Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
divadka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2006.02.24. 10:45:39

2012.05.05. 13:41:14

lluisllach89 írta:Jövőre: Neuer - Alves, Thiago Silva, Piqué, Bale - Fabregas, Götze, Iniesta - Agüero, Messi, RVP. El kell adni Puyolt, Mascheranot, Xavit, Pedrot, Abidalt, Adrianot, Sergiot, Keitát, Villat. Bevételünk is lenne, meg motivált lenne mindenki.
szerintem kapcsold ki a playstationt-t!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.05.05. 13:24:03

Verthongen egy jó felépítésű, magas, jól képzett védő. Elfogadnám én is, hiszen szükségünk van egy belső védőre is, és ő ideális lehet árban is.
Jordi Albával mi a helyzet? Abból a megegyezésből lesz valami?
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.05.05. 12:54:49

Kijelentette, hogy megy :( Minden évben ez van az Ajaxnál sajnos, de az idén megtörtént a címvédés :)

Szívesen elnézném a Barcában akár, nagyon várom a fejleményeket, ennél jobban a Hleb-üzletet vártam talán :roll:
"And my heart will leave you never."
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2012.05.05. 12:49:22

Vertonghen egy kis isten! Technikáns, határozott, előre játékba is nagyon jó. Igazi vezér az Ajaxban, nem hiába Ő a CSK. Szívesen elnézném nálunk. Nem örülnék, ha megint szétszednék az Ajaxot, de ha megy, akkor ide jöjjön a belga!
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.05.05. 12:33:46

lluisllach89 írta:Jövőre: Neuer - Alves, Thiago Silva, Piqué, Bale - Fabregas, Götze, Iniesta - Agüero, Messi, RVP. El kell adni Puyolt, Mascheranot, Xavit, Pedrot, Abidalt, Adrianot, Sergiot, Keitát, Villat. Bevételünk is lenne, meg motivált lenne mindenki.
Azért lehet benne valami...
Abban sántított az egész, hogy egyfajta álomcsapatot hoztál létre :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.05. 12:32:09

Nem voltam pár napig és most csemegézek a hírek között. Először is számomra jelenleg a legfontosabb: Keita tényleg ingyen távozhat? Nem tartom kizártnak, hogy megy majd de ez nagyon durva lenne. Emlékeztek bármire a szerződéshosszabbítása során, hogy vmi ilyesmi lenne benn? Eddig 38 meccset nyomott le. Nem tudom, hogy ha van ilyen, akkor az %-ban, vagy darabban kell-e mérni. Végülis ez mindegy, de jó lenne ha maradna, de ha megy, akkor pénzért! Azzal egyetértettem, hogy pl. Milito ingyen ment, de Keita sztem élete talán legjobb évét futja, nem hinném, hogy ingyen el kéne engedni. Olyan 8-12 misit biztos megérne.

Ha megy Keita, ha nem én továbbra is azt tartom, hogy nekünk Javi Matinezre lenne szükségünk. Spanyol, magas és világklasszis védőként és vkp-ként is. Érzésem szerint Thiago Silvaval max. 1 pozíció lenne megoldva és 28 éves, míg Martinez jóval fiatalabb.

A balosra is kéne 1 ember. Ide nem igazán tudnék nevet mondani. Mondogatják itt Albát, de minél többször látom, annál jobban tűnik úgy, hogy a védekezésben még lenne mit javulni. 2 támadó szélső hátvédre meg nem tudom, hogy mennyire van szükség. Sokkal fontosabb, hogy ismét egy stabil védelmünk legyen, mert az jelenleg nincs meg. Ebből a szempontból jobb lenne, ha itt maradt volna Maxwell, de most már utólag mindegy. Ez az Alaba kölyök játéka nekem is nagyon tetszik, de nem hinném, hogy megválnának tőle. Az utolsó számomra Gareth Bale lenne, de fenntartásaim vannak felőle. A fizikai adottságai kiválóak és rendkívül gyors. Viszont a gatyánkat is oda kéne adni érte, másrészt meg ki tudja, hogy milyen a védőmunkája, mikor mindig balszélsőt játszik. Elég nagy kakukktojás.

A KP már készen van, max. az említett Javi Martinezt mondanám.
Előre szintén nem értem miért kéne bárki is? A világ legjobb csatársora a miénk, csak meg kell várni, míg ismét formába lendülnek az emberek és Villát várjuk szeretettel vissza.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.05.05. 12:24:13

Az átigazolási szezon még nem kezdődött el, de az már most fix, hogy Montoya, Bartra és Muniesa is a felnőtt kerethez fog tartozni ősztől ( ha jól emlékszem ). Fontás is felépül, ergo nem fogunk középhátvédet venni, mert 7 khv nem igazán szükséges. Nekem tetszik ez a hozzáállás, a fiatalok bizonyítsanak, ez a lényege a koncepciónknak, a fiatalokat kell beépíteni a csapatba. Igen, egy balhátvéd kell, aki Jordi Alba lesz szerintem, Alaba tényleg jó, de szerintem most nagyon felment az ára, Bale-ről még beszélni sem érdemes. Csatársorba nem kell senki, ha nem lesz ennyit sérült az összes csatárunk, akkor tökély. Messi, Alexis, Pedro, Villa, Cuenca, Afellay, általában ennyi támadóval szoktunk egy idényt lejátszani, plusz ugye Cesc.

Szóval szerintem csak akkor kell igazolnunk bárhova is ( balhátvéd kivételével ), ha távozik vki, pl Keita. Oké, hogy kell a változás, de talán a sikeredzőnk távozása elég nagy újítás lesz még akkor is, ha a segédje jön a helyére.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.05.05. 12:21:23

lluisllach89 írta:Jövőre: Neuer - Alves, Thiago Silva, Piqué, Bale - Fabregas, Götze, Iniesta - Agüero, Messi, RVP. El kell adni Puyolt, Mascheranot, Xavit, Pedrot, Abidalt, Adrianot, Sergiot, Keitát, Villat. Bevételünk is lenne, meg motivált lenne mindenki.
:lol:

sztem már piqué és alves sem való ide, nem eléggé motiváltak. am8ugy teljesen egyetértek a kezdőddel! :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.05.05. 12:12:55

Egy középhátvéd és egy balbekk kell szvsz.
a többi nem létszükség.
Persze egy gólvágó támadó se lenne rossz,de nevet nem tudnék mondani. viszont a védelem megerősítése fontos lenne.

Alba balbekknek szerintem fix érkező,más nem nagyon jöhet szóba. Bale drága,nem is igazán végő, Alabát meg egy ilyen szezon után nem hiszem hogy elengednék emberi áron. Középhátvédnek Thiago Silva nálam az elsődleges opció, de bárki jön,biztosan meg lesz az oka,hogy miért ő.
Neymart nem szeretném itt látni (még,de lehet sosem),Agüero egy álom lenne,de ő sztornó. Llorente-re lehet sansz,de ő is rizikós,bár a Bilbaoban elég jól teszi a labdát,nem csak befejelgeti a helyzeteket.

Nehéz kérdések,de mondom,a védelmet erősítsük meg,elől azért egy Messi,Villa,Sánchez,PEdro négyes kiegészülve a fiatalokkal elég lehet. Kp-ról nem is beszélve.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2012.05.05. 12:07:12

Még vége sincs a szezonnak de már rengeteg név felmerült.

Khv: Thiago Silva , David Luiz , Vertongen

Bhv: Alba , Bale , Alaba

Vkp: Javi Martinez , Capoue

Támadó: Llorente , Rvp ,Neymar , Adrian , Giovinco

Talán nem hagytam ki senkit.Eddig szimpatikus nevek, Van Persie-n kívül mindenki őt még ha ingyen adnák se szeretném itt látni , bár jó játékos ezt nem vitatom. Szerintem min 3 igazolás lesz és kell is annyi ha vissza akarjuk szerezni a bajnoki címet. De nem biztos hogy a nagy nevű játékosok kellenek.
Avatar
Boccantoka
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.02.19. 16:56:20
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.05.05. 11:53:22

lluisllach89 írta:Jövőre: Neuer - Alves, Thiago Silva, Piqué, Bale - Fabregas, Götze, Iniesta - Agüero, Messi, RVP. El kell adni Puyolt, Mascheranot, Xavit, Pedrot, Abidalt, Adrianot, Sergiot, Keitát, Villat. Bevételünk is lenne, meg motivált lenne mindenki.
Én Messit is eladnám, a malagának is, csak 3-at rúgott nem tudom mi van vele, és megvennénk Neymart helyette . :lol:
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.05.05. 11:50:09

lluisllach89 írta:Jövőre: Neuer - Alves, Thiago Silva, Piqué, Bale - Fabregas, Götze, Iniesta - Agüero, Messi, RVP. El kell adni Puyolt, Mascheranot, Xavit, Pedrot, Abidalt, Adrianot, Sergiot, Keitát, Villat. Bevételünk is lenne, meg motivált lenne mindenki.
Akkor ehhez mit szóltok:Váldes,Alves,Luiz,Piqúé,Alaba vagy J.Alba,Busquets,Xavi,Iniesta,Messi,Neymar,Sánchez.
8) Ha Neymar biznisz nem jönne össze akkor:J.Rodriguez,Cavani vagy Hulk. :lol:
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára K900 2012.05.05. 11:57:09-kor.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5165
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.05.05. 11:49:55

LG írta: Sztem erősen ironikus a hsz.
Igen, rájöttem azóta :lol:
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21121
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.05. 11:47:24

soadroli írta:
lluisllach89 írta:Jövőre: Neuer - Alves, Thiago Silva, Piqué, Bale - Fabregas, Götze, Iniesta - Agüero, Messi, RVP. El kell adni Puyolt, Mascheranot, Xavit, Pedrot, Abidalt, Adrianot, Sergiot, Keitát, Villat. Bevételünk is lenne, meg motivált lenne mindenki.
Ez komoly? Adjuk el PUYOLT meg XAVIT? :lol:
Sztem erősen ironikus a hsz.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5165
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.05.05. 11:42:16

lluisllach89 írta:Jövőre: Neuer - Alves, Thiago Silva, Piqué, Bale - Fabregas, Götze, Iniesta - Agüero, Messi, RVP. El kell adni Puyolt, Mascheranot, Xavit, Pedrot, Abidalt, Adrianot, Sergiot, Keitát, Villat. Bevételünk is lenne, meg motivált lenne mindenki.
Ez komoly? Adjuk el PUYOLT meg XAVIT? :lol:
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.05.05. 11:39:34

Jövőre: Neuer - Alves, Thiago Silva, Piqué, Bale - Fabregas, Götze, Iniesta - Agüero, Messi, RVP. El kell adni Puyolt, Mascheranot, Xavit, Pedrot, Abidalt, Adrianot, Sergiot, Keitát, Villat. Bevételünk is lenne, meg motivált lenne mindenki.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.05.05. 11:28:54

tatesz1990 írta:...Számomra az ideális 23 fős keret a következő lenne: Valdés, Pinto - Alves, Adriano, Piqué, Puyol, Thiago Silva, Abidal, Jordi Alba - Busquets, Mascherano, Keita, Xavi, Iniesta, Thiago, Fabregas, Afellay - Messi, Pedro, Alexis, Villa, Agüero, Van Persie
Hát 3 balvédőre nem lesz szükség, meg pénz sem...
pláne úgy nem hogy ha jönne TS, és akkor még nem is említettem az általad felhozott/leírt Agüeró-t, Rvp-t. Erre megint csak anyagi okokra hivatkozva kell fiktív keretet kiáltani, és hát nem hiszem azt sem h ilyen kvalitású játékosok padon csücsülnének...Az Argentin esete meg még komplikáltabb is, hiszen, az At. Mad. játékosa volt!
Tudom azt írtad hogy a ez nem így lesz, csak szeretnéd h így legyen, de azért a valósághoz közelebb álló dolgok felvázolása előnyösebb lenne... :)
már ha nem sértelek meg, mert eszemben sincs! :D
én mondom továbbra is, 2 embert kell igazolni, 1-et közép hátvéd posztra, és egy támadó...
a többit (ha kell) a "b"-sek megoldják....
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
starlovete
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.05.05. 11:04:46
Tartózkodási hely: Lueta
Kapcsolat:

2012.05.05. 11:09:26

Érzésem szerint jót tenne a csapatnak és a játék képének egy kiszámithatatlan szélső, Neymar személye. Lehet azt gondoljátok hogy egos ide oda de lássuk be sokszor a kiszámithatatlan cseleivel sok meccset megnyerhetne nekunk. Kellene valami uj, ő pontosan elég lenne ehhez, akkor már nem csak Messire álnának ki a védők több helyet biztositva ezzel Messinek vagy a másik szélen Sancheznek, mert lássuk be igy ráálnak Messire s akkor már kevesebb gólt tudunk rugni,mindamellett gyors, és gólérzékeny ami a többi csatárjaink mellett nagy előny lenne.
I am the best
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2012.05.05. 11:08:19

Egyet kell értsek a többséggel, miszerint a szezon azon úszott el (ha lehet így fogalmazni, mert bár nem nyertünk se bajnokságot, se Bl-t, ez azért nem volt egy rossz év), hogy nem volt elég hosszú a kispad. Kimagaslóan sok sérülés sújtotta az együttest, emellett pedig a hajrára a kulcsemberek elfáradtak - gondolok itt pl. Messire, Xavira vagy éppen Alvesre. Én is úgy gondolom egy-két új igazolásra szükség van, emellett pedig szinte minden jelenlegi játékost meg kellene tartani (még Keitát és Afellayt is)!

Remélem a vezetőség is posztra szeretne igazolni, méghozzá olyan játékosokat, akik mind stílusban, mind szellemiségben egyeznek a Barcelona filozófiájával.

Középső védőként én is Thiago Silvát mondom, hisz egyértelműen a világ legjobbja ezen a poszton. Okosan képes megjátszani a labdákat, nem csak előre vágja, megbízható és !a levegőben korlátlan úr!

Balhátvédként én is legszívesebben a saját nevelésű Jordi Albát látnám. Beilleszkedési gondjai nem hiszem, hogy lennének, emellett pedig sokoldalú, több poszton bevethető játékos. Vele meglenne a bal oldalon a "Dani Alves".
Ilyen kvalitású szélső védőkkel könnyéden lehet meccs közben szerkezetet váltani lényeges visszaesés nélkül.

A középpályán szerencsére megvagyunk, mind mennyiségben, mind minőségben. Keita kiesése olyan nagy gondot nem okozna, főleg ha Mascheranonak nem kellene folyamatosan középhátvédet játszania. Én viszont nyugodtabb lennék, ha a következő szezonban is alternatíva lenne a padon a mali fiú.

A támadó poszt az egyik legérdekesebb kérdés lehet. Nem lehet tudni mennyi van még Villában a sérülése után (reményeim szerint nagyon sok). Ha rajtam múlna Cuencát páros lábbal repíteném a csapatból. Ő nagyon kevés ide. Tello visszamehetne a 'B' csapathoz, alkalmanként egy-egy kisebb csapat ellen be lehetne vetni, hogy a sztárjaink pihenjenek, de egy teljes szezonon keresztül még nem képes egyenletesen jó teljesítményt nyújtani.
Van Persie igazi klasszis, ő szinte biztosan elférne a csapatban, csak a viselkedésével lehetnek problémák. Tulajdonképpen ha jönne, annak örülnék, de ha nem, akkor sem lennék csalódott.
Agüero az egyik nagy kedvencem, ő még inkább idevaló lenne, mint RvP, de a Cityből szinte lehetetlen küldetés normál áron és fizetésért elhozni.

Számomra az ideális 23 fős keret a következő lenne: Valdés, Pinto - Alves, Adriano, Piqué, Puyol, Thiago Silva, Abidal, Jordi Alba - Busquets, Mascherano, Keita, Xavi, Iniesta, Thiago, Fabregas, Afellay - Messi, Pedro, Alexis, Villa, Agüero, Van Persie
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.05.05. 10:25:55

LG írta:
maister6000cm3 írta:
On:
Simán nem kell senki ide, csak a szisztémán kell változtatni. Kötöttebb alakzat, több labda nélküli mozgás, kevés passzos gyors támadásvezetés stb... Még a 4-3-3 vagy 3-4-3-on se nagyon kell változtatni. Szimplán csak lejárt a totális futball ideje... Sajnos :/
Sztem erről szó sincs, nincs baj a szisztémánkkal, ebben a szezonban is simán megvolt mindenre az esélyünk, apróságokon múlott csupán nagyobb változások nem kellenek. Én pont, h inkább 1-2 igazolásban látom a megoldást. Szvsz a legnagyobb érvágás Abidal kiesése. Ő vele egy világklasszis középső és balhátvédet vesztettünk. Úgy gondolom, h őt egy személlyel nem lehet pótolni, kell egy középső, és egy balhátvéd is. Sokan azt mondjátok, h nem kell középső védő, pedig idén épp ott voltak nagy problémák a kritikus meccseken. Pique az elmúlt 2 szezonban szinte csak keresi önmagát, Puyol nagyszerű még mindig, de azért fiatalabb már nem lesz, ráadásul elég sokat volt sérült is az utóbbi időben. Masch. jól megoldja a poszton általában, de néha azért meglátszódik, h nem az az eredeti posztja.
Nagyrészt én is így gondolom.
Abidal hiányáról csak annyit, hogy mindenki nézze meg a Chelsea meg a Real elleni kapott gólokat, orbitális helyezkedési hibák előzték meg ezeket a szituációkat. Teljesen biztos vagyok benne, ha Abidal nem esik ki, mi megyünk tovább az angolok ellen. De hogy a második Real gól sincs, az is tuti, főleg, ha középen játszik Abidal.
Nagyon sajnálnám, ha nem lenne többet, kíváncsi lennék, erről vannak-e információk.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.05.05. 10:20:34

mess2009 írta:olvasom itt, Agüero nevét?! bizony, bizony!! ez a srác itt volt az orrunk előtt, csakúgy mint Özil annak idején! szóval Guardiola nagy mellé nyúlásai az igazolások terén, itt is tetten érhető!(mármint, hogy kit nem vettünk meg?!) merthogy szerintem(bárhogy fáj is!) Özil jobb mint Fabregas, és Agüero is jobb mint Villa.
Özil a kispad végén, valahol a gyúró és a vizes fiú között ülne. Jó focista, de erre a középpályára nem látom hogyan/hova férne be. Sztem Fabregas képzettebb, tehetségesebb, jobb játékos...és saját nevelés.

Agüero nekem kétarcú játékos, nagyon rapszodikus a teljesítménye, igaz, sok gólt lő. Anno Villa mellett sokkal több érv volt, az első szezonja jól is sikerült, a többit meglátjuk. Középen kéne játszatni, Alexist meg a szélen, Messi meg azt csinálhat a pályán, amit eddig: bármit!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.05.05. 09:08:27

olvasom itt, Agüero nevét?! bizony, bizony!! ez a srác itt volt az orrunk előtt, csakúgy mint Özil annak idején! szóval Guardiola nagy mellé nyúlásai az igazolások terén, itt is tetten érhető!(mármint, hogy kit nem vettünk meg?!) merthogy szerintem(bárhogy fáj is!) Özil jobb mint Fabregas, és Agüero is jobb mint Villa.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.05. 08:42:36

fanbarca írta:
tomabence írta: Ezt így, gondolom a Real elleni 2 meccs alapján szűrted le :D ?!?!
Szoktam én nézni Bayern meccseket és többnyire szép dolgokat csinál a fiú. Kézbe veszi a stábunk és mindjárt jó lesz. Jöhet Alaba is, Alba is, csak Bale ne jöjjön. Drága és nem is illik ide a játéka.
Így van: Bale NEM!!! Ahogy remélem RvP sem!!!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.05.05. 08:29:58

tomabence írta: Ezt így, gondolom a Real elleni 2 meccs alapján szűrted le :D ?!?!
Szoktam én nézni Bayern meccseket és többnyire szép dolgokat csinál a fiú. Kézbe veszi a stábunk és mindjárt jó lesz. Jöhet Alaba is, Alba is, csak Bale ne jöjjön. Drága és nem is illik ide a játéka.
més que un club
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.05.05. 08:24:11

fanbarca írta:http://www.hatharom.hu/article/7b3ccf-a ... rcelonaban

Bárcsak! :D Bocsi, ha már linkelte valaki. Nagyon örülnék az osztrák kissrácnak. Tényleg. Nagyon nagy játékos válhat belőle, gyors, technikus és precíz. :D
Fú, ennek én kegyetlenül örülnék. Sokat nézek Bayern meccset, és ő a kedvencem. Mondjuk szerintem nem feltétlen balhátvédként kéne játszatni, mert egy sokkal támadószelleműbb játékos, de annak sem rossz. Nagy kár, hogy a BL-döntőn nem játszhat, nagyon szívesen néztem volna ott is.
De gyanítom, hogy ebből az igazolásból nem lesz semmi, ez is inkább az álom kategória, mert ügyes, meg technikás, de még nagyon nem bizonyított semmit. Mindenesetre én örülnék neki, persze csak tartalék szintén.
Válasz küldése