Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.05.30. 21:23:32

bence0330 írta:
2022.05.30. 18:30:23
Nem beszélve arról, hogy szívből menne itt.
Ezt miből gondolod?
Még hiszünk ilyenben, hogy szívből valaki itt játszik?
Nagyon ritka az ilyen, jelenlegi csapatból kb senkit nem tudnék mondani, aki szívből játszik itt.
Talán Busquets, bár nála is benne van, hogy van annyira értelmes, hogy ha innen elmenne sehol nem játszana már. Legalábbis top bajnokságok top csapataiban nem.

Szóval jah, szerintem ez egy lázálom, hogy ide valaki szívből jön, és mellé jó is.
Mert én szívből elmennék focizni most azonnal a barcába, de hát annyit is érne az egész.

Tőlem aztán jöhet Rapinha vagy ki, ha olyan jó mint ahogy itt leírtátok, akkor jövőre triplázunk, és aranylabdás is lesz, de had éljek a gyanúperrel, hogy nem ilyen egyszerű ez. Torres is be lett promózva, EG is valamelyest, aztán iszonyat kút mindkettő, bár legalább FT mutatott pár értékelhető megmozdulást.

Szóval ha Dembelé megy, akkor jöjjön ő. De ésszerű keretek között, ne hagyjuk már, hogy egy majdnem kieső Leeds lehúzzon minket könyörgöm. 10 milla max, meg kaphatnak pár barca repi cuccot, legyen elég.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.05.30. 19:06:30

Troym írta:
2022.05.30. 16:58:53
Azért ha csak ennyi marad az érkező, amennyi ma ismert, Xavi akkor is kap pár új arcot: Christensen, Kessié, Trincao, Pjanic, Collado, Pena, Pablo Torre, Emre Demir. Gondolom az előszezonban nézegetik még Balde, Marmol, Orellano, Abde, Akhomach, Blanco, Sanz fejlődését is.
Ha nem futja senkire, még akkor is van esély javítani a csapaton.
De kétségtelen jól jönne egy szélső meg egy szélsőhátvéd.
trincao, pjanic, collado, pena, abde, marmol. Atya uristen, ez girona szint. Mi a budos loturot akarunk mi ilyen nb3as kaliberekkel?

Mi a francert nem tud laporta kiallni a sajto ele es megmondani h egy budos euro nincs igazolasra? Annyi penzunk nincs vazz, hogy 17 eves gyereket ki tudjunk fizetni. Almodozunk itt egy 33 eves lewandowskirol akinek evi 20 millas bere van...

Tovabbra is azt mondom, h a selejtet ki kell szorni, az a legfontosabb. A sok semmirelello, umtiti, lenglet, pjanic, braith fele verszivokat ki kell szorni a francba. Christensen, azpilicueta, kessie kell, nekem alonsoval sincs semmi bajom, megis csak egy 5 eve standard chelsea jatekosrol beszelunk. Elore senkit nem hoznek csak ha dembele elmegy, vkit a helyere. Egy ilyen keretnek ha elkerulnek a komolyabb serulesek a ligara van eselye boven.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7239
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.30. 18:30:23

A statok is sokmindent elmondanak, de azért lett 1-másfél éve a nagy kedvencem Raphinha, mert a meccseit néztem akkoriban. Idén bevallom nem, csak az összefoglalókat, mert összeomlott a Leeds teljesen, és nézhetetlenek voltak. Dembélé két dologban kiemelkedő: sebességben és 1v1-ben. És még ebben a kettőben sem veri a brazilt, ránézésre sem, a sebességet meg elég natúran lehet mérni, a PL egyik leggyorsabbjáról beszélünk. És a többiben (fifika, gólerősség, védekezés) meg egyértelműen jobb Dembélénél. Nem beszélve arról, hogy szívből menne itt. Fatihoz hasonlóan meccset eldönteni képes ember lenne végre a jobboson is. Nyilván mindezt itt is le kell hoznia, de hát minden igazolás rizikó kicsit. De fejben hatalmas a csávó, akaratos, nem egy Ferran szerintem, aki összeomlik a jövőre már szerencsére újra gránátvörös-kék meztől. Nekem jó egy éve ő az álmom ide, nagyon-nagyon örülnék, ha jönne, és bizonyíthatna itt is. Sajna egyetértek azzal, hogy ez nehéz ügy lesz, viszont hatalmas lehetőség, és lehet, hogy meglenne a poszt 5-6-7 évre, és ezért kellene megtenni érte sokmindent. Mindenesetre nem tudom, mikor lenne esélyünk ilyen szintű embert találni a jobbosra a közeljövőben.

Én hiszek az emberi beszélgetésekben és a csapatszellemben, szerintem emiatt az idei év lesz az, amikor sok léhűtő távozni fog. Nem mind, de sok. Jó az a pénz, de amikor van egy erős csapategység, normális megbeszélésekkel, akkor jobban feltámad az a lelkiismeret, és sz@rul kezdi érezni magát az ember.

Lenglet amúgy nem valami piti pénzt keres? Nekem úgy rémlett.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.05.30. 17:11:44

Itt először nyilván takarítás kellene, de a fantasztikus szerződéseknek hála mindenki maradni akar. Lenglet iránt érdeklődik pl. az Everton, a klub már kölcsön is adná, de ő inkább felveszi a 10 millás fizuját és marad 5. számú kh-nak. Braithwaiteért bejelentkezett többek között a Valencia, de ő lenyilatkozza, hogy kitölti itt a szerződését máshol ezt a bért senki nem adja meg. Az sem érdekli, hogy 0 játékperccel a válogatottság is könnyen lehúzhatja itt a VB előtt.
Pjanic dettó. Habár ő legalább lemondott a fizuja nagy részéről, hogy elmehessen játszani.
Sajnos ezzel van a gond. Hiába számolgatunk hogy xy játékosért kifizetnének ennyit stb., de kölcsönbe sem mennek el. Barto szerződéseit még évekig fogja nyögni a csapat, aztán örülünk, hogy ingyen elmennek.
Sajnos nem mindenki gondolkozik úgy mint pl. Coutinho.

Azért ne menjünk bele ebbe, hogy Raphina mennyivel jobb lenne, meg milyen számokat produkál. Dembélé a Dortmundban még alig volt 20 éves és 10 gólt meg 20+ assistot produkált sérülések nélkül.
Szóval ezek a statok elég falsak.
Lehet, hogy alacsonyabb lenne a fizuja de legjobb esetben is 40 körül hozhatnánk, a Leeds-el pedig nem hiszem, hogy lehetne olyan üzletet kötni, mint mondjuk a Cityvel Torres esetében.

A Mundo szerint a MU mindenképpen akarja De Jongot, ten Hag feltétlen prioritása, a legjobban fizetett játékos lehetne a csapatban. 395 000-es heti fizuról szólnak a hírek. Ha tényleg ennyire akarják és elmenne, 100 millió alatt nem szabadna engedni.
Bár én még mindig nagyon szeretném hogy maradjon.
Forca Barca!!!!
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.05.30. 16:58:53

Azért ha csak ennyi marad az érkező, amennyi ma ismert, Xavi akkor is kap pár új arcot: Christensen, Kessié, Trincao, Pjanic, Collado, Pena, Pablo Torre, Emre Demir. Gondolom az előszezonban nézegetik még Balde, Marmol, Orellano, Abde, Akhomach, Blanco, Sanz fejlődését is.
Ha nem futja senkire, még akkor is van esély javítani a csapaton.
De kétségtelen jól jönne egy szélső meg egy szélsőhátvéd.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.05.30. 16:35:33

Ha nincs is épp pénz most, de ott az asztalon a családi ezüst, nem is kevés! Csak azt kell eldönteni, mit szeretne a klub eladni (leginkább semmit)... Gondolom, megy a számolgatás és alkudozás, melyik csomag mennyi FFP-t érne...
Illetve, jobb így alkudozni, hogy mindenki visszább vesz az igényekből a klub "rossz helyzete" miatt... Ha bejelentenének több szám millió bevételt, megnőnek a bér és átigazolásidíj igények. Meg kell állapodni előzetesen, jó feltételekkel...
Aztán jöhet a pénz, dőlhetnek a dominók!
(legalábbis bízom benne :D )
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.05.30. 15:50:37

Szóval van két út:
- megtartjuk a mostaniakat, max 1-2 frissítő igazolással, mert erre van keret.
- értékesítünk játékokat, csak azért hogy hozzunk a helyükre lutrikat.

hát nem tudom melyiket választanám.
Röpködnek itt a nevek, én bőven megelégednék egy Kessié, Christensen duóval. Gondolom ők megoldhatók abból, ha pár létszámon felüli ember elmegy.
belemegyünk egy játékoskeringőbe, akkor belekerülhetünk egy olyan spirálba, aminek nem lesz szép vége.

Becserélni Dembelét egy Rapinhára, hát oké, ha menni akar a francia nem kell itt tartani. De franc se tudja, hogy ő akar menni tényleg, vagy megint a klub manipulálja a sajtót, és ezzel a francia sleppjét.
Persze ha elmegy Dembelé akkor kell jobbszélső, tőlem ez lehet a pl huszár Rapinha is, látjuk mennyit érnek az angolok csapatok a szigeten kívül. :D
De hátha beválna, bizalmat megkapná.

Másban nem gondolkoznék, az ilyen Soler, Alonso dolgokat el kell felejteni, semmi szükségünk rájuk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.05.30. 15:48:14

bence0330 írta:
2022.05.30. 15:43:04
Mondjuk az, hogy as of now, kb semmit nem jelent, ez elég egyértelmű volt szerintem, hisz télen is necces volt a helyzet, most meg még nyilván az az állapot áll fent, mivel ugyanaz kvázi a játékosállomány. FDJ és Dembélé esetleges távozásával már eleve 20-25 M-s fizu eleve felszabadul, ami már önmagában 4-5 játékos regisztrálására elég lehet, ha jól értelmezem, és akkor a többiekről nem is beszéltünk, köztük is van olyan, akivel sok fizetés szabadulna fel (Pjanic, Umtiti mindenképp...) TS-t meg sem említem, aki szintén horrort keres, még ő sem 100%, hogy nem megy. Nem most kell tudni regisztrálni, hanem két és fél hónap múlva.

Ettől még persze elég ciki helyzet, de ez van, és nyolcszor változhat augusztusig. De legalább addig is lehet majd még sokszor megrökönyödni vagy épp fellélegezni. :)
Igen, csak az a probléma hogy senki sem akar menni, igaz hülyék is lennének elmenni ekkora fizetéseket senki sem fizetne nekik az 100% Rajtunk maradnak mint szamáron a fül.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7239
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.30. 15:43:04

Mondjuk az, hogy as of now, kb semmit nem jelent, ez elég egyértelmű volt szerintem, hisz télen is necces volt a helyzet, most meg még nyilván az az állapot áll fent, mivel ugyanaz kvázi a játékosállomány. FDJ és Dembélé esetleges távozásával már eleve 20-25 M-s fizu eleve felszabadul, ami már önmagában 4-5 játékos regisztrálására elég lehet, ha jól értelmezem, és akkor a többiekről nem is beszéltünk, köztük is van olyan, akivel sok fizetés szabadulna fel (Pjanic, Umtiti mindenképp...) TS-t meg sem említem, aki szintén horrort keres, még ő sem 100%, hogy nem megy. Nem most kell tudni regisztrálni, hanem két és fél hónap múlva.

Ettől még persze elég ciki helyzet, de ez van, és nyolcszor változhat augusztusig. De legalább addig is lehet majd még sokszor megrökönyödni vagy épp fellélegezni. :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.05.30. 15:36:05

soadroli írta:
2022.05.30. 15:30:47
⚫ Barca's current situation is on the verge of an economic collapse.
⚫ As of now, the club can't even register Sergi Roberto, who still hasn't signed the renewal yet.
[Cadena SER]
8-[
Erről beszélek, nagyon nagy gáz van, kérdés hogy mikor durran ki a lufi és kit visz magával. Laporta egy igazi hangszóró.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5175
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.05.30. 15:30:47

⚫ Barca's current situation is on the verge of an economic collapse.
⚫ As of now, the club can't even register Sergi Roberto, who still hasn't signed the renewal yet.
[Cadena SER]
8-[
Kép
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.05.30. 15:17:09

Sajnos be kell látnunk hogy a jelenlegi helyzetünkben fölösleges is álmodozni. Ezek az átigazolási pletykák arra jók hogy legalább így beszéljenek rólunk ha már az eredmények miatt nem tudnak. Még az ingyenes igazolások sem biztosak, akkor olyanokért akikért fizetni kell felejtős.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5175
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.05.30. 15:14:14

Lewandowski: “My era at Bayern is over. I don't see any possibility to continue playing for this club anymore”
“Bayern’s a serious club and I believe they won’t keep me, I don't want to play there anymore. A transfer is the best solution. I hope they don't stop me”.
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1799
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.30. 14:15:19

Stalkyard írta:
2022.05.30. 12:47:31
felejtsétek el, nulla realitása van bármelyiknek. :D
Ne öld má' meg a topicot :) Miről fogunk beszélgetni egész nyáron? :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
éS
Barça B
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2008.03.19. 15:31:54
Tartózkodási hely: Budapest

2022.05.30. 13:54:12

dembélé 5 éve nettó 12 milliót keres barcelonában teljesítmény nélkül, most mikor a klub nehéz helyzetben van és egy kicsit visszaadhatna azzal, hogy hosszabbít egy alacsonyabb összegért na az már nincs ínyére. ha távozik én biztos nem fogom megsiratni.
szilva
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2021.09.29. 22:46:05

2022.05.30. 13:42:28

Andris írta:
2022.05.30. 12:07:49
Vajon 55 misiből (+ Raphina évi fizuja szorozva 5 évvel mondjuk) nem futná Dembelének egy valamelyest javított szerződésre inkább? Szerintem de, sőt még Gaviéra is futná belőle, meg Kessié és Christensen fizetése is.
55 misiből sok mindenre futná. Mindenre nem. De van egy másik kérdés is. Ki dönti el, hogy mire fordítódjon az 55 misi? A játékos és az ügynöke, vagy a klub vezetése.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7239
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.30. 13:33:11

Andris írta:
2022.05.30. 12:07:49
soadroli írta:
2022.05.30. 11:42:03
Leeds want a minimum fee of €55M for Raphinha. Barça will try to include players in the deal. [Mundo Deportivo]
Vajon 55 misiből (+ Raphina évi fizuja szorozva 5 évvel mondjuk) nem futná Dembelének egy valamelyest javított szerződésre inkább? Szerintem de, sőt még Gaviéra is futná belőle, meg Kessié és Christensen fizetése is.
Raphinha potenciálisan komoly szintlépés Dembéléhez képest (hacsak valamiért nem roppan össze a mez alatt, kicsit nyilván zsákbamacska, de ennyi erővel sosem igazolhatnánk senkit...), már csak azzal is, hogy tud gólt lőni, és a többi kvalitását nem is veszem ide, amiben többet tud, mint Dembi. Fanbarca lejjebb statokkal is alátámasztotta, de aki ennek nem hisz, nézzem meg pár Leeds meccset, lehetőség szerint azért az összeomlásuk előtti időkből, és megérti, miért akarja mindenki a srácot. De eleve Dembélé kérdését szerintem kár idevenni, nem hiszem, hogy ő maradni akarna, innentől kezdve meg részünkről mindegy, mit teszünk, és jó lenne minőséggel pótolni. A brazilnál meg nincs nagyobb mozdítható minőség, Salah elvileg elég fix, hogy marad Poolban. Ha meg megadunk a franciának 12 millió nettót, akkor Raphinha alig drágább hosszabb távon, kétlem, hogy 3-4 misi fizetés felett érkezne úgy, hogy ő is minden áron ide akar jönni. Bérfeszültségről meg egyebekről nem is beszélve.

A regisztrációkor meg ha jól értem, eleve a fizu számít, és Dembélé esetleges horrorfizujából amiért itt maradna, kijön vagy 4-5 játékos, szóval szerintem ilyen értelemben adminisztratív témában is sokkal jobban járunk, ha valahogy kerítünk lóvét a megvásárlására.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.05.30. 13:30:26

Andris írta:
2022.05.30. 12:07:49
Vajon 55 misiből (+ Raphina évi fizuja szorozva 5 évvel mondjuk) nem futná Dembelének egy valamelyest javított szerződésre inkább? Szerintem de, sőt még Gaviéra is futná belőle, meg Kessié és Christensen fizetése is.
Nem tudom mennyire lenne jó kommunikáció a játékosok felé,hogy ha nem akarsz hosszabbítani,akkor nyafogja,ne írj alá szerződést és a végén úgyis megkapod a lóvét.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2180
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.05.30. 13:29:09

Deluigi írta:
2022.05.30. 12:30:05
Andris írta:
2022.05.30. 12:07:49
Vajon 55 misiből (+ Raphina évi fizuja szorozva 5 évvel mondjuk) nem futná Dembelének egy valamelyest javított szerződésre inkább? Szerintem de, sőt még Gaviéra is futná belőle, meg Kessié és Christensen fizetése is.
Dembelet engedjuk el, tul van hype-olva

nem fog tul ugrani az arnyekan soha es ezt tegye mas csapatnal
Dembele és Raphina közül jelenleg utóbbi a nagyobb zsákbamacska és úgy néz ki, hogy a kevésbé gazdaságos is. Ha a többiek maradnak megvagyunk valahogy elől nélkülük is. De az csak jó ha még jön egy opció hozzá.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2022.05.30. 12:47:31

Andris írta:
2022.05.30. 12:07:49
soadroli írta:
2022.05.30. 11:42:03
Leeds want a minimum fee of €55M for Raphinha. Barça will try to include players in the deal. [Mundo Deportivo]
Vajon 55 misiből (+ Raphina évi fizuja szorozva 5 évvel mondjuk) nem futná Dembelének egy valamelyest javított szerződésre inkább? Szerintem de, sőt még Gaviéra is futná belőle, meg Kessié és Christensen fizetése is.
Futná, csak valójában nincs pénzünk semmire. Nem hogy Raphinára, még arra sem, hogy a 18 éves Gavi elé letegyünk egy értelmezhető ajánlatot. :D

Ezek a Twitter pletykák a lehetséges igazolásokról komolytalan viccek. Csődben vagyunk az a helyzet, szerintem nem azt kell várni, hogy ki jön, hanem hogy kit tudunk majd megtartani.

Raphinha, Lewandowski, Salah, akárki… felejtsétek el, nulla realitása van bármelyiknek. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.05.30. 12:39:43

soadroli írta:
2022.05.30. 11:42:03
Leeds want a minimum fee of €55M for Raphinha. Barça will try to include players in the deal. [Mundo Deportivo]
Akkor ott fogsz megöregedni, vagy találnak majd valami balekot aki elhozza.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1866
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.05.30. 12:30:05

Andris írta:
2022.05.30. 12:07:49
Vajon 55 misiből (+ Raphina évi fizuja szorozva 5 évvel mondjuk) nem futná Dembelének egy valamelyest javított szerződésre inkább? Szerintem de, sőt még Gaviéra is futná belőle, meg Kessié és Christensen fizetése is.
Dembelet engedjuk el, tul van hype-olva

nem fog tul ugrani az arnyekan soha es ezt tegye mas csapatnal
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.05.30. 12:07:49

soadroli írta:
2022.05.30. 11:42:03
Leeds want a minimum fee of €55M for Raphinha. Barça will try to include players in the deal. [Mundo Deportivo]
Vajon 55 misiből (+ Raphina évi fizuja szorozva 5 évvel mondjuk) nem futná Dembelének egy valamelyest javított szerződésre inkább? Szerintem de, sőt még Gaviéra is futná belőle, meg Kessié és Christensen fizetése is.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5175
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.05.30. 11:42:03

Leeds want a minimum fee of €55M for Raphinha. Barça will try to include players in the deal. [Mundo Deportivo]
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.05.29. 22:40:58

Fernando írta:
2022.05.29. 20:48:26
LM10 írta:
2022.05.29. 17:25:02
A Sporton a mai hírek jelentek meg:

Nehéz hete lesz Laportának, komoly döntéseket kell meghozniuk, hogy a keret átalakítható legyen. Megemlíti névszerint a vásárolni kívánt játékosokat ( Azpi, Marcos Alonso, Koulibaly, Ruben Neves, Raphinha, Lewandowski, és a már szinte biztos Kessié és Christensen). Emellett legalább 10 játékoson szeretne a klub túladni, ezzel is a fizetési sapka arányán javítani. De jong eladása a legeleg legutolsó megoldás lenne a pénz szerzés érdekében.

Koulibaly transzferbe bevonható lenne Pjanic, Napoli érdeklődik íránta, és egy ügynökség képviseli a két játékost ( Egyébként Marcos Alonsot is)

Ami a Lewa transzfert illeti, Mané hivatalosan kérte a Poolt (Romano hír), hogy engedje el őt a klub a Bayernbe. Több érdeklődő, de ő csak a bajorokat preferálkja. Kár pedig Manét nálunk is szívesen láttam volna, de legalább a Lewa transzfert ez meglökheti.
Nem tudom miért, de engem a hideg ráz ki ezektől a nevektől. Azpi ok, Desttel le tudnák hozni a jobbhatved posztot, ha az amcsi javulna vedekezesben. De mi szükségünk van Koulibalyra, Chrstensenre, Ruben Nevest meg azt sem tudom ki, de biztos ő kell nekünk a Wolvesból. Marcos Alonso? Ne már. Kessié oke, Raphinha oke. Ha beválnak évekre jók lehetnek, de ezek a többi játékos még annyit se tudna adni szerintem, mint idén Depay és Aguero...
Koulibaly kiváló védő, Araujoval párban biztos párost alkothatnának. Kesssié még nagyobb zsákbamacska. Nevest én inkább a válogatottban láttam, de ő is jó fogás lehet. Az, hogy a Wolves-ban játszik nem hiszem hogy annyit jelentene. Egy középcsapat a PL-ben, Raphinha meg a kiesésre ítélt Leedsben játszik. Plusz
tizennyolc évesen már portugál felnőtt válogatott volt, még ha nem stabil kezdő, végigjárta az összes korosztályosat is. Itt inkább az ára kérdéses.
Raphinha is éves és alig lehetett eddig hallani róla. Sporting, Rennes, Leeds szintű csapatokban játszott. 2 éve még azt se lehetett tudni, hogy a villágon van, most meg ő a megmentő. Mosst, 24 évesen lett válogatott.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése