Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.06.06. 11:57:19

Szerintem sem érné meg eladni, nem lehet rá igazából panasz sem védekezésben, sem támadásban. A Juvénak ott van Ziegler, persze Conténak nem kell, mert nem ő hozta, vagy... nem tudom igazából mi az ok, de a Seria A egyik legjobb balbekkje volt a Sampban, nem tudom miért nem jó nekik.

A kiemelt dolgot én is így látom, mégha szentségtörés is ilyet leírni. Very Happy Alba miatt várom neginkább az Eb-t, mert amit eddig láttam, nem győzött meg túlzottan. Persze jó játékos, és nagyon sokat fejlődhet, de jelenleg nem látom, hogy hatalmas minőségbeli váltás lenne Adrianohoz képest.
Mondjuk nekem a Madrid elleni mérkőzésén nagyon tetszett, feljött a támadásokkal, és hogy nem kaptak gólt(0-0) az részben az ő védekezésének köszönhető. Ám ha végignézted, akkor láthattad hogy kicsi hiányzott ahhoz, hogy felavassa Casillas kapuját, csa ugye Casillas a kapusok Chuck Noris-a. :D[/quote]
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.06.06. 11:53:17

noname írta:Adriano 12ért?! Na ne röhögtessenek!
Univerzális játékos, aki simán van olyan jó, mint Alba, csak épp több poszton is tud játszani. Még 20 elgondolkodtató lenne.
Szerintem sem érné meg eladni, nem lehet rá igazából panasz sem védekezésben, sem támadásban. A Juvénak ott van Ziegler, persze Conténak nem kell, mert nem ő hozta, vagy... nem tudom igazából mi az ok, de a Seria A egyik legjobb balbekkje volt a Sampban, nem tudom miért nem jó nekik.

A kiemelt dolgot én is így látom, mégha szentségtörés is ilyet leírni. :D Alba miatt várom neginkább az Eb-t, mert amit eddig láttam, nem győzött meg túlzottan. Persze jó játékos, és nagyon sokat fejlődhet, de jelenleg nem látom, hogy hatalmas minőségbeli váltás lenne Adrianohoz képest.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2012.06.06. 10:54:20

Elég furcsa, hogy az egyedüli balhátvédünktől akarunk megválni, holott cserének tökéletes lenne. Bár Abival nem tudom mi a helyzet, de gondolom a stáb tagjai naprakészebbek. Ha meg is lenne Alba, akkor egy Abidal cseresorral nem lenne merész nekivágni? Szerintem Adriano annyira azért nem rossz, mint ahogyan itt sokan mondják
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.06.06. 10:32:41

Ez a Barcával foglalkozó blog is emlitette a Juventus féle érdeklődést Adriano iránt.
Mondjuk ez az oldal több pletykát is tartalmaz, de általában mindig igazak az állitások. Az Eurobarca után nekem ez a legjobb Magyar Barca blog, mármint a forrás hitelessége szerint.
(Attól függetlenül, hogy az EUB nem blog)
Cikk:
http://barcanoticias.blog.hu/2012/06/05 ... adrianoert
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.06.06. 10:27:50

Adriano 12ért?! Na ne röhögtessenek!
Univerzális játékos, aki simán van olyan jó, mint Alba, csak épp több poszton is tud játszani. Még 20 elgondolkodtató lenne.
A Fifa egy szégyen
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.06.06. 09:39:19

Egyből belecsapnék. Jönne Alba, és Vertonghen, a B-ből esetleg Planas, bármelyikük hozná Adriano szintjét.

Más: szerintetek Huntelaar mennyire tudna beilleszkedni a Barca játékába?
"And my heart will leave you never."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.06. 07:45:26

Barcelona ask Juventus to pay 12M for the transfer of Brazilian left back Adriano (27). The player wants a year salary of 2.5M. [sky]

Érzésem szerint kacsához közelebb áll mint a valósághoz, mert eddig nem volt ilyenről szó, s nem is látom a logikát, hogy elengedjük Adrianot.De érdekes mindenesetre.És több helyen is megjelent a hír, s mégiscsak skysports :-k
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.06.06. 07:01:49

http://www.sport.es/es/noticias/barca/o ... ao-1883361

ÁÁÁ egy álom lenne. Meg ki is lett mondva, hogy marad ez a keret, de ezt a palit bármikor elnézegetném itt. Egy igazi gólzsák. Kár, hogy nem valós.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.06.05. 22:00:36

Akkor Alba nagyon valószínűleg meglesz.

Felállítva a sorrend a lehetséges védőknél:

Thiago Silva>Javi Martinez>Verthongen>David Luiz>Hummels>Subotic>Lovren>Inigo Martinez
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.06.05. 20:45:37

socio66 írta:ügyes, jó játékosok ezek mind, de szerintem ebben az esetben megérné megvásárolni az igazi minőséget, mert piqué mellé hosszú távra kell egy stabil ember, hogy ne posztidegen, és 'középszerű' játékosok szaladgáljanak ott, és ebből adódóan ne legyen állandóan forgatva a védelem.
állandóság, és minőség, erre van szükségünk hátul, alba tökéletes puzzle-darab, középre kell még valakit találni, az etalon természetesen thiago silva, de nem állítom hogy ő az egyetlen megfelelő ember, remélem a vezetőség nem sajnálja az időt és pénzt a megkeresésére.
Inkább kiadnék 35öt most Silváért, mint hogy 2x15öt olyanokra akik, ahogy mondtad középszerűek, és esetleg nem válnak be.
socio66

2012.06.05. 20:44:18

ügyes, jó játékosok ezek mind, de szerintem ebben az esetben megérné megvásárolni az igazi minőséget, mert piqué mellé hosszú távra kell egy stabil ember, hogy ne posztidegen, és 'középszerű' játékosok szaladgáljanak ott, és ebből adódóan ne legyen állandóan forgatva a védelem.
állandóság, és minőség, erre van szükségünk hátul, alba tökéletes puzzle-darab, középre kell még valakit találni, az etalon természetesen thiago silva, de nem állítom hogy ő az egyetlen megfelelő ember, remélem a vezetőség nem sajnálja az időt és pénzt a megkeresésére.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.05. 20:21:31

K900 írta:Most jelenleg ott tartunk az ügyben, hogyha nem jönne létre az üzlet, akkor a vezetőség ők közülük fog majd választani:
Javi Martinez,Inigo Martinez,Hummels,Subotic,Dejan Lovren,David Luiz,Thomas Vermaelen és Jan Vertonghen.

http://translate.google.hu/translate?hl ... ivo.com%2F
Hummels vagy Vertonghen lenne a legjobb szerintem, ha a Thiago-Silva-projekt meghiúsul, bár a többi sem lenne rossz választás.
Avatar
Messi199
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2008.11.04. 19:22:29
Tartózkodási hely: Győr , Koroncó

2012.06.05. 20:16:13

http://barcanoticias.blog.hu/2012/06/05 ... n_kivul_is

Végre valahára már hallok Javiról is cikket , én őt preferálom , Silva helyett . Jóval fiatalabb srác , és komplettebb , szerintem mindenképpen őt kellene hozni ... Remélem így is lesz .. :wink:
Tots Unit Fem Forca !!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.06.05. 19:23:41

K900 írta:Most jelenleg ott tartunk az ügyben, hogyha nem jönne létre az üzlet, akkor a vezetőség ők közülük fog majd választani:
Javi Martinez,Inigo Martinez,Hummels,Subotic,Dejan Lovren,David Luiz,Thomas Vermaelen és Jan Vertonghen.

http://translate.google.hu/translate?hl ... ivo.com%2F
jó ízlése van a vezetőségnek, meg kell hagyni. a felsoroltak közül rosszul valszeg senkivel sem járnánk, egyedül Inigo Martinez képességeivel kapcsolatban vannak fenntartásaim.
Lovren nekem nagyon szimpi, neki örülnék, szerintem lenne helye a kezdőben, minden téren megállja a helyét.
Vermaelen képességeit nem vitatom, de valahogy sose szerettem annyira, bár a mentalitása hasonlít a Mascheranoéra, lehet megszeretném.
A Hummels-Subo páros ugye messze földön híres, de szerintem a tudásuk nincs feltétlen egyensúlyban a kért árral, kicsit túl vannak hájpolva, valszeg drágábbak lennének, persze az árakat most az EB fogja főleg alakítani. Hummels-t láttam múltkor Svájc ellen, elég gyatra volt, persze ez nem szorít háttérbe egy jó szezont, de na..
Javi Martíneznek is lesz alkalma bizonyítani az EB-n, engem még annyira nem nyűgözött le, de pl. Verthongennél jobban tudnám értékelni már most.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.06.05. 14:34:18

Zozzy 5 írta:
Messi-Ini írta:Nekem Tello is szimpatikus,és belőle is lehet egy jó játékos,csak nem nálunk.Egyébként engem Titire emlékeztet a gyerek egy kicsit :D meghúzza a vonal felé,majd belsővel teker a hosszúba :D ha ezt egy kicsit jobban begyakorolja,akkor az Arsenalban hatalmas császár lehet :D
jegyezzük meg azért, hogy titinek a kb. 10 stílusjegye közül ez az említett csak 1 volt, tello meg csak ezt tudja, ráadásul azok a hosszúba eltekerések inkább középre lőtt lasztik, amit a kapusnak párszor sikerült bevédeni. én ebben a gyerekben nem látok semmit, ha túlozni akarnék azt is mondhatnám, hogy rövidtávfutónak jobb lenne, mint focistának :) de nem akarok, pl. nálam biztosan jobb, sőt, lehet hogy még kulibálinál is :D a racingba vagy a mallorcába legyen kezdő 35 éves koráig sérülés mentesen, ezt kívánom neki. de a barca mezt felejtse el lehetőleg.
Hehe ezzel nagyon egyetértek. :lol:
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.06.05. 14:26:39

Bestbarca írta:Aminek viszont örülök még,hogy msot olvastam egy cikket,miszerint Afellay és Deulofeu lennének az erősítések elől...
Ezt én is olvastam. Személy szerint örülnék, ha maradna Ibi, valamint úgy hallottam, hogy Deulofeu lehet jövőre az, aki ingázik a B, és a nagy csapat között.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.06.05. 14:00:39

Hát Thiago Silvaát esélytelennek tartom,bár Rosellék azért nem szoktak szarral dobálózni,szal ha vkit kell megszerzik,lásd Cesc(jó persze ide akart jönni),vagy Alexis,millióan sorbanálltak,de megszereztük őket,és korrekt áron,szal jól tárgyalnak meg kell hagyni...De nem engedi el a Milan idén,most ment el Nesta,ha Thiago is elmegy nem lesz védelmük,nem hülyék...Igaz anyagilag nem állnak túl fényesen,ezért is mondta Galliani hogy egy eszeveszett ajánlatnál esetleg tárgyalnak,az sztem min. 50, szal PSG,City,Chelsea ha kell nekik,de mi nem adunk árte annyit nem hülyék Rosellék,hál istennek...Kellene ő nagyon,tény a legjobb a posztján jelenleg sztem is,megoldaná a centerback kérdést 5-6 évre,de van más is a piacon...Talán nem enniyre tökéletes megoldásnak látszanak az alternatívák,de észerűek...Vertonghen sztem innetől e legjobb megoldás...Sztem...Javi Martinezért szintén magas pénzekről beszélnek,és ő nem igazi center...Vertonghen maga,rutinos,de fiatal,magas,Ajax nevelés,holland iskola,ugye kb a barca utánpótlásnál is a holland modell van,legalábbis ahhoz hasonló,az Ajaxal jó is kapcsolatunk,az Arsenal meg nem vetélytárs semilyen szinten...10-15 körül elhozható és tökéletes megoldás...

Aminek viszont örülök még,hogy most olvastam egy cikket,miszerint Afellay és Deulofeu lennének az erősítések elől...Deulofeu már láthattuk,nem falábú,egykét lehetőséget megérdemel...
Affelaynál meg pont elgondlkoztam,hogy mikor ide került,és játszott szal mindíg tudott vmit hozzátenni...Real ellen beállóként,nem egyszerű,és köszönjük... :) Aztán sajnos lesérült...Néztem a holland északír meccset...Jó hát alázás ezerrel,nem az,és nem is annyira mérvadó,de nagyon jól mozgott,annak ellenére hogy most épült fel...Szal a beindulásai,az öteltei a beadásai,kiváló játékos...Az sem véltelen hogy a pokolian erős holland válogatottban Bert van Marwijk alapemberként számol vele,és legutóbb egy interjúban azt mondta ő lehet hollandia Zidaneja az EBn,csak lestem...Eddig olyan hírek voltak,hogyha lesz egy jó ajánlat eladjuk,de sztem nem szabadna...Nagyon illik ő ide,és hatalmas tehetség...Én azt hittem lesérült ugye elég komolyan,hogy ezután fene tudja magához e tér megint,de rögtön villogott...ÉS hálistennek most olvasom ugye,Titonak is nagy tervei vannak vele,szal könnyen lehet marad...

Szal nem kell ide senki előre,marajon,és megvagyunk elől bőven...Én azt hittem majd botladozni fog a sérülése után,de rögtön jól nyomja a zsugát...Minek venni vkit előre,adjuk meg neki a lehetőséget...Azért ő már itt van,beilleszkedett,és láthatuk illik ő ide...Akkor meg minek eldobni...Remélem maradni is akar majd,mert azért azt is írják hogy az ügynöke keresi a helyeket hova mehetne,de a Barca nem engedné...Megérteném ha megy,mert azért meglepődnék ha fix hely lenne,bármennyire is komolyan számol vele Tito,azért Messi,Villa,Alexis eléggé fixnek tűnik,és akkor még ott van Pedro is,plusz Cuenca is elég jól kente,plusz a feljövő saját nevelések is mindíg "szarok" nálunk...Szal nem látom annyira a helyét,de örülnék ha maradna,sztem bármikor beállna nem lennék gyengébbek vele...ÉS végre nem kéne Ininnek felmásznia szélre,ha vki hiányzik Affelay bőven megoldáná ez tuti...No meglátjuk...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.06.05. 13:53:04

Kissé zsákbamacskának tűnik, de ennyi erővel Vertonghen is az... A belga sokkal kiforottabb játékos szerintem, több poszton is bevethető, illetve az ára sem lehet nagyon magas.
"And my heart will leave you never."
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.06.05. 13:36:50

messideco írta:Vertonghen kell ide, nincs amiért vagyonokat áldozni Silváért...
Dejan Lovren sem lenne rossz választás.Aki nem ismeri, itt egy kis bemutató:
http://www.youtube.com/watch?v=FmhWF-MJu9I
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.06.05. 13:22:17

Vertonghen kell ide, nincs amiért vagyonokat áldozni Silváért...
"And my heart will leave you never."
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.06.05. 13:11:38

Barcaman1993 írta:Mi a fene? A Milan vezetői Barcelonában és kezdenek olyan hírek napvilágot látni, hogy egy hangya fingnyi esélyünk van leigazolni Thiago Silvát. Várom a fejleményeket, de úgy érzem ez hossza alkudozás lesz...
Most jelenleg ott tartunk az ügyben, hogyha nem jönne létre az üzlet, akkor a vezetőség ők közülük fog majd választani:
Javi Martinez,Inigo Martinez,Hummels,Subotic,Dejan Lovren,David Luiz,Thomas Vermaelen és Jan Vertonghen.

http://translate.google.hu/translate?hl ... ivo.com%2F
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.06.05. 10:15:23

Messi-Ini írta:Nekem Tello is szimpatikus,és belőle is lehet egy jó játékos,csak nem nálunk.Egyébként engem Titire emlékeztet a gyerek egy kicsit :D meghúzza a vonal felé,majd belsővel teker a hosszúba :D ha ezt egy kicsit jobban begyakorolja,akkor az Arsenalban hatalmas császár lehet :D
jegyezzük meg azért, hogy titinek a kb. 10 stílusjegye közül ez az említett csak 1 volt, tello meg csak ezt tudja, ráadásul azok a hosszúba eltekerések inkább középre lőtt lasztik, amit a kapusnak párszor sikerült bevédeni. én ebben a gyerekben nem látok semmit, ha túlozni akarnék azt is mondhatnám, hogy rövidtávfutónak jobb lenne, mint focistának :) de nem akarok, pl. nálam biztosan jobb, sőt, lehet hogy még kulibálinál is :D a racingba vagy a mallorcába legyen kezdő 35 éves koráig sérülés mentesen, ezt kívánom neki. de a barca mezt felejtse el lehetőleg.
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2012.06.04. 21:43:01

gergo9 írta:rajta
Kép

:)
Lesz aki megtanítja focizni az egyszer biztos :D
Kép
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.06.04. 21:36:58

daffy írta:
noname írta: És még egy érdekesség a végére: Giovinco ügynöke állítólag Barcelonában van.(sport). Ez amiatt érdekes h volt vmikor egy hivatalos nyilatkozat, miszerint a Barca érdeklődik Giovinco iránt. Végső soron nem lenne meglepő, idén fantasztikus szezont futott. Véleményt túlzottan nem tudok alkotni róla, nem sokszor láttam játszani. Mindenesetre érdemes lesz odafigyelni erre a szálra is.
amennyiben emlékeim nem csalnak,ő a szélen játszik,ugye? bevallom,nem sok meccsen láttam.
a kérdésem továbbra is az,hogy hova kell még szélső? távozik valaki onnan?

Giovinco eredetileg középpályás,de idén középcsatárt játszott,termelt is rendesen :D egyébként róla annyit érdemes tudni,hogy alacsony,rendkívül gyors,és egy az egyben is elég faintos a gyerek :D ha egy középpályáshoz kellene hasonlítanom,akkor szerintem kicsit Inire hajaz a gyerek...egyébként tudomásom szerint volt már szélső is,és ott sem tolta rosszul.meg ha meg tudtunk venni egy abszolut center villát,és kitettük szélre,akkor ez Giovinconál is lehet hogy ígylesz,csak vele annyiban más a helyzet,hogy az adottságait illetően tökéletes szélső lehet belőle!! Ha normális összegért el lehetne hozni,én örülnék neki!
Egyébként nem tudom hogy kik távozhatnak,de olvastam már hogy Tellot vinné a Valnecia illetve az AtM,Affelayra pedig nem tart igényt Villanova,így esetlegesen ő is mehet,akár úgy is hogy belevonjuk a Silva ügyletbe,mert ha igazak a hírek,akkor Ibi kellene a Milannak...
Egyébként bár elől létszámban megvagyunk,azért minőségben szerintem kevesek vagyunk.
Messi-Sanchez: tökéletes.
Villa-Pedro: ha újra belelendülnének,és azt hoznák amit valójában tudnak,akkor meg sem fordulna a fejemben hogy hozni kéne vkit oda előre,de ebben a helyzetben én nem kockáztatnék,és inkább hoznék vkit,mert ez így necces lehet...
Cucu-Tello:Cucu ígéretes,de kevés ő még ahhoz hogy egy El Clásicon bedobjuk ha esetleg vki sérült,vagy csak egyszerűen Villa és Pedro nem veszik elő a régi jó formájukat.Nekem Tello is szimpatikus,és belőle is lehet egy jó játékos,csak nem nálunk.Egyébként engem Titire emlékeztet a gyerek egy kicsit :D meghúzza a vonal felé,majd belsővel teker a hosszúba :D ha ezt egy kicsit jobban begyakorolja,akkor az Arsenalban hatalmas császár lehet :D
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.04. 21:21:14

daffy írta:
noname írta: És még egy érdekesség a végére: Giovinco ügynöke állítólag Barcelonában van.(sport). Ez amiatt érdekes h volt vmikor egy hivatalos nyilatkozat, miszerint a Barca érdeklődik Giovinco iránt. Végső soron nem lenne meglepő, idén fantasztikus szezont futott. Véleményt túlzottan nem tudok alkotni róla, nem sokszor láttam játszani. Mindenesetre érdemes lesz odafigyelni erre a szálra is.
amennyiben emlékeim nem csalnak,ő a szélen játszik,ugye? bevallom,nem sok meccsen láttam.
a kérdésem továbbra is az,hogy hova kell még szélső? távozik valaki onnan?
Tello-ról volt szó, h vinné az Atletico.
Válasz küldése