Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.03.26. 16:08:08

Vakmacska írta:
2022.03.26. 14:03:08
Haalandról meg ha ez igaz...
300 milla pöttyet sok.
A legkisebb szám ebből a kivásárlási pénz.... #-o
Olyat is hallani lehetett, hogy csak 2 évre tervezne aláírni

Haalandtól teljesen függetlenül :
Azt nekünk szurkolóknak is be kell látnunk, hogy egy jó edző csodákra képes, de ahol ezt a csodát tartósítani is szeretnék, ott az alapanyagra különösen oda kell figyelni.
Xavi egyszerre a jelenben és már a jövőért is kell, hogy dolgozzon.
A foci egyszerű, de azért sajnos nem annyira, hogy akikkel kimászol a gödörből, ugyanazokkal a csúcsra is eljuthatsz.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.26. 15:10:47

Troym írta:
2022.03.26. 14:55:52
Nálam Dybala akkor kéne, ha nem marad Dembele. Salah meg sehogy sem, az megint az a típus, mint Coutinho. Ott nagyon megy neki, itt meg szenvedne.
Nem mondom, hogy én rárepülnék Salah-ra a kora miatt, de Couhoz semmilyen szinten nem hasonlítanám. Salah kb az egyetlen játékos a világon, aki a posztján labdaügyességben, kis helyen történő cselekben Messihez legalább hasonlítható, és gól/gólpassz tekintetében is Európa egyik legjobbja, alig megy előtte asszem Lewa és Benzema úgy, hogy kihagyott egy hónapot az Afrika Kupa miatt. Gyors, gólerős, bármelyik lábának bármelyik oldalával képes bármire, és echte jobbszélső. Cou képességei messze elmaradnak az övétől, ráadásul szerintem ha Xavi alatt kezd, Cou is nagyon jó játékos lehetett volna, bár itt nem nagyon van posztja sem.

Eleve most kevés játékos szenvedne itt, Xavival megszűnt a játékostemető státuszunk, de Salah szerintem baromira passzolna ide. Mondom, nem mennék rá feltétlenül ebben a korban, főleg nem komoly fizuval, de eszméletlen zseni a srác, kevesen játszanak ebben a pillanatban látványosabban és jobban, mint ő.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.03.26. 14:55:52

Guille írta:
2022.03.26. 13:29:52

Dybala is ugyanez a kategória, ráadásul neki még a posztja sem stimmel igazán. De ha már ezekből kell választani, inkább Salah 30-40-ért, mint Dybala ingyen sztem. De leginkább egyik sem. :D
Nálam Dybala akkor kéne, ha nem marad Dembele. Salah meg sehogy sem, az megint az a típus, mint Coutinho. Ott nagyon megy neki, itt meg szenvedne.
davi10 írta:
2022.03.26. 13:49:50

5 perce jött szembe velem a hír, hogy felvettük a kapcsolatot Dybala ügynökével :D

A SPORT szerint ajánlatot tettünk a Leeds-nek, 35 milliót adnánk Raphinha-ért, ők visszadobták és 75-öt kérnek.
Valami cikkben írták, hogy Raphinha meg akkor lehetséges, ha kiesik a Leeds, mert akkor van elengedési záradéka 35 millió Euró.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.03.26. 14:03:08

Volt, hogy eljátszották már, hogy tele volt a sajtó egy nagy névvel, hogy hozzank jön, és aztán fű alatt jött olcsón egy másik csillag.
Haalandról meg ha ez igaz...
https://www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/300- ... d8cdb9df2f

300 milla pöttyet sok.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.26. 13:49:50

Troym írta:
2022.03.26. 10:00:15
Nagy nevet meg maximum ingyen hoznék mondjuk 2 évre Dybalát
5 perce jött szembe velem a hír, hogy felvettük a kapcsolatot Dybala ügynökével :D

A SPORT szerint ajánlatot tettünk a Leeds-nek, 35 milliót adnánk Raphinha-ért, ők visszadobták és 75-öt kérnek.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.03.26. 13:29:52

Troym írta:
2022.03.26. 10:00:15
Nagy nevet meg maximum ingyen hoznék mondjuk 2 évre Dybalát, de csak ha Araujo, Gavi szerződése meg van hosszabbítva és eldőlt Dembele marad-e. Ha ezek a kérdések megoldódtak, és még van keret, akkor lehetne gondolkodni az argentínban. Viszont mind Salah, mind Lewa szerintem zsákutca. 40-50 milliós átigazolási díjak, hatalmas fizuk és 3-4 év jövőkép maximum.
Dybala is ugyanez a kategória, ráadásul neki még a posztja sem stimmel igazán. De ha már ezekből kell választani, inkább Salah 30-40-ért, mint Dybala ingyen sztem. De leginkább egyik sem. :D
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.03.26. 10:00:15

JD0928 írta:
2022.03.26. 09:28:04

Saját magát kopne szembe ha idehozza Lewat, nagy névnek nagy név, de könyörgöm. Én meg mindig egy Darwen Nunez típust hoznek, nekem egy az egyben Falcao a srác, erős, gyors, gólra törő, minden megvan benne ami nekünk kell. Passzjatekban nem tudom milyen, nem igazán követem a Benficat, a BLben láttam játszani. Viszont ha megkapja a KProl a labdákat akkor garantált a gól, golpassz. Én nagyon örülnék neki. Visszaterve, semmi értelme idehozni vagyonokert Lewat, Lukakut vagy mittudomen ki van meg asztalon.
Egyetértek, nekem Raphinha, David, Darwin, Adeyemi is szimpi .Közülük 2 együtt se kerülne többe, mint Haaland egymaga. Menjen inkább a norvég a Realba a franciával együtt. Amíg csatárokat vásárolnak Madridban, addig nyugdíjba megy a fél keret ott utódok nélkül.
Nagy nevet meg maximum ingyen hoznék mondjuk 2 évre Dybalát, de csak ha Araujo, Gavi szerződése meg van hosszabbítva és eldőlt Dembele marad-e. Ha ezek a kérdések megoldódtak, és még van keret, akkor lehetne gondolkodni az argentínban. Viszont mind Salah, mind Lewa szerintem zsákutca. 40-50 milliós átigazolási díjak, hatalmas fizuk és 3-4 év jövőkép maximum.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
JD0928
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2021.12.21. 13:32:36

2022.03.26. 09:28:04

Troym írta:
2022.03.26. 08:54:15
Barça president Joan Laporta: "We will complete at least 4 signings to reinforce the attack, midfield and defence". Kessié signed, Christensen verbally agreed. 🔵🔴 #FCB

"Haaland? There are signings that we cannot do because it would hurt our economy until 2023", Laporta added.

Jó lenne, ha Haaland helyett valami fiatal csatárban, nem olyanokban gondolkodnának, akiknek 2-3 év van a karrierjükből. Arra a szerepre ott van Auba.
Saját magát kopne szembe ha idehozza Lewat, nagy névnek nagy név, de könyörgöm. Én meg mindig egy Darwen Nunez típust hoznek, nekem egy az egyben Falcao a srác, erős, gyors, gólra törő, minden megvan benne ami nekünk kell. Passzjatekban nem tudom milyen, nem igazán követem a Benficat, a BLben láttam játszani. Viszont ha megkapja a KProl a labdákat akkor garantált a gól, golpassz. Én nagyon örülnék neki. Visszaterve, semmi értelme idehozni vagyonokert Lewat, Lukakut vagy mittudomen ki van meg asztalon.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.03.26. 08:54:15

Barça president Joan Laporta: "We will complete at least 4 signings to reinforce the attack, midfield and defence". Kessié signed, Christensen verbally agreed. 🔵🔴 #FCB

"Haaland? There are signings that we cannot do because it would hurt our economy until 2023", Laporta added.

Jó lenne, ha Haaland helyett valami fiatal csatárban, nem olyanokban gondolkodnának, akiknek 2-3 év van a karrierjükből. Arra a szerepre ott van Auba.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.25. 16:29:27

Ha nem tudjuk hozni Haalandot, én nem vennék senkit most nyáron. Dembelét kell megtartani, és ha Ansu nem robban le, bőven megvagyunk elöl. Auba a következő szezonban még bőven klasszis kezdő szintet hozhat. Ne szórjuk a lóvét, főleg ha kevés van belőle, inkább fókuszáljunk az értékek megtartására. Ha mégis kell igazolni, Alba rotalasara kell valaki, és meg is vagyunk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.03.25. 15:31:05

Zsoma írta:
2022.03.25. 14:56:38
Én mondjuk elnézném Rashfordot középen, lehet mozdítható lenne Manchesterből a pocsék szezonja után.
Én bírom a tagot, de egyrészt inkább bal oldalon van a posztja, ahova bőven van már emberünk, másrészt nem hiszem, hogy nagyon passzolna Xavi rendszerébe.
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2022.03.25. 14:56:38

davi10 írta:
2022.03.25. 14:38:47
De én is azt támogatom, hogy előre valami fiatalabb csávót kellene nézni, de van más prioritás, pl. Alba mögé muszáj lenne mostmár hozni valakit.
Én mondjuk elnézném Rashfordot középen, lehet mozdítható lenne Manchesterből a pocsék szezonja után.
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2022.03.25. 14:54:40

daffy írta:
2022.03.25. 11:40:08
Mekkora fizetés fér bele a hosszabbítások mellett a jövő évi keretbe egy szabadon választott sztár esetében? (plusz ügynöki díj,aláírási,anyósnak 2 pár papucs,stb)
Perpill -€144m a limit (igen, mínusz), szóval minden azon múlik Laporta hogyan tudja kozmetikázni a bevételi oldalt pl a CVC deallel, ha értékesíteni tudják a Barca Studiost
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.25. 14:38:47

tMate írta:
2022.03.25. 13:56:18
Az elmúlt pár hétben már akit lehetett szóba hoztak a csapattal(Haaland, Lewa, Salah, Mbappe). Nyilván valamiről az újságíróknak írnia kell, de hogy mi igaz azokból amiket az elmúlt hetekben írtak...
Egyrészt igaz, hogy az újságíróknak is élni kell valamiből, de pl. a Lewa-s cikkben írják, hogy Laporta mindenképp akar egy nagy nevet hozni a csapatba. Pont ezért én az idei cikktermésre nem tudok csak úgy legyinteni meg ezek nem is goal.com-os hírek, elvileg a csávó aki az MBappe-s hírt lehozta eléggé jól informált szokott lenni. Simán el tudom képzelni, hogy Laporta farokméregetésre fogja használni az átigazolási időszakot, és már most körbeszimatol, hogy milyen nagy nevet lehetne elhozni. Meg hát szerintem hülye is lenne nem bepróbálkozni MBappe-nál, akármilyen keveset is tudnánk neki ajánlani. A Real évek óta "rá vár", nem is költöttek nagyon már mióta, óriási fricska lenne ha valahogy el tudná hozni. Hiába van erre kb. 1% esély, a helyében én is simán megpróbálnám :D

De én is azt támogatom, hogy előre valami fiatalabb csávót kellene nézni, de van más prioritás, pl. Alba mögé muszáj lenne mostmár hozni valakit.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.25. 14:06:36

Hm, ha igaz az infó, hogy Mbappé meghallgatná az ajánlatunkat, és elsősorban a sportszakmai dolgok érdekelnék, az jelzi, hogy a futball világa szerint is jó úton haladunk. Természetesen nem fog itt ki kötni, ellenben nem rossz, ha vonzó tud lenni az futball, amit előadunk hétről hétre most már.
Személy szerint nagyon várom már Araujo és Gavi hosszabbítását, és talán Dembelének is még jön az esze szezon végére.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.03.25. 13:59:21

Lewa sztem kacsa, legalábbis sok rációt nem látok benne egyik fél részéről sem.
Salahban lehet még 2-3 jó év, őt akár el is tudnám képzelni nálunk, ha nem csillagászati fizut két. A lendületét nem kell magyarázni, de elég ügyes a labdával is, és gólérzékeny. Bár ő sem a 9-es posztot oldaná meg elsősorban, hanem a jobb szélt. Amolyan Ferran a túl oldalon, csak szintben kicsit más kávéház :D
De meglepne, ha pont rá akarnánk menni minden áron.
tMate
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2022.03.25. 13:44:15

2022.03.25. 13:56:18

Az elmúlt pár hétben már akit lehetett szóba hoztak a csapattal(Haaland, Lewa, Salah, Mbappe). Nyilván valamiről az újságíróknak írnia kell, de hogy mi igaz azokból amiket az elmúlt hetekben írtak... Én személy szerint remélem hogy a jelenlegi értékek megtartása zajlik a színfalak mögött, mint a bármi áron jöjjön egy nagy név. Nyilván nagyon szép lenne itt tudni jövőre egy Haalandot, de jelen helyzetben lehet hogy visszafelé sülne el az egész történet.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.03.25. 13:16:55

daffy írta:
2022.03.25. 11:40:08
Alcantara írta:
2022.03.25. 11:26:20
Amúgy biztos vagyok benne, hogy a négy nagy névből egyet elhozunk. Xavi személyisége sokat nyom a latban azoknál a játékosoknál, akik játszottak ellene.
Mekkora fizetés fér bele a hosszabbítások mellett a jövő évi keretbe egy szabadon választott sztár esetében? (plusz ügynöki díj,aláírási,anyósnak 2 pár papucs,stb)
Tamás ezt rossz helyen kérdezed! Nincs rálátásom a költségvetésre. :lol:
Józan ésszel azt gondolom, hogy ezt a Haaland féle igazolást elengedjük(kizárólag itt kell fizetni minden családtagnak), ellenben egy Salah-Lewa esélyre elég nagy sansz van. Mondjuk én Lewa pletykát nem értem, mert 34 lesz nyáron és ott van Auba arra a posztra,aki elég meggyőző. Inkább fiatalabb játékos lenne reális.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.03.25. 11:47:25

Szerintem nem kellenek ide ekkora egók, pláne az építkezés ezen szakaszában. Nem, mintha ilyen Mbappékra reális esélyünk lenne, de amúgy is tévútnak gondolom ezt az irányt.
Haalandot korábban sokat követtem és remek játékosnak tartom, aki illene is ide és tuti termelné a gólokat. De egy ilyen ár/fizuversenybe nem mennék bele, megint beleeshetünk ugyanabba a csapdába, amiből még ki sem másztunk teljesen.
Inkább vennék 20-30-ért több tehetséges csatárt, akik itt válhatnak sztárrá, lehet minimális kötődésük a klubhoz és nem keresnek évi 20-30 millát-
Ráadásul most nem is szorulunk rá arra, hogy azonnali megoldásokban gondolkodjunk csak.
Ha pl. egy Haaland lesérül hosszabban, mi lesz? Megint nyögjük majd a sokéves hűségnyilatkozat árát.
Persze benne még mindig több lehetőséget látok, de rohadt kockázatos bárkiért kicsengetni ennyi lóvét sok évre.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.03.25. 11:40:08

Alcantara írta:
2022.03.25. 11:26:20
Amúgy biztos vagyok benne, hogy a négy nagy névből egyet elhozunk. Xavi személyisége sokat nyom a latban azoknál a játékosoknál, akik játszottak ellene.
Mekkora fizetés fér bele a hosszabbítások mellett a jövő évi keretbe egy szabadon választott sztár esetében? (plusz ügynöki díj,aláírási,anyósnak 2 pár papucs,stb)
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.03.25. 11:26:20

davi10 írta:
2022.03.25. 09:17:05
Tegnap több újság lehozta (többek között a SPORT is), hogy ránegyünk Lewára, 4 éves szerződést ajánlanánk neki. Akármennyire szimpatikus játékos, és tényleg elképesztő amit tol évek óta, nem tartom jó ötletnek, hogy 2 db kezdő szintű 30+os csatárral zsonglőrködjük végig a szezont.

A másik, hogy a L'Equipe szerint még rámegyünk MBappe-ra is :D
Kinézem Laporta-ból, hogy bepróbalkozik, és lehetne is érvelni, hogy miért lennénk jobb választás, mint a Real, de valószínűleg esélytelen.
Nem bírom a teknőst, de el tudnám fogadni, Griezmann-t is hamar megszoktam, pedig Ő se volt a szívem csücske.
Meg sem említetted Salah átigatzolási pletykáját. :lol:
MBappe hírt már a Sport.es is melegíti.El tudom képzelni, hogy Araujo Real általi bekóstolása miatt Laporta cserébe megkezdte ezt a fajta zavarórepülését. :lol:
Amúgy biztos vagyok benne, hogy a négy nagy névből egyet elhozunk. Xavi személyisége sokat nyom a latban azoknál a játékosoknál, akik játszottak ellene.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.03.25. 11:22:37

davi10 írta:
2022.03.25. 09:17:05
Tegnap több újság lehozta (többek között a SPORT is), hogy ránegyünk Lewára, 4 éves szerződést ajánlanánk neki. Akármennyire szimpatikus játékos, és tényleg elképesztő amit tol évek óta, nem tartom jó ötletnek, hogy 2 db kezdő szintű 30+os csatárral zsonglőrködjük végig a szezont.

A másik, hogy a L'Equipe szerint még rámegyünk MBappe-ra is :D
Kinézem Laporta-ból, hogy bepróbalkozik, és lehetne is érvelni, hogy miért lennénk jobb választás, mint a Real, de valószínűleg esélytelen.
Nem bírom a teknőst, de el tudnám fogadni, Griezmann-t is hamar megszoktam, pedig Ő se volt a szívem csücske.
Micsoda kacsa pecsenye készül.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.25. 09:17:05

Tegnap több újság lehozta (többek között a SPORT is), hogy ránegyünk Lewára, 4 éves szerződést ajánlanánk neki. Akármennyire szimpatikus játékos, és tényleg elképesztő amit tol évek óta, nem tartom jó ötletnek, hogy 2 db kezdő szintű 30+os csatárral zsonglőrködjük végig a szezont.

A másik, hogy a L'Equipe szerint még rámegyünk MBappe-ra is :D
Kinézem Laporta-ból, hogy bepróbalkozik, és lehetne is érvelni, hogy miért lennénk jobb választás, mint a Real, de valószínűleg esélytelen.
Nem bírom a teknőst, de el tudnám fogadni, Griezmann-t is hamar megszoktam, pedig Ő se volt a szívem csücske.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.03.25. 07:58:20

Subinho írta:
2022.03.25. 06:45:51
Kassié baromi melós és nagy munkabírású játékos, pár éve mondtam, hogy milyen jó lenne ide. Nem sok Milan meccset láttam, de amit láttam, ott kb mindenhol ott volt, végig robotolva az egész pályát. Ingyen hatalmas fogás lenne Busit rostálni, pihentetni, később átvenni a helyét. De a fizetési igény finoman szólva is vérlázító, figyelve az Araujo, Gavi féle hosszabbítási mizériát.
Évek óta sír mindenki a kp-ra egy ilyen csúcsnégerért :) Most megkaphatnánk, de azért sztem vannak ettől fontosabb dolgok jelenleg. Hamarabb rendezném a 3 saját fiatal kp és az uru bérét, mint idehiznám Kessiét Ha az megvan, akkor, de figyelve, ne keressen többet az urunál!!!
Niconak és Pedrinek rendben van a szerződése, egyedül Gavi és Araujo van terítéken. Gavi azért még egy 17 éves elsőéves játékos, aki imádja a kllubját, szóval vele nem lesz gond, ahogy Xavi is mondta, hogy akár ő is kifizeti csak maradjon. Araujo Pedriékéhez hasonló fizut szeretne és szerintem vele sem lesz gond. Ilyenek a hosszabbítások, ritkán van, hogy már a második ajánlattal rendben van.
Kessié 6.5 milliója az nem kis túlzás, főleg a jelenlegi helyzetben. Ha mondjuk 4 millió + teljesítménytől függő 2 millió lenne, az még OK, de így nagyon elszállt, főleg, hgy azt se lehet tudni, hogy kompatibilis lesz-e ebbe a rendszerbe.
Subinho írta:
2022.03.25. 06:45:51
A másik kérdés nálam Haaland. Van egy jó formában lévő Aube, miért akarnánk lecserélni? Kicsit nálam ez most olyan, mint amikor Ibrát akartuk Eto'o helyett. Nem bántanám ezt a vonalat, nem szállnék be a Haalandért folyó licitbe. Jól megvagyunk most sztem Aubéval.
Ha Haaland jön, akkor kiadunk egy halom pénzt, a fizetése feszültséget kelt, játszatni kell, Aube megy a padra, vagy lelép. És ha nem válik be? Lásd: Ibra.
Sztem ezt el kellene engedni és azt a pénzt amit a fizujára költenénk normálisan elkölteni: Araujo, Gavi, Pedri....
Haaland nem ugyanaz, mert rá most van csak esély. Valahová el fog menni a nyáron, utána pedig lehetetlen lesz megszerezni. Az már +1 csaps lenne ha a Realban kötne ki. Aubanak kezdő szinten szerintem kb. 2 éve lehet.
Forca Barca!!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.25. 06:45:51

Kassié baromi melós és nagy munkabírású játékos, pár éve mondtam, hogy milyen jó lenne ide. Nem sok Milan meccset láttam, de amit láttam, ott kb mindenhol ott volt, végig robotolva az egész pályát. Ingyen hatalmas fogás lenne Busit rostálni, pihentetni, később átvenni a helyét. De a fizetési igény finoman szólva is vérlázító, figyelve az Araujo, Gavi féle hosszabbítási mizériát.
Évek óta sír mindenki a kp-ra egy ilyen csúcsnégerért :) Most megkaphatnánk, de azért sztem vannak ettől fontosabb dolgok jelenleg. Hamarabb rendezném a 3 saját fiatal kp és az uru bérét, mint idehiznám Kessiét Ha az megvan, akkor, de figyelve, ne keressen többet az urunál!!!
A másik kérdés nálam Haaland. Van egy jó formában lévő Aube, miért akarnánk lecserélni? Kicsit nálam ez most olyan, mint amikor Ibrát akartuk Eto'o helyett. Nem bántanám ezt a vonalat, nem szállnék be a Haalandért folyó licitbe. Jól megvagyunk most sztem Aubéval.
Ha Haaland jön, akkor kiadunk egy halom pénzt, a fizetése feszültséget kelt, játszatni kell, Aube megy a padra, vagy lelép. És ha nem válik be? Lásd: Ibra.
Sztem ezt el kellene engedni és azt a pénzt amit a fizujára költenénk normálisan elkölteni: Araujo, Gavi, Pedri....
Válasz küldése