Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.10.29. 11:10:42

neobarca írta:

Kanty! Ugye ezt a cserét te sem gondoltad komolyan? Amere-t adnád DeMarcus Cousinsért? :lol: Köszi, de kihagynám. :wink:
Ha feleannyira is jó szezonja lesz, mint Te reméled, akkor van fantázia a cserében. Amúgy érdekel egyáltalán Amare?

Üzengetni pedig lehet, ha mindenki nyit yahoon magának egy topicot, pár ember ezt már megtette.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
socio66

2012.10.29. 11:01:20

neobarca írta:aki megszerzi Melot Bob-tól az kérhet tőlem bárkit.
karmeló nálam van.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.10.29. 10:57:02

Slither írta:Elég rossznak éreztem a mai draftot amikor elmentem, de így visszanézve már nem annyira rossz.
Én is pontosan így vagyok vele. Keeperhez képest ez a tegnapi Draftom katasztrófa lett, De ha jobban megnézem és bejönnek a titkos embereim, akkor még akár egész vállalható is lesz a csapat. Minden esetben magasból nálam nincs hiány, szal jöhetnek az ajánlatok akiknek kell.

Nagyon sajnálom, hogy Bob nem csak a keeperben, hanem itt is megszopatott. Anthonyt nagyon szerettem volna a csapatomba,már csak a szimpátia miatt is. Remélem valahogy itt meg tudom szerezni vagy tőle vagy mástól. Itt fel is hívnám mindenki figyelmét, hogy aki megszerzi Melot Bob-tól az kérhet tőlem bárkit! :lol:


Kanty! Ugye ezt a cserét te sem gondoltad komolyan? Amere-t adnád DeMarcus Cousinsért? :lol: Köszi, de kihagynám. :wink:

Cumbee+ James esélytelen... Sry. Csak egy nagyon jó pack-ért cserélném el, amiben Melo is benne van...

Amúgy Slither! Most miért nincsenek draft pickek? tudom, hogy nincs semmi jelentősége, mert ez nem keeper, de jó volt arra, hogy tudtunk egymásnak üzengetni. Sztem jó lenne ha lenne mert nem minden tárgyalásról szeretném ha tudna mindenki. :lol: :lol: :P
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.10.29. 10:38:41

Tocy írta:Noah érdekelne, ha eladnád, akkor nézz körül, hogy kiért tudnád elképzelni :)
David West érdekelne leginkább, de inkább meghagyom így a csapatot az első héten, mert látni akarom élesben mindkettőjüket, de valszeg ha vége a meccsünknek és benne vagy, akkor nyomhatunk egy Noah-West tradet.
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.10.29. 10:35:09

Szebi küldtem egy ajánlatot!!!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.10.29. 10:06:51

Noah érdekelne, ha eladnád, akkor nézz körül, hogy kiért tudnád elképzelni :)

Amúgy ha már ilyen retek a csapatom, legalább még 1 vagy 2 Heat-játékost begyűjtenék, kinél van eladó? :D
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.10.29. 09:43:09

Tocy írta:Nem értem ide a draftra, valaki írjon pár szót a csapatomról pls! :)

Most nézem, akinek van egy felesleges centere, küldjön ajánlatot! :D
Nekem van egy rahedli magas emberem, nézz be és ha érdekel valamelyik írj.

Én az első 6 draftommal elégedett vagyok. A többivel nincs nagyobb gond, csak kb 2 embert teljesen feleslegesen húztam be.
Egyébként kell valakinek irányító? Collison elérhető, de csak akkor ha visztek egy magast is. A Dallasi különítményből valaki vigyen egy embert mert 3-an vannak.
Most nem leszek makacs, mindenki cserélhető a megfelelő ajánlat esetén.
socio66

2012.10.29. 09:13:04

örülök a csapatomnak, mondjuk mcgee-t kicsit hamar húztam be, de a többi kör szerintem rendben volt.
csereajánlatokat egyelőre nem nagyon nézegetem, majd hétvége felé érek rá, de speciel ellis-t nem nagyon akarom eladni Game, rengeteg kategóriában hoz extrát.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.10.29. 08:10:48

Arra megkérek mindenkit, hogy ha el is utasítja az ajánlatomat, de legalább írja le a miértjét. Tudjam, hogy van szerinte fantázia a dologban vagy hagyjuk.
Köszi.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.10.29. 01:55:47

Elég rossznak éreztem a mai draftot amikor elmentem, de így visszanézve már nem annyira rossz. Mondjuk már most biztos hogy 3-okat és blokkokat nem nagyon fog szerezni a csapatom (Ördivel ellentétben). :)

Keeperben akkor hány játékos lehessen megtartani év végén? (Kiírok egy szavazást hozzá, minél hamarabb érdemes lenne eldönteni.)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.10.29. 01:36:57

Szombati keeper jól sikerült, de ez katasztrófa volt, nem vagyok megelégedve magammal, el is vittétek a kiszemelt játékosaimat (tudom, visszakaptam a keeper ligáért, Lillard, Jrue, B. Gordon, Glen Davis... :( ), szóval ez most annyira nem jött össze. De nem baj, várhatjátok a csereajánlataimat :P Csak hiába van beállítva, hogy értesítsen a válaszokról, nem kapok semmit sem, szóval arra kérek mindenkit, hogy ha elutasítjátok az ajánlatomat, akkor a yahoos-s topikomba írjátok meg, hogy miért vagy küldjetek egy counter-t a válasszal, köszi.

PL-ben tartom magam az 5. helyen, NFL-ben meg kinéz egy W.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.10.29. 00:13:43

Bob_Marley írta:Rose TALÁN márciusban játszik, addigra vége a fantasynak is (ha egyáltalán egész idényt tekintve játszik egyáltalán...)

Curryről nekem az a véleményem, hogy együtt imádkozhatunk a GSW meccseken :D Te Curryért én Bogutért :lol: Mindkettő bokája fogalmazzunk úgy instabil :D
Ki is dobtam Roset és Bradleyt, behúztam Blairt, mert nem volt centerem, meg Battiert, mert nem volt Heat-játékosom, és idén elvileg fix kezdő lesz :D Fantasy szempontból nem jó, de ha már ilyen gagyi a csapatom, legalább szimpatikus játékosom legyen
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.29. 00:01:08

Rose TALÁN márciusban játszik, addigra vége a fantasynak is (ha egyáltalán egész idényt tekintve játszik egyáltalán...)

Curryről nekem az a véleményem, hogy együtt imádkozhatunk a GSW meccseken :D Te Curryért én Bogutért :lol: Mindkettő bokája fogalmazzunk úgy instabil :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.10.28. 23:44:32

Jeffersont se akartam húzni, Irvinget még csak-csak, de Cousinst akartam igazán, ő bent volt még akkor...West oké, Gallinari szerintem oké, Batumot szintén nem akartam, Curryről mik a vélemények? Camby is csak csere...Rose talán a szezon második felében majd használható lesz, de Youngot sem tartom hasznosnak, az összes többi nulla.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.28. 23:41:14

Uh Tocy nagyon sajnállak :cry:
Cambytől elfelé a jelenlegi rosteredben csak Thad Young használható gyakorlatilag meg Dudley talán, Rose-t tudjuk Bradley kb december-januárig sérült, a többiek meg cserék, bár Rush ha jól tudom kezdő lesz, de igazából nem kedvezett neked az autodraft legalábbis szerintem.

Sajátomról meg az a véleményem, hogy a tegnapi jobb volt :D
De majd lesz belőlük valami, azért szerencsére van 1-2 elég jól használható és csereértéket képviselő emberkém.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.10.28. 23:29:04

Amúgy ez is ilyen napi állítású liga lesz, mint volt az tavaly is?

Szerk.: Tocy melyik a csapatod?
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.10.28. 23:25:50

Nem értem ide a draftra, valaki írjon pár szót a csapatomról pls! :)

Most nézem, akinek van egy felesleges centere, küldjön ajánlatot! :D
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.10.28. 23:25:36

Foye semmire nem jó:)) Akár ki is teheted FA-ra...

Thompsonból viszont még lehet akármi, aztán lehet ő is FA-n köt ki... Nem fogadtam el
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.10.28. 23:17:22

Ordog írta:Jóóóóóóókis draft volt ez...

Tetszik a csapatom is annyi hármas dobó van mint a szemét és emellett sok minőségi magas ember is, akik pont kifogják egyenlíteni egymást.

És különösen tetszik, h az első fordulóban kanty team ellen játszom, ahol Love és Amare is a maródiak listáján van, szóval elvileg a repülőrajt garantált:) Éljen-éljen! Aztán meglátjuk mi lesz később

Többieknek h tetszik a csapata???
Szerintem nagyon szép a csapatom. :P
Küldtem Neked valamit, majd nézd meg. :wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.10.28. 23:13:21

Jóóóóóóókis draft volt ez...

Tetszik a csapatom is annyi hármas dobó van mint a szemét és emellett sok minőségi magas ember is, akik pont kifogják egyenlíteni egymást.

És különösen tetszik, h az első fordulóban kanty team ellen játszom, ahol Love és Amare is a maródiak listáján van, szóval elvileg a repülőrajt garantált:) Éljen-éljen! Aztán meglátjuk mi lesz később

Többieknek h tetszik a csapata???
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.10.28. 20:57:14

neobarca írta:
MichaaBee írta: Pedig válaszoltam. Nyomtam egy reject trade-et és válaszba beírtam 2 embert, aki érdekelne Tőled.
Hasonló volt a helyzet nálam is. E-mai értesítésedben benne kell lennie a válasznak... :wink:
Tavaly mindig kaptam értesítést, most semmit, e-mail-jeimet is megnéztem.

Yahoo-s topikomba írjatok már akkor, köszi :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.10.28. 20:49:51

MichaaBee írta:
Game90 írta:Azt tudom, hogy írtam neked, de nem kaptam vissza semmit. Akkor most mi a helyzet? Ugyanez van neobarca-nál is.
Pedig válaszoltam. Nyomtam egy reject trade-et és válaszba beírtam 2 embert, aki érdekelne Tőled.
Hasonló volt a helyzet nálam is. E-mai értesítésedben benne kell lennie a válasznak... :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.10.28. 20:44:47

Game90 írta:Azt tudom, hogy írtam neked, de nem kaptam vissza semmit. Akkor most mi a helyzet? Ugyanez van neobarca-nál is.
Pedig válaszoltam. Nyomtam egy reject trade-et és válaszba beírtam 2 embert, aki érdekelne Tőled.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.10.28. 20:24:19

Na, én itt vagyok, 9kor kezdődik is a móka. Ezt sokkal jobban várom, mint a tegnapit, itt jobban oda kell figyelni szerintem.
MichaaBee írta:Slither, tetszik az ajánlatod, de még nem fogadnám el. Game is egy hasonlóan érdekes elképzeléssel keresett meg, s az most talán picit prioritást élvez nálam. Értsd: másképp állnék a te ajánlatodhoz, ha zöldágra vergődnék Game-mel. :)
Azt tudom, hogy írtam neked, de nem kaptam vissza semmit. Akkor most mi a helyzet? Ugyanez van neobarca-nál is.
kamaj írta: Conley Te azt mondod rossz pick, de én fő maci szurkolóként tudom mit várhatok Tőle. Tavalyi labdalopó "király", aki évről évre fejlődik, nincs rivaldafényben, így nyugodtan végezheti a dolgát. Idén is egy nyugodt, de kiegyensúlyozott szezont várok Tőle (nálam a kiegyensúlyoztsága megérte ezt a helyet, ja és maci :D ).
Amúgy én észre se vettem, hogy egymás után draftoltam volna ennyiszer egy csapatból, tényleg érdekes, csak úgy jött :D Mikre nem figyelsz? :D
Conley-ban akkor nem értünk egyet, de te csak jobban ismered őt :)

Amikor ránéztem a draftodra, rögtön ez jutott eszembe :D
Cumbee írta: Game megkaptam, sajnálom, hogy gy gondolod, mert én is.:D:D Úgy tűnik elég hasonló elképzeléseink vannak a szezonról, de nem adom fel, még majd zaklatlak, hátha megtörsz. :P Ha lesz majd valami számodra is nagyon jó ötletem, akkor kereslek.
Rendben :wink:

Annak azért kicsit örültem, hogy a 4. kör után autodraftoltál :P
neobarca írta: Amúgy kérhetnék egy listát, hogy melyik csapat kihez tartozik? Tavaly óta sokat változtak a csapatnevek és 1-2 embert nem tudok beazonosítani.

az egyik nagy kedvenc Lillard lett volna, de ő nagyon hamar kiment. Annyit nem ért meg nekem.
Enyém: OFWGKTA.

Hamar? 7. körben teljesen vállalható volt.
kanty írta: Nem tértem ki külön arra, hogy Csabi vagy három embert halászott el az orrom elől, remélem ma majd "kicsit" másként lesz.
8)
Én mindenkit "zavartam" a drafton, te, Bob, Slither, Cumbee... :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.28. 17:20:16

kanty írta:
Lou Ellisért?
Amúgy West nem lesz könnyű dió, csak szólok előre. :lol: De ott küldtem Neked egy ajánlatot, amire eddig semmi sem jött.
Dobj össze egy nagyon izmos pakkot amiben Wade és West benne van, aztán meglátjuk. :)
Lou-Ellisért 1-1ben tuti nem.
ESPN-n most látom, nekem nem kell csereirányító Sessions személyében.Beasley-t viheted ha akarod csak akkor normális irányítót adj.
Nelson+West for Beasley-DeRozant küldtem
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése