Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.02.26. 16:20:56

Game! Hogy sikerült az este? :D Ahogy elnézem, nem sikerült dönteni. Csak nem kidőltél? :lol: :lol: 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.25. 22:12:29

Én nem vettem észre semmi változást, eddig láttam 3szor idén a Pacerst teljes meccsen, de ha azt írták azok akik többet nézik én elfogadom, csak azt írtad változott a pozíciója, ami véleményem szerint nem igaz!
És nem is akartam beleszólni (de mégis sikerült :D), csak annyira megakadt a Westes dolgon a szemem, hogy nagyon :D

Jackes részről nem írok semmit, pedig tudnék :D Ti bokszoljátok le egymás között ezt a trade-t :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.02.25. 21:48:20

Bob!
Én az olyan csapatokban, amikben nem vagyok jártas, az NBA' fórumon szoktam tájékozódni. Ott olvastam asszem, hogy taktikai változtatásokat próbálgat az edző. De itt most nem is feltétlen erről van szó, hanem inkább azon, hogy megvédjem Jack-et. Sztem simán fel lehet tenni egy Westért a mérlegre. Mind a 2 játékosnak más a profilja, valszeg pont ezek a profilok miatt vannak rá szükségem/szükségünk.

Nem titok, szeretnék magasítani a csapatomon, mert sok az irányítóm. nem akarok úgy járni, mint 2-3 napja amikor nem tudtam őket sehogysem berakni a csapatba, mert nem volt hova. Ugyanakkor meg 1-2 posztra nem tudtam embert berakni, így hátrányos helyzetbe kerültem.
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.25. 21:34:46

neobarca írta:
Game! Sztem igenis helytálló amit írtam.
West pozícióján ahogy elnézem változtattak Indianaban. Kevesebb játékpercet is kap. Elmúlt 3 meccse: 6 pont 6 lepattanó, 16 pont 7 lepattanó, 14 pont 8 lepattanó. Közel sem hozza, az éves adatait.
Ezen megakadt a szemem, ezt kifejtenéd!!!!
Mert szerintem abszolút nem változott semmi!
Azért kap kevesebb percet idén, mert 1; van mögötte egy Haribó aki a tavalyi szezon után élvezi a bizalmat
2;Granger az első számú magas dobó, így nem is kell vállaljon annyit mint NO-ban!
Igaz azért többet várna az ember Westtől, de így hogy Hibbert meg George is remek idényt fut, nincs szükség annyira Westre!Viszont az éves adatait abszolút hozza!

És az elmúlt 3 meccsen 2szer a Bobcats volt az ellenfél, akik ellen szerintem ha 5en összeállunk itt a fórumon nem vallanánk szégyent annyira "erősek"!Persze hogy ezeken a meccseken kevesebbet tesz hozzá, miután kb a Bobcats meccsei a félidőig izgalmasak, s az ellenfélnél már a gyúrók is beállnak....És leültetnek mindenkit, hogy pihenjen!

De miután nemrég pont a Moneyball című filmet néztem meg, átértékelve magamban a logikai úton való megközelítést, kíváncsi vagyok abszolút a véleményedre :D

De tartom magam, hogy csupán éppen adott statisztikák alapján nem lehet megítélni valakit!Mert esett a pontátlaga Westnek valóban igaz, de ezt a szintet tartja, s pl az elmúlt hetekben emelkedett is 14/7re jó lehet idén!Az meg hogy éppen aktuálisan 2-3 meccsen mit produkált nem befolyásol semmit, főleg, hogy a körülmények nyugodtak a Roster nem változott!
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.02.25. 20:24:14

kamaj!
Örülök, hogy tetszett. Nekem már túl sok volt, az irányítóm, muszáj voltam lépni. Remélem Hump nem fog visszaesni mert a lepattanóira szükségem van!

Game! Sztem igenis helytálló amit írtam.
West pozícióján ahogy elnézem változtattak Indianaban. Kevesebb játékpercet is kap. Elmúlt 3 meccse: 6 pont 6 lepattanó, 16 pont 7 lepattanó, 14 pont 8 lepattanó. Közel sem hozza, az éves adatait.
Jack meg nekem amióta visszatért, a legeredményesebb játékosom. Amit írtál, nem reális sajnos mert amikor visszatért 4-5 meccse, 2 meccsen csak keveset vállalt. Nem is játszott rengeteget. De most újra formában van.
Elmúlt 3 meccse: 16-7-3, 19-5-!10! és 18-5-5
Szerintem 15-20 pont várható továbbra is tőle a 5-10 asist mellet. Szerintem korrekt de te tudod. Ennél jobbat már nem tudtam szülni. :lol:

Gondold meg, jó sörözést, és remélem ellazulsz és elfogadod mert sztem mind a 2 en nyernénk vele és többet nem kell árulnod őket! :wink: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.02.25. 20:14:02

Le kell sz*rni Gém a statisztikákat... túl racionálisan nézed itt a dolgokat, még hogy egyik stat -0,1, másik +0,3, a harmadik a jóég tudja..

Ahogy nagyapám mondta volt: csak érzéssel mintha lovat b*sznál:DDD

Hazajössz kocsmából és ha rám hallgatsz, akkor nyomsz egy vmilyen gombot, szimplán MEGÉÉÉRZÉS alapján:D

Na pusszantás!:D
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.02.25. 19:08:10

neobarca írta: kamaj! Hát nem örülök, hogy lesérült a gyerek, ráadásul Bay. értékelhetetlen mostanság sztem.
Holiday meg elég jól tolja mostanában. Mind1. Elköldtem picit módosítva. Sztem korrekt. Viszont a szövegben Agustin helyett Jack-et akartam írni... Sry! 8)
El is fogadtam, korrekt volt már elsőre is, de akkor a sérülés miatt nem akartam legfőképp, de így már ez sem volt akadály :D
Bay még csak pár meccset tudott le, remélem lassan belelendül, mert kellene a pontjai. Arizát meg amúgy is el akartam így küldeni, hogy Landry-t behúztam, kicsit sok lett volna a 3 NO játékos (főleg úgy, hogy a nyugati utolsótól :D ).
Game teljesen megértelek, valószínüleg én se fogadtam volna el, de sose lehet tudni :)
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.02.25. 18:53:38

Game90 írta:De még meggondolom, most megyek kocsmázni, aztán amikor hazajövök döntök :)
Ez igen, hétkor már kocsma megy :D Fene a jó dolgod :D Én csak 8ra megyek :D

Na ON:
Ezt a hetet ha hozom, akkor szerintem meglehet a PO. Vicces lenne Slither ellen tolni rögtön...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.02.25. 18:47:25

neobarca írta:Game! Küldtem egy ajánlatot. Azért erre már nem lehet mondani, hogy gyenge...
Egész évet nézve: FGA -4, FGM -3, FTA +1, FTM +0,6, 3PTA +0,9, 3PTM +0,2, pont -5, lepattanó -1, assist +6, steal +0,4, TO +1.

Amúgy azt írtad, hogy Jack jó formában van, utolsó 5 meccs: 14 pont, 5 lepattanó, 5 assist, 2 TO, 40%-kal. West-re meg azt, hogy vacak formában van: 12 pont, 7 lepattanó, 1 assist, 1 blokk, 1 TO, 41%-kal. Sok különbség azért nincs köztük :) + Jack-et már 1x továbbcseréltem.

