Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.24. 07:47:52

Andris írta:Ha felajánlanak egy sokkal jobb fizetést, elgondolkozol a váltáson. Nem feltétlen váltasz, sőt, de minimum erősen és hosszan elgondolkozol. Akkor is, ha amúgy jól érzed magad a helyeden, és legkevésbé sincsenek anyagi gondjaid.
Persze, de közbe nem hintek el olyanokat a céges köremailekben, hogy épp agyalok, és a fejvadász cég aki megtalálta nekem az állást az, aki az életemben mindenek előtt áll. Én mondtam már, nem lett volna annyira bajom azzal se, ha full kussba marad, nem szimpatikus, de érthető részben. De ez, hogy még szította is a tüzet a 3-4 posztjával ez idő alatt, nálam ez verte ki a biztosítékot. Kinek mi, de azért nem véletlen szerintem, hogy baromi sokan kiakadtak rá most..
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21239
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.24. 06:32:10

Ha felajánlanak egy sokkal jobb fizetést, elgondolkozol a váltáson. Nem feltétlen váltasz, sőt, de minimum erősen és hosszan elgondolkozol. Akkor is, ha amúgy jól érzed magad a helyeden, és legkevésbé sincsenek anyagi gondjaid.
Hát, ha én viselkedtem volna a munkáltatómmal, mint Neymar a Barcával, elzavart volna, és környékéről is kitilt kb. Az meg az ember értékrendétől függ, kinek mi az elfogadható. Neked az efféle módszerekkel kizsarolt + pénz elfogadható, számomra nem, én már azoknak sem engedtem volna, akik korábban próbálkoztak vele, és akkor talán Neymar már meg sem próbálja. Akkor most a többi játékos miért ne csinálja ugyanezt, ha lehet? Az sem egészséges dolog, hogy a faternak már 90 millió landolt zsebében, a fiával együtt pedig többet tettek zsebre, mint Messi ez alatt az idő alatt. Ez felháborító!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.24. 04:43:40

Ekkora cirkusz után Neymar, ha marad, semmiképpen nem ugyanaz a Neymar, aki volt. Nem bolt neki. Jobb lenne, ha elmenne és kivásárolnák. A cirkusszal azonban sikerült felpiszkálni az UEFA-t és az EU-t, ami meghiúsíthatja a transzfert.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.24. 03:04:31

Én egyetlen okot tudnék elképzelni amiért váltana: Egyedül azt tudnám elképzelni, hogy a PSG megigérte Neymarnak, hogy ad egy szép kenőpénzt a Santoséknak és a többi cégnek akik pereskednek, aztán Neymart végre békén hagynák ilyen dolgokkal, mert ami óta ide igazolt, nem volt nyugta emiatt.


Andris jól összeszedted, mondjuk annyi, hogy ha kizárólag a pénzügyi érdekeit néznék, akkor eligazolna a kínaiakhoz 4-szeres pénzért hokizni... :lol:

Igazából az a baj, hogy ahogy elnézzük, és ha a hírek igazak, akkor nem Neymar érdekeit nézi, hanem a saját érdekeit.

Jöhetünk ezzel hogy Neymar nagyobb fizuért váltana...De most akkor mennyinek is kell annak a nagyobb fizunak lenni?
Voltak adatok, hogy most itt úgy 20 millió eurót keres egy évben, plusz nálunk megtarthatja a teljes marketing bevételeit is, ami úgy évi 50 millió euró környékén mozoghat.

Na, ezt a marketing bevételt nem tudja garantálni a PSG, hogy megtarthassa Neymar az egészet, és arról nem is beszélve, hogy ha oda igazolna, valószínűleg még csökkenne is egy ideig a bevétel, szóval alapból csökken a reklámbevétele.
Fizuról nem is beszélve, ha igazak az infók, akkor Franciaországban magasabbak az adók, így kevesebbet kapna kézhez.

Szóval ezeket nézve a PSG-nek hatalmas nagy fizut kéne adnia neki, mert valószínűleg nem évi +1 millió euro többletért hagyná el a Barcát, ha a pénz érdekelné.

Őszíntén, egyedüli emberek akik egy ilyen transzferral jól járnának az Neymar faterja, és a PSG bagázs.
Neymarnak visszalépés lenne, mint ahogy a hírekben olvastam, Messiék azzal is győzködték, hogy ha oda igazol akkor mindent tőle várnának el, amiről Messi szerintem tud mit mesélni...
220 millióért ha oda menne, minimum elvárás hogy úgy pörgesse a fülén a labdát a legfontosabb meccs közben, hogy zenélve repüljön be a kapuba, ha ez nem jön össze akkor ő lesz a legnagyobb bűnbak, még ha nem is ő tehet róla.

Viszont a fater RAC1 szerint 40 milliót akar a vezetőségtől ha Neymar marad...

Szóval elég gyanús hogy elsősorban a fater ámokfutása elsősorban, neki lenne égető a pénz, bár Neymartól is nagyon csúnya dolog hogy nem mondja meg egyenesben.


Pont ez a baj ezekkel a "faterom/nagynéném/üknagymamám a menedzserem"dolgokkal, mert könnyen zsarolható az ember érzelmileg. Ha egy szakemberrel nincs megelégedve az ember akkor feláll, megköszöni a munkáját és szevasz, de ha ez épp a saját faterja, akkor rögtön jön az érzelmi játék...
Remélem ügyön kívülre helyezik a fátert, mert ha egész szezonban ezt fogja hajtogatni akkor nem fog Neymar odafigyelni a játékra...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.24. 00:53:09

S.Agüero írta:
Akik megszoljak azoktol megkerdeznem, hogy mindannyian maradnanak a 1,5 millios OTP-s felsovezetoi fizetesuknel es visszautasitanatok a becsi bank 4,5 millios vezerigazgatoi poziciojat es fizeteset!? Kivancsi lennek...
Nagyon távol áll ez a hasonlat a valóságtól... :)
Szerintem egyáltalán nem áll távol.. :) Gondolom a valóság helyett inkább Neymar helyzetére gondoltál. De kíváncsi lennék, mire gondolsz, miért rossz hasonlat?

Ha felajánlanak egy sokkal jobb fizetést, elgondolkozol a váltáson. Nem feltétlen váltasz, sőt, de minimum erősen és hosszan elgondolkozol. Akkor is, ha amúgy jól érzed magad a helyeden, és legkevésbé sincsenek anyagi gondjaid.

Azt pedig már leírtam, de még egyszer ráerősítenék: nagy mértékű naivitás szerintem azt gondolni, hogy a focisták nagyobb része (és Neymar is ilyen helyzetben van) nem munkahelynek tekinti az aktuális klubját, első sorban legalábbis. És nem is gondolom szép dolognak, hogy mást várnak tőlük.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.24. 00:25:05

Akik megszoljak azoktol megkerdeznem, hogy mindannyian maradnanak a 1,5 millios OTP-s felsovezetoi fizetesuknel es visszautasitanatok a becsi bank 4,5 millios vezerigazgatoi poziciojat es fizeteset!? Kivancsi lennek...
Nagyon távol áll ez a hasonlat a valóságtól... :)
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2017.07.24. 00:18:31

Mint Barca drukker nagyon szeretnem, ha maradna, de semmi garanciat nem latok a viselkedeseben, hogy nem lesz Ronaldinho-Robinho efektus, haverok, buli, szamba stb...


Akik megszoljak azoktol megkerdeznem, hogy mindannyian maradnanak a 1,5 millios OTP-s felsovezetoi fizetesuknel es visszautasitanatok a becsi bank 4,5 millios vezerigazgatoi poziciojat es fizeteset!? Kivancsi lennek...

Sok penzt keresnek Neymarek, de sokat is koltenek naluk mas a szorzo es probaljak a maxot kisajtolni a szitubol.

Nem allok mellettuk, de azert gondoljuk a szitut vegig a sajat szemszogunkbol is.
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.07.24. 00:13:13

Mit árt nekünk Neymar??? Konkrétan önös érdekből torkonf.ssa a jelenlegi kenyéradóját, annak vezetőségét, szurkolóit! Kétségek közt tart mindenkit egy felkészülés elején, ahol új az edző, és vélhetően fontos szerepet szán neki a jövőben is. És ki tudja meddig húzza ezt az állapotot? Az amúgy sem acélos vezetőségünk nem tud még annyira sem a feladatára koncentrálni, amennyire korábban - nem túl sikeresen - tette. Ha eligazol 20 nap múlva, hogy zavarsz le egy pótlást napok alatt? Vagy addig míg ő vekeng magában, mi tartsunk talonban tárgyalásokat, hogy ha végül megy legyen kivel pótolni. Nehogy már bemagyarázzuk, hogy érthető amit csinál, hiszen ezt diktálja az érdeke?! Szembe megy a forgalommal z autópályán, de mindenki más a hülye???
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.07.24. 00:12:13

Andris írta:...
Nagyon adom a véleményed. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.23. 23:52:14

Nem értem hogy miért is kéne kifütyülni őt bárkinek is, vagy hogy miért kéne neki azonnal tisztázni a helyzetet bármikor is. Nyilván nem egészséges az ilyet húzni akármeddig, de 1-2 hétig egészen nyugodtan, ha az érdekek úgy diktálják.

Elfelejtitek, hogy nem mindenki Puyol, meg Xavi, ne adj isten Iniesta. A legtöbb játékosra igaz lesz mindig, hogy nem a klub nevelte őket, nem a foci az egyetlen szenvedélyük, és főleg nem a Barca. Mindig fontosabb lesz nekik a családjuk, a gazdasági érdekeik, meg ki tudja még mi. Nyilván kevés jobb környezetük lehet szakmai, szurkolói, címszerzési szempontból, de attól még mindig egy rendkívül kellemes MUNKAHELY marad a Camp Nou.

Ha Neymarnak bármiféle marketing típusú, gazdasági vagy egyéb érdeke fűződik ahhoz, hogy ne reagáljon azonnal a nyári kamugyárra (márpedig ilyen érdekeket nem nehéz elképzelni), akkor igen is így kell eljárnia, ahogy teszi, én is ezt tenném a helyében.

És talán egy népművészeti cserépedény a fater, de az is lehet hogy csak egy tehetséges üzletember. A fia gazdasági érdekeit képviseli, márpedig az üzletben a legszigorúbb értelemben vett 'saját oldaladon' kívül soha senki sem lesz szimpatikus, ez szimpla törvényszerűség. Így nekünk ő nem lesz soha az, ahogy szerintem még egyetlen ember se volt az az ügynökök közül például. Vagy talán emlékszünk még Messi faterjának a dolgaira is.. :roll:

Neymar sem feltétlen távirányítható, vagy ha mégis annak tűnik, akkor mi van? Még nálam is fiatalabb a srác, pedig én is apukám szinte bármelyik (néha szinte parancs erejű) jótanácsát minimum alaposan megfontolom, egész egyszerűen azért, mert már bizonyította, hogy ért a dolgához. Illetve azt is, hogy én sem járok rosszul soha, ha hallgatok rá.
Ráadásul Neymar egy kis csikó még, mindenki látja, és biztos a legkevésbé se ért a pénzügyekhez, önmaga eladásához, és nem is hinném hogy akar hozzá érteni. Simán rábízhatja magát az apjára, ha úgy gondolja, teljesen logikus döntésnek tűnik.

Végső soron azt akarom mondani, hogy mit árt nekünk most Neymar vagy az apja ezzel az egésszel? A világon semmit. Lehet hogy van néhány érzékeny szurkoló, aki nem bír két éjszakát ilyen gyötrő, emberi lelkeket pillanatok alatt felemésztő bizonytalanságban, de az már az ő bajuk. Sőt nem hogy árt, egy kis bizonytalanság a vezetőségben tulajdonképp arra ösztönözhet, hogy pörgessük meg az átigazolás témát még, aminek a nulla környékén van az eddigi idei hozadéka.

Aztán majd ha tényleg el is igazol, és itt hagy minket bármi okból is a világ legnagyobb potenciállal rendelkező fiatalja, akkor lehet rájuk majd fújni valamennyit, kinek-kinek vérmérséklete szerint. Ezt én se szeretném. De az, hogy most még mondjuk két hétig megy a fejtörés... egész őszintén magasabbról nem is tehetnék rá. Csak a végeredmény számít nekem, és igazából a klubnak is, sportszakmai szempontból legalábbis.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.23. 23:44:23

Persze, ez tiszta sor. Az egész apuci műve szerintem, de attól még Neymar az, aki ennek hatására úgy kezelte a klubot és a szurkolóit, ahogy. Innentől meg pont nem érdekel, hogy kinek hatására tette amit, ez már az ő dolga..

De mondom, én boldog leszek, ha idén a pályán törleszt, aztán jövőre megy csak el végül.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7439
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.07.23. 23:39:33

palesz77 írta:Mondjuk azért elég elszomorító, hogy ezt Piquének kell "tisztázni", miközben az érintett még mindig egy szót nem szólt.. Remélem az első meccseken kap egy kevés füttyszót az ultráktól, hogy érezze, több ilyet nem kéne. Nagyon tré módon kezelte a brazil ezt a helyzetet, én a maradás ellenére nagyot csalódtam benne ez alatt az 1 ét alatt. Pályán törleszt majd remélem.

Már ha tényleg vége az ügynek, ebbe se lennék biztos. Papát nem érdekli Piqué szerintem, csak hogy kapjon egy kis lovettát..

Rohadtul nem védeni akarom, de én baromira azt érzem, hogy ebben csúnyán apuci keze volt. Persze lehet mondani, hogy nagyfiú már meg stb., de sanszos, hogy komoly hatással volt rá.
Soha nem volt "egészséges" amikor az apja volt egy játékosnak az ügynöke. Tapasztaljuk/tuk ezt Mazinho bácsinál is.
Nem azt mondom, hogy Neymar a kis áldozat, de valahogy úgy érzem komoly nyomást gyakoroltak rá. Ez nem olyan mint egy "sima" ügynököt leváltani.

De, ahogy palesz is írta közel sem biztos hogy vége van az ügynek...
Forca Barca!!!!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4513
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.07.23. 23:37:48

palesz77 írta:Mondjuk azért elég elszomorító, hogy ezt Piquének kell "tisztázni", miközben az érintett még mindig egy szót nem szólt.. Remélem az első meccseken kap egy kevés füttyszót az ultráktól, hogy érezze, több ilyet nem kéne. Nagyon tré módon kezelte a brazil ezt a helyzetet, én a maradás ellenére nagyot csalódtam benne ez alatt az 1 ét alatt. Pályán törleszt majd remélem.

Már ha tényleg vége az ügynek, ebbe se lennék biztos. Papát nem érdekli Piqué szerintem, csak hogy kapjon egy kis lovettát..

Detto. "Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát." Én bírom-bírtam Neymart, szeretem azt a brazilos játékot, Ronaldinho szerettette meg velem, hiányzik az a fajta jelenség máig, de ezt a palit nem fogja a bernabeu megtapsolni.. Nem tetszik a kommunikációja, telefossa a közösségi médiát mindenféle kétértelmű baromsággal, ahelyett hogy kiállna és elmondaná mi a franc van. Messze vagyok és nem is ismerem a családi hátteret, de képzelem egy ilyen "világsztárt" mennyire körberajonghatják - vélhetőleg nem éppen építő jellegű társaság akiket szintén csak a pénz vonz. De hát hány nagy játékos volt és van is, mindig van egy út amit lehet választani. Apja amúgy miért kapna 40 milliót? kész vicc.. Nézzétek meg Messit, világ legjobb játékosa, családapa, van egy gyönyörű felesége és gyermekei, ahogy kell. Így is lehet ezt csinálni.

Ha mégis menne, egy percig se fogom bánni, mert az ilyen fajta játékos előbb utóbb ismét keverni fogja azt a bizonyost, amivel mindent elér csak épp azt nem hogy a csapatra jótékony hatással legyen. Világ legjobb játékosa lehetne, ha lenne egy marék esze, így a tehetség mit sem ér.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.23. 23:29:54

nem hiszem h piqué tisztázott bármit is. az is lehet, hogy ez csak egy ilyen reménykedő "maradni fog"
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.07.23. 23:29:30

Végre pontot tehetünk az ügy végére.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.07.23. 23:29:16

Pique már most jobb munkát végez mint Bartomeu. :mrgreen:
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.23. 23:07:51

Mondjuk azért elég elszomorító, hogy ezt Piquének kell "tisztázni", miközben az érintett még mindig egy szót nem szólt.. Remélem az első meccseken kap egy kevés füttyszót az ultráktól, hogy érezze, több ilyet nem kéne. Nagyon tré módon kezelte a brazil ezt a helyzetet, én a maradás ellenére nagyot csalódtam benne ez alatt az 1 ét alatt. Pályán törleszt majd remélem.

Már ha tényleg vége az ügynek, ebbe se lennék biztos. Papát nem érdekli Piqué szerintem, csak hogy kapjon egy kis lovettát..
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.07.23. 23:05:41

geridoss írta:
etooka9 írta:Pique felrakott vele egy képet "se queda", azaz "ő marad" felirattal.
Megelőztél. :D

De itt az említett kép.

Én nagyon örülök neki!
Rakitic is megérkezett kommentben egy "vamoooossal", ezekszerint valóban volt Neymar ügy. :D
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.23. 22:59:11

etooka9 írta:Pique felrakott vele egy képet "se queda", azaz "ő marad" felirattal.
El Presidente :D Vajon ez a várva várt Neymar-nyilatkozat akkor?
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.07.23. 22:58:58

etooka9 írta:Pique felrakott vele egy képet "se queda", azaz "ő marad" felirattal.
Megelőztél. :D

De itt az említett kép.

Én nagyon örülök neki!
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
tilla07
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2017.07.22. 14:58:11
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.23. 22:55:27

nagyatyesz írta:Remélem Bartoék tényleg tökösek annyira, hogy nem engednek a zsarolásnak. Ha jól tudom 2021ig köti ide szerződés, tehát 2020ig kb nem kell "izgulnunk", mert akkor lesz időszerű hosszabbítani vele, vagy eladni, hogy ne ingyen menjen. Tartom továbbra is, hogy maradni fog, mert a PSG hiába tudná kifizetni, az UEFA szétszedi őket, és belátják ők is, hogy annyit nem ér a srác. Apu hülye, idióta és pénzéhes. Ennek kiteszi a fiát...innentől tuti, hogy ha Barcelonába megy az öreg, érik majd atrocitások, és szerintem a sajtó is hosszú ideig foglalkozik majd a zsaroló és pénzéhes apukával és a távirányítású fiával. Nem tudom elhinni, hogy ha még volt is szándékuk átgazolni, mikor kezdett rájuk nézve kínos lenni a szitu, miért nem viszakoztak...nem, Ney még rátett egy lapáttal a gondolkodós fotójával. Annyira buta a srác, hogy arra nem találok szavakat. Nekem az a lényg, hogy az árból ne engedjünk, ha menni akar és kifizetik menjen. De mint írtam nem fog. Itt marad, és hangos fütty fogja kísérni hosszú ideig minden labdaérintését. És meg is érdemli...Tegnap mikor Marcisio leordította (jogtalanul), az sok Barca szurkoló szimbolikus ordítása volt :-)

Mindent leírtál amit kell....
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.07.23. 22:54:58

Pique felrakott vele egy képet "se queda", azaz "ő marad" felirattal.
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.07.23. 22:47:19

Remélem Bartoék tényleg tökösek annyira, hogy nem engednek a zsarolásnak. Ha jól tudom 2021ig köti ide szerződés, tehát 2020ig kb nem kell "izgulnunk", mert akkor lesz időszerű hosszabbítani vele, vagy eladni, hogy ne ingyen menjen. Tartom továbbra is, hogy maradni fog, mert a PSG hiába tudná kifizetni, az UEFA szétszedi őket, és belátják ők is, hogy annyit nem ér a srác. Apu hülye, idióta és pénzéhes. Ennek kiteszi a fiát...innentől tuti, hogy ha Barcelonába megy az öreg, érik majd atrocitások, és szerintem a sajtó is hosszú ideig foglalkozik majd a zsaroló és pénzéhes apukával és a távirányítású fiával. Nem tudom elhinni, hogy ha még volt is szándékuk átgazolni, mikor kezdett rájuk nézve kínos lenni a szitu, miért nem viszakoztak...nem, Ney még rátett egy lapáttal a gondolkodós fotójával. Annyira buta a srác, hogy arra nem találok szavakat. Nekem az a lényg, hogy az árból ne engedjünk, ha menni akar és kifizetik menjen. De mint írtam nem fog. Itt marad, és hangos fütty fogja kísérni hosszú ideig minden labdaérintését. És meg is érdemli...Tegnap mikor Marcisio leordította (jogtalanul), az sok Barca szurkoló szimbolikus ordítása volt :-)
Avatar
tilla07
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2017.07.22. 14:58:11
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.23. 22:10:57

A brazil Herceg szökési kísérlete

Ngayon jó cikk lett, köszönöm!
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.07.23. 21:36:53

visca el barca írta:a marca-n semmi ilyen hírt nem találtam.
Egészen pontosan a Bleacher Report írta ki fb-ra, hogy a Marca szerint, ami egészen pontosan egy Carlos Carpio nevű újságírót jelent, kicsit kacifántos.. :D

De itt a forrás.
Válasz küldése