Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Daniel Barca
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013.05.06. 15:42:34

2013.05.06. 22:15:41

fanbarca írta:
Barcaman14 írta:Hozzátenném még, hogy Cuenca visszatérésének nagyon örülnék, de erre nem látok sok esélyt és nem is kapna elegendő játéklehetőséget. Pedig szívesebben látnám őt itt és mondjuk Tellot kölcsönben.


Hát én ezzel nehezen tudok egyetérteni. Tello játéka nekem sokkal inkább tetszik, van egy gyors es belevaló csatárunk. Cuencat egyáltalan nem szeretném újra a csapatunkban játszani, annál inkáb Deulofeut, habár ha csatlakozik is a felnőtt kerethez, csak elvétve fog játszani. Tito nem nagyon kedveli..
Ide a bökőt, hogy Cuenca is azt nyomná mint a kis Pedrito .. Telloban legalább van kurázsi, megmeri húzni a szélen, ami általában gólt eredményez. Ellenben Pedroval, aki megkapja és visszarakja. De legalább a védőmunkája remek, nemigaz?
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2013.05.06. 22:02:21

Barcaman14 írta:Hozzátenném még, hogy Cuenca visszatérésének nagyon örülnék, de erre nem látok sok esélyt és nem is kapna elegendő játéklehetőséget. Pedig szívesebben látnám őt itt és mondjuk Tellot kölcsönben.


Hát én ezzel nehezen tudok egyetérteni. Tello játéka nekem sokkal inkább tetszik, van egy gyors es belevaló csatárunk. Cuencat egyáltalan nem szeretném újra a csapatunkban játszani, annál inkáb Deulofeut, habár ha csatlakozik is a felnőtt kerethez, csak elvétve fog játszani. Tito nem nagyon kedveli..
més que un club
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.06. 21:57:18

Capon írta:Már mástól is olvastam és most az Abis hír végén is, hogy keretszűkítés.
Nem értem. Pepnél annyira szűk volt már a keret, hogy utána nem győztük bővíteni azt, most megint szűkítik??? Mi ennek a logikája?
Sztem egyszerűen annyi, h tök felesleges feltölteni a csapatot ilyen dos Santosokkal meg olyan emberekkel, akik szökőévben egyszer játszanak (sajnos most már Abidal is ilyen), csak azért, hogy ki legyen a létszám.
Most is lehet h volt 23-24 játékosunk hivatalosan, de Adriano előbb játszott khv-t, mint Bartra, Cesc előrébb volt a rangsorban csatárként, mint Tello, Sergi Roberto meg többször volt a pályán, mint JdS. Tök felesleges ezért a lelátóra ültetni 2-3 embert hetente, miközben látszott tavaly, h amikor problémák vannak, egyszerűen csak elő kell húzni a fiatalokat a B keretből.

(Mondjuk ennek az egésznek pont ellentmond az, hogy jön fel idény végén Rafinha és Roberto, és pont a megtépázott védősorban szűkítenek keretet, de ez már legyen a vezetés problémája)
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.05.06. 21:47:01

S.Agüero írta: :lol: :lol: :lol:
Imádlak.
Szerintem is adjuk vissza Cescet az Arsenalnak 20-ért, kár, hogy két éve vettük tőlük 40-ért. :lol:
Alexist eladni...
Te tudod miről beszélsz?
Akkor még nem volt a csapat szimpatizánsa, honnan tudná...
Alexis eladása hiba lenne. Benne van a potenciál, csak nem tudják előhozni. Jövő év lehetne neki egy lehetőség, egy utolsó. Más is kapott már ennyit, ő miért ne? Jelenleg Pedro a legnagyobb gát a támadószekcióban.
----
Abidal meg nem tud már úgy játszani? Ezt melyik meccsen láttad? Mert ugye olyan sokon nem szerepelt... Kiegészítő embernek pont tökéletes, ha nem is csúcsformában játszik. Jó, hogy nem vesznek ide 20 millióért valakit még a padra is...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.06. 21:38:24

sörvirsli írta:
S.Agüero írta: Alexist eladni...
Láttad te ezen szezon jó részében őket játszani?
Hallottad hányszor fütyülte ki Fabregast a Camp Nou közönsége?
Te tudod miről beszélsz? :)
Viszont láthattad, hogy ha jobban érzi magát a pályán, mikre képes. Utolsó 8 meccsén 5 gól és 6 gólpassz + mezőnymunka. Mindegyik meccset végig robotolja. Amúgy sem érné meg eladni, ahogy Fabregast sem.
Cescnek tavasszal most sem igazán ment, de még így is az egyik legeredményesebb játékosunk.
Mindegy, vegyünk akkor helyükre embereket, aztán ha nem váltják be az ígéreteket, adjuk el őket 1 év múlva... :roll:

Amúgy az első kérdésed meg eléggé értelmezhetetlen. :)
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.06. 21:09:59

S.Agüero írta: Alexist eladni...
Láttad te ezen szezon jó részében őket játszani?
Hallottad hányszor fütyülte ki Fabregast a Camp Nou közönsége?
Te tudod miről beszélsz? :)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.06. 21:01:34

sörvirsli írta:Valdest most kell eladni amíg kapunk érte lóvét,kapust előbb-utóbb úgy is találni kell,szóval inkább előbb és Viki eladása miatt kb ingyen lenne.
Abidal és Villa sajnos már nem tudnak úgy játszani mint a sérülés/betegség előtt.
Abidal ugye ingyen távozik,Villáért még simán lehet 10-20 milliót kapni,hiába,hogy nincs épp a csúcson,akkor is egy spanyol válogatott gólrekorderről van szó.
A kölcsönadottak úgy is mind mennek a levesbe,Alexisér kb 20-25misi várható.
De jó lenne ha Fabregas is tiplizne,az Arsenal úgy is oda van érte,ő is megérne kb egy 20ast.
Pedro innen fog nyugdíjba menni ez borítékolható.
Tény,hogy ők is tagjai(voltak) a világverő Barcának,de még a legjobb versenyautók is kerékcserére szorulnak néha.
:lol: :lol: :lol:
Imádlak.
Szerintem is adjuk vissza Cescet az Arsenalnak 20-ért, kár, hogy két éve vettük tőlük 40-ért. :lol:
Alexist eladni...
Te tudod miről beszélsz?
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.06. 21:00:21

Már mástól is olvastam és most az Abis hír végén is, hogy keretszűkítés.
Nem értem. Pepnél annyira szűk volt már a keret, hogy utána nem győztük bővíteni azt, most megint szűkítik??? Mi ennek a logikája?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2013.05.06. 21:01:49-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.06. 19:18:08

sörvirsli írta:Alexisér kb 20-25misi várható.
Nem értem miért kéne eladnunk Alexist?! Akinek nem igazán lesz helye a keretben a támadóink közül az Villa. Mindezt most úgy írom, hogy Neymart már belekalkulálom a jövőévi keretbe, mert több mint valószínű, hogy érkezni fog.
Villa már a korban is benne van és idén még talán kaphatunk érte egy viszonylag jó kis összeget és ő is jobban jár ha elmegy.

Így tehát maradna: Messi,Pedro,Alexis,Tello és ugye valószínűleg Neymar. Ez 6 támadót jelent, ehhez még jön elvileg Deulofeu, akinek a következő idénye azért még arról fog szólni, hogy fokozottan beépítsük. Tehát ha eladnánk Alexist, akkor azért keletkezne egy kisebb űr elől, ezért nem látom értelmét. Ráadásul észrevehetően egyre jobban teljesít, én mindenképp adnék neki még 1 évet.

Hozzátenném még, hogy Cuenca visszatérésének nagyon örülnék, de erre nem látok sok esélyt és nem is kapna elegendő játéklehetőséget. Pedig szívesebben látnám őt itt és mondjuk Tellot kölcsönben.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.06. 18:19:59

Valdest most kell eladni amíg kapunk érte lóvét,kapust előbb-utóbb úgy is találni kell,szóval inkább előbb és Viki eladása miatt kb ingyen lenne.
Abidal és Villa sajnos már nem tudnak úgy játszani mint a sérülés/betegség előtt.
Abidal ugye ingyen távozik,Villáért még simán lehet 10-20 milliót kapni,hiába,hogy nincs épp a csúcson,akkor is egy spanyol válogatott gólrekorderről van szó.
A kölcsönadottak úgy is mind mennek a levesbe,Alexisér kb 20-25misi várható.
De jó lenne ha Fabregas is tiplizne,az Arsenal úgy is oda van érte,ő is megérne kb egy 20ast.
Pedro innen fog nyugdíjba menni ez borítékolható.
Tény,hogy ők is tagjai(voltak) a világverő Barcának,de még a legjobb versenyautók is kerékcserére szorulnak néha.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7445
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.06. 18:16:02

ab1daL írta:
Akikét eladnék: Valdés, Villa, Jonathan dos Santos. Bár igazából, ha Villa vállalná, hogy csak elvétve kap szerepet, itt tartanám. Lejjebb a keret leírásánál majd elmondom miért.
Villa ha jól tudom kerek-perec megmondta, hogy nem kíván ilyen szerepkörben maradni, ami jogos, ha kint akar lenni a vb-n.
Nem tudom miért nem látja be a vezetőség, hogy ezek a kölcsönadások feleslegesek. Esetleg nincs már rá szükségük és talán feljebb tudják verni az árukat. Amúgy Muniesa nem úgy volt, hogy szezon végén végleg elköszön? Az sem fér a fejembe, miért kell minden nyáron 3 fiatalnak profi szerződést adni. Szinte 0 játéklehetőség, ami az ő korukban elengedhetetlen, a B csapatból is fel lehet hozni őket egy-egy meccsre. Bartra se jutott volna szóhoz, ha nincs ez a sérüléshullám.
Song 19 milla volt, bár lehet, hogy fontban számolva. Ennyiért mindenképp megérte, ha hosszútávon akarunk vele számolni.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.06. 18:11:03

Bojan Krkic írta:
S.Agüero írta:Song? Miért, szerinted ő egy rossz igazolás volt? Vagy szerinted ő már jövőre távozni fog? Nagyon remélem, hogy nem...
Nem,nem mondtam hogy rossz,tetszik a mutatott játéka és én is azt mondom hogy akkor maradjon. Viszont nézzünk magunkba és lássuk be hogy már akkor tudtunk hogy ez a poszt bizony Busquets-é és én a cserepadra nem költenék 25 milliót(ugye annyi volt) annak fényében hogy Rossell a nyomtatópatronokon spórol.Csak kapásból tudnék mondani 4 embert akik ezt a poszt az övék vagy meg tudják játszani.(Fabre,dosSantos,Mascherano+Busquets) És azon az alapon ahogy középpályásokkal csatárt és védőt is játszatunk,még több prioritásunk van.
19 volt egyébként, és azért itt a szezon második felében elég sok lehetőséget kapott. Be kellett illeszkednie. Persze tudom, hogy azért volt sokat kezdőben, mert már eldőlt a bajnokság, de ez is jó annak, hogy tapasztalatot szerezzen stb... Jövőre akár már a meccsek harmadán játszhat, bár nem vagyok benne biztos, hogy az év végén ez nem lesz meg most.
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2013.05.06. 17:58:56

S.Agüero írta:Song? Miért, szerinted ő egy rossz igazolás volt? Vagy szerinted ő már jövőre távozni fog? Nagyon remélem, hogy nem...
Nem,nem mondtam hogy rossz,tetszik a mutatott játéka és én is azt mondom hogy akkor maradjon. Viszont nézzünk magunkba és lássuk be hogy már akkor tudtunk hogy ez a poszt bizony Busquets-é és én a cserepadra nem költenék 25 milliót(ugye annyi volt) annak fényében hogy Rossell a nyomtatópatronokon spórol.Csak kapásból tudnék mondani 4 embert akik ezt a poszt az övék vagy meg tudják játszani.(Fabre,dosSantos,Mascherano+Busquets) És azon az alapon ahogy középpályásokkal csatárt és védőt is játszatunk,még több prioritásunk van.
FC Barcelona!
ABIDAL!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.06. 17:46:04

Song? Miért, szerinted ő egy rossz igazolás volt? Vagy szerinted ő már jövőre távozni fog? Nagyon remélem, hogy nem...
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2013.05.06. 17:33:12

S.Agüero írta:
Bojan Krkic írta:A vezetőség az utóbbi években híres arról hogy ergya a transzfer stratégiája.
Minden évben sikerül megvásárolnunk valami "hűdejajjdenagyon" játékost arany áron,jobb esetben marad 1+1 évig. Abidalnak mindenképp maradnia kell,a cserék közt fix pont lenne.
Mondanál ilyenre egy példát tavalyról? :) :roll:
Direkt írtam azt hogy "években" :wink: De ha annyira ragaszkodsz hozzá akkor Song
FC Barcelona!
ABIDAL!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.06. 17:31:00

Bojan Krkic írta:A vezetőség az utóbbi években híres arról hogy ergya a transzfer stratégiája.
Minden évben sikerül megvásárolnunk valami "hűdejajjdenagyon" játékost arany áron,jobb esetben marad 1+1 évig. Abidalnak mindenképp maradnia kell,a cserék közt fix pont lenne.
Mondanál ilyenre egy példát tavalyról? :) :roll:
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2013.05.06. 17:25:30

A vezetőség az utóbbi években híres arról hogy ergya a transzfer stratégiája.
Minden évben sikerül megvásárolnunk valami "hűdejajjdenagyon" játékost arany áron,jobb esetben marad 1+1 évig. Abidalnak mindenképp maradnia kell,a cserék közt fix pont lenne.
FC Barcelona!
ABIDAL!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.05.06. 16:54:56

Gondolkodtam az utóbbi pár napban, hogy milyen változásokat eszközölnék a kereten, és arra jutottam, hogy drasztikusan azért nem változtatnék rajta, mégis csak ugyanez a csapat nyert meg mindent hellyel közzel az utóbbi években.

Akit vennék: Neymar, egy kapus(Courtois a favoritom), és Hummels (bár Thiago Silváért a fél karom oda adnám)

Akikét eladnék: Valdés, Villa, Jonathan dos Santos. Bár igazából, ha Villa vállalná, hogy csak elvétve kap szerepet, itt tartanám. Lejjebb a keret leírásánál majd elmondom miért.

2013-14 FCB:
Kapus: Courtois, Pinto

Védők: Alves, Montoya, Piqué, Hummels, Masch, Puyi, Bartra, Abi (???), Adriano, Alba

Középpálya: Xavi, Thiago, Cesc, Ini, Song, Busi. Ide néha felnézhetne a B-ből Rafinha, bár elvileg ő automatikusan a nyáron felkerül Robertoval együtt.

Támadók: Alexis, Pedro, Messi, Neymar, Tello. Valamint ide néha felkerülhetne Deulofeu. És akkor Villa jolly jokernek, a sokunk által kedvelt "Larsson" 2 lehetne, bár szinte kizártnak tartom, hogy marad, már csak a pénz miatt is amit kaphatunk érte.

Bocs, ha hosszú lett. :roll: :)
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2013.05.06. 16:51:19

S.Agüero írta:Valdes, Villa, Dos Santos, Fontás, Afellay és Cuenca lesznek a távozók szerintem.
Bojant nem is említed? :D
Amúgy szerintem is hülyeség lenne Reinát megvenni. Olyan minőségű kapust 2 millió euróért is kaphatunk. :roll: :roll:
És remélem, hogy nem igazak azok a hírek, hogy Tito nem akarja Hummelst. :)
més que un club
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.05.06. 14:21:23

Sanama írta: Meglepődnék ha 35öt kapnánk Villa-Valdes duóért... Ismerve a szeret szolgálatot, kb egy 30 lesz a plafon kettejükért sajnos.
én nagy bravúrnak tartanám, pont ezért nem is reménykedek benne, hogy egyáltalán 30at kapunk értük. szerintem valdes eleve ingyen fog elmenni, és még egy évig marad. de ha még el is adnánk őket, akkor is két idősebb játékos, akiknek egy év van csak hátra a szerződésükből. max egy húszas a kettőjükért, maximum.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.06. 13:54:28

Barcaman1993 írta:
Bestbarca írta: Reinával nem tudom mi itt a baj,amit lehet rendre fog,nem potyázik,tapasztalt,és még olcsó is...Valdesnél sztem mérföldekkel jobb...
Bár énis Courtois favorizálnám vagy Ter Stegent,de nem kell sírni Reina miatt sem...
Akkor te Reinát nem láttad védeni az utóbbi 2 évben. Ekkora potyakirály még Valdes volt fénykorában, ő meg most az. Fölösleges pénzkidobás lenne. Akkor már inkább a másik 2, akit írsz.
Láttam jópár meccsen élőben...Az angol összefoglalókat meg mindíg megnézem,nyílván ha nagyot hibázik ott is benne van...Én nem tudom én a védéseire emlékszem,potyákra nem annyira...Bár igazából egy-egy potya felrémlik,de az meg benne van egy harmat gyenge poolnál...De nem hagyott mély nyomot bennem az utóbbi 2 évben a Liverpool,szal lehet hogy nekem van meg rosszul... :) Mindenestre remélem vmi értelmes megoldást találnak,jó lenne úgy nézni egy meccset,hogy mikor teszem azt ziccerbe van az ellenfél,akkor várhatom a bravúrt,és nem húzom a strigulát...Bár Valdes is mutatott be nem egy bravúrt,de nem egy gólpassza is volt,és "nem Messinek adta"...

Courtois meg bukó,a sports szerint leszerződött további évekre a Chelseavel,és marad az Atleticonál tovább kölcsönben...Bár nem egyszer láthattunk olyat hogy azért van szerződés hosszabítás,hogy többét lehessen eladni...De sztem ez esteben nem ez van...Amúgy sztem megint spórolni fogunk ezen a poszton...Pedig nem kéne...

Ter Stegen se lenne olcsó az is fix...Hát nem tudom,ebből lehet Reina lesz...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.05.06. 13:23:39

Első két említett személyért kapunk jó esetben 35 milliót. Afellay Cuenca kettős van 10 millió. Dos Santos meg Fontásból összejön 5 millió.
Meglepődnék ha 35öt kapnánk Villa-Valdes duóért... Ismerve a szeret szolgálatot, kb egy 30 lesz a plafon kettejükért sajnos.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.06. 12:59:58

Bestbarca írta: Reinával nem tudom mi itt a baj,amit lehet rendre fog,nem potyázik,tapasztalt,és még olcsó is...Valdesnél sztem mérföldekkel jobb...
Bár énis Courtois favorizálnám vagy Ter Stegent,de nem kell sírni Reina miatt sem...
Akkor te Reinát nem láttad védeni az utóbbi 2 évben. Ekkora potyakirály még Valdes volt fénykorában, ő meg most az. Fölösleges pénzkidobás lenne. Akkor már inkább a másik 2, akit írsz.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.06. 10:21:34

otto'o írta:
S.Agüero írta:Valdes, Villa, Dos Santos, Fontás, Afellay és Cuenca
nem is rossz, ha ezért 50et össze tudunk szedni
Első két említett személyért kapunk jó esetben 35 milliót. Afellay Cuenca kettős van 10 millió. Dos Santos meg Fontásból összejön 5 millió.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.06. 01:05:37

Neymar: jó ötlet,hogy beválik e mit tudom én,de bárkit hoznánk ugyan ekkora kérdőjelő,a Barca más mint a többi klubb...És azért az bíztató benne hogy labdával körbefutja a védőket és képes egymaga megbontani a felállt védelem,ez tuti hogy kell ide...Az meg hogy megeszik a védők,faragják őt rendesen Brazíliában is,mert pofátlanul eteti őket, ez nem lesz neki újdonság...

A center poszton nem csodálom hogy nem akarja Hummels Tito,ugyanis minden nagy meccsen rendre akkorákat hibázik mint az állat...Csak 2 Példa: Ebn olaszok ellen,a Real ellen most...Kis meccsekre meg van védőnk...Thiago Silva meg jó döntés,kérdés sikerül e... David Luiz remélem vicc csak,ő nem védő,ha védőnek vesszük elég gyenge...Nem tudom ki kéne de vmi elég nagy ágyú az tuti...

Reinával nem tudom mi itt a baj,amit lehet rendre fog,nem potyázik,tapasztalt,és még olcsó is...Valdesnél sztem mérföldekkel jobb...
Bár énis Courtois favorizálnám vagy Ter Stegent,de nem kell sírni Reina miatt sem...

És megy Alexis- Villa,ez is jó döntés...Én Alexis helyett Pedrot küldeném,de kell a pénz az újjakhoz,Pedro meg semmit nem ér...És azért valjuk meg kapott Alexis is már elég lehetőséget...Ha emberi áron viszik mehet...Villa-ért meg most még kapunk valamit,jól el lehet adni,jövőre kb senkinek nem kell majd...

Kérdés ki még...

Jah és én Alvest elküldeném a fenébe,de úgy néz ki ebben nem gondolkoznak,no mind1,ha csak ez lesz a hiba belefér,és ki tudja ha jobban játszanak körülötte akkor talán ő is újra magára talál... De sztem jobban járnánk egy Montoyával,amikor ott játszott mindíg jót hozott...Amúgy lehet ez is a terv,hogy ott van Alves jövőre,de fokozatosan beépítjük Montoyát...No ennek az alternatívának örülnék...

És lehet hoznak mégegy csatárt,mivel 2 megy kellhet 2 új...Itt most senki ne gondolkozzon egy Falcaoban,elve hova Neymar Messi mellé,másrészt miből ez nem menedzser...Igazából Neymar valszeg balon lesz,Messi közép,akkor egy jobb szélső kéne,aki marha gyors,vissza is ér,és ha ott van befejezi...Amúgy ha akarunk előre tényleg még embert,akkor lehet jobban járnánk ha Alexist megtartanánk,abból pénzből mit erre szánunk úgyse kapunk jobbat,és ő azért akar hajt,ha fejben helyrejön oksé lesz...És fiatal...Ellenben Villa ide pl már nem az igazi,mert őt vagy most adjuk el vagy kb ingyen viszik legközelebb...

No majd elválik...Visca el Barca!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Válasz küldése