De még meggondolom, most megyek kocsmázni, aztán amikor hazajövök döntök :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.02.25. 18:24:53

Bob_Marley írta:
Slither írta:
Bob_Marley írta: Jövő hétig húzzátok ki van egy ember akit elakarok hozni FA-ról, de csak Hétfőn tudom ha valaki behúzza, élve felnyársalom :D
All-Star van, minden itt lévő GM is pihenjen :mrgreen:
Splittert behúzhatod, Spursnak úgyis csak 5 meccse lesz a köv 2 hétben. :P
Ha a másik sérült magasra gondoltál, azon még gondolkodom, mert legjobb esetben is még 3 hét, ami azért elég sok. :roll:
Mi ez, totó? :D
Egyik sem nyert :D
A másodikra csak tippem van nekem is kire gondoltál, de LOVAGIASAN nem írom le :D
Majdnem paraszt az én választottam :D és remélem hétfőn sikerül elhozni!

Amúgy kíváncsi vagyok mikor frissül a yahoo játékosügyileg :D
Mert lenne még akit én is kipróbálnék, hátha :D

Jó titokzatos lett ez a hsz
:lol:
Még a végén elkezdek itt félni a párharcunktól :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.25. 18:20:50

Slither írta:
Bob_Marley írta: Jövő hétig húzzátok ki van egy ember akit elakarok hozni FA-ról, de csak Hétfőn tudom ha valaki behúzza, élve felnyársalom :D
All-Star van, minden itt lévő GM is pihenjen :mrgreen:
Splittert behúzhatod, Spursnak úgyis csak 5 meccse lesz a köv 2 hétben. :P
Ha a másik sérült magasra gondoltál, azon még gondolkodom, mert legjobb esetben is még 3 hét, ami azért elég sok. :roll:
Mi ez, totó? :D
Egyik sem nyert :D
A másodikra csak tippem van nekem is kire gondoltál, de LOVAGIASAN nem írom le :D
Majdnem paraszt az én választottam :D és remélem hétfőn sikerül elhozni!

Amúgy kíváncsi vagyok mikor frissül a yahoo játékosügyileg :D
Mert lenne még akit én is kipróbálnék, hátha :D

Jó titokzatos lett ez a hsz
:lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.02.25. 18:02:53

Game! Küldtem egy ajánlatot. Azért erre már nem lehet mondani, hogy gyenge...

kamaj! Hát nem örülök, hogy lesérült a gyerek, ráadásul Bay. értékelhetetlen mostanság sztem.
Holiday meg elég jól tolja mostanában. Mind1. Elköldtem picit módosítva. Sztem korrekt. Viszont a szövegben Agustin helyett Jack-et akartam írni... Sry! 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.02.25. 16:15:05

kamaj írta: Vucevic Hawes sérülése miatt játszhat, szerintem Ő jelentősen fog romlani.

Hump-nál meg lehet én vagyok láma (szóljatok, ha tényleg :D ), de nem értem, hogy miért romlana drasztikusan, hisz Lopez mellett játszhat, nem veszt perceket, mert ha jól tudom Hump nem C-ként játszik. Szerintem drasztikusan nem fog semmiben sem veszteni.
Neobarca esetleg a múltkori csere érdekelne, most, hogy Hump is kiesett egy kevés időre?
Vucevic Hawes visszatérése után is fog játszani, 76ers-ben elég kevés magasember van.

Drasztikusan nem fog romlani, de Lopez azért csak egy jó játékos, Hump pontátlaga szerintem vissza fog esni egy kicsit. Illetve Pekovic nagy formában van mostanában, nem szívesen cserélném őt el.
fcbarca0827 írta:Game! Gondolkodom a cserén, szerencsére van egy hosszú hétvége, amíg eldönthetem. :D De, nagyon nehéz szívvel válnék meg tőle, mert a 3 pontos statisztikát általában mindig megnyerem (ennyi örömöm van a játékban :mrgreen: ) és, ahhoz Ray Allen nagyon kell. :D

Ugyanakkor mivel te kéred, ez előre jelzi azt, hogy meg fog sérülni. :-k :mrgreen:
:lol: :P

Akkor lehet, hogy küldök még egy ajánlatot, amiben az egyik triplázó játékosom is benne van.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.02.25. 15:26:28

