Hattrick.org - Eurobarca Föderáció

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.13. 16:50:32

bowlinggolyo írta:Így van. A védőid szerintem természetfeletti vagy titániig edzd.Az h széleken vagy középen támadsz szerintem szinte mind1 mert ellenfél függő ahol gyengébb,de 1 szélsővel nem les olyan magas széleken támadásod mintha mind2n lenne 1-1.Egyébként én nem használok se széleken,se középen támadást mert a védelmemet gyengítem és ezért ink a sima normál taktikával állok ki.
Értem köszi szépen. Egyébként bekukkantottam az akadémiára és marha jól állok. Van 2 játékosom, akiket csak minimálisan kell edzeni és akár már föl is lehet őket hívni. Van egy 16 éves pár naposom, aki nem szupersztár, de megfelelő-középszerű skillekkel felmehet. Van ugye egy olyanom, aki most középszerű játékszervezésű (remélem jóig legalább el lehet vinni) és jó átadása lesz. Néztem ez a játékos a piacon legrosszabb esetben is 60 ezret bőven megér. Úgyhogy jó páran föl fognak kerülni. Meg van egy ember akinek jó lehet az átadása, de a többi skillje még nem olyan biztató. De legalább látom, hogy az akadémiák már kezdenek beérni :D Tudom, hogy az van, hogy a legjobbra kell odafigyelni, de most 1-2 hét erejéig szüneteltetem az átadás edzést a szélsőjáték miatt, mert jópár játékosomat így föl tudom hívni. Az a szerencse, hogy az a durva kp-mnak még csomó ideje van, mert nem rég vettem föl.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.04.13. 16:42:47

Barcaman1993 írta:Ezek szerint edzem a védőimet és meddig toljam fel őket? Aztán ami a felállást illeti, inkább legyen magas a középpályám és gyengébb a támadásom és védelmem, mint esetleg a magasabb védelem és támadás ellentámadásos taktikával. Akkor, ha jól veszem ki a szavaidból, akkor egyrészt maradjak a jelenlegi védőedzésemnél, aminek mindjárt megmondod, hogy milyen magasra kell vinni, aztán álljak át 3-4-3-ra (ellenféltől is függ, de nálam gyengébb csapat ellen milyen taktikával? Széleken támadással, vagy középen támadással?) 3 kp-val és 1 szélsővel és ekkor kezdjem el edzeni a csatárokat.
Így van. A védőid szerintem természetfeletti vagy titániig edzd.Az h széleken vagy középen támadsz szerintem szinte mind1 mert ellenfél függő ahol gyengébb,de 1 szélsővel nem les olyan magas széleken támadásod mintha mind2n lenne 1-1.Egyébként én nem használok se széleken,se középen támadást mert a védelmemet gyengítem és ezért ink a sima normál taktikával állok ki.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.13. 15:41:15

bowlinggolyo írta:Ha már most védőket edzel akk szerintem maradj is a védőedzésnél és az akadémiádon lévő fiatalért viszont elég szép pénzt kaphatsz ami sosem jön rosszul.Ha feledzetted őket a kívánt szintig akk elkezdheted a csapat építést.Egyébként a kpdat sose add le inkább legyen kisebb a védekezésed vagy a támadásod de a kpn múlik szinte minden.Ha mindened meg van én amondója vagyok állj át a 3-4-3ra vagy a 3-5-2re ha mindenképp csatárokat akarsz edzetni az elsőt ajánlom 3 középső kpval és egy szélsővel,esetleg 2 szélsővel de közép felé tolva ezért magasabb átadás és jsz kell nekik ami egy kicsit drágítja az árukat.Az h megtartasz 3 védőt vagy mindet eladod és utána veszel egy kicsit idősebbet(25-26 éves max) az már télleg csak tőled függ.Érdemes írni egy táblázatot h mennyit kaphatsz értük és h mennyibbe kerülne az amire szükséged van és ez alapján tudnál is számolgatni,h mennyi pénzre lenne szükséged,meddig kell a védőket edzetni.
Ezek szerint edzem a védőimet és meddig toljam fel őket? Aztán ami a felállást illeti, inkább legyen magas a középpályám és gyengébb a támadásom és védelmem, mint esetleg a magasabb védelem és támadás ellentámadásos taktikával. Akkor, ha jól veszem ki a szavaidból, akkor egyrészt maradjak a jelenlegi védőedzésemnél, aminek mindjárt megmondod, hogy milyen magasra kell vinni, aztán álljak át 3-4-3-ra (ellenféltől is függ, de nálam gyengébb csapat ellen milyen taktikával? Széleken támadással, vagy középen támadással?) 3 kp-val és 1 szélsővel és ekkor kezdjem el edzeni a csatárokat.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.04.13. 15:33:10

Barcaman1993 írta:Elég hihetőnek hangzik az érvelésed. Most ugye védőket edzek, évvégére ragyogóra mindenképp föl tudom vinni őket. A 2 leggyöngébbet eladom, a maradék 8 marad. Vennék 6 csatárt vhogy úgy ahogy korábban írtam (csatárnak milyen specek a legjobbak?) és fölvinném tényleg titáni szintre és eladnám őket (vagy mindet ne?). Ekkor gondolom át kéne állnom 4-3-3-ra 2 szélsővel és ellentámadásra, vagy széleken támadásra építeni. Vagy nem adnám el a 2 védőt, maradnék az 5-2-3-nál 2 szélsővel és átállnék az ellentámadásokra. Na erről is megkérdezném mi a véleményed? A középpályám béka segge alatt lenne, viszont a védekezésem meg a támadásom meg eléggé magas. Aztán majd a csatárokért kapott pénzből meg tulajdonképpen elkezdeném újra a csatár edzést, a csapat többi részét meg szó szerint összevásárolnám? Vhogy így gondoltad, vagy te mit javasolnál? Nekem ezek jutottak kezdésből eszembe.
Ha már most védőket edzel akk szerintem maradj is a védőedzésnél és az akadémiádon lévő fiatalért viszont elég szép pénzt kaphatsz ami sosem jön rosszul.Ha feledzetted őket a kívánt szintig akk elkezdheted a csapat építést.Egyébként a kpdat sose add le inkább legyen kisebb a védekezésed vagy a támadásod de a kpn múlik szinte minden.Ha mindened meg van én amondója vagyok állj át a 3-4-3ra vagy a 3-5-2re ha mindenképp csatárokat akarsz edzetni az elsőt ajánlom 3 középső kpval és egy szélsővel,esetleg 2 szélsővel de közép felé tolva ezért magasabb átadás és jsz kell nekik ami egy kicsit drágítja az árukat.Az h megtartasz 3 védőt vagy mindet eladod és utána veszel egy kicsit idősebbet(25-26 éves max) az már télleg csak tőled függ.Érdemes írni egy táblázatot h mennyit kaphatsz értük és h mennyibbe kerülne az amire szükséged van és ez alapján tudnál is számolgatni,h mennyi pénzre lenne szükséged,meddig kell a védőket edzetni.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.13. 15:22:58

bowlinggolyo írta:Épp ez az h világklasszis szintig meg ne edzesd mert annak nincs sok értelme.A vk a ht-ban egy jó közepes ha csak nincs mellette egy hasonlóan magas kieg skillje pl az én csatárjaim vk-k de egyiknek vk másiknak földöntúli az átadása.Szóval megéri feledzetni magasabb szintre őket mert jobb lesz a csapatod és pénzben is jobban jössz ki.Egyébként hidd el nagyon hamar pórul lehet járni a fizuval és ha már eladnod kell az nem olyan a csapatod gyengül nem úgy jönnek az eredmények.Szóval én azt mondom h edzesd fel őket várd meg azt az 1 szezont mert nem sokkal több azaz 1-2 szint és csak te jársz jobban.De ez csak a saját véleményem cselekedj úgy ahogy te jobbnak érzed.

Egyébként visszatérve még a kreatív játékhoz a középen támadáshoz magas átadások kellenek h átütő legyen de csökkenti a védekezési képességed ugyan így a széleken támadás is.
Elég hihetőnek hangzik az érvelésed. Most ugye védőket edzek, évvégére ragyogóra mindenképp föl tudom vinni őket. A 2 leggyöngébbet eladom, a maradék 8 marad. Vennék 6 csatárt vhogy úgy ahogy korábban írtam (csatárnak milyen specek a legjobbak?) és fölvinném tényleg titáni szintre és eladnám őket (vagy mindet ne?). Ekkor gondolom át kéne állnom 4-3-3-ra 2 szélsővel és ellentámadásra, vagy széleken támadásra építeni. Vagy nem adnám el a 2 védőt, maradnék az 5-2-3-nál 2 szélsővel és átállnék az ellentámadásokra. Na erről is megkérdezném mi a véleményed? A középpályám béka segge alatt lenne, viszont a védekezésem meg a támadásom meg eléggé magas. Aztán majd a csatárokért kapott pénzből meg tulajdonképpen elkezdeném újra a csatár edzést, a csapat többi részét meg szó szerint összevásárolnám? Vhogy így gondoltad, vagy te mit javasolnál? Nekem ezek jutottak kezdésből eszembe.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.04.13. 15:12:24

