Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.12.23. 19:12:07

Gareth Tello írta:
Slither írta:Úgy látom hogy fcbarca0827 abszolút nem tud foglalkozni a fantasy csapataival, ezért ha vkinek van kedve átvenni a csapatait, az jelentkezzen. A szezon közel fele lement, de így sem reménytelen a dolog. :)
Ilyet lehet?
Megpróbálnám.
Na ezt már egy ideje vártam... Végre... :)

Tello legalább kitapasztalod és jövőre már vágni fogod mit hogyan! :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.23. 18:38:52

Slither írta:Úgy látom hogy fcbarca0827 abszolút nem tud foglalkozni a fantasy csapataival, ezért ha vkinek van kedve átvenni a csapatait, az jelentkezzen. A szezon közel fele lement, de így sem reménytelen a dolog. :)
Ilyet lehet?
Megpróbálnám.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.12.23. 13:08:28

Úgy látom hogy fcbarca0827 abszolút nem tud foglalkozni a fantasy csapataival, ezért ha vkinek van kedve átvenni a csapatait, az jelentkezzen. A szezon közel fele lement, de így sem reménytelen a dolog. :)
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.12.22. 21:08:18

Regisztráltam a PL fantasyra.
Lenne pár kérdésem:

- 10 perce nem jött meg az e-mail visszaigazolás. Meg fog jönni valaha? :D
- Csak angol nyelven van?
- Spanyol liga változatban is van?
- Tulajdonképpen mi ez az egész?
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.12.22. 14:18:29

Cumbee írta:
MichaaBee írta:Cumbee! Láttam az ajánlatod, rejecteltem is. Remélem megkapod valamilyen formában, amit hozzáfűztem, aztán ha gondolod, jöhet újabb offer. Ha nem kapod meg, szólj, és dobom itt pü-ben. :wink:
Jöhetne újra, mert nem kaptam meg valamiért.(Fura, mert az utóbbi napokban kaptam többet is, de a tiéd valahogy elkeveredett akkor.) Ha gondolod küldheted ott is, de nekem itt is jó.
Ment a pü még tegnap.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.12.21. 17:56:32

MichaaBee írta:Cumbee! Láttam az ajánlatod, rejecteltem is. Remélem megkapod valamilyen formában, amit hozzáfűztem, aztán ha gondolod, jöhet újabb offer. Ha nem kapod meg, szólj, és dobom itt pü-ben. :wink:
Jöhetne újra, mert nem kaptam meg valamiért.(Fura, mert az utóbbi napokban kaptam többet is, de a tiéd valahogy elkeveredett akkor.) Ha gondolod küldheted ott is, de nekem itt is jó.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.12.20. 18:14:43

Cumbee! Láttam az ajánlatod, rejecteltem is. Remélem megkapod valamilyen formában, amit hozzáfűztem, aztán ha gondolod, jöhet újabb offer. Ha nem kapod meg, szólj, és dobom itt pü-ben. :wink:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.18. 21:52:28

neobarca írta: Ha Keeperben van nálad, akkor engem érdekel. Bár anno a Wade és a pickes ötletemet nekem is elhajtottad. Viszont Wade mostanában olyan jó, hogy egy D. Will-t pl nem ér meg nekem. De azért alkudozzunk :wink:
Wade-ért most se adnám. :P Wade nekem fantasy szempontból nagyon nem szimpi. Magasról tesz a szezonra, plusz még meccseket is hagy ki.
Na kiküldtem pár üzenetet, az érintettek megkérem, hogy válaszoljanak majd.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.12.17. 23:09:08

Cserék sztornózva, Killerzone teammel dílelek...

Senki se vótoljon ha kérhetem, mert tökön szúrom magam, köszi előre!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.12.17. 23:08:46

Bob_Marley írta:Héten keeperben neobarca az ellenfél jöhet a bosszú :lol:

Kép

És lassan vissza térnek a sérültjeim, szóval a one hit wondereknek kezd a csillaguk leáldozni :D
Állok elébe Bob! Már nagyon vártam ezt az összecsapást. Na de most akkor a héten ki lesz a hazai pályán?

