Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.04. 13:36:53

En azért bízom benne, hogy Frenkie marad, és Raphinha Dembelé mellé érkezik. Egy Dembouz-Auba-Raphinha hármas zúzhatna, Fatival egyelőre nem számolnék kezdőként.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.07.04. 13:36:33

Barca kompatibilis jatekosok kellenek a keretbe...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.04. 13:32:23

Dembelét és DeJOngot elpackázzuk, közben meg Raphina és Kessié.... egyszerűen fel nem tudom fogni ezeket a lépéseket.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.07.04. 13:24:08

Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.07.04. 13:04:44

Raphinha to Barça is 98% DONE.
[Gerard Romero]

Kessie pedig offisöl.
Kép
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.07.03. 18:40:57

bence0330 írta:
2022.07.03. 16:02:18
FCBsteve írta:
2022.07.03. 15:12:28
Én meg pont azt gondolom, hogy hiányozna Lewa...

Látván, mennyire el-el tudott tűnni Auba meccseken, főleg mikor vissza kellett lépni a labdákért, háttal a kapunak (elpattant labdák, rossz átvétel, stb), ebben pont Lewa-t tartják erősnek...
Én sem azt mondom, hogy Lewa nem lenne jó, hanem anyagi szempontból őt el tudnám vetni. Depay már itt van kis fizuért, és azért elég jó játékos, hosszabbítással meg akár még el is lehetne adni, ha egyszer lenne egy érkező top center/jobbszélső. Lewa meg még valami kedvezményesebb áron sem kevés, meg a fizuja sem lenne az, eladni meg már nyilván nem fogjuk tudni pénzért, és ezen lehetne spórolni valamennyit úgy, hogy azért nem is valami gyenge szint lenne pótlásnak. Auba-Depay-(Ferrrán) teljesen okés középre, ha valahol spórolni kell, spóroljunk ott. Ha nem kell, akkor tőlem jöhet.
"Háttal a kapunak" szempontból Depay-t Auba-hoz hasonlóan gyengébbnek érzem/láttam... A szélen tetszett a játéka. És nem mintha nem találnám szimpatikusnak Memphis-t! ;)

Viszont ha jönne Lewa, marketing szempontból is arca lehetne az új csapatnak (biztos több pólója fogyna, mint Depay-nak), szóval az ára relatív...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.03. 16:02:18

FCBsteve írta:
2022.07.03. 15:12:28
Én meg pont azt gondolom, hogy hiányozna Lewa...

Látván, mennyire el-el tudott tűnni Auba meccseken, főleg mikor vissza kellett lépni a labdákért, háttal a kapunak (elpattant labdák, rossz átvétel, stb), ebben pont Lewa-t tartják erősnek...
Én sem azt mondom, hogy Lewa nem lenne jó, hanem anyagi szempontból őt el tudnám vetni. Depay már itt van kis fizuért, és azért elég jó játékos, hosszabbítással meg akár még el is lehetne adni, ha egyszer lenne egy érkező top center/jobbszélső. Lewa meg még valami kedvezményesebb áron sem kevés, meg a fizuja sem lenne az, eladni meg már nyilván nem fogjuk tudni pénzért, és ezen lehetne spórolni valamennyit úgy, hogy azért nem is valami gyenge szint lenne pótlásnak. Auba-Depay-(Ferrrán) teljesen okés középre, ha valahol spórolni kell, spóroljunk ott. Ha nem kell, akkor tőlem jöhet.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.07.03. 15:12:28

bence0330 írta:
2022.07.03. 14:11:12
Depay nálam maradna hosszabbítással, és a center igazolást áldoznám fel. Ugyan egyik centerünk sem lenne nyilván Lewa szintű gólvágó, de egyik sem elveszett ember a kapu előtt. És akkor lenne balra egy (Fati)/Torres/Depay, középre Auba/Depay, jobbra Raphinha/Dembélé, Dembélé meg bármikor átmegy a túloldalra, ha kell. Ez simán BL-győzelemre is esélyes támadósor lenne minden posztra két jó játékossal
Én meg pont azt gondolom, hogy hiányozna Lewa...

Látván, mennyire el-el tudott tűnni Auba meccseken, főleg mikor vissza kellett lépni a labdákért, háttal a kapunak (elpattant labdák, rossz átvétel, stb), ebben pont Lewa-t tartják erősnek...
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.03. 14:31:27

Inkább áthozom a Dembele topicból, hogy ne legyen nagyon off:
bence0330 írta:
2022.07.03. 14:11:12
Depay nálam maradna hosszabbítással, és a center igazolást áldoznám fel. Ugyan egyik centerünk sem lenne nyilván Lewa szintű gólvágó, de egyik sem elveszett ember a kapu előtt. És akkor lenne balra egy (Fati)/Torres/Depay, középre Auba/Depay, jobbra Raphinha/Dembélé, Dembélé meg bármikor átmegy a túloldalra, ha kell. Ez simán BL-győzelemre is esélyes támadósor lenne minden posztra két jó játékossal
Én is így sakkoztam, ha nagy a baj még beugorhat Abde, akiben szerintem van potenciál, illetve még Collado sem biztos, hogy kikerül a képből.
A BL-győzelemre esélyes tamadósor kijelentés szerintem erős, max akkor lehet az, ha Fati egészséges marad és tudja hozni huzamosabb ideig, amit régebben. Illetve ha FT megtanul befejezni. Benne nagyon bízok, ha csak feleannyit tud ugrani egy szezon alatt, mint tavaly Vinicius, már jók leszünk, mert kifejezetten jól kerül helyzetbe.

A védelembe meg ha jön egy épkézláb csávó Araujo mellé, szerintem nagyon rendben leszünk. Kounde igéretes, illetve mostanában nézegettem Christensen videókat, az egyből feltűnt, hogy megindulásokkal meg előreívelésekkel nagyon jól tudja segíteni a támadásokat. Kb. ez tartotta a csapatban Pique-t, úgyhogy reméljük idén már kiszorul a kezdőből.

A kp lesz kicsit érdekes, hiába játszik baromi éretten Pedri és lett egyre jobb Gavi, azért nem ártana valami rutinosabb csávó is oda Busi-n kívül.
Busi, FDJ, Kessie, Nico, Pedri, Gavi + esetleg Pablo Torre jól hangzik, de lövésem nincs a BL-ben meddig lenne elég ez a sor.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.07.03. 13:04:58

FCBsteve írta:
2022.06.29. 17:12:12

Ha bekeményítenek a vezetésben és megtolják a TV jogdíj kart: FdJ marad, Dembélé off, helyette Raphina kb 80m €, Lewa 40m €, Kounde 60-65m €. Szumma 185m €. 13+13m € lenne még pluszban 2 Chelsea védő, 200m €-ba épp belefér...
Tetszene! 😎
Alakul... 😎
És meglesz még Dembélé is pluszban?!?
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.07.03. 11:25:42

MessiNeymarSuarez írta:
2022.07.03. 09:34:39
Pepp írta:
2022.07.02. 23:42:03
Ahogy írtam az eredeti posztban, megvárnám a végét....
Mindenesetre a normális irány arra van, amiről írtok.
Ugyanakkor markánsabb, céltudatosabb, erőteljesebb és határozottabb irányváltásnak, játékospolitikának jobban örülnék a mielőbbi valódi megújulás érdekében.
A labdarúgásban a változás nem igényel túlpolitizálást, hanem teljesítményre alapul.
Csak a teljesítményhez való igazodás és az abból való kiindulás vihet előre.
Az összes többi csak porhintés.
Perez papa sem viszi túlzásba a diplomáciai köröket és ennek ellenére is működőképes, hatékony az elnöksége.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.03. 10:21:00

SPORT:
Marcos Alonso could be Barcelona’s next signing after Franck Kessie and Andreas Christensen. Barca and Chelsea are close to a deal for the Spanish left-back after coach Thomas Tuchel accepted his departure. The deal will hopefully be closed next week when the teams meet to discuss the transfer fee, which could be less than 10 million euros.

Ennyiért teljesen jó biznisz. Ha egy Digne-szintet hoz, már előrébb vagyunk, mintha Gézát vagy Robit kéne a baloson nézni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.03. 09:34:39

Pepp írta:
2022.07.02. 23:42:03
Peter írta:
2022.07.02. 15:45:59
Még megvárnám ezt a Lewa ügy végét.
Józan ész vagy csak egy újabb bohózat kezdete? Bedobtunk már érte korábban 40 misi + változó ajánlatot és Laporta "nagy nevet" akar. Még leírni is megmosolyogtató, hogy "nagy név".... #-o
Ha Frenkie megy, égetni fogja Laporta kezét a lové. Ezt a németek is tudják, erre várnak.
Nem lepődnék meg egy több részletes 50 misitől, amit majd Laporta nagy csindarattával fog bejelenteni.

Ferran 2. ügylet, szinte ingyen hozzuk majd.... :mrgreen:
Frenkie nem fog elmenni és szerintem Lewát a Bayern csak az átigazolási ablak végén engedi el, hogy ne tudjon a felkészülési időszakban az új csapata rendelkezésére állni, illetve még a pótlását is meg kell oldani.
Ha nem találnak senkit, akkor nem fogják elengedni és Lewa van annyira profi, hogy akkor a legjobbját fogja adni, aztán januárban fele annyiért fog távozni.
Én nem hiszem, hogy Laportáék beleesnek Barto hibájába.
Sőt, mivel a jelek szerint elég nagy a Bara vonzereje, még inkább presztízst fognak csinálni, hogy nem adják meg senkiért, amit kérnek.
Nézd meg, Lewa, Koundé, Raphinha, mindegyiknél 10M0val a kért ár alatt ajánlanak.
Pontosan, és ezt mennyire jól is teszik...
De Jonggal sem lehet tudni hogy mi lesz végül, lehet hogy a tegnapi megszólalás is az ár feljebb tornászásáról szól.
Dembele ügynökének blöffét sem vették be, az elődök ilyenkor már rég hosszabbítottak volna vele dupla fizuért, ehhez képest most kiderült hogy valójában annyira rengeteg kérő van és olyan fizukért hogy a Barca csökkentett ajánlata a legvonzóbb :lol:

Azért ez a Kessie-Christensen mellé a Koundé, Raphinha, Lewa(vagy hasonló ), kiegészülve egy Marcos Alonsoval nagyon-nagyon komoly erősítés lehetne, ráadásul csupa olyan játékosok akik teljesítményben ott lehetnek a szinten, viszont mellé még a Barcában is akarnak játszani, ezzel vállalva az esetleges alacsonyabb fizut is.

Le sem lehet írni mekkora nagy a nagy a kontraszt az elmúlt sok évben elkövetett ténykedések után: zsoldosokat, frissen hosszabbított(magasabb fizuért) játékosokat hoztunk még elmeborultabb fizuval csábítva, túlárazva, ehhez képest könnyen lehet hogy egy Coutinho árából kijön a Kessie-Christensen-Koundé-Raphinha-Marcos Alonso tengely nem csillagászati fizetéssel.

Bayern meg nyaljon sót, nem elég hogy a Bundesligát ingyen leraboló szokásához híven Lewát is ingyen szerezte, de azok után amit ott letett 34 évesen, jövőre lejáró szerződéssel nem hajlandó értelmes áron elengedni miközben menni akar, ez a 60-70 millió talán 2020-ban még reális is lett volna friss BL győztesen, aranylabda főesélyesként.
Pepp
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2021.08.11. 15:35:40

2022.07.02. 23:42:03

Peter írta:
2022.07.02. 15:45:59
Még megvárnám ezt a Lewa ügy végét.
Józan ész vagy csak egy újabb bohózat kezdete? Bedobtunk már érte korábban 40 misi + változó ajánlatot és Laporta "nagy nevet" akar. Még leírni is megmosolyogtató, hogy "nagy név".... #-o
Ha Frenkie megy, égetni fogja Laporta kezét a lové. Ezt a németek is tudják, erre várnak.
Nem lepődnék meg egy több részletes 50 misitől, amit majd Laporta nagy csindarattával fog bejelenteni.

Ferran 2. ügylet, szinte ingyen hozzuk majd.... :mrgreen:
Frenkie nem fog elmenni és szerintem Lewát a Bayern csak az átigazolási ablak végén engedi el, hogy ne tudjon a felkészülési időszakban az új csapata rendelkezésére állni, illetve még a pótlását is meg kell oldani.
Ha nem találnak senkit, akkor nem fogják elengedni és Lewa van annyira profi, hogy akkor a legjobbját fogja adni, aztán januárban fele annyiért fog távozni.
Én nem hiszem, hogy Laportáék beleesnek Barto hibájába.
Sőt, mivel a jelek szerint elég nagy a Bara vonzereje, még inkább presztízst fognak csinálni, hogy nem adják meg senkiért, amit kérnek.
Nézd meg, Lewa, Koundé, Raphinha, mindegyiknél 10M0val a kért ár alatt ajánlanak.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.07.02. 20:47:45

Laporta azt mondta hogy csütörtökön mutatják be Kessiét és Christensent.
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.07.02. 15:45:59

Még megvárnám ezt a Lewa ügy végét.
Józan ész vagy csak egy újabb bohózat kezdete? Bedobtunk már érte korábban 40 misi + változó ajánlatot és Laporta "nagy nevet" akar. Még leírni is megmosolyogtató, hogy "nagy név".... #-o
Ha Frenkie megy, égetni fogja Laporta kezét a lové. Ezt a németek is tudják, erre várnak.
Nem lepődnék meg egy több részletes 50 misitől, amit majd Laporta nagy csindarattával fog bejelenteni.

Ferran 2. ügylet, szinte ingyen hozzuk majd.... :mrgreen:
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.02. 15:01:18

soadroli írta:
2022.07.02. 12:48:15
Barça consider that paying €60m for Lewandowski would be ridiculous, especially considering his age and his contract expires next year. [Mundo Deportivo]
Én max a felét adnám. És olyan nagy szükség nincs is rá, ha itt van Auba és Depay.
Én még Kounde bejelentését várom, és szerintem nagyjából megvagyunk a szezonra. Nyilván jó lenne valaki Alba mögé/mellé aki nem SR, nem tudom, hogy Balde-val vagy Marcos Alonso-val járnánk-e jobban.
Az viszont tök jó lenne, ha az Araujo/Christensen/Kounde trióból lehetne válogatni. Pique hiába hozott egész jó szezont, egyrészt sokba van a klubnak, másrészt már most se nagyon volt használható az utóbbi pár hónapban. Garcia meg, ha nem is Lenglet szinten, de nem tűnik egy stabil, megbízható megoldásnak.

Amúgy nekem kicsit megnyugtató, hogy elvileg milyen nevek után megyünk, Ferran, EG, Traore és a Morata hírek után tartottam tőle, hogy nagyon rámegyünk a "mi kutyánk kölykeire".
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.07.02. 12:48:15

Barça consider that paying €60m for Lewandowski would be ridiculous, especially considering his age and his contract expires next year. [Mundo Deportivo]

Agreement more than close since Monday between Man United and Barcelona for Frenkie de Jong on €65m fixed fee, but €20m add-ons structure to be discussed... and then personal terms (Fabrizio Romano)
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.07.01. 23:47:56

davi10 írta:
2022.07.01. 19:46:03
soadroli írta:
2022.07.01. 19:42:04
Az elmúlt napokban a játékos visszautasította a Newcastle ajánlatát
(Gerard Romero)
Azért az milyen aranyos, hogy a Chelsea-t visszadobták, de ők azért még bepróbálkoztak :D

Részemről amúgy rendben van, jöjjön, annyi jót olvastam már róla, hogy megnézném mit tud. Azt nem tudom, hogy a ballábas, befelé cselezős stílusával mennyire túrja majd ki Collado-t (meg Trincao-t). Dembele-vel elférnek ketten a keretben, elvileg ez is a klub célja, hogy mindketten itt legyenek.
Aztán majd nézhetjük Ferran-t a jobboson egy évig :D
A portugál szinte biztos, hogy megy kölcsönbe a Sportingba, Collado elvileg Xaviékkal kezdi az előszezont, de nem hiszem, hogy sok vizet zavarna, főleg Torres és Raphinha mellett.

Arra kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a de Jong projekttel. Koundé és/vagy Silva hozható-e. Ha a BLM is összejönne, össze lehetne raknimár egy jó kis kezdőt. Ha pedig Dest tényleg megy az árába Azpi és Alonso is belefér.
Forca Barca!!!!
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.07.01. 21:30:00

Ha tényleg meglenne Raphinha, Kessie, Christensen az már nem olyan rossz. Átigazolási díj nélkül elhozható Belotti/Cavani és Denayer/Zagadou és kb kész. Balhátvédnek meg nem olyan drága Grimaldo, vagy a srác az Anderlechtből és mindkettő saját nevelés talán kevesebb fizetést kérnének.

Amúgy Luuk mester visszatér a PSVhez 4m euróért. (Hivatalos) Szerintem ezt kár hogy kihagytuk
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.07.01. 19:48:36

soadroli írta:
2022.07.01. 19:42:04
A Barça és a Leeds hamarosan megköti az üzletet Raphinhával. A Barça körülbelül 60 milliót kínál

A Barça és a Raphinha idényenként nettó 6 milliós fizetésben állapodott meg.

Az elmúlt napokban a játékos visszautasította a Newcastle ajánlatát
(Gerard Romero)
https://www.fcbarcelonanoticias.com/fic ... nt=Article
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.01. 19:46:03

soadroli írta:
2022.07.01. 19:42:04
Az elmúlt napokban a játékos visszautasította a Newcastle ajánlatát
(Gerard Romero)
Azért az milyen aranyos, hogy a Chelsea-t visszadobták, de ők azért még bepróbálkoztak :D

Részemről amúgy rendben van, jöjjön, annyi jót olvastam már róla, hogy megnézném mit tud. Azt nem tudom, hogy a ballábas, befelé cselezős stílusával mennyire túrja majd ki Collado-t (meg Trincao-t). Dembele-vel elférnek ketten a keretben, elvileg ez is a klub célja, hogy mindketten itt legyenek.
Aztán majd nézhetjük Ferran-t a jobboson egy évig :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.07.01. 19:42:04

A Barça és a Leeds hamarosan megköti az üzletet Raphinhával. A Barça körülbelül 60 milliót kínál

A Barça és a Raphinha idényenként nettó 6 milliós fizetésben állapodott meg.

Az elmúlt napokban a játékos visszautasította a Newcastle ajánlatát
(Gerard Romero)
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.01. 19:13:54

Chino írta:
2022.07.01. 12:39:19
A legújabb hírek szerint 55 millió elég lehet, amit a klub ki is tud gazdálkodni, a brazil pedig hajlandó radikálisan csökkeenteni a fizetését. (Sport, The Times, Marca)
Örömel hallom, hogy a Leeds bizonyos határokon belül enged Raphinha kérésnek, aki miután az utolsó meccseken extázisban játszva egymaga benntartotta a csapatot (annak ellenére, hogy neki személy szerint a kiesés lett volna a jobb), elutazás előtt állítólag annyit kért, hogy legyenek tekintettel arra, hogy ő a Barcába szeretne menni, és amit lehet, tegyenek meg ezért. És azért ha 70 misis ajánlat helyett 55-ért elengedik, az korrekt gesztus, még akkor is, ha ennek nyilván Raphinha is része azzal, hogy nem akar menni.

Persze más kérdés, hogy ez elég lesz-e nekünk, de gondolom Dembélé szerződésének lejártával ugrott egyet a prioritási listánkon.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.07.01. 18:38:41

Chino írta:
2022.07.01. 12:39:19


Nagyon jól tudják milyen helyzetben vagyunk. Mindenképp szabadulnunk kell a játékosoktól, még Kessié és Christensen nélkül nélkül is magasabb a létszám, mint a plafon. A bérekről nem is beszelve. Nagyon jó alkupozícióban van mindenki.
Ha más lenne a helyzet pl. Umtitiért sem könyörörögnének, hogy vigye el valaki ingyen vagy kölcsönbe, még úgy is, hogy mondjuk a fizetése felét állnánk. Lenglet is egy jó üzletnek számít.
Ezt mindenkinek, csak nem az aktuális vezetőség nyakába lehet varrni. Bartoéknak sikerült úgy eladósítani a klubot, hogy, ahelyett, hogy komoly igazolások lehetnének, azért kellett küzdeni és a közvetítési díjak egy részét kiárulni, hogy legalább az üzleti év rendben legyen, plusz egy jobb szponzort is sikerült felhajtani.
Braithwaite pl. mi a túrónak menjen el, ha dupla annyi pénzt kap, mint máshol keresne. Az igazolások is igazából akkor jöhetnek össze, ha ingyen kapjuk vagy az illető mindenképp ide akar jönni. Előbbire jó példa Kessié, Christensen, Depay, míg utóbbira mondjuk Auba vagy most Raphinha. Tegnap Deco tárgyalt Barcelonában Alemanyval és Yusteval, elsősorban a játékos kérésére visszadobták a Chelsea 70 millióját és azon dolgoznak, hogyan lehetne megoldani a transzfert. A legújabb hírek szerint 55 millió elég lehet, amit a klub ki is tud gazdálkodni, a brazil pedig hajlandó radikálisan csökkeenteni a fizetését. (Sport, The Times, Marca)
Sajnos azt látom, hogy az utóbbi időben iszonyatos visszaélések történtek. Például egy Dembele-t akinek volt egy jó éve és maximum 50 milliót, ha ért de lehet annyit se, hogy a francba vehetett meg a klub 105 millióért, ami ugye még több is lehet a végén. Vagy Coutinho-t 150 ért, nem volt, egy ember se aki tudod volna számolni. És ők csak a jéghegy csúcsa. Lehetne még bőven sorolni.
A Valenciának is nem győztünk utalni, Mathieu, Alcácer, Gomes után és talán még Neto is tőlük van, és még így is csőd szélén vannak.
Bayern is megkapta Coutinho-t most meg a Lewa ügy miatt megy itt a húzavona.
Atleticohoz Suarez, Griezmann, Villa szintén aprópénzért ment.
Szóval egy csomó klubnak sikerült, már lehúzni a Barcát és mégse jó velük a kapcsolat.
Válasz küldése