Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.06.10. 12:02:46

MessiNeymarSuarez írta:
2022.06.10. 09:55:38
Amúgy Kessie már hivatalos hogy ennyire tuti érkező?

Én Wijnaldum után semmit sem vennék készpénzként amíg nincs hivatalosan bejelentve
Amíg nem tudjuk a játékosokat regisztrálni addig felesleges is bármiről beszélni.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.10. 09:55:38

Amúgy Kessie már hivatalos hogy ennyire tuti érkező?

Én Wijnaldum után semmit sem vennék készpénzként amíg nincs hivatalosan bejelentve
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.06.10. 09:30:30

visca el barca írta:
2022.06.10. 06:30:57
daffy írta:
2022.06.10. 05:49:12
Ha 80ért elmegy,abból mennyi mehet új játékos igazolására? Jól rémlik,hogy a töredéke,ugye (vagy semmi)?
25% remlik. De itt ugye inkabb az a lenyeg, hogy 1X millios ber felszabadul.
Amúgy ez nem csak akkor van így, ha vonal alatt maradunk? Mert akkor a Real milyen alapon tud 300 milliót költeni igazolásokra? 1.2 milliárd eurós profituk volt idén? Nem hiszem. Vagy rájuk más vonatkozik.
més que un club
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.06.10. 07:20:18

vinszentvega írta:
2022.06.10. 07:05:46
Amit Iscorol megy most a szósölön, az mondjuk elég érdekes. Mindig is azt tartottam róla, hogy nem a Blanco-k játékstílusában. Szerintem élete egyik meghatározóan rossz döntése volt, hogy anno nem hozzánk jött a Malaga-ból.
Hány éves is lehet most? Ha De Jongot el kell adni, ingyen szerintem a legjobb KP alternatíva lenne most a piacon.
Szerintem nem kell ő nektek. Fabregas lite edition. Persze nem a prime Fabregas,hanem az idősebb.
A mai kp-ra nem tehetsz ilyen játékost. Olyan kell,aki támadásban és védekezésben is magas szintű.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2022.06.10. 07:05:46

Amit Iscorol megy most a szósölön, az mondjuk elég érdekes. Mindig is azt tartottam róla, hogy nem a Blanco-k játékstílusában. Szerintem élete egyik meghatározóan rossz döntése volt, hogy anno nem hozzánk jött a Malaga-ból.
Hány éves is lehet most? Ha De Jongot el kell adni, ingyen szerintem a legjobb KP alternatíva lenne most a piacon.
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.06.10. 06:30:57

daffy írta:
2022.06.10. 05:49:12
csababarca írta:
2022.06.09. 19:47:23
tőlem elmehet, de 80 alatt nem adnám, az a minimum.
Ha 80ért elmegy,abból mennyi mehet új játékos igazolására? Jól rémlik,hogy a töredéke,ugye (vagy semmi)?
25% remlik. De itt ugye inkabb az a lenyeg, hogy 1X millios ber felszabadul.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.06.10. 05:49:12

csababarca írta:
2022.06.09. 19:47:23
tőlem elmehet, de 80 alatt nem adnám, az a minimum.
Ha 80ért elmegy,abból mennyi mehet új játékos igazolására? Jól rémlik,hogy a töredéke,ugye (vagy semmi)?
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.06.09. 23:16:01

csababarca írta:
2022.06.09. 21:03:17
Majd az idő eldönti, pl én, veb, meg még páran 3-4 éve mondjuk, hogy rossz irányba tartunk, tendenciákról beszélünk, és továbbra is csak a távolban látszik a kiút, és az is instabil lábakon áll.
Az idő már választ adott ezekre a kérdésekre folyamatosan minimum 7 kerek esztendeje szezonról szezonra.
A pesszimizmus valójában nem pesszimizmus, hanem a színtiszta következménye ennek a 7 évnek.
A kiút pedig szerintem a mai valóságból kiindulva a távolban sem látszik és semmilyen lábakon sem áll.
Mindezt realistán gondolom, szikrányi pesszimizmus nélkül.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.09. 22:21:14

csababarca írta:
2022.06.09. 21:03:17
...
Gavi katalán címkéjével nem értek egyet. A remek igazolásairól híres Pool sem véletlenül fizetné ki röhögve az árát, ha menni akarna. Kb annyival gyengébb csak szerintem, mint Pedri, amennyivel fiatalabb. És Pedri tavaly még megosztó volt, bár az alighanem RK sara volt, idén már mindenki imádja, nem katalán. Araujo sem az, és mindenki imádja. A két legnépszerűbb játékos szerintem az idei szezon alapján... TS sokáig nagy közönségkedvenc volt, amíg ment neki, nem katalán. Piqué, Busi, Garcia, SR meg a legnagyobb közutálatnak örvendők, pedig katalánok. Xavi haverizmusával egyetértek sajna, az meg egybeesik nyilván a katalánokkal, mivel az ő korában a csapat 3/4-e belőlük állt.

Nem gondolom, illetve nem veszem biztosra, hogy jól költjük el. De ennek ellenkezőjére Laportáék egyelőre nem adtak okot, nem optimizmus, mint inkább ártatlanság védelme. Ha idehoznak két nyomorékot akik besülnek, akkor azt mondom, hogy rossz üzlet volt, de előre nem fogom mondani, hogy úgysem tudjuk pótolni. Majd kiderül. Több esély van most jó húzásokra, mint mondjuk 3 éve.

Azt sem mondtam, hogy majd jön xy és kitúrja Busquetset. Kétlem, esetleg jobban rotálva lesz. Azt mondtam, hogy ha jön valaki a posztjára, akit Xavi szeretne, akkor leglább van rá esély, és lehetőség, főleg hogy Xavi látszólag ragaszkodik az igazolásaihoz. Ha nem jön senki, akkor nem lesz még remény sem rá. DJ eladásával nyilván nagyobb esély van ilyen játékosra. Bár furcsa erről beszélni úgy, hogy érkezett egy echte vkp friss Scudetto győztes tank, de sajna igazat adok neked, nem Busi helyére jött. Bár útközben még odakerülhet.

A vélt örömömről: Gavi, Fati, Araujo, Pedri eladásával soha semmilyen esetben nem értenék egyet, mert top játékosok a posztjukon, ennek megfelelően nagy érvágás lenne a távozásuk, és még fejlődnek is.
DJ esetében ez nincs így, szerintem 2 posztra 3., jóindulattal 2. És nem égek örömmámorban, csak ezt látom messze a legjobb megoldásnak most, elfogadva, hogy kell pénz is meg üresedés is a fizukban. Van játékos, akinek a távozásakor örömmámorban égnék, több is, a holland nem tartozik ide, számomra szimpatikus vezéráldozat.
Gavi vs DJ: persze, mást játszanak, én csak az itt hasznosítható kvalitásaikról és szerepükről beszéltem. Abban nálam minimum konkurál, de talán felé billen a mérlegem. Egy Unitedben a holland lenne a jobb, nem vitás.

A pesszimizmussal az égvilágon semmi bajom.

Az öregek szerepéről egyetértünk kb teljesen.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2022.06.09. 22:05:51

Deluigi írta:
2022.06.09. 21:38:28
csababarca írta:
2022.06.09. 21:03:17
Máshogy látjuk, csak érdekes adalék.
Ha Gavin nem lenne rajta a sajátneveléskatalán címke, fele ennyire nem tartaná senki.
most eppen a valogatottban is nagyot jatszik, kb mint Messi, ugy jott ki a 16-osrol a labdaval, csak 17 evesen
igen, én mindig is sokat láttam a srácban és nagy kedvencem, De a 17 éves katalán vére ellenére erősen kérdéses a szerződés hosszabbítás a (kevés?) pénz miatt. Akkor miről is beszélünk megint?
Lehet, hogy én ülők fordítva a lovon, de nem biztos, hogy jól választunk ismét, ha valakit csak a pénzel tudunk a csapatban tartani 17 évesen egy bemutatkozó jó szezon után.
Valahogy nem emlékszem Puyol, Xavi, Iniesta esetében pénzügyi problémákra a szerződéshosszabbítások idején, nem hogy 17 évesen meghallgatja és elgondolkozik a kedvezőbb ajánlatokon, mikor a csapatban folyamatos játéklehetőséget kap és a saját akadémiánkon nevelkedett.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.06.09. 21:38:28

csababarca írta:
2022.06.09. 21:03:17
Máshogy látjuk, csak érdekes adalék.
Ha Gavin nem lenne rajta a sajátneveléskatalán címke, fele ennyire nem tartaná senki.
most eppen a valogatottban is nagyot jatszik, kb mint Messi, ugy jott ki a 16-osrol a labdaval, csak 17 evesen
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.06.09. 21:31:44

Azért nem védve az öreg katalán játékosokat, de fizetés csökkenéssel eddig csak ők járultak a kasszához. Gondolom el lehet küldeni őket, de pénzt egyikért sem kapnánk. Viszont még egy hasonló minőségű csere is kb 30-40m. Azt ki és miből fizetné? Szép álmodozni, csak a valóság, hogy 600 milliós lyuk tátong a büdzsén. Eladható játékos meg jó ha van 5, a többi aprópénz. De Jong helyett ki adná el Araujot, Pedrit vagy Fatit? Kb az ő előadásuk hoz megfelelő mennyiségű pénzt. Szerintem mindhárom fontosabb láncszem. Mindenki másról már jelent meg olyan cikk, hogy adott esetben eladó.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.06.09. 21:03:17

Máshogy látjuk, csak érdekes adalék.
Ha Gavin nem lenne rajta a sajátneveléskatalán címke, fele ennyire nem tartaná senki.
A konkurál vele is necces kijelentés, teljesen más stílus a két játékos. Hogy nekünk melyik kell, az megint szubjektív valamilyen szinten, Xavi nyílván ha választhatna Gavira tenné a voksát.

Az megint a naív gondolat látva az elmúlt éveket, hogy az érte kapott pénzt hasznosan elköltjük, mondjuk Busquets pótlására. Jó lenne ha így lenne, de mindketten tudjuk, hogy ennek az egésznek az lenne a vége, hogy legkésőbb novemberre már visszaszivárogna a kezdőbe Busquets. Ezek ilyenek, Piquéről írta valaki hogy igazi túlélő, az én szememben minden öreg az.

Bocsi, én nem hiszek abban, hogy 80 milliót felelősségteljesen tudunk majd elkölteni. Persze érjen kellemes meglepetés, és legyen neked igazad.
Én annak drukkolok, hogy a ti számításotok jöjjön be, és Pedri-Gavi töretlenül fejlődjön. Aztán majd meglátjuk ez mire lesz elég, de itt is vannak fenntartásaim, még ha szimpatikusak is mindketten.


Jah és nem személyeskedés, csak ez a túlzott optimista hozzáállás hozzám nem áll közel. Mármint most nem abban, hogy Gavi jó és fejlődni is fog még, az valószínűsíthető.
De szerintem ha felmerülne Fati eladása, abból is kicsűrnéd-csavarnád, hogy igazából jó.
Vagy ha Gavival akit most emlegetünk nem sikerülne szerződést hosszabbítani, akkor is megmagyaráznád, hogy ez amúgy egy pozitív dolog.
Nyilván ez utóbbi csak feltételezés, de az eddigi irományaidból ez jön le.
Nekem ez vicces.

Neked meg vicces a pesszimizmus, és a negatív gondolatok.
Majd az idő eldönti, pl én, veb, meg még páran 3-4 éve mondjuk, hogy rossz irányba tartunk, tendenciákról beszélünk, és továbbra is csak a távolban látszik a kiút, és az is instabil lábakon áll.
A "másik oldal" meg 3-4 éve nyomja a jó lesz, mostmár padozni fognak az öregek, ez az utolsó szezon hogy kezdők, blablabla. Vissza lehet olvasni, én ilyenkor visszaszoktam, nem a levegőbe puffogtatom ezeket.
A BM meccs utánra érdemes visszalapozni. Vagy pl. csak megnézni Piqué cuki könnyesszemű értékelését a meccs után. Majd összehasonlítani azzal, ami most van, történik.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.09. 20:12:58

csababarca írta:
2022.06.09. 19:47:23
az is vicces, hogy felmerült a klub eladási szándéka, már a szokásos arcok rúgnak is bele, hogy hát Gavi-Pedri duó eleve jobb.
jaja, tök jók, nincs ezzel gond, csupán annyi, hogy szűken leszünk a kp-n, a nyugger Busquetsel, Pedrivel, Gavival, meg Kessiével. és ebbe az esetleges eladásba kódolva van Busquets atomstabil kezdőtagsága. micsoda véletlenek.
Kérlek, mutasd meg, hol rúgtam bele, mikor top, top3 középpályásnak hívom - valahol máshol, egy más rendszerben. Utálom Koemant, de akár még nála is inkább. Ráadásul normál helyzetben én sem adnám el, csak ha még csak nálunk sem a legjobb kp-s sőt, a 2. legjobbnak is necces, döbbenetes luxusnak tartom ekkora csődben nem eladni, ennyi. Ezt a fajta személyeskedést továbbra sem nagyon értem, főleg, hogy nem is rúgtam bele. Megjegyezhetném én is, hányszor "rúgtál bele" Ferran Torresbe, a katalánokról nem is beszélve, kb szó szerint naponta történik meg. Nem teszem, mert jogod van a véleményedhez, és tiszteletben tartom.

Busquets kezdőtagságának meg pont fordítva lesz köze DJ távozásához. Ha az érte kapott pénzből veszünk valakit a posztra, ahogy tervezzük, pont kkor nem lesz atomstabil kezdő. Ha DJ marad, és mondjuk emiatt nem tudunk megszerezni egy xy-t (legyen Neves), akkor pont a maradása vívná ki a kezdőtagságát. Lehet mondogatni, hogy de milyen jó lenne Busi posztján, szép és jó, lehet, hogy igazad van, de ha az edző nem tudja ott elképzelni, akkor ez egy elméleti dolog, sosem játszott volna ott, ergo maradna Busi minden meccsen a helyén. DJ meg az ideihez hasonlóan nézhetné 8-as poszton, ahogy az egyik tini lefocizza, a másik meg 17 évesen konkurál vele, és 18 éves korában ennél csak jobb lesz. De mindez tök jó lenne, ha fürödnénk a zsetonban, csak most 80-100 misivel szembeállíva nekem tök értelmetlennek tűnik a maradása úgy, hogy van vagy 5 lyukas posztunk, és vagy 2 posztot oldana meg a pénz belőle a saját pótlása mellett, és a regisztrációkról még szó sem esett. Igen, lehet érvelni, hogy de majd úgyis rosszul költjük el a pénzt, de ehhez látnoknak kéne lenni.

Amúgy nyilván hamarabb adnám el Busquets-et, csak semmi értelme betűkkel egyáltalán megformálni ezt a mondatot, Xavi haveri hátulütője is megakadályozza, meg amúgy sem adna érte senki egy lyukas garast sem ebben a korban, úgyhogy róla nem panaszkodom, mert nem látom értelmét, leírjátok amúgy is elegen, elégszer.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.06.09. 19:47:23

Deluigi írta:
2022.06.09. 19:38:32
de jong nem ertette meg, mit kell itt jatszania

jobb lesz neki Angliaban
nem értette meg, vagy nem jól használták.
vagy egyszerre.
fel sem merülhet, hogy edzői hiba ugye? főleg mert Xavi van itt most, ő meg tévedhetetlen.

tőlem elmehet, de 80 alatt nem adnám, az a minimum.
TS is felkészül, nem katalán, nem is spanyol, nem saját nevelés=béna, alkalmatlan, nem ide való.

az is vicces, hogy felmerült a klub eladási szándéka, már a szokásos arcok rúgnak is bele, hogy hát Gavi-Pedri duó eleve jobb.
jaja, tök jók, nincs ezzel gond, csupán annyi, hogy szűken leszünk a kp-n, a nyugger Busquetsel, Pedrivel, Gavival, meg Kessiével. és ebbe az esetleges eladásba kódolva van Busquets atomstabil kezdőtagsága. micsoda véletlenek.


na mindegy, remélem legalább jól költjük el a pénzt, és nem valami spanyol középszert hozunk ide tucatnak megint.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.06.09. 19:45:27

westerngom írta:
2022.06.09. 19:25:10
visca el barca írta:
2022.06.09. 18:41:50
80ert siman adnam de jongot. Nem potolhatatlan kategoria.
persze, mert nem láttad az eredeti posztján játszani nálunk. Gondolom, ha Busquets kikopik valamikor, majd kergetjük egy évtizedig az utódját neki is, amikor itt lett volna, csak játszatni kellett volna a rendszerben....
Busi még nagyjabol 3 evig tui kezdo lesz, szoval ezert felesleges de jongot itt tartani.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.06.09. 19:38:32

de jong nem ertette meg, mit kell itt jatszania

jobb lesz neki Angliaban
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2022.06.09. 19:25:10

visca el barca írta:
2022.06.09. 18:41:50
80ert siman adnam de jongot. Nem potolhatatlan kategoria.
persze, mert nem láttad az eredeti posztján játszani nálunk. Gondolom, ha Busquets kikopik valamikor, majd kergetjük egy évtizedig az utódját neki is, amikor itt lett volna, csak játszatni kellett volna a rendszerben....
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.06.09. 18:41:50

80ert siman adnam de jongot. Nem potolhatatlan kategoria.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2022.06.09. 18:22:30

soadroli írta:
2022.06.09. 14:00:29
de Jong is no longer a priority for Barça. His departure seems more likely every day. Xavi has accepted to sell him if a quality replacement is signed. [Mundo Deportivo]
gondolom a "minőségi" embert a most hosszabbított középpályás kiválóság Sergi Roberto alatt értette.
Lassan miden lelkesedést és reményt kiölnek belőlem......, de mint alább olvastam, valaki ezért is tapsolni fog és megmagyarázza, hogy nekünk ez tök jó lesz. Kész agyrém.
De Jong álma volt a Barca, itt akart/ akar játszani, belement a szerződése ellenére a fizetés csökkentésbe, csak hogy maradhasson. Minden alkalommal kijelentette, hogy itt képzeli el a jövőjét. Top 3 középpályás, intelligens, érti a játékunkat, emberileg kiváló, a legjobb korban van és nem sérülékeny. :arrow: Eladjuk!?? =D> =D>

de Jong eredeti posztja, amiben klasszis szintet hozott az Ajaxban, amiben nálunk is a legjobbját tudná adni az a védekező középpályás/ mélységi irányító ami pont Busquets pozíciója a csapaton belül. És ugye Xavinál nem kérdés, hogy kinek kell mennie, mert a cimbi 40 évesen is a csapat alapköve lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára westerngom 2022.06.09. 19:15:31-kor.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2022.06.09. 17:38:53

Cseri írta:
2022.06.09. 17:15:31
A sport szerint megtaláltuk az új Dani Alvest is, egy u23-as brazil válogatott srác, Dodo személyében. Szerződése '25-ig szól a Shakhtarnál, de oda a háború miatt nem akar visszamenni. Nem egy rúdugró az ipse, a maga 166cm-s magasságával.
Nagy fogas lenne, sokkal jobb mint azok akiket az utobbi idoben ezen a poszton jatszottak. Remelem Alves meggyozi.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.09. 17:15:31

A sport szerint megtaláltuk az új Dani Alvest is, egy u23-as brazil válogatott srác, Dodo személyében. Szerződése '25-ig szól a Shakhtarnál, de oda a háború miatt nem akar visszamenni. Nem egy rúdugró az ipse, a maga 166cm-s magasságával.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.06.09. 16:57:34

Nincs szükség "quality replacement"-re.....Busi érti ezt a játékot a világon a legjobban.

Pep azt mondta, hogy néha az egy lépés hátra jobban segíti a gyorsabb növekedést.....évekkel ezelőttől össze kellett volna rakni egy fiatal csikókból álló olyasmi csapatot, mint annó volt az ajax és a monaco....mára tuti nem lennénk rosszabbak, mint amilyenek vagyunk.....mi meg még most nyáron is a veteránjaink mellé veteránokat keresgélünk.....fiatalért kapott pénzből hoznánk egy Lewát, de sebaj, triplázni fogunk.
Nem Frenkie pótolhatatlanságán van a hangsúly, hanem az elven, ahogyan működni látszunk.... :mrgreen:

Nem tesz ez jót Xavi pályafutásának indulásához, de mintha a káosz nagyobb lenne a klubnál, mint Barto idején....
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.09. 15:12:07

soadroli írta:
2022.06.09. 14:00:29
de Jong is no longer a priority for Barça. His departure seems more likely every day. Xavi has accepted to sell him if a quality replacement is signed. [Mundo Deportivo]
Én nagyon örülök, ha így van. Mindenki nagyon jól járna. De Jong tán a legjobban, végre tényleg európa egyik legjobb középpályásaként emlegetnék, a United is, mert náluk pont ilyen játékos hiányzik már két éve, és mi is, mert két tini veri vagy konkurál vele ebben a rendszerben, ami eleve megalázó, borzasztó pazarlás lenne itt tartani ebben a játékához képest idegen közegben, ha 80-100 között kapunk érte. Egyszerűen nála gyengébb képességű játékos is le fogja tudni hozni ezt a szintet, ha jobban illik a rendszerbe, és nyerünk az üzleten rengeteg pénzt és fizetést.
Se gólokat nem lő, se gólpasszokat nem oszt ki, se nem szervez, nagyon ritkán vezér, se nem ver meg senkit 1v1-ben, passzjátékban nem kiemelkedő, szűk helyen stresszel. Ezekben mind verik a tinik szemre és statisztikák alapján is. Ha van helye, a gyorsasága és a nagy játékintelligenciája miatt top-top szint, ennek megfelelően Napoli-ATM-Reál meccseken vezetés után kitámadóbb csapatok ellen lubickolt. De ha erre nincs lehetőség...
Semmi bajom vele, csak vannak nálunk jobbak, és pazarlás, ebben a gazdasági szituban pláne.

Nem hiszem, hogy gyengülne a csapat, ha bármilyen valamennyire azért erős játékos érkezne helyette, pár idevalóbb képességgel.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.09. 14:36:07

soadroli írta:
2022.06.09. 14:00:29
de Jong is no longer a priority for Barça. His departure seems more likely every day. Xavi has accepted to sell him if a quality replacement is signed. [Mundo Deportivo]
Kiváncsi lennék Xavi kit tart "quality replacement"-nek...
Tuti Ferran Torres az :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése