Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.04. 19:54:18

Remélem előhalásznak azért vkit a cilinderből Xaviék, nagyon nem kellene a bomba kettősnek ígérkező Koundé-Araujo párost megbontani...vagy nyomassuk Destet, hátha szintet tud lépni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.08.04. 19:30:33

Camp Nou99 írta:
2022.08.04. 17:02:12
https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... a-14224235 Hát akkor ő ennyi volt, legalább egyel kevesebb játékost kell regisztrálni.
Legalabb nézhetjük araujo bénázását a szélen :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.08.04. 19:26:33

Azpilicuetat értettem volna, gondolom jobbra szánta volna Xavi, de Marcos Alonso minek ebbe a csapatba? Alba cseréjének? Vagy más poszton játszana?
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.08.04. 17:02:12

https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... a-14224235 Hát akkor ő ennyi volt, legalább egyel kevesebb játékost kell regisztrálni.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.04. 16:54:37

TS-nek nem versenyhelyzet kell. hanem olyan védelem, ahol magabiztos tud lenni. Valljuk meg, hogy ez évek óta nem volt meg.
Persze ő is hibázhat, és hibázik is, csak épp a kapus hibája, az gól szokott lenni.
Ha mindenki az ellenfél térfelén mászkál, labdavesztés esetén senki sem tud szűrőként fellépni, akkor ott van a 40m szabad terület, amit csak be kell futni, és egy az egybe viszik a kapusra a labdát, sokszor ketten is.
A kapott góljaink nagy része ilyen volt.
Nem kapust kell hoznunk, hanem védelmet csinálni...Jobbhátvéd pozíciót megoldani, középpályán pedig elvesztett labdát visszaszerezni.
Pont ezért kellene a meg nem nevezett 2 szent tehenet végre nem alapemberként beállítani. Sem a középpályán, sem a védelemben.
Jobbhátvédet de azonnal!!! :)
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.04. 15:39:32

csababarca írta:
2022.08.04. 15:34:38
Első számú kapusoknak nem szoktak versenyt teremteni, tök más a lélektana annak a posztnak mint a többinek.
Hol van verseny teremtve?
Realnál Courtois-Lunin
Chelseanél Mendy-Kepa (itt lehet mondani, de speckó eset)
Poolnál Alisson-Adrián
Citynél Ederson-Carson
BM-nél Neuer-Ulreich
PSGnél van egyedül mondhatni verseny, mert ott van egy Navas-Donnarumma páros, meg még egy Rico is ha jól tudom.
Sehol nincs verseny a topcsapatoknál, a kapusok ezt utálják.


Semmi jelentősége a második számú kapusnak, max a kupa első 2-3 körében véd, és ennyi. Arra Pena is jó.
Ha Penáról lenne szó, egyetértenék. Egy 5-7 misi közt kereső kapus viszont igenis teremtsen versenyhelyzetet, akkor éri meg itt tartani. És a fenti kluboknál top szinten védenek a kapusok, nyilván nincs szükség Courtois, a két brazil, meg Neuer mellé versenyhelyzetre. Ha kellene, hoznának. TS mellé bőven kellene. Kepa mellé is hoztak, mikor kellett, Leno mellé is hoztak, és szinteket javultak. Nyilván évekig nem kell 2 jó kapust megtartani, hanem menjenek ölre, és amelyik jobb, marad.
De az általad leírt felesleges 2. kapus szerepkörre akkor is nevetséges, amit keres, és így ennek semmi értelme. Ha Pena üldögél itt 1 misiért, akkor oké.

Ráadásul mint sok más esetben, itt is inkább nem rá haragszik senki, hanem azokra a körülményekre, ami miatt egy ilyen szitu kialakulhatott, mint az összes többi milliomos koloncnál.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.08.04. 15:34:38

bence0330 írta:
2022.08.04. 15:23:01
Ráadásul nem bohóckodni kéne, hanem versenyt teremteni TS-nek...
Első számú kapusoknak nem szoktak versenyt teremteni, tök más a lélektana annak a posztnak mint a többinek.
Hol van verseny teremtve?
Realnál Courtois-Lunin
Chelseanél Mendy-Kepa (itt lehet mondani, de speckó eset)
Poolnál Alisson-Adrián
Citynél Ederson-Carson
BM-nél Neuer-Ulreich
PSGnél van egyedül mondhatni verseny, mert ott van egy Navas-Donnarumma páros, meg még egy Rico is ha jól tudom.
Sehol nincs verseny a topcsapatoknál, a kapusok ezt utálják.


Semmi jelentősége a második számú kapusnak, max a kupa első 2-3 körében véd, és ennyi. Arra Pena is jó.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.04. 15:28:01

visca el barca írta:
2022.08.04. 15:13:36
Nem tudom ez a szerencsetlen neto kit bantott h ennyi fikát kap. A masodik szamu kapus kb minden topklubnal egy rakas nulla. Allitom ha 10 embert megkerdezel h ki a real, bayern, vagy a city masodik szamu kapusa 8nak fingja sincs rola, annyira jelentektelen a szerepuk. A fizetese meg nem hinnem h olyan sok, h ennyire szabadulni kelljen tole. Azon az evi par kupameccsen meg tok mind1 h ő vagy pena bohockodik.
Azért Cillessen elég messze volt a rakás nullától.
Az elmúlt éveket TS térdműtéttel kezdte, még így is baromi szembeötlő volt a különbség, hogy TS már egy ideje nincs élete formájában.

A hírek szerint meg annyit kap, mint kb. Kessie, többet mint Araujo.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.04. 15:23:01

visca el barca írta:
2022.08.04. 15:13:36
Nem tudom ez a szerencsetlen neto kit bantott h ennyi fikát kap. A masodik szamu kapus kb minden topklubnal egy rakas nulla. Allitom ha 10 embert megkerdezel h ki a real, bayern, vagy a city masodik szamu kapusa 8nak fingja sincs rola, annyira jelentektelen a szerepuk. A fizetese meg nem hinnem h olyan sok, h ennyire szabadulni kelljen tole. Azon az evi par kupameccsen meg tok mind1 h ő vagy pena bohockodik.
5 misi körül keres elvileg, nem hiszem, hogy túl sok ilyen kapus lehet, max ilyen Kepa-Leno féle helyzetekben, mikor egy top(nak várt) kapus hirtelen megzuhan, és szereznek valakit gyorsan a helyére. Vagy egy PSG-ben, ahol 8 kapust is tarthatnának 10 misis fizuért. És 1-2 éve ki akarjuk tenni, de nem megy. Ráadásul nem bohóckodni kéne, hanem versenyt teremteni TS-nek...
De a fő probléma az 5 milliós fizu nálam.

Baldé meg az év nagy részében sérült volt, a tavalyiakból nem vonnék le sokat. Eleve Xavi nem nagyon mert akkor variálni, akkora hátrányban voltunk, és olyan nyomáskényszer volt, hogy nagyon a tutit merte csak. Most, hogy mindenkivel eltöltött elég sok időt, szerintem jobban meg tudja ítélni, hogy ki mennyire tetszik neki. Én nagyon bízom benne, nem tetszik az Alonsós pletyka.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.08.04. 15:13:36

Nem tudom ez a szerencsetlen neto kit bantott h ennyi fikát kap. A masodik szamu kapus kb minden topklubnal egy rakas nulla. Allitom ha 10 embert megkerdezel h ki a real, bayern, vagy a city masodik szamu kapusa 8nak fingja sincs rola, annyira jelentektelen a szerepuk. A fizetese meg nem hinnem h olyan sok, h ennyire szabadulni kelljen tole. Azon az evi par kupameccsen meg tok mind1 h ő vagy pena bohockodik.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kluivert92
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2020.10.25. 07:55:27

2022.08.04. 15:05:16

Cucurellaert komoly penzt lerakott a chelsea, nagy hiba volt elkotyavetyelni, nem lattam az idei felkeszulesi meccseket de balde hosszutavon megoldja a bal oldalt vajon? Tavaly nem nagyon jatszott xavinal, ha igen akkor is inkabb szelsokent
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.04. 14:48:18

Kluivert92 írta:
2022.08.04. 14:43:57
Troym írta:
2022.08.04. 11:39:52
Romano: Neto - Bournemouth here we go
Remelem nem ingyen vagy kolcsonbe
Én remélem, bármi áron(ártalanul). Ezeket a korábbi éra békáit most kell lenyelni, inkább, mint hogy 3. számú kapusként ücsörögjön még egy évet gigafizetéssel. És láthattuk, mennyit ér, hogy inkább szégyenítettük meg (és alighanem nyomorítottuk meg lelkileg permanensen) TS-t rossz térddel 8 góllal, mint hogy őt állítottuk volna be. Egy ne bevethető több millás fizetésű kapus kb mindennek az alja.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Kluivert92
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2020.10.25. 07:55:27

2022.08.04. 14:43:57

Troym írta:
2022.08.04. 11:39:52
Romano: Neto - Bournemouth here we go
Remelem nem ingyen vagy kolcsonbe
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2022.08.04. 12:26:08

Chino írta:
2022.08.04. 12:12:07
Nem értem mi ez, hogy Piquét hirtelen ki akarják lökni a csapatból. Ennek semmi köze nincs a bérhez. Egy lassan 36 éves, krónikus sérüléssel küzdő játékos kikerül a kezdőből, ahol 2 top védő van a helyén.
Depay miért lett kiutálva? Azért mert 5.-6. számú támadó lett 2 posztra és ezért nem lesz játéklehetősége. Mi ebben a kiutálás? Szakmai döntés. Profi játékos, el kell fogadnia. A "munkája" ezzel jár. És ne állítsuk már be úgy, mint aki éhbérért volt itt.
Piaci áron alul/eredeti szerződéséhez képest nyomott áron voltak itt. Piquét nem a kezdőből akarták kilökni (amit megérdemel), hanem a szerződését akarták felbontani. Depayt nem a kezdőből akarták kilökni (valószínűleg megérdemli), hanem a kedvezményes időszak lejárta után akarták elpasszolni. Umtitit nem a csapatból akar... izé, őt onnan is ki akarták lökni, de leginkább a szerződését szeretnék elpasszolni, beleértve a kedvezményesített szerződését. De Jongon nem a csapa... hm, szóval erősen jelezték neki, hogy a szerződése annulálva van ebben a formában. Igazából még folytathatnám, de lehet, hogy ez a link működik. https://imgflip.com/i/6ovota
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.08.04. 12:12:07

jclayton írta:
2022.08.04. 11:56:47
Peter írta:
2022.08.04. 11:16:12
Egyébként furcsa nekem az is, hogy évek óta mást sem hallani, csak azt, hogy az öregjeink fizetéscsökkentése mindíg, mint kés a vajon átmegy és milyen példamutatóan viselkednek.
Ugyanakkor, ha többször volt már a múltban és most is lesz fizetéscsökkentésük, akkor elég brutál lehetett az az eredeti fizu, ami évek óta megnyírbálva még mindíg olyan, hogy ma is nyírni kell..... :mrgreen:

Nagy itt a ködösítés e téren, nyilván nem véletlenül.
Valószínűleg a fizetéscsökkentés egy (komoly) része inkább fizetés-átütemezés, tehát az aktuális idényért járó összeg áttolása egy későbbi idényre. Aztán ebből olyanok lesznek, mint Piqué 42 millió euróra felhalmozódott hátraléka, amiért hirtelen ki akarják lökni a csapatból, vagy Depay esete a tavaly alacsony, most meg hirtelen magas fizetéssel, aminek a jól megérdemelt jutalma a... csapatból való kiutálása.
Nem értem mi ez, hogy Piquét hirtelen ki akarják lökni a csapatból. Ennek semmi köze nincs a bérhez. Egy lassan 36 éves, krónikus sérüléssel küzdő játékos kikerül a kezdőből, ahol 2 top védő van a helyén.
Depay miért lett kiutálva? Azért mert 5.-6. számú támadó lett 2 posztra és ezért nem lesz játéklehetősége. Mi ebben a kiutálás? Szakmai döntés. Profi játékos, el kell fogadnia. A "munkája" ezzel jár. És ne állítsuk már be úgy, mint aki éhbérért volt itt.
Forca Barca!!!!
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2022.08.04. 11:56:47

Peter írta:
2022.08.04. 11:16:12
Egyébként furcsa nekem az is, hogy évek óta mást sem hallani, csak azt, hogy az öregjeink fizetéscsökkentése mindíg, mint kés a vajon átmegy és milyen példamutatóan viselkednek.
Ugyanakkor, ha többször volt már a múltban és most is lesz fizetéscsökkentésük, akkor elég brutál lehetett az az eredeti fizu, ami évek óta megnyírbálva még mindíg olyan, hogy ma is nyírni kell..... :mrgreen:

Nagy itt a ködösítés e téren, nyilván nem véletlenül.
Valószínűleg a fizetéscsökkentés egy (komoly) része inkább fizetés-átütemezés, tehát az aktuális idényért járó összeg áttolása egy későbbi idényre. Aztán ebből olyanok lesznek, mint Piqué 42 millió euróra felhalmozódott hátraléka, amiért hirtelen ki akarják lökni a csapatból, vagy Depay esete a tavaly alacsony, most meg hirtelen magas fizetéssel, aminek a jól megérdemelt jutalma a... csapatból való kiutálása.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.08.04. 11:39:52

Romano: Neto - Bournemouth here we go
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.08.04. 11:16:12

messideco írta:
2022.08.04. 08:26:45
Piqué és Busquets további fizetéscsökkentése is a terítéken van.
Előbbi esetében már az is felfoghatatlan, hogy még egyáltalán téma lehet a csapat körül.
Busi? Ha valóban Xavi úgy gondolja, hogy nincs nélküle jövő, akkor fura, hogy rugóznak a fizetésén.

Egyébként furcsa nekem az is, hogy évek óta mást sem hallani, csak azt, hogy az öregjeink fizetéscsökkentése mindíg, mint kés a vajon átmegy és milyen példamutatóan viselkednek.
Ugyanakkor, ha többször volt már a múltban és most is lesz fizetéscsökkentésük, akkor elég brutál lehetett az az eredeti fizu, ami évek óta megnyírbálva még mindíg olyan, hogy ma is nyírni kell..... :mrgreen:

Nagy itt a ködösítés e téren, nyilván nem véletlenül.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.08.04. 10:44:17

Én is inkább Aubát adnám el Depay helyett. Akár csere is jó lehetne valamelyik Chelsea védőre.

Közben egyre biztosabb, hogy Neto megy a Bournemouthhoz, tippre ingyen ő is.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.08.04. 09:33:21

Nem hinnem h van alapja ennek az auba-dinamo london vonalnak, de ha depay marad akkor sztem mehetne nyugodtan. Azt se bánnám, ha egy az egybe cserélnénk azpilicuetara.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.08.04. 08:26:45

Alonso és Azpilicueta ma a Mundo címplapján végső offenzíva szerepel velük kapcsolatban. Alonso ügynöke tegnap a Ciutat Esportivában volt. Frankie ismét a Sport címlapján, továbbra is a fizetéscsökkentést tárgyalják.

Piqué és Busquets további fizetéscsökkentése is a terítéken van.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.08.03. 16:48:42

hajnesz írta:
2022.08.03. 16:03:16
visca el barca írta:
2022.08.03. 10:10:50
Akkor még1x leírom. Nico, De Jong, Gavi, Pedri, Kessie, Busi. 6 kp-s, egyik se tud szélen játszani. Így a 4 kp-sből kettő eleve szárnyvédő kell, hogy legyen (alba-dest), a maradék két pozícióból egy tudjuk kié, a maradék egy helyre meg lesz 5 ember.
Lehet így is nézni, de lehet úgy is, hogy ez egy 3-6-1, ahol a 2 szélsőnk a 2 szélső középpályásunk, és akkor már mindjárt más a helyzet.

Szerintem 4-3-3 lesz, ha úgy tetszik, ahol Araujo/Koundé lesz a jobb oldali védő, aki fixen hátul marad, míg a másik oldalon Alba, aki odaképzelhető 4. középpályásnak, és akkor papíron 4-3-3, a valóságban inkább 3-4-3
Szerintem Azpilicueta és Laportáék addig nyűvik a Chelseat, míg sikerül megszerezni. Ha megnézzük az összes igazolásunk olyan volt, hogy már egy lyukas garast sem adtunk volna, hogy meg tudjuk szerezni. (kivéve Christensen és Kessié).
Én bízom Alemanyban, hogy tudja mit csinál és nem egy 50 milliós játékosról van szó. Akkor pedig nem kell agyalni, hogy Koundé vagy Araujo játszik-e szélen.
Mondjuk szívesen megnéznék egy Kessié-De Jong, előttük Pedri-Gavi kp-t, hátul Azpilicueta-Araujo-Koundé trióval. Vagy ha jön a FDJ-Silva csere, akkor Kessié-Busquets/Nico-Pedri-BS.
Nyilván itt Alba húzhatná keresztül a számítást, de fantáziálgatni azért jó.

De Pjanic is beleszólhat a dolgokba. Van esély rá, hogy csökkentett fizetéssel marad, mert Xavinak tetszik a játéka és használható embernek tartja, akkor viszont Nicot kölcsön adják vagy véglegesen megválnak tőle. Ez elvileg a mai vagy holnapi nap kiderül.
Forca Barca!!!!
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2022.08.03. 16:03:16

visca el barca írta:
2022.08.03. 10:10:50
Akkor még1x leírom. Nico, De Jong, Gavi, Pedri, Kessie, Busi. 6 kp-s, egyik se tud szélen játszani. Így a 4 kp-sből kettő eleve szárnyvédő kell, hogy legyen (alba-dest), a maradék két pozícióból egy tudjuk kié, a maradék egy helyre meg lesz 5 ember.
Lehet így is nézni, de lehet úgy is, hogy ez egy 3-6-1, ahol a 2 szélsőnk a 2 szélső középpályásunk, és akkor már mindjárt más a helyzet.

Szerintem 4-3-3 lesz, ha úgy tetszik, ahol Araujo/Koundé lesz a jobb oldali védő, aki fixen hátul marad, míg a másik oldalon Alba, aki odaképzelhető 4. középpályásnak, és akkor papíron 4-3-3, a valóságban inkább 3-4-3
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.03. 14:55:47

Chino írta:
2022.08.03. 13:17:56
Én három védős rendszerben inkább egy Koundé-Araujo-Azpilicueta (ha érkezik) triót tudok elképzelni. Szerintem ezt a felállást a spanyolnak találták ki.

Viszont sokan annyira negatívan állnak már hozzá ehhez az egészhez, hogy rossz olvasni. Már jóval szezon előtt biztosak benne, hogy EG játszik majd Koundé helyett, Busi végigtolja szezont és sorolhatnám. Gondolom Xavi is azért könyörgött Koundéért, mert hívogatta folyamatosan, mert kell neki egy 3. - 4. számú csere.
Várjunk már meg legalább 4-5 meccset, mire elkezdenénk temetni a csapatot Xavival együtt. Nem tudom miért esik jól az embereknek a pesszimista jósolgatások, aminek semmi alapja nincs.
De Jongra nagyon kíváncsi leszek. Ha hoznánk helyette egy Bernardo Silvát érdekes lenne. Egyrészt Xavi elmondása szerint nagyon szeretne egy Pedri-BS duót a kp-ra és a fizetése is a töredéke lenne, mint a hollandé. Ráadásul, akkor Azpilicuetát is könnyebben elengednék már. Szerintem nagyon ütőképes duó lenne.

Néhány hír még napvilágot látott a spanyol sajtóban. Depay azt kéri Laportáéktól, hogy ingyen távozhasson. Laportaék ebbe nem akarnak belemenni, viszont hajjlandóak lejjebb hozni az értékhatárt. A legújabb kérő a Dortmund, aki Haller helyére szánná, illetve képben van még a Juventus-féle tranzakció. Még egy évet hosszabbítani, aztán kölcsönvenné a Juve kötelező vételi opcióval.
Neto pedig közeledik a Bornemouth-hoz, míg Dest a MU látóterébe került.
Játszottunk 3-4-3 rendszerben, de szerintem Xavihoz, a Barcához a 4-3-3 rendszer illik, hagyomány. 3 védővel felállva nagyon stabil és megbízható védelem kell szűrő középpel. Nekünk van ilyenünk? A nagyobb csapatok ellen kell a 4 védő, de szerintem a kisebbek ellen is. kellene az a stabil jobbhátvéd, aki előre is hatásos.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.08.03. 13:17:56

Én három védős rendszerben inkább egy Koundé-Araujo-Azpilicueta (ha érkezik) triót tudok elképzelni. Szerintem ezt a felállást a spanyolnak találták ki.

Viszont sokan annyira negatívan állnak már hozzá ehhez az egészhez, hogy rossz olvasni. Már jóval szezon előtt biztosak benne, hogy EG játszik majd Koundé helyett, Busi végigtolja szezont és sorolhatnám. Gondolom Xavi is azért könyörgött Koundéért, mert hívogatta folyamatosan, mert kell neki egy 3. - 4. számú csere.
Várjunk már meg legalább 4-5 meccset, mire elkezdenénk temetni a csapatot Xavival együtt. Nem tudom miért esik jól az embereknek a pesszimista jósolgatások, aminek semmi alapja nincs.
De Jongra nagyon kíváncsi leszek. Ha hoznánk helyette egy Bernardo Silvát érdekes lenne. Egyrészt Xavi elmondása szerint nagyon szeretne egy Pedri-BS duót a kp-ra és a fizetése is a töredéke lenne, mint a hollandé. Ráadásul, akkor Azpilicuetát is könnyebben elengednék már. Szerintem nagyon ütőképes duó lenne.

Néhány hír még napvilágot látott a spanyol sajtóban. Depay azt kéri Laportáéktól, hogy ingyen távozhasson. Laportaék ebbe nem akarnak belemenni, viszont hajjlandóak lejjebb hozni az értékhatárt. A legújabb kérő a Dortmund, aki Haller helyére szánná, illetve képben van még a Juventus-féle tranzakció. Még egy évet hosszabbítani, aztán kölcsönvenné a Juve kötelező vételi opcióval.
Neto pedig közeledik a Bornemouth-hoz, míg Dest a MU látóterébe került.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése