Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.05.23. 00:21:57

Ramsey 70 millióért? :lol: :lol: :lol:
Rég röhögtem ilyen jót.

Ennél sokkal ütősebb pletykát is kitalálhatott volna a kedves újságíró. Szakadjunk már le végre az Arsenal játékosokról, a közelmúltban senki nem vált be onnan annyira, mint amennyire vártuk, az meg a másik, hogy a túlsztárolt angol gyerekek unalmasak már. De hogy 70 millió... :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.05.22. 23:27:02

visca el barca írta:
Castiel írta:Ha már Arsenal!
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... sa-2414933" target="_blank

Ő sem egy kutyaütő a posztján! Még ha ez pletyka is, azért róla is megérne egy kis elgondolkodás, ha máshol nem is itt az oldalon. A baj hogy ő is üveglábú! De 70 millió sok lenne érte. egy olyan 25 32 milla közötti ár viszont tényleg elfogadható lenne.
pont olyan kutyaütő mint az összes többi angol felsztárolt középszer (wilshere, sterling és a többi csodatini)
Plussz ő is többet sérült, mint ép, bár senal játékosról beszélünk.. :lol:
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
whitecule
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.01.05. 22:17:49
Kapcsolat:

2015.05.22. 23:13:13

Chino írta: Ezért favorizálom inkább Pogbát, mert ő előrejátékban is jó, Iniesta szerepkörébe beleillik és stabilitást is tud adni a kp-nak. Rakitic pozíciójára is be lehet rakni. Egyáltalán nem buta játékos, mint azt itt sokan képzelik. Nagyon technikás, a kispasszos játékhoz is van érzéke.
Ja, csak a nagy meccseken durvábban eltűnik, mint CR.
Leon írta:
Stalkyard írta: Majd Munir és Sandro megoldja a BL-ben, igaz? :lol:
Mert Pedro aztán megoldotta! :mrgreen:
Pedro idén: 0 gól a BL-ben.
Sandro idén: 1 gól a BL-ben.
Van még kérdés? 8) 8) 8) 8)
(csak vicceltem, bocsánat)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.22. 22:54:35

Petr írta:Right-back options to replace Alves: Darmian (25 Torino) :D, Vidal (25 Sevilla), Weiser (21 Bayern) :D, and Bellerín (20 Arsenal) :D

Vidal tényező ezek közül a nevek közül, de ő sem az igazi.
Most néztem vissza a Dortmund-München Kupameccset- Thiago és Gündogan videó is coming, csababarca készülj, utána Verratti is lesz :mrgreen: -, és ez a Weiser gyerek rohadtul tetszett.. :D Valaki nem szokott München meccseket nézni innen? Mindig így tolja? Tök lendületesen játszott - javarészt csak támadnia kellett mondjuk -, bátran belement az 1v1-ekbe, nem is ment rosszul neki, a védelem mögé meg volt vagy 3 olyan lasztija, hogy csak lestem. A Hertha ellen is adott egy baromi szép gólpasszt. Igazából ennyi meccsét láttam eddig, de azokon bejött a stílusa.. Szóval aki tud róla részletesebben írni, azt szívesen meghallgatnám.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.22. 20:14:56

Castiel írta:Ha már Arsenal!
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... sa-2414933" target="_blank

Ő sem egy kutyaütő a posztján! Még ha ez pletyka is, azért róla is megérne egy kis elgondolkodás, ha máshol nem is itt az oldalon. A baj hogy ő is üveglábú! De 70 millió sok lenne érte. egy olyan 25 32 milla közötti ár viszont tényleg elfogadható lenne.
pont olyan kutyaütő mint az összes többi angol felsztárolt középszer (wilshere, sterling és a többi csodatini)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2015.05.22. 19:45:24

Ha már Arsenal!
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... sa-2414933" target="_blank

Ő sem egy kutyaütő a posztján! Még ha ez pletyka is, azért róla is megérne egy kis elgondolkodás, ha máshol nem is itt az oldalon. A baj hogy ő is üveglábú! De 70 millió sok lenne érte. egy olyan 25 32 milla közötti ár viszont tényleg elfogadható lenne.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.05.22. 19:42:36

roby122 írta:
Stalkyard írta:Én Bellerin-ben látnék fantáziát. Nem csak a hype miatt, de amit eddig láttam belőle: gólerős, támadószellemű jobbhátvéd, amire nekünk is szükségünk van alapesetben. Védőmunkájáról nem tudok véleményt mondani, de kora ellenére érettnek tűnik. Én őt szívesen látnám itt.
Egyetértek. Én mindenképp hoznám Bellerín-t. Elég sok meccsét látom , támadni nagyon szeret , az nekünk nagyon jó. Igazából védekezésben még van hova fejlődni , de azt leszögezem , hogy nem hibázik többet , mint Alves. És azt sem mondhatni , hogy teljesen kényszerből játszik az Arsenalban , oké Debuchy sérült , de Chambers-t akkor is kiszorította.
Én mindenképp hoznám.


http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ik-2414979" target="_blank
Én pedig szeretnék egy jól védekező jhv-t a csapatban látni, aki labdaügyes. Az, hogy mennyire segíteni a támadásokat az majdnem mindegy, hiszen Abi is egy kiegyensúlyozott védő volt, míg Alves futkározhatott kedvére fel-alá, most Alba lenne ez a futóbolond. Nagyobb biztonságot adna a csapatnak, ha nem a kp-soknak kellene visszazárni az elől sétálgató jhv helyére, hanem teljes mértékben a saját feladatuk ellátásával kéne foglalkozni. Ha mind a két szélső védőnk elmegy, egy kontracsapat aki villámgyors szélsőkkel van megáldva, úgy megtudja büntetni, hogy csak na. Az pedig ha még 175 feletti, legalább átlagosan fejelő játékos is lenne, az meg hab lenne a tortán, de túl sok a feltételes mód, kevés a minőségi jhv, nemhogy még ilyen feltételeket is támasszunk. Hiába hozunk jó jhv-t Alves-Abidal fénykorának kiegyensúlyozottsága és kvalitásaik majdhogy tökéletesek voltak az akkori Barcanak.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.05.22. 18:52:34

Stalkyard írta:Én Bellerin-ben látnék fantáziát. Nem csak a hype miatt, de amit eddig láttam belőle: gólerős, támadószellemű jobbhátvéd, amire nekünk is szükségünk van alapesetben. Védőmunkájáról nem tudok véleményt mondani, de kora ellenére érettnek tűnik. Én őt szívesen látnám itt.
Egyetértek. Én mindenképp hoznám Bellerín-t. Elég sok meccsét látom , támadni nagyon szeret , az nekünk nagyon jó. Igazából védekezésben még van hova fejlődni , de azt leszögezem , hogy nem hibázik többet , mint Alves. És azt sem mondhatni , hogy teljesen kényszerből játszik az Arsenalban , oké Debuchy sérült , de Chambers-t akkor is kiszorította.
Én mindenképp hoznám.


http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ik-2414979" target="_blank
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7445
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.22. 18:37:03

Stalkyard írta:Én Bellerin-ben látnék fantáziát. Nem csak a hype miatt, de amit eddig láttam belőle: gólerős, támadószellemű jobbhátvéd, amire nekünk is szükségünk van alapesetben. Védőmunkájáról nem tudok véleményt mondani, de kora ellenére érettnek tűnik. Én őt szívesen látnám itt.
Nem sokszor láttam Bellerin-t (2-3 alkalommal) de nekem nagyon zsákbamacskának tűnik. Plusz az előítélet is megvan. (Arsenal igazolás) :mrgreen:

Amit sajnálok, hogy de Sciglio nincs képben. Sok Milan meccset láttam és nagyon tetszett a játéka, illetve egy szurkoló haverom is nagyon sokat beszél róla és dícséri. (+ a válogatott) Az egyetlen gond vele, hogy iszonyat sérülékeny. A tavalyi és az idei szezonnak is a felét az orvosi szobában töltötte, szóval benne van a rizikó, de szerintem illene ide. (azt hiszem most is sérült) Végülis mindegy mert fel sem merült, de a többi opciót nem tartom túl veretesnek.

A PSG-t amúgy nem értem. Ott van van der Wiel, most Aurier és menne Alves is. És akkor nem számítottam Marquinhost. A holland nem lenne rossz ide de közel 30 évesen nem biztos hogy megérné.
Forca Barca!!!!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.05.22. 18:13:59

Én Bellerin-ben látnék fantáziát. Nem csak a hype miatt, de amit eddig láttam belőle: gólerős, támadószellemű jobbhátvéd, amire nekünk is szükségünk van alapesetben. Védőmunkájáról nem tudok véleményt mondani, de kora ellenére érettnek tűnik. Én őt szívesen látnám itt.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.05.22. 17:48:41

palesz77 írta:
Right-back options to replace Alves: Darmian (25 Torino) :D, Vidal (25 Sevilla), Weiser (21 Bayern) :D, and Bellerín (20 Arsenal) :D

Vidal tényező ezek közül a nevek közül, de ő sem az igazi.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.22. 17:38:11

PCsabi írta:Ilkay Gündogan has passed a medical with Barcelona & will sign for them in January 2016. [Mundo Deportivo]

Barcelona defender Dani Alves is close to agreeing a three-year contract with Paris Saint-Germain. (Source: Gianluca Di Marzio)

Van der Wiel/Aurier?
Gündi jó lenne ha igaz lenne..

Auriert meg most vette meg végleg a PSG, szóval kétlem, hogy jön, bár én neki rohadtul örülnék. A terveink amúgy:
Right-back options to replace Alves: Darmian (25 Torino), Vidal (25 Sevilla), Weiser (21 Bayern), and Bellerín (20 Arsenal) [sport]
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.22. 16:23:26

Dave87 írta:Gündogan???? Üvegböl van az a sràc, màr az is meglepett (volna), hogy az (àllítólagos) orvosin àtment (volna). [-X
és? Vermaelen is, aztán meg lehet nézni, milyen jók vagyunk, mióta elhoztuk. amúgy 1 sérülés miatt nem lehet kijelenteni, hogy üvegből van.

egyébként én is inkább a Gündogan-Verratti stílust preferálnám. nem tudom, megérzés. átlagon felülinek tűnik Pogba, de az MSN-nel elől nem rá van szükségünk a kp-n. szerintem.
Ramsey...Nagy jóindulattal is max. 20-at ér a gyerek.
ezt mér? :D az oké, hogy mást szeretnél helyette, de azért a Pogba 60 - Ramsey 20 elég érdekes meglátás. Matyi volt 20 :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7445
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.22. 16:23:08

crixus írta: Magyarán szólva nullázzuk le a kp-át és csak a szélső bekkjeink és a csatárok támadjanak? Szerintem ennél idén is kicsit árnyaltabb volt a kép. Iniesta feladata sokszor az lett volna, hogy segítse az elöl lévő hármas játékát, csakúgy, mint korábban. A változás annyi volt, hogy nem a kp-ás társakkal kellett volna összejátszani, úgy, olyan gyakorisággal, mint Pep alatt, hanem az MSN tagjaival. Iniesta gyengén játszott idén, de nem azért, mert csak bekkelésre lett volna kényszerítve. :roll: Ezért kellene egy olyan játékos, aki hatékonyan tud előre játszani is, megindulni pl. Ha csak annyi lenne a feladat, hogy adjuk oda 1 m-ről Neymar-nak vagy Messi-nek akkor maradhatna oldalrobi is :roll:
Nekem is pont ezzel van gondom. Gündogan kiváló játékos, intelligens, jól lát a pályán, osztogat, de ő inkább Rakitic helyén nyújtana erősítést. Ezért favorizálom inkább Pogbát, mert ő előrejátékban is jó, Iniesta szerepkörébe beleillik és stabilitást is tud adni a kp-nak. Rakitic pozíciójára is be lehet rakni. Egyáltalán nem buta játékos, mint azt itt sokan képzelik. Nagyon technikás, a kispasszos játékhoz is van érzéke.
Verratti lehet, hogy el tudná ezt látni, fogalmam sincs, nem láttam még ilyen szerepkörben, de azt hiszem vele nagyobb a kockázat ráadásul, ha Pogba-val az ára a gond, az olasz is kb. annyiba fájna. nem a transfermarkt-ból kell kiindulni, mert annyiért nem adja el a PSG, főleg, hogy elég keresett ő is.
Ha a Sport információiban van igazság valamennyivel előnyben is részesít minket, ami pozitív dolog és ha az olaszok 60-ra árazták be nem kéne olyan sokkal többet fizetni.
Az ára azért nem fáj annyira, mert más posztra megvagyunk. Alves helye kérdéses még, de oda nem hiszem, hogy tudnánk nagy pénzért játékost venni.
crixus írta:Jó lenne azt felfogni, hogy Xavi posztja, pozíciója megszűnt, ami nyilván Iniesta játékára is hatással van, méghozzá nem jó hatással. Így pl. Gündogan, mint Xavi utód teljesen felesleges. Xavi utód nincs, Rakitic feladatköre új. Iniesta gyenge játéka miatt kellene valaki az ő helyére, aki nem kuka a támadásokhoz.
Iniesta pozíciójából pedig Gündogan vagy Veratti nem fog tudni úgy előre ívelgetni, mint hátrébbról, ahol a jelenlegi klubjukban játszanak. Ők ott visszavontan irányítanak, nem közvetlenül támadnak.
Vagy szerinted rakjuk ki Rakitic-et?
Ezt már én is többször említettem. LE ezt a pozíciót egy az egyben feladta, rájött, hogy ez már nem életképes.
Az, hogy Xavi utód kell az inkább a nevére vonatkozik, mint a posztjára.

A legnagyobb gondom viszont az, hogy mindenki akit hírbe hoztak velünk csak nyáron érkezne nem januárban, ezzel pedig elég durva szezonunk lesz. Közel 60 meccset ilyen vékony kerettel nem tudom hogy oldunk meg.

A Ramsey-dolog meg úgy haogy van kacsa. Max. annyi, hogy figyeljük(tük), de hogy ilyen 70 milliókkal dobálózzunk nevetséges. Nagy jóindulattal is max. 20-at ér a gyerek.

Ez Pedro jh. poszt szerintem egyedül 3 védős felállásban működhetne, 4-3-3-ban tuti nem vállalná be LE és szerintem se működne. Az egy dolog, hogy hozzá tud tenni a védekezéshez és gyors, de ha nem is feltűnő, Alvesnek rengeteg szerelésee van amihez érzék kell.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2015.05.22. 16:34:31-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.05.22. 16:03:23

Capon írta: Én ezt a kérdést Pedroval oldanám meg.
A képességei alapján sokkal inkább való a kp-ra mint támadónak.
Mikor elől játszik teljesen súlytalan, tényleg csak a létszám van meg vele elől azon kívül teljesen használhatatlan támadó poszton.
Egy sorral hátrébb jobban kijöhetne a mezőnymunkája és munkabírása.
Aztán meg is halna a támadójátékunk, ott is menne az alibi passzok sora, semmi arra utaló jelet nem látok, hogy beválthatna hátrébb, azzal egyetértek, hogy a mezőnymunkájára ott se lenne panasz. Akkor már Leo-t húznám hátrébb Suarez Neymar ketten elől és így akár lehetne 2 vkp-val vagy 1 vkp 1 box-to-box kp-sal is felállni de ez már teljesen off.
Pedrot akkor már inkább próbálnám meg kisebb meccseken először kísérleti jelleggel jhv-ként, aztán ha beválna akkor mehetne közép majd erősebb csapatok ellen. Ha itt marad a nyáron, és Alves megy akkor úgyse tudunk igazolni télig jhv-t, valamit ki kell majd találni.
Egyébként teljesen felesleges vitázni 1-1 felröppent pletykán, mert él a transferban, télig kiderül, hogy Ini milyen formát hoz, tudja e állandósítani a jobb teljesítményt, vagy csak fellángolásai lesznek.. Az is kiderül, hogy még ha Ini fel is javul, akkor mire elég az a fiatalokkal kiegészített kp, amit Xavi pótlására hoznak össze a nyáron. Jhv posztot megtudjuk-e oldani házon belül (Perdo,Montoya,Douglas esetleg Adrianoval a kövi szezonra, esetleg egy formációváltással? vagy talán Bartra lesz a megoldás?). Ez a két legkritikusabb pont, ahol a legvékonyabbnak tűnünk, fél év alatt játszunk keményebb meccseket is akár a Bl-ben akár a bajnokságban, így ki fog derülni mire van szükségünk. Ha a szezont már az első félévben kukába dobhatjuk, azt hiába próbálja majd meg bárki is, nem lehet csak erre a két dologra fogni.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.05.22. 15:57:31

Ha meg egyik se jön hozzánk , akkor meg [auto_cenzúra] vagyunk. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.22. 15:53:08

PCsabi írta:Barcelona defender Dani Alves is close to agreeing a three-year contract with Paris Saint-Germain. (Source: Gianluca Di Marzio)

Van der Wiel/Aurier?
hát, ha dzsanlúka mondja akko' az úgy is van :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.05.22. 15:51:01

PCsabi írta:Van der Wiel/Aurier?
Bármelyik megy, remélem a kedvenc klubunkhoz jön. Utóbbinak jobban örülnék, de nem tudom megmondani, hogy miért.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.05.22. 15:49:15

Ilkay Gündogan has passed a medical with Barcelona & will sign for them in January 2016. [Mundo Deportivo]

Barcelona defender Dani Alves is close to agreeing a three-year contract with Paris Saint-Germain. (Source: Gianluca Di Marzio)

Van der Wiel/Aurier?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.05.22. 15:46:58

Petr írta:
danianevem írta:Busquets, Samper, Rakitic, Iniesta, Új 1, Új 2. Ez miért lenne sok 3 posztra, meg éves szinten legalább 50 meccsre? 2016. januárjában jöhetnek leghamarabb, kb. fél évig lenne hirtelen sok ember.
Busi posztra lenne két ember, Samper még bőven elpadozgat, az nem probléma.
A probléma a két támadóbb poszt lenne. Nem lehet két kezdőszintű játékost a padra rakni minden fontosabb meccsen, eléggé rossz hatással lenne a hozzáállásukra. Bőven elég jelenleg 1 ember Xavi helyett, majd amikor Iniesta kimenőben lesz lehet hozni helyette is valakit, ha az egyik barcás fiatal nem érik be addig.
Én ezt a kérdést Pedroval oldanám meg.
A képességei alapján sokkal inkább való a kp-ra mint támadónak.
Mikor elől játszik teljesen súlytalan, tényleg csak a létszám van meg vele elől, teljesen használhatatlan támadó poszton.
Egy sorral hátrébb jobban kijöhetne a mezőnymunkája és munkabírása.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2015.05.22. 15:51:00-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.05.22. 15:42:04

Nem menőnek számít a fikázása hanem Pedro évek óta már nem Barca szint,még cserének is csapnivaló! Azt amit ő lehoz biztos vagyok benne,hogy például Sandro is simán lehozná!
A távozásáról/eladásáról szólo híreket sem én találom ki és ha a vezetőség is már lassan aprópénzért akarja eladni akkor csak nem lehetenek vele olyan elégedettek... :roll:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.05.22. 15:41:03

danianevem írta:Busquets, Samper, Rakitic, Iniesta, Új 1, Új 2. Ez miért lenne sok 3 posztra, meg éves szinten legalább 50 meccsre? 2016. januárjában jöhetnek leghamarabb, kb. fél évig lenne hirtelen sok ember.
Busi posztra lenne két ember, Samper még bőven elpadozgat, az nem probléma.
A probléma a két támadóbb poszt lenne. Nem lehet két kezdőszintű játékost a padra rakni minden fontosabb meccsen, eléggé rossz hatással lenne a hozzáállásukra. Bőven elég jelenleg 1 ember Xavi helyett, majd amikor Iniesta kimenőben lesz lehet hozni helyette is valakit, ha az egyik barcás fiatal nem érik be addig.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Petr 2015.05.22. 15:42:09-kor.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.05.22. 15:14:28

Leon írta:
Stalkyard írta: Majd Munir és Sandro megoldja a BL-ben, igaz? :lol:
Mert Pedro aztán megoldotta! :mrgreen:
Na, ez aztán válasz! :mrgreen: Tehát nem számít, hogy lényegében egyiket sem tartod alkalmasnak ( ez jön le a válaszból), de még csökkentenéd is a létszámot, ráadásul a legnagyobb rutinnal rendelkező, legkészebb játékost adnád el. Ez aztán megoldás. :mrgreen:

Egyébként meg nem volt rá szükség, de ha be kellett volna vetni komolyabb szituációban, bármelyiknél az említett kettő közül jobban helytállt volna.

De adjuk el mer' most az a menő hogy fikázzuk a peremembereket, aztán az nem számít hogy a padunk meg max a B ligában felelne meg, de nemszámít mer' PedroMonnyonLe.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.05.22. 15:04:16

Stalkyard írta: Majd Munir és Sandro megoldja a BL-ben, igaz? :lol:
Mert Pedro aztán megoldotta! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.05.22. 15:01:56

Busquets, Samper, Rakitic, Iniesta, Új 1, Új 2. Ez miért lenne sok 3 posztra, meg éves szinten legalább 50 meccsre? 2016. januárjában jöhetnek leghamarabb, kb. fél évig lenne hirtelen sok ember. Bár a fiatalabb játékosokat eleve kölcsönbe adnám, hogy felépíthessék magukat. Kivéve Sergi Robit, ő jól el van most is. :D

Azért szeretnék két klasszis érkezőt, mert Busi, Rakitic, Iniesta trió nem tudna dominálni egy egészséges Real/Bayern középpályával szemben. Én pedig megint több éves középpályás hegemóniát akarok. :D Illetve nyilván meg lehet próbálni a Barcában felépíteni a fiatal tehetségeket, csak ez kupákba fájhat és ilyen támadósor mellett bűn lenne minden egyes építkezésre szánt év.
Válasz küldése