Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.14. 10:30:20

Engem igazából továbbra sem zavar, ha nézelődik a csapat brazíliában.
A félig ismeretlen fiatal "tehetségek'", akik onnan jöttek nem igazán váltak be, de nem is kerültek különösen sokba: Keirrisson, Henrique, Douglas összesen 25 millióba került, az még mindig fele annyi, mint amennyit Ibrán bukott a csapat. Ameddig ilyen 10 millákat ad ki a csapat, igazából lehet próbálkozni, ha csak 1 válik be minden 5 játékosból, akkor se járt rosszul a csapat.
A csapat 2 éves gyengélkedése részben azért is történt, mert a sok saját nevelés miatt a Barca nagyon elgépesedett, egyre kevesebb volt a kreativitás. Idén a játékosok visszakapták a szabadságukat és ez volt a szezon egyik kulcsa. Egy kis brazilos kreativitás sosem jön rosszul. Ez a Gerson és Kenedy ráadásul mindketten támadók, ahol jól jöhet 1-2 játékos, mert Pedro nem garancia, hogy sokáig marad(azért nagyobb név ő annál, minthogy csere legyen, sok nagy csapat szívesen látná a kezdőbe). Deulofeuval és Telloval senki se számol, Munir és Sandro pedig kérdéses.

Valahogy úgy vagyok vele h ha LE kérte a játékost, el kell hozni, még ha feleslegesnek is tűnik. :wink:
A Fifa egy szégyen
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.14. 10:06:26

nzxtpo írta:Ban pls!
Még jó, hogy írtál, így most nem kell tripláznom, az már végleges lenne.. :lol:

As he's on two-year loan at Sevilla, it's not yet clear if Denis Suarez (21) can play at Barcelona before January, in case he returns [lesp]

"Megoldódott a rejtély", senki nem tudja, hogy mi van.. :lol: Remélem azért kiderül hamarosan, Januárig ha csak edzésre járna, annak semmi értelme nem lenne.

Bartra camp says buyout fee dropped to 12M (less than 60% games in 14/15), Barcelona says it's still 25M (50+ games last 2 seasons). [l'esp]

Bayern Munich and Manchester City are trying to sign Barcelona centre back Marc Bartra (24). [sport]


Csak hogy ez se legyen olyan egyértelmű. Remélem egyikük sem tudja elhalászni, bár Pep legalább ténylegesen beépítené, ő nem lacafacázik az ifikkel. Ha nem ő lett volna itt 08/09-ben most se Pique se Busi nem lenne a kezdőben, ebben 100%-ig biztos vagyok - Pedro meg a keretben sem -, és ha még marad 2 évet, akkor Thiago, Bartra és Montoya is kezdő lenne, vagy kiderült volna, hogy nem elegek ide, de nem itt tartanának - Bartraék legalábbis, Thiago megoldotta magának a kérdést.

Deal on Fluminense midfielder Gerson (18) is close. Transfer fee would be 10M, 3M of which were already paid to have first option. [sport]

Hál istennek nincs vezetőség, aki aláírná a papírokat jelenleg, ötletem sincs, hogy ez a srác miért és hova kéne nekünk.. :roll:

West Ham and Southampton are interested in Alex Song (27), who played on loan at West Ham this season. [l'esportiu]

Although there are clauses allowing a return this summer, winger Cristian Tello (23) is expected to continue on loan at Porto. [l'esportiu]
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.06.13. 20:52:30

palesz77 írta:u.i.: Remélem ez nem minősül duplának.
Ban pls!
palesz77 írta:French club Paris Saint-Germain are willing to pay 25M for Barcelona winger Pedro (27). [sport]

Jövőre vagy télen szerintem benne van, hogy elengedjük, ha ő is váltana - már ha akkor még kell a PSG-nek majd -, de idén esélytelen. SR is ezért marad ahogy olvastam, Inter is vinné, de nem engedjük el a nyáron. Pedig tőlem mehetne, Samper megoldaná a beugrós vkp posztot simán.


Inter sounded out Barcelona on Martin Montoya (24). Transfer fee 10M, Inter prefer loan with buy option. Liverpool also interested. [gazz]
Pedro: valahogy úgy vagyok vele, hogy szeretem is, meg nem is. Kiegészítőemberként tökéletesebb embert hozzánk nem tudok elképzelni, amikor be kell áll hoz egy konstans szintet, néha ollóz egyet :mrgreen: , ez a 25 millió érte, olyan, hogy húzom a szám, de részben jót tenne neki a váltás, részben nekünk is jól jönne jövőre a pénz, bár lehet, hogy a mai áraknál többet is lehetne érte kérni, még ha nem is sokkal. Idén semmiképp nem engedném el.

Sergi Roberto nálam mindig is szimpatikus figura volt, én fejben éreztem/érzem nála a gondokat, vkp-nál előrébb, ahol már kulcspasszokat is elvárnak tőle, nem bírja el a nyomást, inkább a biztosat választja, főleg ezért is voltak jó meccsei Busi posztján, nem pedig a kiemelkedő teljesítménye miatt védekezésben, de ezt jól hozza. Samper egy érdekesebb kérdés, ő védekezésben és labdakihozatalban is hozná ezt a szintet, de érződik benne, hogy több van, nekem bejött a játéka, hajrá neki, de Robertoval ezt a fél évet már kivárnám mindenképp.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.06.13. 20:21:47

palesz77 írta: De kerül, még bőven többe is, mint 60..
Mondjuk engem ez pont rohadtul nem érdekel, ha hasznára van a csapatnak, mint ahogy idén Suárez is a hasznára volt, vagy Neymar. Ők sem 10 millióért jöttek és lett volna helyettük is "tesco gazdaságos" játékos, de érdekes módon az idei szezon után ezt elfelejtik azok is, akik a szezon előtt a vételárukon vergődtek(, meg azon, hogy nem férnek meg Messi-vel).
Engem az érdekel, hogy tegye ki a lelkét a csapatért, hajtson, küzdjön és hozza legalább azt a szintet, ami miatt felfigyeltünk rá, ha lehet akkor többet. (Nem azt mondom, hogy ugyanazt a játékot, mint Pogba esetében pl. a Juve-ban. Hajninak ebben igaza van.)

Jelen pillanatban Iniesta-val az a legnagyobb probléma, hogy fizikálisan nem bírja azt a feladatkört ellátni, amit Lucho megkövetel. Soha nem kellett az eddigi pályafutása során annyit védekeznie, mint idén, ami a halvány támadójátékán meglátszott. Még akkor is, ha a szezon legvégére ment neki az előrejáték is. Fiatalnak sem fiatal már.
Pogba-nak minden tulajdonsága megvan ahhoz, hogy hátra és előre is hasznos legyen. A mai Barca pedig inkább játszik az egyéni zsenialitásra, mint a robotikus, végletekig kidolgozott összjátékra. Többé már nem vagyunk a Pep-team, más a taktika. Ezt kellene megérteni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.13. 18:48:23

French club Paris Saint-Germain are willing to pay 25M for Barcelona winger Pedro (27). [sport]

Jövőre vagy télen szerintem benne van, hogy elengedjük, ha ő is váltana - már ha akkor még kell a PSG-nek majd -, de idén esélytelen. SR is ezért marad ahogy olvastam, Inter is vinné, de nem engedjük el a nyáron. Pedig tőlem mehetne, Samper megoldaná a beugrós vkp posztot simán.
u.i.: Remélem ez nem minősül duplának.

Inter sounded out Barcelona on Martin Montoya (24). Transfer fee 10M, Inter prefer loan with buy option. Liverpool also interested. [gazz]
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.13. 07:03:14

hajnesz írta:valamint nem kerül 60-nál többe, akkor én szeretném,hogy leigazoljuk :D
De kerül, még bőven többe is, mint 60..
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.06.13. 00:32:46

Sokat gondolkoztam a Bl döntő után, és arra jutottam, hogy lehet nem is lenne akkora zsákbamacska ez a Pogba gyerek. Ha Lucho el tudná vele hitetni, hogy az a legjobb a saját,valamint a csapat szempontjából is,hogy egy "dolgozó" középpályás legyen nálunk, akkor nyert ügyünk van, mert a fizikai adottságai hihetetlenek. Ez persze nem zárja ki azt,hogy pl. labdakihozatalnál olyat csináljon, hogy 2 hétig azzal legyen tele az origo :D Viszont nekünk nem lenne elég az a Juvés Pogba, akinek az a legfontosabb,hogy hány ember mellett lépegeti át a labdát, meg hány*10 méterről lövi rá ahelyett,hogy leadná valakinek.
Ha belegondoltok, Suarez is akkor jött bele a bugiba, mikor felfogta,hogy ő itt csak egy jó játékos lehet, a csapat sztárja szerep már foglalt. Ő is becsülettel dolgozik, kb 10-szer többet,mint Liverpoolban, mégis a legjobb középcsatárok között emlegetik, mert még mindig jobb egy nagycsapatban stabil jó szintet hozni, mint egy közepesből kiemelkedni.
Szóval, a lényegre térve, változott egy kicsit a véleményem Pogbáról, ha visszavesz az arcból, és hajt, valamint nem kerül 60-nál többe, akkor én szeretném,hogy leigazoljuk :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.12. 20:32:29

danianevem írta:Pogbára ráírjátok, hogy nem passzolna a Barca középpályájára, de Bruyne meg igen? Érdekes...
kanty írta:... Bírom én is, mert ügyes, de hozzánk szerintem nem igazán illene.
Persze tudom, hogy csak ötletelés szintjén merült fel a neve. :)
Lehet félreérthető voltam, én azt akartam írni, hogy a Lucho féle csapatba nem passzolna a belga - szerintem azt is írtam. :D A Pep teamben Ini szerepkörét lehozta volna szerintem egész jól - nem úgy, mint Andrés, de hát úgy senki -, viszont most távolabb a kaputól, sokat védekezve, nagyon nem tudná azt hozni, amitől tehetségnek tartják. Úgyhogy felesleges lenne.. Mint ahogy Pogba sem érné meg 100 millióért.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.06.12. 20:24:20

palesz77 írta:
Nigel írta:Akkor jöjjön De bruyne helyette... :D
Pont hasonló a játékstílusuk úgyis..:D A srác tényleg jó lehetne a régi középpályánkon Ini helyén, most viszont nem feküdne neki annyira a játék.
A belga azért nem Iniesta posztján játszik, közelebb érzi jól magát a kapuhoz, és a passzjátéka sem annyira jó. Szélen vagy a csatár mögött a leghatékonyabb, ez a két poszt nálunk vagy telített vagy nem is létezik.
Bírom én is, mert ügyes, de hozzánk szerintem nem igazán illene.
Persze tudom, hogy csak ötletelés szintjén merült fel a neve. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.06.12. 20:00:42

Pogbára ráírjátok, hogy nem passzolna a Barca középpályájára, de Bruyne meg igen? Érdekes... A belga mellett szól kismillió érv, de egy elég durván ellene. Alapvetően a legnagyobb erénye, hogy bárhol felbukkanhat a pálya területén, elkéri a labdát és meghúzza az üres területen (így mondjuk a szélsőjáték is megy neki). Ehhez viszont az kell, hogy teljesen kötetlenül mozoghasson, valamint a társakkal szemben ő legyen az első a rangsorban. Örülnék az érkezésének, mert nagyon bírom a játékát, de Neymar és Messi mellett aligha kamatoztathatná az állandó pozícióváltását, meg a középpályásaink jóval kötöttebb szerepkörben játszanak, ami nem tudom mennyire rontaná le az eredményességét...

Valamennyire a gólpasszaiból is látszik, amit írtam. Az megint más kérdés, hogy róla még csak nem is nagyon cikkeztek, illetve talán régebben nyilatkozott is, hogy a PL-ben játszana, vagy maradna a Bundesligában.

szerk.: akkor nagyjából sztornó. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára danianevem 2015.06.12. 20:54:42-kor.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.12. 19:27:52

danianevem írta:Gündogan felszólalt a facebookon. ...
Szerintem se fog várni még egy hónapot, meg a fizetési igényei ha ekkorák, akkor felesleges is lenne. Ha a pénz a legfontosabb, akkor menjen a MU-ba. Kicsit csalódás lenne nekem, de ha nem elég neki 6,5 millió évente, hogy a példaképe stafétáját átvegye.. :roll:
Nigel írta:Akkor jöjjön De bruyne helyette... :D
Pont hasonló a játékstílusuk úgyis..:D A srác tényleg jó lehetne a régi középpályánkon Ini helyén, most viszont nem feküdne neki annyira a játék.

u.i.:
A 'palesz77 scouting system' meg felfigyelt Jordy Clasiere, ma nézem is a Holland meccset miatta - remélem játszik is.. :D Nem hiszem, hogy Barca szint lenne - magyarul nem hoznám ide -, de stílusra "modern Xavi"-nak tűnt youtube alapján - hasonló Verrattihoz -, csak ahogy néztem 1-2 szinttel gyengébb kivitelben. Ez a passz.. =D>
Szerk2.: Hát, még a keretben sincs, ennyit erről.. :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2015.06.12. 20:25:40-kor.
Avatar
Nigel
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2015.02.22. 11:10:57

2015.06.12. 18:06:15

Akkor jöjjön De bruyne helyette... :D
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.06.12. 18:01:44

Egy biztos, ide nem fog jönni. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.06.12. 17:47:00

Gündogan felszólalt a facebookon. Azt írta, hogy az idei szezon vége (június 30.) előtt nem fog dönteni. Aztán majd amint tud, informál mindenkit. Szvsz Manchester lesz a befutó, ha a korábbi cikkekben írt fizetési igénye van, meg július végéig biztos nem vár az új barcelonai vezetőségre, akik vagy akarják, vagy nem. Meglátjuk.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2015.06.12. 16:13:37

üdv. tudtommal a kölcsönadott játékosokra nem vonatkozik a tilalom, akinek van érvényes szerződése a csapattal még a tilalom előttről az tudtommal simán visszajöhet. Montoyával kapcsolatba meg sajnos azt kell mondanom h jobban jár ha elmegy, mert ide már esélye sincs bekerülni. remélem a Sevillába megy (bár a Poolt nagyon bírom, de jobb helye lenne az andalúzoknál), de én mindenképpen 2 éves visszavásárlási opcióval adnám csak el, mert ki tudja Dani mennyire lesz topon 2 év múlva, Martin meg ha játszik rendszeresen akkor még jó lehet nekünk.
mvik
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7435
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.12. 13:39:09

palesz77 írta:Most olyat olvastam, hogy a Sevilla élt valami 6 milliós vásárlási opciójával, így technikailag az övüké, és ha mi akarjuk, akkor vissza kell vennünk végülis, azért is kerül pénzbe visszahozni. Nem tudom van-e valóságalapja, Erxy igazán jöhetnél, és felvilágosíthatnál..:D

Ezzel csak annyi a gond, hogy a kölcsönjátékosokra is él a tilalom, szóval, ha Denist visszahozzuk, rá is érvényes lesz, hogy csak januártól játszhat. Ergo a középpályás-kérdés nem fog megoldódni.
lesz egy Rakitic-Ini-Rafinha-SR kvartett oda (bár utóbbi inkább vkp). Azt tartom még esetleg opciónak, hogy Busi eggyel feljebb lép néha és Masch marad az eredeti helyén.
Ezzel leginkább az a gond, hogy úgy ki lesznek facsarva ősszel, hogy tavaszra már mozdulni sem bírnak majd.
Forca Barca!!!!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.12. 11:00:50

palesz77 írta:French club PSG are interested in Barcelona winger Pedro (27), who still might leave despite signing a contract renewal last week. [lequipe]

Ezt muszáj volt, állítom ez a hét leghülyébb híre.. :lol: Nagyon kifogyhattak a pletykalehetőségekből a lequibenél, ha ezzel rukkoltak elő, biztos most lépne le a hosszabbítása után.. :lol:
150 millió a kivásárlási ára. Vihetik. :twisted:
A Fifa egy szégyen
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.12. 10:55:28

IGazából csak azért írta alá, hogy a klub több pénzt kapjon érte. :twisted:
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.12. 10:48:02

French club PSG are interested in Barcelona winger Pedro (27), who still might leave despite signing a contract renewal last week. [lequipe]

Ezt muszáj volt, állítom ez a hét leghülyébb híre.. :lol: Nagyon kifogyhattak a pletykalehetőségekből a lequibenél, ha ezzel rukkoltak elő, biztos most lépne le a hosszabbítása után.. :lol:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.06.12. 10:41:22

Bocs akkor, hülyeséget írtam. :D Erxy, jó, hogy kikerested a cikket, ebből egyértelmű. Most még a mi játékosunk, 3-ért megszakíthatjuk a kölcsönszerződését. Jövőre veheti meg a Sevilla 6-ért, mi pedig vissza 9-ért, tehát lényegében mindenképp 3 milkába kerül visszahoznunk.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.06.12. 07:53:28

Erxy írta:
palesz77 írta:Most olyat olvastam, hogy a Sevilla élt valami 6 milliós vásárlási opciójával, így technikailag az övüké, és ha mi akarjuk, akkor vissza kell vennünk végülis, azért is kerül pénzbe visszahozni. Nem tudom van-e valóságalapja, Erxy igazán jöhetnél, és felvilágosíthatnál..:D
Denis kapcsan rengeteg ellentmondas van, megtisztelo hogy azt hiszed en tudom a tuti :D

ezt a 6 millios vasarlasit egyebkent par napja en is olvastam Rafael Hernandezektol, ok nem szoktak hulyesegeket irni, de csak lett volna hivatalos bejelentes is.. http://www.eurobarca.hu/hirek/labdaruga ... zott/16037" target="_blank

itt szerepel ez a 6 millios opcio, de csak 2 ev utan elhet ezzel a Sevilla. elmeletileg.
szoval a lenyeg, hogy fogalmam sincs :lol:

mondjuk most egy ideig felesleges atigazolasokkal foglalkozni sztem, ameddig nem lesz meg az uj elnok ugyse lesz semmi. Benedito egyebkent azt mondta, hogy nem fog nevekkel dobalozni, remelem a tobbiek is igy tesznek. :)
Fizessenek és vigyék.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.06.11. 23:59:44

palesz77 írta:Most olyat olvastam, hogy a Sevilla élt valami 6 milliós vásárlási opciójával, így technikailag az övüké, és ha mi akarjuk, akkor vissza kell vennünk végülis, azért is kerül pénzbe visszahozni. Nem tudom van-e valóságalapja, Erxy igazán jöhetnél, és felvilágosíthatnál..:D
Denis kapcsan rengeteg ellentmondas van, megtisztelo hogy azt hiszed en tudom a tuti :D

ezt a 6 millios vasarlasit egyebkent par napja en is olvastam Rafael Hernandezektol, ok nem szoktak hulyesegeket irni, de csak lett volna hivatalos bejelentes is.. http://www.eurobarca.hu/hirek/labdaruga ... zott/16037" target="_blank

itt szerepel ez a 6 millios opcio, de csak 2 ev utan elhet ezzel a Sevilla. elmeletileg.
szoval a lenyeg, hogy fogalmam sincs :lol:

mondjuk most egy ideig felesleges atigazolasokkal foglalkozni sztem, ameddig nem lesz meg az uj elnok ugyse lesz semmi. Benedito egyebkent azt mondta, hogy nem fog nevekkel dobalozni, remelem a tobbiek is igy tesznek. :)
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.06.11. 23:33:50

palesz77 írta:Most olyat olvastam, hogy a Sevilla élt valami 6 milliós vásárlási opciójával, így technikailag az övüké, és ha mi akarjuk, akkor vissza kell vennünk végülis, azért is kerül pénzbe visszahozni. Nem tudom van-e valóságalapja, Erxy igazán jöhetnél, és felvilágosíthatnál..:D
Én nem emlékszem, hogy lett volna rá vásárlási opciójuk, ha 6 millióért szabadultunk volna tőle, akkor itt sokan téptük volna a hajunkat. :D Ha jól tudom, akkor olyasmi volt, hogy 2 éves a kölcsönszerződés, ezt le kell tölteni, s ha hamarabb hoznánk vissza, akkor az csak x millió (nem emlékszem pontosan, olyan 6-9 között talán) euró ellenében lehetséges. A két év lejárta után pedig meghatározott összegért a Sevilláé lehet, amennyiben nem szándékozunk visszafogadni.

Aztán javítsatok ki, ha badarságokat beszélek. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.11. 23:22:24

Most olyat olvastam, hogy a Sevilla élt valami 6 milliós vásárlási opciójával, így technikailag az övüké, és ha mi akarjuk, akkor vissza kell vennünk végülis, azért is kerül pénzbe visszahozni. Nem tudom van-e valóságalapja, Erxy igazán jöhetnél, és felvilágosíthatnál..:D
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.11. 22:43:39

palesz77 írta:
noname írta:Kölcsönből vissza lehet hozni bárkit, ezt már megmondták régen.
Úgy is, ha az a szerződés 2 éves? :-k
A lényeg h nem regisztrálhatunk új játékost, mint Barca játékos. Mivel DS már be van regisztrálva, így bármikor visszahívható.
A Fifa egy szégyen
Válasz küldése