Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2012.07.11. 18:03:52

Látom sokan dobálóznak az olyan véleményekkel,hogy Mascherano játszik majd középen stb.,na azért ez nem biztos,hogy így van(lesz),szerintem ő ott nem tud játszani ebben a csapatban de annál inkább hátul!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.07.11. 17:53:55

Caponnal sokadjára értek egyet.
Minek 2 embert igazolni?
Vagy megoldjuk 1 emberrel a két posztot, vagy veszünk egy kh/vkp-t.
Masch eljátszik mindkét poszton. Ha kh-t veszünk akkor Masch felmegy vkp cserének/kezdőnek, ha vkp-t veszünk akkor meg kh cserének/kezdőnek.
Ennyi a történet. :)
Busquets meg Piqué sem olyan sérülékeny.
Helyükbe én amúgy tutira kh-t vennék. 3 kh kevésnek tűnik. 2 vkp meg elég. :)
Jöjjön JM/Hummels/TS!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.07.11. 17:40:21

Stalkyard írta:Miért, Keita mennyit játszott a tavalyi szezonban? Nem sokat. Elvileg a helyére érkező cserejátékos ( jelen esetben Romeu) is ugyanannyit játszana, mert hát a rendszer nem változik. Ráadásul, ha netalán igazolnánk egy középhátvédet, ami miatt Masch is visszakerülne a vkp posztra, akkor még kevesebb játéklehetőség jutna a harmadik személynek. Ez pedig édeskevés egy Romeu korú fiatal tehetségnek. Keita is nem véletlenül ment el, pedig ő már 30 fölött van.
Keita asszem 1200 percet játszott talán a bajnokságban. Azért ez sztem nem olyan kevés, azt nézve, hogy gyakorlatilag az utolsó opció volt a posztján (+Afrika-kupa)

Viszont amit mindenképpen kihagysz a számításodból, hogy Puyol miatt Mascherano-val ez esetben hosszútávú és idővel első számú megoldásként fognak számolni khv-ként, tehát ezzel csak megnyílik a lehetőség vkp poszton.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.07.11. 17:29:48

Miért, Keita mennyit játszott a tavalyi szezonban? Nem sokat. Elvileg a helyére érkező cserejátékos ( jelen esetben Romeu) is ugyanannyit játszana, mert hát a rendszer nem változik. Ráadásul, ha netalán igazolnánk egy középhátvédet, ami miatt Masch is visszakerülne a vkp posztra, akkor még kevesebb játéklehetőség jutna a harmadik személynek. Ez pedig édeskevés egy Romeu korú fiatal tehetségnek. Keita is nem véletlenül ment el, pedig ő már 30 fölött van.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19555
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.11. 16:34:03

Megvédeném Kasht, mert egy fiatalnak valóban kell a játéklehetőség de pont amit barcaman1993 felvázolt, sűrű a program és lenne lehetősége Romeunak.Az igaz hogy attól meg hogy valaki 20 millió nem kötelezően kezdő nem kezdő itt Hummelsre gondolok.

És igen Romeut említem, mert MichaaBeevel teljesen egyet értek most kell visszahozni amíg lehet, amúgy meg a Chelseaben mikor játszott jó volt, aztán elküldték az edzőt, s Di Matteo az öregekben bízott és amúgy neki lett igaza, de ettől még Romeu nem lett rosszabb játékos.

Dos Santos nem megoldás, Keita ptólására kellene embert keresni, s a kicsi Dos Santos teljesen más játékot képvisel mint amit a mali játékos.
Én a francia irányvonalat is logikusnak tartanám, Javi Martinezért (még ha valóban ez csak a Bilbao részéről egy irányár lehet) 40 millió sok, annyit nem szabad érte adni.

