Fifa, PES, FM

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
vargaakos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 648
Csatlakozott: 2008.11.21. 15:47:12
Tartózkodási hely: Nagyszekeres/Budapest

2012.10.21. 20:27:12

Én a Barcával kezdtem a menedzser módot, egyelőre profin, a 11 és a 12 kimaradt, így 10 után elég nagy a váltás, de kezdem megszokni. Leigazoltam M'Vila-t, Lucas-t, és der Stegen-t, eladtam Abidalt, Sergio-t, meg pár embert kölcsönbe. A bajnokságban még sok meccset elbukok, így csak a középmezőny élén állok féltávnál, kupából kiszórtam a Realt 2-2vel és idegenben lőtt góllal (a 90.percben Cuenca). Pár hónap után kaptam egy ajánlatot a holland válogatott élére, el is fogadtam, de még nem volt válogatott meccs, csak kerethirdetés. A BL-ben első vangyok, viszonylag könnyű a csoport, majdnem minden meccset nyertem. Messi nagyon sérülékeny, meg a támadó szekció úgy teljesen. Mindig van vki aki nem bevethető. A fiatalokat is erőltetem a kupameccsen, illetve folyamatosan rotálok. Minden meccset lejátszok, nem szimulálom.
Kép
XaviMessifan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2006.06.06. 20:22:09
Tartózkodási hely: kanizsaaaaaaa

2012.10.21. 20:04:43

sziasztok!

Az miért van h feltelepitettem, de mikor inditanám akkor kijön ez a logó vmi, aztán elsőtétül a kép és kilép az egészből? :/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára XaviMessifan 2012.10.21. 20:56:24-kor.
Kép

Més qué un Club!!!
Avatar
Messiaskii
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:57:25
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Kapcsolat:

2012.10.20. 18:05:07

barca99 írta:
Messiboy19 írta: ... írjátok mindig a menedzser módos történeteket , hogy ti lejátsszátok a meccseket , vagy csak szimuláljátok ? ...
Én 2x5 percet játszok profi és világklasszis között váltogatva. Szimulálni nem igen éri meg, ha jó formában vagy, gyenge az ellenfél akkor is képes pontvesztést szimulálni a gép, ami még a kisebbik baj, de a lapokat és a sérüléseket úgy osztogatja, mintha az jó lenne neked...
Csatlakoznék az előttem szólóhoz, valóban nem éri meg szimulálni a legtöbb esetben, kivéve, ha rotálós keretet raksz össze egy tét nélküli meccsre (pl.:felkészítő), de legtöbb esetben megszór a gép sárga- és piros lapokkal, valamint rengeteg sérüléssel, ami a legrosszabb, hogy rendkívül lefárasztja a játékosaidat ... Btw. én legendáson játszok 2x4 percet leginkább, kivéve a legfontosabb meccseknél ott 2x6ra váltok.

matador írta:A FIFA 13-ból végleg kikerült az a mód, hogy a gólok után a gólszerzőket/gólörömöket közelről is mutatják, vagy valamilyen beállítással vissza lehet ezt hozni?
Sajnos igen, az csak a 2010-es World Cup-ban szerepelt, valamiért elvetették.

ui.: Sikerült egy egyetemes FIFA problémára fényt deríteni ! Akinek nem jön be a játék PC-n és megáll a logónál az tegye vissza a játék ikonját a mappájába, ha kitette az asztalra !

ui2.: ma jött ki egy újabb frissítés, ami több hibát is javított ! enjoy !
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.20. 17:21:04

NBA-ben kicsit csalódtam,de ez???Ez valami fantasztikus játék :shock:
Végre elpattan a labda, s valósághű a dolog.S ami a legfontosabb nem a sprint gombbal illetve karral kell ügyeskedni, hanem az iránnyal.Megmondom őszintén nekem mióta ilyen next genes a játék rengeteg problémám volt az ütemmel, s a sprint gomb megfelelő nyomásával, amikor elkapja az ember akkor lehet cikázni, de amúgy ha meg nem akkor nagyon darabos a játékos mozgása, s nekem inkább utóbbi volt, nehezen fordultam stb, pl sprintelésből nem tudtam visszahúzni a labdát, hanem 90%ban megállt és utána fordult meg, ami pont 1 ütemvesztés volt, s jött a védő leszerelt.
Öreg vagyok, nagyon nem fekszik controllerrel irányítani (csöccsel) s sprintre meg irányra egyszerre figyelni :D
De itt ez hogy nagyon érzékien kell nyomni és az irány gombokon van a hangsúly, illetve karon nagyon tetszik.Pár barátságosat játszottam, de húúú nagyon jó :D Meg a meccs előtti jó kis gyakorlás tesztek.Le a kalappal a fejlesztők előtt, eddigi legjobb fifa de szigorúan a 99 után :lol:
Kép
Kép
Kép
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2012.10.20. 12:07:26

A FIFA 13-ból végleg kikerült az a mód, hogy a gólok után a gólszerzőket/gólörömöket közelről is mutatják, vagy valamilyen beállítással vissza lehet ezt hozni?
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2012.10.17. 20:54:55

barca99 írta:
Én is a Valenciával játszok, a jövőre gondolva kicsit erősítettem. Középhátvédnek elhoztam Ogbonnát, Jonas helyére a Caglariból Ibarbót, jobb oldalra meg a Portotól Iturbét, mert arra a posztra csak Feghouli volt. Mind a három igazolás nagy tehetség.
Az én kezdőm jelenleg így néz ki:
--------------------------Diego Alves------------------------
-João Pereira-------Rami------Victor Ruiz-------Cissokho-
-Feghouli----------Banega------Tino Costa------Piatti-----
----------------------------Canales---------------------------
----------------------------Soldado---------------------------

Meg persze elég minőséges cseréim is vannak,mint pl Jonas,Guardado,Dani Parejo,Guaita,Mathieu,Nelson Haedo Valdez és leigazoltam KH-nak Kjaer-t.
Bombaerős keret.
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.10.17. 20:42:32

Messiboy19 írta:Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy írjátok mindig a menedzser módos történeteket ( amit szivesen olvasok ), és, hogy ti lejátszátok a meccseket ( ha igen milyen félidőkkel ), vag csak szimuláljátok ? :)
Én 2x5 percet játszok profi és világklasszis között váltogatva. Szimulálni nem igen éri meg, ha jó formában vagy, gyenge az ellenfél akkor is képes pontvesztést szimulálni a gép, ami még a kisebbik baj, de a lapokat és a sérüléseket úgy osztogatja, mintha az jó lenne neked. Kezdésnek a Schalkéval nyomtam le egy szezont, az utolsó két bajnokinak már nem volt tétje, ezért szimulátam, az egyiken be is nyomott Höwedesnek egy hat hónapos kihagyást.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.10.17. 20:25:36

daffy írta:
Initom írta: valaki?
nekem is dettó az lett a baj,most raktam új windowst és azért. ha rájöttem,majd írok
a napokban szarkértői' segítségeket is kérek :)
ha rájöttünk írok..

videó kártyára tippeltem,de egyre jobban el távolodok ettől a gondolattól :)

szerk.: köszönöm hogy jeleztél.
Abi & Tito
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.17. 20:12:35

Initom írta: valaki?
nekem is dettó az lett a baj,most raktam új windowst és azért. ha rájöttem,majd írok

szerk: 10 perc alatt megoldottam,mindössze egy friss netes videókártya driver kellett hozzá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2012.10.17. 20:25:58-kor.
Avatar
Messiboy19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2008.06.05. 12:11:17
Tartózkodási hely: Mátranovák

2012.10.17. 15:40:25

Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy írjátok mindig a menedzser módos történeteket ( amit szivesen olvasok ), és, hogy ti lejátszátok a meccseket ( ha igen milyen félidőkkel ), vag csak szimuláljátok ? :)
Visca El Barca!!! Visca Catalunya!!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.10.17. 12:35:33

Dr.Dre írta: Jelenleg a Valenciánál vagyok. Nem vettem semmi nagyobb nevet,bombaerős kerete volt így is.
Én is a Valenciával játszok, a jövőre gondolva kicsit erősítettem. Középhátvédnek elhoztam Ogbonnát, Jonas helyére a Caglariból Ibarbót, jobb oldalra meg a Portotól Iturbét, mert arra a posztra csak Feghouli volt. Mind a három igazolás nagy tehetség.
Avatar
Messiaskii
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:57:25
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Kapcsolat:

2012.10.17. 12:23:12

ha valaki szeretne egy jót játszani PS3-on az új FIFA-val vegyen fel nyugodtan ;) ID: TaGaj , ja és ha szeretnétek PC-n vagy PS3-on online bajnokságokban játszani akár nyereményekért is akkor googlizzatok rá az eurofifára jó kis hely :)
Kép
Kép
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2012.10.16. 21:11:52

Nos,befejeztem a szezonom a N'Castle-vel. az 5. helyen végeztem,és az FA kupát megnyertem.
Jelenleg a Valenciánál vagyok. Nem vettem semmi nagyobb nevet,bombaerős kerete volt így is.
Meg még az USA-nak a vezetőedzője vagyok,kijutottunk a VB-re 8)
Majd még irok,ha lesz valami. :)
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
Rocky 05
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2005.05.16. 16:56:06

2012.10.16. 17:29:22

Exe-vel nyissad meg és a beállításokban pipáljad ki a dolgokat. Van egy olyan, hogy a szaggatást korrigálja. Ha így sem jó akkor az élsimítást vedd kisebbre vagy 0-ra. Akkor tuti jónak kell lennie... Ezt szintén a beállításokban találod exe megnyitásával... :wink:[/quote]

Köszi, megpróbálom!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.10.16. 17:24:55

Initom írta:
looka írta:
Initom írta:...
Keine panik. Nyisd meg a tallózás gombot (ott van a mappa elérési út mellett) és csinálj egy új mappát, majd azt jelöld ki telepítési helynek. :wink:
köszi
DAFFY! Nekem is az a bajom!!!



el kezdeném a meccset és nem megy :(
mit tegyek?:(
valaki?
Abi & Tito
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.10.15. 22:00:09

Másnak nem problémásak a belőtt (háromszor beadás) vagy a magas (kiugratás plusz valamelyik gomb) labdák? Beállítottam, hogy csak akkor váltson embert, ha gombot nyomok hozzá, de ilyenkor sokszor nem csinál semmit. Ma például brazil válogatott, Alves-szel futok az alapvonallal párhuzamosan, megnyomom háromszor a beadást, száguld a labda a hosszúra Neymar felé, akit folyamatosan a gép irányít, és csak szökdécsel hátrafelé... konkrétan kimászott a labda elől. De kb. öt éve szivat azzal is a játék, hogy ha egy kontrát vezetek szélen, beadom laposan, akkor a játékosom nagyon sokszor nem hajlandó kapásból ellőni. Hiába fekszem rá a lövés gombra, akkor is átveszi. És sokszor ez nem fér bele, elhal az akció.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.10.15. 20:41:42

Na akkor ha megengeditek, írok egy kis élménybeszámolót/véleményt a Fifa 13-ról. Ha nem engeditek meg akkor is! :lol:
Kezdjük az elején. Nekem semmi bajom nem volt szerencsére. Bár nincs magyar kommentár, különösebben nem is érdekel. Jah és PC-n tolom billentyűzettel. (mindig eltervezem, hogy veszek gamepadot de valahogy elmarad :( )

Első ránézésre a grafika csak egészen minimálisan javult. Ugyanakkor a közönség az valami botrány. Ha emlékeim nem csalnak a régi VB/EB-s játékokban sokkal szebb volt a kidolgozás. Még görögtűz is volt a táborokban. Nem értem, hogy ezeket a fejlesztéseket miért nem tudták átmenteni. Ezen van még mit javítania az EA csapatnak.

Maga a játék: Nekem a 12 is bejött de a mozgások sokkal jobbak lettek. Mintha eszük lenne a játékosoknak. Mint a védelem mint a támadósor keresi a helyzeteket, a lyukakat, a lehetőségeket. A labda sokkal életszerűbb. Néha úgy mozog, hogy elképedek miket le nem írtak a programozók. Pl lőttem hasonló gólt mint Messié tette a reklám madrid ellen. Össze vissza pattant a labda, össze vissza fejelt a jónép. :lol:
Nagyon bejön. Nehezebb a labdakezelés, főleg gyengébb képességű játékosokkal de higgyétek el, meg lehet szokni és megéri.
Továbbá van már visszarántás is, sőt sárgát is adnak érte ha olyan a szitu.

Amin csiszolhattak volna: viszonylag kevés a szabálytalanság a gép részéről. Van, hogy meccseket húzok le úgy, hogy még egy pici falt sincs a részéről. Ugyanakkor én is kevesebbet "tudok" faltolni. Néha olyan becsúszásaimra nem fúj semmit a bíró, hogy még én is felszisszenek és magamat állítanám ki. Érdekes. Sárgát elvétve, pirosat meg még nem is láttam. Nekem ez annyira nem adja De ízlések és pofonok.

Egyébként az idei kiadás élvezhető billentyűzettel is. 1-2 alap csel megy meg a kiugratás. Ezekkel már lehet vitézkedni. Profi szinten kezdtem most eggyel följebb tettem. Így azért elég szoros és izzadós mérkőzéseket tolok.

Manager mód: Nekem már a 12 is iszonyatosan bejött. Sokat nem változott de ami igen az rendkívül pozitív irányba. Rámentek kicsit az igazolás rendszerre. Lehet érdeklődni egy játékosról, hogy mennyi esélyed van a megszerzésre. Alkudozhatsz, bevonhatsz az üzletbe saját játékost is így kevesebb lóvét kell adnod. Persze nem mindenkire tartanak igényt. Végre normális a kölcsönvételi rendszer is.
Miután a klubbal megegyeztél jön a játékot. Nem elég pénzt ajánlani neki, meg kell írni neki, hogy milyen szerepet szánsz neki. Fontos kezdő? Esetleg kispados? Ennek tükrében dönt.

Ami nagyon tetszik, hogy ha elfogy a pénz, igényelhetsz a vezetőktől. Persze meg kell ígérni nekik főt fát, megnyered ezt a kupát vagy azt. Hatalmas lóvékra nem kell számítani de a kicsi is több mint a semmi. Persze ezt is klub válogatja. Nagyobb klubok több pénzzel rendelkeznek.

Újítás még, hogy egyes híreket felolvassák illetve a meccs közben a párhuzamos meccsek eredménye nem csak megjelenik a sarokban hanem a kommentátor beszámol róla. (ki szerezte, 11es volt, kiállítás)
Ez engem személy szerint néha zavar, mert amikor egyszerre sok párhuzamos meccse van és potyognak a gólok kb csak ezt mondogatják. Természetesen ezt is ki lehet kapcsolni, illetve be tudo állítani, hogy melyik meccsek eredményei érdekelni.

Állítólag az online mód is sokat javult és nagyon jó lett. Sajnos erről nekem nincsenek tapasztalataim, mert "próba" :) verziót használok.
:lol:

Egyébként Barcával kezdtem karrier módot. De miután Messit sehogyseem tudtam meggyőzni maradásáról, begurultam és hagytam a francba az egészet. Egyébként is rám az a jellemző, hogy 1-2 szezont tolok a Barcával (általában minden megnyerek) és kiválasztok egy pici csapatot ahol 4-5 szezont is lehúzok. Igazi csapatot építek a semmiből.
Ez most sem volt másképp. Szokás szerint a Millwallra esett a választásom. Most járok fél szezonnál. Feljutó helyen állok. Kölcsönvettem 1-2 Barcást (Montoya, S Roberto) akik szépen fejlődnek. Most télen leigazoltam a Barca B gólvágóját akinek nem tudom kimondani a nevét. Itt kérnék segítséget: VALAKI ÍRJA MÁR LE NEKEM FONETIKUSAN, HOGY KELL KIEJTENI! :oops: :lol:
Illetve Almuniát és Ward-ot a Wolvs-ból.
Sajnos kicsi pénz kis csapat. De ha feljutok, komolyabb erősítéseket tervezek. Addig meg marad a kölcsönzés és az alkudozás fiatal, olcsó de tehetséges kölykökre.

Majd elfelejtettem. Manager módban lehetsz egyszerre Nemzeti válogatott kapitánya is. Ezekről egy emberke értesít és választhatsz. Ott is vannak célok illetve tornák amin vannak elvárások. Ezt párhuzamosan tolhatot. Illetve bármikor lemondhatsz illetve válthatsz csapatot mind válogatott mind klubszinten.
Mivel én a Millwall edzője vagyok így nem jött még ajánlat. De Barcásként érkezett pedig összesen ha 10 meccset játszottam.
:lol:

Összességében szerintem ez a legjobb Fifa idáig. Életszerű és élvezhető. 9/10

Ennyi volt rövid/hosszú kis beszámolóm. Köszönöm ha elolvastad.
Ha valakinek bármilyen kérdése van, szívesen válaszolok rá illetve segítek ha tudok.

Mindenkinek jó Fifa 13-azást!
8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.10.15. 15:29:09

looka írta:
Initom írta:...
Keine panik. Nyisd meg a tallózás gombot (ott van a mappa elérési út mellett) és csinálj egy új mappát, majd azt jelöld ki telepítési helynek. :wink:
köszi
DAFFY! Nekem is az a bajom!!!



el kezdeném a meccset és nem megy :(
mit tegyek?:(
Abi & Tito
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.10.15. 12:31:26

Rocky 05 írta:Sziasztok+ Segítségeteket kérném! Eddig hibátlanul futott a játék, aztán hirtelen elkezdett szaggatni (nem mikroszaggatásra gondolok)! A cpu használat felugrik 100%-ra vmiért. Újratelepítettem, de probléma továbbra is megvan. Van valami ötletetek, hogy mit kellene csinálnom?
Exe-vel nyissad meg és a beállításokban pipáljad ki a dolgokat. Van egy olyan, hogy a szaggatást korrigálja. Ha így sem jó akkor az élsimítást vedd kisebbre vagy 0-ra. Akkor tuti jónak kell lennie... Ezt szintén a beállításokban találod exe megnyitásával... :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Rocky 05
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2005.05.16. 16:56:06

2012.10.15. 09:27:03

Sziasztok+ Segítségeteket kérném! Eddig hibátlanul futott a játék, aztán hirtelen elkezdett szaggatni (nem mikroszaggatásra gondolok)! A cpu használat felugrik 100%-ra vmiért. Újratelepítettem, de probléma továbbra is megvan. Van valami ötletetek, hogy mit kellene csinálnom?
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2012.10.15. 00:21:06

Initom írta:...
Keine panik. Nyisd meg a tallózás gombot (ott van a mappa elérési út mellett) és csinálj egy új mappát, majd azt jelöld ki telepítési helynek. :wink:
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2012.10.15. 00:12:02

Felinstalláltam a laptopra a fifa 13-at,így hogy az Xbox 360-on sajnos nem jó.
Nagyon tetszik. Főleg a karriermód.
A Newcastle-el kezdtem egy karriermódot. A Borussia Dortmunndal cseréltem,hozzám jött Schmelzer,hozzájuk Davide Santon meg +1,5 millió eu. Megérte,nagyon jól játszik.
Úgy terveztem,hogy kettő csatárom Papiss Cissé és Demba Ba lesz, És egy minőség csatárt veszek,elsőszámú cserének.Ez az elsőszámú csere Thierry Henry lett(a 12-es mezszámot kapta meg). De valószínű hogy bekerül majd a kezdőbe,nagyon jó vele játszani. Az első barátságos mérkőzést a Frankfurt ellen játszottam,egyelőre még profi módon,mivel Xbox után kicsit fura a billentyűzet(de több mint valószínű hogy egy szinttel feljebb tolom majd a nehézségi szintet).
5-0-ra nyertem.Schmelzer,Gutiérrez,Cabaye(kapufáról lepattanós bombagól) ,és Henry rúgott 2 gólt. Tényleg,jól céloz,elég magas,erőset lő,jól mozog. Lehet hogy Demba Ba helyére fogom berakni,de minimum majd rotálni fogom a Cissé,Demba Ba,Henry csatárhármast.
A jelenlegi felállásom:
-----------------------Krul------------------------
-Simpson---Coloccini--S.Taylor---Schmelzer-
-----------------------Tioté-----------------------
--Ben Arfa---------Cabaye--------Gutiérrez---
----------------D.Cissé---D.Ba/Henry----------

Nagyon jó a N'Castle-al játszani,ajánlom hogy próbáljátok ki.
Majd még irok,hogy mire jutottam a csapattal :)
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.10.14. 23:47:31

Abi & Tito
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2012.10.11. 00:48:11

Bob_Marley írta:Na majd utána járok, de RGH is olyan macerás, ovlasgattam ide másol oda másol, nekem tökéletes volt eddig a kiírom, beteszem dolog, itt meg x**34gh6asdgfagfsd mappát keresd meg, vegyél ki belőle ilyen fájlt meg amolyant másold fel, irasd át stb...Na nekem erre se időm se türelmem, meg hülye vagyok az ilyenekhez :D Viszont még 1 kérdés
agbx360 az mire jó?
Meg ha nekem 3as flashem van mondjuk visszapatchelem 2.0ra akkor sem lesz jó?
(hozzáteszem nem tudom hogy kell patchelni, de legalább plusz info :D )

Macerás?
Mára már eléggé elterjedt. Minden letöltőoldalon jön a játéknak egy olyan verziója, amit csak fel kell másolni (minden egyéb nélkül, még kicsomagolni se kell :D ) egy külső merevlemezre/pendrivera, és utána rádugni az Xbox-ra, majd elindítani, de fel lehet másolni a konzol hdd-re is.

Neked nem használ az LT 2.0. Akkor is ki kell írni valahogy, és hibásan írja ki, akkor tök mindegy mennyire van pöccsölve :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.10. 23:32:33

Na majd utána járok, de RGH is olyan macerás, ovlasgattam ide másol oda másol, nekem tökéletes volt eddig a kiírom, beteszem dolog, itt meg x**34gh6asdgfagfsd mappát keresd meg, vegyél ki belőle ilyen fájlt meg amolyant másold fel, irasd át stb...Na nekem erre se időm se türelmem, meg hülye vagyok az ilyenekhez :D Viszont még 1 kérdés
agbx360 az mire jó?
Meg ha nekem 3as flashem van mondjuk visszapatchelem 2.0ra akkor sem lesz jó?
(hozzáteszem nem tudom hogy kell patchelni, de legalább plusz info :D )
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése