Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Kluivert92
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2020.10.25. 07:55:27

2022.03.28. 13:28:53

bence0330 írta:
2022.03.27. 21:37:06
Chino írta:
2022.03.27. 21:24:00
Én ezzel nem értek egyet. Azért Nunez 22 éves, középcsatár, és van nemzetközi tapasztalata és válogatott tapasztalata. Emellett azért a Benfica nem egy Leeds. Az uru-ban még rengeteg fejlődési potenciál van.
Fati, Depay és FT mind kényszermegoldások középre, Depay is rendre besült ott. Egy Nunez vagy Adeyemi pont tökéletes lenne Auba mellé/mögé, fokozatosan átvehetné a gánai helyét. A német ráadásul a jobbszélen is jól érzi magát. Ha Dembélé megy még akkor is ott van FT, Trincao/Adama. Megnézném Xavi alatt a portugált, lehet, hogy ki tudna kicsit többet hozni belőle.

Szerintem a prioritás a támadósorba mindenképp egy középcsatár lenne.
Én ennél az érvelésnél két dologban vagyok bizonytalan. Az egyik az, hogy egy Nunez ide akarna-e jönni cserének - én valahogy nem hiszem, de persze ki tudja. A másik, hogy Ferrant Xavi mennyire vesz jobbszélsőnek. Eddig semmi jelét nem adta ennek, bár nyilván megvolt oda a két ember, szóval ez nem biztos, hogy jelzésértékű. De az az érzésem, hogy góllövőt akar belőle csinálni, és azt balról lehet inkább.

Egyébként Ferran helyzetét eleve nem látom most. Ha Fati valahogy visszatér, és Dembélé marad/jön helyette Raphinha, akkor szerintem lehet, hogy ilyen City-szintre esik vissza a rangsorban, elsőszámú rotációs lehetőségként...
Hogy Fati lesz e meg valaha hosszutavu kezdojatekos azt nehezen tudom elkepzelni sajnos..de most nem is szorulunk ra annyira
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2022.03.28. 09:04:00

Ha marad Auba gólérzékenysége, akkor azért őt luxus lenne a kispadra rakni.
Mindenképpen olyan fiatal csatár kellene, aki elfogadja a kispadot, azt, hogy Xavi kezei között lesz és 2-3 éven belül megörökli a 9-es posztot.
Ezt sem Nunez, sem Adeyemi nem fogadná el.
Inkább a Dél-amerikai piacon kellene szétnézni.
Ha LDJ itt maradna, Fati felépülne és egészséges maradna, akkor megvagyunk elöl. Esetleg fel lehetne hozni 1 évre Jutglát. Szépen termel a B csapatban és azért nagy nevek mellett jobban kijönne, hogy mit is tud ő valójában.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.27. 21:37:06

Chino írta:
2022.03.27. 21:24:00
Én ezzel nem értek egyet. Azért Nunez 22 éves, középcsatár, és van nemzetközi tapasztalata és válogatott tapasztalata. Emellett azért a Benfica nem egy Leeds. Az uru-ban még rengeteg fejlődési potenciál van.
Fati, Depay és FT mind kényszermegoldások középre, Depay is rendre besült ott. Egy Nunez vagy Adeyemi pont tökéletes lenne Auba mellé/mögé, fokozatosan átvehetné a gánai helyét. A német ráadásul a jobbszélen is jól érzi magát. Ha Dembélé megy még akkor is ott van FT, Trincao/Adama. Megnézném Xavi alatt a portugált, lehet, hogy ki tudna kicsit többet hozni belőle.

Szerintem a prioritás a támadósorba mindenképp egy középcsatár lenne.
Én ennél az érvelésnél két dologban vagyok bizonytalan. Az egyik az, hogy egy Nunez ide akarna-e jönni cserének - én valahogy nem hiszem, de persze ki tudja. A másik, hogy Ferrant Xavi mennyire vesz jobbszélsőnek. Eddig semmi jelét nem adta ennek, bár nyilván megvolt oda a két ember, szóval ez nem biztos, hogy jelzésértékű. De az az érzésem, hogy góllövőt akar belőle csinálni, és azt balról lehet inkább.

Egyébként Ferran helyzetét eleve nem látom most. Ha Fati valahogy visszatér, és Dembélé marad/jön helyette Raphinha, akkor szerintem lehet, hogy ilyen City-szintre esik vissza a rangsorban, elsőszámú rotációs lehetőségként...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2022.03.27. 21:29:37

Coutinho, Gríz Dest, Depay, Lenglet - talán belőlük lehet valamennyi pénzt csinálni igazolásokra.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.03.27. 21:24:00

bence0330 írta:
2022.03.27. 20:21:00
Alcantara írta:
2022.03.27. 20:00:24
A Leeds nem fog kiesni, erre nem kell számítani. 8 forduló van hátra, 7 pontra van a legjobb kiesőtől és alatta is van csapat még. Inkább ez a Mingueza+lóvé lesz, ami ígéretes. A sport szerint mindenben kész az egyezség, hiába van többet kínáló vevő, Deco ide akarja kormányozni a játékost és a játékos is elkötelezett.
Szerintem jól járunk vele, portugál, francia és 2 év PL szezon tapasztalata van, ráadásul brazil válogatott, ahol kezdő.
Nunez európai ligában csak a portugálban játszott.
Megelőztél, épp ezt akartam írni. Sok sérülés volt, plusz Bielsával elfáradt a kapcsolat, akármekkora tisztelet övezi még mindig, és az edzőváltás óta elindult felfelé a csapat, plusz Bamford is visszatért, és egy Raphinha - Bamford (plusz a sztárigazolás Rodrigo ugye) duó már inkább egy BL-EL szintű támadópáros, mint egy középcsapaté, nemhogy kiesőé. Szerintem helyezéseket fognak még javítani, kiesésről nincs szó, hacsak nem történik valami hatalmas dolog.

Nunez és a brazil jó kérdés, hogy anyagilag kizárják-e egymást. Amúgy két poszt, mindkettő jöhetne, bár ha Nuneznek tényleg így megy fel az ára, akkor necces lesz. Dembélé távozása esetén Auba ittléte miatt miatt, (plusz még Depay-Fati-Ferran is mind alkalmasak 9-esre rotációban) talán tényleg inkább a brazil lenne fontosabb a két igazolás közül.
Én ezzel nem értek egyet. Azért Nunez 22 éves, középcsatár, és van nemzetközi tapasztalata és válogatott tapasztalata. Emellett azért a Benfica nem egy Leeds. Az uru-ban még rengeteg fejlődési potenciál van.
Fati, Depay és FT mind kényszermegoldások középre, Depay is rendre besült ott. Egy Nunez vagy Adeyemi pont tökéletes lenne Auba mellé/mögé, fokozatosan átvehetné a gánai helyét. A német ráadásul a jobbszélen is jól érzi magát. Ha Dembélé megy még akkor is ott van FT, Trincao/Adama. Megnézném Xavi alatt a portugált, lehet, hogy ki tudna kicsit többet hozni belőle.

Szerintem a prioritás a támadósorba mindenképp egy középcsatár lenne.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.27. 20:21:00

Alcantara írta:
2022.03.27. 20:00:24
A Leeds nem fog kiesni, erre nem kell számítani. 8 forduló van hátra, 7 pontra van a legjobb kiesőtől és alatta is van csapat még. Inkább ez a Mingueza+lóvé lesz, ami ígéretes. A sport szerint mindenben kész az egyezség, hiába van többet kínáló vevő, Deco ide akarja kormányozni a játékost és a játékos is elkötelezett.
Szerintem jól járunk vele, portugál, francia és 2 év PL szezon tapasztalata van, ráadásul brazil válogatott, ahol kezdő.
Nunez európai ligában csak a portugálban játszott.
Megelőztél, épp ezt akartam írni. Sok sérülés volt, plusz Bielsával elfáradt a kapcsolat, akármekkora tisztelet övezi még mindig, és az edzőváltás óta elindult felfelé a csapat, plusz Bamford is visszatért, és egy Raphinha - Bamford (plusz a sztárigazolás Rodrigo ugye) duó már inkább egy BL-EL szintű támadópáros, mint egy középcsapaté, nemhogy kiesőé. Szerintem helyezéseket fognak még javítani, kiesésről nincs szó, hacsak nem történik valami hatalmas dolog.

Nunez és a brazil jó kérdés, hogy anyagilag kizárják-e egymást. Amúgy két poszt, mindkettő jöhetne, bár ha Nuneznek tényleg így megy fel az ára, akkor necces lesz. Dembélé távozása esetén Auba ittléte miatt miatt, (plusz még Depay-Fati-Ferran is mind alkalmasak 9-esre rotációban) talán tényleg inkább a brazil lenne fontosabb a két igazolás közül.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.03.27. 20:00:24

A Leeds nem fog kiesni, erre nem kell számítani. 8 forduló van hátra, 7 pontra van a legjobb kiesőtől és alatta is van csapat még. Inkább ez a Mingueza+lóvé lesz, ami ígéretes. A sport szerint mindenben kész az egyezség, hiába van többet kínáló vevő, Deco ide akarja kormányozni a játékost és a játékos is elkötelezett.
Szerintem jól járunk vele, portugál, francia és 2 év PL szezon tapasztalata van, ráadásul brazil válogatott, ahol kezdő.
Nunez európai ligában csak a portugálban játszott.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2022.03.27. 19:38:24

Mondjuk Darwin Nunez szerintem passzolna ide. Bár valszeg ő is már 60-80 lesz..
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.03.27. 19:22:10

A közel múltbeli fantasztikus formája miatt lehet elszomorítana ha Dembele végül távozna nyáron, de ha a fele is igaz amiket lehet olvasni vele kapcsolatban hogy mar megegyezett a P$G-vel vagy hogy nem áll szándékában az itteni fizuját csökkenteni hosszabítás esetén; akkor menjen isten hírével.

Raphinha pedig tényleg tökéletes lehetne a pótlására. Nagyon azonos a profiljuk, baromi jól cselez szintén de a brazil pluszban a gólhelyzeteit sem vágja ki a lelátóra mint Ousmané, sokkal veszélyesebb a kapura.

Ráadásul ha a Leeds kiesne szezon végén a Premier Leagueből akkor a kivásárlási ára is csökkene 75 Milliorol mindössze 25-re ami azért nem kis különbség a Barca anyagi helyzetét tekintve.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.03.27. 18:41:21

Én most vennék fiatal 9est, amíg Auba csúcson van. Egy fiatal csatár első idénye simán lehet betli és akkor addig is lövi valaki a gólokat. Amelyik 23 alatti valóban jónak tűnő srác megszerezhető 60 M alatt, azt meg kéne szerezni.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2022.03.27. 18:26:35

vg99 írta:
2022.03.27. 17:46:25
Auba pótlására a 34 éves Lewa elsőre elég abszurd, de fene tudja, lehet, hogy 2 marha jó év van bennük. Dembele vagy Raphinha Ok.
Kessié és a tervezett védők, és kész a keret. Fiataloknak is jut nagyobb fizu, ha menne a ballaszt egy része. Jó lesz ez!! Nem hittem volna pár hónapja, hogy ilyen gyorsan alakulunk, fejlődünk, es újra látványos, eredményes focit tudunk játszani.
Szerintem Auba, Fati és egy Lewa/Cavani, vagy végső soron LDJ megoldja a gondjainkat 2 évre. Teljesen felesleges lenne túlárazott 9-est venni. Inkább Araujo és Gavi megtartása legyen a prioritás.
A perememberek mind mehetnek: S.Roberto, Lenglet, Umtiti, Neto, Bré...
A fiatalokat kölcsönbe: Puig, Baldé, Ez Abde, Akhomach, Géza, esetleg Nico...
És még várható azért apró Grízesért és Coutinho-ért is.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2022.03.27. 17:46:25

Auba pótlására a 34 éves Lewa elsőre elég abszurd, de fene tudja, lehet, hogy 2 marha jó év van bennük. Dembele vagy Raphinha Ok.
Kessié és a tervezett védők, és kész a keret. Fiataloknak is jut nagyobb fizu, ha menne a ballaszt egy része. Jó lesz ez!! Nem hittem volna pár hónapja, hogy ilyen gyorsan alakulunk, fejlődünk, es újra látványos, eredményes focit tudunk játszani.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.03.27. 17:18:28

Olvasgatva a spanyol híreket én azt mondanám, h a nyári átigazolások Fati állapotától/formájától is fognak majd függni, de így elsőre azt mondanám a zavarosban halászva, hogy a Depay/Dembele pakk lesz cserélve egy Fati/Raphinha duóra. Nyílván ez még sok mindentől függ, de szerintem ez lehet most a vezetőség fejében.
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.27. 15:18:37

Chino írta:
2022.03.27. 14:15:31

Leírtad a lényeget. Nincs középcsatárunk, csak az egy szem Auba, de ő sem a jövő embere. Fati szélső, az hogy egy-egy meccsen középre húzódott, ahogy Depay, még nem megoldás. Talán Torres, aki legközelebb áll ehhez a poszthoz, de ő sem megoldás.
A szóba jött, ill. kb. már leigazolt játékosok, mind hiány posztra érkeznek/érkeznének, viszont valódi kilencesnek(olyan szerintem nem kell, aki tud azt is játszani) még híján vagyunk. Haaland zseniális, de kokain árban van, nem biztos, hogy Ő most belefér, mást meg nem nagyon olvastam. A bedobott Lewa nem hiszem, hogy komoly. Aubába szerintem lehet még 2 év ezen a szinten, mögé/mellé kellene valaki.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.27. 15:11:11

soadroli írta:
2022.03.27. 13:41:00
Raphinha and Barcelona have agreed to personal terms on a five-year contract, according to Diario Sport.
The Leeds winger will ignore other offers and do everything on his part to force a move to Barça in the summer.
Amúgy most hogy van ez, szabad nem lejáró szerződésű játékosokkal egyezkedni a klubjuk háta mögött? Griezmann-nál is ilyesmi volt a balhé, ha jól emlékszem.

Azt még nem látom, hogyha Dembele marad (márpedig szerintem Xavi nyomására futni fognak vele még egy kört), akkor kelleni fog-e nekünk, de egész jó ajánlólevele van. Ugyan nem vagyunk abban a helyzetben, hogy a nem EU-s helyekkel kelljen sakkozni, de elvileg a srácnak van olasz útlevele.
És akkor innentől szurkolhatunk a Leeds kiesésének, akkor fix 35-ért lehet hozni.
Guille írta:
2022.03.27. 12:22:04
Már többen is írtátok ezt a dolgot, de Dybala kb. az életében nem játszott jobb szélsőt. Az ő helye középen van egy 9-es mögött kb.
Biztos vagyok benne, hogy láttam már többször is a jobboson játszani. Vagy ez is a Mandela effekt? :D
De nálunk ebben a 4-3-3-ban ilyen second striker féle cucc nem is igazán van.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.03.27. 14:15:31

ocsike83 írta:
2022.03.27. 13:41:11
Figyelem az átigazolási időszakban a híreket, pletykákat.
Olvastam a héten a Laporta nyilatkozatot. Teljes mértékben egyetértek vele. Nem szabad senki miatt megbontani az egyensúlyt a csapatban.
Ha a nevek bejönnének, nem lennénk azért annyira rossszak.
Kapus: Ter Stegen, Inaki Pena,
Balhátvéd: Alba, Gaya,
Középhátvéd: Arajo, Garcia, Pique, Christensen,
Jobbhátvéd: Dest, Alves, Azpilicueta, Mazraui (ide kicsit sokan lennénk),
Középpálya: FDJ, Gavi, Pedri, Kessie, Busquets, Nico,
Balszél: Torres, Depay,
Csatár: Aubameyang, Fati,
Jobbszél: Raphinha, Adama.
Leírtad a lényeget. Nincs középcsatárunk, csak az egy szem Auba, de ő sem a jövő embere. Fati szélső, az hogy egy-egy meccsen középre húzódott, ahogy Depay, még nem megoldás. Talán Torres, aki legközelebb áll ehhez a poszthoz, de ő sem megoldás.

Amúgy ez az Adama-ügylet Trincaoval hivatalos vagy vásári pletyka, mert én csak annyit olvastam, hogy kivásárolható 30-35 millióért. De lehet, hogy csak az én figyelmemet kerülte el.
Forca Barca!!!!
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2022.03.27. 13:41:11

Figyelem az átigazolási időszakban a híreket, pletykákat.
Olvastam a héten a Laporta nyilatkozatot. Teljes mértékben egyetértek vele. Nem szabad senki miatt megbontani az egyensúlyt a csapatban.
Ha a nevek bejönnének, nem lennénk azért annyira rossszak.
Kapus: Ter Stegen, Inaki Pena,
Balhátvéd: Alba, Gaya,
Középhátvéd: Arajo, Garcia, Pique, Christensen,
Jobbhátvéd: Dest, Alves, Azpilicueta, Mazraui (ide kicsit sokan lennénk),
Középpálya: FDJ, Gavi, Pedri, Kessie, Busquets, Nico,
Balszél: Torres, Depay,
Csatár: Aubameyang, Fati,
Jobbszél: Raphinha, Adama.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.03.27. 13:41:00

Raphinha and Barcelona have agreed to personal terms on a five-year contract, according to Diario Sport.
The Leeds winger will ignore other offers and do everything on his part to force a move to Barça in the summer.
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.27. 12:42:25

Ha Dembélé tényleg megy, akkor én nagyon örülnék Raphinhának, valamikor fél-1 éve pont őt említettem meg, hogy mennyire jó lenne egy ilyen okos igazolás olyan értelemben, hogy se nem befutott nagy név, se nem ígéret, de nagyon jó, és illik is ide. A tavalyi Leedset követve ezt tudom mondani róla:

Nagyon gyors, 1v1-ben nagyon bátor, és jól is cselez. Szerintem ő lenne az, akiről újra szabadokat kapnánk. Dembélével és főleg Traoréval ellentétben ő egy igazi tükörszélső, inkább várhatunk tőle gólokat, mint gólpasszokat, de a jobblába is van olyen szinten, hogy alapvonalra cselezve meg tudja játszani a középen érkezőket. A bal lába meg egészen kiemelkedő, nagyon jó a lövőtechnikája távolról is, sok nagy gólt lő. Dembélénél sokkal jobb ilyen tekintetben. Nagyon energikus, küzdős is, szerintem a letámadást 100%-ban el tudná látni.

Szerintem az a játékos ő, aki már most jó, és sokak érdeklődését felkeltette (hirtelen ugye lassan már stabil kezdő lett a válogatottban), de itt Xavi alatt a Barcelonában akár még a klasszis címke is ráragadhatna, legalábbis meg lenne rá a lehetősége. Adama nálam remek lenne rotációnak, mert két teljesen más profilllal és játékfelfogással rendelkező játékosról van szó, lehet variálni, és szerintem Adama elvállalná a csere szerepet is, annak meg mindenképp elég ide. De ha ő is megy, akkor nyilván aki helyette jön, legyen korrekt szint, és megvagyunk oda.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.03.27. 12:22:04

davi10 írta:
2022.03.27. 11:38:27
Dybala valahogy engem se tudott soha meggyőzni. De ha Dembele nem marad, Raphinha-t meg nem tudjuk elhozni, akkor ingyen nem lenne rossz.
Már többen is írtátok ezt a dolgot, de Dybala kb. az életében nem játszott jobb szélsőt. Az ő helye középen van egy 9-es mögött kb.
Erre írtam, hogy ha Dembi és Adama is lép, és mindenképp vki nagy nevet kell igazolni, akkor már inkább Salah.

Ezt a Raphinha srácot annyira nem ismerem, de a koncepció jó lehet, ha nem lesz senki jobbra. Ha marad Dembi, akkor meg max. tényleg egy fiatal 9-esnek látom értelmét, akivel lehetne rotálni Aubát. Persze ez meg attól is függ, mi lesz Depay-jal.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.03.27. 11:58:03

davi10 írta:
2022.03.27. 11:38:27
De ha Dembele nem marad, Raphinha-t meg nem tudjuk elhozni, akkor ingyen nem lenne rossz.
Raphinhaval a mai nappal megegyeztek. Én úgy gondolom, h a klub tudja, h télen megegyezhetett vkivel a francia, talán csak aláírva nincs, de ez csak találgatás, de az tuti, h a brazilt nem a padra hozzuk, hanem a kezdőbe. Bár én titkon reménykedtem Antonyban, de remélem darálni fog ő is.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.27. 11:38:27

Dybala valahogy engem se tudott soha meggyőzni. De ha Dembele nem marad, Raphinha-t meg nem tudjuk elhozni, akkor ingyen nem lenne rossz.

Moriba barátunk pedig olyan jól muzsikál Lipcsében, hogy a németek már most nyáron el akarják adni, lehet, hogy a Valencia meg is veszi. Az átigazolási összeg 10%-a pedig jön hozzánk, ha minden igaz.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.03.26. 21:52:10

Dybalát egyrészt túlértékelt játékosnak tartom, másrészt nem is látnám a helyét a csapatban.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.03.26. 18:01:10

Cseri írta:
2022.03.26. 17:54:56
davi10 írta:
2022.03.26. 17:19:25
Közben elvileg bevonnánk a Raphinha üzletbe Gézát, aki után eleve érdeklődik a Leeds.
Amúgy ha Dembele maradna kell nekünk Raphinha? Annyira nem követem, Transfermarkt szerint szélső, tud Ő középen játszani?
Ha maradna ez a keret, Dembivel, Adamával, szerintem felesleges a brazil.Kiváló szélső a srác,de rotációba drága lenne,szerintem nem nagyon játszik centert.
Ha Fati felépül szerintem még Adama sem kell. Én nem mondanék le a srácról, főleg, hogy már normális orvosi és erőnléti csapat van.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.26. 17:54:56

davi10 írta:
2022.03.26. 17:19:25
Közben elvileg bevonnánk a Raphinha üzletbe Gézát, aki után eleve érdeklődik a Leeds.
Amúgy ha Dembele maradna kell nekünk Raphinha? Annyira nem követem, Transfermarkt szerint szélső, tud Ő középen játszani?
Ha maradna ez a keret, Dembivel, Adamával, szerintem felesleges a brazil.Kiváló szélső a srác,de rotációba drága lenne,szerintem nem nagyon játszik centert.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Válasz küldése