Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.27. 23:07:04

visca el barca írta:
2022.01.27. 22:54:28
Mivel jarsz jol? Hogy 15 meccsenkent van egy golpontja? :lol: minden más mutatoja teljesen lenyegtelen.
Szerintem nagyon fontos az is, hogy kiváló karvastagsága van, meg nem egy csúnya gyerek. Nem mindegy, hogy mi van a plakátokon!

Más: Morata ügyben végre látok valami konkrétumot, már ha hajlandó vagyok elhinni. Elvileg az ügynöke madridban van, és a jövőjéről tárgyal az Atleticoval. Nem örülök, de egy kedvező kölcsön nulla kötelezettséggel beleférhetne, HA Dembelét eladjuk.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2022.01.27. 23:04:29

bence0330 írta:
2022.01.27. 22:37:27


És a kondi milyen nála? Fejlődött benne, vagy még mindig inkébb 60 perces játékos?
Nehéz megmondani, mert szerintem wolves szintjén fejlődött, de ott azért finoman szólva se hal bele a védekezésbe, nálunk sokkal többet kell majd futnia az fix és nem vagyok benne biztos, hogy elég 90percre.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.01.27. 22:54:28

Mivel jarsz jol? Hogy 15 meccsenkent van egy golpontja? :lol: minden más mutatoja teljesen lenyegtelen.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.27. 22:50:34

Őszintén szólva szerintem mindegy, hogy milyen a srác valójában. Egyrészt majd kiderül, másrészt úgy tűnik nagyon ráment erre, élete lehetőségének érezheti, úgyhogy 120%ot várok tőle.

Harmadrészt meg azért csak stabil játékos egy PL csapatban, atomnak tűnik a fizikuma (és azt mondjátok, hogy a sebessége is megvan). Ez szerintem nyerő lehet a mostani La Liga színvonal mellett.

Negyedrészt meg mélységet ad a támadó (vagy a szélső bekk) garnitúránknak, és szerintem még ez is elég HA valóban igaz, hogy ingyé kölcsönözzük, és HA valóban igaz, hogy nem lesz kötelező vásárlási opció (amúgy nem értem a kifejezést), és HA valóban igaz, hogy lemond a fizetésének kb a 70%áról (saccra).

Nagyon kíváncsi leszek rá, és őszintén szólva a fentiek függvényében, de szerintem csak jól járhatunk vele. Leginkább azért tetszik ez az egész, mert gyakorlatilag totál ingyenes fél éves próbajátékra kapjuk, és fizetést se kér.

Bónusz: ahogy FTorresnél, úgy nála is plusz szerintem, hogy gond nélkül megérti, ha spanyolul beszélnek hozzá. Xavi és a helyzete miatt ez kifejezetten fontos most szerintem.
Ráadásul lassan tényleg nálunk lesz az egész spanyol ifi részleg.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7174
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.27. 22:37:27

Grimaldo írta:
2022.01.27. 22:34:39
bence0330 írta:
2022.01.27. 19:50:13

Amúgy nem tudom, nézett-e valaki idén Wolves meccseket, én leszoktam róluk
Én láttam jópár meccsüket, összefoglalóban meg az összeset kb. Pocsék játékuk van, de eredményes (főként Sá-nak köszönhetően). Adama meg egy 3 bites játékos, fut-cselez-bead. Ezzel leírtam mindent amit tud, addig nézett ki jól amíg Jimeneznek nem jött a fejsérülése és világklasszis volt a levegőben, ekkoriban írkálták róla, hogy mekkora ász meg 80 milliós játékos :lol: :lol: . A wolves támadójátéka tényleg röhejes és ezzel lehetne is menteni Adama-t, de neki egész karrierjében tragédia volt a befejező készsége, a topligák alsó harmadában van a befejezést illetően :D.

PL-ben 160 meccs alatt sikerült alig 10es xg-t összehoznia és ezt is alúllőnnie, senki ne várjon tőle 2nél több gólt, nem reális elvárás.
És a kondi milyen nála? Fejlődött benne, vagy még mindig inkébb 60 perces játékos?
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2022.01.27. 22:34:39

bence0330 írta:
2022.01.27. 19:50:13

Amúgy nem tudom, nézett-e valaki idén Wolves meccseket, én leszoktam róluk
Én láttam jópár meccsüket, összefoglalóban meg az összeset kb. Pocsék játékuk van, de eredményes (főként Sá-nak köszönhetően). Adama meg egy 3 bites játékos, fut-cselez-bead. Ezzel leírtam mindent amit tud, addig nézett ki jól amíg Jimeneznek nem jött a fejsérülése és világklasszis volt a levegőben, ekkoriban írkálták róla, hogy mekkora ász meg 80 milliós játékos :lol: :lol: . A wolves támadójátéka tényleg röhejes és ezzel lehetne is menteni Adama-t, de neki egész karrierjében tragédia volt a befejező készsége, a topligák alsó harmadában van a befejezést illetően :D.

PL-ben 160 meccs alatt sikerült alig 10es xg-t összehoznia és ezt is alúllőnnie, senki ne várjon tőle 2nél több gólt, nem reális elvárás.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.01.27. 22:15:48

A Morata szál még él?
més que un club
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2022.01.27. 21:23:38

jclayton írta:
2022.01.27. 20:40:54
Szerintem van egy alapvető félreértés a Traoré-igazolással kapcsolatban. Ez nem olyan lépés, mint mondjuk a Depay, vagy a Ferran Torres-féle transzfer. Ez egy olyan utolsó pillanatos pánikhúzás, mint a Luuk de Jong-kölcsön, annak pedig pont megfelel.

A csatársor és a szélsők terén egyszerűen emberhiány van, darabra nincs meg a csapat. Az eredeti keretből ugye kiesett Aguero, Fati, illetve kiutálták Dembélét. Jött helyettük a B-csapatból Jutglá meg Ez Abde, átpozicionálták Dest-et (:DD) illetve csak két napja még arról szólt a vita, hogy Gavit feltolják-e szélsőnek, ha mindenki egészséges a középpályán. Ez egyszerűen egy tarthatatlan helyzet. Erre a kényszermegoldás lehet egy volt akadémista, aki stabil kezdő egy topligában. A minősége olyan amilyen, nem húzóembernek hozták, hanem azért, hogy legyen minimális variációs lehetősége Xavinak az év további részére. Plusz egy ember. Ennek a fényében kell értékelni. Szinte biztos, hogy Traoréből jövőre még kerettag se lesz, arra esetleg látok esélyt, hogy ha bizonyít, egy az egyben kicserélik a játékjogát Trincaóval.
Ez így van. Az LDJ-s hasonlat több szempontból is nagyon fontos.

Alapfeltételezés hogy Adama akkor jön, ha Dembelé megy. A kettőt együtt fizetni és Dembelét lelátóztatni durciból tényleg hülyeség lenne.
LDJ se jött volna, ha Griezmannt nem viszi az Altéticó. Ez ugyanaz. Megvan Dembelé pótlása, de akkor lesz aláírva ha Dembelé megy. Dembelének is keresik a csapatát ettől nem tartok.

Tényleg hülyeség Adama-t hozni ha Dembelé távozásáról nincsenek hírek. De Griezmannról se voltak aztán egyik nap játszott, másik nap meg leszállt a repcsije Madridban.
Nem parázok, vagy megy Dembelé, vagy nem jön Adama, de nagyon remélem hogy megy Dembelé mert akkor ugyanazt a teljesítményt megkapjuk olcsóbban mástól.



Az FM-ről.. amit sose játszottam.. Kessie, Süle és Azpi mind nyáron lesz ingyen vihető. És mindre jó esélyünk van. Jelenleg nem a kincstár a legnagyobb probléma, hanem a fizu sapka. Már tudjuk hogy jövőre a mostani 90misi helyett 400misi lesz. Ebbe bele fog férni 3 ingyen igazolható ember, bőven. Szerintem óriási esélyünk van mind a hármat elhozni. Ezek a pletykák, amiknek van is valóság alapja. Logikusak. Tegyük fel élni akarunk velük, és igazak a pletykák.

Ehhez kulcs hogy meglegyen a BL hely. Ehhez, mivel jelenleg sincs meg, az kell hogy fejlődjünk, most. Ehhez új emberek kellenek.

Az Alavés ellen az volt a baj hogy haldoklott a foci. Elől volt probléma. Nem tudtunk veszélyt kialakítani, ezért egyre bátrabbak lettek és ezzel elvesztettük a kp-t is, és már a labdát is alig tudtuk kihozni. A legnagyobb baj akkor se a kp volt, vagy a védelem, hanem hogy ha egy csapat nem érzi veszélyben a kapuját, akkor egyre bátrabb lesz, és egyre jobban érvényesíteni fogja a saját akaratát.

Depay-LDJ-Torrres ez 3 első osztályú focista, de Dest támadóban meg Jutgla és Abde nem elég jók. LDJ se elég jó, de az más tészta. Kell a támadó, ezért úgy látom hogy az az ötlet a pletykák alapján hogy Dembelét elküldjük, hozzuk Moratát meg Adamat és akkor már legalább lesz elég cserénk hogy ne Dest játszon kényszer támadót és jó eséllyel meglesz a BL hely. Taglificio is tök hasznos lehet ha sikerül elhozni. Ezek nem igazolások, hanem kölcsönök. A tökéletes megoldás, mert jelenleg nincs pénz stabil hosszú távú embert hozni, de kell az erősítés. Dec elején még Morata ellen voltam, de már egyértelmű hogy Fati kidőlt, Dembelé és Coutinho elment, szóval létszám hiány van. Még abba se lehet bízni hogy valaki megtátosodik, mert nincs ember. Így már rá vagyunk kényszerülve Morata-ra is. Konkrétan kell. Kp-n és védelemben minőségi probléma az van, de legalább megvagyunk könyörgöm, ki tudunk állni, de támadókból létszám hiány van.

Ha ezekkel a szerencsétlenekkel, kórházban bérlettel rendelkezőkkel és nyuggerekkel megvan a BL hely, akkor jön a nyár. Lehet formálni a keretet és menni edzőtáborba a hegyekbe, nem fényképeztetni a szupersztárokat az USA-ban/ázsiában marketingből hanem foglalkozni a felkészüléssel.

Ezen a nyáron lehet hozni 2 BL győztes kezdőt akik öregednek de nem olyan öregek mint a mi öregeink és ingyen vannak, + Kessie-t ami egy olyan profil ami nagyon kell, és végre válthatja Busit. Ez eddig 0 EUR költés. El lehet küldeni vissza vagy bárhová azokat akik nem váltak be, lásd Adama és Morata, mert szerintem Taglificio ha jön akkor marad is 1-2 évet mint csere. Szintén el lehet zavarni Lengletet, Umtitit, BW-t, LDJ-t.

A korábbi nagy probléma a magas fizu volt, és a nagy átlagéletkor. Ebből marad SR és Dembelé, de Dembelé lehet már most lép, aztán ha SR-t is rendeztük akkor nem lesz többé egyáltalán fizu probléma. Ez nagy szó. Tisztul a keret és a fizu viszonyok.

Középre akkor megvan Araujo-Süle-Pique-EG-Mingu. Egy évre rá lehet mennie Pique-nek is és hozni még valakit.
Jobb szélre ott lesz Azpi-Dest, Alvés szerintem nem marad, ha igen, az se baj. Szuper tartaléknak ott van SR vagy Mingu majd kitalálják.
Balra ott van Alba, és Taglifico, vészre Dest. Egy évre erre lehet igazolni valakit drágán Alba helyére.

Középpályán van egy rakat tehetségünk és a matuzsálem Busi. Nyáron akkor az a terv hogy jön Kessie is, ezzel lesz egy mozgékony box-to-boxunk Kessie, két kreatív passzmester arcunk Gavi-Pedri, FDJ és Nico akik mindenben jók (szerintem ők hasonmások csak FDJ jobb), és Busi aki bejöhet úgy mint Xavi az utolsó szezonjában. Aztán a kövi nyáron mehet Pique-vel együtt nyugdíjba. Ide se ártana egy Pulisic féle cipelem a labdát gyorsan és nem tudják elvenni ember, főleg kontrázni, de az még egy nyár legalább, addig jó ez.

Elől lesz Depay és Torres. Na ez ennyi, mert a többi vagy béna vagy azért jön hogy ki tudjunk állni most tavasszal, tehát ide kell hozni tényleg drágán valakit. Az egyetlen nagy igazolás következő nyáron, akire tényleg minden euro centet ki kell sajtolni, egy csatár, mert ez hihetetlenül kevés mennyiségben és minőségben is amink van. Fati felépülhet, a maradék szerencsétlenből néhány itt marad cserének és kész ez is, 1 emberre kell költeni. Az akkor 3 jó ember, 1 kérdés Fati, meg cserék. Következő nyáron, két év(szezon) múlva lehet venni még valakit. Ha Fati felépül és jövőre már tud játszani, akkor azon a nyáron Depayt el lehet engedni és venni még egy nagyágyút, ha nem épül fel, akkor baj van és maradnia kell Depaynak még egy évet. Cserének pl Trinaco vagy Adama tökéletes a jelenlegi helyzetben.

Fizetések rendben, edző rendben, vezetés rendben. A Barto időszakhoz képest minden rendben.

Látni előre hogy haladunk, és a pletykák alapján van jövője a klubnak, és látszik hogy ez pénzben is megoldható mert szerencsére csak egy helyre kell átigazolási díjat fizetni, a többi fizetés kérdése, amire nagy keretünk lesz, tehát meg lehet oldani. A kulcs a BL indulás, lehetőleg a dobogó idén, hogy presztizsben ne veszítsünk annyit.

Depay(Fati)-Haaland(ezt a nevet írom de igazából mindegy csak 9es legyen és jó)-Torres
FDJ-Kessie-Pedri-Gavi-Nico kb bármelyik 3at fel lehet rakni és jó lesz (Busi-SR)
Alba-Araujo-Süle-Azpi
Mats

Aztán eltelik még egy év és
Új arc-Haaland-Torres(Fati/Depay)
kp ugyanaz esetleg egy új 10-es jellegű támadó kp
új arc-Araujo-Süle-Azpi
Mats

Aztán eltelik még egy év és
Új arc-Haaland-Újarc
kp
Új arc-Araujo-Újarc-Újarc.

A borzasztó nagy gödörból 1-2 szezon alatt kijöhetünk jóra, aztán még 1 szezon és remekre, azzal ha elhozunk pár ilyen ingyen játékost 1-2 szezonra és közben mindig 1-et veszünk drágán.

Ehhez tök elég most elhozni egy Adamat és állni a fizuját. Igen, ehhez tök elég egy Morata is egyelőre.

Én látom hogy miként tudunk kijönni a gödörből, ehhez persze még sok munka kell mert a neheze az lesz hogy versenyezzünk más klubbokkal a lejáró szerződésű emberekért, de a hírek és a fizu sapka alapján erre jó esélyünk lesz, főleg azért mert az idei évben egy csomót spórolunk azon hogy elküldünk mindenkit aki drága volt.

Jó lesz ez, de komolyan. Kicsit távolra kerültem, de azt hiszem érthető, hogy jelenleg kis lépésekkel kell kezdeni, de már nyáron, aztán következő nyáron már pláne erős csapatunk lehet, és nem kell hozzá nagyot álmodni. Ez amit leírtam nem 400 millió euró. Erre lesz pénz, még nekünk is a jelenlegi helyzetben.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2022.01.27. 21:14:02

Tok mindegy milyen üzleti trükkel jön ; egyszerűen nem idevalo (ő se ) … innentől kezdve csak mások es az ő idejét is raboljuk , teljesen feleslegesen!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21123
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.27. 21:00:38

Pepp írta:
2022.01.27. 20:49:07
visca el barca írta:
2022.01.27. 20:21:45
azzal sincs baj h nincs penz es ingyen kukazgatunk, de azert ne egy traore legyen mar a szint. sule, kessie, azpilicueta, van itt elerheto minoseg. mégvakkor is, ha ők azert nem 20 fillerert focizgatnak.
Azért azt vedd figyelembe, hogy az általad felsoroltak majd nyáron lesznek ingyen elérhetőek.
Ide pedig most kellett hozni valakit.
A magam részéről egyébként meg vagyok róla győződve, hogy ez egy 350.000 eurós felmondó levél volt Dembelének.
És ha az összejön Alemany-nak, akkor megérte, még ha egy percet nem játszik, ha játszik, nem lő gólt, akkor is, mert spórolunk 8 milliót.
Ennyi.
Ha lecsúszunk a BL-ről, akkor 8 milliónál nagyobbat bukunk. Illetve EL-meneteléssel is lehet volna keresni jóval több pénzt. Ezekre pedig Dembelével láttam volna nagyobb esélyt. De majd meglátjuk. Ha sikeresen megoldjuk így is a kötelezőt, akkor rendben lesz.
Avatar
sanika01
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2008.01.20. 19:47:08

2022.01.27. 20:51:40

Arthur8 írta:
2022.01.27. 20:43:02
Igen ugyanezt írtam én is, hogy támadó szellemű jobb hátvédként kéne játszatni. Szerintem oda kifejezetten jó lenne. Egy próbát mindenképp megér.
Ebből a szempontból teljesen egyetértek. :) Nagyon adnám, ha fél év alatt építene belőle Xavi egy saját Daviest. Arra a posztra még jelenlegi statjai is megfelelőek lennének. :)
(zárójelben azért megjegyzem, nem sokat láttam játszani, nem tudom mennyire tud védekezni, csak abból indulok ki, hogy gyors és erős).
"Football is a simple game; 22 men chase a ball for 90 minutes and at the end, the Germans win." - Gary Lineker
Pepp
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2021.08.11. 15:35:40

2022.01.27. 20:49:07

visca el barca írta:
2022.01.27. 20:21:45
azzal sincs baj h nincs penz es ingyen kukazgatunk, de azert ne egy traore legyen mar a szint. sule, kessie, azpilicueta, van itt elerheto minoseg. mégvakkor is, ha ők azert nem 20 fillerert focizgatnak.
Azért azt vedd figyelembe, hogy az általad felsoroltak majd nyáron lesznek ingyen elérhetőek.
Ide pedig most kellett hozni valakit.
A magam részéről egyébként meg vagyok róla győződve, hogy ez egy 350.000 eurós felmondó levél volt Dembelének.
És ha az összejön Alemany-nak, akkor megérte, még ha egy percet nem játszik, ha játszik, nem lő gólt, akkor is, mert spórolunk 8 milliót.
Ennyi.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2022.01.27. 20:43:02

sanika01 írta:
2022.01.27. 20:40:36
fanbarca írta:
2022.01.27. 20:31:33
Vajon az nem lehet, hogy Adama jobbhátvédnek érkezik? Vagy esetleg néha 3-védős felállásban szárnyvédőnek? Tudom, hogy meredek, de mégis.
Ezen én is elgondolkodtam. szerintem ebben is lehet ráció. :) Alább már le is írtam, hogy ha igazak a hírek, Conte is ilyen szerepre szánta volna a Tottenhambe. És bár nem kedvelem Conte csapatainak stílusát, de azt nehéz vitatni, hogy nem tudnak a csapatai jól védekezni. Szerintem arra meg főleg jó lehetne.

Kövezzetek meg, de azt gondolom, hogy ViniciusJr. pl. nem csinálna belőle úgy bohocot, mint Alvesből vagy épp Destből. :)


Igen ugyanezt írtam én is, hogy támadó szellemű jobb hátvédként kéne játszatni. Szerintem oda kifejezetten jó lenne. Egy próbát mindenképp megér.
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2022.01.27. 20:40:54

Szerintem van egy alapvető félreértés a Traoré-igazolással kapcsolatban. Ez nem olyan lépés, mint mondjuk a Depay, vagy a Ferran Torres-féle transzfer. Ez egy olyan utolsó pillanatos pánikhúzás, mint a Luuk de Jong-kölcsön, annak pedig pont megfelel.

A csatársor és a szélsők terén egyszerűen emberhiány van, darabra nincs meg a csapat. Az eredeti keretből ugye kiesett Aguero, Fati, illetve kiutálták Dembélét. Jött helyettük a B-csapatból Jutglá meg Ez Abde, átpozicionálták Dest-et (:DD) illetve csak két napja még arról szólt a vita, hogy Gavit feltolják-e szélsőnek, ha mindenki egészséges a középpályán. Ez egyszerűen egy tarthatatlan helyzet. Erre a kényszermegoldás lehet egy volt akadémista, aki stabil kezdő egy topligában. A minősége olyan amilyen, nem húzóembernek hozták, hanem azért, hogy legyen minimális variációs lehetősége Xavinak az év további részére. Plusz egy ember. Ennek a fényében kell értékelni. Szinte biztos, hogy Traoréből jövőre még kerettag se lesz, arra esetleg látok esélyt, hogy ha bizonyít, egy az egyben kicserélik a játékjogát Trincaóval.
Avatar
sanika01
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2008.01.20. 19:47:08

2022.01.27. 20:40:36

fanbarca írta:
2022.01.27. 20:31:33
Vajon az nem lehet, hogy Adama jobbhátvédnek érkezik? Vagy esetleg néha 3-védős felállásban szárnyvédőnek? Tudom, hogy meredek, de mégis.
Ezen én is elgondolkodtam. szerintem ebben is lehet ráció. :) Alább már le is írtam, hogy ha igazak a hírek, Conte is ilyen szerepre szánta volna a Tottenhambe. És bár nem kedvelem Conte csapatainak stílusát, de azt nehéz vitatni, hogy nem tudnak a csapatai jól védekezni. Szerintem arra meg főleg jó lehetne.

Kövezzetek meg, de azt gondolom, hogy ViniciusJr. pl. nem csinálna belőle úgy bohocot, mint Alvesből vagy épp Destből. :)
"Football is a simple game; 22 men chase a ball for 90 minutes and at the end, the Germans win." - Gary Lineker
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.01.27. 20:31:33

Vajon az nem lehet, hogy Adama jobbhátvédnek érkezik? Vagy esetleg néha 3-védős felállásban szárnyvédőnek? Tudom, hogy meredek, de mégis.
més que un club
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.27. 20:30:54

És melyikük fogja megbontani a széleket? Azt is vegyük figyelembe, hogy azért egyelőre Abde a szint, nála kell hatékonyabbat találni. Adama ilyen.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.01.27. 20:21:45

azzal sincs baj h nincs penz es ingyen kukazgatunk, de azert ne egy traore legyen mar a szint. sule, kessie, azpilicueta, van itt elerheto minoseg. mégvakkor is, ha ők azert nem 20 fillerert focizgatnak.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15432
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.01.27. 20:20:40

Guille írta:
2022.01.27. 20:07:40

Ezt onnan is megfoghatnád, hogy valakik meg mindent csak fikázni tudnak. De amúgy nem tudom, miért teszel úgy, mintha csak egyféle vélemény lenne, kb. uganannyian írták, hogy értelmetlen idehozni, mint akik nem. Többen meg azon a véleményen vannak, hogy nem oszt nem szoroz, majd meglátjuk.

Meg kéne érteni, hogy most ilyen időszak van. Nem Salah, KDB, Haaland meg Mbappé fog idejönni, mivel semmi pénzünk nincs és nem vagyunk túl vonzóak nagy neveknek.

De pont téged nem értelek tényleg. Állandóan fikázod Busit, az öregeket, a nyugger tempójú alibi focinkat (hozzáteszem, jogosan), erre most lehet, hogy jön kölcsönbe egy rohadt jó fizikumú, kemény, robbanékony gyerek, miért ne tudna egy kis dinamikát adni a csapatnak? Nem egy gólgyár valóban, de egy nálunk jóval gyengébb csapatban tolja egy sokkal erősebb bajnokságban. Meg hiába röhögnek ezen sokan, nem csatár könyörgöm.
A Bartos párhuzam meg tényleg egy vicc, soha senkit nem hoztak kölcsönbe, hogy ne kellett volna perkálni érte.

Szerintem legalább Xaviban bízzunk, minek akarna egy ilyen arcot, ha teljesen reménytelen lenne?
De nem vágyom Haalandokra sem, mert nem reális jelenleg.
Ettől függetlenül feleslegesen duzzasztjuk a keretet, ahelyett hogy használnánk a meglévőt.

A dinamika kérdésben meg az a véleményem, hogy amíg a kp ilyen statikus, lomha addig tök mindegy hogy hány Usain Bolt futkározik elől.
Kulcs a kp a mai fociban, ha oda hoznánk dinamikus, lendületes embert pl kulcspoziba (khm Busquets helyére), akkor hidd el nem panaszkodnék.

De oké, nem tisztem elrontani a hangulatot, ha idejön elfogadom.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.01.27. 20:13:52

bence0330 írta:
2022.01.27. 19:50:13

Amúgy nem tudom, nézett-e valaki idén Wolves meccseket, én leszoktam róluk
Emiatt ne aggódjál! Leigazolása esetén előkerül 3-4 arc, aki gyerekkora óta követi őket. Legtöbb igazolásnál ez szokott lenni.
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2022.01.27. 20:09:24

Remélem a Morata igazolás egy rossz pletyka, mindenesetre ezt itt hagyom :lol:

https://twitter.com/morataskills
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.01.27. 20:07:40

csababarca írta:
2022.01.27. 19:18:56
Én azt vettem észre, hogy itt már mindennek örülünk.
Ez ellen had fejezzem már ki az ellenérzésemet, mert pont semmi értelmét nem látom egy Adama Traorét idehozni bohócnak.
Ezt onnan is megfoghatnád, hogy valakik meg mindent csak fikázni tudnak. De amúgy nem tudom, miért teszel úgy, mintha csak egyféle vélemény lenne, kb. uganannyian írták, hogy értelmetlen idehozni, mint akik nem. Többen meg azon a véleményen vannak, hogy nem oszt nem szoroz, majd meglátjuk.

Meg kéne érteni, hogy most ilyen időszak van. Nem Salah, KDB, Haaland meg Mbappé fog idejönni, mivel semmi pénzünk nincs és nem vagyunk túl vonzóak nagy neveknek.

De pont téged nem értelek tényleg. Állandóan fikázod Busit, az öregeket, a nyugger tempójú alibi focinkat (hozzáteszem, jogosan), erre most lehet, hogy jön kölcsönbe egy rohadt jó fizikumú, kemény, robbanékony gyerek, miért ne tudna egy kis dinamikát adni a csapatnak? Nem egy gólgyár valóban, de egy nálunk jóval gyengébb csapatban tolja egy sokkal erősebb bajnokságban. Meg hiába röhögnek ezen sokan, nem csatár könyörgöm.
A Bartos párhuzam meg tényleg egy vicc, soha senkit nem hoztak kölcsönbe, hogy ne kellett volna perkálni érte.

Szerintem legalább Xaviban bízzunk, minek akarna egy ilyen arcot, ha teljesen reménytelen lenne?
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3277
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.01.27. 20:01:32

Kalapos írta:
2022.01.27. 19:47:32


Nyáron Süle, Azpi és Kessie ingyen, drágán egy csatár és egy drága de jó balhátvéd és megvagyunk. Haaland nekem lehetetlennek tűnik de mind1 egy csatár kell, aztán egy bhv.
Tényleg sok volt az fm. Vagy csak ennyire pozitív vagy, nem tudom. Én Max Azpira látok esélyt ezekből. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21123
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.27. 19:59:53

bence0330 írta:
2022.01.27. 19:50:13
csababarca írta:
2022.01.27. 19:42:56
Meg, hogy ilyenekkel foglalkozunk, mikor totál felesleges.
Miért? Dembélé helyére kit raknál? Abdéra lehet mondani, hogy aranyos, hajt, de azért nem Adama szintje semmiben. Torres nyilván mehet a posztján, de ő inkább lyukrafutós-befejezős alkat. Kitől várnád a helyzetek kialakítását, a meccs tempójának gyorsítását? Tényleg szomorú volt a visszaesés Dembélé keretből való kikerülésével, tehát látszik, hogy kell egy ilyen profil.
Értem, hogy esetleg megtartanád a franciát, de most fogadjuk el, hogy nem lesz itt/lelátózik/bármi. Ki töltené be a szerepét? Tehát miért felesleges az idehozatala?

Amúgy nem tudom, nézett-e valaki idén Wolves meccseket, én leszoktam róluk: régebben nagyon hamar elfáradt, nem bírta a nagy testét cipelni 90 percekig. Ez még aktuális? Erre emlékszem negatívumként régről.
Nem néztem a meccseiket, de ha olyan jó lett volna, akkor aligha passzolnák most ide nekünk. Csabával részben egyet kell értenem, máshol megbukott játékosokat kukázunk ki, és megy az örömködés.

Amúgy én még régebben, mikor jobban ment neki, láttam bár meccsen, és az volt a véleményem róla, hogy jó helyen van. Gyors és erős, játékintelligenciája azonban nem sok van, pont egy PL-középcsapatba való. De nem ide. Azóta aztán nem figyeltem, de statjai és az alapján, hogy ilyen könnyedén megválnak tőlne, arra következtetek, hogy nem lett jobb....
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.01.27. 19:58:49

visca el barca írta:
2022.01.27. 15:40:36
Megint rajtunk rohog a fel vilag. Komolyan idehozunk egy olyan tamadot, akinek 300 meccsen van 20 golja? Ez valami vicc? Minek egetjuk magunkat ilyenekkel? A gyerek annyit tud, hogy fut, meg nem lehet felboritani. Se golt loni, se golpasszt adni, se cselezni, se beadni, se kapuraloni nem tud.

Vicces h tapsoltok itt neki, azt a moratat aki meg azert mar letett vmit az asztalra fikazzatok. Erdekes hozzaallas.
Azon felül, hogy Morata jobb játékos (illetve eredményesebb) Traore egy cselgép.

Konkrétan 25-30 éve nézek focit, de ilyen alkattal így cselezni én még nem láttam senkit. Másrészt iszonyatosan gyors, és olyat rúg mint egy ló. Én szerintem nagyban rátett a háttérbe szorulására, hogy a Wolverhampton örül, hogy megvan. A srác góljai majdnem minden esetben abból lettek, hogy áthámozta magát a védőkön és iszonyat erővel beverte. Ameddig volt aki ki tudta ugratni a sebessége miatt brutál veszélyes volt, de most már egy ilyen játékos nem fér be oda, mert a Ww focija nem hát nem a technikára épül. (Sose fogom megérteni, hogy Moutinho hogy került oda, illetve értem csak nem értem :mrgreen: )

Csak aztán jöttek a portugálok és el lett felejtve. De lőtt ő 3 gólt a Citynek is már, tehát azért annyira nem kutyaütő.

Nulla kockázat van a szerződésében és, egy jobbszélsőnk van, a többi tini. Jelen szituban nagyon jobbat nem lehet húzni. Meg a játékstílusa egyébként pont olyan, mint amilyen szélsőket Xavi akar. Az, hogy hogy fog működni más kérdés... Nem vagyok meggyőzve :lol: de kockázat nélkül jelen helyzetben egy próbát megér.
Kép
Válasz küldése