Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.10. 13:47:37

Veb de jó ötletet mondott, Inaki Williams. Azonnal hoznám Dembele helyett, fele annyiba is kerülne, sőt!!!!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3546
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.08.10. 13:45:26

recrea írta:
Feast4 írta:Amúgy a Barzilnak van kivásárlási ára?Mert szerintem nincs.Akkor pedig a világ pénzét letehetjük. Az új tulaj nincs rászorulva...
Nagyjából erről beszélünk napok óta :mrgreen:
És szerinted én nem vagyok lusta visszaolvasni? :D
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.10. 13:39:11

Feast4 írta:Amúgy a Barzilnak van kivásárlási ára?Mert szerintem nincs.Akkor pedig a világ pénzét letehetjük. Az új tulaj nincs rászorulva...
Nagyjából erről beszélünk napok óta :mrgreen:
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3546
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.08.10. 13:28:27

Amúgy a Barzilnak van kivásárlási ára?Mert szerintem nincs.Akkor pedig a világ pénzét letehetjük. Az új tulaj nincs rászorulva...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.10. 13:13:15

Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.10. 13:10:29

Ronaldinho&Barca írta:Hogy legyen napi Coutinho, Roberto Firmino instagram oldalán "sok szerencsét tesó" címmel töltött fel képet. De unalmas már ez komolyan.. :D
Gondolom valami szemfüles netes emberke meglátta, de azóta letörölte :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4513
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.08.10. 13:09:07

Hogy legyen napi Coutinho, Roberto Firmino instagram oldalán "sok szerencsét tesó" címmel töltött fel képet. De unalmas már ez komolyan.. :D
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3546
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.08.10. 12:56:49

baas11 írta: 130 ? és akkor mi az akadálya ?
Nem fogjuk kifizetni. Ennyi kb.
baas11 írta:Mbappé:
Ha ide akar jönni, csak lehet alkudni abból az árból !?
Ezzel két marha nagy gond van. A Real és a PSG egymással harcolva veri fel az árát szóval nemhogy lealkudni nem lehet, hanem felfele megy.

A másik gond pedig ez:

http://www.101greatgoals.com/news/trans ... l-chelsea/" target="_blank

Elismerten Real fun.
Kép
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2017.08.10. 12:51:07

na sztem nekem ez az utolsó hozzászólásom... tényleg egy vicc ami itt folyik..eladni se tudunk játékost de igazolni se...jó Neymar elment kész utána is van élet...felborult a taktikai elképzelés bumm.. De azt nem hiszem el h ennyire szerencsétlenek hogy a felesleges játékosokat nem tudjuk elsózni senkine majd ingyen elengedjük őket is... Annyira nem rosszak hogy ne férjenek be máshova. Neve nincs játékosokért bődületes összegeket fizetnek ki Angliában és ezek a játékosok se rosszabbak náluk. Pl DS,Turam....Pénz lenne igazolásokra erre stadion bővítésre akarják költeni.. kérdezem én amit a Neymar sponzori pénz hozott a Barca kasszájába majd AG fogja kitermelni vagy ki ? ugyanez volt az Internél is megnyertek mindent kiöregedtek a játékosok eladták és hol tartanak... ahogy látom a vezetőségen múlik mi is hasonló irányba kezdünk el totyorogni..a tavalyi keretünk gyenge volt akkor idén ???? a játékosok kifulladtak,öregednek sérülések voltak. Iniesta nem a régi sajnos már, őt ki fogja pótolni? Neymart ? Off....
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.08.10. 12:44:58

Cestus írta:
baas11 írta:Van valami infó arról hogy akkor hogyan tovább ?
-
Mbappe mennyi lenne ? ...hozni kéne nagyon mielőtt a Real az egyetlen igazolásával megveszi az új Henry-t !!
http://www.leparisien.fr/sports/journal ... 1481423553" target="_blank

A Le Parisien szerint Dembélé 130-ért jönne. Mbappé szerintem nem megy sehova, piszok sok pénzt kérnek érte. De amúgy a PSG és a Real között megy a licitverseny.
130 ? és akkor mi az akadálya ?

Mbappé:
http://metro.co.uk/2017/08/04/kylian-mb ... t-6828659/" target="_blank

Ha ide akar jönni, csak lehet alkudni abból az árból !? Szerintem most jobb mint Dembele , sokkal kiforottabbak, elegánsabbak a megoldásai ! Bar az egesz 20on evesfrancia generáció most nagyon erős
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3546
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.08.10. 12:36:32

baas11 írta:Van valami infó arról hogy akkor hogyan tovább ?
-
Mbappe mennyi lenne ? ...hozni kéne nagyon mielőtt a Real az egyetlen igazolásával megveszi az új Henry-t !!
Ő nála 180 körül kezdenek beszélgetni.

Dembelé még olcsóbb.
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.10. 12:32:12

baas11 írta:Van valami infó arról hogy akkor hogyan tovább ?
-
Mbappe mennyi lenne ? ...hozni kéne nagyon mielőtt a Real az egyetlen igazolásával megveszi az új Henry-t !!
http://www.leparisien.fr/sports/journal ... 1481423553" target="_blank

A Le Parisien szerint Dembélé 130-ért jönne. Mbappé szerintem nem megy sehova, piszok sok pénzt kérnek érte. De amúgy a PSG és a Real között megy a licitverseny.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.08.10. 12:26:35

Van valami infó arról hogy akkor hogyan tovább ?
-
Mbappe mennyi lenne ? ...hozni kéne nagyon mielőtt a Real az egyetlen igazolásával megveszi az új Henry-t !!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.10. 11:58:58

csabimo írta:
palesz77 írta:Lemart látta már valaki játszani középpályán? Mert Coutinho legalább játszott már ott, nem is akárhogy, az előszezonban most még frissen is.. Lemart én még csak a balszélen láttam, de javítsatok ha nem jól tudom.
Jol tudod köze nincs Iniesta posztjahoz..balszelső es ennyi, nem kell minden hulyesegen megragadni amit a kollegak irnak :)
Lemar balszélső középpályás, nem támadó elsősorban. Nem nagyobb hülyeség őt játszatni CM-ként, mint a támadóközéppályás/szélső Coutinhot. Bár ha Coutinho nem válik be azon a poszton, kisebb galibát okozna csak, hiszen Neymar úgyis elhozatja pár éven belül.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2017.08.10. 11:57:47

MessiNeymarSuarez írta: Abramovics feleségének meg biztos kellett a pénz etetni szegény gyerekeket, ezért iratta rá a fele vagyonát... :lol: Az ilyenek csinálják jól, a legfelsőbb szinten űzik a legrégibb szakmát, és konkrétan megnyerik a lottót azzal hogy pár évig összeházasodnak egy ilyen gazdag emberrel, elérik hogy rá irassák a fél vagyonukat, mert "úgyis annyira szeretlek", aztán meg vége a nagy szerelemnek és lelépnek... :lol:
Kicsit offos:

Javasolnám tájékozódj, mielőtt bárkit ősi szakmával vádolsz. Így születnek ebben a topikban más témában is a hülyeségek folyamatosan.
Segítek kicsit:
A harmadik feleség, Dasha Zsukova, konkrétan Oroszország egyik leggazdagabb olajkereskedőjének ,Alexandr Zsukovnak a lánya. Zsukov már akkor kőgazdag volt, amikor még Abramovics, Borisz Berezovszkij kabátzsebében bújkált, ahonnan később Putyin kiemelte.
Pénz a pénzzel házasodott szó szerint.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.08.10. 11:52:05

palesz77 írta:Lemart látta már valaki játszani középpályán? Mert Coutinho legalább játszott már ott, nem is akárhogy, az előszezonban most még frissen is.. Lemart én még csak a balszélen láttam, de javítsatok ha nem jól tudom.
Jol tudod köze nincs Iniesta posztjahoz..balszelső es ennyi, nem kell minden hulyesegen megragadni amit a kollegak irnak :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.10. 11:48:58

Lemart látta már valaki játszani középpályán? Mert Coutinho legalább játszott már ott, nem is akárhogy, az előszezonban most még frissen is.. Lemart én még csak a balszélen láttam, de javítsatok ha nem jól tudom.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.08.10. 11:46:12

Cestus írta:
baas11 írta:Az nso szerint Dybala megkapta Del Piero 10-es mezét ... bukta.
Dybalának úgy is csak egy 4-2-3-1-ben vagy 4-3-1-2-ben lett volna helye. Előbbit nem hiszem, hogy meg meri húzni EV, meg őszintén szólva nem is szeretném ezt látni a Barcában. Utóbbiba meg akkor már egy nagydarab csatárt kellene igazolni, aki Suárezzel lebunyózza a védőket. Dybala nem valami nagydarab, meg sebessége, kondija sincs.

Igen ez igaz, bar szerintem 4-3-3 ban ami igazából 2-3-2-3 a gyakorlatban hisz Messi nagyon sokszor bent van középen 10es poszton, működne.... persze minde1 mert ez sem aktuális :?
.........Pique...........Umtiti......
Semedo........Busquets........Alba
...........Rakitic.........Iniesta.....
Dybala...........Messi.........Suarez
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.10. 11:42:33

http://www.espnfc.com/blog/espn-fc-unit ... es-iniesta" target="_blank

Itt van Iniesta utódja :D. Fele annyiba lenne, mint Cou, ráadásul jóval fiatalabb és nem áll fenn annak a veszélye, hogy Neymar éveken át győzködi majd, hogy jöjjön át a PSG-be. De mi minden áron Coutinhot hajkurásszuk és rekordigazolást produkálnánk, mintha ő lenne az agyaúristen.

Balszélsőnek visszahozzuk Sánchezt, pár évre megoldja a posztot. A két arc mellé jöhet Seri meg Inigo, ha kellenek bárkinek egyáltalán. Szerintem nem lennénk gyengébbek a közeljövőben, mint a Coutinho+Dembélé duóval lennénk.

Pénz is maradna, és remélhetőleg egy kompetensebb sportigazgatóval, valamint a maradék pénzzel+a Rakuten és Nike-pénzekkel a jövőben ügyesebben oldjuk meg ezt az egészet.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2017.08.10. 11:27:27

Ez már egyre nevetségesebb!Bele se merek gondolni mi lesz, ha majd nem lesz Messi egy középszerű sz.ar csapat leszünk ezzel a vezetéssel...én pezsgőt bontok ha leváltják őket.Akkorát esett az ázsiónk, hogy nem is csoda, ha nem tudjuk megtartani a játékosainkat...Gyalázat!
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.08.10. 11:26:14

Ez már nagyon komolytalan, sőt, nevetséges amit a vezetőség művel..
Elmegy a világ 3. legjobb játékosa, de a pénz még nem érkezett meg...
Verratti-ra meg, honnan tudjuk, hogy lett-e volna pénz, lehet az is csak kamu volt, ez a vezetőség össze-vissza hazudozik.
Egy Dortmund-ból meg Pool-ból sem tudunk már igazolni, bár én ennek örülök is mert Dembelé, kb 80-at, nagyon max, ha ér, Coutinho-t viszont sajnálom, ő lehetne Ini utódja, azt legalább meg lehetne oldani idén.
Ez csak az egyik része a dolgoknak, a másik, hogy a töltelék játékosoktól nem képesek megválni, meg az olyan szerencsétlenek mint Gomes, nem eladóak, vicc..
Zidane meg okosan egyben tartja a Real-t, jön egy-két fiatal tehetség, Isco egyre jobb, a Barca meg egyre csak süllyed. Szép kilátások..
Minél hamarabb el kell zavarni ezt a Fernandezt meg akik felelőseg az igazolásokért, mert ez már cirkuszba illő előadás :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.10. 11:13:56

recrea írta:Nso azt írja, h azért nem érkeztek meg Neymar papírjai, mert még nem láttunk a 222 millióból semmit, ugyanis a bank nem igazolta vissza, h van fedezet a csekk mögött.

Hogy vasárnap pályára léphessen, ma éjfélig kell ezeknek megérkezni. Lehet, h pletyka, de így kb le se tudunk nagy pénzt tenni másért, hacsak nincs tartalék.

Sztem igenis gondolni kellett volna a vezetőségnek arra az eshetőségre, h távozik, itt pl a fél banda érezte, ők meg nem készültek fel rá :D Erre, aki kéne, az tavaly vagy idén hosszabbított szerződést...mi meg üldözzük a "semmit". Vajon mi a túrót csinálnak év közben a megfigyelők, sportmenedzserek...

Plusz meg kell nézni a Real kivásárlási árait, kifigurázom a "bezzeg" embereket, de most magamnak kell ellent mondanom. Én utálom azt a nagyképű bandát, meg a körítést, de azt nem lehet elvitatni tőlük, h még mindig náluk játszani a foci csúcsa, ez pedig azon látszik, ahogy adják-veszik a játékosokat és ahogy kötik velük a szerződéseket, kivásárlási ár, fizetések, marketingjogok, hiszti sehol.
Ebben Perez sokkal de sokkal profibb, mint Bartoék.
Egy ilyen klubban igenis presztízsnek kell lennie a játékos számára az hogy itt játszhat, egy Real/Barcának igenis hívószónak kell lennie...
De mi mostanában a botrányokról vagyunk híresek, és a kétes ügyekről..

Elvileg hivatalosan is megerősítette hogy még nincs pénz még, mert nincs megerősítve a fedezet a csekk mögött...
De akkor hogy is van ez?

Hivatalosan kijelentették, hogy Neymar képviselői átnyújtották a kívánt pénzt és kifizették a játékost.
Komolyan, ha bemennék http://shop.mozart-souvenir.hu/files/ck ... 0_1020.jpg ilyen pénzzel hozzájuk, azt is bevennék? :lol:

Valaki poénkodott hogy mekkora lenne ha fedezet nélküli lenne a csekk...Hát látjuk :lol:

Őszintén kicsit meg is érdemli Neymar, várjon ő is egy kicsit, ha már a klubot és szurkolókat megváratta a döntéssel.



Amúgy Neymar eladása nélkül terveztünk Verrattira elkölteni egy 100-ast, arra nem foghatják hogy nincs pénz a Neymar-transzfer nélkül.
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2017.08.10. 11:11:30

mezenga írta:Ezt nem értem miért hajszolják őket ennyire, közben mások iránt is érdeklődhetnének mert így csak pofára esés lesz. Szerintem kézenfekvő megoldás Alexis Sanchez és Özil is az Arsenalból. Mindkettő szerződése jövőre lejár (ha jól tudom egyik sem hosszabbított még), Blben nem indulnak, 100-120ból hozhatóak mindketten. A többi meg mehetne stadionra.
Vagy én a Chelseaből Hazardot szeretném a legjobban, ő egy kész játékos. 26 éves még csak. Évek óta a Premier Leagueben bizonyít. Abramovics úgyis válik, viszi az asszony a pénzt. Hátha.
Az Alexis-Özil duónak én is örülnék. És mivel jövőre lejár a szerződésük még mozdíthatók is lennének.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.10. 11:03:53

Nso azt írja, h azért nem érkeztek meg Neymar papírjai, mert még nem láttunk a 222 millióból semmit, ugyanis a bank nem igazolta vissza, h van fedezet a csekk mögött.

Hogy vasárnap pályára léphessen, ma éjfélig kell ezeknek megérkezni. Lehet, h pletyka, de így kb le se tudunk nagy pénzt tenni másért, hacsak nincs tartalék.

Sztem igenis gondolni kellett volna a vezetőségnek arra az eshetőségre, h távozik, itt pl a fél banda érezte, ők meg nem készültek fel rá :D Erre, aki kéne, az tavaly vagy idén hosszabbított szerződést...mi meg üldözzük a "semmit". Vajon mi a túrót csinálnak év közben a megfigyelők, sportmenedzserek...

Plusz meg kell nézni a Real kivásárlási árait, kifigurázom a "bezzeg" embereket, de most magamnak kell ellent mondanom. Én utálom azt a nagyképű bandát, meg a körítést, de azt nem lehet elvitatni tőlük, h még mindig náluk játszani a foci csúcsa, ez pedig azon látszik, ahogy adják-veszik a játékosokat és ahogy kötik velük a szerződéseket, kivásárlási ár, fizetések, marketingjogok, hiszti sehol.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.10. 11:00:55

Most komolyan, ha Neymar helyére hoznánk valami komoly játékost, akkor is nagyon jó szándékkal lehetne azt mondani, hogy a keret kb hasonló erősségű mint az utolsó szezonban, és csak Valverdén múlik hogy egy ilyen szezon után mit képes kihozni, és képes-e sikerre vezetni a csapatot de így, hogy még tovább gyengültünk...

Hát, durván fel van adva a lecke neki, de csodát tőle se várjunk.
Válasz küldése