Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2021.10.14. 13:51:13

Busit én sem adnám el! Ő képviseli a középpályán a rutint, ráadásul soha nem a gyorsaságárol volt híres.

Ti nekivágnátok jelen pénügyi helyzetünkben a következő szezonnak, egy hozzáértő edzővel az alábbi nevekkel:
Busi, deJong, Pedri, Puig, Gavi, Kessié
Ha utóbbi nem itt köt ki, akkor valami hasonló profilu játékossal?
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.10.14. 11:51:39

Én örülnék neki, ha Busi maradna kiegészítő embernek, utolsó 30 percre beállva szerintem tökéletes csere lehetne belőle, a tudását nem lehet megkérdőjelezni, de 90 perceket már nem bír szerintem magas szinten. Hamarabb engedném el SR-t, ha jönne érte ajánlat.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.10.14. 10:48:20

Vakmacska írta:
2021.10.14. 07:57:54
https://www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/a-ba ... gtga8smjxz


Ez annyira hihetetlen
Ez többnek hangzik mint kacsának. Ő benne van abban a kb. 2-3 emberben (a Fati-Gavi, Pedri triót leszámítva) akitől önszándékból nem válna meg meg a klub. Nem tudom mennyi lenne Kessié fizetése, de ha a komolyan a pénz motiválja akkor a PSG, Pool, United, City (ezeket írták eddig) négyessel úgysem tudunk versenyezni. Abban az esetben, ha egy csillagászati bért ajánlanánk fel neki még nagyobb hibát követhetne el a klub. Egy nagyon jó játékos, de közel sem akkora sztár (bár lehet hogy amiatt, mert a Milanban volt, nem megbántva a szurkolókat). Mindemellett jó eséllyel megszabadulhatunk Coutinho és véleményem szerint sajnos, Dembélé fizetésétől is.
Ezt inkább akkor tudnám elképzelni, ha valami nagy kaliberű igazolásra készülnénk.

Közben a Mundo szerint újra előjött a Gayá téma. Ha az Alba utáni időszakot tekintjük és a jövőbeni edző Baldét és Gayát egészségesen tudja versenyeztetni, akkor jól ki tudunk jönni belőle. Az előbbire támaszkodni, mint Alba egyetlen utódja még elég kockázatos. Ráadásul aránylag olcsón meg tudnánk szerezni, mert nem akar hosszabbítani és Laporta is feni rá már magát egy ideje.
Forca Barca!!!!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.10.14. 07:57:54

1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2021.10.13. 22:51:47

Köszönöm és elnézést, ha bunkónak tűntem. Szurkoljunk és Visca el Barca örökre!


davi10 írta:
2021.10.13. 21:53:58
1994barca írta:
2021.10.13. 20:33:40
Üdv!
Én nem láttam a sorok között, hogy írt volna nekem valaki! Én nem írtam sértő stílusban SOHA és nem is fogok! Talán, ha az a probléma, hogy 1-2 hozzászólásom csak 1 mondat akkor elnézést kérek! Több éve követem a fórumot és szeretem is még, ha sok is itt a divatdrukker( ami a sok indulatos és negatív hozzászólást képez) arról viszont nem tehetek, ha egyeseknek nem jön át amit “idézek”… én nem csak a rosszat a csapatot folyamatosan szapuló kommenteket írom!!
Én pl. írtam már neked a Pedri topicban.
Az idézést pedig vélhetően arra értette a kolléga, hogy először idézünk, utána reagálunk rá, nem fordítva. Lehet itt vitatkozni, sőt kell is, mert annak, hogy egymást hergelik az emberek mert mindenki mindenben csak a rosszat látja, az nem vezet sehova, és szerintem értelme sincsen. Csak ezt is lehet ezerféleképpen csinálni, igyekezzünk nem menni egy szint alá.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.10.13. 21:57:55

Tanultak a Moriba - ügyből: ha egy saját nevelésű felfutó csillag egy mohó ügynökséggel szerződik, akkor vagy fizetni kell, vagy elmegy a fiu. Ezt látják a többiek is és tanulnak belőle. Most Pedrivel sikerült megállapodni és talán Gavival is. Fati a nagy kérdőjel. És erre muszáj pénzt találni. Igazolásokra nem muszáj - csak jó lenne.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6668
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.13. 21:53:58

1994barca írta:
2021.10.13. 20:33:40
Üdv!
Én nem láttam a sorok között, hogy írt volna nekem valaki! Én nem írtam sértő stílusban SOHA és nem is fogok! Talán, ha az a probléma, hogy 1-2 hozzászólásom csak 1 mondat akkor elnézést kérek! Több éve követem a fórumot és szeretem is még, ha sok is itt a divatdrukker( ami a sok indulatos és negatív hozzászólást képez) arról viszont nem tehetek, ha egyeseknek nem jön át amit “idézek”… én nem csak a rosszat a csapatot folyamatosan szapuló kommenteket írom!!
Én pl. írtam már neked a Pedri topicban.
Az idézést pedig vélhetően arra értette a kolléga, hogy először idézünk, utána reagálunk rá, nem fordítva. Lehet itt vitatkozni, sőt kell is, mert annak, hogy egymást hergelik az emberek mert mindenki mindenben csak a rosszat látja, az nem vezet sehova, és szerintem értelme sincsen. Csak ezt is lehet ezerféleképpen csinálni, igyekezzünk nem menni egy szint alá.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2021.10.13. 20:33:40

Üdv!
Én nem láttam a sorok között, hogy írt volna nekem valaki! Én nem írtam sértő stílusban SOHA és nem is fogok! Talán, ha az a probléma, hogy 1-2 hozzászólásom csak 1 mondat akkor elnézést kérek! Több éve követem a fórumot és szeretem is még, ha sok is itt a divatdrukker( ami a sok indulatos és negatív hozzászólást képez) arról viszont nem tehetek, ha egyeseknek nem jön át amit “idézek”… én nem csak a rosszat a csapatot folyamatosan szapuló kommenteket írom!!
Alcantara írta:
2021.10.13. 18:04:12
1994 barca! Két moderátor is szólt, hogy fejezd be ezt a stílust. Úgy látom nem megy át teljesen.
Én egyszer említem csak meg ezt számodra. A másik: ha már idézel, próbálj meg megfelelően. Amennyiben nem megy, nézd meg egy másik fórumozó hogyan csinálja, nem bonyolult.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.10.13. 18:04:12

1994 barca! Két moderátor is szólt, hogy fejezd be ezt a stílust. Úgy látom nem megy át teljesen.
Én egyszer említem csak meg ezt számodra. A másik: ha már idézel, próbálj meg megfelelően. Amennyiben nem megy, nézd meg egy másik fórumozó hogyan csinálja, nem bonyolult.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.10.13. 11:31:03

1994barca írta:
2021.10.13. 09:43:19
Kb médiakacsa… mindig ez van amikor hosszabbítás van! Ráadásul Laporta is lenyilatkozta, hogy jól halad a fiatalokkal a hosszabbítás…nyílván kellenek az ilyen hírek, hogy ebben a helyzetben is magasabb bért harcoljanak ki az ügynökök. Pont napokban meséltem a haveromnak, hogy már várom a spanyol sajtó reagálását és, hogy Pedrit fix a mocsok bajorokkal hozzák szóba…

Vakmacska írta:
2021.10.13. 09:32:28
Reggel már több helyen is olvastam, gondolom egymástól veszik át. Engem is meglepett a dolog, de nem ők lennének az elsők, akiket elcsábítanának a sok pénzzel
Olyannyira sántít, hogy Pedrivel már megvan a megállapodás, 2026+1 opciós évig hosszabbítottak, a kivásárlási ára 400 millió lesz. A fizetését még nem tudni, de valószínűleg jóval megemelték, eddig ő keresett a legkevesebbet az egész csapatból, de Fatinak ha jól emlékszem 1 millió körül volt a bére. Pedri hosszabbítását hivatalosan a hétvégén fogják bejelenteni. Gavi ügynökével is felvették már a kapcsolatot, szinte 100 % hogy marad, Fati attól függ, hogy sikerül-e összehozni a csütörtöki találkozót Mendes-el.

Több olyan játékost is nézeget elvileg a klub, akiket ingyen lehetne hozni, de ezek túlnyomó része biztosan hápog. Onana (Ajax), D. Costa (porto) kapusok, a védelembe Christensennek, Rüdigernek, Romagnolinak és Zagadounak (Dortmund) jár le a kontraktusa jövőre, vannak még ilyen fiatalok, mint Kamara meg Fabio Vieira.
A nagyobb nevek közül még Pogba, Dybala, Bernardeschi, Tolisso, Insigne, Azpilicueta, Aurier (bár mellé egy külön pszichológus kellene) akik közül lehetne válogatni.
Meg persze Kessié, akiről már egyre sűrűbben, nap mint nap hallani, ő valós lehet. Viszont ha minden igaz rá a Newcastle is feni a fogát.

A Chelseaből bármelyiket örömmel látnám, de esélytelenek. Esetleg Christensen bár nem tudom mennyire ragaszkodik hozzá a Chelsea.

Ha Umtiti nem fog a szezon meccseinek 10 %-án játszani, akkor az Uefa szabályai szerint ingyen mehet egy kis kártérítéssel. Ha elmegy a két francia neki kellene esni Rüdigernek, hátha keres még új kihívásokat.
Forca Barca!!!!
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.10.13. 11:18:43

1994barca írta:
2021.10.13. 09:43:19
Kb médiakacsa… mindig ez van amikor hosszabbítás van! Ráadásul Laporta is lenyilatkozta, hogy jól halad a fiatalokkal a hosszabbítás…nyílván kellenek az ilyen hírek, hogy ebben a helyzetben is magasabb bért harcoljanak ki az ügynökök. Pont napokban meséltem a haveromnak, hogy már várom a spanyol sajtó reagálását és, hogy Pedrit fix a mocsok bajorokkal hozzák szóba…

Vakmacska írta:
2021.10.13. 09:32:28
Reggel már több helyen is olvastam, gondolom egymástól veszik át. Engem is meglepett a dolog, de nem ők lennének az elsők, akiket elcsábítanának a sok pénzzel
Ja,Laporta azt is lenyilatkozta hogy Messi ügyében is minden rendben. Aztán láttuk hogy mi történt. Ne legyenek kétségeink, ha a két kisgyerek kap egy zsíros ajánlatot úgy lelépnek mit k....va a sezlonyról.
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2021.10.13. 10:45:08

Barcaforever írta:
2021.10.13. 06:02:20
Melyik cikkben láttad ezt? A mundon a sporton is a totális ellentétéről írtak/írnak, mint amit itt leírtál. Mindenki hosszabbítani akar és hétvégén lesz tárgyalás.
Talán a goal.com a leghitelesebb forrás a "szkeptikusok" közül ezügyben https://www.goal.com/es/noticias/el-bar ... odl0zd51zr

Igazából arról van szó, hogy Pedri és Fati esetében kialakulhat még egy csendes licitháború a nagy klubok és az ügynökök között, a Barcelona minél előbb bejelentené a hosszabbítást, simán lehet, hogy valamelyik játékos még taktikázik és az is biztos, hogy a csapat az anyagi helyzete miatt nem akarja, hogy nagyon vastagon fogjon a toll (elveszíteni meg még kevésbé akarja a fiatalokat). Szóval a klub biztosan továbbra is lebegtetni fogja, hogy napok kérdése az aláírás, de ha novemberig nincs érdemi fejlemény, kezdhetünk gyanakodni.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.10.13. 09:32:28

Reggel már több helyen is olvastam, gondolom egymástól veszik át. Engem is meglepett a dolog, de nem ők lennének az elsők, akiket elcsábítanának a sok pénzzel
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.10.13. 06:02:20

Vakmacska írta:
2021.10.12. 21:19:07
Könnyen elképzelhető, hogy a klub két legnagyobb tehetségével, Ansu Fatival és Pedrivel sem tudnak majd szerződést hosszabbítani. A fiatal támadók ugyanis tálentumuknak megfelelő javadalmazást szeretnének kapni, ezt viszont a Barca jelenlegi reszketeg anyagi helyzete nem teszi lehetővé. Pedri iránt közben a Bayern München érdeklődik, míg Fatinak a Premier League-ből vannak kérői (Goal) A katalánok kapust keresnek, aki hosszú távon átvehetné majd a német Marc-Andre ter Stegen helyét. Egyik fő kiszemeltjük a Granada 22 éves portugál hálóőre, Luis Maximiano – írja a Mundo Deportivo.

Remélem nem igaz. Ha elmennek, akkor nem lesz visszatérés a nagyok közé
Melyik cikkben láttad ezt? A mundon a sporton is a totális ellentétéről írtak/írnak, mint amit itt leírtál. Mindenki hosszabbítani akar és hétvégén lesz tárgyalás.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.10.12. 23:09:34

Vakmacska írta:
2021.10.12. 21:19:07
Könnyen elképzelhető, hogy a klub két legnagyobb tehetségével, Ansu Fatival és Pedrivel sem tudnak majd szerződést hosszabbítani. A fiatal támadók ugyanis tálentumuknak megfelelő javadalmazást szeretnének kapni, ezt viszont a Barca jelenlegi reszketeg anyagi helyzete nem teszi lehetővé. Pedri iránt közben a Bayern München érdeklődik, míg Fatinak a Premier League-ből vannak kérői (Goal) A katalánok kapust keresnek, aki hosszú távon átvehetné majd a német Marc-Andre ter Stegen helyét. Egyik fő kiszemeltjük a Granada 22 éves portugál hálóőre, Luis Maximiano – írja a Mundo Deportivo.

Remélem nem igaz. Ha elmennek, akkor nem lesz visszatérés a nagyok közé
Fatival kapcsolatban a tárgyalások jól haladnak, 2024-ig írhat alá mindét fél hosszabbítani akar. Személyes találkozó még nem volt Mendes-el mert Katarban van James Rodriguez szerződését intézni azelőtt pedig a Maldív szigeteken volt. Eddig csak videokapcsolatban volt Alemanyval, valószínűleg csütörtökön kerül sor a személyes tárgyalásra. Emelni fogják a bérét igazodva a klub anyagi helyzetéhez. Ha minden rendben megy vasárnap, a közgyűlés előtt alá is írhat. Legalábbis a délutáni hír még ez volt.

Pedrivel is a héten fognak tárgyalni. Ő lenne az első a Fati-Gavi-Pedri triumvirátusból. Mindhárman elég elkötelezettek a klub iránt, nem hiszem, hogy annyira el akarnának menni.

Közben tervezi a klub, hogy elhozza Fabio Blancot az Eintrachtból. 17 éves jobbszélső a srác, a Valenciaból került Frankfurtba U18-as válogatott.
Forca Barca!!!!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.10.12. 21:19:07

Könnyen elképzelhető, hogy a klub két legnagyobb tehetségével, Ansu Fatival és Pedrivel sem tudnak majd szerződést hosszabbítani. A fiatal támadók ugyanis tálentumuknak megfelelő javadalmazást szeretnének kapni, ezt viszont a Barca jelenlegi reszketeg anyagi helyzete nem teszi lehetővé. Pedri iránt közben a Bayern München érdeklődik, míg Fatinak a Premier League-ből vannak kérői (Goal) A katalánok kapust keresnek, aki hosszú távon átvehetné majd a német Marc-Andre ter Stegen helyét. Egyik fő kiszemeltjük a Granada 22 éves portugál hálóőre, Luis Maximiano – írja a Mundo Deportivo.

Remélem nem igaz. Ha elmennek, akkor nem lesz visszatérés a nagyok közé
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7285
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.12. 17:56:00

davi10 írta:
2021.10.12. 14:46:46
Én ugyan nem üldözném el Coutinho-t, de ha csak csomagban vinnék Lenglet-val, akkor lehet belemennék. Semmi értelme a 2 francia védőt a csapatban tartani. Lenglet-nak eddig annyi haszna volt, hogy Dest néha tudott pihenni az utolsó percekben, de ha már Alba és Balde is visszatér, akkor végképp semmi szükség nem lesz rá.

Egész pofás lehet a keret, Balde, Agüero már valamennyire bevethető, Fati is egyre több percet kap, illetve szerintem Dembele-t se fogják sokáig jegelni csak a szerződése miatt.
A középpálya még mindig a leglyukasabb, messze az a leggázabb csapatrész. Sokat nem láttam ezt a Kessie gyereket, csak bence múltkori beszámolóját olvastam és akkor megnéztem yt-on. Ingyen, vagy bagóért jöhet, mert hiába lelkesek a kicsik (és játszanak is) kevés még mindig a kp.
Nekem pont emiatt adná magát a 4-2-3-1, DeJong - bárki kettőssel, előre meg szépen lassan lehet felpakolgatni az embereket (Fati-Cou-Dembele-Depay).

De valaki szerintem mindenképp kéne a kp-ra, reméljük Kessie figyelemmel kíséri Wijnaldum eddigi párizsi kalandját. Plusz ha nem adják télen ingyen, esetleg Umtiti-t is bele lehetne vonni, végülis BL-csapatért rinyált egész nyáron, hátha kell nekik...
Kessié nagyon jó, bár jelenleg kezd csak visszatérni az ereje, kvázi nyomott egy Pedrit tavaly, csak ő nyár végére fulladt ki, mert egy csöppet terhelhetőbb a fizikuma miatt. Jelenleg a Milanban inkább 3. számú belső kp-s, bár ez inkább a másik kettőt dicséri. Azért meccsről meccsre jön fel újra.
De szerintem ezzel az egésszel várni kéne az edzőváltásig, már ha lesz. A középpálya Koeman stjlusában nagyon lyukas, de egy újjáépítés során Xavi kezei alatt már nem vagyok erről meggyőződve. Ha tényleg megérkezne Xavi, akár a qatari bajnokság végén, ami asszem késő ősz, akkor neki tényleg olyan játékosokat kellene adni, amilyet szeretne. Ő legalább biztos, hogy hosszabb és nyugisabb próbaidőt is kapna, lenne értelme igazolni alá. Ha Kessié, akkor Kessié, de neki lehet, hogy pont technikásabb játékos kéne arra a posztra is. Ki tudja. Részemről olyan emberről most pletykákat sem akarok hallani, akik Koeman elképzeléseinek felelnének meg... Kessié mondjuk pont az, aki alighanem mindenkinél jöhetne. Az a baj, hogy ő szerintem nálunk komolyabb klubban landol. PSG-BM kb.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.10.12. 17:07:49

davi10 írta:
2021.10.12. 14:46:46
Én ugyan nem üldözném el Coutinho-t, de ha csak csomagban vinnék Lenglet-val, akkor lehet belemennék. Semmi értelme a 2 francia védőt a csapatban tartani. Lenglet-nak eddig annyi haszna volt, hogy Dest néha tudott pihenni az utolsó percekben, de ha már Alba és Balde is visszatér, akkor végképp semmi szükség nem lesz rá.

Egész pofás lehet a keret, Balde, Agüero már valamennyire bevethető, Fati is egyre több percet kap, illetve szerintem Dembele-t se fogják sokáig jegelni csak a szerződése miatt.
A középpálya még mindig a leglyukasabb, messze az a leggázabb csapatrész. Sokat nem láttam ezt a Kessie gyereket, csak bence múltkori beszámolóját olvastam és akkor megnéztem yt-on. Ingyen, vagy bagóért jöhet, mert hiába lelkesek a kicsik (és játszanak is) kevés még mindig a kp.
Nekem pont emiatt adná magát a 4-2-3-1, DeJong - bárki kettőssel, előre meg szépen lassan lehet felpakolgatni az embereket (Fati-Cou-Dembele-Depay).

De valaki szerintem mindenképp kéne a kp-ra, reméljük Kessie figyelemmel kíséri Wijnaldum eddigi párizsi kalandját. Plusz ha nem adják télen ingyen, esetleg Umtiti-t is bele lehetne vonni, végülis BL-csapatért rinyált egész nyáron, hátha kell nekik...
Pont ez akartam írni, hogy Wijnaldum nyíltan panaszkodott a helyzetéről, gondolom azt hitte, hogy a kezdőbe igazolják és nagyon nem tetszik ez az epizód szerep, kíváncsi lennék, ha itt lenne akkor padoztatnánk Busquetset? :shock: :roll:
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.10.12. 16:45:45

Cseri írta:
2021.10.12. 14:01:34
Troym írta:
2021.10.12. 12:47:24

Coutinho mellett állítólag Lenglet is vinné a Newcastle. Ha mind a kettőt vinnék, na az lenne a Jackpot.
Szerintem egy újjá épülő csapatnak,óriási szüksége lenne egy edzőre is. ;)
Conte-t nézték ki a posztra.

Marianot is kinézték a Realból, bár nívója alapján inkább az Ashley-féle Newcastlebe illene, ráadásul 10 milliót adnának érte.

Ha 50 millióért elvinnék a Lenglet-Coutinho pakkot az bomba deal lenne, bár korábban azt írták, hogy az arabok 50 milliót sem sajnálnának az utóbbiért.. Aztán lehet, hogy a PL-ben újra rátalálna magára a brazil, akkor pedig ők is jót húznának.
Forca Barca!!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.12. 16:43:55

Nem gondolnám, hogy elüldözés lenne egy totál haszontalan figurát pénzét tenni. Bizonyította bőven, hogy kevés ide. Lenglet és Coutinho hozhatna egy 60 millát, gyönyörű lenne.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6668
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.12. 14:46:46

Én ugyan nem üldözném el Coutinho-t, de ha csak csomagban vinnék Lenglet-val, akkor lehet belemennék. Semmi értelme a 2 francia védőt a csapatban tartani. Lenglet-nak eddig annyi haszna volt, hogy Dest néha tudott pihenni az utolsó percekben, de ha már Alba és Balde is visszatér, akkor végképp semmi szükség nem lesz rá.

Egész pofás lehet a keret, Balde, Agüero már valamennyire bevethető, Fati is egyre több percet kap, illetve szerintem Dembele-t se fogják sokáig jegelni csak a szerződése miatt.
A középpálya még mindig a leglyukasabb, messze az a leggázabb csapatrész. Sokat nem láttam ezt a Kessie gyereket, csak bence múltkori beszámolóját olvastam és akkor megnéztem yt-on. Ingyen, vagy bagóért jöhet, mert hiába lelkesek a kicsik (és játszanak is) kevés még mindig a kp.
Nekem pont emiatt adná magát a 4-2-3-1, DeJong - bárki kettőssel, előre meg szépen lassan lehet felpakolgatni az embereket (Fati-Cou-Dembele-Depay).

De valaki szerintem mindenképp kéne a kp-ra, reméljük Kessie figyelemmel kíséri Wijnaldum eddigi párizsi kalandját. Plusz ha nem adják télen ingyen, esetleg Umtiti-t is bele lehetne vonni, végülis BL-csapatért rinyált egész nyáron, hátha kell nekik...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2615
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.10.12. 14:22:14

Cseri írta:
2021.10.12. 14:01:34
Troym írta:
2021.10.12. 12:47:24

Coutinho mellett állítólag Lenglet is vinné a Newcastle. Ha mind a kettőt vinnék, na az lenne a Jackpot.
Szerintem egy újjá épülő csapatnak,óriási szüksége lenne egy edzőre is. ;)
Ekkora klasszis edzőért valami zsíros ajánlatot fogadjunk csak el. (Teszemazt egy fánk, vagy focilabda :) )
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.12. 14:15:03

Ha elviszik a szarkák ezt a két jómadarat, az új tulajuk kaphatna egy állandó VIP helyet a Campban. Kessié meg jöjjön ha meg lehet szerezni, kell a kraft a kp-rá.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.12. 14:01:34

Troym írta:
2021.10.12. 12:47:24

Coutinho mellett állítólag Lenglet is vinné a Newcastle. Ha mind a kettőt vinnék, na az lenne a Jackpot.
Szerintem egy újjá épülő csapatnak,óriási szüksége lenne egy edzőre is. ;)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2615
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.10.12. 12:47:24

Chino írta:
2021.10.08. 13:03:09
A Sport, ha nem is tényként de komoly eséllyel közli, hogy a Newcastle már télen vinné Coutinhot. Az új arab tulajjal már bőven van pénzük és a szarkák már jó ideje érdeklődnek utána, most pedig a bére sem lenne akadály. Nagy bevásárlásba kezdenek, edzőnek is Contet viszik. A lap szerint akár 50 milliót is kipengetnének érte.
Ha ez összejönne az nem semmi előrelépés lehetne, plusz jó eséllyel a Poolnak sem kellene fizetni. Ha egy év alatt eltűnne a 4 legdrgább fizetésű játékos bére Koemannal együtt és még bevétel is lenne esély nyílhatna hogy ott legyen a csapat ahová való.

Wijnaldum "helyére" pedig Kessiét és Brozovic-ot nézte ki a klub, akár már télen. Mindkettőnek lejár a szerződése jövőre. Szóba került még Ndombélé és van de Beek is, de nekik még bőven van hátra. Kessiének tudnék örülni.
Coutinho mellett állítólag Lenglet is vinné a Newcastle. Ha mind a kettőt vinnék, na az lenne a Jackpot.
Válasz küldése