Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2011.12.27. 13:59:43

hát nem is tudom, ennyi pénzért ... pff... sztem elég nagy zsákbamacska lenne, akármennyire is tudjuk hogy játszik. ( mert ügyes, meg tehetséges de az még nem minden.) itt megfelelő alázattal kell játszania, türnie a padozást is, + azért pár bejegyzésből, videóból kiderült már hogy a személyisége is kicsit hajaz Ibrahimovicra..
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.12.27. 13:50:53

Ha Rosell ennyi pénzért, ilyen fizuval idehozza ezt a brazil cselgép fenegyereket, akkor nálam végleg elásta magát. Egyértelmű, hogy nincs rá szükségünk, de azért szórjuk a pénzt a nagy pénzügyi válságban, ami miatt 110 éves hagyományokat kell megtörni. :roll:

szerk.: egyébként meg nem biztos, hogy ennyire komolyan kellene vennünk ezt a sok hírt. Karácsonyi szünet van, két hétig nincs miről írniuk a spanyol újságoknak, de a lapot el kell adni...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.12.27. 13:42:13

Asszem vagy Alexis vagy Cesc megegyezést is csak a Sport hozta le. Nálam kérdés annyi hogy Rosell féle vagy Pep féle igazolás e.
Bukni nem fogunk rajta , odaát óriási reklámarc. Persze kérdés mennyire jó irány az hogy minden átigazolási időszakban jön egy galaktikus . Odaát pofáraesés lett belőle remélem nem ismételjük meg.
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2011.12.27. 13:40:53

davidvillabest írta:Személy szerint nagyon örülnék Neymar érkezésének tehetséges játékos nagyon! Jó jövőt jósolnék neki a Barcánál! Egy próbát megérne :)
Jó drága próba lenne...
Avatar
davidvillabest
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.05.12. 18:08:45
Tartózkodási hely: Várpalota

2011.12.27. 13:32:54

Személy szerint nagyon örülnék Neymar érkezésének tehetséges játékos nagyon! Jó jövőt jósolnék neki a Barcánál! Egy próbát megérne :)
Kép
¡illa, illa Illa, Villa maravilla!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.12.27. 13:28:40

Felgyorsultak az események igazolástéren... Neymar, Keita, Götze...
Ha jön Neymar, akkor Cuenca off :(
"And my heart will leave you never."
socio66

2011.12.27. 13:19:00

csak a sporton írnak róla valóban,de túl konkrétnak tűnik ahhoz,hogy kamu legyen.
szóval sok pletyka van az oldalon,de olyat még nem nagyon láttam hogy címlapon hozzanak le konkrét számokkal egy megállapodást,aminek semmi alapja nincs.
egyelőre várom a fejleményeket,majd akkor véleményezem a dolgot ha hivatalos lesz,bár korábban már írtam hogy mi az álláspontom. :)
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.12.27. 13:17:50

Neymarnak még nagyon sokat kell tanulnia, hogy egyáltalán a padra férjen nálunk.
Először is alázatot, másrészt többet kellene dolgoznia a pályán (tehát nem azt csinálni, amit ellenünk: áll a kezdőkör közepén, és 5percenként megtámadja egy védőnket)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.12.27. 13:07:33

Gondoltam áthozom ide a Neymaros beszélgetést az Európai játékospiac topikból.

Sehol semmi! Csak a Sporton cikkeznek Neymarról. Vagy tud valami benfentes dolgot a Sport szerkesztősége, vagy ez annyira igénytelen kacsa hogy még a Sportirado sem fogadja be. Meglepődnék ha akár idén megtudnánk valami konkrétabbat. Bár még magamba sem döntöttem el hogy szeretném e hogy itt játszon a barzil. Mindenesetre kívácsi vagyok jön e.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.12.26. 15:27:38

Akkor egy kisebb vagyont is fel lehetne tenni, hogy a Realban fog játszani. :lol: Az utóbbi évekből csak Drenthe, VdVaart és Özil rémlik, aki a legszívesebben ideigazolt volna... :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.26. 14:42:26

Barcaman1993 írta:Na Götze lenyilatkozta a Sporton, hogy egy álma válna valóra, ha itt játszhatna, de nem valószínű, hogy most váltani fog. Hát mit ne mondjak nekem is egy álmom lenne, ha idejönne, csak kissé drága a srác és a kérdés megint, hogy hova :?:
Ezt kb mindenki lenyilatkozza, hogy álma ha idejönne!De nem fér be, nekem is álmom, hogy leülhessek a kispadra és még olcsó is lennék heti pár ezer euroért simán mesélnék vicceket Messiéknek meg vinném a vizet ha kell :lol: De már én sem férek be a mély keretbe :lol: :cry:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.12.26. 10:30:32

Na Götze lenyilatkozta a Sporton, hogy egy álma válna valóra, ha itt játszhatna, de nem valószínű, hogy most váltani fog. Hát mit ne mondjak nekem is egy álmom lenne, ha idejönne, csak kissé drága a srác és a kérdés megint, hogy hova :?:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2011.12.23. 21:21:07

Messi-Ini írta:
maister6000cm3 írta:Én is azt mondom, hogy fölösleges igazolni Villa helyére, még kölcsönbe is...
Ott van Messi, Sanchez, Pedro, Cuenca csatárnak, és Iniesta, Cesc, Thiago, (Adriano ha már nem sérült) négyes is tud támadót játszani a legmagasabb szinten... Van itt annyi lehetőség, hogy Guardiola még rotálhat is mellé bőségesen. :)
Hát épp ezaz,hogy nem...Keita januárban nemlesz,utána csontfáradtan visszajön,kell majd neki még 1-2 hét a tökéletes fittséghez,addig meg marad a Xavi-Thiago-Ini-Cesc 4-es,ami pont elég,de középre...

Bocsi, de szerintem kifelejtesz két klasszis középpályást: Mascherano és Sergio is kp-k. Ráadásul Bousquets nem egyszer játszott már idén xavi mellett úgy hogy a támadásokat segítette jobbára. Nem csak vkp... Hamarabb fog visszaállni Pep a 4-3-3 rendszerre mint hogy vegyenek egy zsákba macskát. A tegnapi meccs alapján sokmindent nem lehet levonni mert gyenge ellenfél stb... DE szerintem Sergi Roberto és Dos Santos jó csere... Cuenca meg igenis jó. Szinte sosem veszít labdát...
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.21. 21:25:47

Barcaman1993 írta:Az a baj vele, hogy ő megint nem szélső, amire szükségünk van. Ennyi pénzért meg tényleg David Silva, Robben, Bale szintű szélsőket lehetne venni.
Akkor mi ha nem szélső? Mert középcsatár biztosan nem. Egy középcsatár legmegfelelőbb példáit Németországban láthatod. Neymar egy gyors, technikás támadó játékos aki megkapja a labdát és szépen húz befele vele a kapu felé. Egy középcsatárnak szvsz nem ez a dolga. Silva sem a támadószekcióba illene, hanem irányítónak mert bejárja a pályát, rengeteg labdát szerez és indít, nem pedig a vonal mellett áll de ez most nem fontos.
Pepnek olyan játékos kell támadó posztra aki a vonal mellett várja a labdát, így széthúzva a védelmet. És ez a dolog a teljesen meg lett oldva.

Szóval arra akarok kitérni, hogy hogyha Guardiola akarna majd a jövőben erősíteni akkor azt nem Neymarral tenné, mert ebben a csapatban mindenhova van megfelelő számú és képességű játékos. Ezért is van ennyi lehetőség a taktikákat nézve.

Röviden és tömören: Neymart hülyeség lenne megvenni szerintem.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.12.21. 21:04:40

Chino írta:Nálam az lenne a döntő, hogy Pep akarja-e vagy sem. Ha nem illik az elképzeléseibe és csak Rosell mániája, akkor kis ingyen serm kellene (na jó ez túlzás, de kb értitek mit akarok mondani), ha Pepnek tervei lennének vele és reális áron megszerezhető, akkor viszont jöjjön. Villa már 30 múlt ez a szezonja már valszeg elúszott (de ne így legyen), Cuenca pedig ügyes, de benne egy kiegészítő embert látok, akivel jól lehet rotálni, illetve csereként beállva új lendületet tud adni. Habár Pedrora is ezt mondtam és rám cáfolt.
Az utánpótlásos hivatkozást azért nem látom indokoltnak, mert a támadórészleg az ahol nem dúskálunk a tehetségekben. Ha kp-ra vagy a védelembe terveznénk igazolni akkor én sem szeretném itt látni a kölyköt, de így más a helyzet, ráadásul ha minden igaz nekünk nem kéne 60 millát kiadni. (nem tudom mennyi a valóságtartalma a 15 millának, de az talán nem lenne lutri, annyiért még ha nem jön be is tovább lehet passzolni)

Én mindenesetre bízom benne, hogy be tudna illeszkedni, ha Pepnek tényleg kell és ha ő maga is elég elszánt, amellett, hogy Villát sem temetném még.
Hát a srác 60 millát tényleg nem ér meg. De még 40-45-öt se. Az a baj vele, hogy ő megint nem szélső, amire szükségünk van. Ennyi pénzért meg tényleg David Silva, Robben, Bale szintű szélsőket lehetne venni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.12.21. 20:51:25

Nálam az lenne a döntő, hogy Pep akarja-e vagy sem. Ha nem illik az elképzeléseibe és csak Rosell mániája, akkor kis ingyen serm kellene (na jó ez túlzás, de kb értitek mit akarok mondani), ha Pepnek tervei lennének vele és reális áron megszerezhető, akkor viszont jöjjön. Villa már 30 múlt ez a szezonja már valszeg elúszott (de ne így legyen), Cuenca pedig ügyes, de benne egy kiegészítő embert látok, akivel jól lehet rotálni, illetve csereként beállva új lendületet tud adni. Habár Pedrora is ezt mondtam és rám cáfolt.
Az utánpótlásos hivatkozást azért nem látom indokoltnak, mert a támadórészleg az ahol nem dúskálunk a tehetségekben. Ha kp-ra vagy a védelembe terveznénk igazolni akkor én sem szeretném itt látni a kölyköt, de így más a helyzet, ráadásul ha minden igaz nekünk nem kéne 60 millát kiadni. (nem tudom mennyi a valóságtartalma a 15 millának, de az talán nem lenne lutri, annyiért még ha nem jön be is tovább lehet passzolni)

Én mindenesetre bízom benne, hogy be tudna illeszkedni, ha Pepnek tényleg kell és ha ő maga is elég elszánt, amellett, hogy Villát sem temetném még.
Forca Barca!!!!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.21. 20:32:21

visca el barca írta:
Barcaforever írta:de azért látszik, h Puyol is rutinból sokszor levette a pályáról.
ilyen elven senkit ne vegyünk :D

puyol rutinbol barmelyik csatart leveszi a világon (nah jo, messit lehet nem bírná) :D
+1, ellenünk CR, Rooney sem villog sose, Di Maria is más szinten játszik más ellenfél ellen, ahogy mjuk Zlatan sem váltotta meg a világot ellenünk a San Siroban stb...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.12.21. 20:29:22

visca el barca írta:
Barcaforever írta:de azért látszik, h Puyol is rutinból sokszor levette a pályáról.
ilyen elven senkit ne vegyünk :D

puyol rutinbol barmelyik csatart leveszi a világon (nah jo, messit lehet nem bírná) :D
illetve a barca ellen cr is egy nagy 0, mégis a 2. legjobb,szóval ne ebből induljatok ki
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.12.21. 20:26:25

Barcaforever írta:de azért látszik, h Puyol is rutinból sokszor levette a pályáról.
ilyen elven senkit ne vegyünk :D

puyol rutinbol barmelyik csatart leveszi a világon (nah jo, messit lehet nem bírná) :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.12.21. 20:05:03

Abszolut lutri a srác.Igazából még nem kiforrt.Tehát, mi sokszor ugye csak azokat a 3-4 perces youtube-os videókat látjuk róla és annyi, ami szerint Gudjohnsen is aranylabdát érdemelne.

Tehát, aki látta már válogatott meccsen vagy a sport klubon 1-2 Santos meccset láthatta, h jó-jó, de hát tényleg mezőnymunka általában kevés, bár nyílván mások az elvárások vele a csapaton belül, tehát labdát odaadni neki, 3-4 csel és lövés.Szépen biciklizik meg minden, megtudja hülyíteni a védőket, de azért látszik, h Puyol is rutinból sokszor levette a pályáról.

Tényleg kéne neki 1-2 év Benfica vagy Ajax, de mai szinten ezek a klubok már nem tudnak annyi pénzt kifizetni az ilyen reménységekért.PSG-be megnézném mondjuk.

Kár, h anno nem David Silvát nem vettük meg. :? Olyan komplex támadó játékra nagyon nagyon kevesen képesek, tökéletes puzzle lenne ide.
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.12.21. 20:02:12

barca99 írta:
Zozzy 5 írta:azt vetettem fel, hogy a jelenlegi helyzetben speciel villával szemben nem lenne tisztességes. amúgy is meg kell mostanában küzdenie a helyéért, de azt én nem tartanám korrektnek, hogy miközben sérült, tehát bizonyítani sem tud, hozunk még egy embert. ez nálam ütközik a nagy család dologgal, persze szép dolog amikor sokan énekelnek az utcán...
Én lemaradtam, de mikor merült fel, hogy leigazoljuk Neymart? Nem olyan rég nyilatkozta talán Bartomeu, hogy a télen nem jön senki, Villa sérülése után pedig Pep, hogy az utánpótlásban van a megoldás. Vagy most mégis úgy van, hogy igazolnak a helyére?
hát ezt igazából nyilván csak ők tudják, de most ezzel van tele minden.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.12.21. 19:59:09

Zozzy 5 írta:azt vetettem fel, hogy a jelenlegi helyzetben speciel villával szemben nem lenne tisztességes. amúgy is meg kell mostanában küzdenie a helyéért, de azt én nem tartanám korrektnek, hogy miközben sérült, tehát bizonyítani sem tud, hozunk még egy embert. ez nálam ütközik a nagy család dologgal, persze szép dolog amikor sokan énekelnek az utcán...
Én lemaradtam, de mikor merült fel, hogy leigazoljuk Neymart? Nem olyan rég nyilatkozta talán Bartomeu, hogy a télen nem jön senki, Villa sérülése után pedig Pep, hogy az utánpótlásban van a megoldás. Vagy most mégis úgy van, hogy igazolnak a helyére?
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.12.21. 19:30:56

socio66 írta: nem értem hogy miért kell megint egy ilyen kétes igazolásba belemennünk,mikor nekünk kellene a legkevesebbet kockáztatni..[/color]
Én is így gondolom és alighanem mindenki látja hogy nincs szükségünk Neymarra, de mégis mindenki szeretné itt látni?! A legnagyobb baj az ha a döntéshozók is így gondolják, és végül leigazoljuk. Arra nem is gondolok hogy akár már télen, mivel ki lett jelentve hogy nem igazolunk senkit Villa helyére, és bízunk az utánpótlásban. De amúgy is ellenzem hogy jöjjön Neymar!

Remélem hogy ezek csak a Klub VB döntő utáni felfújt hírek, is nincs valóságalapjuk! :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.12.21. 18:55:31

Barcaforever írta: Én csak erre a hirdetett filozófiára térnék ki röviden.A klub filozófiája az, h saját nevelésű játékosokkal kiegészűlve a világ csúcsán lenni.Ez a több, mint egy klub szlogen pedig a barcelonai emberek filozófiájáról és csapatukért való rajongásról szól, nem arról, h nem lehet Zlatanokért vagy Neymarokért kiadni nagy pénzeket.Nyáron beszélgettem 2 60 éves katalán férfival a stadion előtt, ők magyarázták el nekem.Csak rá kellett nézni az emberek arcára és habitusára és megérti az ember ezt a mes que en club mondatot.(mikor az 5 éves kissrác elkezdi énekelni a barca himnuszt a reptéren az fcbotigában és minden dolgozó vagy arra sétáló megáll és végig énekli vele, na ezért több mint egy klub, nem azért, h kiért mennyit fizetnek ki)

Ok én se örülök neki, hamarabb adnék David Silváért 60 milliót, mint Neymarért 20-at.

Csak ugye sokan ezt a mondatot, köztük realos barátink is szeretik a fejünkhöz vágni, h pedig több, mint egy meg saját nevelések és mennyi pénzért jött pl Zlatan.És akkor mi van?Ha 120 millióért vennénk vki akkor mi lenne?Semmi.....
nem azt mondtam, hogy a klub szlogenje úgy értelmezendő, mely szerint soha nem lehet külföldről vagy más spanyol csapatból nagy pénzért játékost venni. azt vetettem fel, hogy a jelenlegi helyzetben speciel villával szemben nem lenne tisztességes. amúgy is meg kell mostanában küzdenie a helyéért, de azt én nem tartanám korrektnek, hogy miközben sérült, tehát bizonyítani sem tud, hozunk még egy embert. ez nálam ütközik a nagy család dologgal, persze szép dolog amikor sokan énekelnek az utcán...

ha a szükség úgy hozza, akkor nyilván ki kell adni a nagy pénzt, de ha nem kell akkor a barcánál nem szokták, ezért ütközne a filozófiával. nagyon nem örülnék, ha feladná a klub egyrészről ezt, másrészről azt, hogy posztra igazoltunk eddig.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.12.21. 18:46:27

Most több helyen is olvastam: Mundón, Marcán, goal.com de az nem tiszta, hogy most jönne télen, vagy csak 2014-ben? Egyiknek sem látom túl sok értelmét. Vagy túl elhamarkodott döntés lenne, vagy túl késői. Szezon végén érné meg Neymáron agyalni, amikor megtudjuk mi lesz Villával.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Válasz küldése