Gamez - Kedvencek játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2012.03.08. 18:02:39

tudtok mondani olyan játékot amit lehet jól gamepaddal játszani pc-n? főleg régebbi játékok érdekelnének (kb 2007 előtti)

lehet űrhajós vagy ilyesmi
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.03.07. 19:30:52

Nah kipróbáltam az Alan Wake-t én is. Hát ritka csalódás. Kamerakezelés hányinger(jobbat írtam a múlfélévi grafika beadandóhoz pedig az is ritka tróger volt :mrgreen: ) A szellemek elleni harcok így inkább frusztrálóak mint élvezetesek. Maga a környezet viszont fsza lett látszik rajta a 300évnyi fejlesztés viszont ilyen kötöttségel nem sok értelme van, körülbelül 8évvel ezelőtt voltak ilyen buta lineáris játékok mintha egy csőbe mennék fúj. 1,5 óra bőven elég volt belőle.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.03.07. 19:18:22

socio66 írta:mondjuk igazán jó centerem még nekem sem volt,de chandler-t elég jól tudom használni.
általában megkapja,tolom be vele a védőt,aztán dobócsel és dobás,de sokszor le is tudok fordulni a sprint gombbal,és akkor mehet a zsákolás.
védekezésben meg osztom a sapkákat,és szedem le vele a lepattanókat. :)
Neked hogy zsákol úgy? Én azt csinálom, hogy tolom seggel a palánk fele a játékost, aztán nyomom a lövést és a sprintet egyszerre, de kb. 10 alkalomból jó, ha 2-3 alkalommal zsákol. Inkább csak kosárra dob és benne van ilyenkor ugye a hibázás lehetősége is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.03.07. 13:53:44

Én most kezdtem el egy 29 meccses szezont 5 perces negyedekkel, egy olyan csapattal amit mindenkinek csak ajánlani tudok mert nagyon jól össze van rakva. Ez nem más mint a Pacers!
Csak egy cserét csináltam ami Jones+Price for C.J.Miles volt amivel elég jól jártam mert hasznos playa.
Egyenlőre szerencsére elkerültek a sérülések így büszkén állok az első helyen a konferenciába :)
Amiért jó a csapat: Van 2 gyors, jól dobó irányító, egy állat George és egy clutch figura Granger. Melléjük betársul Hibbert akinek elképesztően finom keze van és a tempókat is be tudja dobni, mellette West aki jól dob távolról és a pattanókért is jól megy. 6. ember Hansbrough aki nagyon nagyon hasznos a padról beszállva + Miles, Hill akik a legtöbbet játszanak a padról beszállva.
A másik csapat amit ajánlok kipróbálásra a Rockets ami szintén nagyon jó :)

Myplayerbe meg centert csináltam. Bobcats draftolt, kb 2 meccs és kezdő leszek. Szintén 5 perces negyedekkel szintén superstar szinten.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.03.06. 22:53:54

daffy írta:nekem messze az a legfontosabb,hogy a sf képes legyen betörésekre és kinti dobásokra egyaránt,illetve legyen egy biztos kezű sg-om(ellis,redd,terry,carter,). meccsenként kb 40-50 pontot dobok hármasokból,ha nem figyelek oda :D
Igen,kb nekem is ezek a fő szempontok, ezzel a két játékossal hozom a pontok nagy részét :D
Triplák nekem is nagyon mennek, bár néha nem találom a ritmusát,de ha igen,akkor minden bemegy 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.03.06. 22:37:05

nekem messze az a legfontosabb,hogy a sf képes legyen betörésekre és kinti dobásokra egyaránt,illetve legyen egy biztos kezű sg-om(ellis,redd,terry,carter,). meccsenként kb 40-50 pontot dobok hármasokból,ha nem figyelek oda :D
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.03.06. 22:35:46

FCBMessi19 írta:
Initom írta:
:DD

köszönöm :D éreztem hogy rá kell ugrani. Billen mi a kombináció? sehogy nem bírok rájönni :D
Milyen kombináció? :D Nekiszaladsz annak a... a ... lengőnek :lol: És lenengsz oda, onnan pedig ráugrasz fentről. :D
ráááa csókára :D
ugrás+klikk?
Abi & Tito
socio66

2012.03.06. 22:25:37

mondjuk igazán jó centerem még nekem sem volt,de chandler-t elég jól tudom használni.
általában megkapja,tolom be vele a védőt,aztán dobócsel és dobás,de sokszor le is tudok fordulni a sprint gombbal,és akkor mehet a zsákolás.
védekezésben meg osztom a sapkákat,és szedem le vele a lepattanókat. :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.06. 22:18:40

Iblocka :D
Ő nekem is nagy kedvencem a játékban, én DeAndre Jordant is imádom, őt is mindig elhozom!
Amúgy meg én is úgy vagyok vele egy jó legfőképpen támadópattnókra menő centerre mindig szükségem van!És jól védekezőre!Besegítésnél letudja csapni a betörőket :D
Támadásban meg egyértelmű pick & roll-ra jók!

Akibe még "szerelmes" vagyok az Gay (na ezt nem magyarázom ki :lol:) őt pl nagyon szeretem a játékban, életben azért so-so de a játékban jól lehet vele aprítani!
Kép
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.03.06. 22:06:12

Annyira jól én sem használom a centert, eddig egyik csapatomban sem volt meghatározó ember, de azért erőltetem, hogy élethűbb legyen és dobok velük pontot ( régebben leírtam, hogy miket alkalmazok), annyira nem nehéz. De Csababarca én nem is D12-öt, vagy Bynumot húztam be, hanem Chandler. Mégpedig azért, mert kellett egy nagyon magas ember ( 7 feletti), aki ráadásul brutál jól védekezik. A támadás nem volt szempont. A pontok nagy részét elsősorban Jamessel, másodsorban Randolphhal és Rondoval szerzem. ( Az OKC-ban pl nekem is tökéletes volt az Ibaka-Perk duó, nem is kell jobb, sőt Ibakat állandó jelleggel igazolom máshová is, mert nagy kedvenc :D )
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.03.06. 16:06:04

daffy írta:
csababarca írta:Érdekes,hogy ennyire fontos nálatok a center, én kb támadásban őt használom a legkevésbé. jó,persze,fontos hogy a palánk alatt jó legyen, de nálam Perkins is tökéletesen ellátja a feladatát.
OKC-vel vagyok és így néz ki a csapatom: Rondo,Durant,Wade,Ibaka,Perkins. Szóval nagy Trade-t még nem csináltam, de elég is ez,mert támadásban király vagyok, Ibaka+Perkins kettős meg megoldja a védekezést.
Védekezésben én embert fogok,plusz kettőzök néha. Zónát próbáltam,de nem jött be. Támadásban főleg betörésekkel operálok, aztán vagy megoldom lendületből,vagy kiosztom onnan a kinti embereknek, és mehet a tripla,vagy egy jó középtávoli :)
én se használok centert,csak elhatároztam,hogy megtanulok :D eddig nem megy. wade hogy került oda hozzád?
csak a második szezonra sikerült megszereznem,ha jól emlékszem Sefoloshát áldoztam be érte,plusz FA-ról behúztam Arenast,és így sikerült. de tudom,hogy szenvedtem vele sokat,hogy beférjen a fizetési sapka alá.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.03.06. 15:51:30

csababarca írta:Érdekes,hogy ennyire fontos nálatok a center, én kb támadásban őt használom a legkevésbé. jó,persze,fontos hogy a palánk alatt jó legyen, de nálam Perkins is tökéletesen ellátja a feladatát.
OKC-vel vagyok és így néz ki a csapatom: Rondo,Durant,Wade,Ibaka,Perkins. Szóval nagy Trade-t még nem csináltam, de elég is ez,mert támadásban király vagyok, Ibaka+Perkins kettős meg megoldja a védekezést.
Védekezésben én embert fogok,plusz kettőzök néha. Zónát próbáltam,de nem jött be. Támadásban főleg betörésekkel operálok, aztán vagy megoldom lendületből,vagy kiosztom onnan a kinti embereknek, és mehet a tripla,vagy egy jó középtávoli :)
én se használok centert,csak elhatároztam,hogy megtanulok :D eddig nem megy. wade hogy került oda hozzád?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.03.06. 15:35:55

Érdekes,hogy ennyire fontos nálatok a center, én kb támadásban őt használom a legkevésbé. jó,persze,fontos hogy a palánk alatt jó legyen, de nálam Perkins is tökéletesen ellátja a feladatát.
OKC-vel vagyok és így néz ki a csapatom: Rondo,Durant,Wade,Ibaka,Perkins. Szóval nagy Trade-t még nem csináltam, de elég is ez,mert támadásban király vagyok, Ibaka+Perkins kettős meg megoldja a védekezést.
Védekezésben én embert fogok,plusz kettőzök néha. Zónát próbáltam,de nem jött be. Támadásban főleg betörésekkel operálok, aztán vagy megoldom lendületből,vagy kiosztom onnan a kinti embereknek, és mehet a tripla,vagy egy jó középtávoli :)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.03.06. 15:29:06

Kalap1988 írta:...
én a miamival tolom+az orlando-t "managelem". a miamit teljesen szétszedtem,mert zavart,hogy nincs normális center,illetve wade nem jön be a játékban. az nyomtam egy howard - james+curry trade-et,mert zavart,hogy az orlandoban nincs egy ilyen kaliberű állat,mint james.
a miami-s csapatom: arenas-mayo-gay-bosh-howard ,cole,redd,battier,haslem,anthony,mwp,blake
azon filózom,hogy howardot megéri-e odaadni a durant-perkins kettősért,de egyelőre ellene vagyok,mert gay tökéletesen megoldja a sf posztot,bár az is igaz,hogy durant más kategória és gay+perkins-ért kapnék talán egy normális centert és így lenne egy durantom is. csak azt nem tudom,hogy megéri-e elbukni a liga legjobb centerét egy kis különbségért
Avatar
FCBMessi19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:28:28
Tartózkodási hely: Kedvenc székem

2012.03.06. 15:05:58

Initom írta:
FCBMessi19 írta:http://www.youtube.com/watch?v=UGkmua1V-Ek

Ez lesz az.

A sorozat:-Assassin's Creed
-Assassin's Creed II
-Assassin's Creed Brotherhood
-Assassin's Creed Revelations.

Az I. részben vagy Altairral (a fehér ruhájúval.. :D ), a többiben Ezioval. III-ban egy új főszereplő lesz.
:DD

köszönöm :D éreztem hogy rá kell ugrani. Billen mi a kombináció? sehogy nem bírok rájönni :D
Milyen kombináció? :D Nekiszaladsz annak a... a ... lengőnek :lol: És lenengsz oda, onnan pedig ráugrasz fentről. :D
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.03.05. 22:24:12

daffy írta:te kalap! a három csapatos trade-ek hogy működnek? olyat sosem használtam. a vágyam az lenne,hogy valahogy wade/james+bosh-t beáldozva howardot szeretném megszerezni.(igazság szerint csak a wade,james egyike az,akire mindenképp szükségem van,a többi trade-elhető)
Ja, én több körben csináltam, előbb megegyeztem a Bostonnal, aztán a New Yorkkal, csak azért írtam így, mert már mikor jött JO tudtam, hogy kiért megy tovább :D Viszont több oszlop van,mint kettő a trade-nél szóval biztos lehet, és nyilván az a lényege, hogy benyelsz egy ( vagy valaki más) kis buktát az egyik csapattal való cserében, amit aztán kompenzál a másikkal való cseréd ( ahol pedig ő bukik), viszont ez a harmadik nyer valamit a másodikkal való cserén, így ő sem sír :D Nem tudom,hogy ez a játékban megy-e, meg lehet próbálni, mindenesetre egyszerűbb két körben. Vannak játékosok, akiket sehogy sem akarnak elengedni. Én már a végén adtam volna Wade-t, J.R. Smith-t és Chalmerst a Paul-Deandre kettősért (Chalmerst azért, hogy kapjanak irányítót), de sehogy sem akarták elengedni. Rose esetében hasonló volt, bár ott azért Noah nagyobb értéket képvisel, szóval az érthető. D-Willel pedig nekem volt a bajom. 1-1-ben jött volna Wade-ért, de nekem center is kellett, nem csak irányító. Ezért maradt a Wade+Anthony for Rondo+JO, ahol talán buktam egy kicsit, de ennek hála hozzá tudtam jutni Chandlerhez Jo-ért és J.R.-ért, ami mindenben kompenzált. A Boston kapott egy extraklasszist, a New Yorknak meg maradt egy centere, aki ugyan rosszabb mint Chandler, de kapott érte egy extra dobót és állatot J.R Smith-t :D Persze a valóságban náluk van, de ez más kérdés. A cserémben az volt a kulcs, hogy az elején menesztettem két játékost ( az abszolút érdektelenek közül, a pad végén), így ebből futotta F.A-ről J.R-ra, aki ugyan nem kellett nekem, de a 4 millió körüli fizetésével kiváló cserealap volt.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.03.05. 20:07:29

te kalap! a három csapatos trade-ek hogy működnek? olyat sosem használtam. a vágyam az lenne,hogy valahogy wade/james+bosh-t beáldozva howardot szeretném megszerezni.(igazság szerint csak a wade,james egyike az,akire mindenképp szükségem van,a többi trade-elhető)
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.03.05. 20:05:15

FCBMessi19 írta:http://www.youtube.com/watch?v=UGkmua1V-Ek

Ez lesz az.

A sorozat:-Assassin's Creed
-Assassin's Creed II
-Assassin's Creed Brotherhood
-Assassin's Creed Revelations.

Az I. részben vagy Altairral (a fehér ruhájúval.. :D ), a többiben Ezioval. III-ban egy új főszereplő lesz.
:DD

köszönöm :D éreztem hogy rá kell ugrani. Billen mi a kombináció? sehogy nem bírok rájönni :D
Abi & Tito
Avatar
FCBMessi19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:28:28
Tartózkodási hely: Kedvenc székem

2012.03.05. 19:59:31

http://www.youtube.com/watch?v=UGkmua1V-Ek

Ez lesz az.

A sorozat:-Assassin's Creed
-Assassin's Creed II
-Assassin's Creed Brotherhood
-Assassin's Creed Revelations.

Az I. részben vagy Altairral (a fehér ruhájúval.. :D ), a többiben Ezioval. III-ban egy új főszereplő lesz.
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.03.05. 19:55:27

Kicsit belenyúltam a Miamiba, mert nem is szeretem őket :twisted: , de azért ki akartam próbálni. Mondjuk még meccset játszani nem volt időm, de egy csapatot építettem. Úgy kezdtem, hogy behúztam J.R. Smith FA-ról és megszabadultam a számomra legterhesebb nehezéktől, Boshtól :D Mégpedig úgy, hogy Bosh+Miller for Randolph (itt nem sérült)+T. Allen. Véleményes,de Randolph sem marad el nagyon, T. Allen pedig az egyik kedvencem, kell egy ilyen brutál védő Battier mellé, 3-ast más is tud dobni ( Battier, Chalmers, Jones, James, de akár Randolph is beszórja), viszont T. Allen többet hozzárak. Aztán mivel első húzásból nem tudtam centert és irányítót is szerezni ( egy világklasszis irányítót akartam és egy brutál védő és magas centert úgy, hogy Wade-et és J.R.-t passzolom le, ugyanis Dwaynere a héten megorroltam :D , ráadásul másképp képzeltem el a Heat-et), mert sem a Paul+DeAndre sem a Rose+Noah sem más variációk nem jöttek össze egy lépésből, visszautasították, bármit is ajánlottam. Így viszont utólag jól jártam, mert el tudtam hozni egy 3 csapatos cserében Rondot és Chandlert Wade-ért, Anthonyért és J.R.- ért (Wade és Anthony ment Bostonba ahonnét jött Rondo és JO, New Yorkba pedig ment JO és J.R. Chandlerért. Persze ez úgy véleményesnek tűnik, de nagyon is beleillik abba a felfogásba ( ez az az eset, amivel mindkét, mindhárom csapat jól járt), amit kitaláltam a csapatnak és így egy abszolút bajnokesélyes csapat lesz, brutál erős ( hozzáteszem, hogy szerintem ebben a felállásban a valóságban is még erősebb lenne a Heat, mert minden poszton van megfelelő embere és borzasztó lesz a védekezés :D )
Felállás: Rondo (Chalmers, illetve a pad végén kullog Cole)-Battier(T. Allen vagy fordítva, ezt variálom majd, azért kezd Battier, mert az elején 1-2 triplát elsüllyesztek vele a tervek szerint a miheztartás végett :D )- LBJ ( James Jones- Battier-T. Allen)-Randolph ( Haslem)-Chandler (Haslem v. Randolph néha Curry).
A kezdőben minden poszton ( talán Randolphot kivéve) világklasszis védő játékos van, a pontokat pedig a Randolph-James-Rondo trióval, ha nem is Wade-James-Bosh szinten, de lehet pótolni. Összességében alkalmas a csapat mindenre.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.03.05. 19:48:23

FCBMessi19 írta:
Initom írta:http://www.youtube.com/watch?v=kh0nRRFLJ5k

van aki tolja ezzel? :)

nekem nagyon bejövős,csak egy pályán megakadok, és 2 napja nem bírok továbblépni.
Ird le melyik pálya az, 3-szor végigvittem. :D

Más: készül az Assassin's Creed 3.
http://www.assassinscreedhq.net/2012/03 ... .html#more

http://imgur.com/a/3NNkQ

a Revelations ről van szó :D

épp váltás van a fehér a assasinsra. Az előző ugyebár egy öreg volt :D

Egy kastélynál vagyok,mely zárva van. Belül egy nagy testű fekete páncélos ürge van,nyílpuskával,20-30 tempelars al,és fogva tart 4 assasinst, és (láthatlólag) egy jóbarát,öreg,főmuksót :D
Bizonyos időnként egyet egyet kivégez.
Fel mászok a vár falán,leölöm az őröket,(titokban kell,mert ha észrevesz, leööli az aggastyánt).
nos ,teljesen végig megyek a falon(jobbra) mögéjük kerülök,eddig megöl 2 csókát.(1 et alapból,így 3at, tehát 1 él) fönt vagyok a falon,észrevétlen.
A főellenség egy monológot mond kb.,és valahogy gondolom meg kéne ölnöm. Ráugrás technika nem megy sehogyan sem,ha lemászok,meg megöli a papát :D

köszi a segítséget előre is :D

szerk.:kíváncsian várom :o
a részei a sorozatnak hogy vannak sorba? :D
Abi & Tito
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.03.05. 14:56:23

Na ezt nem hiszem el. :cry: :x
Tegnap írtam a My Player módomról. Gondoltam lejátszok egy meccset. Még 13 van hátra az alapszakaszból, de véletlenül rányomtam a Play Key Game-re és mindenféle rákérdezés nélkül a játék leszimulált 11 meccset és azon nyomban el is mentette!! :lol:
Ebből megnyert a csapat 5-öt és kikapott 6-on és még 2 meccs van vissza. :cry: Így most állok 39-41-gyel... a 10. helyen... Hát, konkrétan a könnyem kicsordult, ahogy láttam lepörögni a meccseket... :cry: Azért, amikor az ember 2 és fél hónapja nyomatja, úgy, hogy minden egyes meccset lejátszott (kivéve, mikor 2-szer megsérültem, mert amiatt kihagytam vagy 25 meccset, köztük a Rookie All Start :D ) és, egy ilyen véletlen hiba miatt, a vége felé az egész elúszik, az piszok szutyok érzés. :lol:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.03.05. 13:39:41

Hát nagyon nem megy a védekezés, most is elvertek rendesen. :D Próbálgatok-próbálgatok, de látszik, hogy nem sokat értek a kosárhoz. :) Egyszerűen még nem tudok rájönni, mi a legjobb arra, hogy a lehető legjobban védekezzek, a támadás úgy-ahogy megy, de ott is nagy hibas.zázalékkal dobok. A zsákolást már megpróbáltam, eddig bejön többé-kevésbé.

Dallas-OKC 148-88 :P
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.03.04. 21:27:35

Lionel85 írta:
neobarca írta:Bobnak igaza van!
Elején én is csak nyomtam ezerrel meg dobáltam mint a gép. Igazi Knickesként... :lol: Ki is kaptam folyamatosan.
De most elkezdtem védekezni. 1-1 ben főleg. Próbálom lassítani a gép játékát és zsinórban 10W-nél tartok. Mondjuk most a Bulls lemosott... :(
DE látom a fényt az alagút végén... :D
Amikor a csapatod ellen játszottam, akkor én is tartottam addig a gépet, mikor már számolt vissza, hogy lejár a Knicks támadóideje. De volt, hogy Carmelo barátod bárhonnan bevágta. :D Egyébként majd a védekezésnél érdekelni fog a kettőzés, olvastam, hogy hasznos.
A beállításoknál meg tudod nézni, hogyan kell védekezni meg ilyenek. Nekem a kettőssel az volt a bajom, hogy az egyedül hagyott játékos, rendre beszórta... :S
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.03.04. 21:03:42

neobarca írta:Bobnak igaza van!
Elején én is csak nyomtam ezerrel meg dobáltam mint a gép. Igazi Knickesként... :lol: Ki is kaptam folyamatosan.
De most elkezdtem védekezni. 1-1 ben főleg. Próbálom lassítani a gép játékát és zsinórban 10W-nél tartok. Mondjuk most a Bulls lemosott... :(
DE látom a fényt az alagút végén... :D
Amikor a csapatod ellen játszottam, akkor én is tartottam addig a gépet, mikor már számolt vissza, hogy lejár a Knicks támadóideje. De volt, hogy Carmelo barátod bárhonnan bevágta. :D Egyébként majd a védekezésnél érdekelni fog a kettőzés, olvastam, hogy hasznos.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése