Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.29. 23:19:53

Köszi, így már lehet hova tenni amit írtál.
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2011.06.29. 23:15:52

S.Agüero írta:ő mondta ezt neked vagy mi? személysen közölte veled? :) :roll:
Leírtam már pászor, de leirom mégegszer. Szarvasról 1993 óta járnak focizni gyerekek Bellpuig-ba. A Bellpuig sportiskola egyik vezetőjét Bojan Krkicnek hívják. 19997-98-99-ben volt szerencsém ott járni a Bojan által szervezett focitornán, 1999-ben 13 évesen volt szerencsém ifj. Bojan Krkic ellen focizni. A testnevelő tanár Bencsik János, aki engem is kivitt anno, a két legjobb gyerekkori barátom édesapja. Id. Bojan személyesen neki mondta el ezeket, ma érkeztek haza Bellpuigból, ő tőle tudom az információkat
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.29. 23:14:19

off: basszus, az hogy lehet, h csak én emlékszem erre? :shock:

vannak nálam régebbi tagok is...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.06.29. 23:11:40

ő mondta ezt neked vagy mi? személysen közölte veled? :) :roll:
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.29. 23:10:07

van Bommel írta:Szeintem Bojan édesapja elég jó forrás
Az. Ha valóban ő mondta. De mivel napi rendszerességgel jellennek meg a kamunyilatkozatok nagyon örömmel venném, ha azt is leírnád, hogy hol hallottad vagy olvastad.

Kivéve persze ha nem vagy cimboraságban az öreg Krkic-csel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára d 2011.06.29. 23:11:52-kor.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.06.29. 23:09:41

van Bommel írta: Szeintem Bojan édesapja elég jó forrás
szomszéd vagy mi?
mondd már meg neki, hogy a classicora tegyen el 2 vip jegyet, mert akkor úgy csinálom a dolgaimat...

szerk: vedd úgy, hogy nem írtam semmit :D bár ebbe a mai világban senkinek sem hihetünk :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Robcsyy 2011.06.29. 23:13:05-kor.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2011.06.29. 23:09:37

Fecooo írta:
van Bommel írta:Bojan édesapjától lévő infó: Bojan 2 évre Rómába megy kölcsönbe, az első év végén a Barca visszahívhatja, a 2.végén automatikusan visszajön.
köszönöm szépen! pontosan erre a koncepcióra vágytam! TÖKÉLETES! :D

ő lesz az első, akinek a topicja "visszatér" a "múlt és jövőből" :P

szerk: d, Van Bommel ismerheti Bojan apját, asszem anno játszottak egymás ellen Bojannal... rosszul emlékszem?
tökéletesen jól emlékszel, most várom az ajándékot, amit kapok Barcelonából:D
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2011.06.29. 23:08:24

d írta:
van Bommel írta:Bojan édesapjától lévő infó: Bojan 2 évre Rómába megy kölcsönbe, az első év végén a Barca visszahívhatja, a 2.végén automatikusan visszajön. Cesc-el 2 éve megvan az egyezség, ő is jönni akar, de az Arsenallal kötélhúzás várható, mint eddig. Sanchezzel teljes az egyezség, az Udinese akar trógerkodni, de a héten be szeretnék jelenti! Jóéjt mindenkinek
Forrást, sírva könyörgöm, forrást írjatok már, egyszerűen hihetetlen...
Szeintem Bojan édesapja elég jó forrás
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.29. 23:07:01

van Bommel írta:Bojan édesapjától lévő infó: Bojan 2 évre Rómába megy kölcsönbe, az első év végén a Barca visszahívhatja, a 2.végén automatikusan visszajön. Cesc-el 2 éve megvan az egyezség, ő is jönni akar, de az Arsenallal kötélhúzás várható, mint eddig. Sanchezzel teljes az egyezség, az Udinese akar trógerkodni, de a héten be szeretnék jelenti! Jóéjt mindenkinek
Forrást, sírva könyörgöm, forrást írjatok már, egyszerűen hihetetlen...
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.29. 23:06:58

van Bommel írta:Bojan édesapjától lévő infó: Bojan 2 évre Rómába megy kölcsönbe, az első év végén a Barca visszahívhatja, a 2.végén automatikusan visszajön.
köszönöm szépen! pontosan erre a koncepcióra vágytam! TÖKÉLETES! :D

ő lesz az első, akinek a topicja "visszatér" a "múlt és jövőből" :P

szerk: d, Van Bommel ismerheti Bojan apját, asszem anno játszottak egymás ellen Bojannal... rosszul emlékszem?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.06.29. 23:08:32-kor.
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2011.06.29. 23:04:45

Bojan édesapjától lévő infó: Bojan 2 évre Rómába megy kölcsönbe, az első év végén a Barca visszahívhatja, a 2.végén automatikusan visszajön. Cesc-el 2 éve megvan az egyezség, ő is jönni akar, de az Arsenallal kötélhúzás várható, mint eddig. Sanchezzel teljes az egyezség, az Udinese akar trógerkodni, de a héten be szeretnék jelenti! Jóéjt mindenkinek
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
socio66

2011.06.29. 22:06:29

rossi idei 32 gólja.
vannak azért itt szép dolgok,nem sz.rral gurigázik a srác.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2011.06.29. 22:05:18

Bob_Marley írta:Thiago aláírása örömteli, nagy hiba lett volna elpasszolni!
Nagyatyesz nagyon érdekes témát vettet fel, én is pedzegettem, Pepnek ha valóban jönnek az érkezők nagyon nehéz dolga lesz, s lehet benne valami, hogy csapatmorál stb is sérülhet!De véleményem szerint az alapcsapat teljesen egyértelmű, így mondjuk Sanchet, s esetleg Fabregas érkezésével annyi változhat, hogy előbb jönnek a cserék, s egy nagyobb gólszünetnél van kit bedobni!Illetve ha sérülés van!De Pep egyik legnagyobb erőssége a motiváltság, így megfog birkózni a feladattal , s megnyerjük a zsinór 4ik bajnoki címet!

Ozsi kár, hogy kitörölted, úgy elolvastam volna az álomcsapatokat, meg, hogy Chuck Norris a legjobb, s azonnal igazoljuk le hsz-ket
Nem vesztettél sokat. Volt itt szó Fabregas-tól kezdve Nasri-n keresztül egészen Drogba-ig mindenkiről, de semmi komoly.:D
És hogy ne legyen off: Én nem hiszem, hogy Sánches és Cesc érkezésével gondok lennének a morállal, szerintem mind2 srác tudja, hogy hova jön és az első évükhöz képest mindketten megkapják majd a kellő játékpercet, így velük nem lesz gond. Talán a Keita-Thiago-Ibi 3-as-ból lázad majd valaki, ha mind3-an maradnak és ha egyáltalán lesz ilyen. (Én egyébként nem hinném, szerintem simán meg lehet majd oldani, hogy a 2 fiatal minimum annyi időt kapjon mint tavaly, Keita meg nem fog belehalni, ha nem ő játszik majd a legtöbbet.)
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.29. 21:56:59

Ne jótékonykodjon, de tudja már, hogy mit akar. Minden nap mást mond.
maki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2011.02.05. 04:51:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.29. 21:44:18

Tocy írta:
Lionel85 írta:
maki írta:Tocy: pontosan, egyelőre még csak az állítólagos utolsó ajánlatot kapta meg az Udinese, arról még nincs hír, hogy mi a helyzet. Szerintem is az a legvalószínűbb, amit már itt is írtak páran, hogy csak a Copa után lesz már folytatása az ügynek.
Csak akkor meg tudod mi lesz? Ha jól szerepel Chile, akkor Pozzo fogja magát és kinyílvánítja Sánchezt 50 milliósra, mondván felment az ára és többet követel a Barcelonától. Jó lenne a héten lezárni az ügyet.
Pozzo egy ökör...és tuti ő is erre játszik, nem fogja a héten lezárni...
Azt már eddig is mondta, hogy 50 milliót ér :D Egyértelmű, hogy nekünk az lenne a legjobb, ha a héten lezárulna az ügy és a Copa után már csak Sánchez aláírásával kellene foglalkozni, de szerintem ez a kevésbé valószínű. Pozzo meg nem ökör azért, mert a lehető legtöbbet akarja megkapni a legjobb játékosáért, nem várhatjuk el, hogy jótékonykodjon.
Apart from a right foot, Rivaldo had everything.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19612
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.29. 21:32:24

Thiago aláírása örömteli, nagy hiba lett volna elpasszolni!
Nagyatyesz nagyon érdekes témát vettet fel, én is pedzegettem, Pepnek ha valóban jönnek az érkezők nagyon nehéz dolga lesz, s lehet benne valami, hogy csapatmorál stb is sérülhet!De véleményem szerint az alapcsapat teljesen egyértelmű, így mondjuk Sanchet, s esetleg Fabregas érkezésével annyi változhat, hogy előbb jönnek a cserék, s egy nagyobb gólszünetnél van kit bedobni!Illetve ha sérülés van!De Pep egyik legnagyobb erőssége a motiváltság, így megfog birkózni a feladattal , s megnyerjük a zsinór 4ik bajnoki címet!

Ozsi kár, hogy kitörölted, úgy elolvastam volna az álomcsapatokat, meg, hogy Chuck Norris a legjobb, s azonnal igazoljuk le hsz-ket
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.29. 21:32:00

Cesc lassan elnyeri a közhelykirály titulust Nyilasi Tibitől.
mondjuk engem marhára nem érdekel jön-e, kizárólag Alexis számít!
Rá van szükségünk igazán, zárjuk már le, a hétszentségit! :D
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.06.29. 21:31:30

Lionel85 írta:
maki írta:Tocy: pontosan, egyelőre még csak az állítólagos utolsó ajánlatot kapta meg az Udinese, arról még nincs hír, hogy mi a helyzet. Szerintem is az a legvalószínűbb, amit már itt is írtak páran, hogy csak a Copa után lesz már folytatása az ügynek.
Csak akkor meg tudod mi lesz? Ha jól szerepel Chile, akkor Pozzo fogja magát és kinyílvánítja Sánchezt 50 milliósra, mondván felment az ára és többet követel a Barcelonától. Jó lenne a héten lezárni az ügyet.
Emiatt vagyok én is azon az állásponton hogy a Copa előtt jöjjön.Egy jó szereplés a Copan és Pozzo képes még egy 20 misit az árához csapni.
Szóval vagy Copa előtt jön vagy szívjuk.
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.29. 21:29:16

Lionel85 írta:
maki írta:Tocy: pontosan, egyelőre még csak az állítólagos utolsó ajánlatot kapta meg az Udinese, arról még nincs hír, hogy mi a helyzet. Szerintem is az a legvalószínűbb, amit már itt is írtak páran, hogy csak a Copa után lesz már folytatása az ügynek.
Csak akkor meg tudod mi lesz? Ha jól szerepel Chile, akkor Pozzo fogja magát és kinyílvánítja Sánchezt 50 milliósra, mondván felment az ára és többet követel a Barcelonától. Jó lenne a héten lezárni az ügyet.
Pozzo egy ökör...és tuti ő is erre játszik, nem fogja a héten lezárni...
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.06.29. 21:28:17

Tocy írta:Ja és a nyár legfontosabb igazolása már megtörtént, Thiago személyében. Topicot neki! :D
A legfontosabb rész! Egyetértek topicot!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.06.29. 21:26:47

maki írta:Tocy: pontosan, egyelőre még csak az állítólagos utolsó ajánlatot kapta meg az Udinese, arról még nincs hír, hogy mi a helyzet. Szerintem is az a legvalószínűbb, amit már itt is írtak páran, hogy csak a Copa után lesz már folytatása az ügynek.
Csak akkor meg tudod mi lesz? Ha jól szerepel Chile, akkor Pozzo fogja magát és kinyílvánítja Sánchezt 50 milliósra, mondván felment az ára és többet követel a Barcelonától. Jó lenne a héten lezárni az ügyet.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.29. 21:22:51

Szerintem maradjunk a tárgynál, miszerint Sanchezéert és Fabregasért is tettünk egy utolsó, komoly ajánlatot. Ha a chileit nem engedik, akk képbe kerülhet Rossi, valamint Jose Angelről volt még szó. A többi csak találgatás. Ja és a nyár legfontosabb igazolása már megtörtént, Thiago személyében. Topicot neki! :D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.06.29. 21:17:28

Nyissatok egy álom 11 topikot, és kész. Látszik sokan nem tudják értelmesen levonni a következtetést, egy-két hír elolvasása után. Keresztbe írogatnak egymásnak a sportoldalak. Majd hiszem ha látom alapon vagyok, ha lesz egy kép amin Drogba kezet fog Rosellel egy papír felett, ahol az aláírása tündököl, lesz miről dumálni.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.06.29. 20:57:24

Jézusom mit műveltetek itt ma? :evil: Még 1 ilyen,és nem lesz igazolások topik, a kész tényeket úgy is mindenki megtudja a főoldalról, nem marad le semmiről sem senki.

Majd ha lesz több időm kikukázom a szemetet amit termeltek itt páran ma...bár ha addig erre jár pár kollega,akkor ők is megtehetnék.

Kicsit gyomláltam,úgy 25 törlés után talán nagyjából okés :wink: m.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21254
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.06.29. 20:17:22

noname írta:Megvan a nyár egyik legnagyobb erősítése. Thiago bizonyította h lehet rá számítani és az u21 VB-n se cáfolt erre rá. A kp így már gyakorlatilag elég erős, a csatársorba kell egy ember(Sanchezt ideje lenne lezárni, de ha nem azonnal kipengetni Rossiért a 30 millát).
Igen, csak ehhez a lehetőséget is meg kéne kapnia. Sztem már az elmúlt szezonban sokkal többet kellett volna játszania. Igy talán meggyőzhette volna a vezetőséget, h nem kell Fabregas, sem más a kp-ra. De igy, ha mégis jönne pl. Cesc, akkor onnantól borzasztó nehéz dolga lenne a gyereknek.
Válasz küldése