Barcaman1993 írta:Na ez az ami nem hiszem, hogy meg fog történni. Nem tudom titáni szintre fölvinni őket, mert belezöldülnék. 1 szezon alatt, ha legrosszabb esetben is csak megfelelő védőt vennék év végére nagyszerűre föl tudom vinni. Kb. 2, max. 3 év múlva mehet szélsőnek, majd ugyanígy kp-ra. Úgy ha számolom, akkor a most 18 éves csatárok olyan 26-28 évesek lesznek. Aztán lehet kezdeni az elejéről, csak már jóval magasabb szinten. Sztem, ha mindegyiket föltolom világklasszis szintre az 2-3 év alatt meg van (védőknél legalább is), A tavaly vett megfelelő védőm 1 év alatt eljutott kiemelkedőre (kicsit talán több volt, mint 1 év). Meg most van jó pár védőm akiket el tudok majd adni, úgyhogy azokért majd tudok pénzt szerezni, majd 2 világklasszis 19-20 éves játékosért is bőven. Úgyhogy nem hiszem, hogy a pénz majd akadály lenne, de ha igen, akkor tudok egyből alkalmazkodni 1-2 eladással.

Ja és kösz a gratulációért :!: :wink:
Épp ez az h világklasszis szintig meg ne edzesd mert annak nincs sok értelme.A vk a ht-ban egy jó közepes ha csak nincs mellette egy hasonlóan magas kieg skillje pl az én csatárjaim vk-k de egyiknek vk másiknak földöntúli az átadása.Szóval megéri feledzetni magasabb szintre őket mert jobb lesz a csapatod és pénzben is jobban jössz ki.Egyébként hidd el nagyon hamar pórul lehet járni a fizuval és ha már eladnod kell az nem olyan a csapatod gyengül nem úgy jönnek az eredmények.Szóval én azt mondom h edzesd fel őket várd meg azt az 1 szezont mert nem sokkal több azaz 1-2 szint és csak te jársz jobban.De ez csak a saját véleményem cselekedj úgy ahogy te jobbnak érzed.

Egyébként visszatérve még a kreatív játékhoz a középen támadáshoz magas átadások kellenek h átütő legyen de csökkenti a védekezési képességed ugyan így a széleken támadás is.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.13. 15:04:54

bowlinggolyo írta:
Barcaman1993 írta:Na számomra itt véget ért a kupaszezon. A III. ligás csapat ellen 0-7-re égtem. Bár nem csoda hisz nekem a védelmem megfelelő-remek-jó volt, míg neki volt 2 kiemelkedő támadása. Esélyem sem volt. Ráadásul a legjobb szélsőm megsérült 3 hétre. Ami orvos hiányában, majd max a szezon végén térhet vissza. Az önbizalom pedig csapnivalóra esett. Nem vmi jó.

Viszont úgy döntöttem, hogy év végén el kezdem a fiatalítást és a szezonok során magyar tehetségekkel árasztom majd el a csapatot.

Most nyáron hozok 6 (pontosabban 5, mert 1 ember már van az akadémián) 17-18 éves magyar csatárt. 2 technikás, 2 kiszámíthatatlan és 2 jól fejelő. Őket pár évig edzem majd, amikor ideális szintre érnek 2-őt eladok. Aztán veszek 10 db magyar védőt. 8 gyors, 2 jól fejelő. Őket ugyanúgy edzem, mint ahogy korábban a csatárokat. Majd mikor elérkeztek arra a szintre, 4-et felteszek szélsőnek és átállok szélső edzésre. Majd ha ez is kész jön 6 kp. 4 technikás, 2 kiszámíthatatlan és nyomom a játékszervezés edzést. Kapust meg majd veszek, azt úgyse edzek. Mi a vélemény? Sok szezonos edzés, de kétségkívül elég hatásos, ráadásul szó szerint magyar csapat lenne. 3-5-2es felállással. Így kreatív játékot is tudok játszani (ez nem tudom még milyen, tapasztaltabbak írhatnának róla, hogy és mint van az egész), széleken támadást és esetleg középen támadást is.
Nos ez mind szép és jó de ha bele gondolsz mire a védőid oda érnek h szélső legyen a csatárjaid már lassan a cserélhető kategóriába esnek azaz 30-33 év között lesznek és még a fizujukat is bele kell számolni ami a kevés emberes eladás miatt nem feltétlenül lenne a legolcsóbb mulatság,akár csőd is megkeserítheti az életed.Én személy szerint nem vállalnék be egy ilyen volumenű edzésbe.Ha már edzeni akarsz akk eddzél fiatal magyar védőket és majd add el őket mikor elérik a titáni,termfeletti szintet ekkor profitálhatsz belőlük a legtöbbet.A befolyó összegből 6-7 mrd Ft simán lehetne egy jó kis fiatal csapatot csinálni akiknek átadás edzést nyomnál és ha nő 2-3 szintet az átadásuk tovább adsz rajtuk.

Egyébként tisztesen helyt álltál a kupában gratulálok hozzá :wink:
Na ez az ami nem hiszem, hogy meg fog történni. Nem tudom titáni szintre fölvinni őket, mert belezöldülnék. 1 szezon alatt, ha legrosszabb esetben is csak megfelelő védőt vennék év végére nagyszerűre föl tudom vinni. Kb. 2, max. 3 év múlva mehet szélsőnek, majd ugyanígy kp-ra. Úgy ha számolom, akkor a most 18 éves csatárok olyan 26-28 évesek lesznek. Aztán lehet kezdeni az elejéről, csak már jóval magasabb szinten. Sztem, ha mindegyiket föltolom világklasszis szintre az 2-3 év alatt meg van (védőknél legalább is), A tavaly vett megfelelő védőm 1 év alatt eljutott kiemelkedőre (kicsit talán több volt, mint 1 év). Meg most van jó pár védőm akiket el tudok majd adni, úgyhogy azokért majd tudok pénzt szerezni, majd 2 világklasszis 19-20 éves játékosért is bőven. Úgyhogy nem hiszem, hogy a pénz majd akadály lenne, de ha igen, akkor tudok egyből alkalmazkodni 1-2 eladással.

Ja és kösz a gratulációért :!: :wink:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.04.13. 14:47:17

Barcaman1993 írta:Na számomra itt véget ért a kupaszezon. A III. ligás csapat ellen 0-7-re égtem. Bár nem csoda hisz nekem a védelmem megfelelő-remek-jó volt, míg neki volt 2 kiemelkedő támadása. Esélyem sem volt. Ráadásul a legjobb szélsőm megsérült 3 hétre. Ami orvos hiányában, majd max a szezon végén térhet vissza. Az önbizalom pedig csapnivalóra esett. Nem vmi jó.

Viszont úgy döntöttem, hogy év végén el kezdem a fiatalítást és a szezonok során magyar tehetségekkel árasztom majd el a csapatot.

Most nyáron hozok 6 (pontosabban 5, mert 1 ember már van az akadémián) 17-18 éves magyar csatárt. 2 technikás, 2 kiszámíthatatlan és 2 jól fejelő. Őket pár évig edzem majd, amikor ideális szintre érnek 2-őt eladok. Aztán veszek 10 db magyar védőt. 8 gyors, 2 jól fejelő. Őket ugyanúgy edzem, mint ahogy korábban a csatárokat. Majd mikor elérkeztek arra a szintre, 4-et felteszek szélsőnek és átállok szélső edzésre. Majd ha ez is kész jön 6 kp. 4 technikás, 2 kiszámíthatatlan és nyomom a játékszervezés edzést. Kapust meg majd veszek, azt úgyse edzek. Mi a vélemény? Sok szezonos edzés, de kétségkívül elég hatásos, ráadásul szó szerint magyar csapat lenne. 3-5-2es felállással. Így kreatív játékot is tudok játszani (ez nem tudom még milyen, tapasztaltabbak írhatnának róla, hogy és mint van az egész), széleken támadást és esetleg középen támadást is.
Nos ez mind szép és jó de ha bele gondolsz mire a védőid oda érnek h szélső legyen a csatárjaid már lassan a cserélhető kategóriába esnek azaz 30-33 év között lesznek és még a fizujukat is bele kell számolni ami a kevés emberes eladás miatt nem feltétlenül lenne a legolcsóbb mulatság,akár csőd is megkeserítheti az életed.Én személy szerint nem vállalnék be egy ilyen volumenű edzésbe.Ha már edzeni akarsz akk eddzél fiatal magyar védőket és majd add el őket mikor elérik a titáni,termfeletti szintet ekkor profitálhatsz belőlük a legtöbbet.A befolyó összegből 6-7 mrd Ft simán lehetne egy jó kis fiatal csapatot csinálni akiknek átadás edzést nyomnál és ha nő 2-3 szintet az átadásuk tovább adsz rajtuk.