Egyébként a héten veled nem szeretnék cserélni. Ne érts félre, csak nem akarom szídni utána magamat. Anthoníért James kivételével bárkit megkapsz. Ezt 100x leírtam. Picket, embert, akit csak akarsz... :wink:
Bob_Marley írta:
kanty írta:Deron valakit érdekel?
Hmmm, mikor érdeklődtem Williams után, elhajtottál, érdekes most meg cserélnéd.
Ha Keeperben van nálad, akkor engem érdekel. Bár anno a Wade és a pickes ötletemet nekem is elhajtottad. Viszont Wade mostanában olyan jó, hogy egy D. Will-t pl nem ér meg nekem. De azért alkudozzunk :wink:

Amúgy keeperben elégedett vagyok. Cél a PO. Simában meg cél az utolsó hely elkerülése. :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.12.17. 23:05:55

Ellisért anno Gakllinarira is azt mondtad, hogy hát de jobb, aztán tessék :P
Amúgy ez még a Chalmerses üzletelésben volt, s pl megnézheted Ellis statjait hogy nem olyan rossz :D SBargnanit meg Ellist meg Geet adtam volna, aztán maradt Gee, aki ugye milyen gyenge meg nem tartja a számait, meg hát nem kell, aztán tessék, fogadjunk ha most beállítanék egy csereajánlattal érte, elküldenél :D Most is írtad nem hozta magát, ergo már Gee milyen fontos láncszem.
Nyugi csak szívom a véred, de Deron sztorit majd írd le.


Most nézem a fantasy PL-t, Cazorla 40 pont, hát csokoládé-vanília van :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.17. 23:00:06

Bob_Marley írta: Még Ellis-szel érdeklődtem meg Bargnanival.
Azért volt fura, mert akkor mondtad őt biztosan nem cseréled el, mert hogy megakarod tartani, semmi extra nincs benne, csak meglepődtem ennyi :D
Jó, hogy Ellis-ért nem adtam. :P Azóta megváltozott a véleményem, ha majd sikerül elcserélnem elmondom, persze ha érdekel. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.12.17. 22:45:26

kanty írta:
Bob_Marley írta:
Hmmm, mikor érdeklődtem Williams után, elhajtottál, érdekes most meg cserélnéd.
Mikor érdeklődtél? Abba mi a fura, hogy akarom cserélni? Vagy Te szezon előtt eldöntöd, hogy kit cserélsz és kit nem és ezt végig be is tartod?
Még Ellis-szel érdeklődtem meg Bargnanival.
Azért volt fura, mert akkor mondtad őt biztosan nem cseréled el, mert hogy megakarod tartani, semmi extra nincs benne, csak meglepődtem ennyi :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.12.17. 22:14:28

Küldtem ajánlatot, tessék megnézni;) SIMA YAHOO NBA

Az érintettek:
Melodama
KillerZone
OFWGKTA


Accept-et kérek, köszcsi:)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.17. 22:13:57

Bob_Marley írta:
Hmmm, mikor érdeklődtem Williams után, elhajtottál, érdekes most meg cserélnéd.
Mikor érdeklődtél? Abba mi a fura, hogy akarom cserélni? Vagy Te szezon előtt eldöntöd, hogy kit cserélsz és kit nem és ezt végig be is tartod?
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.12.17. 22:06:29

kanty írta:Tudom, hogy sok van még addig, de jövőre egy Hard Cap ligát hozzunk össze, az azért teljesen más szint lenne.

Game!

Elküldtem újra. Az előző részletesebb volt, de még egyszer nem volt kedvem mindent leírni.

Deron valakit érdekel?
Jajaja a hardcapot már én is ecseteltem múltkor, meg Game-el is beszéltük, az tényleg remek lenne + FA listához meg a virtuális pénz dolgot, s én esküszöm a jó Istenre csendben leszek :D

Hmmm, mikor érdeklődtem Williams után, elhajtottál, érdekes most meg cserélnéd.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.17. 21:26:00

Tudom, hogy sok van még addig, de jövőre egy Hard Cap ligát hozzunk össze, az azért teljesen más szint lenne.

Game!

Elküldtem újra. Az előző részletesebb volt, de még egyszer nem volt kedvem mindent leírni.

Deron valakit érdekel?
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.12.17. 21:09:46

Na akkor tőlem is egy összefoglaló, igyekszem viszonylag rövidre fogni.

NFL: 3 ligából 3-ban bejutottam a PO-ba, ebből 2-ben ki is zúgtam már most. A 3.-ban 1-2 hetes késéssel draftoltam, amikor már kb ismertem is a játékosokat.:D Az egész jó kis csapat lett, ott végig csak a győzelem játszott. Kicsit el vagyok keseredve, reméltem, hogy összejön az a bravúr az EuroB. ligában ami tavaly NBA-ben, hogy a béka segge alól összerakok egy használható csapatot, ennek voltak is jelei a szezon 2. felében, de sajnos túl rövid ez az NFL szezon ahhoz, hogy nagy csodákat lehessen tenni. Tanuló évnek minden esetre jó volt.

NBA: Ezzel eddig túlságosan nem foglalkoztam, egyértelműen az NFL-be fektettem az energiám, itt csak elvagyok egy ideje.:D Most, hogy az NFL-nek lassan vége, valszeg itt is egy kicsit aktívabb leszek.

ESPN: Bár szezon előtt ezt szántam e legkevésbé fontos ligámnak, végül úgy alakult, hogy ez volt az egyetlen draft, ahol nem voltak hátráltató tényezők, így itt nagyrészt a terveim alapján alakultak a dolgok. Vannak húzásaim, amik nem jöttek be annyira, de ezek az én döntéseim voltak, ráadásul még idejük is van beérni, szóval itt nem panaszkodom. Jelenleg 7-0-val állok, napokat is csak ritkán vesztek, a heti összesítéseim pedig elég biztatók, szóval itt ha nem történik nagy fordulat, akkor a PO simán meglesz, hogy ott mi lesz az meg még nagy talány. Most játszom a másik divizió vezetőjével, neki több embere játszik majd a héten, ráadásul az FA-t is aktívan használja, szal kinéz egy vereség, de majd elválik.

Yahoo-s ligák: A rövidség kedvéért ezt a 2 ligát egybe veszem. Keveset foglalkoztam még velük, talán még cserélni sem cseréltem. Bár most megnéztem, de ha tegnap meg kellett volna mondom, hogy melyikben hogy állok, akkor nem tudtam volna. Még azt sem, hogy mezőny első, vagy 2. fele. Mind2 ligában viszonylag elégedett vagyok a csapattal, a draftokról itt nem beszélek, mert egyik sem lett 50%-nál sokkal jobb. A hosszú elemzésekre meg gondolom senki sem kíváncsi.:D Itt is a célom első körben a PO (ennek elérésére mindkét csapatom képesnek is tartom) aztán ha ez megvan, akkor később a győzelem. (Ez viszont már necces.:D) A sima csapatomban vannak kiemelkedő játékosok, de sajnos nem elég mély a keretem, a keeperben pedig pont, hogy túl mély és ott pont az a baj, hogy igazán nagy sztárból van nagyon kevesem ahhoz képest, hogy mellettük mennyi jól teljesítő "dolgos kiegészítő" van.

u.i.: Game, ha még mindig érdekel Valencsúnász, akkor gyere oszt tárgyalunk. Elég trágya mostanában, szal eladó.:D Annyira még nem tartom gázosnak a helyzetet, hogy pánikoljak, de annyira már igen, hogy ne legyen mind3 ligában nálam.:D Szóval ez nem csak Game-re igaz, ha valakinek valamelyik ligában szüksége van rá, az kereshet vele kapcsolatban.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.12.17. 20:55:12

Idén azért van talán alacsonyabb fordulatszámon a dolog, mert talán tavaly az újdonság ereje miatti "drukk" jobban felvillanyozta az embereket.
Idén úgy vettem észre nem azért mert taktikusabbak lennének az emberek, csupán a felhasználók nem aktívak.
fcbarca0827 esetét tudjuk, sajnálatos hogy neki net gondjai vannak, ezért nem is tud foglalkozni a yahooval sem, killerzone is eltűnt, de mások is eléggé csendesek, nem egyszer láttam hogy pl Eazzy is elfelejtett csapatot beállítani stb.
Illetve tavaly azért több szappanopera volt, ami "köszönhető nekem".
Mert gyenge volt a ncsapatom, s folyamat próbálkoztam, s napi szinten lőttem az ajánlatokat.
Mondjuk idén is én legalább már 3szor cseréltem :P
És közeleg a 4ik is, 5 ajánlatom csücsül bent, csak ugye mint írtam a játékosok nem elég aktívak.
De meslijával blockbuster dolog készülőben van :D
De pl neobarca is ránézhetne a dologra.

Csapataimat nagyon nincs kedvem értékelni, nehéz újat mondani hétről-hétre, Gamel úgyis megvitatjuk, s annyira meg nem izgi, ráadásul nem szeretek 2szer írni ugyanarról :D

Héten keeperben neobarca az ellenfél jöhet a bosszú :lol:

Kép

És lassan vissza térnek a sérültjeim, szóval a one hit wondereknek kezd a csillaguk leáldozni :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.12.17. 21:15:19-kor.
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.17. 19:55:36

kanty írta:PL fantasy:
Mit mondjak? Országos 16. hely. Köszönöm. 8)
Magyarországon 14. lennél. :oops: :shock:
Az összesített 52000. hely sem tré. Azt néztem amúgy, hogy van Persie a kulcs: világszinten az első tíz helyezettből kilencben szinte mindig ő a cséká. :shock:
Lehet, hogy meg kéne vennem? :mrgreen:

Amúgy szólok mindenkinek, akit érint, tehát neked is, hogy Fellainit három meccsre eltiltotta az FA!
Ez azt jelenti, hogy legközelebb január első hétvégéjén léphet pályára ismét.
Szóval pótoljátok.
Game90 írta:PL: gyenge, csak 3 játékosom volt értékelhető.
Látom, nem én voltam az egyetlen, aki Suárezt rakta csékának.
:lol:
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.17. 19:34:26

˙ʞoɹí ʇɹépәʌpәʞ әʇ ɐ ʞɐsɔ әɯɐƃ

Eddig ez volt messze a leggyengébb hetem.

Sima NBA:
Négy sérülttel sokra nem számítottam. Volt olyan nap is, hogy 1-11 volt, aztán tegnap este átvettem a vezetést, 6-5-re de MichaaBee-nek bent volt még két játékosa, biztosra vettem a vereséget. égül 4-8 lett, amit úgy fogok fel, hogy ennyi sérülttel sikerült fognom négy kategóriát. Amúgy még így is lehetett volna szorosabb. Tegnap gondolkoztam, hogy kit vegyek fel FA-ról. Végül Delfino-t választottam, Nick Young helyett. Utóbbi persze, hogy hozott egy 30 pontos meccset. :D

Keeper:
Megízleltem a vereség ízét. :lol: Őszintén szólva nem számítottam erre. Gratulálok kamaj-nak. Végig szoros volt, reménykedtem is benne, hogy megtudom fordítani, de végül 5-7 lett. Crawford és Gee is gyenge hetet hozott és ez már nem fért bele.

ESPN:
Vereség itt is a változatosság kedvéért. Mondjuk ebbe annyi energiát nem si fektetek, amióta képtelen voltam cserélni.

PL fantasy:
Mit mondjak? Országos 16. hely. Köszönöm. 8)

Amúgy idén nagyon nehéz cserélni. MichaaBee-vel akartam összehozni egy cserét, de ha azt mondom, hogy esélytelen volt, akkor még finoman fogalmaztam.
Tavaly röpködtek a három emberes cserék, idén sokkal nagyobb a csend. Mindenki sokkal taktikusabb.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.12.17. 18:10:53

neobarca írta: Amúgy meg csak zrikállak.
Ne izgulj, én is téged 8) Néha kell egy kis trash talk :D

Nyomok egy helyzetjelentést, ahogy kanty szokta (bár ő most remélem nem fog írni, nincs kedvem fejjel lefele olvasni :P ).

NFL: győzelem, de nem örülök neki, gyakorlatilag csak azért nyertem, mert fcb0827 nem állította be a csapatát, pl. irányító nélkül tolta le ezt a hetet. És így is csak 2 ponttal nyertem :D

PL: gyenge, csak 3 játékosom volt értékelhető.

Sima NBA: ez most kivételesen sima győzelem volt. Gary Neal, Monroe, Josh Smith, Rondo négyesnek jár a riszpekt. Fel is jöttem az utolsó PO helyre, cél, hogy ezt megtartsam :D Ezen a héten vs. Mezítlábas City, nem tudom, hogy mit várjak, ez a Noah, JJ, Kobe, Jrue jól hangzik.

Keeper NBA: ez végig izgalmas volt Slither ellen, akár egy 6-6 is benne volt, de szerencsére behúztam. Itt a R. Anderson (16 tripla a héten), Harden (30 FTM a héten), George hármast emelném ki ill. Splitter is jó húzásnak tűnik FA-ról. Viszont Love összekaphatná magát, a sérülése után nem találja a dobóformáját (de nem is csodálkozok, kéztörése volt, meg bőven hamarabb tért vissza, mint várták), Holiday és Evans meg felépülhetne, kellenek ezen a héten Cumbee ellen, akinek brutális volt a múlt heti teljesítménye, összehasonlítottam a statokat, simán vert. Itt meg az a cél, hogy Top3-ban végezzek az alapszakaszban.

Ja, kíváncsiságból megnéztem, hogy mit írtam a szezon előtt a csapatomról, kiemeltem a két kedvencemet :D Mondjuk úgy ahogy eltaláltam a dolgokat.

Amúgy így, hogy lement 20+ meccs, kik azok, akiket inkább nem választottatok volna/kit húztatok volna be inkább? (Én majd később leírom.)
Game90 írta: Saját csapatomról írnék egy kicsit:
1. Love: tudom, hogy sérült, de meglepődtem, hogy idáig csúszott, top3-as fantasy játékos, rá a jövőben is számítok.
2. Harden: közte és Jennings között vacilláltam, végül Beard-re esett a választásom, ha a tavalyi átlagait hozza, akkor én már elégedett leszek. Bár jobban belegondolva, lehet, hogy Jennings jobb lett volna.
3. George: Monroe túl szép lett volna. Ibaka-t valamiért nem akartam bevállalni, Steph Curry bokája meg porcelánból van, így maradt George, akitől idén nagy fejlődést várok, bár szerintem elég kérdőjeles ez a pick.
4. R. Anderson: A. Davis lett volna a célpont, róla lemaradtam, remélem Anderson nem csak 1 szezonos csoda volt.
5. Jrue Holiday: neki nagyon örülök, jó kis szezont várok tőle és mivel elég fiatal és van benne potenciál, maradhat is a csapatomnál.
6. Tyreke Evans: Kings elég veszélyes csapat, de 15/5/5-re simán jó, sőt, a contract year sokat dobhat rajta.
7. Lillard: csodálkoztam, hogy idáig csúszott, simán top3-as rookie.
8. Beasley: tőle sokat várok a Suns-ban, de lehet, hogy beégek vele.
9. G. Davis: a gyenge Magic-ben jó lehet.
10. Favors: magas kellett.
11. Kirilenko: ne kérdezzétek, hogy miért pont ő.
12. Rivers: elég hullámzó a teljesítménye, de egy próbát megér, ha Gordon esetleg megsérül, akkor be is válhat.
13. J. Green: ő egyáltalán nem volt képben nálam, csak lejjebb nézegettem a játékosokat, aztán ráakadtam :D
14. B. Gordon: csak úgy.
15. Drummond: tőle nem várok olyan sokat, de utolsó körben nem volt már sokkal jobb.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.12.17. 16:02:01

Ordog írta:Sima yahoos ligában küldtem egy ajánlatot Lakers0827 teamnek...

I give you an offer what can't refuse 8)
Azt várhatod. Ha jól tudom, még mindig nem foglalkozik a csapataival. Már kértem is Slithert, hogy legyen valami, de azóta sem történt semmi...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.12.17. 15:07:21

Sima yahoos ligában küldtem egy ajánlatot Lakers0827 teamnek...

I give you an offer what can't refuse 8)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.12.16. 14:08:28

Game90 írta: Sima:
10. Game
15. neobarca

Keeper:
2. Game
3. neobarca

Hiába győztél le, még mindig előtted vagyok :lol: :twisted: Amúgy abban nem vagyok benne.

Arról nem tehettem, hogy Tyreke Evans és Favors is lesérült 1-1 hétre. Knight tényleg elkapta a fonalat (nem hiába érdeklődtem), de Evans se rossz, az utolsó 5 meccsén azért hozott egy elég korrekt 21/5/3/1,5-öt. Bass-t meg ha akartam volna, akkor ingyen is megszerezhettem volna FA-ról :P
Nálam a sima nem erről szól. :D Ott próbálok nem az utolsó lenni ezzel a [auto_cenzúra] kerettel...

Keeper-t már komolyan veszem. Ott egész tűrhető a dolog. Bááár Eazzy rendesen megizzaszt. [auto_cenzúra] van kilátásban... :(

Amúgy meg csak zrikállak. Látom, hogy előttem vagy... :lol: De még nincs vége... :wink: :P

Evans valóban nem rossz, de Favo nem valami nagy szám. Érte megért volna egy Basst. De ez már régi story. Már Bob idegeit őrli azóta... :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Válasz küldése