Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.03.09. 21:39:35

kamaj írta:Hát Bob, ha ez se lesz jó, én benne vagyok :D
Nekem Novak kell, más nem annyira lényeg. Neobarca mit szólsz? :D

5 trade-ből 3-ba benne is vagy, nem is Te lennél... :lol:
Ha alpból nem tudunk megegyezni, akkor rendben. De most küldök még 1et. Hátha. De igazából tőled mivel a másik 2 kiesett C érdekelne. Sztem am az előző ajánlatom nagyon korrekt volt. De akkor alakítom még picit úgy, hogy méginkább feléd dőljön a mérleg. Hátha... :D
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.09. 21:35:43

Hát Bob, ha ez se lesz jó, én benne vagyok :D
Nekem Novak kell, más nem annyira lényeg. Neobarca mit szólsz? :D

5 trade-ből 3-ba benne is vagy, nem is Te lennél... :lol:
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.09. 21:34:04

kamaj írta:
SZERK: Bob ez Nekünk szólt volna?
Bob_Marley írta:Most már értem, hogy ezért nincsen Stuckey :D
De akkor vegyetek bele a buliba :d

Írja le ki-kit akar elpasszolni, vagy nem tart rá igényt, s csinálunk egy 3as cserét!
Nálam Evans-Boboá játszik :D
Sanszos :D
De legalább észre vettétek, amúgy mi van itt 5 pending trade :D

Slither ha már amúgy is benéztél, Griffines csere accept??? :D

Ja és ha 2 liga lesz, remélem megfontoljátok a javaslataimat majd :D
De majd megint leírom ha itt lesz az ideje, idén rengeteget tanultunk mondhatom mindannyian!
Kép
Kép
Kép
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.09. 21:33:22

Na akkor nem mondtam újat :D. De ennek nagyon örülök, én szívesen űzném ezt tovább, mert nagyon élvezem :) Elképesztő, hogy egy ilyen kis játék mennyire bejött :)
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.03.09. 21:28:39

Ordog írta:Gyerekek???!!!

A Mezítlábas City and Dream Team közötti csere miért éri meg a Mezítlábas csapatnak???

Ligaelsőt egy ilyen cserével erősíteni??? :shock: :?

Gondoljunk már bele, Ridnour = Neallel, viszont Harrington sokkal gyengébb, mint David Lee...

Hol itt az igazság?? Arra jó a csere sztem, h mégjobban bebiztosítódjon Slither ligagyőzelme.. :P Mezítlábas GM úr! Miért jó neked ez a csere????

Vétóznám mint a huzatt!!!
Neal miatt billen felém egy kicsit a mérleg, de őt nem is kértem, Lee mellé kaptam töltelékként, sztem jövő héten tovább is adom. Ha nagyon egyoldalúnak érzitek, akkor keresek egy rosszabb statisztikájú tölteléket Neal helyett. :wink:

@kamaj: Jövőre 2 Eurobarcás liga is lesz, egy a mostanihoz hasonló, meg egy keeper ligát is akarok indítani, ami jobban fog hasonlítani az NBA-hez.
Olyan sok időt nem emészt fel, hogy egyszerre több ligában is benne van az ember, mert informálódni úgyis ugyanannyit kell, az a napi +1 perc amíg beállítja az ember az aktívakat meg nem számít. Meg aki szeret cserélgetni, annak még több lehetősége van. Én most is 4 ligában tolom (annyira megtetszett az első után), egyikben már le is járt a trade deadline. :)
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.09. 21:26:02

Neo semmi gond, így már értem miért nem reagáltál rájuk XD
(Mondjuk gondolhattam volna, de mégse tettem :D)

Socio nem volt rossz, de én nem merem bevállalni, de lehet majd én is a falba verem majd a fejem, hogy nemet mondtam :D

SZERK: Bob ez Nekünk szólt volna?
Bob_Marley írta:Most már értem, hogy ezért nincsen Stuckey :D
De akkor vegyetek bele a buliba :d

Írja le ki-kit akar elpasszolni, vagy nem tart rá igényt, s csinálunk egy 3as cserét!
Nálam Evans-Boboá játszik :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamaj 2012.03.09. 21:28:41-kor.
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.03.09. 21:14:39

kamaj írta:Az elutasításokban írtam, de lehet akkor nem jelenítette meg Neked. Mondom nem igaz, hogy írom, hogy ne erre, kövi cserébe csak benne van :D
Meg se néztem a statokat olyan hamar utasítottam el XD
Basszus, most olvastam vissza az e-mailemben... Igazad van. Leírtad 100X. Eskü nem értem, hogy kerülte el a figyelmemet... Ne haragudj! De eskü sztem nem jelenítette meg vagy nem tudom... :lol: :lol: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
socio66