Egyébként tisztesen helyt álltál a kupában gratulálok hozzá :wink:


Más: nem tudjátok h ki irányítja a Para FCB Team-et?Mert ellene játszok és ahogy elnézem elég nagy Barca fan a gyerek.A mostani kupa eredménye alapján oda kell rá figyelnem és bele kell adnom rendesen ha tovább szeretnék jutni ellene idegenben.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.13. 14:40:11

Na számomra itt véget ért a kupaszezon. A III. ligás csapat ellen 0-7-re égtem. Bár nem csoda hisz nekem a védelmem megfelelő-remek-jó volt, míg neki volt 2 kiemelkedő támadása. Esélyem sem volt. Ráadásul a legjobb szélsőm megsérült 3 hétre. Ami orvos hiányában, majd max a szezon végén térhet vissza. Az önbizalom pedig csapnivalóra esett. Nem vmi jó.

Viszont úgy döntöttem, hogy év végén el kezdem a fiatalítást és a szezonok során magyar tehetségekkel árasztom majd el a csapatot.

Most nyáron hozok 6 (pontosabban 5, mert 1 ember már van az akadémián) 17-18 éves magyar csatárt. 2 technikás, 2 kiszámíthatatlan és 2 jól fejelő. Őket pár évig edzem majd, amikor ideális szintre érnek 2-őt eladok. Aztán veszek 10 db magyar védőt. 8 gyors, 2 jól fejelő. Őket ugyanúgy edzem, mint ahogy korábban a csatárokat. Majd mikor elérkeztek arra a szintre, 4-et felteszek szélsőnek és átállok szélső edzésre. Majd ha ez is kész jön 6 kp. 4 technikás, 2 kiszámíthatatlan és nyomom a játékszervezés edzést. Kapust meg majd veszek, azt úgyse edzek. Mi a vélemény? Sok szezonos edzés, de kétségkívül elég hatásos, ráadásul szó szerint magyar csapat lenne. 3-5-2es felállással. Így kreatív játékot is tudok játszani (ez nem tudom még milyen, tapasztaltabbak írhatnának róla, hogy és mint van az egész), széleken támadást és esetleg középen támadást is.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2011.04.10. 16:55:31

Van itt olyan aki kapus edző?:)
Mert annak van egy jelöltem :wink:

Dávid Pap (318713412)
17 éves és 12 napos
Forma: megfelelő, erőnlét: gyenge
Kedves fickó, aki higgadt és egyenes.
Tapasztalata katasztrofális, és gyenge vezetői képessége van.
TSI: 4 170
Fizetés: 562 eFt/hét
Lapok: 0
Sérülések: Egészséges

Kikiáltási ár: 50 000 eFt

Jelenlegi képességek
Védés: 7/20 jó
Pontrúgás: 5/20 középszerű

A fejlődéshez közel van :wink:
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.09. 22:10:57

Sikerült otthon nyernem 5-1-re, úgyhogy megszereztem az első pontjaimat a VI. ligában.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2011.04.11. 14:33:31-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.04.09. 21:31:58

Na, aki ezt kielemzi nekem, hogy hogy jött ki, egy jó nagy korsó hideg sört fizetek neki...

52198290 (ifi meccs kód)

Most erre mit írjak? Egy szép nagy b*meg nem elég találó rá...
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2011.04.08. 19:29:57

Valaki barátságos meccs?

Nagytétény S.E (1647875)
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.06. 18:46:46

Én ma pl. ellentámadással nyertem. 3 gólból 2 ellentámadásból született... Úgyhogy jó taktika, csak megfelelő meccsen kell benyomni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.04.06. 18:44:05

bowlinggolyo írta:Az ellentámadásos rész úgy van ha jól tudom(ha nem javítsatok ki) h ha mind2 csapat ellentámadást tol akk az kioltja magát az ellentámadást mivel mindenki csak várna a másikra,h ő támadjon de nem támadna senki, ezért van az h ilyen esetben nem él a taktika,ami miatt a középpálya újra előtérbe kerül.
Ez így nem igaz. :) Ha mindkét csapat ellentámadást játszik, akkor az kaphat ellentámadásokat, aki nem birtokol.

Egyébként egyáltalán nem rossz taktika szerintem (Bartimaeus neked HT-n is linkeltem :D ), csak jókor kell használni, amikor a védelmed és a támadásod is óriási fölényben van, de kp-n alulmaradsz. Nálad most valami ilyesmi volt a helyzet, szerintem hoznod kellett volna a meccset, de a vereség magyarázható azzal, hogy érdemben csak 1 helyen ütötted át a védelmét, ami ellentámadásnál valóban édeskevés, ezt tapasztalatból mondom.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.04.06. 18:30:07

ElBartimaeus írta:Az ellentámadós rész kifejtenéd bővebben, lehet hiányosak ilyen téren az ismereteim. (Mindenféle irónia nélkül ;) )

Amúgy én voltam otthon, akkor még inkább nekem kellett volna nyernem, ha már ez a gép is ezt mondja. Feltéve, ha jól írtad be a dolgokat. (Nemtom hogy működik, amit linkeltél megnéztem, ott a hazai, vagyis én, volt esélyesebb, nem is kicsivel...)
Bocs a linkért nem teljesen jó mert meg csinálod a szimulálást itt és teljesen mást hoz ki eredményül. Szóval végezd el és akkor az jön ki h 306 meccset te nyersz 475öt ő és 219 meccs végződik döntetlennel.

Az ellentámadásos rész úgy van ha jól tudom(ha nem javítsatok ki) h ha mind2 csapat ellentámadást tol akk az kioltja magát az ellentámadást mivel mindenki csak várna a másikra,h ő támadjon de nem támadna senki, ezért van az h ilyen esetben nem él a taktika,ami miatt a középpálya újra előtérbe kerül.Egyébként Ellentámadást nagyon ritka esetben érdemes csak használni,az egyik ilyen ha abszolút esélytelen vagy a győzelemre és nálad ez nem forgott fenn,mivel ha egy széleken támadást nyomsz és a kpd nem engeded volna ennyire a semmibe akk simán hozhattad volna a meccset.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.06. 18:22:30

bowlinggolyo írta:
ElBartimaeus írta:Imádom olafot...

Az ellentámadásnak semmi, de semmi haszna ebben a játékban. Csak annyi, hogy kiírja,hogy volt kettő kontrád. De sose megy be belőle egy helyzet sem. Vagy csak engem utál a meccsmotor, mert azért vannak, akik így is meg tudják nyerni a meccseiket.

De ez pl felháborító. Megfelelő támadással átüti az én kiemelkedőmet, én nem kontrázok annyit ,hogy legalább egy támadást kapjak a jobb oldalamra, illetve a jó támadás az kevésbé hatásos a nagyszerű ellen, mint a középszerű a kiemelkedő ellen. Reális.

Jah, nem is említettem, hogy véletlen ő is ellentámadott és birtokolt, ami tudtommal nem kedvez semminek, meg a felállása sem volt begyakorolva, ami csak akkor nem szokott instat vesztést jelenteni, ha legalább négyszer olyan erős a te csapatod, mint a másiké. Vagy lehet ez megint csak velem történik meg...
Nos érdemes lenne megnézned azt is h ő is ellentámadást nyomott szóval a kp újra előtérbe helyeződik,amiben lássuk be jócskán felül múlt és nem Olaf keze volt a meccsedben, hanem egyszerűen eltaktikáztad magad.

Nézd meg a match simulatort h mi lenne a normál eredmény és utána lehet Olafozni

A meccsed szimuláció 1000es lefolyásban: http://www.freeweb.hu/dinam0/simulator.php?lang=1

Így már érthető is h miért az ellenfeled nyert
Az ellentámadós rész kifejtenéd bővebben, lehet hiányosak ilyen téren az ismereteim. (Mindenféle irónia nélkül ;) )

Amúgy én voltam otthon, akkor még inkább nekem kellett volna nyernem, ha már ez a gép is ezt mondja. Feltéve, ha jól írtad be a dolgokat. (Nemtom hogy működik, amit linkeltél megnéztem, ott a hazai, vagyis én, volt esélyesebb, nem is kicsivel...)
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.04.06. 18:18:26

ElBartimaeus írta:Imádom olafot...

Az ellentámadásnak semmi, de semmi haszna ebben a játékban. Csak annyi, hogy kiírja,hogy volt kettő kontrád. De sose megy be belőle egy helyzet sem. Vagy csak engem utál a meccsmotor, mert azért vannak, akik így is meg tudják nyerni a meccseiket.

De ez pl felháborító. Megfelelő támadással átüti az én kiemelkedőmet, én nem kontrázok annyit ,hogy legalább egy támadást kapjak a jobb oldalamra, illetve a jó támadás az kevésbé hatásos a nagyszerű ellen, mint a középszerű a kiemelkedő ellen. Reális.

Jah, nem is említettem, hogy véletlen ő is ellentámadott és birtokolt, ami tudtommal nem kedvez semminek, meg a felállása sem volt begyakorolva, ami csak akkor nem szokott instat vesztést jelenteni, ha legalább négyszer olyan erős a te csapatod, mint a másiké. Vagy lehet ez megint csak velem történik meg...
Nos érdemes lenne megnézned azt is h ő is ellentámadást nyomott szóval a kp újra előtérbe helyeződik,amiben lássuk be jócskán felül múlt és nem Olaf keze volt a meccsedben, hanem egyszerűen eltaktikáztad magad.

Nézd meg a match simulatort h mi lenne a normál eredmény és utána lehet Olafozni

A meccsed szimuláció 1000es lefolyásban: http://www.freeweb.hu/dinam0/simulator.php?lang=1

Így már érthető is h miért az ellenfeled nyert
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.06. 18:07:39

Imádom olafot...

Az ellentámadásnak semmi, de semmi haszna ebben a játékban. Csak annyi, hogy kiírja,hogy volt kettő kontrád. De sose megy be belőle egy helyzet sem. Vagy csak engem utál a meccsmotor, mert azért vannak, akik így is meg tudják nyerni a meccseiket.

De ez pl felháborító. Megfelelő támadással átüti az én kiemelkedőmet, én nem kontrázok annyit ,hogy legalább egy támadást kapjak a jobb oldalamra, illetve a jó támadás az kevésbé hatásos a nagyszerű ellen, mint a középszerű a kiemelkedő ellen. Reális.

Jah, nem is említettem, hogy véletlen ő is ellentámadott és birtokolt, ami tudtommal nem kedvez semminek, meg a felállása sem volt begyakorolva, ami csak akkor nem szokott instat vesztést jelenteni, ha legalább négyszer olyan erős a te csapatod, mint a másiké. Vagy lehet ez megint csak velem történik meg...
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.06. 16:22:47

Cumbee írta:Akkor még egyszer. A TSI egy összesített mutató, amibe rendkívül sok minden beleszámít, kezdve a játékos formájától, az életkorán keresztül egészen azokig a képességekig, amiket az adott játékos az életben nem használ, ezért a TSI-t, az ellenfél erejének megbecslésére totál fölösleges használni, mert csak hibás következtetéseket vonsz le belőle.(hasznos lehet a szintlépés, vagy skill drop megbecslésére, esetleg sérülés esetén, de az ellenfél csapat erejének felmérésére még véletlenül sem) Ha az ellenfeled erősségét szeretnéd megbecsülni, akkor kizárólag a meccsek utáni értékelésekre hagyatkozhatsz. Ha ráérsz nézd meg részletesen, hogy a pálya melyik részén milyen eredményt ért el, ha sietsz, akkor nagyjából a hatstats lecsekkolásával meg tudod becsülni a csapata erejét.(Asszem a hatstats-et kiírja add-on nélkül is, bár már nagyon rég óta nem használok csupasz ht-t, szal nem vagyok benne biztos. Ha esetleg nem, akkor használj FoxTrick-et)
Ez így is van, de ha a meccsértékeléseit megnézed (nemcsak ezen a meccsen), akkor láthatod, hogy egy paraszthajszálnyinál kevesebb esélyem volt továbbmenni. A következő kör még ennél is sokkal keményebb lesz :!:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2011.04.06. 15:55:44

Barcaman1993 írta:Ez szinte hihetetlen :!: :D
Egy 970 ezer TSI-vel rendelkező V. osztályú csapatot búcsúztattam a kupában :!: :D
Meccs: 330412348

A legjobb védőm megsérült, és aztán kaptam egy III. osztályú csapatot 910 ezer TSI-vel. 41. helyen van rangsorolva. Egy dolog szól mellettem, hogy továbbmegyek-e. Ő a 2. helyezettel játszik, míg én talán a csoportom leggyengébbikével. Így talán, ha nagy szerencsém van a tartalékok játszanak majd ellenem.

Párharc: 330648645

Újonc VI. ligás, 55 ezres TSi-vel rendelkező csapat, a kupa 4. körében. Azt hiszem a várakozásokon is túlteljesítettem. Ráadásul mind2 előző ellenfelem nálam erősebb volt.
Akkor még egyszer. A TSI egy összesített mutató, amibe rendkívül sok minden beleszámít, kezdve a játékos formájától, az életkorán keresztül egészen azokig a képességekig, amiket az adott játékos az életben nem használ, ezért a TSI-t, az ellenfél erejének megbecslésére totál fölösleges használni, mert csak hibás következtetéseket vonsz le belőle.(hasznos lehet a szintlépés, vagy skill drop megbecslésére, esetleg sérülés esetén, de az ellenfél csapat erejének felmérésére még véletlenül sem) Ha az ellenfeled erősségét szeretnéd megbecsülni, akkor kizárólag a meccsek utáni értékelésekre hagyatkozhatsz. Ha ráérsz nézd meg részletesen, hogy a pálya melyik részén milyen eredményt ért el, ha sietsz, akkor nagyjából a hatstats lecsekkolásával meg tudod becsülni a csapata erejét.(Asszem a hatstats-et kiírja add-on nélkül is, bár már nagyon rég óta nem használok csupasz ht-t, szal nem vagyok benne biztos. Ha esetleg nem, akkor használj FoxTrick-et)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.06. 15:50:44

bowlinggolyo írta: Gratulálok a győzelmedhez!

Az ellenfeled ellen csak akk lesz esélyed ha elnézi a felállást.anno még nekem is volt ilyen szerencsém kétszer is először egy 4ed osztályút majd egy 2od osztályút vertem meg,de utána ott volta megállás Atomkakas ellen,aki akk az NB I kiemelkedő csapata volt.

Sok sikert hozzá :wink:
Köszi szépen :wink: Az 5. kör az meg már tényleg egy hatalmas csoda lenne. Viszont ezzel, hogy ennyit mentem a kupában a szezon végén ismét tudom majd bővíteni a stadionomat. Már csak bent kéne tudni maradni :?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.04.06. 15:42:45

Barcaman1993 írta:Ez szinte hihetetlen :!: :D
Egy 970 ezer TSI-vel rendelkező V. osztályú csapatot búcsúztattam a kupában :!: :D
Meccs: 330412348

A legjobb védőm megsérült, és aztán kaptam egy III. osztályú csapatot 910 ezer TSI-vel. 41. helyen van rangsorolva. Egy dolog szól mellettem, hogy továbbmegyek-e. Ő a 2. helyezettel játszik, míg én talán a csoportom leggyengébbikével. Így talán, ha nagy szerencsém van a tartalékok játszanak majd ellenem.

Párharc: 330648645

Újonc VI. ligás, 55 ezres TSi-vel rendelkező csapat, a kupa 4. körében. Azt hiszem a várakozásokon is túlteljesítettem. Ráadásul mind2 előző ellenfelem nálam erősebb volt.
Gratulálok a győzelmedhez!

Az ellenfeled ellen csak akk lesz esélyed ha elnézi a felállást.anno még nekem is volt ilyen szerencsém kétszer is először egy 4ed osztályút majd egy 2od osztályút vertem meg,de utána ott volta megállás Atomkakas ellen,aki akk az NB I kiemelkedő csapata volt.

Sok sikert hozzá :wink:
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.06. 15:14:39

Ez szinte hihetetlen :!: :D
Egy 970 ezer TSI-vel rendelkező V. osztályú csapatot búcsúztattam a kupában :!: :D
Meccs: 330412348

A legjobb védőm megsérült, és aztán kaptam egy III. osztályú csapatot 910 ezer TSI-vel. 41. helyen van rangsorolva. Egy dolog szól mellettem, hogy továbbmegyek-e. Ő a 2. helyezettel játszik, míg én talán a csoportom leggyengébbikével. Így talán, ha nagy szerencsém van a tartalékok játszanak majd ellenem.

Párharc: 330648645

Újonc VI. ligás, 55 ezres TSi-vel rendelkező csapat, a kupa 4. körében. Azt hiszem a várakozásokon is túlteljesítettem. Ráadásul mind2 előző ellenfelem nálam erősebb volt.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2011.04.06. 10:31:38

ZTE klub - Nagytétény
0 - 1 Levan Katamadze 40'
0 - 2 Levan Katamadze 41'
1 - 2 Alex Born 42'
1 - 3 János Puska 44'
ZTE klub dominált, pontosabban 60 százalékban birtokolta a labdát.
Inkább nem minősítem....
Kép
Válasz küldése