Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.26. 20:16:22

Bob_Marley írta:FGA nem játszik, ha játszana én pl Isten király lennék Ellis 1/15ös meccseivel :mrgreen:

Most az hogy effektíve több kategóriát buksz az IGAZ, de kompenzálva van azzal, hogy Ibaka sokat blokkol, meg jó a mezőnyszázaléka.És összességében meg egyenlő a csere.
(kanty mi mennyit "vitáztunk" Chalmers-GFee kapcsán, ahol konkrétan majdnem minden kategóriában jobb volt Gee, de írhatom azt is hogy Ellis-Gallinari, amikor azt írtad hogy de hát sok patit szed az olasz, ami TÉNY )

És még PO sem teljesen igaz, Bobcats 11 meccs-OKC 10 meccs
Bosh (Miami) 11 meccs, Gee (Cavs) 10
Tehát még ez is egyenlő :D
De ha nagyon kukacoskodok, akkor még ebben jobban is játsz, mert első héten a Cavs csak 3 meccset tol, míg a Heat-OKC-Cats meg 4et. :D

De ne vitázzunk erről, s hidd el nincs nyájeffektus, én ezt vétóztam, s val fogom is, mert nem indokolt egy 2-4 pick benne, vagy mint írtam tegyétek bele, bánja kánya, de akkor adj egy 5-6 picket későbbikért, legalábbis SZERINTEM.
Imádom, amikor így egymásra találunk. Anno Bryant, Djokovic, Bolt, akkor azután a Chalmers ügy, most pedig ez. :lol:

FGA is játszik, mert az is egy kategória. :P
Egy kategória nem kompenzál másik kettőt. Ha Te kettővel nyersz pontba és kettővel nyersz assistba és én öttel lepattanóba, akkor a hét végén ki nyer? Te. Tehát adott kategórián belüli különbségek más kategóriákat nem kompenzálnak.

PO meccseket meg nézd át, mert nem pontosak az adataid, de ezt tényleg hagyjuk. :P :).

Amúgy hány vétó kell valaki írja le kérem. Mert, ha egy fecske nem csinál nyarat, akkor jól van. :D

Szerk: a változatosság kedvéért megint vétó.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.12.26. 19:21:43

FGA nem játszik, ha játszana én pl Isten király lennék Ellis 1/15ös meccseivel :mrgreen:

Most az hogy effektíve több kategóriát buksz az IGAZ, de kompenzálva van azzal, hogy Ibaka sokat blokkol, meg jó a mezőnyszázaléka.És összességében meg egyenlő a csere.
(kanty mi mennyit "vitáztunk" Chalmers-GFee kapcsán, ahol konkrétan majdnem minden kategóriában jobb volt Gee, de írhatom azt is hogy Ellis-Gallinari, amikor azt írtad hogy de hát sok patit szed az olasz, ami TÉNY )

És még PO sem teljesen igaz, Bobcats 11 meccs-OKC 10 meccs
Bosh (Miami) 11 meccs, Gee (Cavs) 10
Tehát még ez is egyenlő :D
De ha nagyon kukacoskodok, akkor még ebben jobban is játsz, mert első héten a Cavs csak 3 meccset tol, míg a Heat-OKC-Cats meg 4et. :D

De ne vitázzunk erről, s hidd el nincs nyájeffektus, én ezt vétóztam, s val fogom is, mert nem indokolt egy 2-4 pick benne, vagy mint írtam tegyétek bele, bánja kánya, de akkor adj egy 5-6 picket későbbikért, legalábbis SZERINTEM.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.26. 19:13:26

Bob_Marley írta: De nézve Bosh-Gee páros
+ 0,2 FGM
0 FTM
+0,4 3PTM
+0,7 PTS
+0,4 REB
-0,6 AST
-1,1 STL
+1,1 BLK
-0,9 TO
+0,5 FGA

Százalék:
FG%-Ibaka-Sessions
FT%-Bosh-Gee
3PT%-Ibaka-Sessions

Az általad felsoroltakból is látszik, hogy a Bosh-Gee páros több kategóriában jobb, akkor az hol win-win csere? Azt hagyjuk, hogy Bosh PO szempontból nem kicsit értékes.
S az nem igazán reális, hogy kijött eredményeket összeadod és azt veszed alapul. Mert, ha egy játékos jobb öt kategóriában, a másik meg kettőben, de abban sokkal inkább, attól még nem az utóbbi az értékesebb. Itt nem pontok vannak, mint ESPN-en, itt az az értékesebb, aki több kategóriában a jobb. Éppen ezért a-0,2 szép csak messze nem fedi a valóságot.
Mindegy én ezzel lezártam. Én alapból nem vagyok a vétó híve, csak akkor ha nagyom irreális dologról van szó, s itt ilyenről szó sincs.
Remélem átmegy a csere, ennyi vesződés után illene.

Killerzone-al amúgy mi van? Fórumon nem igazán látom, s van több játékos, aki érdekelne tőle.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.12.26. 18:55:31

MichaaBee írta:Na, azert Beallel mindjart turheto az ajanlat, de szerintem Te is erzed, hogy nelkule azert tulzas volt. :D
Igazából Lopez-KG különbség miatt, s hogy Brooks azért kivívta a kezdőt és jól tolja, s Rubio meg értéktelen jelenleg, s jelenlegről beszélünk, így az is tűrhető volt :P
De így valóban, hogy adom Bealt is ki van küszöbölve egy esetleges jövőt figyelembe vévő opció.
S KG-vel meg nem járok rosszul, csak legyünk szezon végén pengeélen s harcoljunk a helyekért, akkor még értékes lehet :P

Hamiltont meg akkor elpasszlom, csak tudnám kinek és hogyan :D

szerk: kanty rendben, engem tényleg nem fogsz erről meggyőzni, egyszerűen a 2-4 pick nem indokolt, de ha ragaszkodtok hozzá, akkor valami későbbi pickekkel, lehetne kompenzálni, szerintem.

De nézve Bosh-Gee páros
+ 0,2 FGM
0 FTM
+0,4 3PTM
+0,7 PTS
+0,4 REB
-0,6 AST
-1,1 STL
+1,1 BLK
-0,9 TO

= -0,2

%okat nem néztem, bár ott is Ibaka jó teljesítménye sokat jelent, továbbra sem értem miért kell 2-4 pick ehhez :lol:

Ez olyan tükörsima win-win csere 2-2 emberrel, amihez totál semmi nem kell szerintem .
A világ meg nem lehet tökéletes, mert még nem kaptam meg a Nobel díjat (a'la Sheldon :D )
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.26. 18:51:43

Bob_Marley írta:Ez nem nyavalygás volt de kanty pick nélkül is ez a csere egyenlő lenne, így még kapsz jövőt tekintve egy értékes 2ik picket, míg gareth tello elveszít egyet.Rendben legyen az hogy keepelnéd Bosht (de 5ik körben váalsztottad, ergo 4 embert jobbnak tartottál a draftnál, s igen Bosh jó szezont fut) s Ibakaát nem, de viszont Gee és Sessions között nincs akkora különbség ami indokolná a pickeket, sőt pont hogy Sessions all-around emberke s jó (nekem is kellett volna ha nem lenne így is 2 Bobcats emberem), s 2-2 részt kell figyelembe venni nem azt hogy Ibaka<Bosh>Ibaka és Sessions>Gee, sima accept csere.
Hogy lenne egyenlő? A statokat leírtam, ott létszik, hogy nem egyenlő.
Az meg hol számít, hogy kit hányadik körben választottam. Deron-t elsőnek húztam, s most nem ér egy 3. körös embert sem. Az adott szezonban nyújtott teljesítmény számít, s ha keeper-ről van szó, akkor a jövő is. Plusz még azt is figyelembe kell venni, hogy a cserélt ember az adott csapatban milyen szerepet fog betölteni.

A statoknál a 2-2-t vettem amúgy figyelembe. :) Remélem legalább a többséget sikerült meggyőznöm. Téged nem, de ez van. a világ sem tökéletes. :P
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.12.26. 18:50:33

Na, azert Beallel mindjart turheto az ajanlat, de szerintem Te is erzed, hogy nelkule azert tulzas volt. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.12.26. 18:41:28

MichaaBee írta:
Gareth Tello írta:Bob, a tiédet is elfogadtam, szóval jöhet a tömeg vétózni. :roll: :lol:
Azert erre illik is mennie. :) A Kanty-fele trade azert elfogadhato, foleg ha mindketten ennyire ragaszkodtok hozza. De ezt Garnett-Rubio for Brooks-Lopez cseret mar nem igazan ertem. :) Jo, oke, Garnett egyre nehezebben keepelheto, de statokban azert megis agyonveri Lopezt. 1 az 1-ben azt mondanam, hogy a Lopez for Garnett csere kvazi realis. De Rubio es Brooks erteket, foleg keeperben, hadd ne magyarazzam tul. :) Sosem voltam vetohuszar, azt vallom, ha ket fel megegyezik, hogy az ugy jo nekik, akkor menjen, de most ugy ereztem, hogy itt nyomnom kellett. Keeper szempontbol Rubio erteke Kobe ertekevel vetekszik, Brooks szintuek meg FA-rol behuzhatok.
Attól függetlenül, hogy KG 75 évesen is jóval jobb játékos lesz mint Lopez valaha, sajnos ilyenkor jön elő a játék hibája, hogy nem mutatja a való erőviszonyokat :D De nézd meg, Lopez jobb statokat hoz mint KG.
Én is éreztem lehet karcsúk leszünk, így viszont hogy Beal benne van, aki szintén értékes emberke, szerintem abszolút reális a dolog.

(Brooksok azért nem mozognak már annyira FA-n :P )

És alig tudtam "megszabadulni" az üveglábútól, s erre megint hozzám kerülhet :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.12.26. 18:35:03

Gareth Tello írta:Bob, a tiédet is elfogadtam, szóval jöhet a tömeg vétózni. :roll: :lol:
Azert erre illik is mennie. :) A Kanty-fele trade azert elfogadhato, foleg ha mindketten ennyire ragaszkodtok hozza. De ezt Garnett-Rubio for Brooks-Lopez cseret mar nem igazan ertem. :) Jo, oke, Garnett egyre nehezebben keepelheto, de statokban azert megis agyonveri Lopezt. 1 az 1-ben azt mondanam, hogy a Lopez for Garnett csere kvazi realis. De Rubio es Brooks erteket, foleg keeperben, hadd ne magyarazzam tul. :) Sosem voltam vetohuszar, azt vallom, ha ket fel megegyezik, hogy az ugy jo nekik, akkor menjen, de most ugy ereztem, hogy itt nyomnom kellett. Keeper szempontbol Rubio erteke Kobe ertekevel vetekszik, Brooks szintuek meg FA-rol behuzhatok.

Egyebkent lattam, hogy kuldtel egy rejectet az en ajanlatomra, erre reagalva most egy picit javitok rajta. Majd olvasd, amit hozzafuzok ott. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.12.26. 18:31:04

Ez nem nyavalygás volt de kanty pick nélkül is ez a csere egyenlő lenne, így még kapsz jövőt tekintve egy értékes 2ik picket, míg gareth tello elveszít egyet.Rendben legyen az hogy keepelnéd Bosht (de 5ik körben váalsztottad, ergo 4 embert jobbnak tartottál a draftnál, s igen Bosh jó szezont fut) s Ibakaát nem, de viszont Gee és Sessions között nincs akkora különbség ami indokolná a pickeket, sőt pont hogy Sessions all-around emberke s jó (nekem is kellett volna ha nem lenne így is 2 Bobcats emberem), s 2-2 részt kell figyelembe venni nem azt hogy Ibaka<Bosh>Ibaka és Sessions>Gee, sima accept csere.

Rátettem Bealt, s akkor nem hiszem hogy kiakadna a népharag, bár amit elfogadtak sem volt szerintem rossz.Brooks 10-2-4, ha Rubio tavalyit nézem 10-4-8, de akkor legyen még Beal is :?
KG 15-7 ez évek óta tiszta sor :D Lopez meg azért csak 18-7 körüli emberke.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.12.26. 18:35:44-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.12.26. 18:19:14

Ordog írta:@Eazzy: ilyen egyoldalú csereajánlatokkal, amivel mindenki jól járna csak én nem, nem nagyon tudok mit kezdeni:)
Én nem ajánlottam cserét neked bro ;) Valakivel keversz
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.26. 18:14:56

kanty írta:Akkor újra küldeném, csak azt írja ki, hogy maxon vagy. :P
Ha üresedik a helyed, akkor Te is elküldheted, ha Te küldöd hátha nem jön annyi vétó.
:P

Szerk: Na sikerült.
Látom, elfogadva. :P
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.26. 18:09:05

Akkor újra küldeném, csak azt írja ki, hogy maxon vagy. :P
Ha üresedik a helyed, akkor Te is elküldheted, ha Te küldöd hátha nem jön annyi vétó.
:P

Szerk: Na sikerült.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.26. 17:56:39

Itt vagyok.
Kanty már leírta a lényeget, teljesen jól, köszönöm.
Bosh-Ibaka csere számomra kedvező, egyrészt statok alapján, másrészt jó annyira, hogy keepelhető legyen majd.
Gee-Sessions ugyanakkor nekem kedvezőtlenebb, de nem olyan mértékben, hogy az egész ajánlat negatív színt kapjon miatta.
Szóval összességében többet nyom a latban Bosh, mint Sessions elvesztése.

Bob, a tiédet is elfogadtam, szóval jöhet a tömeg vétózni. :roll: :lol:

Neo, válaszoltam.

Amúgy jó tré ez a PL-forduló eddig...
Rooney a keretben sincs, Hazard csak csereként állt be, be is sárgult, satöbbi...
Eddig 25 pont, jön még hozzá Shawcross. :lol:
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.26. 17:04:09

Kiszámoltam, mert a számoknak talán jobban hisztek.

Sessions-Ibaka nyer: FG%, 3PA, 3pt%, AST, BLK, TO
Bosh-Gee nyer: FGM, FGA, FT%, 3PTM, 3PA, PTS, REB, STL

FTM és FTA az döntetlen.

6-8.
Ha a százalékos statokat kihagyjuk 3-7.
Tehát simán nekem ez a csere nem éri meg, mert veszítek. Azért vettem bele a picket, hogy legyen egyenlő.
Azt már leírtam, hogy Bosh egy keepelhető játékos, akiket én kapok azok SZÁMOMRA JELEN helyzetben nem. Ilyenkor kellene figyelembe venni, hogy ez egy keeper liga, adott játékosnak az értékét több évre kell nézni. S Ibaka ebben az OKC-ben soha nem lesz 4. opciónál jobb. Bosh pedig minimum 3., de láthatjuk, hogy Wade az elmúlt időszakban mennyit hagyott ki, ha nincs Wade, akkor pedig 2.

Azt meg érvnek nem fogadom el, hogy nyomtam, mert felesleges a pick. Azért kértem, hogy jöjjenek konkrét tények. Leírtam a statokat, remélem ez segít. Mert kicsit ilyen nyájeffektusnak éreztem az egészet. Valaki észrevette, hogy neki nem tetszik, aztán még páran vétóztak. Ha valaki konkrét tényekkel jön, azt elfogadom és akkor van értelme, hogy vitázzunk felette. DE, ha csak rányom valaki, mert olyanja van, azt nem igazán érzem tisztességesnek.
Nem gondoltam, hogy ez a csere ekkora "vihart" fog kavarni. Gareth Tello-nak kétszer küldtem el, kétszer fogadta el, ami számomra azt jelenti, hogy Ő is biztos a dolgában, akarja ezt a cserét.
:)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.12.26. 16:30:04

kanty írta:Látom ismét ment a vétó.
Akik vétóztak azokat megkérem, hogy indokolják meg, hogy miért tették.
Én nyomtam rá egyet, feleslegesnek éreztem a picket.
Egy tükörsima 2-2es csere lenne, pickek nélkül.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.26. 16:09:17

Látom ismét ment a vétó.
Akik vétóztak azokat megkérem, hogy indokolják meg, hogy miért tették.

Továbbá Gareth Tello kollégát is megkérem, hogy ha erre jár indokolja meg, hogy Ő miért akarja ezt a cserét, s Ő miért tartja fairnek.

Köszönöm.
:)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.26. 15:05:15

MichaaBee írta:
kanty írta:
MichaaBee írta:Ne mondd már, hogy Ibaka nem keepelhető. :D Pickek nélkül csináljátok nyugodtan, az ellen senkinek semmi ellenvetése nem lehet szerintem.
Nézd meg a keretemet. Deron, Lee, Gay mindenképp előtte van, Milsap pedig határeset. :wink: És három embert lehet keepelni.
Ugyanezek az emberek Bosh előtt is ott lennének. :)
Nem éppen, mert Bosh 18/8-as játékos, míg pl. Gay 18/6-os kettejük közül Bosh-t keepelném.

És a másik csapatot is nézzük meg. Ott hány 18/8-as kaliberű játékos van? Kobe, aki egyértelműen jobb és ezzel bezár a bazár. Ebből következik, hogy GT hosszútávon egy keepelhető játékost nyert.

Igazából nem értem, hogy min akadtatok fenn. Próbálom elmagyarázni, hogy az éremnek két oldala van, ha jobban megnézed és a jövőt is figyelembe veszed, akkor ez a csere korrekt.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.12.26. 13:04:50

kanty írta:
MichaaBee írta:Ne mondd már, hogy Ibaka nem keepelhető. :D Pickek nélkül csináljátok nyugodtan, az ellen senkinek semmi ellenvetése nem lehet szerintem.
Nézd meg a keretemet. Deron, Lee, Gay mindenképp előtte van, Milsap pedig határeset. :wink: És három embert lehet keepelni.
Ugyanezek az emberek Bosh előtt is ott lennének. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.12.26. 13:00:56

Game90 írta: Sima NBA: viszonylag sima volt az előző hét, de most valószínűleg nagy verést fogok kapni Örditől.
Nem értem mitől lenne ez olyan biztos, benne van a pakliban de az is hogy te alázol engem, vagy hogy szoros lesz a párharc:))

Sztem várjuk meg a végét!

@Eazzy: ilyen egyoldalú csereajánlatokkal, amivel mindenki jól járna csak én nem, nem nagyon tudok mit kezdeni:)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.12.26. 12:54:59

kanty írta:Nézd meg a keretemet. Deron, Lee, Gay mindenképp előtte van, Milsap pedig határeset. :wink: És három embert lehet keepelni.
Szívesen megszabadítalak valamelyiktől... :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.26. 11:59:29

MichaaBee írta:
kanty írta:Csak azt felejtitek el, hogy ez keeper. Én adok egy jövőre keepelhető játékost Bosh személyében és cserébe nem kapok egy ilyent se, ezért kell a pick.
Ne mondd már, hogy Ibaka nem keepelhető. :D Pickek nélkül csináljátok nyugodtan, az ellen senkinek semmi ellenvetése nem lehet szerintem.
Nézd meg a keretemet. Deron, Lee, Gay mindenképp előtte van, Milsap pedig határeset. :wink: És három embert lehet keepelni.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.12.26. 11:53:44

kanty írta:Csak azt felejtitek el, hogy ez keeper. Én adok egy jövőre keepelhető játékost Bosh személyében és cserébe nem kapok egy ilyent se, ezért kell a pick.
Ne mondd már, hogy Ibaka nem keepelhető. :D Pickek nélkül csináljátok nyugodtan, az ellen senkinek semmi ellenvetése nem lehet szerintem.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.26. 08:55:56

Csak azt felejtitek el, hogy ez keeper. Én adok egy jövőre keepelhető játékost Bosh személyében és cserébe nem kapok egy ilyent se, ezért kell a pick.

Hány vétó kell, hogy semmisé tegye a cserét? Mert, ahogy látom összegyűlt elég.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.12.26. 04:25:02

Én is vétóztam.

De első ránézésre pickek nélkül tőlem mehet a csere.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.12.26. 01:33:12

Szerintem is a csere abszolút korrekt, pick nélkül, látom másnak sem "tetszett", én nyomtam rá egy vétót.Kiveszitek a picket s marad.
Sajnálom mert én Lopez-Beal kettőssel "nyomultam", de Bosh-Gee erősebbnek bizonyult ezek szerint.De Gareth Tello én ettől függetlenül küldtem még ajánlatot :lol:
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése