni ugyanazt ? :D
Mert nem hiszem hogy valaki meggondolatlanul vétózna, én legalábbis csak olyanra nyomtam ami nagyon nem tetszett, Eazzy-neora is akartam, de úgy voltam vele, ám legyen annyira nem vészes.

Szóval kicsit olyan erőszakoljuk meg a dolgokat effektust érzek, de mondom ez lényegtelen én mit érzek, én megvétóztam ha lesz még ember akkor nem megy át, de speciel nem tartom helyesnek, hogy küldjünk el olyat 2szer 3szor amit már egyszer "leszavaztunk"
Akkor lenne komikus, ha csak újraküldeném és nem érvelnék a csere mellett. Ezt rendre megteszem, ahogy látom ezt rendre nem olvassák el, azok akik vétóznak, vagy rendre nem tudom őket meggyőzni.
Ha már itt tartunk az eazzy-neo csere nekem a miénknél egyenlőtlenebb, de ez most mindegy.

Én az egésszel úgy vagyok, hogy játsszon mindenki, ahogy akar és nem akarok feltétlenül beleszólni minden cserébe. De látom, hogy ez másoknál másként megy.

Ez most történik meg másodszor. Előzőleg értelmetlen volt statokat hozzak, mert ki volt jelentve, hogy az a csere a pick-kel egyenlőtlen. Írtam kb. egy kis novellát, ahol számokkal alátámasztottam az érveimet, de az sem volt hatásos.

Most is próbáltam megvédeni a cserét, de most sem sikerült. Mondom az egésszel az a bajom, hogy kettős mércét érzek. Ment át ennél jóval keményebb csere is, és akkor nagy volt a csend.

Cumbee-val egyetértek amúgy.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2013.01.26. 15:50:48

Bob_Marley írta: szerk: de ha meslija is kifejti hogy neki ez a csere "miért "kell" akkor azt mondom még én is hajlok rá :D Bár továbbra is fent tartom az égvilágon semmi bajom nem lenne az egésszel ha nem 4-5 pick cserélne gazdát, nálam még pont az a mezsgye ami rohadt értékes.
Egy 6-7 vagy 7-8 gond nélkül átmenne :wink:
A válaszom egyszerű, kanty felajánlotta a csere lehetőségét, picket is kérve, s a 4/5 pick cserét jónak ítéltem, ajánlottam, hogy így legyen. Most láttom másodszor is megvétóztátok. Jogos, mert jogotok van rá. Nem éreztem, egyáltalán, hogy itt személyeskedés lenne, csak kíváncsi voltam, miért tűnt az üzlet egyik fél számára túl előnyösnek, hogy megvétóztátok.
Részemről ennyi.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.01.26. 15:36:39

Kicsit szerintem túlpörgitek ezt a pickes dolgot. Sokkal többet számít majd jövőre, hogy ki mennyire készül fel a draftra, meg kinek mennyire lesz szerencséje, mint hogy a 4. vagy az 5. körben húz ki egy embert. Ettől függetlenül nekem jó pickek nélkül, vagy fordított pickekkel is a csere, de nekem az eddigi állapot is simán átment. Tényleg kicsit néha én is ilyen ad-hoc dolognak érzem vétózást, volt 1-2 nagyon durva csere idén ami teljes joggal lett leszavazva, de sokszor érzem azt, hogy 2 totál hasonló cseréből 1 átmegy, 1 meg nem. Egyébként már szerintem írtam, teljesen egyenlő csere nagyon kevés van, inkább az a természetes, ha az egyik félnek jobb, a másik félnek kevésbé. Ettől függetlenül, ha nem durva a különbség, akkor szvsz nincs ezzel gond, mert lehet, hogy a vesztes fél pl hosszú távra tervez, vagy más szempontokat vesz figyelembe, hasonlók.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.26. 14:51:26

kanty írta:Azt direkt nem hoztam fel, hogy elvileg négy vétó kell és közülük csak Te indokoltad meg. A múltkor lejátszottam ezeket a köröket, de akkor kiderült, hogy csak nekem lenne természetes, hogy ha vétó és a csere újra át akar menni, akkor jöjjön egy pár soros magyarázat.
Mondjuk számomra kicsit olyan komikus, hogy ha valami nem megy át, akkor próbáljuk meg még egyszer.
Nem értem hogy ha megvan a vétó, s speciel én leírtam hogy miért (abban igazad van más most nem,de legutóbb pl igen) szerintem, akkor miért kell elküldeni ugyanazt ? :D
Mert nem hiszem hogy valaki meggondolatlanul vétózna, én legalábbis csak olyanra nyomtam ami nagyon nem tetszett, Eazzy-neora is akartam, de úgy voltam vele, ám legyen annyira nem vészes.

Szóval kicsit olyan erőszakoljuk meg a dolgokat effektust érzek, de mondom ez lényegtelen én mit érzek, én megvétóztam ha lesz még ember akkor nem megy át, de speciel nem tartom helyesnek, hogy küldjünk el olyat 2szer 3szor amit már egyszer "leszavaztunk"

szerk: de ha meslija is kifejti hogy neki ez a csere "miért "kell" akkor azt mondom még én is hajlok rá :D Bár továbbra is fent tartom az égvilágon semmi bajom nem lenne az egésszel ha nem 4-5 pick cserélne gazdát, nálam még pont az a mezsgye ami rohadt értékes.
Egy 6-7 vagy 7-8 gond nélkül átmenne :wink:
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.26. 14:41:53

Keeperben Cumbeenak és kantynak, simában 0827-nek ment egy ajánlat. :)
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.01.26. 14:24:34

@kanty: Jennings nagyjából érinthetetlen kategória, Gay-jel csak gyengülne a csapatom. Ha Jennings-t szeretnéd vinni, akkor Lee vagy Williams kell az üzletbe, de főleg Lee, mert ő Warrior. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.26. 13:54:10

Azt direkt nem hoztam fel, hogy elvileg négy vétó kell és közülük csak Te indokoltad meg. A múltkor lejátszottam ezeket a köröket, de akkor kiderült, hogy csak nekem lenne természetes, hogy ha vétó és a csere újra át akar menni, akkor jöjjön egy pár soros magyarázat.

Amúgy rátapintottál a lényegre. Szerintem Te egy gonosz ZÖLD manó vagy. :mrgreen:

Tudnánk folytatni, de mondom értelmetlen, lássuk, hogy átmegy vagy sem.

Amúgy, ha nagyon vétózni akartok elfogadom GT utolsó ajánlatát. 8)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.26. 13:31:10

kanty írta:Én is leírtam már nem egyszer. Úgy írsz mintha csak egy 4. körös pick menne és én nem adnék semmit.

Ha pedig csak ránézel és eldöntöd, hogy ez most vétó és amit én indokként akarok írni nem érdekel, akkor miről beszélünk?

Mindegy, remélem átmegy. Lezártam. Mint sokszor most sem fogunk közös nevezőre jutni, éppen ezért ezt a "vitát" folytatni értelmetlen.
Meghallgatom amit írsz csak nem tudsz ebben meggyőzni, mert ugyanezt megint elfogadtátok ami már egyszer nem ment át.
S egyszerűen nem tudsz meggyőzni ezekről a pick cserékről mert ugyanezt gondolom most, ugyanezt fogom gondolni holnap is.
Az ég egy adta világon semmi gondot nem éreznék ha egy 7-8 pick csere lenne, de ez a 4-5 nálam továbbra is erős, miután nincs olyan különbség a 2 ember között hogy ezt indokolná.

Igen te adsz egy 5iket, de egy 4-5 kör között igen is nagy különbség van.
S úgy írod mintha lenne egy Bob nevű kis gonosz manó, aki megvétózza a cserét és nem megy át, rajtam kívül még minimum 3 embernek nem tetszett a csere, ennek csak lehet valami oka :D

És ha a tavalyi draft ellentettje van, akkor te kapsz egy 73ik választási lehetőségű cetlit és adsz egy 88at
Ha idei jelenlegi sorrendet nézem akkor meg 79et kapsz egy 94esért
(+- 1-2 hely lehet gyorsan számoltam :D )
Nincs olyan különbség nálam a 2 ember között hogy meslija pluszban veszítsen egy 70-80 közötti picket is, s hiába nyer egy 90 körüli picket, pont amiatt hogy neki gyengébb a csapata fontos lenne a cetlije.

Szerintem is túltárgyaltuk, ismersz makacs vagyok, de soha nem kompromisszum ellenes :D Lehet áterőszakoljátok ezt a cserét, de ha megvétózzák másodjára esetleg harmadjára, akkor lehet el kellene gondolkozni, hogy mégis csak valami gond lehet :D Én megvétóztam de hangsúlyozom az én egyke szavazatom ehhez kevés.Cseréljetek cetlit de későbbit, az neked miért nem jó?Abba tuti nem "kötne bele" senki

Amúgy meg amit múltkor írtam, azt továbbra is fent tartom, tisztázni kellene, hogy a keeperek hol lesznek elhelyezve, mert később ebből még több galiba lehet, főleg ha mennek a cetli csereberék.

Eazzy ebben igazad van, példaként hoztam fel, hogy tavaly is volt különbség egy 7-8 húzás között, a 7ik körben még bőven megbízható emberek vannak, a 8ikban már legtöbbször lutrik
Végignyomtam szerintem már vagy 100 draftot, száz százalékra mondom, hogy igenis egy 7ik körös cetli rohadt sokat ér, egy 8ikkal szemben!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.01.26. 13:24:25

Érdekesen fogjátok fel ezeket a pickeket. A jövő évi drafton nem sok keepelendő playert fognak kihúzni, simán fogható jó játékos első körben is, de 5ikben is. Nem hinném, hogy hátrébb akkora különbségek lennének a körök között.
Egyetlen draftot kivenni példának meg óriási butaság. Húztak már rendes drafton is 1/1-re egy kalap kakát, meg Lebron Jamest is.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.26. 13:12:05

Én is leírtam már nem egyszer. Úgy írsz mintha csak egy 4. körös pick menne és én nem adnék semmit.

Ha pedig csak ránézel és eldöntöd, hogy ez most vétó és amit én indokként akarok írni nem érdekel, akkor miről beszélünk?

Mindegy, remélem átmegy. Lezártam. Mint sokszor most sem fogunk közös nevezőre jutni, éppen ezért ezt a "vitát" folytatni értelmetlen.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.26. 12:59:38

kanty

Amit leírtál szép és jó, pont amiatt hogy keeper liga, minden draft cetlinek nagy jelentősége van.
S igen az mondod nem lehet tudni kiből mi lesz, ezek mind szép és jó dolgok, de én hadd ne magyarázzam már el többször :D Egy 4ik körös cetli jövőre is rohadt sokat fog érni!!!!
És nincs olyan különbség a 2 játékos között, hogy ezt indokolttá tegye.Én ezért vétóztam, nézi a búbánat ki cserél, ránézek s eldöntöm ahogy mindenki más.
Ugyanaz a bajom mint a múltkor is, hogy nagyon jó cetlik cserélnek gazdát.
És pont amiatt hogy meslija csapata lehet "keepertelenebb " (új szó :D ) pont hogy ő a cetlijeivel tud hosszú távon előrébb jutni, s azt mondod adunk egy Thompsont aki jó lesz, kap keepert igen, csa mellette indokolatlan hogy elveszítsen egy 4ik köröst ráadásul úgy hogy Smit is elég erős idén.
Mindegy leírtam 3 szor, én vétóztam thats all.

Nálunk is hasonló a helyzet, Zeller kellett kamajnak és megkeresett, én megörültem neki mert számomra meg olyan ember kellett akit tudok cserélgetni, s adja a leggyengébb emberét, Rose úgyis mindjárt jön, Robinson nem kell senkinek, Zeller meg azért csak kezdő center lesz egész évben, s blokkokra pl tökéletes, ezért választottunk 2 kései pick cserét, de aki szerint indokolatlan az vétózza :D

Kantyéknál is hasonló képzelnék el 6-7 vagy 7-8 pick csere
Kép
Kép
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.01.26. 12:44:53

Egyetértek Bob indoklásával, bár azt megjegyezném, hogy azt a 7-8 pick-cserét az ő trade-jében is feleslegesnek érzem. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.26. 12:44:13

Sértődésről szó sincs. Csak sok esetben úgy érzem, hogy valamiért az én cseréimet különösen figyelik egyesek, bár lehet, hogy kevesebb akciófilmet kellene nézzek.

Tavalyi adatok belinkelésének jelen esetben szerintem sok értelme nincs. Mert, ha most lenne a draft, akkor nagy valószínűséggel ezek a játékosok nem itt kelnének el. Amúgy ezek a választások nyugodtan sülhettek volna el fordítva is. Most nem akarom minden játékosnál felsorolni a negatívumokat, de egyik választása sem volt életbiztosítás és legtöbbjük jóval felülmúlja, azt amit vártak tőle.

Ja és még valami, ugye ez keeper. Ha megnézed, akkor például meslija kerete olyan, hogy egy Thompson-t simán keepelheti. Akiben jóval nagyobb a potenciál hosszútávon, mint JR-ban. Klay másodéves, posztján konkurencia nincs, nagyobb esély van arra, hogy jövőre fejlődik elég jelentősen, mint annak, hogy Smith tegye meg ezt. Nekem kell Smith, mert én másra hajtok, és idén szükségem lenne rá. Persze keepelni biztos nem fogom.
Nem árt megnézni néha azt is, hogy a két félnek milyen a csapata, mik a tervei, ha már keeper ligáról beszélünk.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.26. 12:29:00

Figyelj kanty, ne "sértődj" meg, mert azt veszem ki szavaidból.Én mindig leírom ha vétózok, leírom miért vétózok, A 4-5 ami jelen esetben 7-8 pont az a határ ahol igen is vannak különbségek.
Írtam szerintem a 4-5 csere itt indokolatlan, legye4n pick csere, s jogos is lenne de későbbi, 7-8, 6-7 ilyenek.

Lényegtelen, mert sok minden változhat de nézd meg idén kik mentek el a 7ik körben és kik a 8ikban:
Round 7:
DeRozan
Klay Thompson
Duncan
Teague
Lillard
Kemba
Felton
Randolph
Faried
Lopez

Egyedül Harrington volt aki kuka, meg Nene se az igazi

És akkor Round 8
Afflalo
Varejao
Asik
Martin
Pekovic

És még idevehetném Isiah Thomast is

Ezért is vétóztam, egy 7ik körben rohadt jó embert kilehet szedni, s igen pont hogy elég nagy előny van egy 5ik ami majd 8ik lesz.

S nincs akkor különbség a két játékos között, hogy meslija elbukjon egy 4ik köröst, igen szerezz egy 5iket, de picknél lényegesebb hogy ki miért kap jobb picket.
Te jobbat kapsz, s egy 4ik rohadt értékes, ami jelen esetben indokolatlan nálam.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.26. 12:08:47

Bob_Marley írta:
kanty írta:Komolyan ki vetózta ezt a cserét?
Jr Smith-Thompson?
Én vétóztam, s most is vétózom, a 4-5 pick teljesen indokolatlan részemről, de ha azt is mondjátok hogy Smith gyenge mostanában akkor későbbi pickekkel cseréljetek, én ezért vétóztam a 4ik körös húzás az nagyon jó lesz jövőre is (7ik kör) ebben a cserében ez nagy ajándék ilyet kapni vagy adni, én ezért vétóztam.
Ja, mert olyan nagy különbség van egy 4. és egy 5. körös pick között. Úgy mondod, mintha csak egy 4. körös pick került volna bele. Egy 5. körös pick nem jó? Igen, azért van a pick, mert Smith egy az egybe gyengébb, elég csak megnézni az elmúlt időszakát. Vagy azt sem árt figyelembe venni, hogy ki hol játszik. JR jön a padról, igaz rendre megkapja a dobásait, de Thompson egy Curry-vel játszik egy csapatba, aki minden csak nem életbiztosítás. Érdemes megnézni, hogy milyen számokat hozott akkor, amikor Curry nem játszott.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.26. 11:49:35

kanty írta:Komolyan ki vetózta ezt a cserét?
Jr Smith-Thompson?
Én vétóztam, s most is vétózom, a 4-5 pick teljesen indokolatlan részemről, de ha azt is mondjátok hogy Smith gyenge mostanában akkor későbbi pickekkel cseréljetek, én ezért vétóztam a 4ik körös húzás az nagyon jó lesz jövőre is (7ik kör) ebben a cserében ez nagy ajándék ilyet kapni vagy adni, én ezért vétóztam.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.25. 21:17:29

Gareth Tello írta:
kanty írta:Talán a pick kicsit erős, de nálam ez még átmegy.
Egyetértek, alapvetően nincs gond vele
A pickek nekem is erősek voltak, de régóta alkudoztam már CP3-ra... :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.25. 19:58:56

kanty írta:Talán a pick kicsit erős, de nálam ez még átmegy.
Egyetértek, alapvetően nincs gond vele.

(Amúgy ment neked egy ajánlat, már a sokadik. :D )
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.25. 19:13:23

Eazzy írta:
Game90 írta:Eazzy - neobarca cseréről mit gondoltok?
Que?
Talán a pick kicsit erős, de nálam ez még átmegy.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.01.25. 19:04:58

Game90 írta:Eazzy - neobarca cseréről mit gondoltok?
Que?
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.01.25. 18:48:19

Gareth Tello írta:Szerintem senkinek semmi ellenvetése nem lehet, ha kiveszitek belőle a pickeket.
Szerintem azokkal együtt sem volt gond vele. 4-5 az nem olyan számottevő különbség. Ezt a vétót én sem értem. Nálam ez a csere csont nélkül átment.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.25. 18:48:18

Eazzy - neobarca cseréről mit gondoltok?
kanty írta:Komolyan ki vetózta ezt a cserét?
Jr Smith-Thompson?
Én végül nem vétóztam, de szerintem a pick-kel van a gondja a többségnek.
Cumbee írta:ROTOWORLD FANTASY ALL-STARS
Keeper-ben 10ből 3 játékos nálam van :P :twisted:
Bob_Marley írta: Először Foyet néztem ki magamnak
Gondoltam ne maradjon már FA, ezért behúztam őt :D
kanty írta: Game, Te meg szégyelld magad, még hova akarsz erősödni? A mezei fantasy játékos kiszemel egy játékost, erre azt Te már lefoglaltad. :mrgreen:
kanty írta: GT szétnézek, bár így, hogy Game-mel szövetkeztél, nincsenek számomra annyira érdekes játékosaid.
Szerintem összekeversz valakivel.




:mrgreen:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2013.01.25. 18:53:30-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.25. 18:35:16

Szerintem senkinek semmi ellenvetése nem lehet, ha kiveszitek belőle a pickeket.
Válasz küldése