Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.05.01. 17:11:26

Lejjebb láttam írva hogy Thiago Silváért 25+Keita. Noooooormális? Egyik legmegbízhatóbb, padot tűrő, jól fejelő, labdabiztos játékosunkat, meg még egy rakat pénzt küldenél egy számunkra felesleges, zsákbamacska emberért? Vele kapcsolatban egyetértek Bobbal, nem láttam még benne sosem azt, hogy most ő mennyire jó. Oké, egy jó védő, abban a csapatban, ahol most játszik, de hát Cannavaro is jó volt a Juvéban meg a VB-n.

Jordi Alba kötelező, mert Abidal szerintem nem fog játszani már, akkor pedig egy minőségi balhátvéd kell, és szerintem számunkra csak ő jöhet számításba. Ilyen Bale-féléktől a hideg kiráz, volt pár jó meccs támadóként és máris idehoznák sokan..

Középső védő szerintem se kell, van 3 minőségi emberünk oda, illetve Fontás ha felépül, valamint Bartra és Muniesa is jön fel az A-kerethez! Tito talán jobban fog bennük bízni, mint Pep, és több lehetőséget kapnak majd ( amit meghálálnak ).

HA Keita megy, akkor csakis Romeu, semmiféle Jonathan, semmiféle akárki más, csakis Romeu. Saját nevelés, magas, erős, jól fejel, jól passzol, egy Chelseaben is jól játszott AVB alatt, számomra meggyőző volt. De ha nem megy Keita, akkor nem...illetve szerintem ez lesz a nyár nagy kérdése, mert Keita 1-2 éven belül amúgy is lelép, meg kiöregszik, viszont Romeura nem lesz visszavásárlási opciónk már. Mondjuk most is 10 millióba fájna...de Keitáért is kapnánk sztem annyit a Milantól.

Előre senki nem kell, csak egy jó alapozás, felkészítés, és többnyire sérülésmentes szezon. Egy jó formában lévő Pedro tökéletes kiegészítés Messi és Alexis mellé, akik szerintem fix kezdők. Ott lesz még Villa, aki akár taktikailag is jelenthet változtatást, illetve Cuenca, aki baromi jól illeszkedik a játékunkba. Ez 5. Opció még Cesc, aki bizony sokszor megfordult idén elöl, illetve még Afellay, akivel kapcsolatban kérdés, hogy mennyire lesz használható, illetve vajon a szélen hasznos tud-e lenni. Tellonál mindenképpen hasznosabb, aki a meglepetés erejével sebességből meg tudott verni 1-2 védőt az első meccsein, azóta köze nincs semmihez, buta és technikailag és borzasztóan kevés hozzánk, felejtős. Jó lesz neki a B-csapat.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2012.05.01. 17:00:41

Llorente érdekes felvetés. Persze, hasonlít Ibrához a stílusa, de emberileg nem és az nagyon fontos tényező, mert ha alárendeli magát a csapatnak, amire a svéd nem annyira képes, akkor Llorente nagy erősítés lehetne, mert rendelkezik olan erényekkel amivel semelyik támadónk nem.
Az meg butaság hogy nem elég tecnikás, meg lassú..mert egyik sem igaz. Emlékszem egyszer nagyon meglepődtem, hogy mennyire és hányszor egymás után megverte Piquét a földön.
Nem azért lenne jó ő, mert innetől átállnánk az ívelgetős focira, hanem mert, ha érkezik egy két beadás(mert szokott) akkor több esélyünk van vele, illetve ő képes Messinek helyet csinálni adott esetben.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.05.01. 16:56:39

sjd írta: Ezt még egy meccsből nem vonnám le így, de nekem egyelőre ebben a 20 percben jobban tetszett a holland, mint a másik kettő