Azért így hogy picit több mint pletyka a dolog, M'Vila nagy fogás lehetne, csak a Rennes szerintem 15-20 milliót is elkérhet érte, az meg sok.Egyszerűen akárhogy sakkozik az ember, Romeu a jó megoldás :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.07.11. 16:26:42

Szóval szerinted egy fiatal játékos megérti, ha padoztatják, mert hát ő még fiatal, minek is neki a játéklehetőség...
Nincs több kérdésem. Na meg ez a 20 milliós dolog... Masch ugyanúgy annyiba került, szóval akkor őt sem lehetne elvileg padoztatni.
nem azt mondtam hogy nem lehet, csakhogy nem kellene...Na de mindegy, nem értek annyira a dologhoz, csak leirtam a véleményemet.
Kell a fiataloknak is a játéklehetőség, csak hogy ha mondjuk zsinórban igy jönnek az ellenfelek hogy: Real-valencia-Espanyol-Bilbao-At. Madrid, akkor egy Cuenca inkább megérti, hogy Messi játszik helyette, vagy Pedro/Sanchéz kettős, nem pedig ellenkezőleg. Kizárólag erre gondoltam. Pedro meg hogy ha elfárad, egy friss, gyors Cuenca lendületet vihet a támadójátékba, erre gondoltam a Romeunál is, hogy csereként kiváló.
Kép
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.07.11. 16:23:30

Az angol 'The Sun' napilap értesülései szerint a klub kiszemelte magának a Newcastle United francia válogatott középpályását, Yohan Cabayet.

Az Európa bajnokságot megjárt középpályásért a hírek szerint 15 millió eurót készül letenni a "szarkák" asztalára a vezetőség.

A 26 éves Cabaye jóval olcsóbb alternatíva lenne a vezetőség számára, mint az Athletic Bilbao játékosa Javi Martínez, akinek az elengedési záradéka 40 millió euró. Bár Cabaye olcsóbb befektetés lenne mint Martínez, Romeu (Chelsea) még nála is olcsóbb lenne.


http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,prim ... naba,28999

http://barcanoticias.blog.hu/2012/07/11 ... _is_jelolt

Ááh!!Most megmár Cabaye a befutó. :lol: :lol: Ha olcsón jönne, akkor Seydou helyére megérné.:roll: A védelembe pedig most Tascit hozták hírbe velünk. :idea: Ő meg kicsoda???
A hozzászólást 9 alkalommal szerkesztették, utoljára K900 2012.07.11. 16:56:18-kor.
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.07.11. 16:19:27

Kash írta: Egyetértek.
Ha jön Hummels, akkor a Masch-Piqué kettesből valakinek padoznia kell, mivel 20 milliót(Hummels) egy normális ember(edző) sem padoztat.
Úgy kalkuláltok, mintha Busquets már sérült lenne, és akkor jön az hogy: "Akkor masch felmegy vkp-ra..." Nem! Romeu-t kell visszahozzuk, mivel még fiatal, és megérti, ha padoztatják, viszont kiváló csere lehetőség néhány helyzetben, sőt, mikor Businak pihizni kell, akkor Romeu ottvan, és beugrik.
Csak emlékeztetnélek, hogy Mascherano 2 éve 18-20 millióért érkezett. És alapesetben (ami idén nem sokszor volt a rengeteg sérülés miatt), ő is padozott. Ugyan ki hiszi ezt már el, hogy vki egész szezonban padozzon? Ugyanezt beszéltük Fagregasszal kapcsolatban, aztán az egyik legtöbbet játszotta a csapatból. De ugyanez igaz az említett Mascheranora is. És akkor ott van Adriano, aki epizódot játszott ősszel, aztán a sajnálatos okok miatt ugye fix kezdő lett. Azt meg meg sem merem említeni, hogy a szezon elején és végén a BL meccsek miatt 3 naponta lesznek meccsek, míg év közben, ha minden jól megy és nem esünk ki, akkor a Kupa miatt lesznek 3 naponta meccsek. Láttuk, hogy mi van, akkor ha csak 3 stabil védőnk van. Aztán ez az Oriol Romeut megint csak félmegoldásnak érzem. Játszott néhány meccset a Chelsea-ben, majd az utolsó 2 hónapban semmit. Nem vagyok tőle elájulva egyáltalán, de ha Javi Martinezért sok a 40 (ami tényleg az), akkor érte is sok a 10. Akkor már Dos Santos választanám, mert ingyen van, de jó ég, hogy az megint milyen megoldás lenne... Kell 1 stabil ember és kész. Afellayt is érdemes lenne értékesíteni. Úgysem játszott eddig sem igazán, mikor a végén játszott akkor sem éreztem előrébb magunkat. Az ára viszont jól jönne. Hozzuk el Hummelst, vagy Martinezt és kész, de ezek a Capoué, Romeu féle megoldások... Finoman szólva is siralmasok.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.07.11. 16:14:47

Kash írta:
bocs h nem írtam le én is 160adjára, hogy hummels meg t.silva milyen atom lenne...eleve valószínűtlen volt a kérdésed, 26 millióért akarsz bevásárolni hosszútávon nem zsákbamacskát. az meg kb. csak silva lenne, őt meg nem kapjuk meg ennyiért, pont.
Egyetértek.
Ha jön Hummels, akkor a Masch-Piqué kettesből valakinek padoznia kell, mivel 20 milliót(Hummels) egy normális ember(edző) sem padoztat.
Úgy kalkuláltok, mintha Busquets már sérült lenne, és akkor jön az hogy: "Akkor masch felmegy vkp-ra..." Nem! Romeu-t kell visszahozzuk, mivel még fiatal, és megérti, ha padoztatják, viszont kiváló csere lehetőség néhány helyzetben, sőt, mikor Businak pihizni kell, akkor Romeu ottvan, és beugrik.
Szóval szerinted egy fiatal játékos megérti, ha padoztatják, mert hát ő még fiatal, minek is neki a játéklehetőség...
Nincs több kérdésem. Na meg ez a 20 milliós dolog... Masch ugyanúgy annyiba került, szóval akkor őt sem lehetne elvileg padoztatni.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.07.11. 15:40:11

bocs h nem írtam le én is 160adjára, hogy hummels meg t.silva milyen atom lenne...eleve valószínűtlen volt a kérdésed, 26 millióért akarsz bevásárolni hosszútávon nem zsákbamacskát. az meg kb. csak silva lenne, őt meg nem kapjuk meg ennyiért, pont.
Egyetértek.
Ha jön Hummels, akkor a Masch-Piqué kettesből valakinek padoznia kell, mivel 20 milliót(Hummels) egy normális ember(edző) sem padoztat.
Úgy kalkuláltok, mintha Busquets már sérült lenne, és akkor jön az hogy: "Akkor masch felmegy vkp-ra..." Nem! Romeu-t kell visszahozzuk, mivel még fiatal, és megérti, ha padoztatják, viszont kiváló csere lehetőség néhány helyzetben, sőt, mikor Businak pihizni kell, akkor Romeu ottvan, és beugrik.
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.11. 15:05:07

Chino írta:Én úgy vagyok vele, hogy szép-szép, hogy saját nevelésű játékosokkal töltjük fel a csapatot, de ez csúnyán visszaüthet. Bármilyen tehetségesek és hagyomány stb., de akkor lehetünk igazán sikeresek, ha olykor nem félmegoldásokkal próbálkozunk, hanem minőségi játékost veszünk. Kicsit feleslegesnek érzek felhozni ennyi fiatalt. Bartra? ott van előtte 3 rutinos kezdőszintű játékos + Fontás, aki még szinte semmit sem játszott. Muniesa-t pedig 3. balhátvédnek. Egyedül Montoya-t érzem indokoltnak és elég jelenleg a szintet megütő fiatalnak. A minőségi igazolásért persze bele kell nyúlni a pénztárcába, azonban az elnökünk bármilyen unszimpatikus is, a pénzügyi részét kiválóan kezeli. Ha tényleg komolyan gondoljuk Martinezt biztos nem 40 milla lesz, mert ez csak a kivásárlási ár és ha igaz, hogy ő is jönni akar jóval le lehet húzni ezt az árat. Aminek én személy szerint örülnék, ahogy Romeu-nak is. Őt szerintem akár 5-6 milláért is el lehetne hozni, mert nem úgy tűnik, hogy DM-nek nagyon kellene. Szvsz jobb megoldás lenne mint JDS, még ha egy kis pénzbe kerül is.

Ezt a Cabaye-t amúgy látta valaki játszani az EB-n kívül vagy csak felröppent a neve és máris top játékos lett itt a fórumon?
Érdekes kérdés ez a saját nevelésű fiatal/külföldi topjátékos. Montoya már bizonyította, hogy szükség esetén helyettesíteni tudja Dani Alvest, de csak akkor érdemes felhozni, ha tényleg kap rendszeresen játéklehetőséget. A másik két védő közül Muniesa felhozását gondolom ésszerűbbnek, ő ugyebár tud balhátvédet és középhátvédet játszani, így valószínűleg többször lenne a pályán, mint Bartra, akinek szvsz maradnia kéne a B-ben (még egy szezont biztosan), mert hogy Puyol, Piqué, Mascherano + Javi Martínez? Hummels? mellett epizódszerephez is elég nehezen fog jutni, az hótziher.
Ha Adriano marad:
Alves, Montoya
Puyol, Piqué, Mascherano, Muniesa (+ az új igazolás)
Alba, Adriano
Így korrekt lenne a védelmünk.

Romeura van 10 millió eurós visszavásárlási opciónk ezen a nyáron, ez jövőre 15 millióra nő, úgyhogy most vagy soha!
Én inkább a Hummels+Romeu ügyletet preferálom, mint Javit, bár nem tudom, ez szóbajött-e egyáltalán Roselléknél.
Két minőségi játékos, és még olcsóbban is jönnénk ki a dologból, mint ha 40+ -ért vennénk meg Martínezt. (Nem hinném, hogy sokat lehetne lealkudni az árából...)

Cabaye sem egy rossz lehetőség, most olvastam állítólagos 8, illetve 15 millió eurós ajánlatokról érte... Az utóbbi nyilván sok lenne (pláne, hogy Romeu olcsóbb), de a 8 millióson elgondolkodnék (ha van valami valóságalapja). Ugyan nem láttam játszani a PL-ben, de az Eb-n egészen jó volt.

Aki rendszeresen nézte a tavalyi PL-t (Newcastle), milyennek látta őt?
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.07.11. 15:01:19

Attika 25 írta:
Zozzy 5 írta:
Vanczák Vilmos
Kb. erre számitottam.
bocs h nem írtam le én is 160adjára, hogy hummels meg t.silva milyen atom lenne...eleve valószínűtlen volt a kérdésed, 26 millióért akarsz bevásárolni hosszútávon nem zsákbamacskát. az meg kb. csak silva lenne, őt meg nem kapjuk meg ennyiért, pont.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.07.11. 14:44:44

Én úgy vagyok vele, hogy szép-szép, hogy saját nevelésű játékosokkal töltjük fel a csapatot, de ez csúnyán visszaüthet. Bármilyen tehetségesek és hagyomány stb., de akkor lehetünk igazán sikeresek, ha olykor nem félmegoldásokkal próbálkozunk, hanem minőségi játékost veszünk. Kicsit feleslegesnek érzek felhozni ennyi fiatalt. Bartra? ott van előtte 3 rutinos kezdőszintű játékos + Fontás, aki még szinte semmit sem játszott. Muniesa-t pedig 3. balhátvédnek. Egyedül Montoya-t érzem indokoltnak és elég jelenleg a szintet megütő fiatalnak. A minőségi igazolásért persze bele kell nyúlni a pénztárcába, azonban az elnökünk bármilyen unszimpatikus is, a pénzügyi részét kiválóan kezeli. Ha tényleg komolyan gondoljuk Martinezt biztos nem 40 milla lesz, mert ez csak a kivásárlási ár és ha igaz, hogy ő is jönni akar jóval le lehet húzni ezt az árat. Aminek én személy szerint örülnék, ahogy Romeu-nak is. Őt szerintem akár 5-6 milláért is el lehetne hozni, mert nem úgy tűnik, hogy DM-nek nagyon kellene. Szvsz jobb megoldás lenne mint JDS, még ha egy kis pénzbe kerül is.

Ezt a Cabaye-t amúgy látta valaki játszani az EB-n kívül vagy csak felröppent a neve és máris top játékos lett itt a fórumon?
Forca Barca!!!!
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.07.11. 14:35:56

geridoss írta: Hummels meg egy álmom lenne, nagyon megszerettem a játékát, de sajnos nem sok esélyt látok rá :/
Én is bírom, de esélytelennek tartom, hogy idén eligazolna Dortmundból. Jól megvan ő most ott, talán 1-2 év múlva, ha a Bayern újra átveszi a vezetést, és már nem járnak a fellegekben.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.07.11. 14:15:11

Erxy írta:nem az a leütközöm az ellenfelet típusú vkp
Pedig ott van a keretünkben az egyik legjobb "leütközöm az ellenfelet és tapadok rá mint egy pitbull" játékos.
Nála jobbat nem tudom hogy hol találnánk és mennyiért.
Még mindig teljesen feleslegesnek tartok egy vkp igazolást.
Mas majd játszik itt is ott is. KH-ed és VKP is ahol éppen szükség van rá.
Van egy Busink meg Masunk erre vkp-t keresgéljünk a piacon? Főleg fiatalt? Ki az a hülye aki ilyen emberek mögé ide igazol fiatalon?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.07.11. 14:14:39

messideco írta:Neymar leigazolása marketingfogás lenne. Megtízszereződne a divatszurkolók száma...
Azt tudom, meg a mezekből is sok bejönne gondolom, de 50 millió euró egy játékosért, eddig ez nem volt jellemző Rosellre. Attól, hogy ő szereti Neymart, Tito pl. nem biztos, hogy vele képzeli el a jövőt. Majd meglátjuk, mi lesz. Ha jön, remélem nem 50-ért..
(nem zavarna ha jönne, látok benne potenciált bőven)

Hummels meg egy álmom lenne, nagyon megszerettem a játékát, de sajnos nem sok esélyt látok rá :/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára geridoss 2012.07.11. 14:16:17-kor.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.07.11. 14:08:51

Neymar leigazolása marketingfogás lenne. Megtízszereződne a divatszurkolók száma...

Szerintem Keita helyett ott van JDS, középhátvédnek meg jöjjön Hummels 26-30-ért, esetleg Botia fele annyiért.
"And my heart will leave you never."
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.07.11. 14:06:27

Cabaye (26 éves) állítólag készülünk tenni egy 10M eurós ajánlatot a Newcastlenek érte
láttam pár newcastle meccsen, na meg az eb-n.
nem azt mondom, hogy jajjvegyükmeg, de 10M-ért, de még 20M-ért is jobb vétel lenne, mint 40(47)M-ért javi martinez.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.07.11. 14:04:14

"A brazil Neymarról hosszú ideje beszélnek már, mint várható jövőbeli átigazolásról, és ha őt a jövő nyáron akarná megszerezni a Barça – ahogyan az elképzelhető –, akkor csak érte mintegy 50 millió eurót biztosan ki kellene fizetni"

Hát én fejbe lövöm magam, ha ez bekövetkezik. Két hiányposztra van 26 millió, egy talán fölösleges igazolásra meg csak úgy 50 milliót. Persze, logikus.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2012.07.11. 13:36:27

Biztos vagyok benne hogyha Villa nem sérül le Decemberben akkor Cuenca nem kap szerződést, Tello meg még perceket sem. Viszont Villa lesérült, télen érdemben igazolni nem lehet és felesleges is, hiszen a beilleszkedéssel el is menne az idő.. Nem igazán volt más választása Pepnek minthogy felhív egy fiatalt aki ismeri a dörgést. Ha nincs Villa sérülése Izsák max annyi játékpercet kapott volna, mint amennyit kapott Tello az idény végén.

De most ezzel kicsit jobb helyzetben leszünk, reméljük nem lesz olyan kaliberű sérültünk mint Villa és akkor a fiataloknak maradnak a kupameccsek meg pár bajnoki.



Keiteee pótlására egy hasonló kaliberű játékos kellene, taktikailag sokat adott Keita hozzá a játékhoz, kb az egyetlen ütköző, jól fejelő manus volt. Kellene egy ilyen a csapatba, sok név merült fel ebben a topikban mostanában. Először a fiatalok: Sergi Roberto a b csapatban egyáltalán nem játszott vkp-t, előrébb játszik, és azon a poszton sem túl meggyőzően. Semmi extra a srác.
JdS már kicsit jobb benyomást kelt, de nem az a leütközöm az ellenfelet típusú vkp, inkább Busquetses. Szerintem nem tud most oda adni játékost a Másia.
Romeu lehet egy opció, én férfiasan bevallom nem láttam sokat játszani a Chelseabe. Egyébként megkérdezték őt a napokban az esetleges visszaigazolásáról, azt mondta nem tud semmilyen hivatalos ajánlatot.
A másik név aki pörög a spanyol sajtóba az Cabaye (26 éves) állítólag készülünk tenni egy 10M eurós ajánlatot a Newcastlenek érte.
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.07.11. 13:27:56

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... jozna.html

Gyakorlatilag pár napja ezt másoltam be, csak az angol nyelvű volt. A lényeg: Martinez 2 in 1.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.07.11. 13:15:45

messideco írta:Ez igaz, nem kellene ismét Cuencaval/Telloval nekivágni a kupatavasznak, de persze ez egyéni vélemény...
ezzel egyetértek, és félek, hogy ha nem ésszel csinálják, a saját kutyánk fog megharapni minket.

gondolok arra, hogy mindent nem lehet az utánpótlásból.

fontás,montoya,bartra,jds,roberto,cuenca,tello...nincs bajom velük, de nekem továbbra is thiago az egyetlen JELENLEG, akiről lesüt, hogy világklasszis lehet, a posztja egyik legjobbja majd.
deulofeu van még, akiben nagyon nagy potenciált lehet érezni.

pl. mai napig biztos vagyok benne, hogy ha nem tello, hanem alexis,pedro vagy cesc kezd a madrid ellen, nem kapunk ki a nou campban.

szeretem a saját neveléseket, de jobb lenne őket egyelőre kisebb téttel bíró meccseken, esetleg kupameccseken, alibi bl meccseken (BATE..) látni, nem real madrid ellen meg bl egyenes kieséses szakaszban..
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.07.11. 13:05:13

Initom írta:de inkább ők és a hagyományok, mint egy 40(+ ezek szerint 7 millió adó)-s játékos.

igen a címek számítanak,de az rengeteg pénz. más normális alternatívát meg nem látok. nem hiszem hogy van még egy fiatal (spanyol) aki jó középhátvéd valamint szűrő poszton is.
így van rengeteg pénz, de szerintem ez m1 lejjebb...ha nem akkor valóban nem kell megszerezni őt. kérdés: mit szeretne maga a játékos! Ugy mind Cesc, Mind Masch jönni akart, s tettek is ezért rendesen. Ha Martínez jönni akar, akkor 20 körül meg lehetne szerezni(+Mino játékjoga)
Amit írtál, a hagyományok, a fiatalok... osztom ezért is lettem szurkolója a klubnak, mert ez páratlan a világon... De a sikereket sajnos pénzért adják...
játékos formájában(is)! Példaként felhozhatnám az Arsenalt: tehetséges fiatalok(tőlünk is :twisted: ) akikben ott a potenciál ugyan, pénz van, de soha nem érnek oda, mert "sajnálják" a pénzt a "győztes" játékosokra. Emiatt távozott Henry, Nasri ,Cesc, s most V.Persie is, csak néhány nagy név... nincs idő mindig várni egy új generáció beérésére! Na a Barcelona ezt, és a "jelent" kombinálja meglehetősen pazarul, ez az egyik alapja a győzelmeknek mind a pályán, mind a klub nézeteiben! :)
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.07.11. 12:47:07

Castiel írta:
Initom írta: ...ott van Dos Santos és Sergi Roberto is...ha senki sem jön,akkor sem dőlök a kardomba. Ha választani kell akkor leginkább Javi Martinez de maximum 25-30 ért... [/size]
Én a Bl cimről álmodom(megint) meg a bajnoki címről, meg a kupáról!
és ha olyan kiélezett lesz a szezon mint tavaly volt (és bevállalom a véleményt, hogy olyan kiélezett lesz) akkor bármilyen tehetségesek is a fiataljaink, nem fogják bírni a mentális tehert :)
de inkább ők és a hagyományok, mint egy 40(+ ezek szerint 7 millió adó)-s játékos.

igen a címek számítanak,de az rengeteg pénz. más normális alternatívát meg nem látok. nem hiszem hogy van még egy fiatal (spanyol) aki jó középhátvéd valamint szűrő poszton is.
Abi & Tito
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.07.11. 12:27:53

Ez igaz, nem kellene ismét Cuencaval/Telloval nekivágni a kupatavasznak, de persze ez egyéni vélemény...
"And my heart will leave you never."
Válasz küldése