2012.03.09. 21:14:05

küldtem pár ajánlatot, rip hamilton-tól szeretnék megválni, meguntam a sok sz.r sérülését,sanszos hogy ha elkezd folyamatosan játszani,akkor megugranak az átlagai és verem majd a fejem a falba,hogy másnak hoz hasznot,de jelenleg odaadom egy az ő posztján játszó,picit gyengébb képességű játékosért.
a sérülésével kapcsolatban,azt nyilatkozta,hétfőn már pályán szeretne lenni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.09. 21:09:28

Most már értem, hogy ezért nincsen Stuckey :D
De akkor vegyetek bele a buliba :d

Írja le ki-kit akar elpasszolni, vagy nem tart rá igényt, s csinálunk egy 3as cserét!
Nálam Evans-Boboá játszik :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.09. 21:05:12

Az elutasításokban írtam, de lehet akkor nem jelenítette meg Neked. Mondom nem igaz, hogy írom, hogy ne erre, kövi cserébe csak benne van :D
Meg se néztem a statokat olyan hamar utasítottam el XD
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.03.09. 21:02:16

kamaj írta:Hát ha ez így megy tovább... :twisted:
Csak annyi volt, hogy írtam egy párszor, hogy Lawsont ne, de Te csak azért is beleraktad. Elhiszem, hogy kéne, de hidd el nekem is, nem véletlen adtam Parkert érte (és lényegébe PP-t is feladtam érte, de ez más sztori) :D
Szóval, ha lehet se rá, se Mayo-ért ne tegyél, mert én tudom melyik gombot nyomom meg rögtön :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát ha ezzel kezded! Eskü nem láttam, hogy őt nem akarod cserélni... Így más a leányzó fekvése! 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.09. 20:59:25

Hát ha ez így megy tovább... :twisted:
Csak annyi volt, hogy írtam egy párszor, hogy Lawsont ne, de Te csak azért is beleraktad. Elhiszem, hogy kéne, de hidd el nekem is, nem véletlen adtam Parkert érte (és lényegébe PP-t is feladtam érte, de ez más sztori) :D
Szóval, ha lehet se rá, se Mayo-ért ne tegyél, mert én tudom melyik gombot nyomom meg rögtön :D
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.03.09. 20:57:56

Elsőnek nekem is furcsa volt, de aztán megegyeztünk és úgy értem nem fogom megérezni túlságosan azt a mínusz pár pont/pattanót. viszont a többi statban jól jártam.
Meglátjuk hogy alakulnak a dolgok, én nem fogok mérges lenni ha mégsem úgy alakulnak a dolgok, ez a szezon úgy is kuka. Majd jövőre komolyabban veszem.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.03.09. 20:54:42

kamaj írta:Neo, ez nem akar összejönni, lehet hagyni kéne, mert csak felhúzzuk magunkat rajta :) Nincs harag, de ez csak rosszabb lesz :D
Amúgy én nem vagyok nagy guru, de nekem nem tűnik olyan vészesnek Slither-Messifan csere, de én csak pusztán a statokat látom, meccseket nem.
Én abszolúte nem idegeskedem... :D Remélem te sem. Próbálkozzunk még. Hátha! :lol: Vagy akkor nézzünk vmi lightosat. Pill és nézek vmit. Mondjuk nekem Lawson nagyon kéne de ha nem akkor nézek mást! 8)
Fő a türelem! :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.09. 20:49:35

Neo, ez nem akar összejönni, lehet hagyni kéne, mert csak felhúzzuk magunkat rajta :) Nincs harag, de ez csak rosszabb lesz :D
Amúgy én nem vagyok nagy guru, de nekem nem tűnik olyan vészesnek Slither-Messifan csere, de én csak pusztán a statokat látom, meccseket nem.
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.03.09. 20:45:43

Ordog írta:Gyerekek???!!!

A Mezítlábas City and Dream Team közötti csere miért éri meg a Mezítlábas csapatnak???

Ligaelsőt egy ilyen cserével erősíteni??? :shock: :?

Gondoljunk már bele, Ridnour = Neallel, viszont Harrington sokkal gyengébb, mint David Lee...

Hol itt az igazság?? Arra jó a csere sztem, h mégjobban bebiztosítódjon Slither ligagyőzelme.. :P Mezítlábas GM úr! Miért jó neked ez a csere????

Vétóznám mint a huzatt!!!
Mostanában Harrington nem rossz. Ha az elmúlt 7-14 napot nézed átlagban, pont hogy Slither jár rosszabbul...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.03.09. 20:27:29

Gyerekek???!!!

A Mezítlábas City and Dream Team közötti csere miért éri meg a Mezítlábas csapatnak???

Ligaelsőt egy ilyen cserével erősíteni??? :shock: :?

Gondoljunk már bele, Ridnour = Neallel, viszont Harrington sokkal gyengébb, mint David Lee...

Hol itt az igazság?? Arra jó a csere sztem, h mégjobban bebiztosítódjon Slither ligagyőzelme.. :P Mezítlábas GM úr! Miért jó neked ez a csere????

Vétóznám mint a huzatt!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.09. 20:24:47

Tőled csak Stuckey(m) érdekelne :D
De Evans for Stuckey elég vicces lenne :D Mást meg nagyon nem látok kit tudnék adni!Bobá esetleg???Mert Evans azért jobb mint Stuckey, így őt nem tudom adni 1-1ben !
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.03.09. 20:12:17

neobarca írta:Ha szabadulni akarsz tőle, tessék itt van Rubio. Mást nem tudok adni jelen pillanatban... :)
Erre gondoltam... :lol: :lol: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.09. 20:08:47

Azt nem értem, hogy "amit írtam nem nyerte el a tetszésedet" ezt most arra értetted, hogy a kiborulásod vagy más??? :D
Mert mint írtam is bennem nincs semmiféle tüske, vagy bármi ilyesmi!Neslont végre odaadtad nagy barátom vagy :lol:

szerk: nálam a Dallas 1/5-e :D

Aham mostmár látom mit írtál, nem fogom kifejteni, hogy miért nem erős Evans, mert magam alatt vágnám a fát (így is azt teszem már jó ideje 1-2 hozzászólással meg "okoskodással" :D)

Rubio értéke meg jelenleg még kisebb, keveset dob rá olyan százalékkal mint a téren a 10 éves suhancok, assitol egy csomót, de erre nekem nincs szükségem :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.03.09. 20:05:45

Bob_Marley írta:Belinelli is szép utat járt be, Game behúzta, akkor meg is "bandáztuk" szép pick, aztán valami ordenáré cserében :D átkerült hozzám, majd én adtam neked oda!
Butlert meg sajnálom, ő kezdő, de nagyon gyenge mostanában!Nem is értem mi van vele, mondjuk Clippers meccset idén egy felet láttam :D

neobarca nem tudom mire céloztál, mert elfelejtettem!Egyenlőre Evans több helyen partiban van :D
Akkor meg ne sírjon a szááád! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A kiborulásomkor írtam szerk részbe... 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.09. 20:04:09

Belinelli is szép utat járt be, Game behúzta, akkor meg is "bandáztuk" szép pick, aztán valami ordenáré cserében :D átkerült hozzám, majd én adtam neked oda!
Butlert meg sajnálom, ő kezdő, de nagyon gyenge mostanában!Nem is értem mi van vele, mondjuk Clippers meccset idén egy felet láttam :D

neobarca nem tudom mire céloztál, mert elfelejtettem!Egyenlőre Evans több helyen partiban van :D

Slither te meg engedd már át Rose-t, meg Cartert, epekedve várom, hogy nálam legyenek :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.03.09. 20:06:51-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.09. 19:56:00

Elfogadtam Bob, nem várok én tovább (de remélem továbbra is kezdők lesznek, és játszanak, mert Butlert nagyon megbántam ám, és Tőled jött :O).
Mayot meg elhiszem, hogy szeretnéd, de most itt írom mindenkinek, hogy Ő senkiért se megy már tovább.

Szerk: Amúgy Bel Tőled jött, ugye jól rémlik? :D
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.03.09. 19:49:03

Bob! Kit kérsz Evansért? :D GAYT NEM! :D Amit írtam az nem nyerte el a tetszésedet mi? :D
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.09. 19:46:36

Én nem fogok unatkozni, de újra nincs lehetőség ebben biztos vagyok!Másfél hónap és PO time :D Ott meg hiába van egy Aldrige-od ha nincs a rájátszásban :lol:

Várni várjál kamaj, ahogy érzed Mayonak jobban örülnék, de Belinelli is megteszi :D
De azért túl sokat ne filózzunk rajta :D Hétfőtől már szeretném olyanokkal telerakni a csapatomat akiket kigondoltam segíthetnek!
Jelenleg Evans-Josh Howard aki "nem kívánatos"
Josh Howard 2-3 hete kezdő, meg is hálálja egy 12.5 6.5 1.7 el!
És marad is kezdő a Utahban, Raja Bell nem pálya :lol:

Úgyhogy lehet értük versengeni :lol:
Gondolom most mindenki egyből rá is harapott a dologra :D
És azon agyal, hogy szerezhetné meg Evans vagy Howardot :D

Legfőképpen tripladobók érdekelnének :D
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése