Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.07.14. 16:29:16

K900 írta:
Messa írta:Juant mindig szerettem én is, pár éve még el tudtam volna itt képzelni mint kiegészítő kh,
Juan!!! :shock: Te jó isten!!! :lol: Látszik az avatárodon, hogy te biztosan nem vagy fm-es. :D Egyébként Juan az honnan ugrott be?? :roll:
Nem sokkal rosszabb, mint a te ötleteid, már megbocsáss. :lol:
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.07.14. 16:09:36

Messa írta:Juant mindig szerettem én is, pár éve még el tudtam volna itt képzelni mint kiegészítő kh,
Juan!!! :shock: Te jó isten!!! :lol: Látszik az avatárodon, hogy te biztosan nem vagy fm-es. :D Egyébként Juan az honnan ugrott be?? :roll:
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.07.14. 14:34:38

Barcaman1993 írta:Aztán egy név már jó ideje a fejemben volt, de mindig elfelejtettem, de most eszembe jutott. Emlékszem Juan játéka a Romaban mindig is nagyon tetszett. korban is jó volna (talán), bár itt az utóbbi 1 évben nem igazán láttam Roma meccset. Vélemény?
Juant mindig szerettem én is, pár éve még el tudtam volna itt képzelni mint kiegészítő kh, de azért mostmár 34 lesz lassan, nem hinném hogy a vezetőség számolna vele. :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.07.14. 14:12:43

Mind a Sport, mind a Mundodeportivo most Koscielnyről cikkezik. Az árát úgy 18-20 millióra becsülik. Már én is gondoltam rá, de teljesen fölösleges. Egy újabb rossz pont lenne az Arsenallal szembe, ráadásul tehetséges fiatalunk annyi van, mint a tenger ráadásul ingyen. Érzésem szerint viszont a Thiago Silva, Hummels, Javi Martinez szintet meg nem éri el.

Aztán egy név már jó ideje a fejemben volt, de mindig elfelejtettem, de most eszembe jutott. Emlékszem Juan játéka a Romaban mindig is nagyon tetszett. korban is jó volna (talán), bár itt az utóbbi 1 évben nem igazán láttam Roma meccset. Vélemény?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.07.14. 14:11:20

http://www.sport.es/es/noticias/barca/k ... ca-2079121
Koscielny - hápog nekem a dolog rendesen, mindenesetre nem rossz elképzelés. 18 millió eurót írnak, de forrásnak csak "francia találgatások szerint" van megjelölve. :roll:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.07.14. 10:19:37

Lionel85 írta:Ha Mascherano végleg a védelem közepén maradna (amit ma már preferálok, hiszen az elmúlt években sokat szapultam Pepet amiatt, hogy egy középpályást állít be védőnek...), akkor tényleg nem lenne értelme új középső védőt igazolni. Puyol, Piqué, Mascherano és a fiatalok szerintem elegendőek lennének arra a posztra.

Fontás érdekes eset. Tehetséges játékos, ám sérülése miatt nem mutathatta meg eddig az igazi arcát. Amikor játszott (legutóbbi emlékeim szerint egy Sociedad elleni 2-2 alkalmával, amikor 2-0-ról rontottuk el a meccset), akkor nem volt a helyzet magaslatán. Mint minden fiatalnak, neki is sok meccs kell, hogy rutint szerezzen, ez szerintem mindenki számára tiszta. Lehet szapulni azért, mert inkább Busquets-et (vagy Mascheranót, de őt már védőként számolom) vonta vissza Pep, de nem fair. Nem fair, mert még alig kapott lehetőséget. Először a kis téttel bíró meccseken kell szerepelnie és folyamatosan beépíteni a csapatba.
Ezzel tökéletesen eggyet értek, hiszen a fiataljaink félévente egy szűrésen esnek át, s akik most ott vannak az első csapatnál: Muniesa, Montoya, Bartra,Fontas Jds... mind a legjobbak voltak a szűréseken, ezért vannak ott ahol! Mint annak idején Xaviék, s látjuk mi lett belőlük!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.07.14. 10:06:19

Ha Mascherano végleg a védelem közepén maradna (amit ma már preferálok, hiszen az elmúlt években sokat szapultam Pepet amiatt, hogy egy középpályást állít be védőnek...), akkor tényleg nem lenne értelme új középső védőt igazolni. Puyol, Piqué, Mascherano és a fiatalok szerintem elegendőek lennének arra a posztra.

