Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.08. 21:19:01

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... at-2147311

Ez esetleg megkönnyíthetné az érkezését!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.07.08. 20:15:21

titonak annyi terve volt az átigazolási időszakra, hogy egy balhátvéd, meg egy középső védő. egyik már megvan, erre elmegy keita, most kellene egy vkp is, marha jó. ezért mennék javi martinezre ahogy illik, megoldaná egy személyben a problémát, már az átigazolási időszak előtt is azt mondtam elég lenne ez a két srác. dobnék egy tizenöt milliós ajánlatot, hogy lássák negyven millióról szó se lehet, aztán mehet az alkudozás egy huszonhat milliós felső határral. (amennyi elvileg maradt még a nyárra)

romeu is jó lenne, rá elköltenénk egy tízest és akkor csak tizenhat maradna egy középső védőre. annyiért meg manapság normálisat nem lehet kapni, kivéve ha utolsó évében van a szerződése. azért meg hogy csak legyen valaki ne hozzunk már embert.

és akkor még arról nem is beszéltünk mennyire kellene még egy magas, erős ember a csapatba. ha így maradunk, akkor van piqué és puyol, aki tud fejelni (abidal helyett lett jordi alba, érezzük a különbséget fejjátékban), meg busquets aki ugyan magas, de fejelni nem tud.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.07.08. 19:59:17

Én is azon a véleményen vagyok, hogy mindenképp kellene igazolni, mert szükség van khv-re és vkp-re is, a legjobb viszont az lenne, ha egy játékos meg tudná ezt oldani, mert akkor biztosan jutna neki elég lehetőség, ha nem csak egy posztra van leszűkítve ahol játszhat.

Szóval én egyértelműen Javi Martinez-t favorizálom. Tudom, hogy nem ér 40 millát, de a jelenlegi piaci helyzetben senki nem ér annyit amennyit kérnek érte, így ezen kár is agyalni. Az ő érkezésével kb. 8-10 évre lenne egy khv és egy vkp a csapatban, igy nézve azért már megérné az árát. Én azt mondom, hogy dobjuk fel a 26 millát illetve ha elmegy Afellay akkor az ő árát, aztán ha kevés akkor pár milla "mozgót" és joccakát.

Lehetne hozni kb. 20 milláért M'Vila-t vagy Capoue-t, de ők "csak" vkp-k, védőnk ettől még nem lenne, a fennmaradó 20 millából meg sokat nem válogathatnánk, viszont a 40 millából Martinez érkezésével minőségi ember jönne mindkét posztra, én inkább ezt preferálom.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.07.08. 19:55:21

Én is egyértelműen Romeu-t preferálom. Csak itt nevelkedett szal nem lenne teljesen idegen, az angol ligában pedig jól megedződött, ráadásul már rutint is szerzett. Bár nem követtem a Chelsea meccseit de jókat nyilatkoztak róla. Masch-ot nem szabad kivenni hátulról, iszonyat jó teljesítményt nyújtott azon a poszton, azon a néhány meccsen amikor feljebb játszott viszont elég feljthető volt.
M'Vila-ra a Madrid hajtott(vagy még hajt), de reális áron nem tudták megszerezni.
Elég nehéz a helyzet, mivel egy olyan minőségi játékos kellene aki tűri a padot. Ezért hiába hoznánk több tíz millióért ide nagy nevet, ha csak folyamatos reklamálás lenne a vége, ezért tartom legideálisabbnak Romeu-t. A kis Dos Santost kedvelem, de nem érzem benne azt, hogy sokat tudna hozzátenni a játékhoz, már a felnőtt csapatba való felhozatalát is elleneztem. Ja, és nem utolsósorban végre lenne egy olyan játékosunk akit opciós jogunkkal élve vissza is hoznánk, mert nem nagyon emlékszem , hogy ilyen üzletből jól jöttünk volna ki.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.07.08. 19:12:12

ab1daL írta:Én rábíznám Masch-ra, meg Jds-re Busi pótlását. Sergiot hál isten amúgy se kell sokszor pótolni, nem sérülékeny, bírja a tempót. Persze nem bánnám, ha jönne Romeu, vagy éppen valaki Francio.-ból, de én jelenleg úgy gondolom, arra a néhány meccsre, amikor Busit pótolni kell, mehet Masch, gyengébb ellenfél ellen Jds is akár.
De ha mégis kidől Busquets hosszabb időre(mert ilyennel kell számolni, hiába nem voltak eddig komolyabb sérülései), akkor meg pislogni fogunk mint hal a szatyorban. Igazolni kell szvsz.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.07.08. 19:08:39

Én rábíznám Masch-ra, meg Jds-re Busi pótlását. Sergiot hál isten amúgy se kell sokszor pótolni, nem sérülékeny, bírja a tempót. Persze nem bánnám, ha jönne Romeu, vagy éppen valaki Francio.-ból, de én jelenleg úgy gondolom, arra a néhány meccsre, amikor Busit pótolni kell, mehet Masch, gyengébb ellenfél ellen Jds is akár.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.07.08. 19:02:34

MichaaBee írta:Nem értem, hogy miért nézelődünk 15-20 millió környékén cserejátékosokat Franciaországból, ha 10-ért elhozható Romeu. :roll: Én simán neki adnék bizalmat, JdS-ben nem látok semmi különöset. Ő amúgy is Xavi posztján játszott kb, csak a valamikor szükség volt vkp-ra (azt hiszem felkészülési meccsen, de talán az Atléticben is), és akkor ő játszott ott.

Ha Martínezt hozzuk, akkor nyilván nem jön másik vkp, hanem ő lesz a Busquets cseréje és középhátvéd egy személyben. Viszont mint írtam a másik topicban, 25-nél többet nem adnék érte, ha már 40-ért igazolgatunk, akkor Thiago Silváért is megadhatnánk ennyit és Mascherano feljebb lépésével meg lenne oldva a vkp csere is.

Hummels sajnos most szerintem nehezen mozdítható, pedig ő jó lenne és akkor ismét csak Mascherano lehetne Busquets cseréje. Szvsz ha nem jön Romeu, akkor valami magas ázsiójú középhátvédet kell venni és úgy is meg lenne oldva mindkét poszt.
Sztem meg felejtsük el, h Mascherano vkp csere lesz. Nagyon jó védelem közelében, ne kísérletezzünk. Egy ilyen jó játékost kár lenne padoztatni, valószínűleg nem is elégedne meg ezzel a szereppel.
Thiago Silva pedig még 40 millióért sem eladó, lásd PSG ajánlata, szóval őt el kell felejteni.
Én remélem, h mind vkp, mind középhátvéd poszton olcsó, de okos megoldás után nézünk. Romeu sztem is megérne egy próbát, azt hiszem van rá visszavásárlási opciónk.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.08. 18:10:42

Keita távozásával szerintem JdS nem opció.Nagyon kellene egy olyan ember mint amiylen a mali játékos volt, fizikálisan erős, jól fejelő sokat brusztoló emberke.Dos Santos nem ilyen játékos véleményem szerint.

Én is Romeut hoznám vissza, játszogatott a Chelseaben, nem is rosszul, az angol környezet tuti segített is neki, amíg vissza lehet hozni normális áron addig kellene.

M'Vila az igazolhatóak közül egyértelműen a legjobb, igazi dinamó a srác, rengeteget fut dolgozik, jól fejel csak 1; iszonyat sokat kérne érte a Rennes 2; nem hiszem hogy eljönne "padozni"
Úgyhogy ő pletyka/kacsa szint nálam.

Romeut vissza!!!!! :D Logikus és ár/értékben is a legjobb pótlás lehetne, ráadásul "hazai termék"

szerk: MichaaBee leírta helyettem abszolút egyet értek vele.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.07.08. 18:09:29

Nem értem, hogy miért nézelődünk 15-20 millió környékén cserejátékosokat Franciaországból, ha 10-ért elhozható Romeu. :roll: Én simán neki adnék bizalmat, JdS-ben nem látok semmi különöset. Ő amúgy is Xavi posztján játszott kb, csak a valamikor szükség volt vkp-ra (azt hiszem felkészülési meccsen, de talán az Atléticben is), és akkor ő játszott ott.

Ha Martínezt hozzuk, akkor nyilván nem jön másik vkp, hanem ő lesz a Busquets cseréje és középhátvéd egy személyben. Viszont mint írtam a másik topicban, 25-nél többet nem adnék érte, ha már 40-ért igazolgatunk, akkor Thiago Silváért is megadhatnánk ennyit és Mascherano feljebb lépésével meg lenne oldva a vkp csere is.

Hummels sajnos most szerintem nehezen mozdítható, pedig ő jó lenne és akkor ismét csak Mascherano lehetne Busquets cseréje. Szvsz ha nem jön Romeu, akkor valami magas ázsiójú középhátvédet kell venni és úgy is meg lenne oldva mindkét poszt.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.07.08. 17:58:02

K900 írta:
Kash írta: A vezetőség, pontosabban Rosell a hirek szerint nagyon spórol Neymar-ra, mivel jövőre leszeretné igazolni, ezért is volt szükség azt a "picinyke" kis 15 millát ennyire elhúzni az Alba ügynél, és Rosell-nek az az 1 millió- is nagyon jól jött.
Hagyjuk már a brazilt sztem,más különben is Bobék leszedik a fejemet érte ha felhozom pl-nak. :lol: MÁS: Kicsit utána néztem és pl. M'Vila 20-21,E.Capoue 10-12,Cabaye 14-16 misi körül lennének elmozdithatóak.Ha igazak a hírek,akkor Keita pótlására most ők 3 közül esélyes valaki. :wink:
Szerintem rendben lenne, ha a három közül jönne valaki. szeretem a francia játékosokat. Dolgoznak és megbízhatóak. M'Vila lenne talán a legjobb, habár Cabaye jobban passzol. Majd meglátjuk, a végén egy "noname" játékos fog jönni lehet és ő is jó lesz. :D
més que un club
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.07.08. 17:54:29

MessiFan írta:Keita távozásával kell valaki Busquets mögé.
Múltkor említettem, hogy Oriol Romeu-t 10 millióért azonnal visszahozhatjuk a Chelseatől.
Talán megéri meglépni, talán nem. Ott van még JdS is.
Viszont biztosra veszem hogy nem fognak minőségi embert igazolni Rosellék, hanem egy hasonló típusú játékost mint Keita.
Bár szerintem megoldják azzal hogy felhoznak egy ifit vagy Mascherano fellép majd, passz.
Szerintem az mindenképp opció hogy jelen pillanatban van egy Mascheranonk. Jds elsőcsapatos szerződéséről már Keita távozása előtt volt szó, szóval elég nagy rá az esély hogy felkerül. Szóval szerintem költekezés nélkül és pótolható az a csekély mennyiségű játékidő amit Keita hagy maga után. (szvsz ez lesz a forgatókönyv) Ha mégis igazolnának akkor pedig egyértelműen Romeut kéne. Nem kellenek szerintem ezek a francia ligában vitézkedő tehetségek. Biztosabbnak érzem ha spanyolt húznak a kalapból.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.07.08. 17:33:04

Kash írta: A vezetőség, pontosabban Rosell a hirek szerint nagyon spórol Neymar-ra, mivel jövőre leszeretné igazolni, ezért is volt szükség azt a "picinyke" kis 15 millát ennyire elhúzni az Alba ügynél, és Rosell-nek az az 1 millió- is nagyon jól jött.
Hagyjuk már a brazilt sztem,más különben is Bobék leszedik a fejemet érte ha felhozom pl-nak. :lol: MÁS: Kicsit utána néztem és pl. M'Vila 20-21,E.Capoue 10-12,Cabaye 14-16 misi körül lennének elmozdithatóak.Ha igazak a hírek,akkor Keita pótlására most ők 3 közül esélyes valaki. :wink:
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.07.08. 17:22:43

Keita távozásával kell valaki Busquets mögé.
Múltkor említettem, hogy Oriol Romeu-t 10 millióért azonnal visszahozhatjuk a Chelseatől.
Talán megéri meglépni, talán nem. Ott van még JdS is.
Viszont biztosra veszem hogy nem fognak minőségi embert igazolni Rosellék, hanem egy hasonló típusú játékost mint Keita.
Bár szerintem megoldják azzal hogy felhoznak egy ifit vagy Mascherano fellép majd, passz.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.07.08. 17:16:55

Ráadásúl a City is bejelenkezett érte,ami tudjuk sajnos hova szokott vezetni. Crying or Very sad Ott van Hummels vagy Lovren is (pl), sztem inkább őket kellene favorizálni, mert legalább őket 20-25 körül meglehetne szerezni. Nem értem a vezetőséget. Crying or Very sad Remélem kamu az egész hír.
A vezetőség, pontosabban Rosell a hirek szerint nagyon spórol Neymar-ra, mivel jövőre leszeretné igazolni, ezért is volt szükség azt a "picinyke" kis 15 millát ennyire elhúzni az Alba ügynél, és Rosell-nek az az 1 millió- is nagyon jól jött.
Mondjuk ezért is jött szóba pletyka szinten Drogba, mivel ingyen jött volna...Tehát a vezetőség nem hiszem, hogy kifizeti Martinezért azt a 40 millát, ha Albáért alig akartak 15-öt adni. :?
Kép
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.07.08. 16:12:15

Kash írta:
Én amit az előbb leirtam, csak viccnek szántam... :D
Dehogy ér 40-et...Ha Bale-ért nem adtunk annyit, akkor Martinezért meg pláne nem. :x Én amit max megadnék érte, az a 25 millió, de akkor elvárom tőle a hibátlan játékot. A reális ára, az amit mondassz, 15-20...Igy valahogy.
Ráadásúl a City is bejelenkezett érte,ami tudjuk sajnos hova szokott vezetni. :cry: Ott van Hummels vagy Lovren is (pl), sztem inkább őket kellene favorizálni, mert legalább őket 20-25 körül meglehetne szerezni. Nem értem a vezetőséget. :cry: Remélem kamu az egész hír. :x
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.07.08. 16:06:50

Fernando írta:Úgy nézem itt egy-két embernél az, hogy mennyibe kerül egy játékos attól függ mennyit beszél róla a sajtó. Hogy a fészkes francba érne már meg Javi Martinez 35-40 millió eurót? Gondolkodjatok már... A reális ára max 20 millió szerintem, csak sajnos amíg jelen vannak ezek a City stílusú csapatok addig nincs reális ár.
Én amit az előbb leirtam, csak viccnek szántam... :D
Dehogy ér 40-et...Ha Bale-ért nem adtunk annyit, akkor Martinezért meg pláne nem. :x Én amit max megadnék érte, az a 25 millió, de akkor elvárom tőle a hibátlan játékot. A reális ára, az amit mondassz, 15-20...Igy valahogy.
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2012.07.08. 15:56:22

Úgy nézem itt egy-két embernél az, hogy mennyibe kerül egy játékos attól függ mennyit beszél róla a sajtó. Hogy a fészkes francba érne már meg Javi Martinez 35-40 millió eurót? Gondolkodjatok már... A reális ára max 20 millió szerintem, csak sajnos amíg jelen vannak ezek a City stílusú csapatok addig nincs reális ár.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Visca
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010.07.21. 20:59:17
Tartózkodási hely: Gyor

2012.07.08. 15:34:34

Capon írta:http://barcanoticias.blog.hu/2012/07/08 ... zandekarol

Talán neki örülnék most már a legjobban az ára ellenére.
A két klub közti jó viszony, az hogy mindkét poszton bevethető, és a válogatottból ismeri is a srácainkat elég jó ajánlólevél.
És ha igaz, hogy nálunk szeretne játszani az csak megkönnyítheti a tárgyalásokat.
City is bejelentkezett Martinezért ha jol olvastam szoval csökkent az esély szerintem de még meglátjuk :)
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.07.08. 15:26:43

Capon írta:http://barcanoticias.blog.hu/2012/07/08 ... zandekarol

Talán neki örülnék most már a legjobban az ára ellenére.
A két klub közti jó viszony, az hogy mindkét poszton bevethető, és a válogatottból ismeri is a srácainkat elég jó ajánlólevél.
És ha igaz, hogy nálunk szeretne játszani az csak megkönnyítheti a tárgyalásokat.
Ha Zubi, Tito, és Rosell(?) üzleti kvalitását vesszük figyelembe, akkor talán sikerül ismét 1 milliót lealkudni, és igy akkor csak 39 millió lenne...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.07.08. 15:13:40

http://barcanoticias.blog.hu/2012/07/08 ... zandekarol

Talán neki örülnék most már a legjobban az ára ellenére.
A két klub közti jó viszony, az hogy mindkét poszton bevethető, és a válogatottból ismeri is a srácainkat elég jó ajánlólevél.
És ha igaz, hogy nálunk szeretne játszani az csak megkönnyítheti a tárgyalásokat.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.07.08. 11:45:57

http://www.mundodeportivo.com/20120708/ ... 23376.html

Mostmár elkezdték a találgatásokat,azért erre lehetet is számitani.A forrás szerint ők jöhetnek szóba helyette.Én ők közülük M'Villát preferálom,de Cabaye sem lenne rossz. :) Martinez meg minek???Hummels kellene vagy Subotic és ok. :wink:
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2012.07.08. 11:29:22

Márpedig Javi megér 35 milliót is véleményem szerint....10 évig meg lenne oldva a középső védő párosunk,ha kell szűrő is tud lenni.Inkább egy olcsóbb játékos hogy spóroljunk 10 milliót?Rendben,ki**szott nagy pénz,de szerintem a barcánál is úgy gondolják hogy megér még 10 év minőséget,kupát és eredményeket...Miért vennénk olyan játékost aki miatt esetleg kapnánk a potyákat vagy be sem tudna illeszkedni?az akkor nem +10 millió kidobás,hanem 25 vagy akkor legyen 26.
szerk.:Első évben valószínűleg ő vagy Masch sokat padozna,de ha Puyíval történik valami....Akkor ott van ő,1 év múlva meg már ki tudja hogy a kapitány teste mennyire engedi még küzdeni a szívét és a lelkét,hiszen 35 lesz :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára blupatrik 2012.07.08. 11:31:29-kor.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.07.08. 11:20:09

Ha most elmegy Keita akkor még nagyobb esély van arra, hogy hadjáratot indítunk a megszerzéséért? Mert ugye tud két poszton is helytállni, ahogy Mascherano is. Az argentin sejtésem szerint marad középső védő, Martínez meg középpályás. Bár az sem teljesen okos dolog, hogy több 10 milliókért idehozzuk és legtöbbet padozni fog...
Kép
Kép
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.07.08. 11:18:07

Egy jó cikk, miért érné nekünk meg venni Javi Martinezt, még ha sokba is kerülne: http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... eakingnews

A lényeg; védőt, és szűrőt is tud játszani, spanyol válogatott, és övé a jövő, vele megoldódna hosszú évekre a védelem. Valamint megjegyzi a cikk, hogy kivételt tehet a klub, és kicsengethet érte nagyobb összeget is.

Nem lenne rossz egy: Alves, Martinez, Piqué, Alba védelem, 3 spanyol válogatottal. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ab1daL 2012.07.08. 11:21:13-kor.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.07.07. 15:35:10

Capon írta:
fanbarca írta: Szerintem abból a 40 millióból 26 millió nehezen lesz,

Felvetődött Vermaelen neve ismét. Én őt is elfogadnám, habár számomra nem túl szimpatikus, de nagyon masszív, okos játékos. És lenne Piqué mellett még egy gólerős, támadni szerető védőnk. :D
Az a 26 misi nincsen ám kőbe vésve. Ahogy olvashattuk is egy Rosell nyilatkozatban ha szükség van több pénzre, akkor előteremtik.
A lényeg hogy minőségi játékost vegyenek, ne csak ilyen vészmegoldást aki pont kijön a meglévő pénzből.
Néha-néha a kispénzből jövő játékosok lehetnek a jobbak. Piqué, Maxwell, Yaya. Maxwellt nagyon szerettem abban az évben, mikor kiszorította Abit, aztán visszaesett. Jó lenne Martinez, de szerintem túl sokat kérnek na.. [-X Ennyit nem lehet kifizetni. Max 30-at.
més que un club
Válasz küldése