Gerardo Martino

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szerinted jó döntés volt 'Tata' kiválasztása

A szavazás 2013.08.22. 13:14:28-kor befejeződött.

Igen
75
86%
Nem
12
14%
 
Szavazatok száma: 87
Renka
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.01.31. 13:18:28

2013.07.23. 18:32:17

Boixos írta:
Renka írta: 1. A paraguayi válogatott az Ő irányításával elég rendesen megszorongatta a technikás, taktikás spanyolokat anno a világbajnokságon, úgyhogy némi esze csak van ezekhez a dolgokhoz is... Ráadásul annak a csapatnak az egyik erénye az volt, h letámadtak, űzték, hajtották a labdát...
azért ne legyen már úgy bemutatva az a paraguay-i válogatott, mintha a brazilokról lenne szó... a spanyolok ellen volt egy valóban jó meccsük, amúgy nem ez volt a jellemző a parákra és martino öt évig volt kapitány náluk.
Nem állt szándékomban... :) És végülis mindegy, úgyis az számít, h a Barcával mit csinál.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.07.23. 18:29:14

Boixos írta:azért ne legyen már úgy bemutatva az a paraguay-i válogatott, mintha a brazilokról lenne szó... a spanyolok ellen volt egy valóban jó meccsük, amúgy nem ez volt a jellemző a parákra és martino öt évig volt kapitány náluk.
De azért ez sem lebecsülendő, hiszen pont Paraguay-ról van szó, akik sosem voltak számontartva nemzetközileg. A technika átültethető, ha képes lesz fegyelmet és rendet tartani, a rövid passzos játékot megreformálni, hogy ismét hatásos legyen, sikeres csapatot építhet. Bízom benne annak ellenére, hogy sosem hallottam róla, jó megérzésem van. De az tény, hogy fel van kötve a gatya és a nagy többség úgy fogja nyomon követni, mint a döghúst szaglászó keselyűk.
Football, bloody hell. /SAF/
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.07.23. 18:18:12

Renka írta: 1. A paraguayi válogatott az Ő irányításával elég rendesen megszorongatta a technikás, taktikás spanyolokat anno a világbajnokságon, úgyhogy némi esze csak van ezekhez a dolgokhoz is... Ráadásul annak a csapatnak az egyik erénye az volt, h letámadtak, űzték, hajtották a labdát...
azért ne legyen már úgy bemutatva az a paraguay-i válogatott, mintha a brazilokról lenne szó... a spanyolok ellen volt egy valóban jó meccsük, amúgy nem ez volt a jellemző a parákra és martino öt évig volt kapitány náluk.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.07.23. 18:11:30

nonomo írta: attól is nagyon félek, hogy Neymar is be fog csicskulni Messinek
Ennyire nem lehet szegény a magyar nyelv! :idea:
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.07.23. 18:07:44

hát ja, annyi respectje csak lesz mint Titonak vagy Rourának.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.07.23. 18:07:00

socio66 írta:Az érdekelne engem az őt pozitívan fogadókkal kapcsolatban, hogy pontosan melyik az a terület, melyik az a problémás nyomvonal, ahol ő javulást tud hozni előreláthatólag?
Mert szerintem jelenleg a kijavítani való dolgok a következők;
1. Racionálisabb alapokra helyezni a taktikát,...
2. Hitelt, tiszteletet kivívni a játékosok szemében
3. A Messi-kérdés, illetve az esetlegesen kialakuló konfliktus közte, és Neymar között.
Ezek az én meglátásaim röviden, itt-ott túloztam, és a worst case scenario-t írtam le, de szerintem egyik feltételezés sem légből kapott, inkább racionális.
Szívesen látnék egy hasonlót ellentétes előjellel.
Röviden és tömören: ezek a problémák szinte kivétel nélkül fennállnának minden egyes új edző érkeztekor. Minden dologban igazad lehet, de minden dologban alaptalan is lehet a jóslatod.
Mivel az 1 és 3.pont teljesen személyfüggő és esetfüggő, így azokra nem lehet jelenleg érdemben válaszolni, idővel megkapjuk a választ.

A 2.pontban leírtakhoz viszont csak annyit, hogy a nagy edző iránti tisztelet az edző NEVÉBŐL fakad, és mindössze addig a pillanatig tart, amíg elkezdődik az első edzés.
Az első edzéstől mindenki tiszta lappal indul - és való igaz, hogy a nagy nevű edző hatása egy rövid ideig érvényesülhet, de végső soron az adott edző személyisége, konfliktuskezelési képessége fog dönteni, nem a múltja és a neve. Ez egyébként nemcsak a fociban van így, hanem a világ összes munkahelyén. És az is igaz, hogy aki az egyik helyen király volt, a másik helyen lehet, hogy meg fog bukni.
Nem tudnék tökéletesebb példát kitalálni sem, mint ami Mourinho és a Madrid között történt: jön a legnagyobb nevű edző, és hiába játszotta a királyt, a játékosoknál csak kitört a lázadás, majd a "királynak" fejvesztve kellett menekülnie.
Renka
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.01.31. 13:18:28

2013.07.23. 17:52:59

socio66 írta:Az érdekelne engem az őt pozitívan fogadókkal kapcsolatban, hogy pontosan melyik az a terület, melyik az a problémás nyomvonal, ahol ő javulást tud hozni előreláthatólag?
Mert szerintem jelenleg a kijavítani való dolgok a következők;

1. Racionálisabb alapokra helyezni a taktikát, nem belefutni ugyanazokba a hibákba folyamatosan bizonyos ellenfelek ellen, nem állandóan egy séma erőltetése, csapatszintű védekezés összerakása.
-A taktikai elképzeléseit nem ismerjük, de tudjuk, hogy a dél-amerikai foci mennyire más, a válogatottaknál is milyen sokan írjuk mindig, hogy európai edző kellene, szóval igencsak meglepő lenne, ha taktikailag éppen ő rakná rendbe a csapatot.

2. Hitelt, tiszteletet kivívni a játékosok szemében, versenyhelyzetet teremteni számukra, új impulzust hozni a csapat szellemiségébe.
-Mivel teljesen ismeretlen emberről beszélünk, akit a legtájékozottabb szurkolóknak is 'meg kellett keresni', ezért hitelről, és tiszteletről nehezen beszélhetünk, egy eddig elkényelmesedett játékosunk nem fog összerezzenni, nem fog különedzéseket csinálni a neve hallatán. Az is meglepne, ha Martino nekiállna keménykedni ilyen kaliberű játékosokkal, amilyenekkel még soha nem dolgozott együtt, egyszerűen kevés hozzá szerintem.

3. A Messi-kérdés, illetve az esetlegesen kialakuló konfliktus közte, és Neymar között.
-Más szurkolók ugyebár szeretik eltúlozni Messi szerepét, és 'hatókörét' a klubon belül, de azért mi is látjuk, hogy már régen nem egy szégyenlős kis srácról beszélünk, aki meghúzódik az öltöző sarkában, és várja a pályán, hátha labdát kap. Olyan domináns játékossá nőtte ki magát, akit az edzőnek tudni kell kezelni, tudni kell visszafogni, ha úgy adódik. Martino rosariói, nyilván óriási tisztelője Messi-nek, nem tudom képes lesz-e megfelelő keménységgel bánni vele, és objektíven dönteni, ha esetleg tényleg konfliktusra kerülne sor.

Ezek az én meglátásaim röviden, itt-ott túloztam, és a worst case scenario-t írtam le, de szerintem egyik feltételezés sem légből kapott, inkább racionális.
Szívesen látnék egy hasonlót ellentétes előjellel.
1. A paraguayi válogatott az Ő irányításával elég rendesen megszorongatta a technikás, taktikás spanyolokat anno a világbajnokságon, úgyhogy némi esze csak van ezekhez a dolgokhoz is... Ráadásul annak a csapatnak az egyik erénye az volt, h letámadtak, űzték, hajtották a labdát...

2. Az, h nekünk szurkolóknak ismeretlen az edző, azért nyilván nem azt jelenti, h a játékosok is most hallanak róla először... úgyhogy nem hiszem, h ezen fog múlni a tisztelet...

3. Itt azért profi focistákról van szó, nem hiszem, h olyan konfliktus lenne, amit nem tudnának megoldani...már ha egyáltalán lesz konfliktus.

U.i:Szerintem annyira felesleges előre parázni olyan dolgokon, amik még meg sem történtek...és lehet, h nem is fognak.
socio66

2013.07.23. 17:21:02

Az érdekelne engem az őt pozitívan fogadókkal kapcsolatban, hogy pontosan melyik az a terület, melyik az a problémás nyomvonal, ahol ő javulást tud hozni előreláthatólag?
Mert szerintem jelenleg a kijavítani való dolgok a következők;

1. Racionálisabb alapokra helyezni a taktikát, nem belefutni ugyanazokba a hibákba folyamatosan bizonyos ellenfelek ellen, nem állandóan egy séma erőltetése, csapatszintű védekezés összerakása.
-A taktikai elképzeléseit nem ismerjük, de tudjuk, hogy a dél-amerikai foci mennyire más, a válogatottaknál is milyen sokan írjuk mindig, hogy európai edző kellene, szóval igencsak meglepő lenne, ha taktikailag éppen ő rakná rendbe a csapatot.

2. Hitelt, tiszteletet kivívni a játékosok szemében, versenyhelyzetet teremteni számukra, új impulzust hozni a csapat szellemiségébe.
-Mivel teljesen ismeretlen emberről beszélünk, akit a legtájékozottabb szurkolóknak is 'meg kellett keresni', ezért hitelről, és tiszteletről nehezen beszélhetünk, egy eddig elkényelmesedett játékosunk nem fog összerezzenni, nem fog különedzéseket csinálni a neve hallatán. Az is meglepne, ha Martino nekiállna keménykedni ilyen kaliberű játékosokkal, amilyenekkel még soha nem dolgozott együtt, egyszerűen kevés hozzá szerintem.

3. A Messi-kérdés, illetve az esetlegesen kialakuló konfliktus közte, és Neymar között.
-Más szurkolók ugyebár szeretik eltúlozni Messi szerepét, és hatáskörét a klubon belül, de azért mi is látjuk, hogy már régen nem egy szégyenlős kis srácról beszélünk, aki meghúzódik az öltöző sarkában, és várja a pályán, hátha labdát kap. Olyan domináns játékossá nőtte ki magát, akit az edzőnek tudni kell kezelni, tudni kell visszafogni, ha úgy adódik. Martino rosariói, nyilván óriási tisztelője Messi-nek, nem tudom képes lesz-e megfelelő keménységgel bánni vele, és objektíven dönteni, ha esetleg tényleg konfliktusra kerülne sor.

Ezek az én meglátásaim röviden, itt-ott túloztam, és a worst case scenario-t írtam le, de szerintem egyik feltételezés sem légből kapott, inkább racionális.
Szívesen látnék egy hasonlót ellentétes előjellel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára socio66 2013.07.23. 18:24:40-kor.
nonomo
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009.12.19. 18:55:56

2013.07.23. 17:18:48

visca el barca írta:
nonomo írta:Sok sikert! Bár nem várok sokat egy ilyen edzőtől...
milyen?
Szerintem olyan edző lesz, aki erősíteni fogja a Barcában a Messi-uralmat. Ne legyen igazam, de eddig is nagyon zavart, hogy Messit nem lehet leültetni kispadra, mert azt mondja, hogy "nem" és az edző erre rábólint, mivel Messinek nem lehet ellent mondani. Ez azt fogja eredményezni (és eddig is ezt eredményezte), hogy Messinek oltára nagy arca lesz, amely már most is elég nagy. Persze ő a világ legjobbja, de ekkora arccal nem fog tudni jól játszani. Bíztam benne, hogy végre olyan edzőnk lesz, aki le meri ültetni Messit a kispadra, ha csak sétál a pályán és meg tudja tanítani a többieknek, hogy Messi nélkül is tudnak nyerni. Sajnos ebben most nem bízok, de lehet, hogy Tata kemény edző lesz.

E mellett attól is nagyon félek, hogy Neymar is be fog csicskulni Messinek, mint a többi játékos. Arra gondolok például, hogy nem fog gólokat lőni, mert inkább bepasszolja Messinek, aki vagy berúgja, vagy nem, de ha megpróbálna egyéni megoldással, akkor Messi lecseszné, mint Villát is anno. Olyan edző kell, aki le tud ülni megbeszélni Messivel, hogy a focit 11-en játsszák és hogy NEM CSAK neki kell gólokat lőni, hanem engedni kell másokat is kibontakozni. Ismétlem ne legyen igazam, de ha Tata is behódol Messinek, akkor örüljünk, ha idén bejutunk a BL-be...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nonomo 2013.07.23. 17:19:45-kor.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.07.23. 17:18:29

Hogy bejön vagy nem azt csak a végén tudjuk meg. Ez másnál is igy lenne. A Reál jut eszembe. Nagy edző jött, oriási igazolásokkal és - nagy nulla.
Sajnos a mi csapatunk egy kicsit kifujóban van, nagy sikrek után, igy nehezebb eredményt felmutatni. Azán Puyol és főleg Xavi sem a régi. Ha középpályán gondok lesznek az igazán kihat a játékra. Ezért sajnálom Thiagót, mert Faregas sem az igazi. Na hajrá, majd kiderül.
Fecó
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.23. 16:57:20

Várhatóan csütörtök délután lesz Tata bemutatása a sport szerint. :)
http://www.sport.es/es/noticias/barca/t ... de-2525489
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.07.23. 16:37:41

Lionel85 írta:Tito helyett Tata. Könnyebb megjegyezni, mint a Luchót ezért vették meg az argentint. :lol:
Ezek után majd csak Titi lehet, reméljük addigra leteszi a PRO licences edzői vizsgáját :) Kíváncsi vagyok vannak-e egyáltalán ilyesfajta tervei Henrynek.

Egyébként olvastam Luxemburgo nevét, hogy hasonló a szitu. Hát nekem is elsőre az ő neve ugrott be mikor Tatáról szóló első cikket olvastam. Azért reméljük teljesen más lesz a végkifejlet.

LE remélem a Celtával sikeres lesz már csak azért is mert csípem a csapatot és LE-t is és hátha a következő edzőnk majd pont ő lesz, ki tudja...
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.07.23. 16:27:48

Tito helyett Tata. Könnyebb megjegyezni, mint a Luchót ezért vették meg az argentint. :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.23. 16:19:18

Őszintén szólva ezidáig nem igazán hallottam felőle semmi érdemlegeset, ami lehet, hogy az én szerénységi bizonyítványom is. Még arról a bizonyos Paraguayi csapatról vannak halovány emlékeim a VB-ről, de ez minden.

Az alapján, amit összeszedtem különböző forrásokból jó döntésnek tűnik, de rengeteg kérdés felmerül.

Egyrészt ugye olvashattuk, hogy megbízik a fiatalokban és ez nem csak abban merül ki, hogy nyilatkozik erről. Ebben az esetben pl. Bartrának jó esélyei vannak a védelemben és mivel itt elsősorban a probléma az volt nálunk, hogy az enyhébb letámadásunknak köszönhetően sokkal nagyobb nyomás helyeződött a védelmünkre. Elvileg ezt is korriálni fogja a filozófiája alapján, így az is megtörténhet, hogy nem igazolunk középső védőt.

Annak örülök, hogy valamilyen szinten új impulzusok érik a csapatot, ugyanakkor az alap filozófia több mint valószínű, hogy megmarad. Kissé belefásultunk már a dologba és őszintén szólva én nem bíztam maradéktalanul abban, hogy Tito változtatni tud a következő szezonban. Remélhetőleg Tatának( :D ) ez sikerülni fog.

Mindenesetre egy halom kérdés fel fog merülni, de ezekre nagyjából csak szezon közben fogunk választ kapni, remélhetőleg csak pozitívakat. Addig is hozzászokhatom magam ehhez a Tata becenévhez. :)

Sok sikert neki a csapat élén!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.07.23. 16:11:20

Sok sikert neki és a csapatnak, remélem a vezetőség jó döntést hozott, amikor kinevezte edzőnek. Ha tényleg olyan jó, ahogy mondják, akkor a tiki-taka vonalat tovább tudja vinni.
Kép
Kép
Kép
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2013.07.23. 16:10:22

Tocy írta:
Boixos írta:hát, amigo, csak a legjobbakat kívánom neked és azt, h hosszú, sikerekben gazdag időt tölts el itt a padon, ha már így alakult!
és próbálom elhinni, h tényleg szakmai érvek alapján hoztak ide, és semmi köze sincs ahhoz az érkezésednek, h te is rosarioból származol és te is a newell's-ben nyomtad (nem szrul), mint messi, akinek a faterjának állítólag te voltál/vagy a példaképe...
Picit én is tartok tőle, hogy úgy járunk vele mint anno Maradonával...ő is idehozatta az argentin gyerekkori edzőjét meg azt a bandát, aztán tett a focira nagy ívben, mert tudta, hogy bármit megcsinálhat nála, majd jókat bandáznak...
Csak úgy süt Messiről hogy már szarna a focira és csak jókat akar bandázni és azért hozzatja ide a "gyerekkori edzőjét" hogy bármit megcsinálhasson.
Lehet a Napoli is elviszi Cavani helyére , mert kicsit szippantani szeretne ha már a foci nem érdekli.
Esély megvan rá a párhuzam adott.
Végigcselezős meg kezezős gólja is volt már :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mrlevy 2013.07.23. 16:13:07-kor.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.23. 16:07:57

Üdv itt! Vagy nagyot fogtunk vele, vagy nagy bukás lesz a vége (amibe egyébként Rosellékfeje is belekerülhet...)
Bízzunk abban, hogy sikeres lesz nálunk, csak nem a véletlen műve, hogy elég sok csapat érdeklődött már utána...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.07.23. 16:00:31

Boixos írta:hát, amigo, csak a legjobbakat kívánom neked és azt, h hosszú, sikerekben gazdag időt tölts el itt a padon, ha már így alakult!
és próbálom elhinni, h tényleg szakmai érvek alapján hoztak ide, és semmi köze sincs ahhoz az érkezésednek, h te is rosarioból származol és te is a newell's-ben nyomtad (nem szrul), mint messi, akinek a faterjának állítólag te voltál/vagy a példaképe...
Picit én is tartok tőle, hogy úgy járunk vele mint anno Maradonával...ő is idehozatta az argentin gyerekkori edzőjét meg azt a bandát, aztán tett a focira nagy ívben, mert tudta, hogy bármit megcsinálhat nála, majd jókat bandáznak...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.07.23. 15:55:58

Izgoatottam várom a szezonkezdetet az érkeztével, ami amúgy nem így lett volna :) bar nekem már mindegy volt,csak ne házon belülről érkezzen, így Tata érkezése teljesen megfelelő számomra.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.23. 15:46:09

Üdv a klubnál Tata!

A sok fanyalgók pedig jól jegyezzék meg mit írnak. Várjuk őket vissza ide év végén. Emlékszem mi volt itt Pep kinevezésénél:)

Nem egy hálás dolog barca edzőnek lenni mostanában. Ha új edző jön az a baj. Ha kiesünk a BL-ből de toronymagasan vezetünk a bajnokságban az is baj. Ha az elmúlt pár évben az összes edző lemondott volna akkor amikor itt a fórumon követelték, akkor már nem maradna edző!

Remélem ebből a sok jóból a pályán is látunk valamit és az új edző Neymarral (és még ki tudja kivel) színt visz a csapatba és újra rettegni fog tőlünk mindenki. Mourinho is elment (talán Pepe is megy), lehet hogy végre nem úgy kell el classicót néznem hogy nem akarom a tv-t kivágni az ablakon.

Hajrá Barca!
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.07.23. 15:35:40

Üdvözlünk a "családban" "Tata"! Remélem sokat el fog érni a klubbal, én bízom benne! Remélem sikeresen ellátja majd Tito posztját, és sikerül majd beépítenie Neymar-t a klubba. Sok sikert edzőbá'! :wink:
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.23. 15:32:49

nonomo írta:Sok sikert! Bár nem várok sokat egy ilyen edzőtől...
milyen?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
nonomo
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009.12.19. 18:55:56

2013.07.23. 15:19:29

Sok sikert! Bár nem várok sokat egy ilyen edzőtől...
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.07.23. 15:16:01

Üdv és sok sikert!

Azt eléggé elkeserítőnek tartom, hogy tényleg vannak akik komolyan veszik, hogy Messinek bármi köze is lehet a kinevezéséhez.
Vagy tényleg komolyan gondolják ami tényleg elkeserítő, vagy csak a csalódottság mondatja velük, hogy csak azért is ... egyébként az utóbbit tartom valószínűnek.
Az rendben van, hogy akik utálják a csapatot ilyeneket találnak ki, soha nem is érdekelt milyen bődületes marhaságokat hordanak össze az az ő dolguk, magukat nyugtatják vele, mert nehezen viselik a sikereinket.
Biztos a Realnak is Messi ajánlotta az edzőt, meg a Malagának is és a többi európai csapatnak ahol szóba került. =D> #-o
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
VElBarca
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.07.23. 14:27:47

2013.07.23. 15:13:17

Először is Üdv minden kedves fórumozó társamnak.Régóta olvasgatom a fórumot,de csak most kaptam igazán kedvet ahhoz hogy én is meg osszam veletek a gondolataimat. :D
Másodszor pedig,Üdv a csapatnál "Tata". :D Bár én leginkább egy Hiddink szerű emberkét favorizáltam volna,neki is örülök,mert már kezdett felállni a hátamon a szőr amikor meghallottam hogy LE is szóba került,sőt,hogy elég komoly jelölt.A mi tavalyi szezonunk,illetve a Spanyol válogatott Konföderációs kupán való szereplése megmutatta hogy eljött az idő arra hogy változtatni kell.Természetesen ezt nem úgy értem hogy álljunk át kontrajátékra és ívelgessünk meg bekkeljünk meg stb...,hanem hogy valami újat kell húznunk,mert ez így ebben a formában már nem működik.Lehet mondani hogy ha motivált a csapat akkor még mindig mindenkit szétkapunk meg stb...,csak az a baj,hogy én a Real elleni 2. bajnoki klasszikus után ebben nem hiszek.Persze,nem annyira motiváltak a srácok mint 4-5 éve,de ha a tavasz első fele után egy Real vagy egy Bayern ellen is motiválatlanul mentek ki a pályára,akkor jöhet ide bárki,nekünk végünk.Kell pár új elem,a nagyobb meccseken elfér a csapatban egy Song is Busi mellett,Xavit nem kell már annyira erőltetni,mert lassan tényleg ott tartunk hogy lefelé húzza a csapatot,az ilyen enerváltan és gyengén futballozó Pedro féle emberkéknek meg vagy rendet kell rakni a fejükben,vagy el kell őket küldeni!Töltelék emberek nem kellenek,nekünk ott vannak a feltörekvő fiatalok,ne előlök vegyék el a helyet.
Egy szó mint száz,örülök hogy egy úgymond "külsős" ember jött,hiszen közel áll az ő játékról alkotott képe a csapatéhoz,viszont biztosan van olyan dolog amit ő meg akar,és remélem hogy meg is fog változtatni.Remélem hogy kemény lesz a srácokkal,hisz rájuk férne Tito után egy igazi "vadállat"...
Szerintem előre megítélni nem lehet,és nem is kell,majd 1 év múlva ilyenkor beszélhetünk arról hogy jó döntés volt-e őt hozni,avagy sem.Mindenesetre sok sikert neki!
"Engem a foci megtanított győzni és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, hogy a gól maga a boldogság, a megkönnyebbülés és a gyógyír, minden addigi kihagyott helyzetre."
Lezárt