Bob_Marley írta: Jövő hétig húzzátok ki van egy ember akit elakarok hozni FA-ról, de csak Hétfőn tudom ha valaki behúzza, élve felnyársalom :D
All-Star van, minden itt lévő GM is pihenjen :mrgreen:
Splittert behúzhatod, Spursnak úgyis csak 5 meccse lesz a köv 2 hétben. :P
Ha a másik sérült magasra gondoltál, azon még gondolkodom, mert legjobb esetben is még 3 hét, ami azért elég sok. :roll:
Ráadásul jövő héten elég nagy ember hátrányba leszek, első vereség összejöhet most.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.02.25. 13:16:13

kanty írta:
Game90 írta:
kanty írta: Szétnézek és dobok valamit.
Várom :)
Gondolkodtam rajta, de eddig semmi nem jut eszembe, ami valamilyen szinten mindkettőknek megérné. Egy az egybe nem engeded, azt megértem. Viszont én nem engedem a portlandi srácokat. :P Én pontokba akarok javulni, de olyat még nem találtam, h pontokba javuljak, de totál egyoldalú se legyen.
A labda a Te térfeleden. :)

Kalap!

Nowitzki mozdítható? Vagy inkább ne is próbálkozzak. :)
Hát, Nowo egyre jobb és nagyon sokat számít nekem, talán Rose-ért odaadnám :D De az is necces, mert már van egy Nash-em és egy Irvingem, az assistokat mindig nyerem, pontban pedig nincs akkora különbség a két játékos közt, viszont a lepattanó és a dobószázalékok is csökkennének. Szóval talán még Rose-ért sem. Ördögtől szépen kikaptam, nem számítottam rá, igazából most nem volt szerencsém, összesen ugye négy nap volt, ebből két napon nekem 1 vagy 2 játékosom lépett csak pályára és akkor nála mindig volt 2-3-al több játékos. Plusz sajnos most a dobóstatok rosszak voltak, pedig ez nem jellemző a csapata. A 12-3 ellenére az egyes statok elég szorosak voltak. Na majd remélem visszavághatok, azt hiszem nem kell mondanom, hogy ez a 12-3 nem tükrözi a csapatom erejét, ahogy az ő helyezése sem az övét :D
Na meg azért: TO-ban egy volt a különbség, FTM-ben 2, FTA-ban 3, FGA-ban 4. Azaz 4 statban borzasztó szoros volt ( jó az FT_%-ot én is csak 1%-al nyertem), amivel már mindjárt más lett volna a leányzó fekvése. Tehát a 12-3 ellenére szorosnak is nevezhető.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.02.25. 12:40:40

Game! Gondolkodom a cserén, szerencsére van egy hosszú hétvége, amíg eldönthetem. :D De, nagyon nehéz szívvel válnék meg tőle, mert a 3 pontos statisztikát általában mindig megnyerem (ennyi örömöm van a játékban :mrgreen: ) és, ahhoz Ray Allen nagyon kell. :D

Ugyanakkor mivel te kéred, ez előre jelzi azt, hogy meg fog sérülni. :-k :mrgreen:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.02.25. 11:21:59

Game90 írta: @kamaj: elutasítottam az ajánlatodat, Vucevic és Pekovic mostanában sokkal jobb statokat hoz, mint a te játékosaid. És Hump átlagai szerintem csökkenni is fognak Lopez visszatérése miatt. De majd megpróbálok kitalálni még valamit :)
Vucevic Hawes sérülése miatt játszhat, szerintem Ő jelentősen fog romlani.

Hump-nál meg lehet én vagyok láma (szóljatok, ha tényleg :D ), de nem értem, hogy miért romlana drasztikusan, hisz Lopez mellett játszhat, nem veszt perceket, mert ha jól tudom Hump nem C-ként játszik. Szerintem drasztikusan nem fog semmiben sem veszteni.
Neobarca esetleg a múltkori csere érdekelne, most, hogy Hump is kiesett egy kevés időre?
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.02.24. 19:36:55

neobarca írta:Game! Nekem Scola-West párban kéne! Küldtem egy kiegészítettet arra amit te küldtél. A 3. gyerekre nem nagyon van szükségem, főleg, hogy nincs nagy formában de ha így jó neked akkor elviszem. Ha nem, dobj ajánlatot!
Ezzel a cserével ugyanúgy négy 76ers játékosom lenne már :)

Utolsó 14 nap, de Bass-nél az egész évet néztem:
1. 3PTA, assist, steal, blokk, TO kategóriákban nyernék, 0,4 , 0,7 , 1,3 és 1,7 egységet.
2. FGA, FGM, FTA, FTM, pont, lepattanó kategóriákban veszítenék, 5,0 , 3,7 , 1,2 , 2,0 , 9,2 , 0,4 egységet.

DEAL! Nem.

Úgy nem fog menni a csere, hogy ilyen egyoldalú, szóval nyomtam egy reject-et.
kanty írta: Gondolkodtam rajta, de eddig semmi nem jut eszembe, ami valamilyen szinten mindkettőknek megérné. Egy az egybe nem engeded, azt megértem. Viszont én nem engedem a portlandi srácokat. :P Én pontokba akarok javulni, de olyat még nem találtam, h pontokba javuljak, de totál egyoldalú se legyen.
A labda a Te térfeleden. :)
Nézegettem én is, de semmi :? Batum, Crawford akkor kilőve, Rondo és Rose mozdíthatatlan, Duncan nekem nem kell, maradt Mo Will és a sérült Nené, akik érdekelnének Okafor mellett.
Ordog írta:Vmint nemtom ki volt az a TUFA aki elcserélte Westbrookot ebből a csapatból... :D Elég szomorú...
:lol:

Szerintem jó csere volt :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.24. 18:58:17

Ordog írta:El se hiszem, hogy sikerült nem is kis aránnyal nyernem (12-3):DDD

Kissé szerencsétlen volt az utóbbi cserém abból a szempontból, hogy Gallinari lesérült egyből, akire mint legjobb pontdobó számítok majd ha felépül...

Ez a tök utolsó hely nagyon nem tükrözi a csapat erejét... Jó kis Tím van itt a kezem alatt, igaz ha én draftolok még jobb lett volna:DD Vmint nemtom ki volt az a TUFA aki elcserélte Westbrookot ebből a csapatból... :D Elég szomorú...

Ha visszatér Gallinari és hozza a formáját Thornton, Anderson, Booooz, Granger meg a többiek is hozzáteszik a magukét, akkor sztem még a 8. PO-s hely is összejöhet:) Ez most jó kezdés ennek a célnak az eléréséhez 8)

Reszkessetek: E.f.N.a.×FCB, fcb0827, Bobceltics, Lakersona :DDD

I LOVE THIS GAME! :D
Először is gratula, valóban a csapatod ereje nem mutatja a helyzetet, de az előző GM volt amikor be sem rakott embereket adott napra, így nem volt nehéz veszteni :D

Aki meg elcserélte Westbrookot valószínűleg, lehet hogy maga Russell volt, mert ő is egy ritka TUFA játékos :lol:

Én meg Bobceltics vagyok, akit annyira szeretsz, s mindig leugatod a játékosaimat :D És remélem mire összekerülünk nálam is belelendülnek a srácok :twisted: Mondjuk Wilson Chandler is aláírhatna igazán a Raptorshoz, s akkor az nagy steal lenne nálam :twisted:

Jövő hétig húzzátok ki van egy ember akit elakarok hozni FA-ról, de csak Hétfőn tudom ha valaki behúzza, élve felnyársalom :D
All-Star van, minden itt lévő GM is pihenjen :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.02.24. 18:37:50

Game! Nekem Scola-West párban kéne! Küldtem egy kiegészítettet arra amit te küldtél. A 3. gyerekre nem nagyon van szükségem, főleg, hogy nincs nagy formában de ha így jó neked akkor elviszem. Ha nem, dobj ajánlatot!
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.02.24. 18:29:48

Most jut eszembe hogy szünet lesz és a csipet-csapat fordított 4-11-ről 9-5-re! Ohh yeeahh!
Bonner részemről hatalmas húzás volt :D tegnap csak triplával foglalkozott és 8-ból 4 be is ment azt kísz :D 2 meccsen vert 9 triplát 8)
Bár csak azért nyerhettem mert 4 emberrel több játszott nálam mint All-stars kománál.
Egyébként az 5-6-7-8. helyre elég sok a jelentkező, de szerintem biztos ott leszek valamelyik helyen.
Meg a csapatom is egyre jobban tetszik. Kezdem úgy érezni egyre jobban értem meg a játék lényegét és fortélyosságait. + amikor csak tehetem felnézek.
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.02.24. 18:07:26

El se hiszem, hogy sikerült nem is kis aránnyal nyernem (12-3):DDD

Kissé szerencsétlen volt az utóbbi cserém abból a szempontból, hogy Gallinari lesérült egyből, akire mint legjobb pontdobó számítok majd ha felépül...

Ez a tök utolsó hely nagyon nem tükrözi a csapat erejét... Jó kis Tím van itt a kezem alatt, igaz ha én draftolok még jobb lett volna:DD Vmint nemtom ki volt az a TUFA aki elcserélte Westbrookot ebből a csapatból... :D Elég szomorú...

Ha visszatér Gallinari és hozza a formáját Thornton, Anderson, Booooz, Granger meg a többiek is hozzáteszik a magukét, akkor sztem még a 8. PO-s hely is összejöhet:) Ez most jó kezdés ennek a célnak az eléréséhez 8)

Reszkessetek: E.f.N.a.×FCB, fcb0827, Bobceltics, Lakersona :DDD

I LOVE THIS GAME! :D
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.02.24. 17:48:40

Game90 írta:
kanty írta: Szétnézek és dobok valamit.
Várom :)
Gondolkodtam rajta, de eddig semmi nem jut eszembe, ami valamilyen szinten mindkettőknek megérné. Egy az egybe nem engeded, azt megértem. Viszont én nem engedem a portlandi srácokat. :P Én pontokba akarok javulni, de olyat még nem találtam, h pontokba javuljak, de totál egyoldalú se legyen.
A labda a Te térfeleden. :)

Kalap!

Nowitzki mozdítható? Vagy inkább ne is próbálkozzak. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.02.24. 17:18:56

kanty írta: Szétnézek és dobok valamit.
Várom :)

@kamaj: elutasítottam az ajánlatodat, Vucevic és Pekovic mostanában sokkal jobb statokat hoz, mint a te játékosaid. És Hump átlagai szerintem csökkenni is fognak Lopez visszatérése miatt. De majd megpróbálok kitalálni még valamit :)

Amúgy ők még mindig vihetők, akár egyedül, akár csomagban:
1. Brand (10/6)
2. Scola (15/7)
3. Collison (11/3,5/4,5)
De Westbrook, Pekovic, Cousins kivételével mindenkit cserélnék :)

Ezt a hetet 3-12-re buktam, grat Cumbee! Jövőhéten megpróbálok javítani fcb0827 ellen :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
socio66

2012.02.23. 21:53:00

Slither írta:Ha ő is kéri hogy még ma lemenjen akkor átengedem.
nyilván nem kérné,ha itt lenne..
na mindegy,akkor maradjon így,legyünk rugalmatlanok. :)

szerk:
éés hát persze hogy kikaptam,és persze hogy redick-el nyertem volna..
hatalmas dolog lett volna átnyomni a cserét,köszipuszi.
=D>
Válasz küldése