Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.01.27. 19:33:56

Zsolti írta:
2022.01.27. 19:09:31
csababarca írta:
2022.01.27. 18:59:48
Nem tudom mi a bajod Traoreval. Nem rug golt, oke, nem ad golpasszt, oke, de a Barca DNS mindent felul ir :D
Tényleg, vaze! Hogy ez eddig nem jutott eszembe! :D
Tudod? Sz@rból is lehet várat építeni. Csak jól körbe kell deszkázni, s megvárni hogy kiszáradjon. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.01.27. 19:31:21

Hagyjátok már ezt a mit veszithetunk dumat. Pl a 4. helyet meg fel evet a semmire ilyen duplanulla traorekkal. Dembele nem kell fel évre xavinak, mert a jovo projektét epitjuk, de feleves kolcsonjatekosokkal bohockodunk. Itt van 2 db 3. ligas tini, egy bukott mu jatekos, egy ász a leganesbol meg 3 cserejatekos a sevilla-wolves-mancity triobol. Vilag vicce vagyunk, mindenki rajtunk rohog. 300 meccs 20 gol ez a nem semmi. De legalabb jol cselez 😂 pique golerosebb jatekos 😂
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.01.27. 19:29:38

Pepp írta:
2022.01.27. 19:25:31
Camp Nou99 írta:
2022.01.27. 19:13:02

350000 eurót fog keresni amíg nálunk lesz.
Tegyük mellé, hogy Dembelé a maradék fél évre kb. 8,7 milliót keresne.
Mi volt Dembelé erőssége? Gyors, kiszámíthatatlan, jól cselez, jó 1v1-ben. Kaput nem talált, bár lőtt, volt 3 asszisztja.
Mit tud Traoré? Gyors, jól cselez, jó 1v1-ben, jól viszi és tartja a labdát. Amióta Angliában van kaput nem nagyon talált, alig volt asszisztja.
Mire van szüksége Xavinak? Olyan valakire, aki szélesíti a pályát, gyors és nem veszíti el minden második alkalommal a labdát. Szóval erre Traoré alkalmasnak látszik.

A fő különbség, hogy ha Dembelé elmegy (márpedig hoztak 2 játékost a posztjára, szóval elég üzenetértékű), akkor spórolunk több, mint 8 milliót+esetleg még kaphatunk max. 5 milliót.
Mivel jelenleg Dembelé a legnagyobb keresetű, ezért a megtakarítás 1:2-ben számítható be az FFP-be, tehát 4 (jó esetben 6-7) milliót regisztrálhatnánk.
Az simán elég lehet egy balhátvédre és egy kilencesre, nevezzük meg mondjuk Grimaldót és Moratát.

Ez azért elfogadható cserének hangzik erre a fél évre, kötelező vásárlási opció nélkül.
Szerintem.
Szerintem is pontosan így van. Sajnos amíg nem ál vissza az anyagi biztonságunk mi csak ezekben a langyos vizekben tudunk horgászni.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7253
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.27. 19:28:34

csababarca írta:
2022.01.27. 19:18:56
21/22 20 meccs 1 gól 0 assziszt
20/21 - 37 meccs, 2 gól, 2 assziszt
A többire reagáltam, érintőlegesen erre is, de:

A Wolves 1,5 éve gyenge középcsapat lett. Elvesztették Jotát, és tavaly ugye a borzalmas koponyatöréssel Jiménezt. Abszolút nem volt, aki gólt lőjön, mindehhez jött egy olyan taktika, ahol elkempingelgettek a saját tizenhatosukon, és meccsenként kétszer felértek a kapuhoz. Kár ebben a csapatban a statisztikáit nézni, Messi is 7 góllal meg 5 gólpasszal zárt volna, de csak azért ilyen sokkal, mert zseni.

Az előtte lévő idénye egész más volt, most csekkoltam, 9 gólpasszt is jegyzett csak a PL-ben. Mert akkor volt kinek, és a csapat is EL-szintű volt. Több értelme van azzal párhuzamot vonni, mert mi is erős EL-gyenge BL induló szinten vagyunk most, kicsivel az akkori WW felett. Én akkor láttam az összes meccsüket, nagyon meggyőző volt - pont miatta néztem amúgy, mert mindig volt mit nézni. Szerintem ezen a szálon maradva, ő tipikusan az, aki miatt TALÁN több néző költözhet be a Nou Campba.

Én nem félek attól, hogy LDJ és Torres nem fog gólt lőni a beadásaiból, bepasszaiból, meg abból, ahogy 2-3 embert elszívva vákumot generálhat nekik középen/a túloldalon. Hogy mennyire jön be mindez, nekem is kérdéses, de látom benne a poteciált.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2022.01.27. 19:30:20-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Pepp
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2021.08.11. 15:35:40

2022.01.27. 19:25:31

Camp Nou99 írta:
2022.01.27. 19:13:02

350000 eurót fog keresni amíg nálunk lesz.
Tegyük mellé, hogy Dembelé a maradék fél évre kb. 8,7 milliót keresne.
Mi volt Dembelé erőssége? Gyors, kiszámíthatatlan, jól cselez, jó 1v1-ben. Kaput nem talált, bár lőtt, volt 3 asszisztja.
Mit tud Traoré? Gyors, jól cselez, jó 1v1-ben, jól viszi és tartja a labdát. Amióta Angliában van kaput nem nagyon talált, alig volt asszisztja.
Mire van szüksége Xavinak? Olyan valakire, aki szélesíti a pályát, gyors és nem veszíti el minden második alkalommal a labdát. Szóval erre Traoré alkalmasnak látszik.

A fő különbség, hogy ha Dembelé elmegy (márpedig hoztak 2 játékost a posztjára, szóval elég üzenetértékű), akkor spórolunk több, mint 8 milliót+esetleg még kaphatunk max. 5 milliót.
Mivel jelenleg Dembelé a legnagyobb keresetű, ezért a megtakarítás 1:2-ben számítható be az FFP-be, tehát 4 (jó esetben 6-7) milliót regisztrálhatnánk.
Az simán elég lehet egy balhátvédre és egy kilencesre, nevezzük meg mondjuk Grimaldót és Moratát.

Ez azért elfogadható cserének hangzik erre a fél évre, kötelező vásárlási opció nélkül.
Szerintem.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.01.27. 19:18:56

Kalapos írta:
2022.01.27. 19:08:12
Te teljesen el vagy veszve.

Barto alatt kidőlt egy támadó akkor megvette BWt 20n millio eurokert magas fizuval aki azota is itt van a nyakunkon es nem játszik.

Ez meg Adamaval fel ev kölcsön ingyen, opcioval ami nem kötelező.

Hogy tudsz igy egyáltalán hasonlatot hozni?
Én vagyok elveszve?

Lelked rajta ha így gondolod.
Mindennek tapsoltok, itt ha Torghelle Sanyival hoznának össze minket, akkor is örülnétek lassan itt tartunk.

21/22 20 meccs 1 gól 0 assziszt
20/21 - 37 meccs, 2 gól, 2 assziszt

Ennek örülünk?
Igen, egy pozitívuma van, hogy csak fél év kölcsön, hálistennek.

Tudod mikor tartanám nagy ásznak a vezetőinket? Ha mondjuk találnának valami balekot, aki elviszi Dembelét, ha már önérzeteset játszunk, és lelátóztatni akarjuk :roll:
Na az egy értékelhető lépés lenne, mert felszabadul legalább a fizuja.

Erre idehozunk még egy embert, akinek fizetni kell a bérét, annyi amennyi, 1 euró is pont több, mint amennyit kikéne fizetni ha nem lenne itt. Cserébe kérdéses, hogy miben is tud segíteni egy olyan valaki, aki abszolút veszélytelen a kapura.

davi10 írta:
2022.01.27. 19:15:11

Ezeket hol olvastad? Én kezdek gyanakodni, hogy van valahol egy rejtett fórum, mert állandóan olyanokat idézel, amire senki nem emlékszik :D Az Araujo-s megjegyzésre emlékszem egyedül.
Lehet, hogy elsiklottam ezek fölött, de ez is csak azt mutatja, hogy azért az általános vélekedés realistább annál, mint amit leírsz.
Sehol, csak kitaláltam, mert unatkoztam.
Araujoval semmi bajom, kb a legjobb játékosunk idén, nála jogos egyedül a hype amit kap.


Én azt vettem észre, hogy itt már mindennek örülünk.
Ez ellen had fejezzem már ki az ellenérzésemet, mert pont semmi értelmét nem látom egy Adama Traorét idehozni bohócnak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7253
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.27. 19:17:04

csababarca írta:
2022.01.27. 18:59:48
Nagy ász tényleg.
Ilyen üzletekért Bartot anno máglyára vetettük, itt meg évszázad bizniszét szimatolunk :lol:
Nekem annyi a bajom, hogy vagy jót vagy senkit, félutas megoldásoknak nincs sok értelme.

Meg megint indokolatlanul piedesztálra emelünk játékosokat.
Utóbbi hetekben olvastam olyanokat, hogy legjobb kp/vkp Busquets, Araujo top 5 védő, Ferran legnagyobb ígéret, Gavi-Pedri egy upgradelt Xavi-Iniesta páros.
És akkor most még jön a világ toronymagasan legjobban cselező szélsője. Bár gólképtelen de nem számít:D

Komolyan, ha csak ezt a fórumot olvasnám, meccsek nézése nélkül, azt gondolnám, hogy top csapat vagyunk, és szétdomináljuk a világot ezzel az elit csapattal.

Az összes felmerülő név közül Kessie-ben látok egyedül rációt, de őt sincs értelme idehozni, hogy aztán padozzon Busquets mögött, azon indokkal, hogy hát nem bizonyította, hogy jobb. (0 perccel nehéz is lenne)


Jah közben meg Araujo ügye ugye...az nem számít, hozzunk bohócokat a csapatba. Ez a lényeg, pénzmosás megy itt semmi más.
Régen egy nívó volt felvenni a mezt, ma meg kb már bárkire ráadják.
Barto idején ez egy 90 millás igazolás lett volna, és azért szidtuk is volna, mint a bokrot. BW jött 20 körülért, könyörgöm. Amúgy Dembélénél alighanem jobban bejött volna utólag ugyanannyi pénzért, az a vicc az egészben...
Alemany-t is szidnánk, ha 70-ért vette volna meg a semmiből.

Itt hoztunk kvázi ingyen egy Dembélé valószínűsített kiesésével igen fontos 1v1-et játszani tudó játékost. És így ez zseniális, és nem lehet Barto hülyeségeihez hasonlítani. Legrosszabb esetben lehozza a Wolves-os szintjét, ami kb az idei Dembélé, és ha nyáron nem tetszik, vissza a feladóhoz. Mit veszíthetünk...?
És valaki korábban írta, itt most tényleg nem MSN-hez kell viszonyítani, vagy egy Messi-Dinho-Eto'o-hoz. Ott az volt a cél kb, hogy toronymagasan mi legyünk a világ legjobb csapata, és ne csak épphogy. :D Most az a cél, hogy meglegyen valahogy a BL. Ha ez nyáron jó igazolásokkal (meg ha addigra Xavi játéka tényleg felépül), akkor lehet majd keresni jobbat.

Az tény, hogy Európa legjobban cselező, és leggyorsabb játékosa, statokkal is alá lehet támasztani, meg elég megnézni néha. Befejezőink most már vannak, legalábbis alakulgatnak, nem feltétlen van szükség arra, hogy ő 15 gólt vágjon fél év alatt. Jobb csapatba került, mint volt, a két évvel ezelőtti statját szerintem épp ezért simán lehozza, akkor szórta a gólpasszokat amúgy emlékeim szerint.

Araujoról tartom, hogy top5 védő, már most. Lehet merész, de akkor is. Csak akkor "hibázik", amikor egyszerre kell megtartania egy Viniciust Alves helyett, meg Benzemát középen. Ez lehetetlen. 1v1-ben totál sansztalan ellene bárki.

Gaviékra szerintem mindenki ígéretként tekint, legalábbis olyat még nem láttam, hogy valaki azt írja, hogy Gavi és Pedri olyan, mint Xaviék csúcskorukban. Két év múlva kell megnézni megint.

Jelen helyzetben szerintem van értelme félmegoldásnak (aki amúgy nem 100%, hogy csak az lesz, ki tudja?). Most egész más célokért küzdünk, mint amikért már akár jövőre küzhetünk, de mondjuk 1,5 év múlva. A kasszánk meg üres hozzá. Jövőre nem lesz, akkor komoly fizetési limitünk lesz már. Jelenleg ez fér bele, és összesen pármillióért ez nekem baromi jó üzletnek tűnik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2022.01.27. 19:19:07-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.27. 19:15:11

csababarca írta:
2022.01.27. 18:59:48
Meg megint indokolatlanul piedesztálra emelünk játékosokat.
Utóbbi hetekben olvastam olyanokat, hogy legjobb kp/vkp Busquets, Araujo top 5 védő, Ferran legnagyobb ígéret, Gavi-Pedri egy upgradelt Xavi-Iniesta páros.
Ezeket hol olvastad? Én kezdek gyanakodni, hogy van valahol egy rejtett fórum, mert állandóan olyanokat idézel, amire senki nem emlékszik :D Az Araujo-s megjegyzésre emlékszem egyedül.
Lehet, hogy elsiklottam ezek fölött, de ez is csak azt mutatja, hogy azért az általános vélekedés realistább annál, mint amit leírsz.

Szerintem semmi gáz nincs a fél éves kölcsönökkel, kipróbáljuk, ha nem jön be, akkor vissza a feladónak. Én adom, hogy ramegyünk a kölcsönökre és az ingyenjátekosokra. Az viszont egy nagyon jó kérdés, hogy miért minket választott Traore a Tottenham helyett, talán így akar bevágódni Lucho-nál? :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.01.27. 19:13:02

Kalapos írta:
2022.01.27. 19:08:12
csababarca írta:
2022.01.27. 18:59:48
Nagy ász tényleg.
Ilyen üzletekért Bartot anno máglyára vetettük, itt meg évszázad bizniszét szimatolunk :lol
Te teljesen el vagy veszve.

Barto alatt kidőlt egy támadó akkor megvette BWt 20n millio eurokert magas fizuval aki azota is itt van a nyakunkon es nem játszik.

Ez meg Adamaval fel ev kölcsön ingyen, opcioval ami nem kötelező.

Hogy tudsz igy egyáltalán hasonlatot hozni?
350000 eurót fog keresni amíg nálunk lesz.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6153
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2022.01.27. 19:09:31

csababarca írta:
2022.01.27. 18:59:48
Nagy ász tényleg.
Ilyen üzletekért Bartot anno máglyára vetettük, itt meg évszázad bizniszét szimatolunk :lol:
Nekem annyi a bajom, hogy vagy jót vagy senkit, félutas megoldásoknak ....
Nem tudom mi a bajod Traoreval. Nem rug golt, oke, nem ad golpasszt, oke, de a Barca DNS mindent felul ir :D
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2022.01.27. 19:08:12

csababarca írta:
2022.01.27. 18:59:48
Nagy ász tényleg.
Ilyen üzletekért Bartot anno máglyára vetettük, itt meg évszázad bizniszét szimatolunk :lol
Te teljesen el vagy veszve.

Barto alatt kidőlt egy támadó akkor megvette BWt 20n millio eurokert magas fizuval aki azota is itt van a nyakunkon es nem játszik.

Ez meg Adamaval fel ev kölcsön ingyen, opcioval ami nem kötelező.

Hogy tudsz igy egyáltalán hasonlatot hozni?
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2022.01.27. 19:07:04

Ennyire felháborító egy féléves kölcsönszerződés?
Bartomeu 100+ millákért igazolt, majd csillagászati fizukkal betonozott be használhatatlan játékosokat... kicsit ez más kategória.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.01.27. 18:59:48

Nagy ász tényleg.
Ilyen üzletekért Bartot anno máglyára vetettük, itt meg évszázad bizniszét szimatolunk :lol:
Nekem annyi a bajom, hogy vagy jót vagy senkit, félutas megoldásoknak nincs sok értelme.

Meg megint indokolatlanul piedesztálra emelünk játékosokat.
Utóbbi hetekben olvastam olyanokat, hogy legjobb kp/vkp Busquets, Araujo top 5 védő, Ferran legnagyobb ígéret, Gavi-Pedri egy upgradelt Xavi-Iniesta páros.
És akkor most még jön a világ toronymagasan legjobban cselező szélsője. Bár gólképtelen de nem számít:D

Komolyan, ha csak ezt a fórumot olvasnám, meccsek nézése nélkül, azt gondolnám, hogy top csapat vagyunk, és szétdomináljuk a világot ezzel az elit csapattal.

Az összes felmerülő név közül Kessie-ben látok egyedül rációt, de őt sincs értelme idehozni, hogy aztán padozzon Busquets mögött, azon indokkal, hogy hát nem bizonyította, hogy jobb. (0 perccel nehéz is lenne)


Jah közben meg Araujo ügye ugye...az nem számít, hozzunk bohócokat a csapatba. Ez a lényeg, pénzmosás megy itt semmi más.
Régen egy nívó volt felvenni a mezt, ma meg kb már bárkire ráadják.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6153
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2022.01.27. 18:58:28

Traore egy 3 belso vedos rendszerbe meg jo is lehetne jobb szarnyvedokent. Csatarnak csak egy rossz vicc.
Pepp
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2021.08.11. 15:35:40

2022.01.27. 18:56:24

éS írta:
2022.01.27. 18:46:03
nem fog kevesebbet hozzátenni, mint dembélé cserébe legalább hadra fogható lesz jóval kevesebb fizetésért..
Alapvetően kb. ugyanaz az erőssége, gyors és jól cselez. Befejezésben sajnos Dembuz se mutatott sokat,de mondjuk volt 3 asszisztja.
Ami esetleg Traoré mellett szólhat, hogy La Masiás, tehát ismeri a Xavi-féle pozicionális foci lényegét.
Nem lesz upgrade, viszont ár/teljesítményben simán jobb lehet, mint Dembelé.
És ha emiatt Dembelé elmegy a héten és még tudunk hozni egy balhátvédet meg egy csatárt, akkor igencsak megéri erre a félévre a kölcsön.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.27. 18:55:03

Kalapos írta:
2022.01.27. 18:50:16
A pesszimitak közül valaki magyarázza már el kérem hogy mi a probléma fél év kölcsönnel?

Ász ez az Alemany.

Kessie meg a legjobb kp akit hozhatunk. Aki elviszi kap egy kis Kantét.. és ingyen.

Ezek remek hírek, még kell egy középcsatár és egy védő. Egyszerre nem tudjuk váltani Albát is és Piquet szóval vagy egy fullos kh kell vagy egy balszelso védő és kész.

Egy védő, Kessie, egy 9es és jók vagyunk.
Az az 1 védő inkább 3. Ha futja egy minőségi csatárra, 3 hátvédre és mellé Kessiére Gavi és Araujo hosszabbítása után, hát legyen. Mondjuk szerintem nem fogja.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2022.01.27. 18:54:32

Én nem támadóként játszatnám Adamat, mert szerintem oda egysíkú, nem elég kreatív és nem elég gólerős, de szerintem egy baromi jo támadó felfogású jobb bekket lehetne belőle faragni, mivel iszonyat gyors és erős. Valami hasonlót csinált a Bayern Alphonso Daviessel, aki védekezésben sokszor rosszul helyezkedik, de tudja kompenzálni a gyorsaságával, vagy a MU-ban ugyanez volt Valenciával. Én egyértelműen jobb bekként próbálkoznék vele, szerintem a skilljei nagyon jók lennének oda.
Pepp
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2021.08.11. 15:35:40

2022.01.27. 18:52:26

Femeni írta:
2022.01.27. 17:56:17
Ronaldinho&Barca írta:
2022.01.27. 17:51:41
Akkor a félelmetes csatársorunk, Jutglá, Luuk Dejong, mellé érkezik egy szintén gólképtelen csatár. Inkább kössünk békét Dembelével, mert ez így alsóhát és ádáz csatát folytathatunk játékban az Alaves ellen. #-o
Egyrészt nem látom, hogy Dembelé hármasával rúgná a gólokat, másrészt nem a békekötés hiányzik, hanem a pénz.
Konkrétan egy gólja van idén a kupában, de a bajnokságban és a Bajnokok Ligájában Dembelé régebben rúgott gólt, mint Messi és Griezmann...
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2022.01.27. 18:50:16

A pesszimitak közül valaki magyarázza már el kérem hogy mi a probléma fél év kölcsönnel?

Ász ez az Alemany.

Kessie meg a legjobb kp akit hozhatunk. Aki elviszi kap egy kis Kantét.. és ingyen.

Ezek remek hírek, még kell egy középcsatár és egy védő. Egyszerre nem tudjuk váltani Albát is és Piquet szóval vagy egy fullos kh kell vagy egy balszelso védő és kész.

Egy védő, Kessie, egy 9es és jók vagyunk.
éS
Barça B
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2008.03.19. 15:31:54
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.27. 18:46:03

nem fog kevesebbet hozzátenni, mint dembélé cserébe legalább hadra fogható lesz jóval kevesebb fizetésért..
Avatar
Bazsinho
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008.07.31. 14:38:08
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest

2022.01.27. 18:45:28

BL helyekért küzdünk, nem az elsőségért, illetve a Bl trófeáért... Azért hozzák, hogy Abdé helyett ne Nico/Gavi jöjjön be a szélre. Itt harmadvonalas játékosoknak nevezett (Abdé, Jutgla) szélsők helyett hoznak a PL-ből egy la masias srácot, akinek valószínűleg kevesebb beilleszkedési problémái lesznek, mint a hozzá hasonló kaliberű játékosoknak. Szerintem jó kölcsön, főleg, hogy kötelező vételi opció sincs rá. Újabb piros pont Alemanynak.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2022.01.27. 18:39:18

Ó te jo ég…🤦🏽‍♂️
Tegnap még azt kukaztam mi tud ez a Kessie !
Értem a cselekvési kényszert de ha jót nem tudunk azert legalabb rosszat ne ….!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1065
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2022.01.27. 18:20:27

Annak idején azt reméltem, hogy Boateng és Yerry Mina a fölösleges igazolások csimborasszója. De mindig van még lejjebb.
Femeni
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2022.01.20. 21:08:08

2022.01.27. 17:56:17

Ronaldinho&Barca írta:
2022.01.27. 17:51:41
Akkor a félelmetes csatársorunk, Jutglá, Luuk Dejong, mellé érkezik egy szintén gólképtelen csatár. Inkább kössünk békét Dembelével, mert ez így alsóhát és ádáz csatát folytathatunk játékban az Alaves ellen. #-o
Egyrészt nem látom, hogy Dembelé hármasával rúgná a gólokat, másrészt nem a békekötés hiányzik, hanem a pénz.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.01.27. 17:51:41

Akkor a félelmetes csatársorunk, Jutglá, Luuk Dejong, mellé érkezik egy szintén gólképtelen csatár. Inkább kössünk békét Dembelével, mert ez így alsóhát és ádáz csatát folytathatunk játékban az Alaves ellen. #-o
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Válasz küldése