Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.05.21. 16:59:09

palesz77 írta:
Messithebest írta:Szerintem 1 játékost azért igazolnunk kell Xavi helyére ... de ha ő nem, akkor inkább Pogba. Gündogan nekem lutri, nagyon sokat hagyott ki, és nem nagyon találja a helyét a BVB-ben. Meg ha jól tudom rá nagyon vadászik a United is, és ott szerintem nagyobb a pénzcsap mint nálunk.
Pedig Pogba egyáltalán nem Xavi stílusú játékos, vele a Maestro által betöltött űrt kicsit se tudnánk pótolni.

Azt meg nem tudom, hogy honnan jött, hogy Gündogan nem találja a helyét a sérülése óta. Egyre jobban játszik, a meglátásai még mindig ülnek, mozgatja a csapatot, egyedül a dinamikája ami kopott kicsit, de azt meg vissza lehet szerezni. Folyamatosan javulgat, Januárra simán csúcsformában lehet megint. Ő meg ha ide akar jönni, akkor a MU fejre is állhat, nem tudnak mit csinálni a pénzükkel - főleg hogy ők se adnának érte olyan sokat gondolom, lévén jövőre ingyen igazolható.

Bob: Javarészt egyetértek, csak abban nem, hogy Ini át tudja venni Xavi helyét. Idén sajnos láthatuk, hogy nagyon nem fekszik neki ez a hátrébb rendelt szerepkör..
Xavi szerepkörét máris átvette Messi - és kiválóan. Ezért nem is itt van lyuk a középpályánkon. Egy ütközni tudó, irányítóképes támadó ember kell. Hogy aztán ez Pogba, vagy egy hasonló zsánerű nagy tehetség, azt nem tudom. Halilovic a legjobb esetben Messi dublőre lehet, ha nagyon igyekszik.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.21. 16:33:31

Remélem Pogba marad ahol van. Vagy menjen ahova akar, csak ide ne. Az egy dolog, hogy az ára köszönő viszonyban nincs a tehetségével, de nem tudom itt kinek a szerepét veheté egyáltalán át...
Ha választani kéne, ezerszer inkább Gündogan.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.05.21. 16:01:05

Na és Busquets, már említettem. :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.21. 14:43:02

Messithebest írta:Szerintem 1 játékost azért igazolnunk kell Xavi helyére ... de ha ő nem, akkor inkább Pogba. Gündogan nekem lutri, nagyon sokat hagyott ki, és nem nagyon találja a helyét a BVB-ben. Meg ha jól tudom rá nagyon vadászik a United is, és ott szerintem nagyobb a pénzcsap mint nálunk.
Pedig Pogba egyáltalán nem Xavi stílusú játékos, vele a Maestro által betöltött űrt kicsit se tudnánk pótolni.

Azt meg nem tudom, hogy honnan jött, hogy Gündogan nem találja a helyét a sérülése óta. Egyre jobban játszik, a meglátásai még mindig ülnek, mozgatja a csapatot, egyedül a dinamikája ami kopott kicsit, de azt meg vissza lehet szerezni. Folyamatosan javulgat, Januárra simán csúcsformában lehet megint. Ő meg ha ide akar jönni, akkor a MU fejre is állhat, nem tudnak mit csinálni a pénzükkel - főleg hogy ők se adnának érte olyan sokat gondolom, lévén jövőre ingyen igazolható.

Bob: Javarészt egyetértek, csak abban nem, hogy Ini át tudja venni Xavi helyét. Idén sajnos láthatuk, hogy nagyon nem fekszik neki ez a hátrébb rendelt szerepkör..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2015.05.21. 16:48:24-kor.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.05.21. 14:25:31

Szerintem 1 játékost azért igazolnunk kell Xavi helyére, Rakiticen így is látni meccsről-meccsre hogy hulla fáradt a srác, annyit melózik. Én még mindig Verratti mellett vagyok, de ha ő nem, akkor inkább Pogba. Gündogan nekem lutri, nagyon sokat hagyott ki, és nem nagyon találja a helyét a BVB-ben. Meg ha jól tudom rá nagyon vadászik a United is, és ott szerintem nagyobb a pénzcsap mint nálunk.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.05.21. 13:43:22

Xavi megy, de azt a szerepet Iniesta is átveheti, nem kell ide két új játékos. Erről valamelyik topikban csababarcaval beszéltünk a minap, én tartom, hogy nem nagy "spíler" kell, mert a játékunk se ezt követeli hanem egy robotoló típusú ember. Iniesta szerepe is nagyban megváltozott a pályán és a középpályás védekezésre nagy hangsúlyt fektettünk, ehhez mérten kell embert keresni. Gundogant ha megtudjuk szerezni 30 alatt akkor az remek igazolás lenne.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.05.21. 12:27:12

Gareth Tello írta:İlkay Gündoğan: "People talk about Messi and Cristiano, they are great but for me, Xavi is the best. He is more interesting to watch."

İlkay Gündoğan: "I watch Barça for Xavi. When you play at his position, you have to learn from him. He is a role model."


Sokkal inkább ő, mint Pogba 80-90-ért... A kettő együtt szerintem túlzás lenne.
Egyetértek. Pogba, ha eddig jól fogtam a híreket, amúgy sem eladó 80-ért, többet meg nem szabad adni érte. Nekem egyébként is Balotellis a srác. Lehet nagyot buknánk rajta. Gündogan ok.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.05.21. 12:25:20

MichaaBee írta:Akkor szerintem rosszul értelmezed, mert ez az én olvasatomban annyit mond, hogy ők ketten merültek fel, mint Xavi alternatívái. Nincs benne, hogy mind a kettőt el akarnánk hozni, s nem is látnám logikusnak. Iniesta és Rakitic fixen itt lesznek, van egy Denis Suárezünk, egy Halilovic-unk és egy Rafinhánk is, akik a jövőben nagyobb szerepre pályáznak, nem hinném, hogy most két sztár leigazolásával Iniestát a padra akarnánk száműzni és/vagy Rakiticsnek epizódszerepet szánni.
Lehet, de szerintem adná magát, ha mindkettőt hoznák. Pogba inkább támadó szellemű, de nem biztos, hogy alkalmas lenne a Barca irányítójának, plusz drága. Gündogan meg most elég kímélő üzemmódban van Dortmundban a heti 1 meccsel, sorozatterhelés mellett elképzelhető, hogy előjönne a sérülése. Mindkettőben meg van bőven a rizikófaktor, ha mindkettő jönne, legalább az egyik csak bevállna...

Viszont én egyébként is két érkezőt várnék a középpályára (talán házon belül is megoldható az egyik). Xavi elmegy, az egyetlen csereember, akit bármilyen meccsen bevetett Enrique. Iniesta 32, de jövő ilyenkorra már 33 éves lesz, kérdéses, hogyan és meddig bírja ezen a szinten alapemberként. Rafinha csak papíron van a keretben, túlzottan nem látom, hogy rá akarna építeni LE. Denis Suárez jövőre is Sevillában lesz, Halilovicot szívesen látnám a felnőtt csapatban, de ezért várat magára. Egyedül Samperben látom azt, hogy talán felkerülhet a felnőttek közé és ki is vívhatja magának a perceket.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.21. 12:05:38

İlkay Gündoğan: "People talk about Messi and Cristiano, they are great but for me, Xavi is the best. He is more interesting to watch."

İlkay Gündoğan: "I watch Barça for Xavi. When you play at his position, you have to learn from him. He is a role model."


Sokkal inkább ő, mint Pogba 80-90-ért... A kettő együtt szerintem túlzás lenne.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.05.21. 12:03:26

danianevem írta:
palesz77 írta: Juventus midfielder Paul Pogba (22) prefers to join Barcelona and is rejecting other offers. Barcelona would sign him in 2016. [sport]

Paul Pogba and Ilkay Gundogan are Barcelona's options to replace Xavi, who will today announce that he will leave Barcelona this summer [md]


Pogbás hírt nem is kommentálnám, remélem kacsa. Gündogant imádnám.
Én viszont eufóriarohamot kapnék, ha ez így összejönne. :D

A mondat értelmezése ugyanis nálam az, hogy Pogba ÉS Gündogan is érkezik. Felnéztem a mundo-ra, a Kebabos elvileg átment az orvosi vizsgálatokon. Szóval lehet igazam lesz, 2016-ban kb. 120 millió euró mínusz, két zseni plusz. 8)
Akkor szerintem rosszul értelmezed, mert ez az én olvasatomban annyit mond, hogy ők ketten merültek fel, mint Xavi alternatívái. Nincs benne, hogy mind a kettőt el akarnánk hozni, s nem is látnám logikusnak. Iniesta és Rakitic fixen itt lesznek, van egy Denis Suárezünk, egy Halilovic-unk és egy Rafinhánk is, akik a jövőben nagyobb szerepre pályáznak, nem hinném, hogy most két sztár leigazolásával Iniestát a padra akarnánk száműzni és/vagy Rakiticsnek epizódszerepet szánni.

Személyes véleményem amúgy, hogy ha csak annyit kell vállalnia az új szerzeménynek, mint idén Xavinak, akkor reálisan Gündogan jöhet szóba, mert 80 millió nem ér egy csereember, aki hátha nagyon beválik.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.21. 11:55:22

danianevem írta:Én viszont eufóriarohamot kapnék, ha ez így összejönne. :D

A mondat értelmezése ugyanis nálam az, hogy Pogba ÉS Gündogan is érkezik. Felnéztem a mundo-ra, a Kebabos elvileg átment az orvosi vizsgálatokon. Szóval lehet igazam lesz, 2016-ban kb. 120 millió euró mínusz, két zseni plusz. 8)
Hááát, nem tudom.. :-k Van végülis abban valami, amit mondasz, de szerintem csak az egyiket akarjuk leigazolni, már csak a pénz miatt is. De aztán franc se tudja, most elbizonytalanítottál. Viszont ha ez igaz, akkor Samperéknak kalap kabát..

Viszont 100 millió is sok lenne a kettőért, Gündi max 25 lehet a szerződése miatt, de még annyi se kéne hogy legyen szerintem. Pogba meg bőven nem ér 80 milliót..
Lehet csinálok egy Pogbás videót is, hogy végre tisztában legyek vele teljes mértékben.. :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.21. 11:52:42

hát nem dőlnék a kardomba ha összejönne. vmelyik csak beválik.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.05.21. 11:38:58

palesz77 írta: Juventus midfielder Paul Pogba (22) prefers to join Barcelona and is rejecting other offers. Barcelona would sign him in 2016. [sport]

Paul Pogba and Ilkay Gundogan are Barcelona's options to replace Xavi, who will today announce that he will leave Barcelona this summer [md]


Pogbás hírt nem is kommentálnám, remélem kacsa. Gündogant imádnám.
Én viszont eufóriarohamot kapnék, ha ez így összejönne. :D

A mondat értelmezése ugyanis nálam az, hogy Pogba ÉS Gündogan is érkezik. Felnéztem a mundo-ra, a Kebabos elvileg átment az orvosi vizsgálatokon. Szóval lehet igazam lesz, 2016-ban kb. 120 millió euró mínusz, két zseni plusz. 8)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.21. 11:23:28

Reggeli hírek:
Juventus midfielder Paul Pogba (22) prefers to join Barcelona and is rejecting other offers. Barcelona would sign him in 2016. [sport]

Paul Pogba and Ilkay Gundogan are Barcelona's options to replace Xavi, who will today announce that he will leave Barcelona this summer [md]


Pogbás hírt nem is kommentálnám, remélem kacsa. Gündogant imádnám.

Klubon belülről:
Barcelona have met with centre back Marc Bartra (23) on Wednesday. The club is not worried, they think player will stay. [sport]

Bartomeu (president): "Bartra? He's an important player for us. Douglas? He joined with an eye on next season." [rac1]

Bartomeu (president): "I don't know if Alves will continue. We have made him the best possible offer. He will decide now." [rac1]


Bartrás hír remélem igaz, csak akkor ne azt csináljuk vele, mint Montoyával, hogy tudjuk, hogy nem lesz semmi belőle, mégis marasztaljuk. Vagy adjunk neki lehetőséget, vagy adjuk el.. Douglasra kíváncsi leszek, remélem a hétvégén őt láthatom majd a jobbhátvéd poszton! 8) :mrgreen: Alves meg tuti elfogad most bármit, főleg, hogy gondolom több éves szerződést kínáltunk neki..
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.20. 16:05:48

Barcelona are still interested in Dortmund midfielder Ilkay Gundogan (24). Could join in summer and only train or go on loan until Jan. [as]

Újabb hír Gündoganról, kíváncsi vagyok mi lesz végül az ügyből. A véleményem már elégszer leírtam a dologról, szóval azzal nem fárasztok senkit most.. :D
csababarca írta:két év múlva meg Thiago haza,aztán mehet a bugi :mrgreen:
Melléjük meg harmadiknak csatlakozik Verratti majd, mert ő se akar kimaradni a bugiból.. :mrgreen:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.17. 16:47:10

Megtudtuk hogy Busi top3as játékos, minek gondolkozunk akárkiben is? Egy ekkora kaliber röhögve lehozza mindhárom posztot egyszerre.. :roll:


Gündogan, nah végre valami értelmesebb név.
Bár nem tudom mennyire lesz ő 100as, rizikó benne van, de amit nyernénk vele.
két év múlva meg Thiago haza,aztán mehet a bugi :mrgreen:

Pogbat el kéne felejteni, ilyen 80+os árak mellett hülyeség idehozni, annyit nem ér. Vigye csak a real rombolni a morált.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.17. 16:38:50

Palesz által leírt ellemzéshez: Nálam Gündogan ugyanolyan labdabiztos, mint Xavi, Ini vagy Verratti, ráadásul hozzájuk hasonlóan zseniális a meccs ritmusának diktálásában. Ha tempópassz kell, azt ad, ha lassítani kell, lassít. Kiválóan helyekedik, olvassa a játékot, a munkabírása is rendben van. A rúgótechnikája is igen jó, bár a szabikhoz itt nem nagyon férne oda alapból.Tényleg az a fő kérdés, mennyire nyerte/nyeri vissza a dinamikáját. Ha teljesen, akkor nagyon megérné elhozni, örülnék neki. Ha nem jönne össze Verratti,-sőt, rá reálisan jövő nyáron lehet csak esélyünk-egyértelműen Gündogannal járhatnánk a legjobban.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.05.17. 15:55:58

palesz77 írta: Pogba meg igazából más poszt szerintem, szerintem a mostani középpályán nem tudna úgy tündökölni - meg alapból nálunk se én úgy érzem -, szóval én őt nem támogatom nagyon. Az ára meg csak rádob erre pár lapáttal..
Na az az, hogy nem látom hogyan lenne beilleszthető a mi kp-nkra, és az ő árából kijönne 2, de ha tényleg rekordot akarnak dönteni, akár 3 korrekt játékos.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.17. 15:43:49

nzxtpo írta:Whoscored (tudom nem döntő tényező, ezért is kérdeztem inkább itt :D) az írta a gyengeségei közé, hogy tackling and aerial duels, ebben mennyi ráció van?
Jobban örülnék egy kiegyensúlyozottabb, több poszton bevethető játékosnak, aki jól védekezik (Verratti, akkor ezek szerint Gündi is ilyen), mint Pogbának, akivel állítólag azért fejben is van gond, illetve sokkal hullámzóbb a teljesítménye.
Hát, lévén nem egy égimeszelő, a fejpárbajokat nyilván nem ő nyeri rendre, a védekezés meg ugye nem csak "tackling"-ból áll, nekem nem úgy tűnt, hogy gyenge lenne védekezésben. Statok alapján pl Rakiticnél jobb.. Úgyhogy semmiképp sem mondanám rosszul védekező játékosnak, sőt.

Pogba meg igazából más poszt szerintem, szerintem a mostani középpályán nem tudna úgy tündökölni - meg alapból nálunk se én úgy érzem -, szóval én őt nem támogatom nagyon. Az ára meg csak rádob erre pár lapáttal..
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.05.17. 15:35:31

palesz77 írta:
nzxtpo írta:Aki jobban ismeri a játékát, az tudna nyilatkozni róla pár sort? Én úgy tudom, hogy a sérülése előtt nem volt lassú, jól lát a pályán, de pl. a cselezőkészségéről nem tudok semmit. Hogy lő távolról? Tudom, hogy kiveszi a részét a védekezésből, de mégis mennyire jó ebben? Hogy fejel? Melyik posztokon bevethető, és melyiken tudja kihozni magából a maximumot?
Én épp most csinálok róla videót, szóval valamennyire azért tisztában vagyok a játékával. A dinamikájából kicsit vesztett nekem úgy tűnik, de egyre javulgat benne - ha jól vettem észre -, a cselezés nem a fő erénye, de abban sem rossz, vannak kifejezetten jó megindulásai, elég labdabiztosnak mondható ilyen szempontból, de azért nem egy Ini/Xavi - vagy akár Verratti - szint ebben. Távoli bombái rendre vannak, elég veszélyesek is, de betalálni nem sűrűn szokott onnan, pedig tényleg jól lő. Jobbal-ballal képes egész pályás keresztlabdákra, szóval nyugodtan kijelenthető, hogy 2 lábas, a védekezés nagy erénye, elég jó benne tényleg, agresszívan letámad, és egész eredményesen is. Jelen középpályánkon bárhol bevethető igazából, szeret mélyebben játszani, de fel is ér a támadásokkal ha kell, igazából eléggé passzolna ide szerintem.

Csak kérdés, hogy teljesen vissza tudja-e nyerni a sérülés előtti formáját, és hogy mennyire lenne jó a Dortmundon kívül. De a mai piacon, ilyen áron - jövőre lejár a szerződése, kb annyiba fájna, mint Rakitic -, egy ilyen potenciállal rendelkező játékos szerintem marha jó üzlet lenne.
Whoscored (tudom nem döntő tényező, ezért is kérdeztem inkább itt :D) az írta a gyengeségei közé, hogy tackling and aerial duels, ebben mennyi ráció van?
Jobban örülnék egy kiegyensúlyozottabb, több poszton bevethető játékosnak, aki jól védekezik (Verratti, akkor ezek szerint Gündi is ilyen), mint Pogbának, akivel állítólag azért fejben is van gond, illetve sokkal hullámzóbb a teljesítménye.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.17. 15:27:47

nzxtpo írta:Aki jobban ismeri a játékát, az tudna nyilatkozni róla pár sort? Én úgy tudom, hogy a sérülése előtt nem volt lassú, jól lát a pályán, de pl. a cselezőkészségéről nem tudok semmit. Hogy lő távolról? Tudom, hogy kiveszi a részét a védekezésből, de mégis mennyire jó ebben? Hogy fejel? Melyik posztokon bevethető, és melyiken tudja kihozni magából a maximumot?
Én épp most csinálok róla videót, szóval valamennyire azért tisztában vagyok a játékával. A dinamikájából kicsit vesztett nekem úgy tűnik, de egyre javulgat benne - ha jól vettem észre -, a cselezés nem a fő erénye, de abban sem rossz, vannak kifejezetten jó megindulásai, elég labdabiztosnak mondható ilyen szempontból, de azért nem egy Ini/Xavi - vagy akár Verratti - szint ebben. Távoli bombái rendre vannak, elég veszélyesek is, de betalálni nem sűrűn szokott onnan, pedig tényleg jól lő. Jobbal-ballal képes egész pályás keresztlabdákra, szóval nyugodtan kijelenthető, hogy 2 lábas, a védekezés nagy erénye, elég jó benne tényleg, agresszívan letámad, és egész eredményesen is. Jelen középpályánkon bárhol bevethető igazából, szeret mélyebben játszani, de fel is ér a támadásokkal ha kell, igazából eléggé passzolna ide szerintem.

Csak kérdés, hogy teljesen vissza tudja-e nyerni a sérülés előtti formáját, és hogy mennyire lenne jó a Dortmundon kívül. De a mai piacon, ilyen áron - jövőre lejár a szerződése, kb annyiba fájna, mint Rakitic -, egy ilyen potenciállal rendelkező játékos szerintem marha jó üzlet lenne.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.05.17. 15:04:26

palesz77 írta:Barcelona are still interested in Dortmund midfielder Ilkay Gundogan (24). Medical test showed he totally recovered from back injury. [md]

Kíváncsi vagyok lesz-e belőle tényleg valami, nagyjából csak nála van reális sanszunk szerintem idén a ban miatt, de nála is csak akkor, ha tényleg hozzánk akar jönni, és nem viszik el már nyáron..
Aki jobban ismeri a játékát, az tudna nyilatkozni róla pár sort? Én úgy tudom, hogy a sérülése előtt nem volt lassú, jól lát a pályán, de pl. a cselezőkészségéről nem tudok semmit. Hogy lő távolról? Tudom, hogy kiveszi a részét a védekezésből, de mégis mennyire jó ebben? Hogy fejel? Melyik posztokon bevethető, és melyiken tudja kihozni magából a maximumot? Ha képes lenne az egész kp-t bejátszani, akkor 4 játékost lehetne 3 posztra úgy rotálni, hogy fáradtság és sérülések szempontjából is jól jöjjünk ki, de mégse legyen sértődés senki részéről, nyílván ha marad Xavi, plusz még ott van Rafi és Robi is, akkor bonyolultabb az egyenlet.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.17. 14:30:53

Barcelona are still interested in Dortmund midfielder Ilkay Gundogan (24). Medical test showed he totally recovered from back injury. [md]

Kíváncsi vagyok lesz-e belőle tényleg valami, nagyjából csak nála van reális sanszunk szerintem idén a ban miatt, de nála is csak akkor, ha tényleg hozzánk akar jönni, és nem viszik el már nyáron..
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.17. 11:56:15

Tényleg nincs szükségünk ilyen játékosokra.
Akkor inkább ne igazoljunk, de legyen már egy szint.
Most ez a Kovacic is, egy Interből nem tud kiemelkedni...Pjanic meg évről évre felmerül,de teljesen felesleges.
Ha igazolunk valakit,akkor az legyen atom, ne ilyen kaliberek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.05.17. 11:48:36

Pjanic, Kovacic... ezek remélem csak pletykák. Mert ha tényleg ilyen kaliberű emberkék az igazoláspolitikánk jelenleg, akkor valaki szólhatna Braidának, hogy a csíkos mez stimmel, csak a fekete helyett kék van rajta.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Válasz küldése