Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
tiva
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2010.06.28. 19:31:41
Tartózkodási hely: Wien

2012.03.16. 14:22:37

Abi sajnos nem hiszem hogy tudna folytatni egy majatültetes utan! Akkor viszont Adrianora szükseg van!
Avatar
fcbpete
Jugador del Barça
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2011.09.24. 15:33:58

2012.03.16. 13:59:35

Silva és Alba kell, Keita pedig maradjon mindenképp. KP és csatár nem kell. Adriano,Affelay és Fontás mehet, Tello, Montoya és JDS jöjjön fel. Abidallal reméljük minden rendben lesz, és jövőre újra számolhatunk vele, de megérteném azt is ha visszavonulna.

VV,Pinto
Alves,Montoya,Puyol,Piqué,Masch,Silva,Alba, Abidal(?)
Keita,Busquets,Xavi,Iniesta,Fábregas,Thiago, JDS
Messi,Alexis,Villa,Pedro,Tello,Cuenca

Ui: Az idén végre leigazoljuk Fábregast szavazás egy kicsit idejétmúltnak tűnik nekem.
tiva
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2010.06.28. 19:31:41
Tartózkodási hely: Wien

2012.03.16. 13:27:14

Miröl vitatkoztok?
Abidal kiesett, BH-ra van szüksegünk nem KH-ra!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.03.15. 18:25:22

visca el barca írta:
komolyan gondolod h bármelyikük is olyan komoly erősites lenne mint silva?
Nem, nem gondolom azt, de azért nehogymár Silva legyen az egyetlen opció. Egyáltalán nem biztos, hogy őt sikerül elhozni, márpedig valakit hozni kell szerintem.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.03.15. 18:16:59

komolyan gondolod h bármelyikük is olyan komoly erősites lenne mint silva?
Inkább akkor Kompany. Silva ennyire jó? :S Mondjuk Rosicky-nek tényleg szép gólpasszt adott :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.15. 18:02:08

Stalkyard írta:
visca el barca írta:
vhogy egyik név hallatán sem érzek erős kéztetést h itt játszon...
egyéni probléma
komolyan gondolod h bármelyikük is olyan komoly erősites lenne mint silva?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.03.15. 16:21:12

visca el barca írta:
vhogy egyik név hallatán sem érzek erős kéztetést h itt játszon...
egyéni probléma
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.15. 15:34:33

Stalkyard írta:
kristop írta:thiago silva álmom lenne, de az már a luxuskategórián is túlmutatna, hogy puyol, piqué, thiago silva, mascherano négyes, akik szinte mind világklasszisok és még mögöttük muniesa, bartra, fontás.

.
Luxuskategória? Papíron talán, de ez nem változtat azon a tényen, hogy a védelem idén egy nagy rakás mi is? Nálam egy Thiago Silva szintű védő megvétele lenne a legfontosabb a nyáron, még ha pont őt nem is tudnánk elhozni. Plusz baloldalra egy minőségi védő igazolása, mondjuk Jordi Alba megtenné.
hát az egy elég esetlen fogalom h thiago silva szintu védő. olyan nem nagyon van. ki? kompany? hummels? vidic? david luiz? vhogy egyik név hallatán sem érzek erős kéztetést h itt játszon...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.03.15. 15:09:22

kristop írta:thiago silva álmom lenne, de az már a luxuskategórián is túlmutatna, hogy puyol, piqué, thiago silva, mascherano négyes, akik szinte mind világklasszisok és még mögöttük muniesa, bartra, fontás.

.
Luxuskategória? Papíron talán, de ez nem változtat azon a tényen, hogy a védelem idén egy nagy rakás mi is? Nálam egy Thiago Silva szintű védő megvétele lenne a legfontosabb a nyáron, még ha pont őt nem is tudnánk elhozni. Plusz baloldalra egy minőségi védő igazolása, mondjuk Jordi Alba megtenné.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
tiva
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2010.06.28. 19:31:41
Tartózkodási hely: Wien

2012.03.15. 14:33:38

Nem veszitek eszre hogy Keita Pep egyik legkedvesebb jatekosa? Nem hiszem hogy megvalna töle. Egyebkent sem talalnank meg egy ilyen szintü jatekost, aki ilyen alazattal koptatna a kispadot!
Afelayt sem hiszem hogy ha el is akarnak adni, pont most a felepülese utan! Elöbb megvarjak hogy formaba lendüljön, hogy nöjön meg az erteke!
A vedelem megerösitesenek terveit pedig sajnos felülirta Abidal mütete. Emiatt Albanak kell erkeznie, ö jobban tudna helyettesiteni mint Silva. Igy az is nyilvanvalo hogy Adriano marad.
Neymarert meg nem hiszem hogy adnank annyi penzt. Van meg idönk hogy lejarjon a szerzödese!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.03.10. 17:01:53

thiago silva álmom lenne, de az már a luxuskategórián is túlmutatna, hogy puyol, piqué, thiago silva, mascherano négyes, akik szinte mind világklasszisok és még mögöttük muniesa, bartra, fontás.

jelenleg szerintem esélyesebb az amiről cikkeznek is, hogy jordi alba jön és abidal inkább a belső védelem felé veszi az irányt, amivel egyben azt is megerősítjük. ez meg csak saját vélemény, de szerintem fontás valami spanyol középcsapatba veszi az irányt, és muniesa, bartra kettős veszi át a helyét.

keita játéka meg tökre tetszik mióta az afrika kupáról visszajött, de ha most nyáron még adna valaki normális pénzt érte, akkor inkább betolnám a helyére romeut. avb kérte a chelseahez, őt kirúgták, nemhiszem hogy annyi játéklehetőséget kapna innentől, mint előtte. magára szedett egy pár kilót, meg egy kis tapasztalatot angliában, csak beleférne neki egy hely busquets mögött.

elől meg csak abban vagyok biztos, hogy afellay elmegy. ügyes gyerek, máshol csinálhat még karriert, de nem nálunk, ide egyáltalán nem illik. a mostanra kicsit beleszürkült cuenca vagy az újfiú tello is többet hoz nála. hamár tello, szerintem még marad a bében, ha gáz van megint felhívják maximum.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.03.10. 15:40:56

MessiFan91 írta:Például onnan, hogy jön valami arab befektető.
Ilyen középcsapatok mint Anzsi Mahacskala meg tudnák venni
Igen. Vagy ott van még a PSG. Ők megadják érte a 40-50 millió eurót. Ha jól játszik, akkor nyilván drágábban akarják majd eladni. 60-70 millió euró? Nem éri meg. Ha olcsóbban menne, akkor meg valószínűleg mégsem olyan jó, hogy ide kerüljön. Max. arra lehet várni, hogy a 4-5 éves szerződése lejárjon, de ez megint lutri.

Szóval ha elmegy egy újgazdag csapathoz, szerintem minimálisra csökkenek az esélyei, hogy itt kössön ki.
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.03.10. 15:33:06

Gyurinho írta:
geridoss írta:Neymarnak ha van egy kis esze, akkor egy európai középcsapathoz megy, mint anno Ronnie, meg sokan mások. Láthattuk, élő példa Keirrison, hogy hiába játszik jól a brazil bajnokságban, ha egy Benficában két értelmes megmozdulása nem volt... Most nem is tudom hirtelen, hol szerencsétlenkedik.

Megspóroltunk volna 14 millió eurót, ami ugye nem kis pénz...
Egy-két év alatt megszokná a taktikusabb európai focit, alkalmazkodna, és már nem lenne olyan zsákbamacska. Bár veszélyes, mert felszökhet az ára, ami így is elég busás ugye.
Egyrészt nem ő dönti el ,hogy hova megy hanem ,hogy ki tesz érte ajánlatot ,másrészt meg egy középcsapatnak mégis honnan lenne pénze rá?
Ilyen csak akkor fordulhatna elő ha egy nagycsapat megvenné és kölcsönadná de az meg miért tenné mikor kiadott érte sok tízmillió eurót.
Például onnan, hogy jön valami arab befektető.
Ilyen középcsapatok mint Anzsi Mahacskala meg tudnák venni
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.10. 15:26:05

geridoss írta:Neymarnak ha van egy kis esze, akkor egy európai középcsapathoz megy, mint anno Ronnie, meg sokan mások. Láthattuk, élő példa Keirrison, hogy hiába játszik jól a brazil bajnokságban, ha egy Benficában két értelmes megmozdulása nem volt... Most nem is tudom hirtelen, hol szerencsétlenkedik.

Megspóroltunk volna 14 millió eurót, ami ugye nem kis pénz...
Egy-két év alatt megszokná a taktikusabb európai focit, alkalmazkodna, és már nem lenne olyan zsákbamacska. Bár veszélyes, mert felszökhet az ára, ami így is elég busás ugye.
Egyrészt nem ő dönti el ,hogy hova megy hanem ,hogy ki tesz érte ajánlatot ,másrészt meg egy középcsapatnak mégis honnan lenne pénze rá?
Ilyen csak akkor fordulhatna elő ha egy nagycsapat megvenné és kölcsönadná de az meg miért tenné mikor kiadott érte sok tízmillió eurót.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.03.10. 15:16:52

Neymarnak ha van egy kis esze, akkor egy európai középcsapathoz megy, mint anno Ronnie, meg sokan mások. Láthattuk, élő példa Keirrison, hogy hiába játszik jól a brazil bajnokságban, ha egy Benficában két értelmes megmozdulása nem volt... Most nem is tudom hirtelen, hol szerencsétlenkedik.

Megspóroltunk volna 14 millió eurót, ami ugye nem kis pénz...
Egy-két év alatt megszokná a taktikusabb európai focit, alkalmazkodna, és már nem lenne olyan zsákbamacska. Bár veszélyes, mert felszökhet az ára, ami így is elég busás ugye.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7435
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.10. 14:46:39

sjd írta:
Chino írta: Kp érdekes. Thiago szerintem már teljes értékű játékos lesz, bár még így sem vagyunk nagyon eleresztve. Talán JDS lehetne erősítés, főleg ha Keita távozik, mert akkor nem tudom kivel pótolnánk.
Oriol Romeu!!!
Oppá....
Elfelejtettem, pedig korábbi hsz-ben már írtam, hogy jó lenne már visszahozni. Nagyon jól teljesít Angliában, sztem könnyen be is illeszkedne. Az biztos hogy hatalmas erősítés lenne.

Persze, hogy Neymar-ról cikkeznek a legtöbbet. Ezen szerintem nem kell csodálkozni. Nagyobb szenzáció vele teletenni a lapokat, mint Llorentével. Hulk pedig sztem iszonyatosan távol áll, még kacsa szinten is.
Forca Barca!!!!
Avatar
Boccantoka
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.02.19. 16:56:20
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.03.10. 12:06:14

sjd írta:
Boccantoka írta:
sjd írta: Oriol Romeu!!!
Én úgy hallottam hogy, most még nem vásároljuk vissza.Bár én is gondoltam rá.
Valóban nincs sok esély rá, de a feltett kérdésre ("ki pótolja Keitát?") sztem tökéletes megoldás
Testalkatban hasonlít Keitára szóval nem lenne rossz a sok kicsi mellé, és én személy szerint nagyon örülnék neki. :D
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.03.10. 11:41:00

Sztem ha Pedro és Villa hasonlóan fog majd teljesiteni mint ahogyan azt tették,akkor igenis szükség lehet a brazilra.És ami szemmel látható,az az hogy vezetőség fő célpontja a támadó poszton az 1 értelmüen Neymar.Igaz szóba került már itt pl.-Hulk,Liorente,stb.De az utóbbi időben ha felmerült ez a kérdéskör, akkor a szalagcimeken mindig Neymar neve volt az első.Úgyhogy majd meglátjuk hogy Pep hogyan dönt majd.Az biztos hogy valamit tudhat ez a srác, nemrégen pl.az Internacionale ellen is mesterhármast rúgott.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.03.10. 11:31:33

Boccantoka írta:
sjd írta:
Chino írta: Kp érdekes. Thiago szerintem már teljes értékű játékos lesz, bár még így sem vagyunk nagyon eleresztve. Talán JDS lehetne erősítés, főleg ha Keita távozik, mert akkor nem tudom kivel pótolnánk.
Oriol Romeu!!!
Én úgy hallottam hogy, most még nem vásároljuk vissza.Bár én is gondoltam rá.
Valóban nincs sok esély rá, de a feltett kérdésre ("ki pótolja Keitát?") sztem tökéletes megoldás
Avatar
Boccantoka
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.02.19. 16:56:20
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.03.10. 11:22:06

sjd írta:
Chino írta: Kp érdekes. Thiago szerintem már teljes értékű játékos lesz, bár még így sem vagyunk nagyon eleresztve. Talán JDS lehetne erősítés, főleg ha Keita távozik, mert akkor nem tudom kivel pótolnánk.
Oriol Romeu!!!
Én úgy hallottam hogy, most még nem vásároljuk vissza.Bár én is gondoltam rá.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.03.10. 11:08:30

Chino írta: Kp érdekes. Thiago szerintem már teljes értékű játékos lesz, bár még így sem vagyunk nagyon eleresztve. Talán JDS lehetne erősítés, főleg ha Keita távozik, mert akkor nem tudom kivel pótolnánk.
Oriol Romeu!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7435
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.10. 11:01:45

A fiatalokkal azért csínján kéne bánni. Cuenca fent marad, esetleg Tello is feljön olykor, de nem hiszem, hogy véglegesnek szánja még Pep. Bőven ráérne még egy 1-1,5 év múlva szerződést tolni az orra alá. Perszeb ha addig nem száll rá az Arsenal. Vele kapcsolatban szerintem mindkét tábornak igaza van. Lehet, hogy egy kicsit sablonos, de sokszor ez kell, és bőven fejlődhet még, főleg ilyen játékosok között.
Rajta kívül Montoya jönne fel.
Alba nagyon jó választás lenne, de ő inkább Adriano típusú, szóval szerintem akkor a brazil menne, ha már Abidallal hosszabbítottunk.
Középső védőnek ott van ugye Piqué-Puyol-Masch (Abidalt nem szeretném többet ott látni), ami első blikkre elégnek tűnhet, de látjuk hogy Gerard hogy játszik és ha a kapitány nem hozna ilyen teljesítményt nagy sz...ban lennénk. Azért érdekes, hogy Masch nyújtja a legstabilabb teljesítményt. Puyi jövőre már valszeg kevesebbet játszik majd, szóval nagyon-nagy erősítés lenne Silva, illene is a játékunkban és hosszú időre miénk lehetne a legjobb hátsó alakzat, de a belső védő páros mindenképp.

Kp érdekes. Thiago szerintem már teljes értékű játékos lesz, bár még így sem vagyunk nagyon eleresztve. Talán JDS lehetne erősítés, főleg ha Keita távozik, mert akkor nem tudom kivel pótolnánk. A támadósor kétséges. Vízválasztó lesz, hogy Pedro vagy Villa össze tudja-e szedni magát. Neymar? Sok dolog szól mellette, de ellene is. Egy Neymar-Messi-Alexis trió nagyon üthetne, de kérdés alá tudja-e rendelni magát a csapatnak.
Erre igazán május-június körül majd lehet komolyan beszélni.
Forca Barca!!!!
Avatar
Boccantoka
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.02.19. 16:56:20
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.03.10. 10:06:58

K900 írta:http://translate.google.hu/translate?hl ... ivo.com%2F
A lap szerint Neymar és Alba lehet a fő pioritás a nyárron.Sztem jó is lenne már Messi mellé,olyan valaki aki úgyanolyan hatékony lehet mint az argentin.Alba pedig sztem jó választás minden szempontból.
Alba nem lenne rossz, DE Neymar fölösleges Messi mellet alig kapna játéklehetőséget és ahogy mások is mondták elég nagy zsákbamacska, és még drága is.
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.10. 09:57:01

Tudom Villa nagy játékos,fontos gólokat lőtt már,de szerintetek meddig fog maradni ? Ám Neymarnak örülnék Messi mellé, miket alkothatnának ezek ketten :D Egy védő viszont fontos lenne középre
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.03.10. 09:15:48

http://translate.google.hu/translate?hl ... ivo.com%2F
A lap szerint Neymar és Alba lehet a fő pioritás a nyárron.Sztem jó is lenne már Messi mellé,olyan valaki aki úgyanolyan hatékony lehet mint az argentin.Alba pedig sztem jó választás minden szempontból.
Válasz küldése
cron