Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.05.25. 11:46:07

Pláne hogy a focis eszköztár nem annyira bonyolult azért (most nem a Pinyő, Mészöly félékre kell gondolni:D), tehát elsajátítható könnyen.
Ezt már egyszer lemeccseltük itt azokkal akik Valdes pótlására elkezdtek Pepe Reinázni, mert hogy spanyol=tökéletes nekünk:D

Szóval ez az érv elég gyenge lábakon áll.
Egyszerűbb elismerni, hogy egy spanyolt könnyebben ráveszünk, hogy idejöjjön, meg hát kényelmesebb megoldás is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.05.25. 11:36:17

barcamessi írta:
2022.05.25. 11:05:04
...
Detto. A hideg futkos a hátamon amikor előjönnek azzal az indokkal, hogy de hát mégse ő a legjobb választás mert nem ismeri a ligát.

Mit nem ismer rajta? Max. a nyelvet, de ha nem kretén akkor ezekkel a mostani modern oktatási módszerekkel és közegben fél év-egy év alatt megtanulható, szinte mindegyik nyelv.

Könyörgöm TS amikor ide került csak németül beszélt. Láss csodát folyékonyan nyilatkozik spanyolul.

Rakitic beszél, horvátul, németül, franciául, spanyolul, katalánul.

CR angolul, spanyolul ( azt mondják ez majdnem portugál mondjuk), olaszul.

Ibrahimovic bosnyákul, svédül, angolul, olaszul, franciául és spanyolul.

Pjanic tud franciául, németül, bosnyákul, angolul, olaszul, ismeri a luxemburgi nyelvet, beszél spanyolul és gyanítom már törökül is.

És ez csak az ami így hirtelen eszembe jutott.

Tehát az a nem ismeri a spanyol ligát, meg nyelvi akadályok miatt nem vesszük meg, ezek a világ kamukifogásai.
Kép
Avatar
barcamessi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.05.18. 21:06:13
Tartózkodási hely: Szeged

2022.05.25. 11:05:04

Feast4 írta:
2022.05.25. 10:46:36


Erre szoktam mindig azt mondani, hogy a játékosmegfigyelőink totálisan hülyék és a spanyol ligán kívül semmi rálátásuk nincs a világra.

Most mondok egy baromságot: Ha van egy 17 éves koszovói srác, aki a szerb ligában lőtt egy év alatt 58 gólt és egyébként elhozható 500,000 euróért akkor lehet őt kéne elhozni cserének, aztán meglátjuk mi lesz, nem pedig kifizetek a Getafenek Borja Mayoralért 15 millió eurot azért mert spanyol meg a ligát is ismeri.
Ez a spanyol/ismeri a ligát kifogás a világon a legnagyobb baromság, bármikor hallom vagy meglátom ezt leírva, felmegy a vérnyomásom...Tán más országokban más sportágat játszanak foci címén, vagy más labdával játszanak, vagy csak 10-en játszanak egy csapatban?! :)
Max a külső tényezők mások mint más országokban (időjárás, kultúra..stb), de azt meg nem hiszem hogy gondot jelentene bárkinek egy mediterrán országban, a világ egyik legjobb városában élni.
V I S C A E L B A R C A
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.05.25. 10:46:36

barcamessi írta:
2022.05.25. 10:15:04

A másik, hogy nem hiszem el, hogy nem tudunk kicsit jobban szétnézni mondjuk egy francia/német bajnokságban, ahonnan az elmúlt években ömlenek ki a tehetségek, mi pedig idejét se tudom, hogy mikor igazoltunk utoljára ezekből a bajnokságokból. De ott van akár a portugál/holland bajnokság is, ott is évente feltűnik 3-4 olyan spíler akik utána top klubok meghatározó játékosai lesznek.

Erre szoktam mindig azt mondani, hogy a játékosmegfigyelőink totálisan hülyék és a spanyol ligán kívül semmi rálátásuk nincs a világra.

Most mondok egy baromságot: Ha van egy 17 éves koszovói srác, aki a szerb ligában lőtt egy év alatt 58 gólt és egyébként elhozható 500,000 euróért akkor lehet őt kéne elhozni cserének, aztán meglátjuk mi lesz, nem pedig kifizetek a Getafenek Borja Mayoralért 15 millió eurot azért mert spanyol meg a ligát is ismeri.
Kép
Avatar
barcamessi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.05.18. 21:06:13
Tartózkodási hely: Szeged

2022.05.25. 10:15:04

Tudom hogy még el se kezdődött jóformán az átigazolási szezon, viszont én nagyon nem vagyok pozitív a jövőre nézve ezekkel a nevekkel, akiket mostanában bedobál a sajtó. Értem és tudom én, hogy szegények vagyunk mint a templom egere, emellett a fél jelenlegi csapatok le kellene cserélni, ha ki akarunk mászni ebből a fertőből amiben most vagyunk.
Viszont jelen pillanatban én inkább abba az irányba mennék el, hogy inkább próbáljunk még 2-3 nyár alatt felépíteni egy hosszú távú projektet fiatal (20-25 éves), ambíciózus, tehetségekkel, mint sem hogy most 1 nyár alatt hozunk 6-8, többségében B kategóriás, idősebb/idősödő játékost, akikkel megint nem leszünk előrébb semmivel se mint a mostaniakkal.

Christensen/Kessie páros, aki elvileg zsebben van, nálam egyik se Barca kezdő szintű futballista, viszont egy jól működő csapatban első számú cserének elférnének. A nagyobb baj, hogy velük fix kezdőként számolunk hosszútávon.
Az ilyen Marcos Alonso/Azpilicueta/Raphina/Januzaj/Soler féle nevektől pedig konkrétan a szőr feláll a hátamon, ha arra gondolok hogy velük akarunk jövőre címekért versenyezni... Értem én, hogy spanyolok, kedvesek, aranyosak, még focizni is tudnak úgy-ahogy, 1-2 jó meccsük biztos lesz nálunk is, meg főleg hogy olcsók is, és most ez a legfőbb szempont, viszont pont ezért mondom, hogy abból a kevés pénzből, amink van, inkább minőséget, és nem mennyiséget kellene venni. Ezek a nevek pár évvel ezelőtt szóba se kellett volna hogy kerüljönek egy Barcával kapcsolatban. Lewandowskit nem veszem ide, ő top csatár, ha ide akar jönni, akkor el kell hozni, hiába 33 éves, ő azért bizonyította az elmúlt években hogy abszolút world class a csávó.

A másik, hogy nem hiszem el, hogy nem tudunk kicsit jobban szétnézni mondjuk egy francia/német bajnokságban, ahonnan az elmúlt években ömlenek ki a tehetségek, mi pedig idejét se tudom, hogy mikor igazoltunk utoljára ezekből a bajnokságokból. De ott van akár a portugál/holland bajnokság is, ott is évente feltűnik 3-4 olyan spíler akik utána top klubok meghatározó játékosai lesznek.

Nem akarok most itt Realozni, mert utálom őket mint a szrt, de ők is azt csinálják mostanában, hogy évente vesznek 1-2 fiatal nagy tehetséget, vagy jó korban lévő, minőségi játékost, ha kell leteszik értük a pénzt amit le kell, és most ott tartanak, hogy bajnokok, BL-döntősök. Jót röhögtünk itt pár napja, hogy így befürödtek Mbappéval, viszont belegondolva, hogy abból a pénzből vesznek egy Tchouamenit, egy jobb szélsőt, egy jobb hátvédet meg egy cserecsatárt a hiányposztokra, plusz Rüdiger már zsebben nekik, akkor lehet hogy így jártak a lehető legjobban. Középpályájuk brutális lesz jövőre (Tchouameni, Camavinga, Valverde, cserének meg a CKM), védelemben a betonnégerek (Rüdiger, Militao, Alaba, Mendy), elől meg Vini megtanult idénre focizni, Rodrygo is fejlődik, Benzemában meg 2-3 jó év bőven van még.

Mi meg majd megyünk ellenük a Marcos Alonso/Soler/Januzaj sorral... :cry:

Ne legyen igazam, de 3-4 évig sajnos közünk nem lesz hozzá, hogy érdemben beleszóljunk bármelyik címért folytatott versenyfutásba.
V I S C A E L B A R C A
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.25. 10:03:42

csababarca írta:
2022.05.25. 03:46:12
Na de a lényeg: ahhoz, hogy ennyit igazoljunk sok embert kéne lapátra tenni.
Ezzel lesz itt a fő probléma, hogy kire tukmálsz rá egy Lenglet, Umtiti, Roberto, Puig féle sort, hogy csak a javát említsem?:D

Érdekes nyár lesz az biztos.
Roberto szerintem sem fog távozni, a kutyának sem fog kelleni. Gondolom ő lesz a csere jh, ezzel spórolunk. Adja az ég hogy Azip/aki jön nem sérül le. A sport mai cikke szerint: Puignál erősek a hangok a Celtáról - szerintem perfekt is lenne neki egy ilyen színes támadócsapat. BW-et a Brighton, Celta, Valencia vinné leginkább. Lenglet: Tottenham, Sevilla (ha cserét keresnek, akár hihető is).
Umtiti esete a rafkós téli szerződéshosszabbítást dicséri, hisz kisebb fizuval menne, már neki is érdekesebb és a kérőknek is. Lyon, 4 török csapat, esetleg Arsenal érdeklődik. Mingueza nyilván gond nélkül elkel, ha meg nem, csak örülni fogok.

Colladora elvileg számít Xavi, legalábbis megversenyezetné a nyáron, szóval a Trincao-Collado duóból szerintem valaki marad, és szerintem is sokkal inkább, mint Januzaj. Oda vagy igazi nagy pengét hozzunk, vagy senkit. Pjanic is visszajön ugye, lehet, hogy egy próbát kap ő is, amúgy Busquets pozijára elég jó, ha Xavi pont olyan profilt akar.

Torre ugye elvileg érkezik, és így lehet, hogy az A-csapathoz. Ő mondjuk támadóközéppályás, Pedri helyettese lehetne. Tőle sokan várnak nagy dolgokat, okozhat meglepetést.

Én azért érzek reálisabb esélyt a távozásokra, mert normális, emberi hangon történik végre az egész. Ha valakitől sms-ben kapsz egy hírt, hogy figyu, jó lenne, ha új klubba mennél, akkor nem mész, ha leülnek veled szemtől-szembe, elmagyarázzák, hogy nem fogok tudni játékperceket adni, és ne haragudj, de klub is nagy kakiban van, akkor erre nehezebben mond nemet valaki. Aztán lehet, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítok ennek a részletnek, de én fontosnak érzem.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.05.25. 09:03:33

Az remélem megvan, hogy az átigazolási piacon láthatóan azt a kalibert nézzük( egy-két kivétellel), akiket a saját nevelésből 2010-2018 közt 5-15 milliókért sóztunk el spanyol, angol, olasz középcsapatokba és jobb esetben ott ragadtak vagy elkerültek az arab világba...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2022.05.25. 06:22:53

csababarca írta:
2022.05.25. 03:46:12
Na de a lényeg: ahhoz, hogy ennyit igazoljunk sok embert kéne lapátra tenni.
Ezzel lesz itt a fő probléma, hogy kire tukmálsz rá egy Lenglet, Umtiti, Roberto, Puig féle sort, hogy csak a javát említsem?:D
A kérdés inkább az, a játékost hogy győződ meg arról, hogy fele/harmada annyi pénzért menjen el focizni valahova. Szerintem sok spanyol vagy francia csapat felszívná az említett játékosokat, csak fizut nem tudnak nekik adni.
Lásd Cou, aki játszani akar, hajlandó volt kölcsön menni, fizuról lemondani, becsülöm érte, a többi csőcselék, inkább kispadozik és nyúzza a klubbot, minthogy felépítené magát valahol újra.
Ezek az emberek úgyis ingyen távoznak, ha távoznak egyszer végre.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.05.25. 03:46:12

bence0330 írta:
2022.05.24. 23:56:19

És igen, Januzajt néztük ki a sport szerint, ha a Raphinha ügy nem jönne össze. Azaz Ferrarit akarunk, de végül jó lehet egy trabant is, cserébe mondjuk marad pénz máshová.
Tehát az fog történni, mint ami kb minden igazolásunknál az utóbbi évekbe?:DD

btw, szerintem ennyi érkező nem lesz, egyszerűen azért mert eladni se fogunk tudni ennyi embert.
Kessié jön valószínűleg, de a kp-n ennyi lesz a plusz.
Támadóknál franc se tudja, ilyen Januzajokat gyorsan el kell felejteni, ilyen karakter van Trincao is, ő meg eleve a miénk nem?

Na de a lényeg: ahhoz, hogy ennyit igazoljunk sok embert kéne lapátra tenni.
Ezzel lesz itt a fő probléma, hogy kire tukmálsz rá egy Lenglet, Umtiti, Roberto, Puig féle sort, hogy csak a javát említsem?:D

Érdekes nyár lesz az biztos.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.25. 00:23:27

Olcha írta:
2022.05.25. 00:15:01
Raphinának nagyon örülnék, ha összejönne, Dembelé így nem is baj, ha nem marad. Semmi bajom sincs Dembouzzal, de kell egy brazil labda-tekergető a csapatba.
Én ahogy olvasgatom, egy apró esélyünk van rá, és az a Leeds iránta való tisztelete: a brazil egymaga benntartotta ugye a csapatát, pedig fél éve ide akar már jönni, és kvázi nem állt érdekében bentmaradni. Most utazik el a brazilokkal "turnéra", de előtte megkérte a klubját, hogy ő nagyon szeretne Barcelonába menni, és ezt valahogy tegyék neki lehetővé. 75 körül lenne az ára, ami nyilván nekünk offos, de mindenképp lejjebb engedik ezt majd, csak kérdés, mennyire, meg milyen játékosokat tudunk beleadni az üzletbe esetleg. De az, hogy Januzajokat nézegetünk helyette, már nem túl jó jel. :(
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2022.05.25. 00:15:01

Raphinának nagyon örülnék, ha összejönne, Dembelé így nem is baj, ha nem marad. Semmi bajom sincs Dembouzzal, de kell egy brazil labda-tekergető a csapatba.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.24. 23:56:19

DJ és Soler semmiképp nem lesz egyszerre szerintem a csapatban.

Én is tolok egyet az 1. amit szeretnék, a 2. meg ami szerintem lesz:

XY(Pena)
Azpi(XY) - Araujo(Christensen) - Koundé(Mingueza) - Alonso(Alves)
Pedri(Gavi) - Kessié(Busi) - Soler(XY)
Raphinha(Torres) - Lewa(Auba) - Fati(Depay)

TS(Pena)
Azpi(Alves) - Araujo(Piqué) - Christensen(Eric) - Alves(Alonso)
Pedri(Gavi) - Busi(Neves?) - Soler(Kessié)
Januzaj(Collado) - Lewa(Auba) - Fati(Torres)

A fiatalok közül Baldét szeretném pár meccsen látni, illetve Jutglát 3. számú csatárnak, ha marad.

És igen, Januzajt néztük ki a sport szerint, ha a Raphinha ügy nem jönne össze. Azaz Ferrarit akarunk, de végül jó lehet egy trabant is, cserébe mondjuk marad pénz máshová.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2022.05.24. 23:49:51

Troym írta:
2022.05.24. 19:58:40
Van pénz kb 1 játékosra, erre olyanra pazarolni, aki 3 év múlva a lengyel köztévé szakkommentátora, vagy a LA Galaxyban lesz csere, minimum pazarlás.
Vélhetően mindenki számára egyértelmű, hogy finoman szólva nem Lewa leigazolása a legfontosabb.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2022.05.24. 22:41:28

Ha mar kezdődik a FIFA szezon :-)
Az eddigi pletykák alapján

//Ter Stegen
// Acpilicueta - Araujo - Pique - Alba //
//Kessie - Busquets - Pedri //
//Raphinha - Lewandowski - Ansu Fati //
———
Dest/Alves , García, Christensen, Kunde , Gaya
Gavi, De Jong, Nico , Soler
Torres, Auba, ” Neymar “
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.05.24. 19:58:40

Van pénz kb 1 játékosra, erre olyanra pazarolni, aki 3 év múlva a lengyel köztévé szakkommentátora, vagy a LA Galaxyban lesz csere, minimum pazarlás.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.05.24. 19:35:46

Egyetértek, számos példa mutatja, hogy ma már bőven kitolódhat a klasszisok karrierje, a legmagasabb szinten is bőven jók 33-34 évesen is húzóemberek tudnak lenni. Lewát elnézve, benne is bőven lehet 2 erős év. Mas kérdés, hogy szerintem egy jól működő csapatban Auba is bőven szint, és képes termelni szépen.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2022.05.24. 19:25:58

sansz írta:
2022.05.24. 18:19:58
Ne vicceljünk ezekkel a 2-3 évekkel. Lewa akkor gólt lő,ha jól kiszolgálják és ennyi. Egyáltalán nem biztos,hogy nálunk húzóember lenne, nem két évig, de két napig sem.
Jaja, az elmúlt 3 évben 120-szor lábon rúgták és bepattant, nem szokta magának megcsinálni a gólhelyzetet :lol: bezzeg Cou és társai hogy bejöttek 20-on évesen, nem tudom, h mikor engeditek már el a kort.

Az is komoly érv mástól, hogy 30+ évesen nem tud letolni egy szezont valaki erősen, üres frázis….számtalan ellenpélda van a jelenlegi szezonban is (Lewa, Benz, CR, Immobile, Ben Yedder), ahogy azelőtt is. A francia mindent megnyer idén a Realnak és ezek csak a centerek.

Értem én a jövő építését, de most kell nyerni, nem jövőre, nem azután, most kell a pénz, erről szól a jelenlegi foci. Nekem sem tetszik, én is szívesen néznék sok fiatalt és saját nevelést, de sajna nem ez az irány.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.05.24. 18:19:58

csabimo írta:
2022.05.24. 16:46:39


Ne vedd komolyan! :)
CSak arra céloztam hogy tegnap volt egy cikk, hogy Bappe De jongot akarja. Ezek szerint a Psg-nél, most ő fog igazolni, mint ahogy nálunk állítólag Messi igazolt és állította össze a csapatot is.
Azért valamennyire komoly a dolog, mert az erős embereinknek nálunk a szokásosnál nagyobb szavuk volt. Messinek és a katalán jómadarainknak egyaránt. Fura dolog ez, mert ha igazak a pletykák, Mbappe leadhatja kvázi nyíltan az igényeit, ez tisztább helyzet,mint ami nálunk volt.
Nálunk nem hiszem,hogy akárkit is kérésre igazoltunk volna, még Messinek sem adtak nyíltan ilyen hatalmat,bármennyire is erről szólt a rosszindulatú pletyka. De a fix kezdőt edző meg nem bonthatta, játékstíluson csak minimálisan finomíthattak és ez szerintem néhány emberen múlt, akiknek az igényeit akarta kielégíteni minden edző elsősorban. Azért nem véletlen,hogy nálunk nem kihajítjuk padra x-et,hogy y is bizonyíthasson, hanem úgymond keressük x utódját. Tehát megvárjuk míg végelgyengülésben, békésen el nem patkol a pálya egy csendesebb szögletzászló zugában
hajnesz írta:
2022.05.24. 18:00:06

Lewa meg egy klasszis, kb biztos, hogy húzóember lesz, 2-3 évig.
.

Ne vicceljünk ezekkel a 2-3 évekkel. Lewa akkor gólt lő,ha jól kiszolgálják és ennyi. Egyáltalán nem biztos,hogy nálunk húzóember lenne, nem két évig, de két napig sem.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.05.24. 18:16:19

Nos, vége a szezonnak, Dembelé jól tolta, mindenki azt gondolta marad és elfogadja a Barca ajánlatát. Nagyon úgy néz ki mégsem. Állítólag nem elégedett a Barca ajánlatával, várják a jobb ajánlatot. A Barca viszont megtette a végső ajánlatát. Nem tudom mennyire kellene belemenni ebbe a harcba. Menjünk rá Rafinhára, Dembuzt meg hagyjuk. 5 év alatt fél év jó játék, idén 1 bajnoki gól, persze gólpassz bőven volt, de azért ő egy csatár.... Egyszerűen nem jönne ki jól pl. Pedri vagy Gavi felé a nagy bér Dembelének.
BarcaMo
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2017.08.10. 14:39:58

2022.05.24. 18:04:30

Mazraouiról lemaradtunk. A Bayernhez írt alá.
Kessie remélem tényleg jön.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.24. 18:04:12

Troym írta:
2022.05.24. 18:01:23
hajnesz írta:
2022.05.24. 18:00:06

Adeyemi egy tehetség, akiből talán lehet valaki,de rengeteg játéklehetőséget igényel, hogy ez kiderüljön. Ez lehet 2-3 év.
Lewa meg egy klasszis, kb biztos, hogy húzóember lesz, 2-3 évig.
De minek Auba mellé? Vagy akkor minek Auba?
1 30+-os csávó nem tud agresszíven végigtolni egy szezont. Kettő igen, így bőven elegek lennének energiában is. Auba kedvenc posztja eleve a balszélső, ott is feltűnhet akár néha.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2022.05.24. 18:06:40-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.05.24. 18:01:23

hajnesz írta:
2022.05.24. 18:00:06

Adeyemi egy tehetség, akiből talán lehet valaki,de rengeteg játéklehetőséget igényel, hogy ez kiderüljön. Ez lehet 2-3 év.
Lewa meg egy klasszis, kb biztos, hogy húzóember lesz, 2-3 évig.
De minek Auba mellé? Vagy akkor minek Auba?
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2022.05.24. 18:00:06

Troym írta:
2022.05.24. 17:58:12
Nekem ami fáj: Adeyemi 38 m euróért ment Dortmundba, mi több, mint 30m ajánlottunk a 33 éves Lewáért úgy, hogy itt van a 33 éves Auba. Ebben mi a logika?
Adeyemi egy tehetség, akiből talán lehet valaki,de rengeteg játéklehetőséget igényel, hogy ez kiderüljön. Ez lehet 2-3 év.
Lewa meg egy klasszis, kb biztos, hogy húzóember lesz, 2-3 évig.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.05.24. 17:58:12

Nekem ami fáj: Adeyemi 38 m euróért ment Dortmundba, mi több, mint 30m ajánlottunk a 33 éves Lewáért úgy, hogy itt van a 33 éves Auba. Ebben mi a logika? Azért egy Dortmundi fizetést gondolom most is tudnak adni nálunk is.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.24. 17:21:31

Feast4 írta:
2022.05.24. 17:02:02

Csatár, szélső támadó, szélső hátvéd. Óriási hiányposztok világszinten. Ezekre a posztokra pénz nélkül csak úgy tudunk szerezni valakit, hogy vagy kukázunk valakit, vagy apróért akit még más nem látott, vagy hozunk valakit aki itt akar levezetni...
Érdekes ellentmondás, hogy egyre több a pénz a fociban, és még is hiányposztok alakulnak ki,ahová nagyítóval kell keresni a játékosokat. Pedig a pénz jelentette plusz hozadék miatt azt gondolhatnánk, hogy többen kezdenek focizni, és ez az óriási pénz mennyiség plusz motivációt jelent hogy jobbak legyenek.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Válasz küldése