Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.15. 18:35:21

halilovicnak az a baja, hogy egyszerűen még marha gyenge fizikálisan egy akármilyen első osztályú csapatba. tök mind1 h sevilla vagy celta. jó lett volna ő barca b-ben, de hát azok meg jól elcseszték az egészet...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.15. 18:31:22

Az Ajax-al a fő gond az, hogy a holland bajnokság baromi gyenge. Hiába villogna ott, a holland bajnokhoz képest még egy spanyol középcsapat is erősnek tűnik.
A Fifa egy szégyen
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.06.15. 17:58:04

Én sem vagyok benne biztos , hogy Halilovicnak bejön a Sevillai kaland. Lehet , hogy túl fiatal lenne ő még oda. Emery sem biztos , hogy annyit fogja játszatni. Én inkább küldeném egy Celta Vigo -ba , ott úgyis távozik Krohn-Dehli , aki a Sevilla-ba fog igazolni. Nem hinném , hogy olyan sok babér fog neki ott teremni Sevilla-ban , mármint Halilovicnak , de majd kiderül.

Munir-ról annyit , hogy ha itt marad az első csapatban , sok meccset nem fog játszani. Most nyilván többet lesz rotálva az MSN , mivel Suárez sem fog pihenni 4 hónapot , lehet , hogy le is sérül véletlen valaki (ne legyen ilyen) , akkor megkaphatja a lehetőséget , de az az Ajax nem lenne neki olyan rossz. Ott fejlődhetne elég sokat. Bojannak is voltak ott jó meccsei.

Deulofeu pedig jó lehet az Evertonnak , voltak ott elég jó mérkőzései , ha benő a feje lágya , akkor még kezdő is lehetne ott.

Montoya-val meg Song-al lehetne akasztani egy 20 milliót , mármint a kettőért együtt. Nem lenne olyan rossz összeg értük , bár véleményem szerint együtt Song 15 milliót , Montoya 10-12 milliót is megérne.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7435
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.15. 16:48:53

palesz77 írta:Gerard Deulofeu (21) will next week sign 3-year deal at Everton. Barcelona will get 6M. Buy-back option possibly only after two years. [ser]

Szerintem nem, Gündire lett volna valamennyi esély, mert ő idén váltani akar mindenképp, de neki meg nagyok a fizetési igényei. Más, akikkel szóba is hoztak, és a szintet is megütné, az csak Pogba volt - azok közül, akik távozni is terveznek idén -, de ő meg túl drága, túl magas fizetési igényekkel, és tuti nem várna januárig.. Szóval ezt a szezont megoldjuk a B-ből szerintem valahogy, legalább Samperék is bizonyíthatnak majd - vagy Masch Verma felépülése után átmegy ténylegesen középpályásba.

A Halilovic témában meg remélem igazad lesz. Ha bejönne a Sevillai kaland neki, akkor sokkal többet fejlődhet, mint egy Rayoban, ez tény,de a kockázat is sokkal nagyobb..
Őszintén szólva én örülök, hogy Gündi nem nálunk kötött ki. Nagyon jó játékos, de az ő pozíciója, ahol a legjobbját tudja hozni szerintem nem illik a mi középpályánkba. Nem sok meccsen láttam, de amit észrevettem, hogy ő inkább mélységben szeret játszani, Ini helyére nem igazán illik. Ez nem is lenne gond, ha csereember lenne, úgy szállna be mint Xavi idén, de nem hiszem, hogy padozni jönne, még ha a 6-7 millás fizetést be is vállalná. A sérüléséről nem is beszélve. Ini is kicsit hátrébb lett vonva idén, de a támadásokba, rövid passzos játékba bekapcsolódott. Persze lehet, hogy aztán mégis bevált volna és hosszú időre megoldottuk volna azt a posztot, de egy Gündogan-Rakitic-Busi kp-t nem tartok túl optimálisnak.
A legütősebb és legjobb szerintem Thiagoval lenne, de ő fel sem merült sajna. Majd talán jövőre.
Tartom, hogy Denis lesz nagy kérdés. Ha Emery tényleg egy Halilovic-Suarez "cserében gondolkodik" talán tényleg szüksége van a horvátra. Kockázatos, hogy elég játékpercet kap-e, de ha Vinyals marad az edző, az sem biztos, hogy a harmadosztályban elég lehetőséget kap.
Tavaly Denis majdnem 2500 percet játszott, nemzetközi szinten is bemutatkozott. Ebből kiindulva, ha a horvát srác "csak" mondjuk 1700-1800-at kap már nagyot léphetne előre.

Ezt az évet valószínűleg át kell vészelnünk valahogy, ősszel pedig egy erőteljesebb rotálásra lenne szükség, mert Rakitic és Ini jó lenne ha tavaszra nem lenne hulla. Főleg hogy jönnek a Szuperkupák meg a klub vb.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.15. 16:07:10

Gerard Deulofeu (21) will next week sign 3-year deal at Everton. Barcelona will get 6M. Buy-back option possibly only after two years. [ser]
Chino írta:Nagy kérdés lesz, hogy tudunk-e hozni egy olyan kp-t aki bevállalja, amit Vidal és valami szintet is megüt.
Szerintem nem, Gündire lett volna valamennyi esély, mert ő idén váltani akar mindenképp, de neki meg nagyok a fizetési igényei. Más, akikkel szóba is hoztak, és a szintet is megütné, az csak Pogba volt - azok közül, akik távozni is terveznek idén -, de ő meg túl drága, túl magas fizetési igényekkel, és tuti nem várna januárig.. Szóval ezt a szezont megoldjuk a B-ből szerintem valahogy, legalább Samperék is bizonyíthatnak majd - vagy Masch Verma felépülése után átmegy ténylegesen középpályásba.

A Halilovic témában meg remélem igazad lesz. Ha bejönne a Sevillai kaland neki, akkor sokkal többet fejlődhet, mint egy Rayoban, ez tény,de a kockázat is sokkal nagyobb..
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7435
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.15. 15:42:55

palesz77 írta: Halilovic Sevillai kalandjának szintén nem örülnék, neki folyamatos játék kéne inkább egy kisebb csapatban, a Sevilla túl nagy ugrás lesz attól tartok. Remélem rám cáfol, ha igaz a hír.
Ha Suarez lécel onnan szerintem nem lenne akkora gáz. Nincsenek olyan emberek a posztján, akik annyira kiszorítanák. Denis például sokkal többet játszott a Sevilla-ban, mint Halilovic a B-ben.
Én általában nem vagyok híve a kölcsönöknek, de most nem tartom elvetélt ötletnek.
Habár, ha visszahozzuk Denist, ő is csak januártól játszhat, szóval elég nehéz eldönteni mi legyen. Egy Ini-Rakitic-Rafinha-SR (aki amúgy is inkább vkp) sorral nem lehet végignyomni egy szezont.

Nagy kérdés lesz, hogy tudunk-e hozni egy olyan kp-t aki bevállalja, amit Vidal és valami szintet is megüt.
Forca Barca!!!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.15. 14:54:35

itt azt írja le, hogy elvileg azért is adtuk olyan olcsón Villát, hogy előjogunk legyen a két srácra, aztán semmi...
Ha egyszer ne mfeleltek meg az elvárásoknak... :twisted: :roll:
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.06.15. 14:45:33

visca el barca írta:
tavalyelőtt mikor jött nemyar, akkor is kötöttünk vagy 5 gyerekre ilyet... és mennyi lehet még amit nem hozott le a sajtó...
Elvileg még Villa eladásának részeként is elővásárlási jogot szereztünk az Atléticonál Saul-ra, meg egy másik fiatal srácra, aztán arról se hallottunk azóta semmit. Érdekesek ezek a Rosell-Barto ügyletek... :lol:

Itt is van: "So we were given the gift to have preference on the signing of Saul and Manquillo. Then never heard about them ever again."

itt azt írja le, hogy elvileg azért is adtuk olyan olcsón Villát, hogy előjogunk legyen a két srácra, aztán semmi...
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.15. 14:28:59

messideco írta:Szerintem tiszta pénzmosás ez az egész, ami a Neymar-üggyel robbant ki, meg az apukájával.
Ha a pénzmosás során véletlenül tényleg megszerzünk pár tehetséget, akkor felőlem OK. :lol:
A Fifa egy szégyen
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.06.15. 14:21:38

Szerintem tiszta pénzmosás ez az egész, ami a Neymar-üggyel robbant ki, meg az apukájával.
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.15. 14:18:05

palesz77 írta:If Marlon (19), Gerson (18) and Kenedy (19) in the end join other clubs, Fluminense will return 3M Barcelona paid for first options. [sport]

Kész.. :lol: Ha Braida ilyen irányban gondolkozik továbbra is, akkor kétlem, hogy sokáig a klub alkalmazásában lesz. Még a Porto is megirigyel minket lassan komolyan, annyi vásárlási opciónk van 20 alatti Brazil csodagyerekekre.. :lol:
tavalyelőtt mikor jött nemyar, akkor is kötöttünk vagy 5 gyerekre ilyet... és mennyi lehet még amit nem hozott le a sajtó...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.15. 14:00:14

If Marlon (19), Gerson (18) and Kenedy (19) in the end join other clubs, Fluminense will return 3M Barcelona paid for first options. [sport]

Kész.. :lol: Ha Braida ilyen irányban gondolkozik továbbra is, akkor kétlem, hogy sokáig a klub alkalmazásában lesz. Még a Porto is megirigyel minket lassan komolyan, annyi vásárlási opciónk van 20 alatti Brazil csodagyerekekre.. :lol:
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.15. 13:13:22

Jelenleg is működik egy megbízott vezetőség. Szerintem nekik is szabad igazolni. :?

Deu-ért a 6 millió reális ár, főleg a 2 visszavásárlási opcióval. Annak idején emlékszem Oriol Romeu meg Gio dos Santos idején kevesellte mindenki az 5, illetve 6 milliót, mint kiderült, még sokat is kaptunk értük.
Az Evertonban 2 év alatt talán benő a feje lágya Deu-nak is, de kétlem.

Montoyáért sztem egész jó pénzt lehetne kapni jelenleg. Azért volt ő válogatott is.

Songot kéne még eladni, mert neki még egész jó neve van.
A Fifa egy szégyen
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.15. 12:35:42

Samper írta:Természetesen Gündogan és Reus helyére érkeznek - töredék áron.
Kétlem, Gerson támadó középpályás, Kenedy meg középső támadó. Nekem nem kell még 2 Brazil csodagyerek, akik aztán egy percet nem játszanak Barca mezben, lehet, hogy nem olyan drágák, de összességében az utóbbi 10 évben kb 50 milliót elszórunk lassan ilyen igazolásokra..

Everton will pay 6M for Gerard Deulofeu (21), who will sign a 3+1 year deal. Buy-back options of 9M in 2016 and 12M in 2017. [sport]

Barcelona B forward Munir (19) will be part of the first team squad next season. Luis Enrique wants him to stay at the club. [marca]

Barcelona want Halilović to leave on loan this summer. They see Sevilla, who are also interested in the player, as a good option. [fichajes]

Bartra will in coming days decide if he'll stay at Barcelona or not. His buyout fee dropped to 12M and several teams are interested. [sport]

Carrasco (agent Montoya): "Next week we'll meet with Barça. We'll hear what they have to say. It's obvious he wants to play more. nter interested? Inter would be a good destination, certainly if he could be starter. It's a big club." [fcin]


Deut sajnálom kicsit, de remélem szép pályafutása lesz, egy Evertonban húzóember lehet akár, csak oda is erősödni kell majd fejben. Munir meg megállhat ismét a fejlődésben, így, hogy az 5. számú támadó szerepet megkapja.. Sok értelmét nem látom. Halilovic Sevillai kalandjának szintén nem örülnék, neki folyamatos játék kéne inkább egy kisebb csapatban, a Sevilla túl nagy ugrás lesz attól tartok. Remélem rám cáfol, ha igaz a hír. Ha Bartra megy, akkor rohadt pipa leszek.. :evil: Montoyanak meg drukkolok, bárhova is kerüljön.

Barcelona plan for Fluminense midfielder Gerson (18) to join next summer. Last month they paid to get a first option on the player. [sport]

Marcao (father Gerson): "Both Gerson and I want Fluminense and Barça to find a deal in coming months. First option is a first step." [sport]


Ez a hír viszont.. :roll: Tudom, hogy vezetőség nélkül nem lehet igazolni, és hogy ha nem Bartoékat választják meg újra, akkor lehet kútba esik az üzlet. De könyörgöm, akiről ez a legjobb youtube videó, amit össze tudtak hozni, attól mit akarunk?? Tudom, hogy nem ezek alapján kell megítélni valakit, de ha már egy ilyen 10 perces szezon összefoglalóban sincs semmi kiemelkedő, az azért elég gáz szerintem ránk nézve.. Na mindegy, lehet aztán csiszolatlan gyémánt, és megfogjuk az isten lábát vele, de nagyon nem úgy tűnik nekem.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.06.15. 10:53:58

kristop írta:
Petr írta:Túl sok róla az információ, talán tényleg igaz?
Braida (transfer adviser): "Next week I'll be in Brazil for Gerson. Barça have first options on Gerson and Kenedy." [gazzetta tv]

ez két napos nyilatkozat, szóval valószínűleg igaz. fogalmam sincs miért, de számomra ez braida olyan arc, akiben vakon bízok, ha igazolásokról van szó. talán mert nyíltan beszél a dolgokról, de sose hülyeséget, és olyan magabiztos kiállása van.

hogy hova az tényleg jó kérdés, csak azt tudom elképzelni, hogy egyből továbbdobjuk két éves kölcsönbe valami első osztályú csapatba (girona? celta?), de most olyan olyan kölcsönbe, aminél van jogunk visszahozni akár jövőre is.


Természetesen Gündogan és Reus helyére érkeznek - töredék áron.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.06.14. 18:25:02

Petr írta:Túl sok róla az információ, talán tényleg igaz?
Braida (transfer adviser): "Next week I'll be in Brazil for Gerson. Barça have first options on Gerson and Kenedy." [gazzetta tv]

ez két napos nyilatkozat, szóval valószínűleg igaz. fogalmam sincs miért, de számomra ez braida olyan arc, akiben vakon bízok, ha igazolásokról van szó. talán mert nyíltan beszél a dolgokról, de sose hülyeséget, és olyan magabiztos kiállása van.

hogy hova az tényleg jó kérdés, csak azt tudom elképzelni, hogy egyből továbbdobjuk két éves kölcsönbe valami első osztályú csapatba (girona? celta?), de most olyan olyan kölcsönbe, aminél van jogunk visszahozni akár jövőre is.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.06.14. 17:48:03

Machado (agent Gerson): "It's true that Barcelona paid Fluminense 3M to have a first option to buy Gerson." [sport]

Túl sok róla az információ, talán tényleg igaz? Az 'A' csapatba kevés, a B csapatra pedig nem hiszem, hogy ennyit áldoznának. Persze most nincs tényleges vezetőség, de ettől függetlenül Bartomeu simán elintézhette a dolgokat a lemondása előtt, hogy újraválasztása ( :D ) esetén intézkedhessen.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.14. 14:40:49

Ilyen alacsony összegért szerintem max visszavásárlási opcióval engedné el a klub.
A Fifa egy szégyen
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.06.14. 13:49:11

Ezt a 3 millió fontot a daily mail írta, aminél én jóval megbízhatóbb vagyok. :D 35 millió az elengedési záradéka, de ettől függetlenül egy 10-est simán kérnek majd érte. Mondjuk maga a hír már ott bukik, hogy "set to complete", ami vezetőség hiányában alaphangon július vége...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7435
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.14. 13:45:44

csababarca írta:
Miért érne többet? Mit tett le az asztalra ez a gyerek?
Egy Sevillaban nem tudott még csak cserelehetőség se lenni.
A szezon első felében azért viszonylag sokat játszott. Lehet, hogy Emery-vel volt valami összetűzése, mert utána látványosan hanyagolta.
Az Evertonban sem volt rossz csak a sérülése a legrosszabbkor jött.
A képességei és a tehetsége szerintem vitathatatlan, főleg egy 21 éves gyerekhez képest, szóval a 4 millió tényleg röhej.
Ha fejben is rendbe szedi magát nagy játékos is lehet belőle.
Forca Barca!!!!
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.06.14. 13:38:20

csababarca írta:Miért érne többet? Mit tett le az asztalra ez a gyerek?
Egy Sevillaban nem tudott még csak cserelehetőség se lenni.
Azért, mert manapság semmit sem bizonyító fiatalokért fizetnek ennél jóval többet, Deulofeuban pedig szintén van valami plusz, amit nem a brazil ligában mutatott meg. Nem mondom, hogy 20 millió eurót ér, de 10 millió euró körül biztosan. Persze a mai árak függvényében.

u.i.: Most nézem, a transfermarkt szerint 10,56 millió fontot ér. Ami nem feltétlen mértékadó, de ad egy körülbelüli képet.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15453
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.06.14. 13:32:55

Petr írta:Everton are close to signing Barcelona winger Gerard Deulofeu (21), who's back from a loan at Sevilla. Transfer fee would be 4M. [dailymail]

Az a 4 millió röhej lenne, sokkal többet ér.
Miért érne többet? Mit tett le az asztalra ez a gyerek?
Egy Sevillaban nem tudott még csak cserelehetőség se lenni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.06.14. 12:58:41

Everton are close to signing Barcelona winger Gerard Deulofeu (21), who's back from a loan at Sevilla. Transfer fee would be 4M. [dailymail]

Az a 4 millió röhej lenne, sokkal többet ér.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7435
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.14. 11:48:01

noname írta:Engem igazából továbbra sem zavar, ha nézelődik a csapat brazíliában.
A félig ismeretlen fiatal "tehetségek'", akik onnan jöttek nem igazán váltak be, de nem is kerültek különösen sokba: Keirrisson, Henrique, Douglas összesen 25 millióba került, az még mindig fele annyi, mint amennyit Ibrán bukott a csapat. Ameddig ilyen 10 millákat ad ki a csapat, igazából lehet próbálkozni, ha csak 1 válik be minden 5 játékosból, akkor se járt rosszul a csapat.
A csapat 2 éves gyengélkedése részben azért is történt, mert a sok saját nevelés miatt a Barca nagyon elgépesedett, egyre kevesebb volt a kreativitás. Idén a játékosok visszakapták a szabadságukat és ez volt a szezon egyik kulcsa.

Itt nem elsősorban a pénzről van szó. Beépíteni egy játékost, főleg egy Brazíliából hozott fiatalt nem két hónap. Pláne, ha jön több. Egy szezon alatt nem lehet 2-3 játékossal próbálkozni. És ehhez nagyon jó érzék, mentalitás kell. Ez Pepnek megvolt, de se azelőtt, se azután nem volt jellemző. Nem vásárolhatjuk fel fél Dél-Amerikát, hogy majd a nagy számok törvénye alapján valaki beválik.
Ha már Piquénél és Businál tartunk. A legtöbben már félévkor elküldték volna őket. Szinte az egész első szezonjuk katasztrófa volt. Aztán tudjuk mi történt.
Forca Barca!!!!
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.14. 11:12:20

Chino írta:
palesz77 írta:Most olyat olvastam, hogy a Sevilla élt valami 6 milliós vásárlási opciójával, így technikailag az övüké, és ha mi akarjuk, akkor vissza kell vennünk végülis, azért is kerül pénzbe visszahozni. Nem tudom van-e valóságalapja, Erxy igazán jöhetnél, és felvilágosíthatnál..:D

Ezzel csak annyi a gond, hogy a kölcsönjátékosokra is él a tilalom, szóval, ha Denist visszahozzuk, rá is érvényes lesz, hogy csak januártól játszhat. Ergo a középpályás-kérdés nem fog megoldódni.
lesz egy Rakitic-Ini-Rafinha-SR kvartett oda (bár utóbbi inkább vkp). Azt tartom még esetleg opciónak, hogy Busi eggyel feljebb lép néha és Masch marad az eredeti helyén.
Ezzel leginkább az a gond, hogy úgy ki lesznek facsarva ősszel, hogy tavaszra már mozdulni sem bírnak majd.
Azt ne felejtsük el, ha Verma nem sérül meg, biztos, hogy lehet középhátvéd poszton rotálni, és még akkor is jó opció, ha csak a tudása 3/4-ét hozza. Középpályán pedig bőven jó lesz "oldalrobi" a nem élethalál meccsekre, látszik, hogy az "új" szerepkörében nem nagyon tud rosszul teljesíteni. Én úgy gondolom, megleszünk januárig...
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Válasz küldése