Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.04.24. 09:25:02

davi10 írta:Igen, a fiatalok-új igazolások témában is az aranyközépút lenne az ideális.

De azért kaptak lehetőséget a kupában, illetve így, hogy ilyen hamar lezárjuk a bajnokságot, most lehet őket is játszani a bajnokikon. Az utóbbi évekbe nem igazán kerültünk ilyen kényelmes helyzetbe, hogy az utolsó 4-5 meccsnek igazából nincs tétje, vagy csak annyi, hogy megőrizzük a veretlenséget.

Viszont Arnaiz (meg talán Alena is, bár azt hiszem ő csak padozott) játszott bajnokit is év közbe.
Arnaiz szerintem élt is a lehetőséggel a kupában is, aztán sajnos megsérült, Alena viszont nem igazán mutatott kiemelkedőt...

És szerintem így, hogy a B a kiesés szélén van, nem kéne ész nélkül felhurcolni az ifiket a A csapatba, nem tudom mekkora a különbség a 2. és 3. osztály között, de gondolom jobb nekik is, ha nem egy osztállyal lejjebb játszanak heti szinten.

De hogy ne legyen teljesen off: Mindenkit ifit kölcsön kell adni :D
Alena csak a kupában kapott lehetőséget és a Murcia elleni visszavágón szerintem semmiképp nem nyújtott rossz teljesítményt. Vegyünk pl. egy Xavit, aki ha nincs Pep sérülése valszeg a Milanban kallódott volna el, de Puyol sem arról volt híres, hogy akkorát robbantott volna. Busquetset első szezonjában takarította volna el mindenki, ahogy Piqué se a legnagyobb tehetségek közé tartozott. Robit szintén éveken keresztül üldözték volna el és most nem csak jh-ként számít kiváló játékosnak. Talán egyedül Iniesta (és persze Messi) volt az, akiről sütött, hogy meghatározó játékos lehet, de ilyen 10 évente egyszer születik, Messiről pedig ne is beszéljünk.
Az hogy kap 19 évesen valaki 2 és fél meccset és nem robbant hatalmasat nem hiszem, hogy sokat jelentene. Amellett az U 21-es válogatottba se szoktak 19 éves, utánpótlásban, a második ligában játszó embereket beválogatni, még ha egyelőre csak kerettag is.
Plusz a szezonban rendszeresen a nagyokkal edzett, és a padra is odakerült már a bajnokságban.

Ez persze nem jelenti azt, hogy egyenes ágon kezdőjátékos lesz, pláne, hogy egyelőre nagyon telített a kp és sanszos hogy Ini távozásával lesz oda igazolás, mert jelenleg Alena inkább Paulinho posztjára pályázhat.
Forca Barca!!!!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.04.23. 11:15:23

davi10 írta:Igen, a fiatalok-új igazolások témában is az aranyközépút lenne az ideális.

De azért kaptak lehetőséget a kupában, illetve így, hogy ilyen hamar lezárjuk a bajnokságot, most lehet őket is játszani a bajnokikon. Az utóbbi évekbe nem igazán kerültünk ilyen kényelmes helyzetbe, hogy az utolsó 4-5 meccsnek igazából nincs tétje, vagy csak annyi, hogy megőrizzük a veretlenséget.
Nincs mire tartalékolnunk, szóval én azért megpróbálnék rámenni a veretlen szezonra. Én már nem dobnám be a fiatalokat... AG helyett lehet ha nincs más.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.23. 10:32:05

Igen, a fiatalok-új igazolások témában is az aranyközépút lenne az ideális.

De azért kaptak lehetőséget a kupában, illetve így, hogy ilyen hamar lezárjuk a bajnokságot, most lehet őket is játszani a bajnokikon. Az utóbbi évekbe nem igazán kerültünk ilyen kényelmes helyzetbe, hogy az utolsó 4-5 meccsnek igazából nincs tétje, vagy csak annyi, hogy megőrizzük a veretlenséget.

Viszont Arnaiz (meg talán Alena is, bár azt hiszem ő csak padozott) játszott bajnokit is év közbe.
Arnaiz szerintem élt is a lehetőséggel a kupában is, aztán sajnos megsérült, Alena viszont nem igazán mutatott kiemelkedőt...

És szerintem így, hogy a B a kiesés szélén van, nem kéne ész nélkül felhurcolni az ifiket a A csapatba, nem tudom mekkora a különbség a 2. és 3. osztály között, de gondolom jobb nekik is, ha nem egy osztállyal lejjebb játszanak heti szinten.

De hogy ne legyen teljesen off: Mindenkit ifit kölcsön kell adni :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1048
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.04.23. 10:13:12

crixus írta:A fórumon úgy látom vannak azok, akik csak az utánpótlást nyomatnák és azok, akik szinte csak igazolnának. Valahol a kettő között lenne az ideális.
Igen, abszolút egyetértek. Persze számszerűleg lehetetlen meghatározni, hogy milyen arány lenne az ideális, nyilván vannak jobb és vannak kevésbé jó korosztályok, mégis, szerintem elvárható lenne, hogy évente egy-két srácot felhozzanak a felnőtt keretbe.
Sajnos tényleg rengeteg példa van rá, hogy a nagy reménységekként számon tartott fiatalok nem futottak be olyan karriert, amilyet a tehetségük alapján jósoltak nekik, ugyanakkor semmilyen bizonyíték nincs arra, hogy ha itt maradnak, akkor nem válhattak volna legalább olyan stabil kerettagokká, mint azok, akiket egy csomó pénzért hoztak ide.
Néha rákeresek, mi van Haliloviccsal, Bojannal, tegnap este megnéztem Bartrát, nem váltották meg a világot az új csapataikban. De hát Turan, Vidal, Digne megváltotta?
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.04.23. 09:02:14

csababarca írta: Ha Alena, vagy más bizonyítja, hogy helye van a csapatban, akkor meg is fogják kapni a lehetőséget, mindig megkapták, nincs ezzel baj.De ha nem élnek vele felesleges erőltetni őket, mert csak becsapják magukat, és elcseszik a karrierjüket, ha arra várnak hogy majd itt kezdők lesznek.

Mondjuk azzal egyetértek, hogy ilyen Gomes félékre is kár pazarolni az időt, az ő játékidejének felét megkaphatta volna akár Alena is, sokat nem vesztettünk volna vele.
Rengeteg ellenpéldát lehetne mondani olyan játékosokra, akik pont, hogy leléptek és egyáltalán nem jött be nekik. Azt sem szabadna elfelejteni, hogy a mi játékrendszerünk eléggé egyedi és már ifi szinten elkezdődik a speciális képzés. Aki a mi játékrendszerünkbe passzol és nálunk ki tudna teljesedni az valószínűleg sokkal nehezebben boldogulna másik csapatnál, pláne másik ország bajnokságában.
A második bekezdéssel egyet tudok érteni, sőt pont ezt tartanám fontosnak. A fórumon úgy látom vannak azok, akik csak az utánpótlást nyomatnák és azok, akik szinte csak igazolnának. Valahol a kettő között lenne az ideális.
Szerintem ha a kezdőbe kellene gyorsan ember, mint pl. Neymar távozását követően, akkor bele kell nyúlni a zsebbe, egy már bizonyított, klasszist kell venni. Ha viszont kiegészítő emeberekről van szó, rotációs szempontokat figyelembe véve, akkor elsődlegesen az ifiket kellene elővenni, ha pedig nincs köztük megfelelő ember, csak akkor igazolni. pl. 2016 nyarán visszahoztuk Denis-t potom pénzért, Roberto az előző szezonban robbantott, teljes volt a középpálya, erre behoztuk még Gomes-t, relatíve magas összegért és hagytunk Dani Alves helyén egy lyukat a védelemben. Pont, hogy meg kellett volna adni a lehetőséget a Rafinha,Roberto,Denis sornak a középpályán a Busquets-Iniesta-Rakitic trió mögött és a jobbosra igazolni valakit.
Attól, mert valaki lefut 1 jó szezont valahol és tehetség, még nem feltétlenül lesz nálunk is jó. Pont ettől tartok Arthur kapcsán is. Végül izzadni kell majd, hogy hova tudjuk továbbküldeni. :roll:
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.04.23. 08:43:49

csababarca írta:....
Ezzel némileg vitatkoznék. Egyes játékosok esetében valóban kétség sem férhetett az A-csapat, illetve idővel a kezdőtagsághoz, de másoknak kell a lehetőség h kibontakozhassanak. Puyol, Pique, Sergi Roberto. Egyik sem arról volt híres h azonnal jól játsszon. Piquenek kellett egy fél szezon, SR-nek több mitn 2 év, Puyol esetében még nem néztem Barca meccseket, de ha jól tudom eleinte igen gyenge volt.

Most jön a szezon vége. Lesz, ha minden igaz 4 meccsünk, amire már bajnokként lépünk pályára. Most kéne játszatni a fiatalokat, mint Alena. Elég egyszerre 2t, akkor meglátjuk h képesek-e egy erős csapat részeként jól játszani. Simán kezdőbe raknám őket a Clasicon is.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.04.22. 17:23:14

Samper írta:Az pedig, hogy milyen focista lesz, kizárólag akkor derülhet ki, ha rendszeresen játszik az I. osztályban. A tervezetlen alkalmi beugrások ezen a poszton nem értékelhetőek.
Akkor ezzel az A keretbe megy ki is esett. Még Iniesta és esetleg Gomes távozásával sem játszana túl sokat,a Cou-Busi-Rakitic-Dembelé/Roberto/Denis/Paulinho sor jövőre is ott lesz. Én nem nézem a B meccseket,azt a 2-t láttam amit játszott a kupa elején,ott tényleg semmit nem mutatott,de ha ennyire kinőtte a B-t akkor tényleg adjuk kölcsön.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.04.22. 16:57:38

Alena. Nem egy az utánpótlásból, hanem egyedi eset. A B legértettebb játékosa, csapatkapitánya, középpályás létére gólkirálya. Most már az A keret összes edzésén részt vesz. Ő jövőre egyszerűen nem lehet a B-ben. Vagy az A keretbe megy, vagy kölcsönbe,vagy eligazol. Az pedig, hogy milyen focista lesz, kizárólag akkor derülhet ki, ha rendszeresen játszik az I. osztályban. A tervezetlen alkalmi beugrások ezen a poszton nem értékelhetőek.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1048
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.04.22. 14:18:29

csababarca írta:vagy opció, hogy akkor ki kell jelenteni, hogy most 2-3 évig tehetségkutatás és beépítés a program, és kuss a neve mindenkinek, aki szóvá teszi az eredménytelenséget. ezzel az a baj, hogy akik itt Alenáznak, Sampereznek meg kitudja még milyen istenáldotta tehetségekért kiálltanak, legkésőbb októberben már zavarnák el az edzőt, meg a vezetőséget, ha nem jönnek az eredmények ezekkel a csodafiúkkal.
Igen, ez elvileg opció lehetne, de persze mindannyian tisztában vagyunk vele, hogy a Barcelonánál állandó a győzelmi és az eredményességi kényszer, nem elég évenként egy-egy trófea, hanem minden évben tarolni kell. Pedig én mindenképpen több lehetőséget adnék egy-két fiatalnak, és kevesebbet böngészném az átigazolási piac híreit. És próbálnék hosszú távra tervezni, akár a folyamatos sikeresség ellenében is. Xavi és Iniesta is olyan időszakban vált csapattaggá, amikor a Barca épp nem volt topon.

Alena kapcsán felhívnám a figyelmet a néhány héttel ezelőtti Xavi-interjúra, amiben elmeséli, hogy fiatal korában már majdnem eligazolt Olaszországba, mert nem hittek benne, és ezért nem látott esélyt arra, hogy bekerüljön a kezdőbe.
Draxlerre visszatérve: Coutinho és Dembélé éppen hogy kezd belemelegedni, és Arthur még meg sem érkezett, de máris igazolni kell valakit, akinél majd hónapokba telik, amíg megismeri a társakat? Nem kéne egy kicsit több bizalmat adni azoknak, akik évek óta ebben a légkörben nevelkednek?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.22. 12:39:20

brazilfan írta:
Egyelőre nincs szó arról, hogy Alena elmenne. Nem lehet, hogy egy kicsit türelmetlen vagy vele szemben?
vagy arról van szó, hogy semmit nem bizonyított Alena azokon a meccseken ahol pályára lépett. Én is szeretném ha lenne sok saját nevelés a pályán, de ha nincs olyan kaliber, akkor el kell fogadni.
Messi, Busi, Pedro, anno Xavi, Iniesta esetében kétség sem volt afelől, hogy ezeknek az embereknek az első csapatnál a helye, mi több, a kezdőben.
most nincsenek ilyen kaliberek, még megközelítőleg sem. Thiago volt ilyen, de ott ki tudja mi volt, elment, türelmetlen volt.

Ha Alena, vagy más bizonyítja, hogy helye van a csapatban, akkor meg is fogják kapni a lehetőséget, mindig megkapták, nincs ezzel baj.De ha nem élnek vele felesleges erőltetni őket, mert csak becsapják magukat, és elcseszik a karrierjüket, ha arra várnak hogy majd itt kezdők lesznek.

vagy opció, hogy akkor ki kell jelenteni, hogy most 2-3 évig tehetségkutatás és beépítés a program, és kuss a neve mindenkinek, aki szóvá teszi az eredménytelenséget. ezzel az a baj, hogy akik itt Alenáznak, Sampereznek meg kitudja még milyen istenáldotta tehetségekért kiálltanak, legkésőbb októberben már zavarnák el az edzőt, meg a vezetőséget, ha nem jönnek az eredmények ezekkel a csodafiúkkal.

Mondjuk azzal egyetértek, hogy ilyen Gomes félékre is kár pazarolni az időt, az ő játékidejének felét megkaphatta volna akár Alena is, sokat nem vesztettünk volna vele.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1048
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.04.22. 12:17:42

visca el barca írta:alena egyelőre soha nem mutatott semmit azokon a meccseken ahol pályára lépett. rafinha meg egy töltetlék focista semmi több. egyik után se fogok sírni ha végleg elmennek.
Egyelőre nincs szó arról, hogy Alena elmenne. Nem lehet, hogy egy kicsit türelmetlen vagy vele szemben?
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.22. 11:54:48

Rivaldo11 írta:Nálam továbbra is Draxler lenne a prioritás Griezmann helyett. 4-3-3-ban két poszton, és 4-4-2-ben is tud érvényesülni, és aránylag olcsón mozdítható lenne.
Volt pár olyan pletyka régebben, hogy a PSG-nek el kell adnia pár játékost, mert az FFP-vel bajok vannak. Az, hogy ilyen kivénhedt Diarrákat hoznak vissza a levezetésükből ingyen, valamelyest alátámaszthatja ezt (bár lehet csak meg akarták találni utánunk szabadon a saját Paulájukat :D). Ha tényleg lesz kiárusítás mindenesetre, akkor semmiképp sem szabad lemaradnunk róla.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2018.04.22. 12:19:59-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.22. 11:45:40

brazilfan írta:
Rivaldo11 írta:Nálam továbbra is Draxler lenne a prioritás Griezmann helyett.
Egyik jobb, mint a másik. Alena és a többi fiatal meg húzzon el az Interbe, ott együtt játszhatnának Rafinhával.

Az agyam eldobom.
alena egyelőre soha nem mutatott semmit azokon a meccseken ahol pályára lépett. rafinha meg egy töltetlék focista semmi több. egyik után se fogok sírni ha végleg elmennek.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1048
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.04.22. 09:54:59

Rivaldo11 írta:Nálam továbbra is Draxler lenne a prioritás Griezmann helyett.
Egyik jobb, mint a másik. Alena és a többi fiatal meg húzzon el az Interbe, ott együtt játszhatnának Rafinhával.

Az agyam eldobom.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.22. 09:14:14

Nálam továbbra is Draxler lenne a prioritás Griezmann helyett. 4-3-3-ban két poszton, és 4-4-2-ben is tud érvényesülni, és aránylag olcsón mozdítható lenne. Ha Ini távozik-ami elég egyértelműnek tűnik sajnos-akkor mindenképp kellene egy kreatív játékos középre. A német esetében két posztot is lefedhetnénk...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.04.21. 23:54:35

Samper írta:A mai kezdőn kívül elég lenne TS-t, Dembelét és Semedot megtartani.
Az érdekes lenne, de én egyébként simán eladnám Dignet, Denist, Alcacert + ugye jön majd pénz Rafinhabol, Ardabol és Deulofeubol és Iniestának megadnám azt a pénzt még 2 evre amit Kínába kapna.

Nyilván ez fantasy meg baromság, de az öreg nagyon csúnyán hiányozni fog. Az meg egyértelmű hogy azert megy a sárgákhoz hogy a pályafutása végén “kikesseljen” amit egyébként megis értek valahol.

Idén nyáron is biztos hogy ellesz pazarolva legalább 30 millio valami felesleges játékosra.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.21. 23:44:27

Samper írta:A mai kezdőn kívül elég lenne TS-t, Dembelét és Semedot megtartani.
A ma fórumozókon kívül sok mindenkit érdemes megtartani, te mehetsz
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.21. 23:34:36

Samper írta:A mai kezdőn kívül elég lenne TS-t, Dembelét és Semedot megtartani.
A többi - mehet.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.04.21. 23:29:00

Samper írta:A mai kezdőn kívül elég lenne TS-t, Dembelét és Semedot megtartani.
Biztos eredményes szezon lenne 14 fős kerettel.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.04.21. 23:28:12

Samper írta:A mai kezdőn kívül elég lenne TS-t, Dembelét és Semedot megtartani.
Alcacer amikor játszik, hasznos, Vermaelen hibátlan, Minát még játszani se láttuk, Paulinho tökéletes 12. ember.
Még DS is mutatott szép dolgokat az utóbbi időben.

Ez volt EV első szezonja, kb minden bajnoki és kuparekordot megdöntött, majd jött a BL kiesés, ami szégyen volt, de akkor épp volt egy félig sérült Busquets, Messi és Sergi Roberto is, ráadásul Coutinho, aki az egyik legjobb játékosunk nem játszhatott.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.04.21. 23:25:30

Samper írta:A mai kezdőn kívül elég lenne TS-t, Dembelét és Semedot megtartani.
Menjel mar innen a baromsagaiddal.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.04.21. 23:18:50

A mai kezdőn kívül elég lenne TS-t, Dembelét és Semedot megtartani.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.20. 16:04:44

pep71 írta:
S.Agüero írta:Kanté és a labdakihozatalok? Ebben azért nem lennék olyan biztos. :)
miért? elég sok Chelsea meccset nézek, egyértelműen ő a legjobb és legfontosabb(amikor van egy Hazard is a csapatban) játékosa a csapatnak mióta odaigazolt. Amúgy Rakitic mikor érkezett, ő sem volt olyan jó a labdakihozataloknál mint most, de sokat fejlődött, Kanté is képes lehetne rá...labdaszerzésben, agilitásban, szinte minden kétes szitunál nála köt ki a labda(sokszor nem is hiszem el :D ) viszont sokkal jobb mint a horvát, de ez csak az én véleményem :D
Mondjuk a horvát nem is vállal nagy kockázatokat a passzainál, ha letámadják. :D De tény, hogy fejlődött. Rakiticnál szerintem is jobb egyébként, bár nem feltétlenül egy játékot játszanak.

De azért a Chelsea és a Barcelona támadásfelépítése nagyban különbözik egymástól szerintem.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2018.04.20. 13:18:16

S.Agüero írta:Kanté és a labdakihozatalok? Ebben azért nem lennék olyan biztos. :)
miért? elég sok Chelsea meccset nézek, egyértelműen ő a legjobb és legfontosabb(amikor van egy Hazard is a csapatban) játékosa a csapatnak mióta odaigazolt. Amúgy Rakitic mikor érkezett, ő sem volt olyan jó a labdakihozataloknál mint most, de sokat fejlődött, Kanté is képes lehetne rá...labdaszerzésben, agilitásban, szinte minden kétes szitunál nála köt ki a labda(sokszor nem is hiszem el :D ) viszont sokkal jobb mint a horvát, de ez csak az én véleményem :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.20. 12:28:27

Kanté és a labdakihozatalok? Ebben azért nem lennék olyan biztos. :)
Válasz küldése