Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.05.05. 15:56:26

Amúgy ez az Isco gyerek ekkora király? Én csak ellenünk láttam játszani, akkor ugye nem váltotta meg a világot, de hát Barca ellen nehéz is, ezt nem mondanám hibának. De most ő tudná Xavit pótolni? Nekem nem mélységi irányítónak tűnt - bár lehet rosszul láttam. Ha meg nem az, akkor ugyan ott vagyunk mint Fabregassal, keresnénk csak a helyét.. Szerintem ő aztán végképp totál felesleges lenne ide - már ha tényleg van róla szó, és nem csak a példányszámot növelik az ő említésével..
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.05. 15:53:28

JOseppe írta:Kép
Marca.com szerint ez a 6 érkező játékos:
De Gea
Lewandowski
T.Silva
Hummels
Neymar
Isco.

Ez így több lesz mint 100 millió. :lol: :lol:
Nem! Ez a szurkolók szavazata, hogy kit látnának szívesen. Bárki voksolhatott regisztráció nélkül.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.05. 15:48:56

JOseppe írta: De Gea
Lewandowski
T.Silva
Hummels
Neymar
Isco.

Ez így több lesz mint 100 millió. :lol: :lol:
De akkor több is lenne a távozó. Így szinte biztos lenne Fabregas és Piqué eligazolása, ami azért nem kevés pénzt hozna a konyhára. Ezt vhogy kizártnak tartom, de a Hummels-Thiago Silva középső védő párost aláírnám. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.05. 15:40:27

Kép
Marca.com szerint ez a 6 érkező játékos:
De Gea
Lewandowski
T.Silva
Hummels
Neymar
Isco.

Ez így több lesz mint 100 millió. :lol: :lol:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.05.05. 14:41:27

Klopp a Madrid listáján is szerepelt méghozzá első helyen, mégis (a hírek szerint) Ancelotti lesz a tréner! Ebből spekulálva Nem hiszem hogy nagyon elvágyódna Dortmundból! Legalábbis egyelőre, ha egy Real Madridot kosrazott. Már ha azok a hírek igazak voltak.
Ezenkívül a vezetőség hajlandó-e arra, hogy olyan vezetőedzőt hozzon akinek alapból más koncepción áll a munkássága, mint a Katalán klub sémája. Mert a Barcelona elég makacs e tekintetben. Nem is hiszem hogy nagyon sokat kell ezen változtatni, hiszen nem is m1 ez csak úgy. Szerkezeti váltás most már biztos lesz. Nagyon kíváncsi leszek ki lesz érkezők között az első név. Az sokat elárul a továbbiakról.
csak hogy tovább borzoljam a kedélyeket: a Sport.es bedobta Isco nevét is!(Cesc rovására):mrgreen:
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7452
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.05. 14:15:07

Ez a nap is jól kezdődik. Reina!?!? Jesszusom.

Mindenesetre ha igaz a TS/Hummels hír, akkor látszik, hogy a vezetőség is kezdi kinyitni a szemét.

Az iszonyat túlzás lenne hogy 5-6 ember jön. Teljesen felesleges ilyen mértékű átalakítás. Jöjjön 3 ember (max. 4), de az a kezdőbe. Felesleges újra a padra igazolni. Évek óta ezt csináljuk, ez sehová nem vezet. Alexist nem értem miért zavarnák el, pont most, amikor végre kezdi megtalálni a formáját. Ki jönne helyette. Újra hoznánk valakit padmelegítőnek? Pedrot jobban szeretném átadólistán látni. Kedvelem a srácot és tényleg sokat tett a csapatért, de ha eredményesek akarunk lenni nem az érzelmeket kell előtérbe helyezni, nem fenntartani teljesen ezt a nagy család filozófiát. De a teneriffei úgyis marad.
Kiváncsi lennék Villa mennyiért megy, ha tényleg eligazol. 20 milla körül talán kapnánk érte.
Alexist és Villa-t egyszerre nem szabad eladni. Ha Neymar érkezik összeállhat egy jó trió a kezdőben AS-szel kiegészülve, padon Deu + Pedro.
Eszembe jutott olyan is, hogy 4-4-2-re váltanánk, ahol Ini vagy Alves húzódna fel támadónak, kp-n pedig ellenféltől függően Song vagy Thiago/Xavi lehetne. Csak úgy elgondolkodtam ezen, lehet hogy lenne jövője, de nem hiszem, hogy ekkora taktikai változás lenne.
Mindenesetre én három érkezőt várnék a kezdőbe, ezzel elégedett is lennék. Jövő nyáron tovább lehetne alakítani, de ne jöjjön egyből 6 ember.
Forca Barca!!!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.05.05. 14:08:48

Reina kapcsán azt lehetett olvasni, hogy átmeneti megoldásnak jöhet, mert nem jó a piac. Ez esetben viszont nem értem, miért nem csapunk le a kieső QPR-ből Julio Cesarra, láttam idén pár klub és válogatott meccsét, szerintem nekünk is megfelelne. Nagyon valószínűtlen, hogy nehéz lenne megszerezni, ha szerencsénk van, a szerződésében lehet olyan záradék is, hogy nem kell a másodosztályba követnie a csapatot, bár ez nyilván erősen feltételes. :) 3-4 év van benne, addig fejlődhet ter Stegen, Courtois, Lloris, és a szerződésükből is kevesebb lesz hátra.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.05.05. 13:27:29

Bobberto írta:Sokszor csak szemlélem a topicokat, de amint meglátom ezeket a Reina-s híreket a fejemet fogom letérdepelek a sarokba és sírok.

Egyszerűen nem engedhetjük meg magunknak azt, hogy a kapus poszton spóroljunk. Az egyik focis alaptörvény is az, hogy: "Végy egy jó kapust!"

3 kapust tudnék elképzelni, akik korban és képességben is megfelelőek lennének szerintem azok pedig: Courtois, Ter Stegen és Lloris. Lloris nem hiszem, hogy mozdítható lenne (már) sajnos, a másik kettő abszolút és jó pár évig megoldás lenne.

Neymar kb már a küszöbön topog, hogy mikor nyitják meg előtte a kapukat, rettentően kíváncsi leszek mit fog felmutatni. Csak abban reménykedem, hogy nem butítják le mint egyeseket, hogy csináld meg a helyet Messinek és kész. Remélem meghúzza ugyanúgy a cseleit mint brazilhonban. A fő dolog, ami nála igazán jól sülhet el a kiszámíthatatlansága, persze pozitív értelemben és ezt kell kamatoztatni és formálni.
HA, 2 csatár megy el, muszáj lesz valakit igazolni szerintem is, viszont remélem nem egy Dél Amerikai 1 meccsen focizó játékost veszünk. Vagy nagyon egyszerű Gerard felkerül és elvitézkedik már a nagyoknál.

Védelemben, alaposan változásokat szeretnék látni. Hummels vagy T.Silva, nekem aztán mindegy ki jön, mert majdnem azonos szint (a brazil azért egy orrhossznyival előrébb van), de mindkettő klasszis védő. Azon felül, sem ártana még 1 ember főleg, ha megy valaki a védelemből. Piqué, Adriano, Bartra, Puyol, Alba. Ők akik maradnak, viszont Puyol csak másodhegedűs lesz már (sajnos), Bartra 1-2 meccsen bevethető, Alves hatalmas kérdőjel és Abidal 90%, hogy távozik. Montoya remélem marad(!) és beépítjük, de ez még egy + védővel is karcsú szerintem.

Középpálya: Xavi ugyancsak másodhegedűs lesz szerintem, akinek a helyét Cesc/Thiago duó helyettesítheti. Ini alap és Busi is. Bárki bármit mond Song nagyon pöpec lesz, ha még marad. Talán 1 vérfrissítő, de nem egetverő játékos, viszonlag olcsón ide, sem ártana. Nevekkel nem dobálózok, mert teljesen felesleges, hogy a szurkolók kit akarnak.

A legváratlanabb, de titkon a legnehezebb döntés mégis edző fronton húznám meg, megköszönném Tito munkásságát és újra segédnek tenném (ha elfogadja). Laporta-nak szerintem igaza volt és kellett volna egy edző (legalább!) arra az időre, amikor nem volt. Nagy edző keringő lesz most nyáron és kizártnak tartom, hogy ne találnánk egy igazi motivátort, de mégis egy kicsit tökösebb edzőt. Személy szerinte Kloppot nézném meg, habár mindig elgondolkozom, hogy tudna e alkalmazkodni egy Barca sémához és taktikához. Lehet, hogy csak egy kis újítást vinne, bele életet, színt és máris felpezsdülne a dolog, ki tudja...

Bocsánat a nagy terjedelemért, ritkán írok, de akkor alig tudom abbahagyni.
Jókat írsz, mindennel egyetértek szinte.
Bocsánatot meg ezért ne kérj, sokkal jobb tartalmas, összeszedett hozzászólásokat olvasni.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.05. 12:30:17

De én reménykedem benne , hogy rájönnek merőben nagyot kell váltani főleg elől! Ez a játék rendszer meghalt az ellenfél kapuja előtt! Meg ha Messinek nem megy és még hátulról sem lesz támogatás egy Alexis még akkor is inkább hátra passzolná vagy levinné a szöglet zászlóhoz!
Ebből elég úgy érzem és eljött a változás ideje!
Nah ez nagyon narancsos szöveg volt tőlem :lol:
És ha te csak szúrod magad Reina miatt én cibálni fogom!!!!! :D
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.05. 12:27:27

Sokszor csak szemlélem a topicokat, de amint meglátom ezeket a Reina-s híreket a fejemet fogom letérdepelek a sarokba és sírok.

Egyszerűen nem engedhetjük meg magunknak azt, hogy a kapus poszton spóroljunk. Az egyik focis alaptörvény is az, hogy: "Végy egy jó kapust!"

3 kapust tudnék elképzelni, akik korban és képességben is megfelelőek lennének szerintem azok pedig: Courtois, Ter Stegen és Lloris. Lloris nem hiszem, hogy mozdítható lenne (már) sajnos, a másik kettő abszolút és jó pár évig megoldás lenne.

Neymar kb már a küszöbön topog, hogy mikor nyitják meg előtte a kapukat, rettentően kíváncsi leszek mit fog felmutatni. Csak abban reménykedem, hogy nem butítják le mint egyeseket, hogy csináld meg a helyet Messinek és kész. Remélem meghúzza ugyanúgy a cseleit mint brazilhonban. A fő dolog, ami nála igazán jól sülhet el a kiszámíthatatlansága, persze pozitív értelemben és ezt kell kamatoztatni és formálni.
HA, 2 csatár megy el, muszáj lesz valakit igazolni szerintem is, viszont remélem nem egy Dél Amerikai 1 meccsen focizó játékost veszünk. Vagy nagyon egyszerű Gerard felkerül és elvitézkedik már a nagyoknál.

Védelemben, alaposan változásokat szeretnék látni. Hummels vagy T.Silva, nekem aztán mindegy ki jön, mert majdnem azonos szint (a brazil azért egy orrhossznyival előrébb van), de mindkettő klasszis védő. Azon felül, sem ártana még 1 ember főleg, ha megy valaki a védelemből. Piqué, Adriano, Bartra, Puyol, Alba. Ők akik maradnak, viszont Puyol csak másodhegedűs lesz már (sajnos), Bartra 1-2 meccsen bevethető, Alves hatalmas kérdőjel és Abidal 90%, hogy távozik. Montoya remélem marad(!) és beépítjük, de ez még egy + védővel is karcsú szerintem.

Középpálya: Xavi ugyancsak másodhegedűs lesz szerintem, akinek a helyét Cesc/Thiago duó helyettesítheti. Ini alap és Busi is. Bárki bármit mond Song nagyon pöpec lesz, ha még marad. Talán 1 vérfrissítő, de nem egetverő játékos, viszonlag olcsón ide, sem ártana. Nevekkel nem dobálózok, mert teljesen felesleges, hogy a szurkolók kit akarnak.

A legváratlanabb, de titkon a legnehezebb döntés mégis edző fronton húznám meg, megköszönném Tito munkásságát és újra segédnek tenném (ha elfogadja). Laporta-nak szerintem igaza volt és kellett volna egy edző (legalább!) arra az időre, amikor nem volt. Nagy edző keringő lesz most nyáron és kizártnak tartom, hogy ne találnánk egy igazi motivátort, de mégis egy kicsit tökösebb edzőt. Személy szerinte Kloppot nézném meg, habár mindig elgondolkozom, hogy tudna e alkalmazkodni egy Barca sémához és taktikához. Lehet, hogy csak egy kis újítást vinne, bele életet, színt és máris felpezsdülne a dolog, ki tudja...

Bocsánat a nagy terjedelemért, ritkán írok, de akkor alig tudom abbahagyni.
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.05.05. 12:26:05

Gergely írta: És egy magas , jó fizikumú 9-est veszünk végre!
Hogy utána kidobjuk a balszélre???? Kell a fenének 9es,annyian belebuktak már nálunk ebbe,hogy teljesen felesleges ezzel egy játékos karrierjét tönkretenni,akkor már ink. hozzunk két veszélyes szélsőt,és Pedrot,Villat adjuk el,nem kell ide középcsatár!

Ha meg Reina-t hozzuk én tökön szúrom magam..31 éves,és eddig volt kb. 3jó szezonja,a jó isten mentsen meg tőle,bár ha jönne legalább megint nagy arca lehetne Rossellnek,hogy La Massía mindenek felett..... :roll:
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.05. 12:15:37

Deus írta:Ha Reina jön, komolyan sírni fogok. Nem értem, mit látnak benne?

Inkább valamilyen fiatal kapust kell szerezni!
Mondjuk még az sem biztos , hogy Valdes elmegy most :D
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.05. 12:11:26

Ha Reina jön, komolyan sírni fogok. Nem értem, mit látnak benne?

Inkább valamilyen fiatal kapust kell szerezni!
KépKép
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.05. 12:10:47

Reina szerintem tényleg egy elkésett április tréfa!
Annyi jó kapus van és pont ő kell... hmm
Remélem nem csak "mi páran" hanem a vezetőség is látni fogja , hogy előre nem egy hanem 2 ember kell!
És egy magas , jó fizikumú 9-est veszünk végre!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15489
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.05.05. 12:05:08

Reina remélem csak valami rossz vicc. Akkor inkább védjen Pinto, másodikszámú meg Oier, és kész. 10M-ért egy Ter Stegen is elhozható, különbség pedig hatalmas kettejük között.

Annak viszont örülök,hogy Neymar mellé akarnak még egy csatárt, ez jó hír. Thiago Silvának is örülök,hogy képben van, viszont nem értem miért nem lehetett tavaly megkörnyékezni. egyszerűbb lett volna milánóból elhozni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.05. 12:00:09

Mundo:
Az idén nyáron a tervek szerint 100 millió eurós költségvetése lesz a klubnak átigazolásokra. 50 millió a szokásos évi limit, és 50 millióra taksálják a távozó Valdes, Alexis, Villa triót. Plusz egyéb játékosok is távozhatnak.
Az érkezők száma az 5-6 játékost is elérheti. :shock:
Neymár továbbra is elsőbbséget élvez, utána kapus poszton ragaszkodnak a 10 millás Reinához. T. Silva a védelem megerősítésére. Ezenkívül szeretnének még egy csatárt, középpályást, és egy védőt. Ahogyan a pénzből sikerül gazdálkodni.

Én úgy gondolom a 6 játékos nagyon sok 100 millióhoz. Főleg ha tényleg sikerül elcsábítani Neymárt és Thiago Silvát. Ez kb már ütheti az 50-60 milliót. Abban viszont egyetértek ha Alexis és Villa egyszerre távozik akkor kéne még egy csatár.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.05.05. 10:47:03

Firefox írta:Tegnap este az egyik munkatársam (Milanos), azzal állt elő, hogy nekünk nem Neymar kellene előre, hanem Peter Crouch. Érvei: Magas, jól fejel

Hát nem tudom :lol:
Annyira még ő sem magas,hogy elérje Alves beadásait :lol: sőt még egy kettes létrán sem lenne rá sokszor sansza :lol:
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2013.05.05. 10:25:04

Tegnap este az egyik munkatársam (Milanos), azzal állt elő, hogy nekünk nem Neymar kellene előre, hanem Peter Crouch. Érvei: Magas, jól fejel

Hát nem tudom :lol:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.05. 10:24:36

bence-barca írta:Ha az első nem is, de egy újabb gyöngyszem.

Az elsők ezek voltak :
Védelembe: Hummels és Masi
Csatárnak: Neymar és Depay

Szerintetek ? Masi és Depay szerintem olcsón megszerezhető.
:lol:
Lehet, hogy én vagyok tudatlan, de ki ez a Masi meg Depay? :lol:
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2013.05.04. 22:37:06

Barcaman1993 írta:
sjd írta:[
Ha tényleg ezt fogtad fel ebből az egészből, akkor kár volt tényleg...
Igazából nem értem mit kéne a mondandódból leszűrnöm? Azt magyarázod, hogy Messin kívül minden emberünk gólképtelen, de ha jön Neymar, akkor ő is az lesz. Nem értem, akkor minek írsz ebbe a topicba, hiszen akkor teljesen fölösleges csatárt hozni, mert gólt Messin kívül úgyse lő senki. Jó lesz Pedro. :wink:
Azt kéne leszűrni, de nem neked hanem Titónak, legalább, hogy át kéne állni 6-3-1re a 4-3-3 helyett. Igazából akkor a +2 ember elöl bójának van ott. Ha viszont lenne 6 védő a pályán, + Alvest kikötnénk egy 50m-es kötéllel a saját kapunkhoz, akkor Messi megoldaná, és 1-0ra hoznánk a meccseket.

Szóval: Villa, Pedro, Alexis el, és venni kell 3 rendes védőt. 8)
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.04. 22:27:29

csak annyit fűznék egy két dologhoz hozzá...
hogy ha messi keze alá dolgoznak,miért nincs támadó játékunk ha nem játszik?és miért jobb ha beáll...

neymaros dologgal kapcsolatban,egyenlőre itt sincs,bár90 % hogy lesz.
a realos 100millió kamu ez tény...nehogy elhidjétek már...max akkor h Ronaldót megveszi a PSG Anzhi City ...
és persze 100milla felett...

az hogy ha neymar ide jönne ki alá dolgozna meg stb.
hidjétek el ha ez igy lenne,akkor ő ezt előre tudná és nem jön.

a védősor TS vagy Hummels.
alapból kétlem hogy TS -t ha eladná a PSG olcsoón tenné azt.
ráadásul nem fiatal már azért ő sem,sérülések stb.
Hummels lenne az akire voksolok de nem biztos hogy őt is 25millárt vennénk mert ha 25milláért egyáltalán elengednék a Bayern PSG Real adni fog 40et 50 et érte...

az eladással kapcsolatban... Fabregas nem játszik jól de szerzett nem egy fontos golt és az ősz tényleg jó volt,a tavasz mindenkinek gyenge volt..
azért xavi sem birja már...
ha őt eladjuk kell valaki,vagy ha eladjuk akkor adjuk már el ugy hogy legyen hasznunk is..(bár annyit meg nem ér most)
Thiagoval mostmár én alapembernek tartom/tartanám.

kapus poszt DeGea és Ter Stegen jöhet szóba csak!!!

védő posztra meg min.2ember kéne egy Hummels (mondjuk vagy szintű) és még egy olcsó fiatal,(Marqinhus)

ha a vezetőség azt akarja hogy a csapat jövőre is "trónon legyen " (vagy ismét)

akkor bele kell nyulni a zsebbe sajnos..

a kölcsönben lévő játékosokkat pedig vagy eladni végleg vagy adni neki 3-4 kupa meccset nekia barca szineiben hogy legyen vevő.

és ne felejtsük még azt sem el hogy van egy Kikonk akiért tavaly jó pénzt fizettünk,és amennyi barca B meccset láttam az nekem elég volt hogy helyettesítsen akár egy pedrót is...
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.04. 22:10:37

bence-barca írta:
socio66 írta:úgy látom megvan az idei első igazi gyöngyszem. :lol:
Ha az első nem is, de egy újabb gyöngyszem.

Az elsők ezek voltak :
Védelembe: Hummels és Masi
Csatárnak: Neymar és Depay

Szerintetek ? Masi és Depay szerintem olcsón megszerezhető.
:lol:
Én írtam, mert valaki említette a neveket facen az 1ik nagy Barcelona fan oldalon... :D Gondoltam közzé teszem, amit ki írtak :D
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.04. 22:02:38

socio66 írta:úgy látom megvan az idei első igazi gyöngyszem. :lol:
Ha az első nem is, de egy újabb gyöngyszem.

Az elsők ezek voltak :
Védelembe: Hummels és Masi
Csatárnak: Neymar és Depay

Szerintetek ? Masi és Depay szerintem olcsón megszerezhető.
:lol:
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.05.04. 21:07:07

Nyáron pihenni fog a humor topik, úgy látom. :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.05.04. 20:59:27

TT írta: lyobb a rátálya
Az Jó.... :lol:
Válasz küldése