Gamez - Kedvencek játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.11.03. 12:52:55

Tudnátok ajánlani valami olyan játékot XBOX-ra, amivel ketten (esetleg többen) lehet játszani, és nagyon szórakoztató? A játék műfaja mindegy (FIFA, CoD sorozat alap)
Kösz kösz
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.10.30. 13:32:18

Tegnap nem nagyon kaptam választ, azóta sikerült ugyan leszednem, (reloaded), de nem működik. Crackelem, indítom és nem lép be, nem ír ki semmit, csak ugye egy pillanatra elsötétül a képernyő, mintha belépne, de már ki is dob. Ez mi?
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2012.10.30. 00:38:24

Magon kint az új NFS MW, de ahogy a kommenteket olvasom... Sikerült folytatni a halomgyártást az EA stúdiójában.
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.10.29. 10:38:24

sziasztok! Valaki adna nekem egy működő linket privátban a nba13-hoz? Jelenleg nem vagyok meghívós letöltős helyre regisztrálva, máshol pedig vagy nem működőt találtam, vagy egyáltalán nem találtam meg. Mostanság nem szokott ilyen problémám lenni, de sajnos jelenleg fennáll. Köszi előre is!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5236
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.10.27. 12:46:11

davi10 írta:Assassin's Creed 3 --> nCore-on megtalálható :D Boxra biztosan, de én még várok a magyarított verzióra.
Olvastam kommentbe, gyerek kiírta, és egyhuzamba végigtolta 1 óra szünettel :shock: Ez már kicsit beteges :D
Én is úgy csinálnám :mrgreen:
De még várhatok egy hónapot a PC-s verzsönre :?
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.27. 12:37:39

Assassin's Creed 3 --> nCore-on megtalálható :D Boxra biztosan, de én még várok a magyarított verzióra.
Olvastam kommentbe, gyerek kiírta, és egyhuzamba végigtolta 1 óra szünettel :shock: Ez már kicsit beteges :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.10.26. 20:20:04

Játszottam a 2k12-vel, de egy idő után lankadt az érdeklődésem. Kevés sikerélményem volt, nem vagyok nagy kosaras. De most leszedtem a 2k13-at és megtetszett. A kérdésem az, hogy mikor kell eldobni a labdát? Mielőtt bevillan a kék kör a játékosom alatt, pont el kell valahogy találni a villanást vagy a villanás után azonnal? Mert elég kacifántos. Főleg a büntetődobások nem mennek jól (igaz más sem :P).
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.19. 17:29:46

nekem is nagyon bejön.az előzővel is rengeteget játszottam,úgy hiszem idén is így lesz. tetszenek az újítások,de cselezni nem nagyon tudok. a stílusomból adódóan ez nem is akkora gáz. create a legend(vagy mi) módot kezdtem. a legnehezebb számomra a védekezés. egyszerűen fennakadok a saját vagy az ellenfél emberén és a játékos,akit fognom kéne lazán szórja a sima tempóit. james királlyal vagyok,de csak allstar fokozaton,de tripla-dupla közeli az átlagom és 30 pont feletti
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.19. 16:57:09

Irányítás alatt azt értem, hogy totál megváltoztatták a cselezés gombokat, jobb karral irányítasz mindent, ami eddig a dobás volt :?
Játszottam pár meccset, de én nem tudom megszokni, s iszonyat idegesít, hogy nem azt csinálja a játékos amit szeretnék.
Sarkazásnál viszont így könnyebb, azt aláírom, hogy jobb karral csinálod a mozdulatot, ballal tudsz belőle "kitörni"
Meg szerintem óriási hiányosság hogy nem lehet slidereket letölteni hozzá, hanem kézzel kell beállítani.

Én úgy látom a régi betegségek továbbra is megvannak, amik bizony szerintem eléggé csökkentik a játékélményt.
Támadópattanózás pl, meg oké a sliderekkel babrál az ember, de továbbra is mint minden évben vannak játékosok akik szárnyra kapnak és ami a kezükbe kerül bedobják, s nem James vagy Durant esetleg Paul, hanem Ben Gordon, DJ Augustin, Brooks, Meeks, s hiába védekezel rajta bedobja emberrel dudaszóban a tripla mögül 3 méterrel s eljutnak 30 pontokig ha az elején belelendülnek, nem lehet velük mit csinálni.
Én védekezni nagyon tudok, támadásban meg figurákat játszok, s a nagy sztárokat úgy ahogy megtudom fogni, de persze az OKC meg a Miami rémálom, ott hiába fogod Durantet jön Westbrook :? De ez így rendben is van az élet is ilyen, de hogy Bogans bevágjon 4/4 triplát, emberrel együtt az azért mókás :D

Zenében igazad van, hogy ízlés dolga.De azért ha NBA akkor előbb jut eszembe a hiphop mint a Daft Punk :lol: Érdemes visszaemlékezni milyen zenék voltak egy 2k10-ben vagy 11ben, ég és föld, s szerintem nem jó irányba mentek el, de ez szubjektív nyilván, de nálam ez is ront az élményen.Nem mondom van 1-2 ami nagyon jó kis muzsika, de vannak totál nem odaillő zenék, s nem csak méhkas :D Mindent elmond, hogy Kanye West zene is van benne...
Kép
Kép
Kép
socio66

2012.10.19. 16:36:41

[quote="Bob_Marley"][/quote]
a zene ízlés kérdése, nálam rendben van, bár nem vagyok egy nagy jay-z fan, de az intro például nagyon el lett találva, és alapvetően szerintem jó a soundtrack is, azt az egy számot amit mutattál mondjuk én sem tudom értelmezni, de annyi talán belefér.
támadó fault tényleg nincs, azt ki lehetett volna javítani, de helyette sokat foglalkoztak például a blokkokkal, és sok aprósággal, amik azért bőven dobnak a játékmeneten.
irányítás alatt nem tudom pontosan mit értesz, myplayer-ben annyit tapasztalok, hogy ahogy írtam is, kevésbé szkripteltek a mozdulatok, realisztikusabban reagál a játékos az irányításra, és jobban megmutatkoznak a skill pontok, vagy azok hiánya.
igazából én nem vártam sokat a játéktól, mert a tavalyi, de már az az előtti is közel tökéletes volt, a játékmenetben vannak továbbra is apróbb hiányosságok, mint a támadó fault, vagy az általunk nem irányított csapattársak védekezése például, de nem érzem hogy ezek jelentősen rontanák a játékélményt.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.19. 12:20:50

Nekem tetszik a játék. Nem sok változott a 12-höz képest. 11ről nem tudok nyilatkozni,mert az valami fura oknál futva csak szaggatva ment a gépemen.
MyPlayerben a Celticsbe vagyok kezdő Guard (Shooting), elég jól megy,de nincs az mint a 12-ben,hogy 50-60-70 pontokat dobok pro módban. jó így is dobtam már 2szer 40 felett,de akkor nagyon ültek a tripláim :D
Szóval nekem bejön,ez a edzés legendákkal is tetszik,nem tudom hogy volt e ilyen a 12ben,mintha csak egy kezdeti lett volna,egyszeri alkalmas.

A támadó pattanózás szinte lehetetlen, labdát szerezni se olyan egyszerű mint a 12-ben,viszont itt vagy 4-5ször odaüthetek fault fújás nélkül,12ben meg a második labdaszerzési kísérletnél jött a fault.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.19. 12:12:13

socio66 írta:2k13-ról senki semmit? :)
pedig szívesen olvasnám a véleményeket az újításokról/beszámolókat a karrierekről. :)

Úgy látom én maradtam aki panaszkodik. :D
Myplayerről nem tudok nyilatkozni, azzal nem játszok csak a 2k11ben.

Pozitívumok:
-Mozgás tényleg jó
-pattintott labda újítás jó
-védekezés jobb
Negatívumok:
-IRÁNYÍTÁS
-Zene (Jay-Z nagy forma (volt) de állandóan őt nézni kicsit idegesítő ezt meg határolja be valaki, hogy mi akar lenni??
NBA 2K13 Soundtrack - Stress (Justice)
http://www.youtube.com/watch?v=2FwHY5hR084#
Valami borzalom, olyan mintha egy méhkas járna a fejedben......
-támadó fault megint szinte nincs is

Olyan dolgokat nem hozok fel, hogy slider beállítás, gyorsindítást rohadt nehéz megfogni, az ellenfél embere mindig gyorsabb, támadópattanózás stb, mert ezek már évek óta megvannak (támadófault is mondjuk) :D

Igazából az irányítás miatti teljes káosz miatt azt mondom, óriási csalódás a játék.....Én maradtam is a megszokott 2k11-nél.
Kép
Kép
Kép
socio66

2012.10.19. 11:21:05

2k13-ról senki semmit? :)
pedig szívesen olvasnám a véleményeket az újításokról/beszámolókat a karrierekről. :)
én egy myplayer-el nyitottam, agyatlan scorer kettesként :), rövid phoenix-i kitérő után(akiket konkrétan visszautasítottam az elején az interjúnál, de aztán draftoltak, logikus. :)) most a pacers-nél vagyok, pár meccs után rögtön kezdő lettem, szerződtetett a jordan, plakátokon vagyok, újságcímlap, minden játszik. :) élvezem is a játékot, granger és george mellettem mindent beszór, de a legjobban hibbertet imádom, minden lepattanót leszed az ember, pozícióból is megoldja, egy vadállat. :)
amit nehéz megszokni, hogy a játékmenetbe elég rendesen belenyúltak, sokkal kevésbé 'szkriptelt', kevésbé kiszámíthatóak a mozdulatok, myplayer-ben például csomószor elhagyom a labdát, kiütik a kezemből cselezés közben, vagy hosszabb passzokat lábhoz adok, esetleg másfél méterrel magasabban. :)
de amúgy nagyon tetszik ez a rész is, jók a zenék, szépek az animációk, és minden fejlesztést jó irányba vittek el szerintem.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.18. 19:39:11

Ha valaki hasonló cipőben jár(t) mint én, hogy az Xbox konzolhoz az új játékok már nem mentek, pedig a flashelés a legújabb volt, de az író nem volt az igazi :D Akkor találtam egy helyet http://cpkonzol.hu/ Pesten a Határ úttól nem messze, "akciós DVD-t" írnak ezer forint per játék, s MŰKÖDIK :D

Remélem ez nem minősül reklámnak, meg wareznek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.10.14. 14:52:26

A Red Dead megvan, bár nekem az annyira nem jött be. :)

Forza Motorsport 4 eléggé tetszetős, jelenleg vacilálok közte és az F1 2012 között. Az f1-nek xboxra is el van csesződve a mentése?
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.10.13. 19:11:17

Messa írta:Nem nagyon vagyok jártas xbox játékokban, Fifa sorozat az alap, ezen kívül ha 1 játékot mondhatnátok, melyik a legjobb, amit mindenképpen ajánlanátok kipróbálásra? Akármilyen témájú, típusú jöhet. :D
Gears of War 1-2-3
Mass Effect 1-2-3
Red Dead Redemption
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.10.13. 18:52:58

forza motorsport
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.10.13. 18:31:32

Nem nagyon vagyok jártas xbox játékokban, Fifa sorozat az alap, ezen kívül ha 1 játékot mondhatnátok, melyik a legjobb, amit mindenképpen ajánlanátok kipróbálásra? Akármilyen témájú, típusú jöhet. :D
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
ZotyaFace
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2012.08.21. 13:27:03

2012.10.10. 00:48:13

Üdvözletem mindenkinek! Nem találtam megfelelő topicot erre(gondolom nincs is)

Segítségre lenne szükségem.

Adott egy Jtag-hackelt X360,új FSD+Dashlaunch-ot akartunk telepíteni(FSD 2.2.725,DashL. 3.02).

Dashlaunch telepítésénél lefagyott a gép,újrainditásnál pedig
"Fatal Crash Intercepted" felirat fogadott bennünket.
Se Xexmenüt,se FSD-t nem tudunk inditani,de még az alap Dashnél is ez a hibaüzenet jön fel,akármilyen műveletet próbálunk elvégezni. Ha rádugjuk a pendriveot,azonnal lefagy a gép ezzel a hiba üzenettel. Xexmenü sem indul el cd-ről.

Mi lehet a probléma!?? Válaszokat előre is köszönöm.
Madridista. De nem az elvakult fajtából :)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.07. 22:31:12

csababarca írta: Nekem a difficultynál,van olyan hogy Rules and Flags. ott két opció van,realistic vagy reduced. próbáltam mindkettőt. egyiknél időbüntetést kapok,ha rosszalkodok( :D ),a másiknál meg box áthajtásost.
A kicsúszás nem vészes,bill.en játszok. óvatosan megyek,meg nagyjából tudom,hogy melyek a veszélyes kanyarok. Ellenfelek viszont nem. Malajziában 7en értünk célba,annyian kiestek egy kanyarban,Valenciában meg egyedül én értem célba :D
azannya,akkor benéztem. bevallom,még nem próbáltam ebben a részben a zászlós szabály kikapcsolását,de ha jól emlékszem,az előzőben lehetett és éltem is vele párszor. a reduced elvileg a csökkentett mértékű büntetés,szóval úgy látszik,hogy kénytelen vagy jól viselkedni vagy a flashback-et használni.
nekem is ez szokott a legnagyobb gondot jelenteni,illetve a kanyarokban,ahol nem kell teljesen elvenni a gázt,ott nem tudok normálisan átmenni,mert a gamepadon vagy nyomom és kicsúszok vagy nem nyomom és lassú vagyok. szokni kell

egy kis nba 2k13. nagyon más lett,de nagyon tetszik is. nekem nehéz. pl trükközni sokkal húzósabb,az összjátékok nagyon bejönnek,a gép sem buta. ami zavar,hogy hiába megy 60-70fps-sel a játék,szaggat. fel kell tolnom 90re,hogy folyamatos legyen a kép,de ahhoz visszább kell venni a beállításokon. én egy create a legend modot kezdtem king james-szel. bejön,na :)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.07. 22:24:40

daffy írta: a büntetések a nehézség beállításoknál kikapcsolhatók. a zászló szabályt kell levenni. egyébként azért csúszhat ki az autó,mert esetleg nem kormánnyal játszol(ha igen,akkor bocs :D ) és nincsenek fokozatai a gázadásnak. legalábbis én erre gondolok,mert nekem gamepaddal is kicsúszik,ha nem megfelelően gyorsítok ki
Nekem a difficultynál,van olyan hogy Rules and Flags. ott két opció van,realistic vagy reduced. próbáltam mindkettőt. egyiknél időbüntetést kapok,ha rosszalkodok( :D ),a másiknál meg box áthajtásost.
A kicsúszás nem vészes,bill.en játszok. óvatosan megyek,meg nagyjából tudom,hogy melyek a veszélyes kanyarok. Ellenfelek viszont nem. Malajziában 7en értünk célba,annyian kiestek egy kanyarban,Valenciában meg egyedül én értem célba :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.07. 22:16:04

csababarca írta:nah F1 2012ben magától helyreállt a mentési gond :D
viszont nagyon idegesítő egy játék...random kicsúszik a kocsi néha..de ez nem akkora gond.
Inkább a büntetések. nem lehet valahol kikapcsolni? mert tudom hogy nem rally,de olyankor is én kapok büntetést,ha keresztbeáll előttem egy kocsi hirtelen,én meg megkoccantom...elkerülhetetlen az ütközés,de én szívom meg önhibámon kívül...
eddig két acélos 9. helyet sikerült 10 verseny alatt csinálnom mindössze,ami két 4. hely volt,de 10-20 seces büntetésekkel hátrakerültem...
a büntetések a nehézség beállításoknál kikapcsolhatók. a zászló szabályt kell levenni. egyébként azért csúszhat ki az autó,mert esetleg nem kormánnyal játszol(ha igen,akkor bocs :D ) és nincsenek fokozatai a gázadásnak. legalábbis én erre gondolok,mert nekem gamepaddal is kicsúszik,ha nem megfelelően gyorsítok ki
Alexis Sanchez7
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2012.02.17. 18:37:07

2012.10.06. 20:29:52

Hello!
Valaki tudna segíteni?
az lenne a problémám hogy beinstalláltam a pes 2013hoz a pesedit 1.2 patchot és még el se indul a játék,hibaüzenetet dob ki..
Mit lehetne vele csinálni? előre is köszi. 8)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.05. 19:19:10

nah F1 2012ben magától helyreállt a mentési gond :D
viszont nagyon idegesítő egy játék...random kicsúszik a kocsi néha..de ez nem akkora gond.
Inkább a büntetések. nem lehet valahol kikapcsolni? mert tudom hogy nem rally,de olyankor is én kapok büntetést,ha keresztbeáll előttem egy kocsi hirtelen,én meg megkoccantom...elkerülhetetlen az ütközés,de én szívom meg önhibámon kívül...
eddig két acélos 9. helyet sikerült 10 verseny alatt csinálnom mindössze,ami két 4. hely volt,de 10-20 seces büntetésekkel hátrakerültem...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.10.05. 13:10:21

Erre várok a kommunista rendszer összeomlása óta :lol:

MOL Liga patch az NHL 09-hez!!!

VV19, és a többi hoki fannak kötelezően választható :wink:
"And my heart will leave you never."
Válasz küldése
cron