Fontás érdekes eset. Tehetséges játékos, ám sérülése miatt nem mutathatta meg eddig az igazi arcát. Amikor játszott (legutóbbi emlékeim szerint egy Sociedad elleni 2-2 alkalmával, amikor 2-0-ról rontottuk el a meccset), akkor nem volt a helyzet magaslatán. Mint minden fiatalnak, neki is sok meccs kell, hogy rutint szerezzen, ez szerintem mindenki számára tiszta. Lehet szapulni azért, mert inkább Busquets-et (vagy Mascheranót, de őt már védőként számolom) vonta vissza Pep, de nem fair. Nem fair, mert még alig kapott lehetőséget. Először a kis téttel bíró meccseken kell szerepelnie és folyamatosan beépíteni a csapatba.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.07.14. 01:45:15

Attika 25 írta:
Messa írta: Mellesleg szerintem sem kell Tasci meg ilyenek, annyit Fontás is lehozna, neki azért már voltak is meccsei a nagyban.
Szerintem meg nem véletlenül nem játszatta Pep Fontas-t szinte soha. Amikor védő hiány volt akkor inkább hátrahozta Busquets-et. Ha olyan fene nagy tehetség lenne akkor azért legalább akkor pályára kerülne ha nincs más védő..
Elég sokáig sérült volt idén, szóval nem a semmiért nem volt még a keretben sem csak a lelátón.
És egyébként ha jól tudom Muniesa szerződést kap majd a felnőtt kerethez, rajta kívül pedig ott lesz Alves cseréjének Montoya, + még Bartra is aki univerzális játékos.
Úgy gondolom Alba érkezésével akár le is zárhattuk volna az átigazolási szezonunkat, de sajnos Keita lelép, szóval vagy Romeu vagy Jonathan.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.07.13. 23:21:00

Messa írta: Mellesleg szerintem sem kell Tasci meg ilyenek, annyit Fontás is lehozna, neki azért már voltak is meccsei a nagyban.
Szerintem meg nem véletlenül nem játszatta Pep Fontas-t szinte soha. Amikor védő hiány volt akkor inkább hátrahozta Busquets-et. Ha olyan fene nagy tehetség lenne akkor azért legalább akkor pályára kerülne ha nincs más védő.

Elég sokféle vélemény van itt a fórumon, de én azokkal értek egyet akik szerint csúnyán rábaszhatunk ha nem hozunk khv-t.
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2012.07.13. 22:17:43

Castiel írta:Nem csak a pozíció alternatívákat kell követni, hanem egy másik lényeges tényezőt, a pénzt! nem csak a vételi árat, hanem az esetleges játékos fizetését is! Idén nem fogunk többet elkölteni, mint 20 millió! Rosell "a Neymart Barcelonába hozom mindenképp" rigolyája elsöpri a nagyobb mennyiségű pénz elköltését. állítólag 10 misit már lerakott, s jövőre egy 50 milkás csomagot állítanak ki a Braziloknak. Annak idején Dinho érkezése is Sandronak volt köszönhető!
Oriol Villás-Boasnál játszott, mert a Portugál játszó csapatot szeretett volna létrehozni... Romeu ebből következően jó választás lenne...
Reméljük jövőre érkezik az apacs barátunk. :) :) :) :)
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.07.13. 22:12:07

Nem csak a pozíció alternatívákat kell követni, hanem egy másik lényeges tényezőt, a pénzt! nem csak a vételi árat, hanem az esetleges játékos fizetését is! Idén nem fogunk többet elkölteni, mint 20 millió! Rosell "a Neymart Barcelonába hozom mindenképp" rigolyája elsöpri a nagyobb mennyiségű pénz elköltését. állítólag 10 misit már lerakott, s jövőre egy 50 milkás csomagot állítanak ki a Braziloknak. Annak idején Dinho érkezése is Sandronak volt köszönhető!
Oriol Villás-Boasnál játszott, mert a Portugál játszó csapatot szeretett volna létrehozni... Romeu ebből következően jó választás lenne...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.07.13. 21:19:07

K900 írta:Tasci helyett már akkor inkább legyen Musacchio vagy Dedé.Ők is visszonylag olcsók, és sztem sokkal tehetségesebbek mint a török-német. :)
fm-ben jobbak mi? :P

Akármi legyek, ha nem onnan szeded ezeket a neveket...

Mellesleg szerintem sem kell Tasci meg ilyenek, annyit Fontás is lehozna, neki azért már voltak is meccsei a nagyban.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.13. 21:06:13

fanbarca írta:Fűvel-fával kapcsolatba hoznak minket.:roll: Most Badstubert említik, Jordi Amatot. :)

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ra-2148643
Jordi Amat nagyon reális, főleg, hogy már odaadták kölcsönbe a Rayónak. Vagy ha a Barça akarja, ez sem akadály?
Badstuber? Akkor már inkább Hummels. :D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.07.13. 19:33:08

1. Javi Martinez 9 millióért jött volna? Cabaye annyiért jönne?
Nem Touréról van szó, hanem, hogy világklasszis játékost pénzkidobás milliókért idehozni és aztán padoztatni.
nem annyiért jött volna, de Touré egy nagyon rossz példa.
Másrészt Martinez közel sem világklasszis.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.07.13. 19:22:47

Fűvel-fával kapcsolatba hoznak minket.:roll: Most Badstubert említik, Jordi Amatot. :)

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ra-2148643
més que un club
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.07.13. 19:03:02

Sanama írta: 1.Torue azt hiszem valami 9millióért jött.
2. Hát nem tudom... Lehet velem van a baj,de mind Adrianot, mind Maxwellt tudtam legalább, hogy hol játszik, és nem akkor hallottam róluk először, amikor jött 1 kacsa
1. Javi Martinez 9 millióért jött volna? Cabaye annyiért jönne?
Nem Touréról van szó, hanem, hogy világklasszis játékost pénzkidobás milliókért idehozni és aztán padoztatni.
2. Én meg Cabayéről és Tasciról tudtam, hogy hol játszik, Adrianoról viszont akkor hallottam először, amikor leigazolta a Barca. :wink:
Zozzy 5 írta:anélkül, hogy bármelyik mostanában sajtóban megírt lehetséges igazolást is fényezném, azért jelzem, hogy más az, amikor mi gondolunk valakit zsákbamacskának vagy a vezetőség.
Ugyanakkor a vezetőséget sem kell túlmisztifikálni. Nem egyszer fordult elő, hogy igazolások terén csapatok olyan döntést hoztak, ami mindenki számára nyilvánvalóan rossz volt, és végül nem is vált be az adott játékos.
Csigrinszkijnél meg Keirrisonnál nekünk volt igazunk, ettől még mi sem értünk jobban a focihoz, de sajnos a Barca vezetői sem tökéletesek.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.07.13. 18:28:46

anélkül, hogy bármelyik mostanában sajtóban megírt lehetséges igazolást is fényezném, azért jelzem, hogy más az, amikor mi gondolunk valakit zsákbamacskának vagy a vezetőség. azért, mert mi éppen nem hallottunk xy-ról, mert nem érdekel az adott bajnokság és nem kapcsolunk oda a tv-ben, még lehet alkalmas player hozzánk, történetesen az ezzel megbízott szakemberek a klubnál nyilván hosszútávon figyelik azt, akinek végül felajánlják, hogy a világ egyik legjobb csapatában játszhasson. persze voltak gyenge igazolások, hisz mindenki hibázik, de az is túlzás, hogy ha meglát valaki egy számára ismeretlen nevet, akkor rögtön fikázik, mert nem szerzett eddig róla semmi infot innen a világ közepéről, Magyarországról...

annyira könnyű innen írosgatni, hogy rémegyszerű a helyzet, jöjjön hummels meg a többi sablon, vagy a fiatalokat vessük be, a visszahozott romeut meg a b csapatos kölyköket (akiket a klub nyilván folyamatosan követ, és ne adj isten fo$nak találja őket...) de a valóság meg más, amiről mi meg igazából vajmi keveset vágunk.
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.07.13. 18:24:19

Most komolyan,ilyen Tasci szerű emberek vannak képben nálunk???
Számomra nagyon egyszerű a helyzet,de mégis rengetegen túlbonyolítják...

Középhátvéd kérdés.:Vagy veszünk egy olyan fiatal bekket,aki már bizonyított,de még mindig fiatal,és lehet vele kezdőként számolni Pique mellett.Vagy,veszünk egy tapasztalt öreg rókát,aki eljátszik itt 1-2 évig,amíg kiderül hogy mire elég a Bartra-Muniesa kettős.Ha elég jók ahhoz,hogy alap emberek legyenek,akkor nem kell senki,ha viszont nem,akkor a tapasztalt róka távozása után jöhet egy sztár védő a kezdőbe.
Nálam egy Tasci nem megoldás...25-26 éves,szerintem a kezdőbe nem férne be,mert ahhoz gyenge,max. kiegészítő ember lehetne,de kiegészítő embernek meg nem kell,mert annak megfelel Muni és Bartra is.

Vkp kérdés.:Érzésem szerint ide nem is kell feltétlen igazolni.Ha veszünk egy védőt,akkor Mascherano amikor kell akkor tudja helyettesíteni Busit,ez évente úgyis csak pár alkalom.Ennek ellenére persze nyugodtabb lennék ha jönne valaki,egy 30-hoz közelitő tapasztalt játékos,aki nem sír hogy csak másodhegetűs lehet Busi mögött.Mindezek ellenére legszívesebben én is Romeut hoznám vissza,hiszen mégis csak a mi kutyánk kölyke,és amúgy is,szerintem roppant tehetséges,és nekem szimpatikus is,de a vezetőség nem arról híres hogy érvényesíti a visszavásárlási opcióit,lehet hogy náluk szóba sem került Romeu,csak mi álmodozunk róla...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.07.13. 18:19:36

sjd írta:
Sanama írta: 1.Touréval mi volt a gond?
2. Maxwell,Adriano stb. azért bizonyítottak vagy a spanyol vagy egy másik nagyobb ligában évekig.
1. Nem játszott eleget, elment. Ezért kár 25-30 milliót kidobni az ablakon, főleg, hogy ahogy mostanában a szerződéseket kötik, ez gyakorlatilag azt is jelentené, hogy ennyit veszt a csapat a játékoson.
2. Egyikük sem emelkedett ki különösebben a csapatából, hozzájuk képest Cabaye vagy Tasci nem rendelkezik kevesebb tapasztalattal és azért annyira nem gyenge csapatokban tették le a névjegyüket.
1.Torue azt hiszem valami 9millióért jött.
2. Hát nem tudom... Lehet velem van a baj,de mind Adrianot, mind Maxwellt tudtam legalább, hogy hol játszik, és nem akkor hallottam róluk először, amikor jött 1 kacsa
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.07.13. 18:04:49

Sanama írta: 1.Touréval mi volt a gond?
2. Maxwell,Adriano stb. azért bizonyítottak vagy a spanyol vagy egy másik nagyobb ligában évekig.
1. Nem játszott eleget, elment. Ezért kár 25-30 milliót kidobni az ablakon, főleg, hogy ahogy mostanában a szerződéseket kötik, ez gyakorlatilag azt is jelentené, hogy ennyit veszt a csapat a játékoson.
2. Egyikük sem emelkedett ki különösebben a csapatából, hozzájuk képest Cabaye vagy Tasci nem rendelkezik kevesebb tapasztalattal és azért annyira nem gyenge csapatokban tették le a névjegyüket.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.07.13. 17:36:38

sjd írta:
geridoss írta:Emberek, térjetek már észhez, jézusom... Kiket írkáltok ide? Minek vegyünk ilyen számunkra hasztalan játékosokat... Fiatal védő tehetségeket, mikor tele van a La Masia védőkkel... Komolyan nem is fogom olvasni a topikot, mert csak rosszul leszek a nevektől...

Ez a Barcelona, nem a Hercules, hogy egy középszerű játékos szóba kerülhet igazolásként...
Amellett, hogy tényleg nagyban megy itt az FMezés, nem értem, hogy miért kellene feltétlenül egy világklasszis játékos Keita szerepkörére.
Láthattuk, hogy mi lett belőle, amikor volt egy ilyenünk (Touré)
Egyébként ha meg a Barcánál nem kerülhetne szóba középszerű játékos, akkor nem lett volna se Keita, se Maxwell, se Adriano stb. stb. leigazolva

De egyébként én is úgy vagyok, hogy ha az új igazolással idővel potenciális kezdőként számolnánk (ami vkp-ként röhej, védőként még esetleg elképzelhető), akkor van értelme egy nagyobb összeget rászánni.
Peremembernek meg valaki tapasztaltat és olcsót kell szerezni, vagy arra jók a fiatalok is.
1.Touréval mi volt a gond?
2. Maxwell,Adriano stb. azért bizonyítottak vagy a spanyol vagy egy másik nagyobb ligában évekig.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.07.13. 17:24:30

geridoss írta:Emberek, térjetek már észhez, jézusom... Kiket írkáltok ide? Minek vegyünk ilyen számunkra hasztalan játékosokat... Fiatal védő tehetségeket, mikor tele van a La Masia védőkkel... Komolyan nem is fogom olvasni a topikot, mert csak rosszul leszek a nevektől...

Ez a Barcelona, nem a Hercules, hogy egy középszerű játékos szóba kerülhet igazolásként...
Amellett, hogy tényleg nagyban megy itt az FMezés, nem értem, hogy miért kellene feltétlenül egy világklasszis játékos Keita szerepkörére.
Láthattuk, hogy mi lett belőle, amikor volt egy ilyenünk (Touré)
Egyébként ha meg a Barcánál nem kerülhetne szóba középszerű játékos, akkor nem lett volna se Keita, se Maxwell, se Adriano stb. stb. leigazolva

De egyébként én is úgy vagyok, hogy ha az új igazolással idővel potenciális kezdőként számolnánk (ami vkp-ként röhej, védőként még esetleg elképzelhető), akkor van értelme egy nagyobb összeget rászánni.
Peremembernek meg valaki tapasztaltat és olcsót kell szerezni, vagy arra jók a fiatalok is.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.07.13. 17:16:16

geridoss írta:Emberek, térjetek már észhez, jézusom... Kiket írkáltok ide? Minek vegyünk ilyen számunkra hasztalan játékosokat... Fiatal védő tehetségeket, mikor tele van a La Masia védőkkel... Komolyan nem is fogom olvasni a topikot, mert csak rosszul leszek a nevektől...

Ez a Barcelona, nem a Hercules, hogy egy középszerű játékos szóba kerülhet igazolásként...
nem értem mi a problémád , 15m körül simán de lehet hozni őket

:twisted: :twisted:
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.07.13. 16:24:31

Emberek, térjetek már észhez, jézusom... Kiket írkáltok ide? Minek vegyünk ilyen számunkra hasztalan játékosokat... Fiatal védő tehetségeket, mikor tele van a La Masia védőkkel... Komolyan nem is fogom olvasni a topikot, mert csak rosszul leszek a nevektől...

Ez a Barcelona, nem a Hercules, hogy egy középszerű játékos szóba kerülhet igazolásként...
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.07.13. 15:44:48

Gareth Tello írta: Cabaye + egy kevésbé allstar középhátvéd. Tascit én nem igazán láttam eddig játszani, nem nézek Bundesligát, de nem lehet olyan rossz játékos, az alapján, amiket írnak róla.
A transfermarkt szerint 11 millió eurót ér, ez simán beleférne a költségvetésbe (15+11=26), és még maradhatna Adriano is.
Tasci helyett már akkor inkább legyen Musacchio vagy Dedé.Ők is visszonylag olcsók, és sztem sokkal tehetségesebbek mint a török-német. :)
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Válasz küldése