Igazolások:
-kell védő, de nem hoznék minden áron nagy nevet, mivel ez az a poszt, amivel a kicsiknél nagyon jól el vagyunk látva. Sajnos Pep viszont nagyon nem nyúlt hozzájuk, de sztem egy kis bizalommal Fontás/Bartra/Muniesa sokra viheti (ha valakit mégis hozni kell, Botiára szavazok)
-középpálya: Romeu-Keita cserét most aláírom, létszámban több ember itt se kell
-csatár: ismét leírom, Llorrente pont azért felesleges, mint Ibra.
És ez nem az, hogy nem illik a játékunkba, nem technikás, lassú stb., hanem h nem fogjuk rá építeni a játékot. Ha az lenne a menet, hogy Susaetához és Muniainhoz hasonlóan Pedro és Sanchez majd százával rugdossa be neki a labdákat, akkor lenne értelme, de így csak a pénz és a tehetség pocsékolása
Személy szerint egy Inzaghi-féle lesipuskást hoznék, jó indulósebességgel
(Bojan???)
Hozzám ezek a gondolatok állnak a legközelebb meg amit abidal is írt!

Védőt Alba (bár valóban a védekezésén lenne mit csiszolni) én Thiago Silvától egyáltalán nem estem hanyatt akármikor is láttam játszani!És persze mindenkinek lehet gyenge meccse, de most pl előttem van az Arsenal elleni "produktuma", amikor miután nem volt középpályás védekezése a Milannak, s jöttek az angolok a védelem tudott volna bizonyítani hát...Silva keringőzött jobbra balra, s nem igazán tudta megoldani a feladatát!De mondom ez csak 1 meccs, de nekem a Copán is nagy csalódás volt, de sokat írnak róla biztos a vezetésnek mg van az oka rá.De énn is jelenleg Fontás/Muniesa/Bartra 3asban jobban bíznék.

Llorente meg azért kicsit másabb mint Ibra, felépítésre lehetne hozzá hasonlítani, viszont többet mozog labda nélkül, s nem utolsó szempontból a védekezést sem veti meg.Szélen viszont nem tudna játszani, így valóban nem sok értelme lenne, viszont ne húzzuk le a baskot mert érzésem szerint jelenleg a legjobb spanyol támadó.
De támadót én nem igazolnék, Cuenca idén számomra óriási pozitív meglepetés, nagyon tetszett a játéka, Pedrot fel kell éleszteni :D Ott van még Tello-Afellay, meg Villa (aki lehetne akár egy Larsson féle rutin emberke a fiataloknak), egyáltalán nincsen gond a csatárszekcióban úgy gondolom


Keita helyett én is csak Romeut tudom elképzelni, Dos Santosnál fontos megjegyezni, hogy nem elég jó a fejjátéka, ha megy a mali játékos, hasonló erős fizikumú jól fejelő játékost hoznék.Ne feledjük Keita növeli a repertoárt, Dos Santos-szal nagyon nem lennénk előbbre.Vagy ha nem is Romeu de ahogy PUYOL is írta valami hasonló erős fekete bőrű játékost kellene találni, esetleg M'Villa csak hát ő a padra drága lenne, meg mindenkivel tárgyal.És val nem is jönne ide.Szóval akárhogy csűröm csavarom Romeu :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.01. 16:49:16

kilibarca írta:Gareth Bale tudom hogy már ő is feljebb lépett de ha ellehetne hozni reális áron akkor mindenképpen őt. Testfelépítése miatt nagyon kellene egy ilyen játékos gyors, erőszakos , jól fejelő.
Pont ezek azok az erények, amik ide nem szükségesek. Hagyjuk Bale-t, könyörgöm. Az Istenért sem tudnám itt elképzelni.
kilibarca írta:Támadó: Na itt vagyok bajba Llorente szimpatikus jó játékos de nem illik a játékunkba. Azért meg felesleges megvenni hogy jobb vagy baloldalra kitegyük szenvedni. Van Persie ugyanaz elmondható róla is csak még öreg,sérülékeny is nem is túlzottan szimpatikus és drágább is lenne Wengert ismerve.Őt nem szeretném itt látni.Ha annyira középcsatár kellene nekünk itt lesz Villa aki a legjobb spanyol középcsatár.
Ezzel egyetértek. :)

kilibarca írta:(a B-ből Rafinha simán veri Tello ,Cuenca, Affelay hármast)
Ezt honnan tudod ilyen biztosan? :shock:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.05.01. 16:20:59

Véleményem szerint prioritás a védelem megerősítése. Abidallal nem tudni mi lesz, így mindenképp balhátvéd kell, Alba tökéletes lenne szerintem.
Középső védő kérdés már kicsit összetettebb. Ugye van Puyol, Piqué, és Mascherano. Hozzájuk csatlakozik Fontás, plusz ha nagyon kell Busi is tud hátul játszani, bár ő ott nem életbiztosítás. A nyáron jön fel Muniesa, valamint Bartra is. Ez így akkor: Puyi, Piqué, Masch, Fontás, Muniesa, Bartra. És akkor ha Abidal tud játszani jövőre is, őt is besorolhatjuk középre, ugye játszott ő ott elég sokat amikor Puyi kidőlt. Szerintem középső bekk nem kell, a fiatalokkal meg kéne oldani.

Középpályára sem valószínű erősítés, Keita távozása esetén (ami benne van a levegőben eléggé) elég lehetne Jonathan, ugyanis ő is jön fel a nyáron, szerintem elég is lesz ő.

Még talán támadó érkezhetne, bár ott is ugye: Messi, Alexis, Villa, Pedro, Cuenca, Afellay, Tello. Én ő közülük talán csak Ibi távozását tudnám elképzelni. Én remélem senki se megy el előröl, meg tudjuk velük is oldani, plusz Cesc és Ini is tudna ott játszani.

Tehát én arra számítok, hogy érkezik Alba, és a fiatalokkal együtt kész a keret. Bár ha lesz "sok" távozó akkor érkezhetne több igazolás.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.01. 16:11:16

messideco írta:Azért tudott a két fiatal aránylag sok lehetőséget kiharcolni, mert Afellay már év elején, Villa az év kellős közepén sérült meg, míg Pedro és Alexis is sokáig küszködött sérüléssel, de jól tudod ezt te is :wink:
Ebben igazad van, de azt is tudom, hogy Pedro hogyan szorította ki Henry-t vagy Bojan Ibrát a kezdőből. Ebben a csapatban nincs senkinek bérelt helye (kivétel Messi) és egy rosszabb teljesítmény után könnyen lehet, hogy Cuencát fogjuk Afellay helyett nézni
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.05.01. 16:05:35

Azért tudott a két fiatal aránylag sok lehetőséget kiharcolni, mert Afellay már év elején, Villa az év kellős közepén sérült meg, míg Pedro és Alexis is sokáig küszködött sérüléssel, de jól tudod ezt te is :wink:
Afellay maradásában biztos vagyok, egyik fiatalt tartanám meg, másik mehetne kölcsönbe.
"And my heart will leave you never."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.01. 15:52:58

messideco írta:Afellay Cunci és Tello előtt van a sorban...
Ezt még egy meccsből nem vonnám le így, de nekem egyelőre ebben a 20 percben jobban tetszett a holland, mint a másik kettő

Igazolások:
-kell védő, de nem hoznék minden áron nagy nevet, mivel ez az a poszt, amivel a kicsiknél nagyon jól el vagyunk látva. Sajnos Pep viszont nagyon nem nyúlt hozzájuk, de sztem egy kis bizalommal Fontás/Bartra/Muniesa sokra viheti (ha valakit mégis hozni kell, Botiára szavazok)
-középpálya: Romeu-Keita cserét most aláírom, létszámban több ember itt se kell
-csatár: ismét leírom, Llorrente pont azért felesleges, mint Ibra.
És ez nem az, hogy nem illik a játékunkba, nem technikás, lassú stb., hanem h nem fogjuk rá építeni a játékot. Ha az lenne a menet, hogy Susaetához és Muniainhoz hasonlóan Pedro és Sanchez majd százával rugdossa be neki a labdákat, akkor lenne értelme, de így csak a pénz és a tehetség pocsékolása
Személy szerint egy Inzaghi-féle lesipuskást hoznék, jó indulósebességgel
(Bojan???)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.05.01. 15:33:11

Mit szívtál?
Rafinha egyszer vagy kétszer játszott a felnőtt csapatban.
Afellay Cunci és Tello előtt van a sorban...
"And my heart will leave you never."
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2012.05.01. 15:28:35

Szvsz kellene 1 középső védő, 1 balhátvéd, 1 támadó (leginkább baloldalra).

Khv.: T.Silva lenne a legmegfelelőbb ezzel mindenki egyetért szerintem csak az ára lehet akadály (25+Keita ennél többet nem adnék érte) .

Másik alternatíva lehet David Luiz nem sokkal rosszabb olcsóbb lenne az biztos , kevesebb tapasztalata van . Nálam ő a favorit mert Silvat nem hinném hogy normális áron ellehetne hozni.

Bhv.: Jordi Alba ugye a legvalószínűbb amit én nagyon nem értek . Nem azt mondom ,hogy minden Valencia meccset láttam de nem 1 nem 2őt láttam, balhátvédet Mathieu játszott nem is rosszul .

Gareth Bale tudom hogy már ő is feljebb lépett de ha ellehetne hozni reális áron akkor mindenképpen őt. Testfelépítése miatt nagyon kellene egy ilyen játékos gyors, erőszakos , jól fejelő.

Támadó: Na itt vagyok bajba Llorente szimpatikus jó játékos de nem illik a játékunkba. Azért meg felesleges megvenni hogy jobb vagy baloldalra kitegyük szenvedni. Van Persie ugyanaz elmondható róla is csak még öreg,sérülékeny is nem is túlzottan szimpatikus és drágább is lenne Wengert ismerve.Őt nem szeretném itt látni.Ha annyira középcsatár kellene nekünk itt lesz Villa aki a legjobb spanyol középcsatár.

Neymar nem vagyok fan egyáltalán nem is értékelem túl de ő legalább ott játszik ahová nekünk játékos kellene. Rosell szerintem mindenképpen megakarja venni vagy most vagy később. Hát akkor inkább még most kellene.Nincs nagyon más alternatíva akit szóba hoztak velünk.

Ez a 3 játékos lenne tudom elég kicsi az esély de kellene egy kis vérfrissítés.Távozók : Keita , Adriano ,Fontás
Tello ,Pedro,Affellay , Cuenca
ebből a négyesből kettő (a B-ből Rafinha simán veri Tello ,Cuenca, Affelay hármast). Perdo-t csak bevétel miatt adnám el. Vélemény :?:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kilibarca 2012.05.01. 16:52:13-kor.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.05.01. 15:15:04

LG írta:... Valóban Alba tűnik a legjobbnak a lehetőségeinkhez képest, de azért jó lenne több alternatíva is a posztra, hiszen őt sem lesz könnyű megszerezni, gondolom nem csak nekünk kéne. :roll:
Na igen... de manapság a Barcelona minden játékos álma!! és ezért nagyon sokat tettünk!
ha meg Katalán, az még jobb! Márpedig az!!!:)
Titi, Villa, Sanchez... őket is nagyon sok sztár klub szerette volna... de ők csak 1 helyre vágytak! Alba is így van ezzel sztem. :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.05.01. 15:11:41

Sanama írta:
a statisztikával én csak azt akartam cáfolni, hogy egy leszúrt karó többet csinált volna.
Pedig igen,mert arról is bepattant volna ennyi labda és az legalább nem akarta volna lerúgni Pepet :mrgreen: (vicc elek :P )
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.01. 15:10:53

Subinho írta:de nem is igazán tudom, kit lehene albán kivűl idehozni balhátvédnek?
Ez jó kérdés... eleve nem sok klasszis balhátvéd van jelenleg, és akik vannak, azok kb. megszerezhetetlenek(pl. Clichy, Evra). Valóban Alba tűnik a legjobbnak a lehetőségeinkhez képest, de azért jó lenne több alternatíva is a posztra, hiszen őt sem lesz könnyű megszerezni, gondolom nem csak nekünk kéne. :roll:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.01. 14:50:02

LG írta:
LM10 írta: A védelem bal oldalára kell valaki, meg talán középre, bár én szerintem Puyol,Piqué, és Mascherano jól állják ezt a kört.
Hát, nem is tudom. Pique azért az elmúlt 2 évben nem volt olyan hú de jó, és Puyol sem lesz fiatalabb.
piqué sztem összekapja magát. ez a szezon senkinek nem sikerült úgy, mint korábban. puyol csupa szív, de pl. a klasszikuson kijött a kora, mert CR otthagyta simán, meg sem kellett erőltenie magát.... masch nagyszerű hátul és ha szükség van rá eredeti posztján is tud játszani. abidal meg ha visszatér, nem hinném, hogy állandóan fog játszani. sokkal inkább örülnék neki, ha középen játszana és hátul ez a 4-es megoldja a köv. szezont. azonban abi 33, puyol 34 ha jól tudom, vagyis max. 2 év és szükség lesz középső védőkre!!! a bal oldalra mindenképp kell egy gyors játékos! jelenleg alba lenne talán a legjobb... mert adriano eléggé sérülékeny... de nem is igazán tudom, kit lehene albán kivűl idehozni balhátvédnek?
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.01. 14:39:36

A mutatói még nem jelentik egy az egyben azt,h bevált volna.Nagyon bekezdett,lődözte a gólokat (köztük fontosakat is),de a játékunkban idegen testként volt jelen.Ellézengett,elsétálgatott elöl,ha nem kapott labdát tárogatta a karjait és sétált tovább bőven, lesen.Az első pár hónap után egyre alább adta és egyre inkább kibukott,h mennyire nem idevaló az ő játékstílusa.Ez nem az ő hibája,ezt tudja,de nagyon.Nekünk meg sztem nem erre van szükségünk.Túl nagyot kellene hajlani ahhoz,ha elkezdenénk "Ibra-centrikussá" tenni a játékot.Nem is egészen értettem eleve,h mit akarunk vele.Amiben ki tudnánk használni,nem a játékunk eleme.Plusz nem igazán törte szét magát a letámadásban,labda nélküli mozgásban.Uh sztem sem vált be,de mondom,nem feltétlenül önhibájából. Összeférhetetlen a dolog,h ő sem tud akkorát változtatni,h beilleszkedjen,meg mi sem tudunk akkorát hajlani,h igazán kihasználjuk. És akkor még csak a játékáról beszéltem,nem is a személyiségéről...

Mindegy,már sokszor lerágtuk,meg am is már történelem a sztori...
a statisztikával én csak azt akartam cáfolni, hogy egy leszúrt karó többet csinált volna.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.05.01. 13:47:58

Van Bommel nyáron hazatér a PSV-hez, így még inkább offenzívát indíthat a Milan Keitáért. (sport.es) A végén tényleg valahogy elhozzák Thiago Silvát? :D
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.05.01. 13:18:40

1 védő kell középre! Puyolnak hatalmas a szíve, és amíg ez így lesz felesleges a koráról beszélni... 2 évet még simán eljátszik... Pique gondolom nem akar a világ legjobb csapatából elmenni. és ennek megfelelően fog teljesíteni! Azért mert nem volt élete formájában még a világ elitjéhez tartozik! Viszont elkéne kezdeni beépíteni a "csikókat" Fontás, Bartra, kell hogy meccseket kapjanak az első csapatnál! mert máskülönben nem tudom h lesz megfelelő az utánpótlás... :)
LM10 írta:...A z igazolások/eligazolásoknál kíváncsi leszek, hogy Tito miket lép, hogy már ő a főnök. Lehet lesznek meglepő húzásai, amit Pep nem tett volna meg.
hát Pep hatalmas edző volt, viszont az igazság az, hogy menedzserként nem volt ilyen meggyőző! Azért volt hatalmas mellényúlásunk... Ibra, Hleb, Csiga, Caseres (bár szerintem ő 1 nagyon is jó játékos) :)
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.01. 13:13:41

LM10 írta: A védelem bal oldalára kell valaki, meg talán középre, bár én szerintem Puyol,Piqué, és Mascherano jól állják ezt a kört.
Hát, nem is tudom. Pique azért az elmúlt 2 évben nem volt olyan hú de jó, és Puyol sem lesz fiatalabb.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2012.05.01. 13:08:56

Egy biztos, középpályára nem kell senki. Ott világelsők vagyunk.
A védelem bal oldalára kell valaki, meg talán középre, bár én szerintem Puyol,Piqué, és Mascherano jól állják ezt a kört.
A támadósorban van most nagy bizonytalanság. Messin és Alexisen kívül a többiek helyzete nagyon kiszámíthatatlan. Pedro,Villa,Affelay,Cuenca, Tello. Kíváncsi leszek Tito ezt, hogy fogja megoldani, mert innen vagy 2 játékosnak távoznia kell, és egy támadó jól jönne a Barcának.

A z igazolások/eligazolásoknál kíváncsi leszek, hogy Tito miket lép, hogy már ő a főnök. Lehet lesznek meglepő húzásai, amit Pep nem tett volna meg.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.05.01. 13:04:24

Sanama írta:
visca el barca írta:
hát ne haragudj, de sztem egy olyan játékos, aki az első évében 29/16-os mutatoval rendelkezik az igenis bevált.

mindenki tudja h ibra egy nagyképű majom, viszont focizni tud. ő ugy fosta a golokat az interben is, hogy maga harcolt ki mindent, ő szerezte meg a labdákat, ő csinálta meg a helyzetet.

mikor idejött, mindenki azt remélte h itt nem kell 4 védővel küzdeni, meg az iniesta-xavi duó ész nélkül fogja majd kiszolgálni. ha ráépítettük volna a támadójátékot, biztos meglövi az évi 40 golt.

aztán mindenki tudja h messi miatt lett eladva, mert nem akart miatta szélen játszani, meg nem akart mellette másodhegedűs lenni. guardiola sara h idehozta, tudhatta volna h nem fogja elviselni h messi a sztár és nem ő

meg ő nem fért bele a mes que un clubba...

az előző hozzászólásomban én csak arra reagáltam h egyszerűen lebójáztad.

torres, meg andy caroll a bója..
Ezt adom!
Aki nem válik be az nem lő egész évben 21gólt meg ad 10en valamennyi gólpasszt!

Aki itt nem vált be az Csiga volt meg Caceres, meg Hleb.

Nem adta be a derekát Pepnek, és ment, ennyi.
A mutatói még nem jelentik egy az egyben azt,h bevált volna.Nagyon bekezdett,lődözte a gólokat (köztük fontosakat is),de a játékunkban idegen testként volt jelen.Ellézengett,elsétálgatott elöl,ha nem kapott labdát tárogatta a karjait és sétált tovább bőven, lesen.Az első pár hónap után egyre alább adta és egyre inkább kibukott,h mennyire nem idevaló az ő játékstílusa.Ez nem az ő hibája,ezt tudja,de nagyon.Nekünk meg sztem nem erre van szükségünk.Túl nagyot kellene hajlani ahhoz,ha elkezdenénk "Ibra-centrikussá" tenni a játékot.Nem is egészen értettem eleve,h mit akarunk vele.Amiben ki tudnánk használni,nem a játékunk eleme.Plusz nem igazán törte szét magát a letámadásban,labda nélküli mozgásban.Uh sztem sem vált be,de mondom,nem feltétlenül önhibájából. Összeférhetetlen a dolog,h ő sem tud akkorát változtatni,h beilleszkedjen,meg mi sem tudunk akkorát hajlani,h igazán kihasználjuk. És akkor még csak a játékáról beszéltem,nem is a személyiségéről...

Mindegy,már sokszor lerágtuk,meg am is már történelem a sztori... :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.05.01. 13:02:07

Sanama írta:Hoznám Raúlt :D úgy is lejár a szerződése, nemde? :twisted:
Amúgy Droga is teljesen jó ötlet szerintem, Larsson típus nagyon kéne.

Viszont elsődleges feladat 1 de inkább 2 védő szerződtetése. 1balra, 1 középre.

Én megelégszem akkor is ha csak 2védő érkezik, mert amúgy túl nagy átépítés előre nem kell szerintem, maximum egy öreg rutinos róka.
Vagy Higuain-t. Ugyan nem eladó, de 40 milliót várnak érte. Jó focista, kedvelem is, de a felét éri kb. Elfelejtik, h nem a vevő oldalon állnak, hanem az eladón.

Védő biztos érkezik, csatárok elegen vannak. Ha már elkezdtük az ifik erőltetését, akkor adjunk nekik további lehetőségeket. Nézzük meg, mi lehet belőlük. Nekem szimpatikus, h építünk a saját nevelésekre.

Drogba akkor jöjjön, ha fizet érte.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.01. 12:47:10

Hoznám Raúlt :D úgy is lejár a szerződése, nemde? :twisted:
Amúgy Droga is teljesen jó ötlet szerintem, Larsson típus nagyon kéne.

Viszont elsődleges feladat 1 de inkább 2 védő szerződtetése. 1balra, 1 középre.

Én megelégszem akkor is ha csak 2védő érkezik, mert amúgy túl nagy átépítés előre nem kell szerintem, maximum egy öreg rutinos róka.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.05.01. 12:33:57

Van Persie zseniális játékos, de a jelleme miatt nem fér be hozzánk. Erőszakos és fegyelmezetlen játékos, aki az év 5-6 legkomolyabb meccsén általában piros lap veszélyben van.
Drogba ugyanez - bár elég merész felvetés az újságtól.

Egy középhátvéd kelleni fog, akiről én szívesen elképzelném, hogy még egy másik poszton is bevethető (vagy szélső hátvéd, vagy vkp).
Emellett egy balhátvédet is szívesen látnék.
A csatár posztra én max. egy veteránt vennék. Bár ki tudja, lehet, hogy Villa már annak számít lassan?
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.01. 12:32:20

visca el barca írta:
socio66 írta:
hát ne haragudj, de sztem egy olyan játékos, aki az első évében 29/16-os mutatoval rendelkezik az igenis bevált.

mindenki tudja h ibra egy nagyképű majom, viszont focizni tud. ő ugy fosta a golokat az interben is, hogy maga harcolt ki mindent, ő szerezte meg a labdákat, ő csinálta meg a helyzetet.

mikor idejött, mindenki azt remélte h itt nem kell 4 védővel küzdeni, meg az iniesta-xavi duó ész nélkül fogja majd kiszolgálni. ha ráépítettük volna a támadójátékot, biztos meglövi az évi 40 golt.

aztán mindenki tudja h messi miatt lett eladva, mert nem akart miatta szélen játszani, meg nem akart mellette másodhegedűs lenni. guardiola sara h idehozta, tudhatta volna h nem fogja elviselni h messi a sztár és nem ő

meg ő nem fért bele a mes que un clubba...

az előző hozzászólásomban én csak arra reagáltam h egyszerűen lebójáztad.

torres, meg andy caroll a bója..
Ezt adom!
Aki nem válik be az nem lő egész évben 21gólt meg ad 10en valamennyi gólpasszt!

Aki itt nem vált be az Csiga volt meg Caceres, meg Hleb.

Nem adta be a derekát Pepnek, és ment, ennyi.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.05.01. 12:27:23

[quote="socio66"][/quote]

hát ne haragudj, de sztem egy olyan játékos, aki az első évében 29/16-os mutatoval rendelkezik az igenis bevált.

mindenki tudja h ibra egy nagyképű majom, viszont focizni tud. ő ugy fosta a golokat az interben is, hogy maga harcolt ki mindent, ő szerezte meg a labdákat, ő csinálta meg a helyzetet.

mikor idejött, mindenki azt remélte h itt nem kell 4 védővel küzdeni, meg az iniesta-xavi duó ész nélkül fogja majd kiszolgálni. ha ráépítettük volna a támadójátékot, biztos meglövi az évi 40 golt.

aztán mindenki tudja h messi miatt lett eladva, mert nem akart miatta szélen játszani, meg nem akart mellette másodhegedűs lenni. guardiola sara h idehozta, tudhatta volna h nem fogja elviselni h messi a sztár és nem ő

meg ő nem fért bele a mes que un clubba...

az előző hozzászólásomban én csak arra reagáltam h egyszerűen lebójáztad.

torres, meg andy caroll a bója..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése