Fifa, PES, FM

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.10.29. 11:00:04

neobarca írta:
Initom írta:Messi 21
Messit hogy a túróban tuttad megtartani? Egyszerűen akár mit csinálok, eladja a GM... :cry:
Nekem is.Szintén.
Ebbe csak azt nem értem,hogy MIÉRT?
Ha a játék valósághű akarna lenni akkor Messi a Barcában fejezné be a pályafutását.
Én még azt az egyet nem csináltam,hogy változtatok Messi skilljén.Például a "kapus reflex" képességet megnövelem 1el.Azthiszem tavaly sikerült így párszor megtartani.
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.10.29. 10:43:41

Initom írta:Messi 21
Messit hogy a túróban tuttad megtartani? Egyszerűen akár mit csinálok, eladja a GM... :cry:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.10.29. 10:04:25

Initom írta:firssítettem a directX et meg a videókártya drivert... :)
Lehet hülye kérdés, de hol tudom megnézni, milyen videókártya driver kell? És a direct x-ből a 11 a legfrissebb?

Szerk.: megnéztem az Eszközkezelőben a Videokártyák pont alatt, hogy ASUS EAH4870 series-t ír ki. Ezt kéne frissítenem?
Kép
Kép
Kép
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.10.27. 21:49:24

daffy írta:
Initom írta:Jóóóóletttt véééééégre.

Köszi Daffy!


Elsőre tetszik a játék,de egy valamit nagyon hiányolok. a szerződéshosszabítási lehetőséget.
a játékos eladásba csak 1 szer lehet ajánlani,pl most Messinek aztán már hisztizik is...

eddig ezt meg tudtam oldani fizetés 2szerezéssel...de most...
hogy sikerült megoldani?
ahogy mondtad...
firssítettem a directX et meg a videókártya drivert... :)

szerk.:
közben megvan a szerződéshosszabítási rész :D


Na megvolt az első évem ... természetesen a Barcával.

A kezdő alap,Neymart vettem meg + kölcsön adtam télen Cuencát.
a szezon végére az összes fiatalom, Barta Fontas Sergi Roberto stb minimum 4 szintet ugrott.
Alexis is 2-t Jordi 3 at,Neymar 2-t ,Messi 1 et,Valdes 2-t . nagyon jól fejlődnek.

A bajnokságot 92 ponttal megnyertem a reálnak 86,Atmának,Bilbaónak 85 pontja lett.

Gólkirály Neymar lett 29 góllal 2. Falcao 23 3. Messi 21 .

Kupát behúztam az Atma ellen...a kupában csak a fiatalok játszottak.

jaa és az Argentínokhoz mentem szövettségi kapitánynak.
Abi & Tito
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.10.27. 21:49:20

A magyar kommentátor nektek se mondja a játékosok neveit mikor hozzájuk kerül a labda?

Nekem egyetlen egyszer ejtette ki Fontás nevét :D
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
thiagoalcantara
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2012.07.31. 15:23:35
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2012.10.27. 21:02:57

Lionel85 írta:
thiagoalcantara írta:nekem az a bajom, hogy elindítom és kéri az origint, valahogy nem tudom elintézni hogy ne kérje? viszont van egy másik .exe fájl is, az meg villan egyet, fekete lesz a kép, és ugye leáll a működése (hiba keresése neten és bezárás, vagy pedig bezárás a lehetőség)
valaki tud segíteni? :D
Elvileg az origines dologra az a recept, hogy az a játék exéjét és a fifaconfig exéjét a tűzfaladon blokkolni kell.
ugyanúgy beadja, hogy kéri, rossz fájlt blokkoltam? kifelé és befelé is mind2-t letiltottam, másik fájl kell?
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.27. 20:20:15

ferninho írta:
davi10 írta:Na megtaláltam ez egyik, ha nem a legidegesítőbb újítást a játékban. (asszem a 12-ben nem volt).

Nagynehezen kijátszom a védőket, 1az1-be viszem a kapusra a labdát, erre a játékos megáll és elkezd ugrálni, és a kommentátor meg "Úgy látom megsérült, a mozdulatai alapján én húzódásra gyanakszom"...
nincs ebbe semmi idegesítő, a játékosod már meghalt kb, annyira elfáradt és ha nem cseréled le a fáradt játékosaidat, ilyen meg is történhet bármikor újra :wink:
gondolom a te esetedben se a 10. percben történt, de ha igen bocsánat.
itt említeném meg a számomra legnagyobb pozitívumot: nem halnak meg a játékosok,ha egy héten 2 meccs van
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.10.27. 20:16:44

davi10 írta:Na megtaláltam ez egyik, ha nem a legidegesítőbb újítást a játékban. (asszem a 12-ben nem volt).

Nagynehezen kijátszom a védőket, 1az1-be viszem a kapusra a labdát, erre a játékos megáll és elkezd ugrálni, és a kommentátor meg "Úgy látom megsérült, a mozdulatai alapján én húzódásra gyanakszom"...
nincs ebbe semmi idegesítő, a játékosod már meghalt kb, annyira elfáradt és ha nem cseréled le a fáradt játékosaidat, ilyen meg is történhet bármikor újra :wink:
gondolom a te esetedben se a 10. percben történt, de ha igen bocsánat.
madridista
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.27. 20:15:18

Initom írta:Jóóóóletttt véééééégre.

Köszi Daffy!


Elsőre tetszik a játék,de egy valamit nagyon hiányolok. a szerződéshosszabítási lehetőséget.
a játékos eladásba csak 1 szer lehet ajánlani,pl most Messinek aztán már hisztizik is...

eddig ezt meg tudtam oldani fizetés 2szerezéssel...de most...
hogy sikerült megoldani?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.27. 19:44:49

Na megtaláltam ez egyik, ha nem a legidegesítőbb újítást a játékban. (asszem a 12-ben nem volt).

Nagynehezen kijátszom a védőket, 1az1-be viszem a kapusra a labdát, erre a játékos megáll és elkezd ugrálni, és a kommentátor meg "Úgy látom megsérült, a mozdulatai alapján én húzódásra gyanakszom"...

+ ugye mint minden fifában itt is elég rendesen csal a gép :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
wessel
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2009.05.28. 20:48:50

2012.10.26. 23:25:24

Olyan problémám lenne, hogy eddig tökéletesen működött a játék, egy spéci bajnokságot csináltam még a karrier mód előtt gyakorolni, eljutottam elődöntőig, de nem tudom folytatni, de meccs kezdés előtt hibával kilép a játék.
Viszont sima meccset tudok játszani, akkor nem lép ki, mi lehet a probléma?

persze nem eredeti a játék
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.10.26. 22:56:33

Jóóóóletttt véééééégre.

Köszi Daffy!


Elsőre tetszik a játék,de egy valamit nagyon hiányolok. a szerződéshosszabítási lehetőséget.
a játékos eladásba csak 1 szer lehet ajánlani,pl most Messinek aztán már hisztizik is...

eddig ezt meg tudtam oldani fizetés 2szerezéssel...de most...
Abi & Tito
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.10.26. 16:38:21

thiagoalcantara írta:nekem az a bajom, hogy elindítom és kéri az origint, valahogy nem tudom elintézni hogy ne kérje? viszont van egy másik .exe fájl is, az meg villan egyet, fekete lesz a kép, és ugye leáll a működése (hiba keresése neten és bezárás, vagy pedig bezárás a lehetőség)
valaki tud segíteni? :D
Elvileg az origines dologra az a recept, hogy az a játék exéjét és a fifaconfig exéjét a tűzfaladon blokkolni kell.
Kép
Kép
Kép
Avatar
thiagoalcantara
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2012.07.31. 15:23:35
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2012.10.25. 20:13:08

nekem az a bajom, hogy elindítom és kéri az origint, valahogy nem tudom elintézni hogy ne kérje? viszont van egy másik .exe fájl is, az meg villan egyet, fekete lesz a kép, és ugye leáll a működése (hiba keresése neten és bezárás, vagy pedig bezárás a lehetőség)
valaki tud segíteni? :D
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.10.25. 19:23:14

Nekem az a problémám, hogy el se indul... Próbáltam frissíteni pár drivert, de az a baj, hogy olyan gépen van a játék, amin nincs net. Frissítettem az nvidiát és a C++-t vagy mit, de semmi. A fifaconfig.exében leveszem akár a legkisebbre is a beállításokat, akkor se indul el. A sima .exével se indul. Próbáltam kompatibilisen indítani, próbáltam rendszergazdaként. Semmi.
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.25. 18:38:29

Initom írta:Daffy! nem találtam megoldást!

egyszer....egyszer elindult a meccs. de további próbálkozásra kilép.

letöröltem,másik verziót keresek!

szerk. látom te játszol találtál megoldást? :D
kompatibilitást esetleg próbáltál állítani? jobb klikk az ikonon,tulajdonságok,kompatibilitás,futtatás... pipa és valami régebbire állítani?
nem tudom,hogy segít-e,nekem a friss videókártya driver simán megoldotta
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.10.25. 00:22:14

Daffy! nem találtam megoldást!

egyszer....egyszer elindult a meccs. de további próbálkozásra kilép.

letöröltem,másik verziót keresek!

szerk. látom te játszol találtál megoldást? :D
Abi & Tito
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.22. 20:36:00

XaviMessifan írta: És h kell frissiteni? bocsi anafabéta vagyok ilyen téren :D
jó lenne tudni a pontos típusát első körben
XaviMessifan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2006.06.06. 20:22:09
Tartózkodási hely: kanizsaaaaaaa

2012.10.22. 20:26:46

frissíteni kell a videókártya drivert a netről. esetleg van ékezet az elérési út során valamelyik mappában? mert nem lehet. pl: c\xxx\játékok\fifa13 ->ilyen nem lehet[/quote]


És h kell frissiteni? bocsi anafabéta vagyok ilyen téren :D
Kép

Més qué un Club!!!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.10.22. 13:06:55

daffy írta:
Kalap1988 írta:A válogatott kérdéssel én is így vagyok, a Barcával kezdtem, nem volt kedvem igazolni senkit (max egy belső védőt veszek majd a télen, de lehet inkább a fiatalokhoz nyúlok, ez kiderül) és eladni sem adtam el senkit. Mondjuk lehet azt meglépem, hogy Song-ot eladom és visszahozom Touret, de mivel Busquets alapember, ez érdekes lenne, mert keveset játszana az első szezonban, hiszen még nincs bl. A szuperkupát nyertem a Real ellen, miután Madridban kikaptam 1-0-ra, Barcelonában 4-2-re nyertem, az utolsó 10 percben lőttem 2 gólt.... A bajnokságban 16 forduló után vezetek, bár nem sok ponttal az Atletico előtt (3-ik a reál, akik Ronaldo nélkül játszanak, mert a szuperkupán elég súlyos sérülést szenvedett...). Kicsit sok gólt kapok (életszerű :D ), viszont meg van a termés is, még a játékban erősebb szeretnék lenni. A labdatartással, ha figyelek rá, nincs nagyon gond, egy-két apróság, amit meg kell még szoknom és jobb lesz. Kaptam ajánlatot Perutól, Venezuelától és Lengyelországról, de úgy vagyok vele, hogy két ajánlat jöhet szóba: 1. Magyarország (magyar edző is vagyok) 2. Egy nagy hal, akivel lehet nyerni vb-ét vagy eb-ét
van az első szezonban is bl és európa liga. be lehet állítani az elején,amikor a nehézséget is. ott van a legalsó(?) pont,vmi európai kupák rész. megnyitod és alapból a bl jön ki,ahol sorsolsz,majd még1et sorsolsz és elfogadod. ekkor a bl-ben indulsz
Tudom, de az első szezonnál most nem akartam, hadd küzdjek meg érte :) Amúgy a kupában pedig egy kört mentem eddig, a Villareal ellen könnyedén, 6-1-es összesítéssel. Most a Hercules jön, az sem megoldhatatlan...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.22. 12:46:45

Kalap1988 írta:A válogatott kérdéssel én is így vagyok, a Barcával kezdtem, nem volt kedvem igazolni senkit (max egy belső védőt veszek majd a télen, de lehet inkább a fiatalokhoz nyúlok, ez kiderül) és eladni sem adtam el senkit. Mondjuk lehet azt meglépem, hogy Song-ot eladom és visszahozom Touret, de mivel Busquets alapember, ez érdekes lenne, mert keveset játszana az első szezonban, hiszen még nincs bl. A szuperkupát nyertem a Real ellen, miután Madridban kikaptam 1-0-ra, Barcelonában 4-2-re nyertem, az utolsó 10 percben lőttem 2 gólt.... A bajnokságban 16 forduló után vezetek, bár nem sok ponttal az Atletico előtt (3-ik a reál, akik Ronaldo nélkül játszanak, mert a szuperkupán elég súlyos sérülést szenvedett...). Kicsit sok gólt kapok (életszerű :D ), viszont meg van a termés is, még a játékban erősebb szeretnék lenni. A labdatartással, ha figyelek rá, nincs nagyon gond, egy-két apróság, amit meg kell még szoknom és jobb lesz. Kaptam ajánlatot Perutól, Venezuelától és Lengyelországról, de úgy vagyok vele, hogy két ajánlat jöhet szóba: 1. Magyarország (magyar edző is vagyok) 2. Egy nagy hal, akivel lehet nyerni vb-ét vagy eb-ét
van az első szezonban is bl és európa liga. be lehet állítani az elején,amikor a nehézséget is. ott van a legalsó(?) pont,vmi európai kupák rész. megnyitod és alapból a bl jön ki,ahol sorsolsz,majd még1et sorsolsz és elfogadod. ekkor a bl-ben indulsz
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.10.22. 12:24:31

A válogatott kérdéssel én is így vagyok, a Barcával kezdtem, nem volt kedvem igazolni senkit (max egy belső védőt veszek majd a télen, de lehet inkább a fiatalokhoz nyúlok, ez kiderül) és eladni sem adtam el senkit. Mondjuk lehet azt meglépem, hogy Song-ot eladom és visszahozom Touret, de mivel Busquets alapember, ez érdekes lenne, mert keveset játszana az első szezonban, hiszen még nincs bl. A szuperkupát nyertem a Real ellen, miután Madridban kikaptam 1-0-ra, Barcelonában 4-2-re nyertem, az utolsó 10 percben lőttem 2 gólt.... A bajnokságban 16 forduló után vezetek, bár nem sok ponttal az Atletico előtt (3-ik a reál, akik Ronaldo nélkül játszanak, mert a szuperkupán elég súlyos sérülést szenvedett...). Kicsit sok gólt kapok (életszerű :D ), viszont meg van a termés is, még a játékban erősebb szeretnék lenni. A labdatartással, ha figyelek rá, nincs nagyon gond, egy-két apróság, amit meg kell még szoknom és jobb lesz. Kaptam ajánlatot Perutól, Venezuelától és Lengyelországról, de úgy vagyok vele, hogy két ajánlat jöhet szóba: 1. Magyarország (magyar edző is vagyok) 2. Egy nagy hal, akivel lehet nyerni vb-ét vagy eb-ét
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.22. 12:09:11

vargaakos írta:Ja először jött egy levél, hogy Magyarország és Szlovákia figyel, aztán 2 hónapra rá hollandok. :D Meg is nyertem már velük két tétmeccset, így kapaszkodok a selejtezőkön. Kupából kiestem közben az elődöntőben. Leigazoltam Murielt az Udineseből, középcsatár poszton nem volt elég cserém.
én a MU-val akartam kezdeni,de szerintem bántóan kevés pénzzel kezdenek,gondolkodtam a city-n is,de ők meg piszok erősek és még gazdagok is,aztán végül a dortmundot választottam. remek kis csapatuk van,különösen a támadó részleg
Avatar
vargaakos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 648
Csatlakozott: 2008.11.21. 15:47:12
Tartózkodási hely: Nagyszekeres/Budapest

2012.10.22. 12:01:51

Ja először jött egy levél, hogy Magyarország és Szlovákia figyel, aztán 2 hónapra rá hollandok. :D Meg is nyertem már velük két tétmeccset, így kapaszkodok a selejtezőkön. Kupából kiestem közben az elődöntőben. Leigazoltam Murielt az Udineseből, középcsatár poszton nem volt elég cserém.
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.22. 11:48:36

vargaakos írta:Én a Barcával kezdtem a menedzser módot, egyelőre profin, a 11 és a 12 kimaradt, így 10 után elég nagy a váltás, de kezdem megszokni. Leigazoltam M'Vila-t, Lucas-t, és der Stegen-t, eladtam Abidalt, Sergio-t, meg pár embert kölcsönbe. A bajnokságban még sok meccset elbukok, így csak a középmezőny élén állok féltávnál, kupából kiszórtam a Realt 2-2vel és idegenben lőtt góllal (a 90.percben Cuenca). Pár hónap után kaptam egy ajánlatot a holland válogatott élére, el is fogadtam, de még nem volt válogatott meccs, csak kerethirdetés. A BL-ben első vangyok, viszonylag könnyű a csoport, majdnem minden meccset nyertem. Messi nagyon sérülékeny, meg a támadó szekció úgy teljesen. Mindig van vki aki nem bevethető. A fiatalokat is erőltetem a kupameccsen, illetve folyamatosan rotálok. Minden meccset lejátszok, nem szimulálom.
holland ajánlat? sírva fakadok :D én veretlenül vezetem a bajnokságot és féltávnál a legnagyobb név chile volt. valamiért nem kapok erős válogatottól állást
sziasztok!

Az miért van h feltelepitettem, de mikor inditanám akkor kijön ez a logó vmi, aztán elsőtétül a kép és kilép az egészből? :/
frissíteni kell a videókártya drivert a netről. esetleg van ékezet az elérési út során valamelyik mappában? mert nem lehet. pl: c\xxx\játékok\fifa13 ->ilyen nem lehet
Válasz küldése