Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.05.05. 10:25:55

LG írta:
maister6000cm3 írta:
On:
Simán nem kell senki ide, csak a szisztémán kell változtatni. Kötöttebb alakzat, több labda nélküli mozgás, kevés passzos gyors támadásvezetés stb... Még a 4-3-3 vagy 3-4-3-on se nagyon kell változtatni. Szimplán csak lejárt a totális futball ideje... Sajnos :/
Sztem erről szó sincs, nincs baj a szisztémánkkal, ebben a szezonban is simán megvolt mindenre az esélyünk, apróságokon múlott csupán nagyobb változások nem kellenek. Én pont, h inkább 1-2 igazolásban látom a megoldást. Szvsz a legnagyobb érvágás Abidal kiesése. Ő vele egy világklasszis középső és balhátvédet vesztettünk. Úgy gondolom, h őt egy személlyel nem lehet pótolni, kell egy középső, és egy balhátvéd is. Sokan azt mondjátok, h nem kell középső védő, pedig idén épp ott voltak nagy problémák a kritikus meccseken. Pique az elmúlt 2 szezonban szinte csak keresi önmagát, Puyol nagyszerű még mindig, de azért fiatalabb már nem lesz, ráadásul elég sokat volt sérült is az utóbbi időben. Masch. jól megoldja a poszton általában, de néha azért meglátszódik, h nem az az eredeti posztja.
Nagyrészt én is így gondolom.
Abidal hiányáról csak annyit, hogy mindenki nézze meg a Chelsea meg a Real elleni kapott gólokat, orbitális helyezkedési hibák előzték meg ezeket a szituációkat. Teljesen biztos vagyok benne, ha Abidal nem esik ki, mi megyünk tovább az angolok ellen. De hogy a második Real gól sincs, az is tuti, főleg, ha középen játszik Abidal.
Nagyon sajnálnám, ha nem lenne többet, kíváncsi lennék, erről vannak-e információk.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.05.05. 10:20:34

mess2009 írta:olvasom itt, Agüero nevét?! bizony, bizony!! ez a srác itt volt az orrunk előtt, csakúgy mint Özil annak idején! szóval Guardiola nagy mellé nyúlásai az igazolások terén, itt is tetten érhető!(mármint, hogy kit nem vettünk meg?!) merthogy szerintem(bárhogy fáj is!) Özil jobb mint Fabregas, és Agüero is jobb mint Villa.
Özil a kispad végén, valahol a gyúró és a vizes fiú között ülne. Jó focista, de erre a középpályára nem látom hogyan/hova férne be. Sztem Fabregas képzettebb, tehetségesebb, jobb játékos...és saját nevelés.

Agüero nekem kétarcú játékos, nagyon rapszodikus a teljesítménye, igaz, sok gólt lő. Anno Villa mellett sokkal több érv volt, az első szezonja jól is sikerült, a többit meglátjuk. Középen kéne játszatni, Alexist meg a szélen, Messi meg azt csinálhat a pályán, amit eddig: bármit!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.05.05. 09:08:27

olvasom itt, Agüero nevét?! bizony, bizony!! ez a srác itt volt az orrunk előtt, csakúgy mint Özil annak idején! szóval Guardiola nagy mellé nyúlásai az igazolások terén, itt is tetten érhető!(mármint, hogy kit nem vettünk meg?!) merthogy szerintem(bárhogy fáj is!) Özil jobb mint Fabregas, és Agüero is jobb mint Villa.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.05. 08:42:36

fanbarca írta:
tomabence írta: Ezt így, gondolom a Real elleni 2 meccs alapján szűrted le :D ?!?!
Szoktam én nézni Bayern meccseket és többnyire szép dolgokat csinál a fiú. Kézbe veszi a stábunk és mindjárt jó lesz. Jöhet Alaba is, Alba is, csak Bale ne jöjjön. Drága és nem is illik ide a játéka.
Így van: Bale NEM!!! Ahogy remélem RvP sem!!!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.05.05. 08:29:58

tomabence írta: Ezt így, gondolom a Real elleni 2 meccs alapján szűrted le :D ?!?!
Szoktam én nézni Bayern meccseket és többnyire szép dolgokat csinál a fiú. Kézbe veszi a stábunk és mindjárt jó lesz. Jöhet Alaba is, Alba is, csak Bale ne jöjjön. Drága és nem is illik ide a játéka.
més que un club
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.05.05. 08:24:11

fanbarca írta:http://www.hatharom.hu/article/7b3ccf-a ... rcelonaban

Bárcsak! :D Bocsi, ha már linkelte valaki. Nagyon örülnék az osztrák kissrácnak. Tényleg. Nagyon nagy játékos válhat belőle, gyors, technikus és precíz. :D
Fú, ennek én kegyetlenül örülnék. Sokat nézek Bayern meccset, és ő a kedvencem. Mondjuk szerintem nem feltétlen balhátvédként kéne játszatni, mert egy sokkal támadószelleműbb játékos, de annak sem rossz. Nagy kár, hogy a BL-döntőn nem játszhat, nagyon szívesen néztem volna ott is.
De gyanítom, hogy ebből az igazolásból nem lesz semmi, ez is inkább az álom kategória, mert ügyes, meg technikás, de még nagyon nem bizonyított semmit. Mindenesetre én örülnék neki, persze csak tartalék szintén.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.05. 08:14:31

Ezt a Capoue-t Ti védőnek számoljátok? Elvileg ő CDM- nem? Kb, mint Yaya és pont úgy is játszik, ami nem kellett a csapatnak. Persze Pep távozásával ez megváltozhat, de karakterében hasonló, mint yaya. Talán még technikásabb
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.05.04. 22:05:17

Verthongenről nem tudok mit mondani, mert nem láttam sokat!
D.Luíz nem hinném h árában ellehetne hozni, amennyit kérnek érte az meg irreális! Játéka alapján 1 misét megérne!:)
Thiago Silva lehet befutó, de ő is csak azért, mert Ugye Ibra ára ott van még az olaszoknál! Plussz kéne nekik Keita, és hát annak ellenére hogy szabadon igazolható lesz, valahogy bevonjuk! J. Alba játéka szerintem beleillene ebbe a szisztémába, Katalán, saját nevelésű, előre-hátra elég jó! Lojalitása az előbb említettek miatt adott, és ráadásul a 20-as évei elején jár!:)
Előre, isten őrizz Neymartól(eggyelőre) Előszőr mutassa meg mit tud egy Portugál, Holland, Francia bajnokságban, és aztán meglátjuk...De nem hiszem h a Braziliai vb-ig(ez a rövidités most nem a Végbél rövidítése:) )elengednék őt!
RVP jó lenne, belesimulna a játékba, kérdés h mennyire viselné el a szélen való játékot...
Ezenkívül jön még Montoya, Muniesa...
Javi Martínezről még majd késöbb!
Keita távozásával előtérbe kerülhet a kis Dos Santos játéka...
vagy a Villas-Boas távozása óta rendkívül mellékelt Roumeu... visszahozatala...(érte kár lenne)
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
mekkora
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2009.06.11. 16:02:57
Tartózkodási hely: Magyarország

2012.05.04. 21:16:55

fanbarca írta:http://www.hatharom.hu/article/7b3ccf-a ... rcelonaban

Bárcsak! :D Bocsi, ha már linkelte valaki. Nagyon örülnék az osztrák kissrácnak. Tényleg. Nagyon nagy játékos válhat belőle, gyors, technikus és precíz. :D
Én személy szerint undorodok ettől az igazolástól és rémálmaim válnának valóra ha őt a számomra kedvesebb FCB csapatban látnám !
Ma 3 órát álltam a parkolni tilos zónában, holnap megpróbálom ugyanezt autóval .
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.04. 21:15:28

olvasom, h Keita állítólag ingyen mehet??? nem bánnám, ha nem így lenne. jó kiegészítő ember és szükség van rá a padon.
alaba nem lenne rossz, de én inkább jordi albát favorizálnám, talán mert őt jobban ismerem (többet láttam), alabát meg kb. 2 meccsen... plusz alba spanyol!
középen necces a helyzet, mert elvileg a puyol-masch-piqué-abidal négyes megoldja hátul, de puyolnak sokat kopott a gyorsasága, masch bár fantasztikus, de nem az eredeti posztja, abidallal ki tudja mi lesz, piqué meg nem igazán van formában. vagyis nevek alapján bomba erős védelmünk van, de mégis... :?
neymarért, meg cavaniért nemtom miért vannak sokan odáig... főleg neymar! drága pados lenne... és nem is biztos, hogy bejönne neki ilyen fiatalon európa, főleg, hogy nem hinném, hogy folyamatosan játszana...
nekünk olyan játékos kéne, mint pl. agüero, aki univerzális támadó. persze ő mozdíthatatlan... :?
Avatar
tomabence
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2008.07.06. 21:53:15
Tartózkodási hely: Csongrád

2012.05.04. 21:11:40

fanbarca írta:http://www.hatharom.hu/article/7b3ccf-a ... rcelonaban

Bárcsak! :D Bocsi, ha már linkelte valaki. Nagyon örülnék az osztrák kissrácnak. Tényleg. Nagyon nagy játékos válhat belőle, gyors, technikus és precíz. :D
Ezt így, gondolom a Real elleni 2 meccs alapján szűrted le :D ?!?!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.05.04. 20:40:23

http://www.hatharom.hu/article/7b3ccf-a ... rcelonaban

Bárcsak! :D Bocsi, ha már linkelte valaki. Nagyon örülnék az osztrák kissrácnak. Tényleg. Nagyon nagy játékos válhat belőle, gyors, technikus és precíz. :D
més que un club
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.05.04. 17:43:21

http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/04 ... hoz_igazol

Vertonghen vagy David Luiz kellene sztem a védelem közepére.A balvédő posztra pedig J.Alba és hátul megvagyunk. 8) Csatárnak meg Neymar vagy Cavani közül jöhetne valaki, és akkor készen is lennénk a következő idényre. :lol: :lol:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.04. 17:04:10

maister6000cm3 írta:
On:
Simán nem kell senki ide, csak a szisztémán kell változtatni. Kötöttebb alakzat, több labda nélküli mozgás, kevés passzos gyors támadásvezetés stb... Még a 4-3-3 vagy 3-4-3-on se nagyon kell változtatni. Szimplán csak lejárt a totális futball ideje... Sajnos :/
Sztem erről szó sincs, nincs baj a szisztémánkkal, ebben a szezonban is simán megvolt mindenre az esélyünk, apróságokon múlott csupán nagyobb változások nem kellenek. Én pont, h inkább 1-2 igazolásban látom a megoldást. Szvsz a legnagyobb érvágás Abidal kiesése. Ő vele egy világklasszis középső és balhátvédet vesztettünk. Úgy gondolom, h őt egy személlyel nem lehet pótolni, kell egy középső, és egy balhátvéd is. Sokan azt mondjátok, h nem kell középső védő, pedig idén épp ott voltak nagy problémák a kritikus meccseken. Pique az elmúlt 2 szezonban szinte csak keresi önmagát, Puyol nagyszerű még mindig, de azért fiatalabb már nem lesz, ráadásul elég sokat volt sérült is az utóbbi időben. Masch. jól megoldja a poszton általában, de néha azért meglátszódik, h nem az az eredeti posztja.
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.05.04. 15:58:22

a nyáron szabadúszó leszek, úgyhogy lehet engem is felkeresnek. :)
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2012.05.04. 15:56:31

Off:
Kezdődik, kezdődik... :D
Egyébként csatár így csatár úgy, nehogy még a végén befigyeljen Torres 50milla+Pedrito+Messi bal nagylábujjkörméért... :D

Vicc of category :D

On:
Simán nem kell senki ide, csak a szisztémán kell változtatni. Kötöttebb alakzat, több labda nélküli mozgás, kevés passzos gyors támadásvezetés stb... Még a 4-3-3 vagy 3-4-3-on se nagyon kell változtatni. Szimplán csak lejárt a totális futball ideje... Sajnos :/
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.04. 15:44:01

albicelesteX írta:Unom már,hogy aki egy egyenest tud rúgni a bőrbe azt leigazolja a Barca...Gyakorlatilag mindenkivel összehozzák a csapatot,már előre félek a nyártól,mert még a szezon véget sem ért az igazolási időszak el sem kezdődött és gyakorlatilag mindenhonnan ez folyik... :?
Ez így van, és bizony még augusztus vége elég messze van, szóval addig még egy 20-30 név felmerül biztos. :lol: Főleg, h még egy EB is lesz...
Remélem a valós helyzet az, h Titoék már pontosan eldöntötték, h kire/kikre van szükségük, és nagyon gyorsan meg is szerezzük őket, utána hátra lehet dőlni.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.05.04. 15:34:32

barca99 írta:
Bestbarca írta:Hát azért elég sokszor volt sérült ha visszagondolunk,és mellette nem egyszer úgy volt pályán,hogy játszik,de nem 100%os...Okés lehet kicsit erős az üvegbokájú kifejezés,de azért számíthatunk rá,hogy nem egyszer lesz sérült,vagy nem 100%os formában...
Nem tudom, hogy milyen alternatív univerzumban élsz, mióta a felnőtt keret tagja, egyszer fordult elő, hogy két egymást követő bajnokin ne játsszon, amikor még tétje van a dolognak (mert mondjuk tavaly sem játszott az utolsó két bajnokin, de akkor már bajnok volt a csapat). Szóval négy év alatt még nem volt komoly sérülése (kopp-kopp), átlagban játszik 30 bajnokin, nem értem a problémádat.
A fő problémám nem ott van,hogy hányszor nem elérhető...A baj ott van,hogy sokszor ott van,de látszik rajta,hogy nem 100%os,és pont ezért nem játszik jól...Az utóbbi években mindíg játszania kellett,sokszor mint védő is ugye,úgy alakultak a sérülések, a keret...Nagyon sokszor lehozta a sport,meg az elmundo,hogy nem biztos játszani fog,külön edzett,nem 100%os,végül mindíg ott volt de sokszor ez látszott rajta...Nem volt lehetőség hogy normálisan kipihenje a sérüléseit,mindíg jtászani kellett...Ezért mondom,hogy azért tuti jópár meccsen nem lesz 100%os állapotban,és olyankor jobb lenne ha tud pihenni és lenne helyett vki aki tudja pótolni...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.04. 15:31:42

albicelesteX írta:Unom már,hogy aki egy egyenest tud rúgni a bőrbe azt leigazolja a Barca...Gyakorlatilag mindenkivel összehozzák a csapatot,már előre félek a nyártól,mert még a szezon véget sem ért az igazolási időszak el sem kezdődött és gyakorlatilag mindenhonnan ez folyik... :?
Persze, főleg hogy most nem mi nyertünk mindent, és edzőposzton is változás volt...
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.05.04. 15:26:42

Unom már,hogy aki egy egyenest tud rúgni a bőrbe azt leigazolja a Barca...Gyakorlatilag mindenkivel összehozzák a csapatot,már előre félek a nyártól,mert még a szezon véget sem ért az igazolási időszak el sem kezdődött és gyakorlatilag mindenhonnan ez folyik... :?
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.04. 15:23:24

Hát azért Busi akármennyit fetreng, meg akármennyire vékonydongájú, rá nem lehet mondani hogy sérülékeny szerintem. Én nem vennék kp-ra senkit külön. Max Romeu az, akiért pénzt adnék, ha ő nem akkor JDS. Keita úgysem játszott sokat idén. Rajta kívül Jordi Alba aztán jónapot kivánok.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.05.04. 15:22:50

Bestbarca írta:Hát azért elég sokszor volt sérült ha visszagondolunk,és mellette nem egyszer úgy volt pályán,hogy játszik,de nem 100%os...Okés lehet kicsit erős az üvegbokájú kifejezés,de azért számíthatunk rá,hogy nem egyszer lesz sérült,vagy nem 100%os formában...
Nem tudom, hogy milyen alternatív univerzumban élsz, mióta a felnőtt keret tagja, egyszer fordult elő, hogy két egymást követő bajnokin ne játsszon, amikor még tétje van a dolognak (mert mondjuk tavaly sem játszott az utolsó két bajnokin, de akkor már bajnok volt a csapat). Szóval négy év alatt még nem volt komoly sérülése (kopp-kopp), átlagban játszik 30 bajnokin, nem értem a problémádat.
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.05.04. 15:22:29

Hát nemtudom...rengetek hír repked a csapat igazolásaival kapcsolatban,aminek minimum a fele kacsa,de kitudja h melyik az és melyik nem az??? Jordi Alba jönni fog,ez szinte biztos.Annyi helyen írtak már róla,hogyelképzelni nemtudomhogy ő ne jöjjön...Neki nem örülök annyira,mert saját nevelés,meg fiatal,meg törpe meg stb...de mégis,szerintem ő nem megoldás mint balhátvéd...mindenképp kell venni legalább egy balhátvédet,de szerintem nem Albat...inkább hoznám Alabat,mert lehet h ezért sokan megköveznek,de szerintem a jövő egyik legtehetségesebb playere...Univerzális,mert tökéletesen játszik a középpálya közepén,és a védelem bal oldalán is...minimum 2 tüdeje van a gyereknek,de az is lehet h több...idegileg ott van a toppon,legalábbis látva h a Real ellen hogy verte be az első tizit,milyen magabiztossággal,esélyt sem adva Casillasnak...és még csak 19-20 éves körül van a srác...
középre is kéne valaki,oda Silvat emlegetik,és neki maximálisan örülnék is,hisz nálam jelenleg a világ legjobb hátvédje!viszont van egy olyan érzésem,hogy rá nincs esély...

na és a talán legtöbb vitát kiváltó téma:a csatárkérdés...
sokan aztmondják hogy előre nem kell ember mert megvagyunk meg stb...de miért is??? nézzük meg egyenként.:
Messi:no comment...
Pedro:kb. másfél éve nem találja magát...miért hiszitek hogy jövőre majd tutira visszakapjuk a régi Pedrot??? 50-50,maximum...
Villa:Sérülése elött kb.fél évig folyamatosan csak belebotlott a labdákba,lassította a támadásokat,és kihagyta a kihagyhatatlant...most volt egy nagyon súlyos sérülése,ami miatt fél évet kihagyott...mire alapozzátok h Villa jövőre jólesz?
Tello-Cucu: nálam ők is no comment,szerintem nem ütik meg az elvárt szintet,egyikük sem...Cucu okos,és nem rossz plyer,de ide kevés...Tello gyors,de ő sem elég ide,legalábbis stabil kezdőnek semmikép...
Afellay: nem rossz játékos,képességei alapján szerintem lenne helye a csapatban,de a stílusa miatt ugyancsk nem illik a képbe...
Sanchez:rá lehet alapozni,jólesz jövőre!
De ez még mindig csak2 ember...
ha érkezik valaki,akkor én legjobban Adrian-nak,Neymar-nak,vagy esetleg Hulk-nak tudnék örülni...
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.05.04. 15:12:41

barca99 írta:
Bestbarca írta:pláne ha azt nézzük,hogy Busquets üvegbokájú,szal sokszor nem lehet rá számítani
Ezt mire alapozod?
Hát azért elég sokszor volt sérült ha visszagondolunk,és mellette nem egyszer úgy volt pályán,hogy játszik,de nem 100%os...Okés lehet kicsit erős az üvegbokájú kifejezés,de azért számíthatunk rá,hogy nem egyszer lesz sérült,vagy nem 100%os formában...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.05.04. 15:08:55

Bestbarca írta:pláne ha azt nézzük,hogy Busquets üvegbokájú,szal sokszor nem lehet rá számítani
Ezt mire alapozod?
Válasz küldése